RECHTZAKEN, LANDBOUW. GEMENGD NIEUWS. BEKENDMAKINGEN de waschbehandeling wordt onderwe zen, en waar de vele behandelde arti kelen keurig met electrische of andere strijkijzers bewerkt, toonden dat men van de leerlingen op dit gebied veel kan verwachten, ook als zij eenmaal voor de kleeren van echtgenoot of kinderen zullen te zorgen hebben. Zal haar dat reeds in de achting van manlief kunnen doen stijgen, nog meer zal dit het geval zijn als zij de lessen in het nu bezochte lokaal goed ter harte nemen, want het spreekwoord zegt im mers, dat de weg naar het hart door de maag voert en wij waren nu in de keuken aangeland, waar een keur van zoowel voor den vegetariën, als voor hem, die deze leer niet aanhangt, was geschikt, waar de resultaten van goeden smaak en het bereiden van allerlei spij zen en dranken toonden wat goed on derwijs kan opleveren. Op de eerste verdieping kwamen wij het eerst in het lokaal waar de onder wijzeres in de vakken van voortgezet l.o. den schepter voert en zorgt, dat het op de lagere school geleerde tijdens de practische lessen niet geheel verloren gaat en zelfs nog wordt versterkt, waar bij ook hier verschillende dingen wor den bijgebracht, die voor het practische leven van beteekenis zijn. Wij schreven reeds, dat wij in velen der leerlingen toekomstige moeders meenden te mogen zien en dan is zeker de les in kinderhygiëne en opvoeding voor deze van de grootste beteekenis. De vele practische wenken voor de zorg van de gezondheid der zuigelingen die hier gegeven worden en ook voor goede ligging, geschikt speelgoed op iets ouderen leeftijd, zullen zeker aan het komende geslacht ten goede komen. In de teekenzaal bleek ons dat men zich hier vooral toelegt op het aanlee- ren van teekenen met liniaal en drie hoek, maar daar mede zeer fraaie tee- keningen ontwerpt, die ook bij het aan- leeren der fraaie handwerken van zulk- een groote beteekenis zijn. Daarmede zijn wij vanzelf gekomen tot de bespre king van het geen in het lokaal voor fraaie handwerken te aanschouwen was en waarvan wij dit maal speciaal wil len noemen het werken op het weefge touw en het kantklos werk, van beide waren mooie voorwerpen te aanschou wen. Hoe dit verkregen is wagen wij niet in bijzonderheden mede te deelen. Nog resten de lokalen, waar het on derwijs in de meer nuttige handwerken wordt gegeven. In die voor lingerie- naaien konden wij ons overtuigen, dat bij goed onderricht de leden van het zwakke geslacht alle onderkleeren zelf kunnen vervaardigen en dan geheel haar eigen smaak daarin kunnen leggen, dit geldt niet minder voor de afdeeling costuumnaaien. Hier waren voor zoover wij tot oor- deelen bevoegd zijn keurige japon nen, mantels en mantelcostuums enz. te aanschouwen. De kennis van de vervaar diging hiervan zal de leerlingen in haar verder leven ook zeker te pas komen. Dank zij de vriendelijke voorlichting van leerlingen konden de bezoekers goed den weg door het ruime schoolgebouw vinden en de leeraressen der verschillen de vakken gaven gaarne alle gewenschte inlichtingen. Van groote beteekenis is zeker dat aan deze school de eenige gelegenheid in Zeeland bestaat voor opleiding tot Huis houdkundige A. Ten slotte zij nog vermeld dat de fir ma's Van Benthem en Jutting en Gebr. Hildernisse, boeken, de firma's Bouwen- se en v. d. Kleijn speelgoed en de firma Schulte en Thieme hygiënische artike len geheel belangloos voor de tentoon stelling afstonden. Bij Kon. besluit is bepaald, dat de vacature van raadsheer in het gerechts hof te Arnhem voorloopig niet zal wor den vervuld. Kantongerecht te Goes. De Kantonrechter te Goes heeft ver oordeeld wegens overtreding; met motorrijtuig niet voldoende uit wijken: J. F., Rilland Bath 15 of 15 d.g.; met