KERKNIEUWS. SPORT. GEMENGD NIEUWS. INGEZONDEN STUKKEN. BEKENDMAKINGEN. «ArffcffiKXEBERrS AUTOMOBIELHANOm ziter den heer Kesteloo inlichtingen om trent de watervoorziening der afdeeling Vrouwepolder. De heer Dingemanse stelde de vraag hoe of het staat met de verplaatsing van de paal van het electrisch lichtnet in de afdeeling Gapinge voor de slachtplaats aldaar. Naar aanleiding van de vraag van den heer Dingemanse deelde de voorzitter mede, dat aan die verplaatsing een be drag van 10 verbonden is te betalen voor het door de P.E.Z.M. te verrichten technische werk en dat de kosten van het graafwerk en verschuiving der paal voor rekening der gemeente komt. Na deze mededeeling besloot de raad B. en W. te machtigen de noodige maatrege len te treffen dat bedoelde paal alsnog wordt verplaatst. Ds, E. H. Blaauwendraad, die het beroep naar Baarn heeft aangenomen, heeft Zondagavond in de stampvolle Groote Kerk te Vlissingen afscheid genomen van de Ned. Herv. gemeente aldaar met een preek naar aanleiding van den Brief der Hebreeën, hoofdstuk 13 vers 8. De gemeente zong den scheidenden predikant toe Gezang 96 (gewijzigd). Gebrek aan predikanten. De algemeene synode der Ned. Herv. kerk besprak het nijpend gebrek aan predikanten. Medegedeeld werd, dat in Groningen momenteel 47 vacatures be staan, in Friesland 55, in Drente 10, in Overijsel 9, in Utrecht 20, in Gelderland 39, in Zuid-Holland 60, in Noord-Hol land 47, in Noord-Brabant 13, in Lim burg 5 en in Zeeland 25, in totaal 330 vacante predikantsplaatsen in Neder land. De commisie ad hoc, die deze kwestie onder oogen had gezien, wees op het kerkelijk optreden tegen zgn. godsdienstonderwijzers, die als voor ganger fungeeren zonder wettig door den kerkeraad te zijn aangesteld en op het bezoek van leden der besturen. Gymnastiek. Zaterdagmiddag vertrok de gymnas- tiekvereeniging Achilles met pl.m. 180 leden naar Serooskerke, om op uitnoo- diging van hare beschermvrouwe Me vrouw Hoegen van Hoogelanden-Davies eene demonstratie-uitvoering te geven op Huize „Vrederust". De stoet vooraf gegaan door 4 janpleiziers van Gebrs. Wielemaker, signaal afdeeling en een honderd leden op de fiets had veel be langstelling. Vanwege de zeer goede or ganisatie en medewerking van politie liep alles vlot van stapel. Nadat op een terrein, welwillend door den heer All- nart afgestaan, rijtuigen en fietsen waren geparkeerd, werd in optocht afgemar cheerd naar Huize Vrederust. Op het uitvoeringsterrein, waarvoor de tennis banen omgeven door plantsoen en boo- men, waren gekozen, werd de vereeni- ging verwelkomd met het Zeeuwsche Volkslied door de Muziekvereeniging Eendracht maakt Macht van Seroos kerke. De familie, vrienden en genoodig- den, w.o. de heer Burgemeester van Serooskerke en raadsleden, hadden plaats genomen tusschen het plantsoen. Namens de Beschermvrouwe heette de heer P. W. M. Hoegen van Hooge- lande de vereeniging welkom, die het bijzonder op prijs stelde dat de vereeni ging in zoo'n groot aantal was vertegen woordigd te midden van zijn familie kring, vrienden en genoodigden; spr. is nimmer in de gelegenheid geweest in tegenwoordigheid van al de leden per soonlijk tot den Directeur te spreken, brengt hem van deze plaats hulde voor het zeer vele wat hij voor de vereeniging doet en presteert en hoopt dat deze woorden bij de kleinen en grooten mo gen doordringen, hetgeen in hun later leven van veel nut kan zijn. De opvoe dende kracht, die van de leiding uitgaat, kan niet genoeg gewaardeerd worden. Voor de hartelijke woorden van waar deering bracht de heer Bal dank. De voorzitter, mevr. v. d. Woestijn-van Roo, bracht de Beschermvrouwe en familie hartelijk dank voor de ontvangst, die de vereeniging te beurt is gevallen