Verkeerswezen, Post en Telegrafie. LEGER EN VLOOT. Van onze Adverteerders. BUITENLAND. Algemeen Overzicht. MARKTBERICHTEN. AFLOOP VERKOOPINGEN, NIEUW- ST. JOOSLAND. stonden er tegen achten overal groepjes menschen te wachten, die automatisch de strooibiljetten lazen, hen door pro pagandisten van den communistischen jeugdbond in de hand geduwd. De vergadering der fascisten zelf had een uiterst rustig verloop. Maar toen de bijeenkomst uiteen ging, begon het ru moer. Een dichte menigte weigerde aanvan kelijk aan de aanmaning der politie tot doorloopen gevolg te geven. Dit werd het sein tot verschillende charges, zoo dat 't Vreeburg door dichte drommen in alle richtingen werd doorkruist. Hoewel gevoelige tikken met den gummistok werden uitgedeeld, bleef het publiek op de hoeken der donkere straten samen scholen, zoodat een tiental rechercheurs en een gelijk aantal agenten onophoude lijk verplicht waren van den gummistok gebruik te maken. Een oogenblik van hoogspanning ontstond op het moment, toen de in uni form gekleede fascisten de vergadering verlieten en na een korte wandeling in de omgeving bij hun terugkeer langs het hotel den bekenden groet brachten. Deze wijze van optreden werd door velen als een uittarting gevoeld. Tot tegen middernacht bleef het on rustig op het Vreeburg, waardoor het tram- en autobusverkeer af en toe groo- te vertraging ondervond. Sommige café's zagen zich zelfs genoodzaakt bij een hernieuwd opjagen van de massa de deuren tijdelijk te sluiten, EEN GESTOLEN BRANDKAST. Donderdagavond zag de rijksveldwachter van H. op een landweg onder de gem. Abcoud e-B aambrugge een auto staan en bij onderzoek bleek hem, dat daarin een met een kleed overdekte brandkast geborgen was. Toen hij de auto met inhoud vorderde, werd hij door twee mannen, die bij het voertuig behoorden, bedreigd, waarop hij zijn revolver trok. De veldwachter slaagde er in den chauffeur met de auto en de brandkast aan te houden. Boven dien bleek later, dat zich in de auto nog een tasch met inbrekerswerktuigen be vond. De tweede man, die in gezelschap was van een vrouw, kon ontkomen. De aangehouden chauffeur bleek te zijn den 26-jarigen Amsterdammer van C. Vast kwam te staan, dat de brandkast te Nieuwer-Amstel, tijdens de afwezigheid van de familie van KL Donderdag op den dag was gestolen. Toen de auto met de kast in beslag was genomen bleek, dat reeds gepoogd was de kast te openen. WAARSCHUWING. De burge meester van LoonopZandte Kaats heuvel, vestigt in hét Alg. Politieblad de aandacht op de praktijken (het op grove wijze koopen van goederen, van welken aard ook en het niet-betalen daarvan) van W. A. J. Venroy-Duin, die zijn praktijk uitoefent aan het adres van H. de Graaf, Telefoonstraat no. 64, te Kaatsheuvel. V oornoemde burgemeester geeft een ieder, die met W. A. J. VenroyDuin in relatie treedt in overweging eerst bij hern of bij den inspecteur van politie te Kaatsheuvel inlichtingen in te winnen. EEN SCHOT IN DE LUCHT. In den Waarderpolder aan het Noorderbuiten Spaarne te Haarlem heeft Donder dagavond een schietpartij plaats gehad. Tegen het middernachtelijke uur be merkte een bewaker van een der fa brieksgebouwen aldaar twee mannen, die met een zaklantaarn de omgeving afzochten. De bewaker stuurde zijn hond op de mannen af, waarop deze eenige revol verschoten op het dier losten, welke misten. Toen de onbekende mannen daarop probeerden op de fiets te vluchten, ging de hond hen weer achterna, waarop een der mannen nogmaals een schot loste. De bewaker schoot hierna tot twee maal toe terug, doch de vluchtelingen verdwenen in de duisternis. ERNSTIG VERKEERSONGELUK. Donderdagavond heeft aan den Lagen dijk te Dedemsvaart een ernstig verkeersongeluk plaats gehad. De