VEERE KERKNIEUWS, KUNST EN WETENSCHAP, LEGER EN VLOOT. ONDERWIJS. li ASPIRIN 0 RECHTZAKEN. SPORT. ZWEMWEDSTRIJD VAN LUCTOR ET EMERGO. GEMENGD NIEUWS. I.-jLMMMII HE—IIIIIH ,1» 25 millioen hooger dan het jaar tevo ren.) Het behoeft dan ook geen verwonde ring te wekken, dat opvolgende minis ters van Financiën telkenjare bij de in diening van de begrooting hebben ge waarschuwd tegen de voortgaande ver zwaring van den belastingdruk, als ge volg van het steeds stijgende uitgaven- peil, welke verzwaring een toenemen de bedreiging van de volkswelvaart vormt. Verwachte daling belastbaar inkomen. Thans is in de regelmatige stijging van het volksinkomen een keerpunt ge komen. In haar rapport heeft de com- tftl'ssie een uiteraard globale schatting gemaakt van de daling van het belast baar inkomen in de naaste toekomst, Of die daling 30 of 50 pet. zal bedragen, kan op dit oogenblik niemand met eeni- ge zekerheid zeggen, maar een daling met 30 pet. ligt toch wel aan den op- timistischen kant. De consequentie daar van is dan echter, dat, nu reeds in de voorafgaande jaren het uitgavenaccres, in verhouding tot de toeneming van de draagkracht, te groot is geweest, 'n ver mindering van die draagkracht met één derde gedeelte zeker een gelijke vermin dering van het uitgavenpeil met zich zal moeten brengen, dat wil zeggen een ver laging met pl.m. ƒ200 inplaats van met ƒ100 millioen. In dit licht bezien, acht de Commissie de mogelijkheid geenszins uitgesloten, dat de thans door haar voorgedragen besparingsvoorstellen nog slechts een eerste schrede zullen vormen op den moeilijken weg der budgetverlaging, die spoedig door een tweeden stap van niet minder verre strekking gevolgd zal moe ten worden, Met te meer vertrouwen beveelt zij de spoedige invoering van de in dit rapport ontwikkelde besparingsvoor stellen dringend aan; hoe eerder daartoe wordt besloten, hoe grooter de kans is dat verdere stappen zul len kunnen worden ver meden. Samenstelling der commissie. De commissie bestaat uit de heeren: Ch. J. I. M, Weiter, oud vice-presi dent van den raad van Indië te 's-Gra- venhage, voorzitter. Leden: prof. L. A. v. Royen, hoog leeraar aan de Technische Hoogeschool, Wassenaar; prof. ir. I. P. de Vooys, di recteur van de Alg. Kunstzijde Unie, Arnhem; E. P. JWesterveld, alg. secreta ris van het Koloniaal Instituut te Am sterdam; F. H. Fentener v, Vlissingen, industrieel te Utrecht; mr. dr. W, M. Westerman, chef van het kabinet van den burgemeester van 's-Gravenhage; mr. dr. A. v. Doorninck, thesaurier-ge neraal van financiën; ir. M. H. Damme, directeur-generaal der P. T. T.; C. J. Ph. Zaalberg, directeur-generaal van den arbeid; mr. dr. J. H. R. Sinnighe Dam- sté, directeur-generaal der belastingen; mr. J. Woltman, secretaris-generaal van het departement van defensie. Als Agent van ons blad is aangesteld: J. VAN SLOOTEN, Oudestraat A 199, door wien gaarne advertenties voor- en abonnementen op ons blad worden aan genomen. DE ADMINISTRATIE. Vacatures in de Ned. Herv. Kerk. Volgens een opgaaf in het Doet. Week blad bedraagt het aantal predikantsva catures in de Ned, Herv. Kerk op 1 de zer 330, d. i. 11 minder dan op 1 Januari, Fritz Hirsch. Het operette-gezelschap van Fritz Hirsch heeft in het Schauspielhaus te Bremen de eerste opvoering in Duitsch- land gegeven van Robert Stolz' „Wenn die kleinen Veilchen blühen". De iStormschooI. In verband met de bezuiniging wordt het onderwijs aan de stormschool ge schorst en gaan de door den inspecteur der infanterie voorgeschreven