en het medeleven met de vereeniging, die allen op zeer hoogen prijs stelde. Op vlotte wijze is het uit 15 nummers bestaande programma met succes afge werkt, waarvan enkele nummers her haald moesten worden. Een dankbaar applaus viel de medewerkenden na ieder nummer ten deel, vooral de aestheti- sche-, rhytmische-, orde stokoefening en volksdansjes van de kleinste klassen. Tijdens de verschillende pauzen wer den verfrisschingen en versnaperingen aangeboden en liet de muziek zich hoo- ren, terwijl als herinnering de heer Hoe gen van Hoogelande aan den Directeur voor alle leden een fotokaart van Huize „Vrederust" aanbood. Nadat allen op de lustige toonen van de .muziek een rondedans hadden ge maakt, volgde een wandeling door het bosch waar het hertenkamp, een bijzon dere attractie voor de kleintjes was. De vereeniging stelde zich daarna weder op het terrein op, de vaandelmarsch geblazen, de muziek liet zich hooren en hoera's werden uitgebracht op de be schermvrouwe en familie voor de gulle ontvangst en aangenamen middag. Met turnersgroet marcheerde men af en aan vaardde zeer voldaan de terugtocht. Achilles kon bij de vele weder een suc ces boeken. Zwemwedstrijd MiddelburgVl'tqsingen. Voor den op 6 Augustus te houden zwemwedstrijd MiddelburgVlissingen heeft de Vlissingsche Zwemvereeniging alle medewerking van de Middelburg- sche zustervereeniging „Luctor et Emer- go". Reeds een flink aantal deelnemers meldden zich aan, zoowel uit Walche ren als daarbuiten en tot 1 Augustus is nog de gelegenheid tot aanmeldingt Te 1 uur zullen de deelnemers bijeenkomen in de gemeentelijke zweminrichting te Middelburg en vandaar met bootjes naar het kanaal ter hoogte van de Win ter straat gaan, waar de start te twee uur plaats vindt. De jury zal op de politie- boot den wedstrijd volgen, tot het eind punt, dat is bij de zwemschool der Vlis singsche vereeniging nabij de Keersluis. De Boulevardloop te Vlissingen. Een der voornaamste factoren voor het welslagen van een sportdemonstra- tie of wedstrijd in de openlucht is wel het weer en dat heeft zeker al bijzonder goed medegewerkt om den vierden Bou levardloop, uitgaande van de Vlissing sche Athletiekvereeniging „Marathon" te doen slagen, maar dit deden ook de goede voorbereiding en leiding niet het minst het ook nu weer flinke aantal deelnemers. Er stroomden tegen 7 uur en nog daarna steeds honderden in de richting van den Boulevard en vooral in de om geving van den start, nml. bij „Britan nia" was het langs den kant zwart van sportenthousiasten en belangstellenden. Een groot deel heeft daar nog even kun nen genieten van de pogingen van de Vlissingsche Juniorissen, die op 50 m elkaar den loef trachten af te steken, en later voor hun prestaties een versnape ring ontvingen. Maar het ging om de athleten van ouderen leeftijd en wel in de eerste plaats om Jan Zeegers, maar die was nergens te zien en later kon tijdens de prijsuitdeeling medegedeeld worden, dat hij scheep is gegaan naar Amerika om op de Olympische spelen onze driekleur hoog te houden. Van de andere 34 loopers waren er 4 niet opgekomen en een moest door de doktoren worden afgekeurd. Precies te half acht volgens Mid- delburgschen tijd er zelfs nog iets voor loste de burgemeester van Vlissingen het startschot en voorloopig als een kluwen bij elkaar ging het in de richting van den Boulevard de Ruijter, waar het keerpunt van de ruim 3600m baan nu weer was. De kluwen ontwarde zich echter spoedig en het bleek, dat som migen geen kans hadden iets te berei ken, maar van vele anderen kon direct gezegd worden dat zij onder de eerstko- menden moesten zijn. Tegen het einde had P. Hartman Jr. van D.O.S. te Rotterdam de leiding en na 11 m 6.6 sec passeerde hij de eind