Aspirin KERKNIEUWS. ONDERWIJS. SPORT. LEQER EN VLOOT. RECHTZAKEN. HANDEL EN NIJVERHEID. Verkeerswezen, Post en Telegrafie. CEMENGD NIEUWS. VooiaJ^ï, Uw gezondheid BURGERLIJKE STAND. eenig op de wereld Phlox. Bij het planten moet men rekening houden met mogelijke kleurencombina tie's. Vooral de variëteiten met levendige kleuren zijn goed te combineeren met sommige Dahlia's. Bij het beplanten van den bloementuin wordt nog veel te wei nig gedacht aan een goede kleurencom binatie. Wanneer de planten eenmaal in bloei staan, ziet men de gemaakte fou ten soms wel, maar dan is het voor dat jaar te laat. Maak daarom het geheele jaar notitie's van uw tuin en beplant aan, de hand van de op deze wijze verkre gen gegeven uw tuin voor een volgenc jaar. Wanneer men zoo werkt wordt de verzorging van den bloementuin een ge not. A. G. Ds. G. H. A. v. d'. Vegte, predicant bij de Ger. Kerk van Groningen, die, wc gens ongesteldheid sedert geriidimlein tijd reeds verhinderd is zijn dienstwerk te verrichten, heeft nu op medLsc ad vies emeritaat aangevraagd tegen 1 Ja nuari a.s. Ned. Herv. Kerk. Ds. C (d'e Haan te IJs'sel'stein heeft het beroep naar Scherpenisse aangenomen. Geref. Kerk (H.V.) K. H. Kroon, cand., te Enschedé heeft het beroep naar Utrecht-Tienhioven aan genomen. i Voor het examen hoofdakte isfl'aag- den de heeren I. en Dl. v d. Griek .te R i '11 a n d. Voor het examen handteekenen L. O. slaagden te 's-Gravenhage mej. C. P. van Bers te K 1 o e t i n g e en de hee ren N. Corstanje te Goes en G. Fran cois JJz. te Kruiningen, Voor hef "examen nuttige hand werken staagde te Rotterdam mej. R Bierens fe Ti hol! en. Voor het examen coupeuse, van den Ned. R. K. Schoolraad afgenomen door de R. K. Vereen, tot bevordering van Industrie-Onderwijs voor Meisjes, „St. Anna", slaagde mej. M. Plasschaert te Sluis. Na een breedvoerige discussie be sloot de gemeenteraad te N ij m e g e n, zulks in verband met van regeerings- wege gestelde voorwaarden voor het verstrekken van kasmiddelen, tot af schaffing van liet stelsel van bovental lige onderwijzers. Uitslag van de wedvluchten gehou den door de postduiven vereen. „De Blauwe Doffer" te S c h o r e. eindigde voor de oude duiven als volgt: Kampioenduif: Geb. Smallegange met 735 punten; reserve-kampioenduif D, J. v. d. Have met 661 p.; kampioenhok D. J. v. d. Have met 2472 p.; reserve kam pioenhok Geb. Smallegange met 1790 p. Tentoonstelling M. T. V, Van de vereenigingen wier doel het is tentoonstellingen te organiseeren in Zeeland's hoofdstad, neemt zeer zeker de MiddeJJburgsche Tentoonstellings- vereeniging een voorname plaats in. Zij werd 10 Januari 1922 opgericht, en zij hield tot heden ieder jaar met de Kerst dagen een tentoonstelling van pluimvee- en konijnen, welke steeds slaagden. Op 25, 26 en 27 December 1932 zal zij ook weer een tentoonstelling houden van hoenders, watervogels, krielen, ko nijnen, post- en sierduiven, in de Stad huishal- te Midelburg. Bestond voorheen de jury altijd uit Nederlandsche keurmeesters, dit jaar zullen de postduiven beoordeeld wor den door den bekenden Belgischen keur meester Th. van den Hove uit Borger- hout, het zal voor de inzenders van postduiven een mooie prestatie zijn een prijs te behalen. De afdeeling hoenders, watervogels en krielen zal beoordeeld worden door den heer Jos. Boshouwers te Lent, geen onbekende te Middelburg. De heer N. Dekker, Zaandam, zal de afdeeling konijnen te beoordeelen krij gen, vorig jaar was genoemde heer voor de 1ste maal in Midelburg. Meer dan ooit het geval geweest is, zullen