cursus sen voor beroeps- en reserve-officieren en onderofficieren niet door. Geslaagd voor het eindexamen der ,,De Ruyterschool" te Vlissingen 2-jarige cursus diploma B: de heeren C. J. Eist; G. van Eijk; J. Lous; J. A. Pie- ters; L. Poldervaart en A. W. F. Wij- benga. Geslaagd voor diploma A: de heer A. W. L. van Megen. Afgewezen geen. Geslaagd aan de universiteit te Am sterdam voor het candidaats-examen in de klassieke letteren de heeren W. S. J. Kloosterman en R v. d. Velde. Aan de universiteit slaagde voor het theoretisch tandheelkundig examen eerste gedeelte: de heeren G. M. Pol derman en W. J. Augustijn. Het Vrijdag afgekondigde Staats- bl. no. 310 bevat 't Kon. besluit tot aan wijzing overeenkomstig artikel 170 der hooger onderwijswet van de Vereeni- ging voor hooger landbouwonderwijs te Groningen als bevoegd om bij de facul teit, der wis- en natuurkunde aan de Rijksuniversiteit te Groningen een bij zonderen leerstoel te vestigen in de ag- ronomie. Naar de Maasbode verneemt, zal wor den aangewezen als hoogleeraar in de agronomie aan de rijksuniversiteit te Groningen dr. J. Kuyper, aldaar. tüej',cltUv exuxf. Jjlji fvd óAecAiA CM. fpfe §4«£cU Ae£pt Lel op den oranje band en het Bayerkruis. Prijs 75 ets? (Ingez. Med.) De schilder J. B. te Zwolle, die op het station zijn vrouw, die echtschei ding had aangevraagd, opwachtte en een steek in den hals toebracht is door de rechtbank te Zwolle veroordeeld tot vier jaar gevangenisstraf wegens poging tot doodslag. De eisch was acht jaar we gens poging tot moord. Kantongerecht te Middelburg. In de zitting van Woensdag zijn ver oordeeld wegens: met een motorrijtuig rijden op zoo danige wijze en met zoodanige snelheid, dat de veiligheid van het verkeer wordt in gevaar gebracht: L. L. L. te Vlissin gen, 10 of 10 d. h,, met ontzegging van de bevoegdheid om moterrijtuigen te besturen voor den tijd van één week. Met een motorrijtuig rijden zonder dat het rijtuig is voorzien van fabrieks merk, fabrieksnummer enz: J. F. P. te Ierseke, 1 of 1 d. h. Met motorrijtuig rijden zonder rem men: C, J, M. te Vlissingen, 5 of 5 d. .h. Met rijwiel rijden zonder bel: B, J. P, te Vlissingen, 3 of 3 d. h. Te Grijpskerke zonder vergunning venten: H, J. te Serooskerke (W.), 1 of 1 d. h. C. J., huisvrouw van P. C., wonen de te Utrecht, heeft hooger beroep aan- geteekend tegen het vonnis van het kantongerecht te Middelburg, waarbij zij na gedaan verzet, zulks met bekrach- tiging van het verstek-vonnis is veroor deeld tot een geldboete van 300 sub sidiair 30 d. h. wegens onbevoegd uit oefenen van de geneeskunst. Zooals gebruikelijk, is dé zwemver- eeniging „Luctor et Emergo" alhier ook dit jaar niet in gebreke gebleven kort voor de zomervacanties een wedstrijd voor haar leden en andere liefhebsters en liefhebbers van de gezonde zwem- sport te organiseeren. Begunstigd door schitterend zomerweer, bijgewoond door een zeer groot aantal belangstellenden op Kanaaldijk, op Maisbaai, op tal van grootere en kleine roeibooten, waarvan vooral de voor het eerst talrijke kano's met hun jeugdige eigenaars aan het ge heel veel kleur bijzetten, had de wed strijd plaats. Onder de krachtige leiding van den voorzitter van Luctor, den heer W. de Graaf, ving de wedstrijd precies op tijd, te twee uur aan, en zonder oponthoud van eenige beteekenis is door gewed- strijd tot kwart over vijf. Het eerste nummer was de 600 M. vrije slag voor dames en heeren, dat be- teekent, dat de deelnemenden moesten zwemmen van de gemeentelijke zwem inrichting, waar het zwemfeest plaats had, naar de Bateauport en terug. 