streep en had den besten tijd tot nu toe gemaakt, daar in 1929, 1930 en 1931 de tijden resp. waren 11 m 22 sec, 11 m 21 sec en 11 m 41.4 sec. Met een tijd van 11 m 15.8 sec (dus ook nog beneden vroegere tijden) kwam J. Hoogeveen van A, V. 1931 uit Rot terdam aan, derde was J. Hoogeweg van Hellas te Utrecht in 11 m 23.2 sec; vier de W. F. Schmidtke van A. V ,A. C, te Amsterdam in 11 m 26.8 sec. Zoover werden de tijden opgenomen, en daar door staat die van de beide eerste Zeeu wen C. van Sorge van Marathon en A. Kambier van E.M.M., die als 5 en 6 het einde bereikte niet vast, maar zij waren beide vlug achter den vierden prijswin- ner, ook de volgende aankomenden kwa men nog voor een prijs in aanmerking: 7. D. M. Bruijnooge van Marathon; 8. L. J. Lavén van Hellas; 9. D. J. Wessel van D.O.S.10. J. Kemp van D.O.S.11. J. P. de Vin van Marathon; 12, J. Vermeu len van D.O.S. 13. F. Kopmels van Ma rathon 14. W, de Kreij van D.O.S. en 15. J. de Jager van Marathon. D.O.S. dat met zooveel goede loopers naar Vlissingen was gekomen, kon zich tevens verheugen, omdat het voor een jaar eigenaar is geworden van den ver- eenigingsprijs, een wisselbeker van het gemeentelijk Badbedrijf, die in 1930 en 1931 door Hellas was gewonnen, die hem nu moest afstaan en kreeg tevens de medaille voor de vereeniging buiten Vlissingen met het grootst aantal deel nemers. Nadat de loopers zich in de badca- bines en badkoetsjes, voor hen beschik baar gesteld, hadden opgefrischt en aangekleed, had in hotel Oosterhuis de prijsuitdeeling plaats. De Voorzitter van Marathon, de heer D. W. Toussaaint, heette, nadat staande het Wilhelmus was beluisterd, allen welkom, in het bijzonder den eere voorzitter, burgemeester van Woelde- ren, en mevrouw van Woelderen, den voorzitter van de K.N.A.U., den heer Moorman, den voorzitter van den Z.A, B„ den heer de Vries, en de loopers niet het minst en verzocht daarna den burgemeester de prijzen te willen uit reiken. De heer Van Woelderen voldeed hieraan gaarne, wees er op, dat de Boulevardloop populair is, gezien de steeds stijgende belangstelling. Overgaande tot de prijsuitdeeling bood spr. aan Hartman aan, den Miss Blan che wisselbeker, een persoonlijke me daille en namens de Zeeland een gratis eerste klasse retour naar Engeland. Later moest Hartman nog eens per soonlijk voor het voetlciht komen om voor het eerst den recordbeker in ont vangst te nemen, die hij nog jaren krachtig zal moeten verdedigen. Deze beker heeft de burgemeester voor dit doel beschikbaar gesteld. Bij de uitdeeling bleek nog, dat D.O. S. met 20 punten den vereenigingsprijs behaalde en dat Marathon met 23 pun ten den tweeden kreeg. De burgemeester liet nog doorsche meren, dat hij hoopte, dat na den Schel- debekerzwemwedstrijd, ook de Boule vardloop internationaal zal worden. De heer Moorman, voorzitter van de K.N.A.U., sprak woorden van groote waardeering voor wat deze jonge ver eeniging presteert en voor de groote medewerking van den burgemeester en verzekerde dat de K.N.A.U. gaarne me de zal werken om dezen wedstrijd in ternationaal te maken aan den mond van onze nationale Schelde. De heer K. de Vries, voorzitter van den Z. A. B,, sloot zich bij de hulde aan „Marathon" en aan den heer en mevrouw Van Woelderen aan en ver trouwde dat Van Sorge en Kambier 'n volgende maal zich nog wel hooger zullen weten te plaatsen. De heer T oussaint bracht de hul de over aan den secretaris en den lei der van „Marathon", de heeren Eve- raers en Lap, zeide dat ook in de ver eeniging reeds het plan is opgekomen, om ter gelegenheid van het eerste lus trum in 1933 den wedstrijd internatio naal te doen zijn, en bracht dank aan de sprekers en aan allen, die op eeni- gerlei wijze den wedstrijd hebben