alle fokkers van pluimvee- en konijnen hun dieren in moeten zenden naar deze tentoonstelling om aan te too- nen, wat zijn in deze crisistijden nog al tijd kunnen presteeren, ontegenzegge lijk zal goed fokmateriaal in de toe komst weer afzet vinden. De Olympische Spelen, Door een fraaie zege op de Amieiri- kaansche miss Mc Kim en miss Saville in den nieuwen Olympischen recordtijd van 1 min. 7.6 sec, heeft Willy den Ou den (Nederland) zich geplaatst in de fi nale 100 meter vrijen slag. In den 100 in. vrije slag vooir da mes kon in de eerste serie Corry Lad- dé (Nederland) een succesje hoeken, door de Fransche zwem'ster mtet 0.1 sec. ver schil' te kloppen. In de tweede deini-fina'le kwam) C Laddé uit. Zij zwom'uitstekend', doch slang de er niet in zich te plaatsen voojr den eindstrijd, daar zij op de vierde plaats arriveerde. Helen Madison (Amerikaan) werd' eerste in 1 u. 9.9 sec. In de tweede race der zeilwedstrij den monotype-klasse behaalden de Geibr, Maas (Nederland) de eerste plaats (in d'e eerste race waren ze twteede, gelijk gemeld.) Nederland heeft -geen enkelen prijs gewonnen bij de a thie t i e k wedstrijden, Onze 'laatste kans was mej. Gisolf in het hoogspringen, doch ook hier vermocht onze Hollandsclie vertegenwoordigster niet een dergelijke prestatie te leveren om voor een prijs in aanmerking te ko men. Met een siprong van 1.58 m. bleef zij op de vierde Iplaats1. Direct na de 4 x 100 meter estafette werd gestart voor den klassieken M a- rathonloop. In totaal 28 athleten maakten hun ronde door het Olympisch Stadion. Zabala (Argentinië) won den Mara thonloop in 2 uur 31 min. 36 sec. Blijkens bij het departement van defensie ontvangen telegram, is Hr. Ms. O 13, aan boord waarvan zich prof. Ve ning Meinesz bevindt, tot het verrich ten van zwaartekracht onderzoekingen, op 6 Augustus van Funchal vertrokken voor de terugreis naar Nieuwediep. Bij het kantongerecht te Hulst zijn reeds meer dan 50 zaken aanhangig gemaakt ingevolge de Crisispachtwet, waarvan slechts in zeer enkele geval len een schikking is getroffen. Werkloosheid. Bij de Arbeidsbeurs te Middel burg stonden Zaterdag als werkloos ingeschreven: Geheel werkloos: 4 typografen, 1 fitter, 16 grondwerkers, 5 loodgieters, 12 metselaars, 25 opper lieden, 16 schilders, 7 stoffeerders, 1 straatmaker, 66 timerlieden, 1 apothe- ker-ass., 4 cirkelzagers, 28 meubelma kers, 6 politoerders, 4 schoenmakers, 29 bankwerkers, 8 draaiers, 9 electriciens, 1 kernmaker, 3 klinkers, 1 lasscher, 8 machinisten, 2 hoorders, 1 metaalscha ver, 3 slijpers, 1 metaalsteker, 1 model maker, 3 monteurs, 2 nagelheeters, 3 pianomakers, 3 plaatwerkers, 1 ponser, 3 rijwielherstellers, 4 scheepmakers, 8 smeden, 6 stokers, 1 voorslaander, 12 vormers, 1 ijzerwerker, 3 boekbinders, 14 bakkers, 1 kok, 5 slagers, 1 bloemist, 17 boerenarbeiders, 1 boomkweeker, 4 tuinlieden, 5 reizigers, 8 winkelbedien den, 4 chauffeurs, 6 kellners, 3 kraan drijvers, 7 varensgezellen, 1 radio-tele grafist, 10 kantoorbedienden, 18 van andere groepen, 89 met vakkennis zon der bepaald beroep, 298 zonder vakken nis (ongeschoolden), 2 vr. kantoorbe dienden. Totaal 807. Gedeeltelijk werkloos: loodgieter, 9 kleermakers, 1 afbramer, electriciens, 1 kernmaker, 5 vormers, slager, 1 kraandrijver, 2 werkmees ters, 3 ongeschoolden en 4 werkvrou wen, Totaal 31, Algemeen totaal vorige week 837, bij gekomen 27, afgegaan 26, over 838. Handelsregister. Aan de in Handelsberichten opgeno men wekelijksche openbaarmakingen ,z. 