heer en mevrouw ds. N. uit Dedemsvaart, reden per rijwiel elk met een kind ach terop langs genoemden weg, toen uit tegenovergestelde richting een perso nenauto met betrekkelijk geringe snel heid naderde. De chauffeur, de heer Sch. eveneens uit Dedemsvaart, werd, vermoedelijk door het drukke verkeer ter plaatse zenuwachtig en gaf gas in- plaats van te remmen, waardoor de wagen plotseling vooruitschoot. Me vrouw N. werd gegrepen en het water ingeslingerd. De wagen zelf werd in zijn vaart gestuit door een langs den wa liggende motorschuit en werd vrijwel ge heel vernield. De postbode KL, die het ongeval zag gebeuren, begaf zich gekleed te water en bracht mevr, N„ die bewusteloos bleek te zijn, boven. Het meisje dat achter op de fiets zat; werd tegen den grond gesmakt en werd met een gebro ken been opgenomen. De vier inzittenden van de auto wer den allen gewond. Mevr. N. is er zeer ernstig aan toe. Zij heeft een zware her senschudding en een groote hoofdwonde bekomen. Haar toestand is zeer zorg wekkend. Het meisje is naar het zieken huis te Hoogeveen vervoerd. De andere gewonden konden per auto naar huis worden gebracht. Indische Stoomvaartlijen. Johan van Oldenbarnevelt (thuisr.) 20 v. Genua. Chr. Huygens (uitr.) 21 te Southamp ton. Hr. Ms. O 13 onder bevel van den luitenant ter zee der 1ste klasse P. Rou- wenhorst, is 19 dezer van Ponta Delga- da vertrokken. Donderdag heeft de luit.-generaal H. A. Seyffardt, chef van den generalen staf, zijn veertig jarig jubileum als of ficier bij het Nederlandsche leger ge- vierd. Hr. Ms. mijnenlegger „Van Meer- lant" onder bevel van den luitenant ter I zee 1ste klasse P. A. Gallas is Woens-| dag te Ostende aangekomen. brengen, doch zij moeten zich eerst naar de verordeningen schikken. O Behalve Pruisen is ook Baden boo6. Uit een soort solidariteitsgevoel met Pruisen. Minister dr. Sohm verklaarde dat de Badensche regeering met groote gestrengheid alle maatregelen zal ne men, om bloedvergieten te voorkomen en daardoor de rijköregeering het voor wendsel te ontnemen om, zooals thans in Pruisen is geschied, in te grijpen. Verder zal Baden opnieuw schriftelijk de rijksregeering verzoeken, het uni formverbod wéér af te kondigen, doch overigens alle noodverordeningen, |die uit Berlijn komen, ten uitvoer brengen, gen Er was in Duitschland natuurlijk veel belangstelling voor de protestmotie van de soc. dem. partijraad in Pruisen. Evenals in het Rijk, is thans ook in Pruisen de alleenheerschappij van enke- -i blijkbaar geweest een proef met den afweer van aanvallen op de groote ste den, DUITSCHLAND, Werkloosheid. Het aantal werk- loozen in Duitschland is in de halve maand van 1 tot 15 Juli met 16000 ge stegen en wel tot 5.492.000. Naar de officieele persdiensten van Altona mededeelt hebben de onlusten van Zondag thans 17 dooden geëischt. Een 23-jarige vrouw uit Altona is aan de bekomen verwondingen overleden. PRUISEN. 1 Volgens mededeelingen van het Pruisisch Bureau voor de Statistiek, waren er in Pruisen op 30 Juni 1,552.131 werkloozen tegenover 1.508,988 ultimo Mei. Deze vermeerdering is bijna even sterk als de stijging in Mei en April. RUSLAND, De heer C. J. Rijke, Langeviele, alhier mag zich verheugen in een toe- nemenden bloei van zijn slagerszaak en een gevolg daarvan was, de noodzake lijkheid meer koelruimte in zijn winkel te hebben, vooral nu het huuren van 'n koelcel in een abattoir in Middelburg nog wel geruimen tijd tot de onmoge lijkheden zal behooren. De heer Rijke besloot daarom tot het doen bouwen van een inrichting achter in zijn win kel en liet zijn keuze vallen op een Frigidaire. De nu in gebruik genomen inrichting biedt verschillende groote voordeelen. De motor is zoo ingesteld, dat hij