doen slagen. Zij nog vermeld, dat mevrouw Van Woelderen voor den aanvang uit de handen van Ad. Reidsma en Annie Schuurmans, twee juniorissen van „Ma rathon", een bouquet mooie rozen in ontvangst mocht nemen. HET ERNSTIG ONGELUK TE ROO SENDAAL. Vrijdag maakten wij on der Laatste Berichten melding van een droevig ongeluk dat dien morgen op de Bredasche Baan te Roosendaal plaats vond, en waarbij de bestuurster van den personenauto mevrouw Schonck- Mazzola kort na het gebeurde overleed. De volledige naam was ons niet ge meld, en eerst Zaterdagmiddag, te laat om het nog in ons vroeg verschijnend nummer van dien dag te melden, kwa men wij er mede in kennis, dat het hier betreft 'n geboren Middelburg se h e, die in haar vroege jeugd vele stadgenooten reeds bij haar optreden in kinder-operetten heeft doen genieten van haar voor zulk 'n uitvoering aardige verschijning en haar mooie stem. Nog juist heeft men tijd gevonden haar te voorzien van de laatste Sacramenten der Stervenden, doch spoedig aanwezi ge medische hulp heeft niet kunnen voorkomen, dat de 43-jarige vrouw en moeder aan haar echtgenoot en beide kinderen werd ontrukt. Vooral onder de stadgenooten, die niet meer onder de jongeren kunnen worden gerekend, zal dit heengaan op betrekkelijk jeug digen leeftijd en op zulk een droeve wijze zeker met ontsteltenis vervullen, Zooals toen reeds medegedeeld is, be kwam ook mevrouw Carpreau-Beek- man, de moeder van mevrouw Schonck, ernstige verwondingen en deze dame die als leidster van het magazijn „De Duif" alhier ook bij velen nog in herinnering voortleeft, maakte het hedenmorgen naar omstandigheden vrij goed. De plaats, waar het ongeluk voorviel, staat als zeer gevaarlijk be kend, vooral als na regenbuien zooals Vrijdag het wegdek glad is. De „Grondwet" meldt nog nader om trent het auto-ongeluk dat de heer Schonck leeraar is in de wiskunde aan de Rijks H. B, S. te Breda. De familie Schonck-Mazzola was woonachtig te Ginneken. Zaterdagmorgen was de toestand der beide dames, mevrouw Carpreau en mevrouw H. naar omstandigheden be vredigend. De beide gewonden worden in het St. Ignatiusziekenhuis te Breda verpleegd. VROUW IN BRAND. - Te D e W ij k (bij Meppel) vloog Zaterdagmiddag, toen de vrouw van den landbouwer M. een petroleumstel wilde aansteken, de bak onder het toestel in brand. Ook de kleeren van de vrouw vatten vlam. Zij snelde de straat op, waar buren de vlam men met doeken doofden. In zorgwek- kenden toestand moest de vrouw naar het ziekenhuis worden vervoerd. WERKWILLIGEN DOOR STAKERS LASTIG GEVALLEN. Bij de firma P. Smit te Rotterd am is de staking nog steeds in volen gang en het gebeurt meermalen, dat werkwilligen bij het naar hun werk gaan door stakers wor den lastig gevallen. Vorige week had weer een ontmoe ting plaats tusschen werkwilligen en stakers in de Beijerlandschelaan. /Het ging veel gelijken op een relletje. Op 'n gegeven oogenblik kreeg een der werk willigen het zoo te kwaad, dat hij een mes trok om zich te verdedigen, 't Ge volg hiervan was dat een der stakers in de hand werd gestoken. De politie heeft spoedig aan het relletje een einde gemaakt. BRUTALE INBRAAK IN EEN PAS TORIE, Zaterdagnacht is in de pas torie te Oudorp bij Alkmaar op bru tale wijze ingebroken. Met behulp van een ladder zijn de dieven door het raam van de zitkamer van den pastoor naar binnen geklommen. In dit vertrek heb ben zij alles overhoop gehaald, doch niets van hun gading kunnen vinden. In de zitkamer hebben zij eenige doosjes waarin de gelden van verschillende ver- eenigingen, geledigd. Dit bedrag was ongeveer 100. In de keuken werd het huishoudgeld, ongeveer 7,50 ook mee genomen. De inbrekers hebben letterlijk het geheele huis doorzocht en overhoop