't Handelsregister betreffende Zee and, ontleenen wij het volgende: Wijzigingen; Zeeuwsche Eilanden (Middelburg). A. D. Blanker, Goes, Keizerstraat 9, slijterij en expl. café's. Overl. E.: A. D. dlanker. Zaak omgezet in eene vennoot schap onder firma (B.P.) Handelsnaam gewijzigd in: Firma A, D. Blanker Zoon. Het uitgeoefend bedrijf omvat thans: het voor gemeenschappelijke re kening en risico drijven van een handel in wijnen, bieren, gedistilleerd en an dere dranken in den ruimsten zin. Venn.: Wed. A. Blankervan Heemst en C. W. Blanker. Centraal Kleedingmagazijn, H. Holle- stelle, Goes, Magdalenastraat 7, het drij ven van handel in kleedingsartikelen en aanverwante zaken. Zaak omgezet in eene vennootschap onder firma (B.P.) De handelsnaam luidt thans.' Firma Cen traal Kleedingmagazijn H. Hollestelle Zoon. Venn.: H. en J. Hollestelle. Firma J. P. Kousemaker Zoon,Vlis- singen, Palingstraat 38, broodbakkerij. Overl. venn.: J. P. Kousemaker, Venn, onder firma ontbonden. De zaak wordt op denzelfden voet en onder denzelfden ïandelsnaam voortgezet. E.: D. Kouse maker. W. A. Pelle, Houttuinen Q 37, export visch, oesters, mossels, garnalen en roomboter. Het uitgeoefend bedrijf uit gebreid met: inrichting voor drogen van garnalen en garnalendoppen. De inkrimping van postbestellingen. Men meldt ons uit het Land van Hulst: Vooral in de grensplaatsen van het vijfde district ondervindt men de groote ongemakken van de inkrimping der post bestellingen van de Nederlandsche Pos terijen. In de meeste plaatsen aan de grens wordt den laatsten tijd door ve len de post over de Belgische grenskan- toren naar Nederland verzonden. Mee- rendeels komen de brieven dan uit proefnemingen is zulks gebleken aanmerkelijk eerder ter plaatse van be stemming. Zoo slaan de Belgische Pos terijen nog een slaatje uit de bezuiniging van den Nederlandschen Postdienst. De A.N.W.B, en de K.N.A.C. vragen een nachtdienst bij het Moerdijksche Veer De A.N.W.B. en de K.N.A.C, hebben den Minister van Waterstaat verzocht een spoedigen gereglden nachtelijken dienst op het veer MoerdijkWillems dorp te bevorderen. Genoemde vereenigingen zetten in hun adres uiteen, dat de vlotheid van het verkeer in hooge mate zou kunnen worden bevorderd en de belangen van de weggebruikers belangrijk gedienc door de invoering van een met één boot onderhouden beperkten geregelden nachtelijken dienst op dit veer. Juist het ontbreken van een zoodani- gen dienst leidt er normaal toe, dat, in dien de weggebruikers 's avonds niet van den laatsten dienst kunnen gebruik maken, zij zich een aanzienlijk opont houd moeten getroosten, vooral omdat de retributie voor een extra nachtelijke vaart tamelijk hoog is 30. Bovendien zou door invoering van een geregelden nachtelijken dienst het vervoer op dit veer min of meer gelijk matiger over het volle etmaal kunnen worden verdeeld en een nauwere aan sluiting opleveren van het westelijk centrum van het land met het Zuiden en omgekeerd, hetgeen zoowel uit een economisch, als uit een nationaal en po litiek oogpunt van belang is," Ook al zal, naar adressanten hopen, binnenkort het oogenblik zijn aangebro ken, dat kan worden begonnen met de zeer urgenten bouw van de brug bij Moerdijk, doch zal de veerdienst nog gedurende geruimen tijd in de behoefte van de verbinding van de oevers van 't HoII. Diep hebben te voorzien, zoo dat het nut van dezen geregelden nach telijken veerdienst zich nog langen tijd zal doen gevoelen. Ongelukken. De 16-jarige A. D. te Canne geraakte Vrijdagmorgen bij de Albert-kanaalwer- ken onder een grondtrein. 