automatisch uitschakelt als de temperatuur in de koelcel voldoende laag is, en schakelt weer in als de tem peratuur te hoog mocht worden. De ruime koelcel heeft een groot verschil met andere systemen en wel, dat hij van den winkel is afgescheiden door glas en men dus het vleesch kan zien zijn nog niet bekend. De nieuwe toestand in Pruisen. Ordelijk en rustig ontwikkelt zich de nieuw geschapen toestand in Pruisen. Er is een volmaakt soort stilstand inge treden, nu eerst Zaterdag het Leipziger Staatsgerechtshof het Pruisische protest zal onderzoeken, omdat dan eerst de voorzitter met verlof Herug komt. Van wanordelijkheden lezen of hooren we nergens. Inderdaad mag dus blijkbaar een Wolf-bericht uit Berlijn melden, dat in Pruisen de ontwikkeling voortschrijdt in den door den Rijkskanselier ge- wenschten zin. Dr. Bracht heeft, behalve de leiding van het Ministerie van Bin- nenlandsche Zaken, ook de zaken van den Staatssecretaris overgenomen. En zoo goed schijnt alles te gaan, dat op een spoedige opheffing van den uit zonderingstoestand in Berlijn en Bran denburg, misschien reeds heden, gere' kend kan worden. Ook daarvan verwacht men een gun- stigen invloed op de openbare meening in de richting van een verdere ontspan ning en bevrediging. Dr. Bracht, als gevolmachtigd rijks commissaris van Pruisen, zit voor het bureau, waar eergister Severing van verjaagd werd (letterlijk!) en houdt een razzia onder diens hoogere medewer- ters op zijn departement. Liefst 12 Prui sische regeeringscommissarissen staan op de nominatie naar huis te worden gestuurd. Von Papen schijnt verder niet van plan thans reeds, dus voor de rijks dagverkiezingen, een kabinet in Pruisen te vormen. Volgens een radiobericht werd 't u j u i. eiland Sachalin Woensdag door een he- tl„Batn Kall ylKIl Pruisen de alleenheerschappij van enke- ,arfihevinfS Geteisterd Een aantal P., K VI Ion irfH Hot lirft ovonwol in han- v g aaraoeving geteibieru. n.eu aaiii hangen evengoed als dat het aan de ha len gevestigd. Het ligt evenwelm han j huizen werd verwoest. Bijzonderheden} ken -m den winkel zelf hangt De in_ richting en plaatsing hebben belangrijke SPANJE. In de Aragoneesche bergen heeft het hevig gesneeuwd waardoor vele dorpen zijn geisoleerd. Door het wassen van vijf rivieren is een groot gedeelte van de provincie overstroomd, BOLIVIA. Toenemende spanning BoliviaPara guay. In geheel Bolivia is Donderdag de staat van beleg afgekondigd. Te La Paz en alle groote steden van het land vonden opnieuw groote demonstraties tegen Paraguay plaats. De opwinding der bevolking is buitengewoon groot, groote menschenmassa's marcheeren door de straten roepen „weg met Para guay" en eischen den oorlog. De Bolivi- aansche Centrale Bank heeft een cre- diet ter beschikking van de regeering den van het volk door de verkiezing van sociaal-democraten op 31 Juli de gestoorde rechtsorde van de republiek te herstellen, en zich zelf weer invloed op de openbare zaken te verschaffen. Trouwens de militaire bevelhebber voor Groot-Berlijn en de provincie Brandenburg heeft aan de commissaris sen van politie te Berlijn en Branden burg betreffende het verdere optreden tegen de verspreiding van vlugschrif ten medegedeeld, dat de algemeene sta king als politiek strijdmiddel tegen de verordening van den rijkspresident, be- teekent een wezenlijk in gevaar bren gen van de openbare orde en veiligheid. De opwekking door woord en geschrift daarvoor (dagbladen en pamfletten) be- teekent derhalve handelen in strijd met par. 3 der verordening. Waarop dus de bekende strafmaatre gelen van toepassing zijn. kosten met zich gebracht, maar de heer Rijke beschikt thans over een zeer mo derne inrichting, zooals er nog geen of slechts zeer weinige