gehaald, Van het tafelzilver en andere voorwerpen van waarde wordt echter niets vermist. VOOR EEN BETER EXEMPLAAR GERUILD. De 13-jarige H.M. uit Roermond, die sinds Dinsdagochtend uit de ouderlijke woning was verdwenen, is te V e n 1 o door de politie aange houden. Het bleek, dat het ventje in Roermond een fiets had weggenomen en daarmede naar Venlo was getoerd. Hier had hij zijn karretje voor een beter exemplaar, dat hij op straat vond staan, geruild en zette daarop welgemoed zijn uitstapje voort, tot de politie er een eind aan maakte. HULPBESTELLER VERDUISTERT POSTWISSELS. Den laatsten tijd was op het postkantoor te Heerlen het ettelijke malen gebeurd, dat, zonder dat de beambte aan het loket hier iets aan doen kon, postwissels aan anderen dan de rechtmatige eigenaars werden uitbe taald. Zelfs een postwissel van 175 was al geïnd toen de rechtmatige eige naar aan het loket kwam opdagen. Donderdag werd bij de politie weer een aangifte gedaan dat er een postwis sel van 50 verdwenen was. Door de recherche werd onmiddellijk een uitge breid onderzoek ingesteld. Het onderzoek liet de verdenking al spoedig op een der jongsten van het personeel vallen, n.l. een 17-jarigen hulpbesteller. De onderhavige postwissel van 50 gul den was n.l. door hem besteld. Hij ont kende dit eerst, een ambtenaar ver klaarde echter, dat hij den jongen den postwissel wel degelijk had medegege ven, Bij het verder verhoor gaf de jon gen tenslotte toe dat hij den postwissel had verduisterd. Hij had een mededader, den 17-jarigen C. H, B„ eveneens te Heerlen woonachtig, die den postwissel geïnd had. Toen deze een half uur later op het postkantoor kwam, werd hij eveneens gearresteerd. Het bleek, dat de hulpbesteller tot een bedrag van 300 gulden aan postwissels gestolen had, welke steeds door zijn vriend waren afgehaald. De postwissels nam hij weg bij de tweede sorteering, dus vóór zij naar den geadresseerde gin gen. De knapen zijn ingesloten in het poli tiebureau. Beide jongens hadden het geld ten eigen bate aangewend. GROOT SMOKKELCOMPLOT ONT DEKT. Door een gelukkig toeval zijn de Duitsche douane-beambten te Raes- feld een uitgebreide smokkelaffaire op het spoor gekomen. Een patrouille, die door een veld trok, ontdekte dat blijkens voetsporen kort te voren een groot aantal personen hier moest gepasseerd zijn. De sporen wer den gevolgd en leidden naar een versch gegraven aardappelkuil, waarin de be ambten een groote partij tabak vonden, die uit Nederland afkomstig was. De tabak werd in beslag genomen en de kuil weer gesloten, waarna de beambten zich in hinderlaag legden om de smok kelaars te arresteeren. Het duurde niet lang of een bende, bestaande uit vijftien personen daagde op. De douane-beamb ten slaagden er in alle smokkelaars te arresteeren. Tijdens het verhoor beken den de mannen de tabak over de grens te hebben gebracht. De partij was be stemd voor eenige personen in Glad- beek, die geregeld gesmokkelde tabak betrokken. Uit het verdere verhoor en het daarna ingestelde onderzoek is gebleken, dat men te doen heeft met een smokkelaars complot van zeer grooten omvang, waar bij tal van personen uit Gladbeck en om geving betrokken zijn. EEN AUTODIEF, DE ANDER WAS ONSCHULDIG. De in verband met een te Roermond in den nacht van 5 op 6 Juli gepleegden diefstal van een nieuwen Chevrolet-auto te Rotterdam aangehouden en naar Roermond over gebrachte J. van D, uit Venlo, is thans weer op vrije voeten gesteld. Het toe val wilde, dat bijna gelijktijdig te Driel, waar de auto was teruggevonden, de werkelijke dader werd aangehouden. Deze vervoegde zich Donderdagavond bij den caféhouder waar de gestolen wagen in bewaring was gegeven, om dezen te halen. De man werd een wijle aan den