auto vrijheid verkeer belemme ren: L. d. K., Middelburg 25 of 25 dgn.; visschen zonder akte: H. P.j J. P., Ovezande ontslagen van rechtsvervol ging na sluitingsuur zich bevinden in tap perij te Wolphaartsdijk: P. P.; W. d. H., 's H. Arendskerke 2 of 2 dgn.; A. v. d. D., aldaar 1 of 1 dag; I, d. W,, aldaar 1 of 1 wtschool; fietsen onder invloed van drank: S. v. E., Kruiningen 15 of 15 dgn.; te Kapelle overtr. snelheid: A. H„ Dordrecht 10 of 10 dgn.; overtreden de wet op openbare ver voermiddelen: M. A. d. B., Yerseke 5 of 5 dgn.; schelpdieren rapen aan voet van zee dijk: I. B., Wemeldinge 1 of 1 dag; met auto rijden over een rijwielpad: J. H,, St. Laurens, 10 of 10 dgn; J. F. C. v. D. Helmond 5 of 5 dgn.; geen signaal geven als veiligheid zulks vordert: C. W. P., Kapelle 1 of 1 dag; G. B., Eindhoven; P. V., Kloetinge: 5 of 5 dgn.; met auto veiligheid van het verkeer ingevaar brengen: A, P. M. W., Goes ontslagen van rechtsvervolging; R. J, H,, Brede 25 of 10 dgn,; als voren met een rijwiel: T. G. v. A„ Goes 15 of 15 dgn;J. L. B., Rilland Bath 5 of 5 dgn.; rijden zonder rijbewijs: J. P., Goes 2 of 2 dgn.; fietsen zonder reflector: W. M. R., Ovezande ƒ3 of 3 dgn; fietsen zonder licht: C. A., Borssele; P. M. C., Goes 2 of 2 dgn; met auto rijdende zonder voldoende voorlichten: P. L., Goes 10 of 10 dgn.; linkerzijde van den weg houden met auto: M. B., Wissenkerke 10 of 10 dgn.; met auto rijden zonder nummerplaat: J. V., Kamperland 2 of 2 dgn.; openbare dronkenschap bij le herha ling: C. d. M., Middelburg, 3 dgn. Veroordeeld wegens: afleveren van melk niet voldoeld aan Warenwet: A. T. Kloetinge, 50 of 50 dagen, en voorw. straf van twee maanden hechtenis, met proeftijd van twee jaren. De overval in de Boerenleenbank te Schipluiden, Voor de rechtbank te 's-Gravenhage is in hooger beroep behandeld de zaak Van den overval op den kassier van de Coöp. Boerenleenbank te Schipluiden, den heer H. M. v. V., gepleegd op 7 No vember van het vorige jaar. Het eerst zijn de zaken tegen de ver dachten van L. en S, behandeld. Ver volgens die tegen J. J, M. D. en A. J. van H. De advocaat-generaal zeide, jdajt D, de leider is geweest bij de volbrenging van het misdrijf. Hij vroeg vernietiging van het vonnis en veroordeeling tot 12 jaar gevangenisstraf. De verdediger kwam ertegen op, dat op verdachte de volle zwaarte van het misdrijf is komen te rusten. PI. concludeerde tot vrijspraak, subs, aftrek van voorloopige hechtenis. Ten slotte stond v. U. terecht, die door de rechtbank is vrijgesproken van den ten laste gelegde uitlokking van 't misdrijf. De adv.-generaal heeft de overtuiging dat verdachte zich schuldig maakte aan provocatie en eischte vernietiging van het vrijsprekend vonnis met veroordee ling van verdachte tot 2 jaar gevange nisstraf. De verdediger pleitte vrijspraak, subs, een voorwaardelijke veroordeeling. Voor de paardenmarkt te Oost burg bleek Woensdag meer belang stelling te bestaan dan vorige jaren, of schoon de handel slap was. De jury kende na keuring devol gende prijzen toe: J. A. Nortier te Oostburg; P. Monjé te Breskens; A. Salomé te Aardenburg; J. A. Basting te Retranchement en P. Monjé voor merries boven 3 jaar, P. Monjé, kinderen Buteijn te Aar denburg en D. LuteijnLuteijn te Zuid- zande voor 3-jarige merries. Th. van Vooren te Sluis, A. Salomé en P. Monjé voor 2-jarige merries. J, A. Nortier; Th. van Vooren; F. H. E. Modde te Oostburg en Boeije te Biervliet voor 1-jarigen. C, Quaak te Zuidzande, Joh. Ris- seeuw te Oostburg, J. A. Nortier, Pi Mojné, C. Quaak en P. J. de Milliano te Oostburg. Aangekocht werden voor de verloting een 18-maander en 6 veulens. Stand der Landbouwgewassen, Aan het in de Staatscourant opgeno men overzicht van den