's Middags is hij aan de bekomen wonden overleden. Hem was een been afgereden, terwijl hij voorts een ernstige hoofdwonde en in wendige kneuzingen had opgeloopen. DE „DEMPO" WEER THUIS. Za terdagmorgen is het m.s. „Dempo" van den Rotterdamschen Lloyd, aan boord van welk schip even voor het vertrek uit Tandjong Priok, zooals werd ge meld, brand werd ontdekt, waardoor het vertrek eenige dagen moest worden uit gesteld, te Rotterdam aangekomen. De kapitein, de heer J. F, Noorthorn v. d. Kruyff, heeft de reeds voor het grootste deel bekende bijzonderheden van den brand verteld. Wij ontleenen daaraan nog dat men ruim 4 van het schip in de haven van Tandjong Priok 56 uren „onder koolzuur" heeft laten staan, maar het vuur kon men zoodoen de niet blusschen. Dit bleef maar door- smeulen. Op Woensdag 6 Juli had het schip moeten vertrekken en inmidels was het al Vrijdag geworden. Vrijdagavond bemerkte men, dat het dek boven het ruim heet begon te wor den en zelfs al te gloeien. Toen stond het dan ook vast, dat er water in het ruim moest worden gespoten. Met de eigen arandweerleiding en met stralen van een drijvende spuit van Tandjong Priok be gon men water in het ruim te spuiten, iet duurde tot Zaterdagochtend voor iet ruim, dat 70.000 kubieke voet groot is, vol was. Maar toen was het dan ook met den brand gedaan. Een half uur later werd begonnen het ruim weer eeg te pompen. Het eerste wat er uit het ruim kwam, was een partij tabak. Bij onderzoek aleek, dat deze in het geheel van den arand niet had geleden. Wel natuurlijk van het bluschwater. En zoo was het met meer partijen, 'die uit het ruim kwa men. Toen kwam het passagiersgoed er uit. En dat bleek zwaar te hebben ge- eden. Er kwamen piano's uit, die on- ïerstelbaar bleken te zijn beschadigd en zoo was het met vrijwel alle passa giersgoederen. Toen dit dan ook alles bij elkaar was gezet, maakte het den indruk een landverhuizersboeltje te zijn. De passagiers werden er later bijgeroe pen en voor de meesten van hen, was de aanblik van hun vernielde goederen een allesbehalve aangename ervaring. Er za ten immers zooveel herinneringen aan de lange jaren in de Oost voor hen aan vast. Zes dagen te laat is de „Dempo" uit Batavia vertrokken. Maar tijdens de reis heeft men hiervan weer twee da gen ingehaald. Inplaats van 17 mijl ge middeld werd er 18 mijl gevaren en zoo lukte het om voor Colombo één dag in te halen en op de reis van Colombo naar Suez nog een dag. Het schip zelf is in het geheel niet beschadigd. Ook het ruim niet, waarin de brand woedde. Reparaties zijn dan ook niet noodig. HAAGSCHE DAME BESTOLEN. De echtgenoote van een Haagschen bankier, die met haar zoontje te Arns- berg (Sauerland) verblijf houdt, kwam Vrijdagavond tot de minder aangename ontdekking, dat ongenoode gasten zich toegang tot 'r hotelkamer hadden ver schaft. Een cassette, inhoudende voor 'n belangrijke waarde aan juweelen, w.o. een parelsnoer, platina-ketting, briljan ten en hangers enz., alsmede een flink bedrag aan contanten was verdwenen aldus meldt de „Avondpost". De totale waarde van het gestolene bedraagt eenige duizenden guldens. De dame was niet verzekerd, terwijl van de(n) dader(s) elk spoor ontbreekt. De politie stelt een onderzoek in. DE HYENA MET DE PARAPLUIE. Dezer dagen tijdens het zeeir dru|k!kie bezoek aan den Dierentuin te den ■Haag heeft zich een aardig geval voor gedaan. Een bezoeker sta'k1 zijn para- plilie door de afrastering van het hok van de hyena. Max, de hyena, imeendé met het oog op de betrokken lucht de parapluie goed te kunnen gebruiken en naim haar af. Tot groot