praat gehouden, terwijl de po litie werd gewaarschuwd. Deze was spoedig ter plaatse en arresteerde den persoon, 't Bleek te zijn den 30-jarigen O» Vradifwagwïföbrtéfc «Mf&rgrootste arvaring j CCN-rtAAGTi THERESIASTRAAT 143, TELEFOON 7720M AMSTERDAM ■-WETERINGSCHANS 130, TELEFOON 3433® •KffibltBÜRO. KORTE DELFT A S3, TELEFOON 4H (Ingez. «Med.) Duitscher J. C„ voorheen als chauffeur in dienst bij een expeditie-onderneming te Roermond. Hij bekende den diefstal gepleegd te hebben. Ongelukken. Zaterdagmiddag is in de Korte Houtstraat te Den Haag bij verhui zing van een inboedel, toen er een kast aanhing, het takeltouw gebroken. Een der knechten, de 25-jarige E. M., kreeg de kast qp zijn rechterheup, waardoor deze vermoedelijk uit de kom geschoten is. Zaterdagmorgen wilde de heer J. M., uit Hoofddorp het landgoed Terhorst oprijden en gaf daartoe met zijn richtingwijzer een signaal naar links om daarna een grooteren bocht naar rechts te kunnen nemen. De heer F. G, T„ uit Amsterdam, die met een snelheid van pim. 80 km achter hem aanreed, kon een aanrijding niet meer voorkomen. De materieele schade was groot, doch de inzittenden kwamen met den schrikvrij. Een droeviger afloop had het onge val dat even later eveneens op den Leidschen Straatweg plaats vond. Daar reed de heer V., uit Apeldoorn, verge zeld van zijn echtgenoote per auto toen hij door een vrachtauto werd in gehaald, bestuurd door B„ uit Katwijk, die hem wilde passeeren. Op hetzelfde moment naderde echter uit tegenovergestelde richting eveneens een auto. Met 't gevolg, dat zijn rech ter achterwiel vermoedelijk haakte aan het linker voorwiel van de auto van den heer V,, welke daardoor tegen een boom reed en totaal werd vernield. Me vrouw V, is eenige uren later overle den. De heer V. kon na verbonden te zijn naar huis terugkeeren. PARKEEREN OP DE MARKT. Mijnheer de Redacteur, Dezer dagen deelde U in uw blad het een en ander mede over parkeerplaat sen alhier op Donderdagen, Uiteraard kan dan niet op de Groote Markt wor den geparkeerd. Op andere dagen is dit echter wel geoorloofd en geschiedt het ook in steeds toenemende mate, 'doch steeds ook .weer wekt het mijne verba zing, dat wely de bode-vrachtauto's overdag zich houden aan den algemeen geldenden regel om zich met de achter zijde der wagens tegen den trottoirband op te stellen doch de personenauto's in de middag- en avonduren zich meeren- deels niet aan dien regel houden en zich dwars langs den trottoirband op stellen. Eene dergelijke wijze van parkeeren ziet men bijna nergens. Zij geeit ook aanleiding tot allerlei moeilijkheden, vooral wanneer een wagen, zoowel van voren als van achteren ingesloten, zijn parkeerplaats wil verlaten. Bij eene opstelling vischgraatsge- wijze langs het trottoir worden deze moeilijkheden voorkomen. Zoude het geen tijd worden dat de politie ook hieraan eens de zoo noo dige aandacht schonk? Men hoort wel eens de opmerking maken, dat hiervoor de rijweg te smal is. Laat men dan op de Markt één rich- tingverkeer invoeren, dan is de rijweg toch zeker niet te smal. Hoogachtend, H. Doorenbos. REKENINGEN 1931. Burgemeester en Wethouders van Middelburg brengen ter openbare ken nis: dat de rekening van inkomsten en uitgaven van de gemeente, over hel dienstjaar 1931, op de secretarie (bo venverdieping) en die van gemeente werken, gasfabriek, duinwaterleiding en electrisch bedrijf voor een ieder ter inzage zijn nedergelegd, en in afschrift tegen betaling, na voorafgaande aan vrage, aldaar verkrijgbaar zijn. Middelburg, den 23 Juli 1932, Burgemeester en Wethouders voorn.,. P. DUMON TAK, Voorzitter. S. A. VAN LEVERINK, lo. Secr, Electr, Drukkerij G. SVi. DEN BKDEiRj' Middelburg.

Middelburgsche Courant | 1932 | | pagina 6