stand der Land bouwgewassen op 14 Juli 1.1. ontleenen wij het volgende: In streken, waar in den laatsten tijd weinig of geen regen is gevallen, heb ben de gewassen behoefte aan vocht. Aan den anderen kant hebben zware re gens op vele plaatsen de halmgewassen, welke nogal slap stroo vertoonen, in sterke mate doen legeren. De stand van tarwe is over het al gemeen goed, in verscheidene deelen des lands goed tot zeer goed. Het is echter niet buitengesloten, dat de opbrengst door het legeren ongunstig zal worden beïnvloedt. In Groningen wordt melding gemaakt van het vrij veel optreden van ziekten, o.a. voetziekte. Rogge en gerst vertoonen een goeden stand. De haver heeft van de droogte in Juni geleden. Op de hoogere gronden is het gewas te kort gebleven. De stand is mitsdien goed tot vrij goed. De stand van de erwten is zeer uit- eenloopend; gemiddeld kan deze goed tot vrij goed genoemd worden. In dit ge was komen vrij veel ziekten en bescha digingen voor. In Groningen vertoonen de erwten dikwijls aantasting door as- cochyta; in westelijk Noordbrabant wordt geklaagd over wormstekighcid van de erwten. Vermoedelijk ten gevol ge van het droge weer trad de St. Jans ziekte in Zeeland eerst vrij laat op. Veld- enstamboonen vertoonen een goeden stand. Hetzelfde kan wor den gezegd van de meeste handelsge wassen, behalve van de k a r w ij. De stand van laatstgenoemd gewas is sinds de publicatie van het vorige oogstbericht sterk achteruitgegaan, hetgeen verband houdt met de omstandigheid, dat zoowel in Groningen als in Noordholland schade wordt ondervonden van de rups van de karwijmot, waardoor eene sterke op brengstvermindering van de getroffen perceelen wordt verwacht. Het v 1 a s is op sommige perceelen te kort gebleven en vertoont doode harrel. Zoowel consumptie- als fabrieks aard appelen hebben een goeden stand. Het gewas van laatstgenoemde aardap pelen is aanmerkelijk beter dan ten tijde van de samenstelling van het vorige oogstbericht. Omtrent het voorkomen van aardappelziekten worden weinig klachten vernomen. Slechts uit Limburg wordt gemeld, dat veel bladrolziekte op treedt. De suiker- en voederbieten vertoonen een goeden stand. Vele perceelen uien vertoonen in Zeeland een te dunnen stand. In Noord- Holland zijn de uien op sommige plaat sen weggevallen, terwijl het gewas op de Zuidhollandsche eilanden te kampen heeft met kroefziekte en aantasting door de uienvlieg. De stand is dientengevolge slechts matig tot vrij goed. De roode klaver staat goed lot vrij goed; in Zeeland heeft het gewas van de droogte geleden. De stand kan daar slechts matig genoemd worden. De hooiwinning is onder zeer gunstige omstandigheden verloopen. De opbrengst is over het algemeen bevre digend en de qualiteit uitstekend. Het weiland heeft, vooral op de hooger gelegen gronden, van de droogte geleden. De in den laatsten tijd gevallen regens hebben daarin op vele plaatsen verbetering gebracht. Ongelukken. Op de Prinsegracht te 's G r a v e n h a- ge kwam Woensdagmiddag een auto aangereden, bestuurd door C. D. uit IJmuiden. Terzelfder tijd kwam een motorrijder aan welke stopte. Een juffrouw, die daar op de fiets reed met een kind in een rieten mandje op de bagagedrager, meende wel te kunnen doorrijden, doch werd plotseling door den aankomenden auto gegrepen. Geluk kig kwam de juffrouw met den schrik vrij, doch het kind werd in bewusteloo- zen toestand naar het Ziekenhuis ver voerd, waar bleek, dat het een hersen schudding had bekomen. De fiets is door den auto geheel ver brijzeld. Woensdagavond is een auto, waarin gezeten was de heer J., circusartist, thans werkzaam te E m m e n, tegen een boom gereden doordat hij wilde uitwij ken voor een anderen auto. De auto van den