vermaak van de omstanders en tot schrik van eten eige naar ging Max de parapluie ontleden, waarvan natuurlijk geen stuk heel bleef. INBREKER AANGEHOUDEN. Toen Zaterdagavond in een perceel aan de Nieuwe Parklaan te 's-G raven- h a g e twee dienstboden thuiskwamen, ontdekten zij in haar slaapkamer, achter een kastje verscholen, een haar onbe kenden man. Zij snelden het vertrek uit, sloten de kamerdeur af en waarschuw den de politie. De overige bewoners van het huis vertoefden buiten de stad. Bui ten gekomen zagen de dienstboden den man uit het slaapkamerraam springen en de vlucht nemen. De politie werd gewaarschuwd en zette de buurt af. Tegelijkertijd werd in de woning een onderzoek ingesteld, waarbij bleek, dat de inbreker moest zijn binnengekomen door een lichtraam op het dak. Intusschen was een man aangehouden, die op een hekje zat op den Wagenaar weg. Hij bleek te zijn de 24-jarige te Voorburg wonende broodbakker H. J, W. Bij fouilleering werd het vermiste bedrag bij hem gevonden. De politie meent in hem te hebben gevonden den dader van nog verscheidene andere in braken in den laatsten tijd. DE SCHATGRAVERIJ TE ZAAN DAM. Men meldt aan de N.R.Crt, uit Zaandam: Reeds 3 maanden is de zoo langzamerhand vermaard geworden Zaandamsche schatgraverij aan den gang zonder dat zelfs nog maar het minste resultaat is verkregen. Aan den put, die tct den onderaardschen gang moet voe ren, wordt gestadig gearbeid. Het is thans zoo ver gevorderd, dat de gestorte waarborgsom van 1000 is verbruikt. B, en W. van Zaandam hebben aan mevr. Sylvia en haar assistent laten weten, dat voor verder graven opnieuw 500 moet worden gestort op straffe van stopzetting van de graverij. De Zaandamsche bur gerij toont nagenoeg geen belangstelling meer. VERDUISTERING VAN 8000. De Utree htsche politie heeft een commissionair in effecteen gearresteerd, die ten nadeele van een firma in de Meern een bedrag van circa 6 a 8000 leeft verduisterd. ONDER SCHOONZUSTERS. Een verlofganger uit Indië zat met zijn Chi neesche vrouw rustig in een café te Amersfoort. Toen een broer van den verlofganger met zijn vrouw het ca fé binnenkwamen, begon laatstgenoem de vrouw haar Chineesche schoonzuster te saren en te plagen. De vrouw greep plotseling een mes en bracht haar een tweetal steken toe, waardoor zij een bloedende wonde bekwam. De Chineesche is niet in arrest ge steld, wel is proces-verbaal opgemaakt. LIJK AANGESPOELD. Op het Noordzeestrand te V 1 i e 1 a n d is aange spoeld het in verregaande staat van ont- rinding verkeerende lijk van een vrouw, gekleed in twee katoenen badpakken over elkaar. EEN HERT IN HET ASSER BOSCH. Zaterdagmorgen te ongeveer 10 uur werd in het laantje van de Zevenster naar den Haarweg een hertebok gezien, det dier had een prachtig gewei op den top. DIJKVERSCHUIVING. Naar thans he tend is geworden, heeft Donderdag avond in den IJpolder in de nabijheid van de Hembrug, een dijltverschuiving plaats gehad, waardoor ernstige stag natie is ontstaan in het opspuitingswerk ten Oosten van de Fordhaven, Deze dijk die de scheiding vormt tus- schen het op te spuiten terrein en den daarachter gelegen IJpolder, is over een lengte van ruim 60 m verschoven. Ge«- lukkig zonder dat persoonlijke ongeluk ken zijn geschied. Wel is nog al veel materieele schade aangericht, o.m. door dat verschillende buizen en een aanta! pijpleidingen zich bij de verschuiving hebben begeven. Ook de dijk aan het einde van de Fordhaven is in gevaar geweest. Het af geschoven dijkgedeelte heeft een deel van het er achter gelegen bouwland