in ons land zijn geplaatst. Middelburg, 21 Juli. Op de vei ling waren 37.000 eieren aangevoerd. Kipeieren 5254 kg ƒ2.45; 5456 kg 2.47—2.52, 56—58 kg 2.48—2.65; 58— 60 kg 2.47—2.58; 60—62 kg 2.60—2.72; 62—64 kg 2.78. Bruine 60—62 kg 2.70; 62—64 kg 2.89—2.96; 68—70 kg 2.99. Eendeieren 2.57. Kalkoeneieren 3. De conferentie te Ottawa, Met veel militair vertoon is Woens-1 Braun en lotgenooten hebben in een telegram aan Hindenburg op Neudeck als hun meening te kennen gegeven, dat de nieuwe noodverordening van den rijkspresident van verkeerde veronder stellingen uitgaat. Zij verzochten Hindenburg tevens de toepassing van de noodverordening uit te stellen tot het staatsgerechtshof uit spraak zal hebben gedaan. Zij hebben voorts een brief gericht aan Von Papen, en daarin opnieuw de wet telijkheid van de door dezen genomen maatregelen in twijfel getrokken. Geconstateerd werd tevens dat het Pruisische kabinet nimmer het voeren van besprekingen met de rijksregeering van de hand heeft gewezen. De leden van het kabinet hebben alleen gewei gerd gevolg te geven aan een uitnoodi- ging tot een vergadering van het Prui sische staatsministerie in de Rijkskanse larij, een uitnoodiging die door den „Pruisischen minister-president" was on derteekend. Zij moesten aldus handelen, daar zij den heer Braun nog steeds als Pruisisch minister-president beschou wen. Tenslotte hebben de leden van het kabinet-Braun die door een brief van Bracht in kennis werden gesteld van hun afzetting, geantwoord dat zij deze afzetting niet erkennen. Rijkskanselier von Papen heeft zich nogmaals tot de bevolking gewend met een proclomatie, dat de in Pruisen ge nomen maatregelen in het belang van de rust en de orde, die in Pruisen in gevaar waren, noodzakelijk zijn geweest. De rijkskanselier doet een beroep op de bevolking van Pruisen tot handhaving van de rust en de orde. Het proces in Leipzig kan juridisch interessant wor den! Want in de kringen der rijksregee ring acht men het onbegrijpelijk, dat het uit hun macht ontzette Pruisische mi nisters en de heeren van het Pruisische politiebestuur de maatregelen der rijks regeering op juridische gronden onjuist noemen. Deze maatregelen, aldus wordt verklaard, zijn genomen op grond van een verordening van den rijkspresident, waarmee zij rechtskracht gekregen heb ben. De bedoelde personen hebben na tuurlijk het recht hun bezwaren in te dag de economische conferentie van het Britsche gemeenebëst -te Ottawa geo pend met een redevoering van lord Bessborough, den gouverneur-generaal van Canada, die een boodschap van den Koning van Engeland voorlas. Baldwin sprak vervolgens van de groote verwachtingen welke men in het geheele Britsche empirium van deze conferentie koestert! Daarna zetten de vertegenwoordigers der Dominions Indië hun standpunten uiteen. De Au stralische minister legde o.m. den na druk op de beteekenis van de conferen tie van Lausanne, welke arbeid te Ot tawa moet worden voortgezet, teneinde te geraken tot een langzame verbetering der warenprijzen en een vermindering van de lasten der debiteurstaten. De vertegenwoordiger van Nieuw Zeeland verklaarde dat zijn land bereid is de tarieven op Engelsche producten te verlagen en die op buitenlandsche producten te verhoogen. De vertegen woordiger van Ierland legde er den na druk op dat Ierland bereid is, algemeen betere handelsverdragen te sluiten tot wederzijdsch voordeel der verdrag slui tende partijen. Allen van goeden wille! BELGIE. Precessie. De beroemde boetpro cessie, die jaarlijks te Veurne uitgaat, zal ditmaal op Zondag 31 Juli in den loop van den middag door de straten van het oude, West-Vlaamsche stadje trekken, aldus de correspondent van de N. Rott. Crt.. Deze processie moet zoowel