heer J. werd geheel ingedrukt. De chauffeur kwam er zonder letsel af. De heer J. werd echter ernstig verwond, zoodat hij onmiddellijk naar het zieken huis te Sneek moest worden vervoerd, waar hij, terstond na aankomst is over leden. Het slachtoffer was gehuwd. In de Deimanstraat teDenHaag is Woensdagavond een 3jarig jon gentje uit de tweede etage gevallen. Het kind werd met een schedelfractuur opgenomen, doch is op weg naar het ziekenhuis reeds aan de gevolgen van den val overleden. Verdronken, Te U 1 f t is Woensdag het 2-jarig zoontje der familie E. al spelend in een kolk geraakt en verdronken. KIND VERBRAND. De 5-jarige C. V. in de Pieter de Hooghstraat te Schiedam, is spelenderwijs in een emmer met kokend water gevallen. Het meisje is naar het ziekenhuis vervoerd en daar overleden. WERKLOOZENRELLETJES TE DEN HAAG. Woensdagmiddag werd op de Prinsengracht te Den Haag een werkloozendemonstratie gehouden, uit gaande van het „Werkloozenstrijdcomi- té". De geheime bedoeling was, naar het Binnenhof te gaan, waar de Eersite Ka mer vergaderde. Onder het uiten van strijdkreten werd getrokken over de Brouwersgracht en den Zuid-Buitensingel. Op het Vaillant- plein aangekomen, achtte de politie het oogenblik gekomen, daar de massa nog was aangegroeid, den troep te versprei den. Met blanke sabel en gummistok werden eenige charges uitgevoerd, waar bij rake klappen zijn uitgedeeld. Geruimen tijd bleef het in de omge ving van de binnenstad rumoerig. Eenige borden met opschriften wer den op last der politie neergehaald. TWEE NEDERLANDERS BIJ WEE- NEN MET MOTOR VERONGELUKT. Naar Reuter seint, is in de nabijheid van Weenen een motorrijwiel bestuurd door den koopman K. I. uit K a t w ij k, in botsing gekomen met een auto. De motorrijder en zijn broer J. I., die even eens op een motor zat, werden beiden ernstig gewond. EEN NIET ALLEDAAGSCHE DIEF STAL. Een niet alledaagsche diefstal heeft te Leimuiden plaats gehad. In deze gemeente liggen nl. uitgestrekte rietlanden, zgn. Zudden. Daar deze door het water ondermijnd zijn, is het niet moéilijk de zudden los te maken van het vaste gedeelte. Een zekere H. maakte daar een soort beroep van. Hij maakte stukken van 25 X 20 m los en bracht ze drijvende. Deze drijvende zudden trans porteerde hij met behulp van motortrac- tie naar Aalsmeer, waar de tuinders er graag 20 per stuk voor betaalden. Als de politie dezen diefstal van grond niet tijdig had ontdekt, zou waar schijnlijk een groot gedeelte van Lei muiden naar Aalsmeer zijn overgebracht een annexatie dus, buiten voorkennis der bevoegde autoriteiten. HOTELKELDER GEPLUNDERD. Dinsdagmiddag ontdekte het dochtertje van den hotelhouder te Leur, dat het raampje van den kelder was openge broken. Bij nader onderzoek bleek, dat uit den kelder ontvreemd waren 5 fles- schen cognac, 30 flesschen wijn, een bak met fleschjes bier en verder tal van flesschen Victoriawater, limonade en advocaat. Nabij Leur werd een aantal ledige flesschen gevonden ZIJN VROUW MISHANDELD. Te N ij m e g e n heeft Dinsdagmiddag de 27-jarige werklooze metselaar G. A. S. zijn vrouw met een zakmes in den linkerarm gestoken en haar nog twee verwondingen aan het hoofd toegebracht. Zij had Woensdag te Schiedam haar man verlaten en verbleef sedert bij haar moeder, op wier verzoek S. Zaterdag was overgekomen. Man en vrouw kre gen op weg naar het station om huis raad in ontvangst te nemen, een woor denwisseling, met het vermelde gevolg, S. heeft zich bij de politie aangemeld. GOUDEN MUNT GEVONDEN. Men meldt aan de Maasbode uit Dene kamp dd. 19 Juli: dat een arbeider bij graafwerken 1 m onder de oppervlakte bij den Eeshof te Tubbergen een gave gouden munt gevonden heeft met het inschrift: FLOREN (tinus) EPISC (opus) E. (lectus) TRAI (ectensis) Floris, ge kozen Bisschop van Utrecht. DE DAME IN ROUW. Eene in diepen rouw gekleede dame, met een zwaren zwarten sluier over het hoofd, begaf zich van Kerkrade over de Eijgelshovenerstraat naar Herzogenrath. In de eene hand droeg ze een bouquet bloemen, in de andere hand een fijn leeren koffertje. Surveilleerende be ambten hielden haar aan en waren zoo vrij het koffertje te onderzoeken. 