ver woest. INBRAAK IN EEN POSTKANTOOR. Bij een nachtelijke inbraak in het hulppostkantoor te D o n g g a 1 a (West Indië) zijn een geldzak, inhoudende ruim f 1800, en vier aangeteekende stukken met een aangegeven waarde van 175, gestolen. is het beste juist goed genoeg. Eischf daarom uitsluitend Aspirin- tabletten in de origi- neele verpakking met het wereldberoemde BAYER-kruis. Let op oranje band en Bayerkruis. Prijs 75 (Ingez. Med.) Middelburg. Ondertrouwd: H, A. Tissink, 21 j. en M. Pattenier, 23 j. P. J. Doets, 33 j. en N. Koppejan, 31 j. Getrouwd: C, de Munck, 26 j. en J. A. Daniëlse, 24 j. W. P. v, d. Linde, 31 j. en L. M. J. Lievense, 23 j. Overleden: J, Marijs, 72 j., geh. met P. J. Buijs. Borssele. Van 131 Juli. Getrouwd: J. van der Weele, 22 j. en L. Walhout, 20 j. Bevallen: C. Welleman, geb. Witte, z. E. Hoondert, geb. Timmerman, z. P. Boonman, geb. de Baar, d. J. de Muijnck, geb. Boone, z. M. van Sluijs, geb. Baart, z, M. Smits, geb. de Jon ge, z. Overleden: C. van 't Westeinde, 55 j., vrouw van J. Nuijten, A. van 't West einde, 89 j„ weduwn. van B. de Jonge. Zout eland. Van 131 Juli. Getrouwd.' P. Mesie, 23 j. en C. van Sluijs, 18 j. Bevallen: J. Verhage, geb, Adriaanse, z. B, Francke, geb. Wijkhuis, d, J. L. Jobse, geb. Samuelse, d. M. S. Ga- briëlse, geb. Brouwer, d. N, van Sluijs geb. Melis, d. B, H. Sturm, geb, Adri aanse, d. Overleden: J. Adriaanse, 62 j„ man van J, Adriaanse. J. Flipse, 5 j., z. GEVONDEN VOORWERPEN TE MIDDELBURG. 'Onderstaande voorwerpen zijn te Middelburg gevonden en terug te bekomen bij de navolgende particulie ren: Rozenkrans, Damman, Noordsingel S 197; kinderschoen, A. Nortier, St, Janstraat I 37; 2 postzegels, J. de Groot, Oostkerkplein O 7; snoer koralen, Hoogkamp, Gravenstraat I 273; portem, met inh,, M. Boone, Veersche weg B 128; kinderportemonnaie, Van Wel, L. Singelstraat N 203; knipmes, Keulemans, L. Giststraat F 177; armband, Hondius, 't Zand D 48; bagageriempje, Rood, Veersche weg S 18; huissleutel, Sanders, Brakstraat O 257; damesrijwiel, Huis- zoon, Nieuwstraat G 218; damesport. m. inh., M. G. Geuze, Brakstraat O 275; vulpotlood, Postkantoor, L. Noordstraat Middelburg; rugzak, J. Gilde, Oud Arn. voetpad T 121; huissleutel, Jansen, Heerengracht M 38; actetasch, G. J. Venteviele, Veersche weg T 131; tom- pouse, Juffr. Verbeem, Segeerssingel V 55; postduif, J. Houmes, Vlasmarkt L 9a; damesport., Hubrechtse, Hal Stad huis; kindertasch m, inh., Boekhandel D'huy, L. Burg; port. m. inh., W. A. Jongepier, N. Vliss. weg 74c; port. m. inh., G. J. Geldof, L. Singelstraat N 183; blauw jasje, Cornelisse, Meidoornlaan W 155; zilv. horlogeketting, K. Klaasse, Noordweg S 228; zeefje, Van Dijk, Ka poenstraat A 12; dop motorrijtuig, Kerk- hove, Branderij Molengang M 239; cein tuur, P. de Munck, Noordbolwerk M 226; grijze riem, Kooman, Spuistraat F 139; collier, Paul, Park van Nieuwenho- ven S 156a; kinderportemonnaie, E. Mes, Dam Z.Z G 93; vulpen, Postkan toor, Noordstraat; blaezer (blauw) Dam man, Hoogstraat I 140; taschje met inh., A. Huibrechtse, Schuiivlotstraat N 165; huissleutel in étui, Hondsmerk, Dam Z.Z. G 100; wit manteltje, Hercules, Vliss. straat K 48; huissleutel, v, Eenennaam, Schuttershofstraat K 117; oud-zilv. bro che, Kruijsse, Kerkstraat 5 Vlissingen; sleuteltje, Blondel, Bogardstraat D 58; 4 huissleutels, Bur. van Politie, M'burg; zilv. broche, C. v. d. Bergen, Spanjaard straat F 66; belastingmerk, Klercq, Vlas markt L 21; huissleutel, v. Oorschot, K Noordstraat L 105.

Middelburgsche Courant | 1932 | | pagina 6