wat betreft de schilderachtig heid van het stadsbeeld, dat haar mid- deleeuwsch decor vormt, als de samen stelling van hare groepen en de kleu righeid van hare standaarden, banieren en costumes, voor de bekende processie te Echternach in het geheel niet onder doen. Een bedreigde oude molen. Een der schilderachtigste en oudste wind molens van Vlaanderen, gelegen te Tie- gem, in de golvende streek waar Streu- vels woont, zal waarschijnlijk van den ondergang, die hem bedreigde, worden gered, aldus de Brusselsche correspon dent van de N. Rott. Crt. Door de Ge deputeerde Staten van West-Vlaande- ren is namelijk besloten een subsidie voor de restauratie van den „Bergmo- len" te verleenen. Van dezen molen wordt door het volk beweerd dat hij, ten tijde der Kruistochten, per schip uit het Oosten naar Vlaanderen werd over gebracht. FRANKRIJK. De fatale zevende. De spelers aan de Rivièra zijn allen verzot geraakt op nummer zeven. De zeven heeft de der tien als geluksnummer ineene verdre ven sinds een statisticus er de aan dacht op gevestigd heeft, dat alle tra gedies van Frankrijk dit jaar op een ze vende zijn gebeurd. 7 Januari Minister Maginot over leden. 7 Maart Minister Briand overle den. 7 Mei President Doumer vermoord 7 Juli i De Pomethée gezonken. Luchtmanoeuvres. Bij de driedaag- sche luchtmanoeuvres bij Dijon zijn el- ken dag niet minder dan 500 bombar deer- en jachtvliegtuigen in de lucht geweest. ,'Alle vlieggarnizoenen der Oostprovinciën als Metz, Nancy, Reims, Straatsburg e.a. hebben er aan deelge nomen, Het doel der manoeuvres is M i d d e 1 b u r g, 21 Juli. Kleine vei- gësteïcf voor'"het""geval het tot "oorlog! ling kwart voor acht. Aardbeien 10—21, komt. Alle partijen hebben de regeering 1 -» steun toegezegd. De vertegenwoordigers van Paraguay hebben opdracht gekregen met de te genpartij in overleg te treden. ITALIË. De vroegere minister van buiten landsche zaken Grandi is benoemd tot Gezant te Londen, Interview met Mussolini. De Ex- celcior publiceert een onderhoud, dat een medewerker Woensdagavond met Mussolini heeft gehad, waarin de duce mededeeling deed, van de redenen, die hem hebben geleid tot verandering van de belangrijkste posten in de regeering. Hij keerde zich in de eerste plaats te gen de bewering, dat het de bedoeling zou zijn, een wijziging te brengen in de tot dusver gevolgde buitenlandsche po litiek. Het beginsel van tijd tot tijd van leiders te wisselen, is een onderdeel van de theorie van den fascistischen staat. Hierdoor wordt het mogelijk, jon ge mannen tot regeeringsleiders op te voeden. Alle ministers, die thans zijn vervangen hebben in hun regeerings- werk uitstekend werk verricht. Dit geldt in het bijzonder voor Grandi, met wien Mussolini 8 jaar heeft samenge werkt. Hij heeft dan ook het voornemen allen nieuwe functies te geven. VER. STATEN. Dure Greta! Greta Garbo heeft dezer dagen een nieuw contract gesloten met de Metro-Goldwyn-Mayer Cy. Vol gens het bekende Amerikaansche too- neelblad Variety krijgt de filmster 12.500 dollar per week(!) berekend over 48 werkweken in het jaar. Uitkeering van een bonus. De au toriteiten in de hoofdstad hebben de 15000 oud-egedienden ,die tevergeefs hebben gewacht op de aanneming van de voorstellen tot uitkeering van een bonus, bevolen om de regeeringsgebou- wen en de parken, waarin zij kampee ren, uiterlijk 4 Augustus, te verlaten. Tot dusver hebben zij weinig wanor delijkheden gepleegd, maar de autori teiten vreezen het uitbreken van een epidemie, en achten het ook mogelijk, dat de mannen plotseling tot daden van geweld overgaan. CHINA In een vergadering van de Kwo Min Tang, verklaarde Tsjang Kai Chek, dat de algemeene politieke toestand van China belangrijk is verbeterd. Het