15 pond tabak kwamen te voorschijn. Bo vendien werd de dame nog meegeno men naar het douanekantoor. De visi- teuse vond nog 12 pond tabak in haar kleeding verborgen. In totaal had de smokkelaarster dus 27 pond tabak frau duleus over de grens gebracht. Alles werd in beslag genomen. De dame had nu wel alle reden om te treuren. SMOKKELENDE VROUWEN. Een der laatste nachten werd in het district Aken bij de Limburgsche grens een smokkelaarsbende aangehouden, die uit 30 vrouwen bestond. 500 pond smok kelwaar, voornamelijk suiker, koffie en meel, werden in beslag genomen. OM EEN BERISPING. Maandag middag kreeg in de ondergrondsche werken der mijn Oranje-Nassau I te Heerlen een 24-jarige mijnwerker van een opzichter een berisping, omdat hij te vroeg zijn werk geëindigd had, waarvoor de arbeider tevenis beboet werd. Deze ontstak hierop zoodanig in drift, dat hij met zijn bijl den opzichter te lijf ging, waarbij deze een wonde op liep aan het hoofd; de bijl drong tot op het hersenvlies door. Zijn lederen pet heeft den slag gestuit. OUDHEIDKUNDIGE VONDST. De heer O. v. B, te E e x t heeft bij het zandgraven in een heuvel aldaar een oude steenenbeitel of bijl gevonden ter lengte van ongeveer 25 cm Aan het scherpe eind is een hoek uit gebroken. Het materiaal is blauwe har de steen. VRACHTAUTO VERBRAND, 'n Auto-vrachtwagen van den heer H. H. was op weg van de Neunensche Ker mis naar Stiphorst. De as liep warm en de auto werd langs den weg geplaatst. Even later stond plotseling de heele wa gen in brand De inhoud, een kermis- schommel en bijbehoorend orgel, ging in de vlammen op. De schade beloopt 3500. MIJN AANGESPOELD. Te H a r- 1 i n g e n is aan den Zuiderzeedijk aan gespoeld een mijn van vermoedelijk Duitsche makelij. Het gevaarlijke ding is onder bewaking gesteld. De mijn was aan ééne zijde met mos selen en zeeplanten bedekt, zoodat hij vermoedelijk vele jaren Jieeft vastge zeten. LIJK DRIJVENDE GEVONDEN. Dinsdagavond is te Stavoren aan den Noorderzeedijk drijvende gevonden het lijk van een manspersoon, dat in verren staat van ontbinding verkeerde. Aan een der voeten zat een blauwe ge breide sok. Vermoedelijk heeft men hier te doen met het lijk van het vierde en laatste slachtoffer van de in Januari j.l. op de Zuiderzee vergane Stanfries. NOODLANDING. De luitenant-vlie ger jhr. Sandberg uit Soesterberg die met zijn jachtvliegtuig op weg was naar Ziirich, om aldaar deel te nemen aan de internationale vliegwedstrijden, heeft op 60 km afstand van Dyon een noodlan ding moeten maken, waarschijnlijk we gens motorstoring. De landing gelukte volkomen. TWIST TUSSCHEN ZEE- EN LAND VOLK. Naar aanleiding van een aan rijding ontstond te D e 1 f z e i 1 eent woordenwisseling tusschen een aantal leerlingen van de zeevaartschool aldaar en den aangereden jongen. De woorden wisseling ging weldra over-in een vecht partij. De leerligen van de zeevaart school haalden versterking en ook de jongeman kreeg van eenige familiele den en vrienden hulp, zoodat het lang zamerhand een complete veldslag werd, mgt aan de eene zijde een groot aantal burgers en aan de andere zijde de vrien den van den zeevaartscholier. De mes sen werden zelfs voor den dag gehaald, doch tenslotte moesten de leerlingen van de zeevaartschool het onderspit delven en door een overhaaste