weg trekken van de Japansche troepen uit Sjanghai is noodig geweest, om het aan zien van de Chineesche republiek te herstellen. Er bestaan nog zekere moei lijkheden in verband met de oplossing van de Mantsjoerijsche kwestie. China is bereid onmiddellijk met Japan te on derhandelen en zekere concessies ten gunste van het Japansche kapitaal te doen, maar "alleen dan, wanneer de Ja pansche troepen ook uit Mantsjoerije wegtrekken. tomaten 313, kruisbessen 25, roode bessen 419, witte bessen 710, zwarte bessen 25, frambozen 1330, morellen 30, -druiven 62—67, Westfriesch peren 1216, alles per kg. Meloenen 1940, perziken 5, alles per stuk. Exportveiling 10 uur. Tomaten (UCB) A 12.40, C 6.90, (buiten UCB) CC 2.90, B 14.40, zwarte bessen 32.9033.30, aardbeien 1012, roode bessen 47, aardappelen (UCB) in zakken 1.601.70, grove aardappelen 1.40, poters I 1.20, li 1, blauwe eigenheimers 1.701.80, po ters 0.90. Middelburg, 22 Juli. Op de klei ne veiling van kwart voor 8 deden: aardbeien 7—22, tomaten 1218, roode bessen 5—20, witte bessen 89, kruis bessen 312, frambozen 640, druiven 70, Westfriesperen 1012, madelein ap pels 68, alles per kg. Meloenen 2937, perziken 68, beide per stuk. Goes, 20 Juli. Veilingsvereen. „Z.- Beveland". Exportveiling. Voorm. 11 uur. Aardbeien: Jucunda A 10.30, idem B 8.90 per 100 kg. 12 uur. Zwarte bessen 33.5034.50, roode bessen 4.509 per 100 kg. Nam. 4 uur. Aardbeien: Jucunda A 12.10, idem B 8.90 per 100 kg. Kleine veiling. Aardbeien 810, kruis bessen 37, roode bessen 213, witte bessen 10. Kersen: Klerken 2839, ron de krieken 16, zwarte vleeschkersen 29 32, zoete morellen 1928, Meikersen 30, Roode Blance 19, uitschot kersen 6 14, Westfriesperen 1117, afval Ma- deleinen 6, tomaten 712, doperwten 3, snijboonen 838, dubbele princessen 10 -12, Wagenaars 6—8, Roem van Hol land 13, gele boontjes 5, postelein 56, zilveruien 1012, sjalotten 23, aard appelen 1.103, alles per 100 kg. Per ziken 27, meloenen 2535, witte kom- Kommers 2—4, groene idem 23, augur ken 0.21—0.36, bloemkool 215, roode kool 2.202.40, savoye kool 2.502.80, andijvie 33.20, kropsla 0,82.30, alles per 100 stuks. Bloemen 9114 per 100 pot. Idem 79, wortelen 4, pootuien 1,304, selderij 2.60 per 100 bos. Goes, 21 Juli. Veilingsvereen. „Z.- Beveland". Exportveiling. 1 uur. Zwarte bessen 32.5032.80, roode bessen 5.50 -6 per 100 kg. Nam. 4 uur. Aardbeien: Jucunda 7.50 per 100 kg. Kleine veiling. Aardbeien 9, kruisbes sen 37, roode bessen 520, idem uit schot 3, witte bessen 610. Kersen: Klerken 3035, Eierkrieken 2627, ronde krieken 24, bitterkrieken 23, zw. vleeschkersen 2632, zoete morellen 15 -23, Spaansche wijnkersen 15, uitschot kersen 912, frambozen 1521, toma ten 214, Westfriesperen 812, made- leinen 1824, afval idem 59, stoksnij- boonen 28, dubbele princessen 910, Wagenaarsboonen 68, gele boontjes 4 -5, pootuien 3, aardappelen 0.902.50, iaem poters 0.70, alles per 100 kg. Rapen 5.10, pootuien 1.202.20, alles per 100 bos. Perziken 610, meloenen 1539, witte komkommers 45, augurken 0.32, andijvie 3.30, kropsla 1.602,00, bloem kool 810, roode kool 2.70, groene sa voye kool 2.90, alles per 100 stuks. Te Oud-Vossemeer heeft I Woensdagavond notaris D. van de Velde verkocht twee woonhuizen, een staande in de Molenstraat, groot 1 a 90 ca, behoorende aan de erven van wijlen mej. L. Uijl, wed- C. Quakkelaar. Kooper Mach. Kievit aldaar voor 2200; het andere groot 1 a 30 ca, be woond door den heer W. J. L. Douw, werd verkocht aan C. van der Kloos-| ter aldaar. Zierikzee, 21 Juli. Boter 0.630.78 per halve kg. Kipeieren (grooth.) 2.20 per 100 st. Abonnementen en Advertentiën voor dit blad worden aangenomen door den Agent I. JOOSSE..

Middelburgsche Courant | 1932 | | pagina 3