vlucht naar het Internaat hun aftocht dekken. Behalve blauwe oogen en verstuikte enkels hadden drie leerlingen een sne de met een mes bekomen. Van de tegenpartij werd een jonge man tijdens de vechtpartij door een auto aangereden, terwijl een jongen, die den twist als toeschouwer meemaakte, zoo danig in het gedrang geraakte, dat hij tegen een muur werd geslingerd en zijn pols op twee plaatsen brak. Het bleef ook verder in den avond eenigszins onrustig. Burgemeester en Wethouders van Middelburg doen te weten, dat door den raad dier gemeente in zijne vergadering van 29 Juni 1932 is vastge steld de volgende verordening: Verordening op het ver strekken van sterken drank of zwak alcoholischen drank in hte klein op den openbaren weg in de ge meente Middelburg. Artikel 1, Het verstrekken van sterken drank of zwak-alcoholischen drank in het klein door of vanwege een vergunninghouder of van zwak-alcoholischen drank in het klein door of vanwege den houder van een verlof A op den openbaren weg is Toegestaan onder voorwaarde dat het geschiedt op dat gedeelte van den open baren weg, waarvoor hem zulks door den burgemeester wordt vergund en uit sluitend gedurende den tijd, dat de in richting, waarvoor de vergunning of 't verlof A geldt, voor het publiek ge opend mag zijn. Artikel 2. De bevoegdheid tot het verstrekken van sterken drank en/of zwak-alcoho lischen drank in het klein op den open baren weg, kan den vergunninghouder en de bevoegdheid tot het verstrekken van zwak-alcoholischen drank in het klein op den openbaren weg kan den verlofhuoder, hetzij tijdelijk, hetzij voor goed door den Burgemeester bij een met redenen omkleed besluit worden ont nomen; a. in het belang van de openbare orde, van de openbare zedelijkheid of van het verkeer; b. bij niet-of niet-voldoende nako ming van de voorwaarde in artikel 1 genoemd. Artikel 3. Deze verordening treedt in werking op 1 Augustus 1932. Aldus vastgesteld door den raad der gemeente Middelburg, den 29 Juni 1932. P. DUMON TAK, Voorzitter. M. VAN DER VEUR, Secretaris. Zijnde deze verordening aan de Ge deputeerde Staten van Zeeland vol gens hun bericht van den 15 Juli 1932 no. 232, 3e afdeeling in afschrift mede gedeeld. En is hiervan afkondiging geschiedt waar het behoort den 22 Juli 1932. Burgemeester en Wethouders voornoemd, P. DUMON TAK, Voorzitter. S. A. VAN LEVERINK, lo. Secr. HINDERWET. Burgermeester en Wethouders der ge in een te Middelburg brengen ter open bare kennis dat van 19 Juli 1932 af op de gemeente-secretarie ter visie is ge legd een verzoek met bijlagen van J. J. MULDERS qq. W. M, DESSON te Mid delburg om vergunning tot het oprich ten van een graanschoonerij in perceel, kad. bekend, gemeente Middelburg in Sectie C, no, 1547, plaatselijk gemerkt wijk P, no. 108, gelegen aan de Kinder dijk; dat op Dinsdag den 2 Augustus a.s. des voormiddags te ll3/4 uur ten raadhdize gelegenheid zal zijn tegen het verzoek bezwaren in te brengen en deze monde- ling of schriftelijk toe te lichten, .alsmede dat zoowel de verzoeker als zij. die bezwa ren hebben in te brengen, gedurende drie dagen vóór genoemd tijdstip op de gemeente-secretarie van de ter zate in gekomen schrifturen kennis kunnen no men; dat ingevolge Circulaire van den Com missaris der Koningin d.d. 2 November 1907 A no. 4688, 3e afd. Niet tot be roep gerechtigd zijn zij, die niet over eenkomstig art. 7 der Hinderwet voor het gemeentebestuur of een of meer zijner leden zijn verschenen ten einde hun bezwaren mondeling toe te lichten. Middelburg, 19 Juli 1932. Burgemeester en Wethouders voornoemd, P. DUMON TAK, voorzitter. M. VAN DER VEUR, Secretarie Electr. Drukkerij G'. SWl DEN EiUERj-, Middelburg.

Middelburgsche Courant | 1932 | | pagina 6