'Een 17 tal „waterrotten" startten en spoe dig was het te zien, dat de prijzen niet met grooten voorsprong zouden kunnen worden behaald. Het resultaat was, dat A. C. Visser in 9 m 25.8 sec den eersten prijs behaalde, C. H. Merk in 9 m 30.6 sec, den tweeden en G. S. Krap in 9 m 37.4 sec den derden. Van de zwemsters, die niet na lieten zich ook op dezen afstand te doen gelden waren de dames v. d. Made en Meerman beide uit Vlis singen resp. 1 en 2. Intusschen was men aan de andere zijde van het vlot reeds begonnen met de volgende* nummers en wel voor de jongste deelnemenden. Bij 25 m vrije slag voor jongens van 8 tot en met 11 was 1 Jan Wondergem in 26.2 sec; 2. Arie van Houte in 28 sec, terwijl K. Dubois en B. Beenhakker, beide 29.2 sec maakten en ieder een derden prijs kregen. De meisjes van denzelfden leeftijd brachten het tot de volgende tijden: 1. Marietje Kampman 26 sec; 2. Bep van der Boudt en J. de Buisonjé ieder 27.4 sec, 3. Willy van Öpdorp en Elly Hoorweg ieder 28 sec. Bij het bordjes happen voor jongens en meisjes tot en met 11 jaar was 1. Marietje Kampman in 26.8 sec; 2. Bep van den Boudt in 29.2 sec; 3, Tonny Verheijden in 38.2 sec en 4. Stien van den Ende in 38.5 sec. Bij het altijd de lachlust opwekkende tobbetje varen voor kinderen van den zelfden leeftijd was Bep van den Boudt 1. in 1 m 26.2 sec en Tonny Verheijden In 1 m 30,2 sec no. twee. Het ging nu wat den leeftijd betreft in stijgende lijn, want de iongens van 12 tot 13 jaar kwamen zich nu meeten op de 50 m baan, vrije slag, daarbij was 1. P. van Driel te Souburg in 41.8 sec; 2. B. Bliek te Terneuzen in 42.2 sec. Van de meisjes van dien leeftijd op den zelfden afstand waren de gelukkigen Joh. de Haas uit Neuzen in 47 en M. Louwerens uit Vlissingén in 48 sec, zij behaalden resp. den eersten en den tweeden prijs. Bij de jongens van 14 tot 15 jaar waren de gelukkige prijswinners J. Wagen-' voorde in 33.3 sec. en J. de Baare in 49.6 sec. De meisjes van dezen leeftijd streden ook flink om den voorrang met het re sultaat dat Marie Sinke één werd in 49.2 sec. en Joop van den Boudt twee in 51.4 sec. Spannende wedstrijdonderdeelen zijn steeds de estafettenummers en die kwa men nu aan de beurt. Voor de damesploegen ontbraken de Middelburgsche zwemsters, maar Vlis singen leverde drie ploegen en zag de dames G. Reidsma, J. Monté en E. A. Klaassen met 2.29 sec. als no. 1 uit het strijdperk treden. Tweede was de Goes- sche ploeg, namelijk de dames C, de Graaff, A. Hommes en D. v. d. Peijl in 2 m. 33 sec. Voor de heeren estafette waren 9 ploegen opgegeven, hierbij bleef Mid delburg bovenaan. Den eersten prijs be haalde W. de Graaf, B. J. Troll en J. Risseeuw in 1 m 47 sec.; den tweeden J. C. Geervliet, G. S. Krab en C. Merk in 1 m 49.2 sec., terwijl de Vlissingsche zwwemmers W. Burgmeijer, F. van An- raad en B. But in 1 m 51 sec. beslag legden op den derden prijs. De laatste estafette ploegen waren die der oudere zwemmers, mannen, va ders (wellicht reeds grootvaders?). Zij zwommen er wel iets langer over maar de goede prestaties blijkt wel daaruit dat de eerste prijs in 2 m 21.8 sec. be haald werd door de heeren A, Flipse, H. Schotman en A. Bosschaart en de tweede in 2 m 29.4 sec. door de heeren A, J. Barto, J, J. de Baare en J, A. Bal. Bij den 50 m vrijen slag voor dames legden mej. F. Fruitema uit Vlissingen beslag op den eersten prijs in 46.8 sec. en mej. J. van der Made aldaar op den tweeden in 47 sec. Nu volgden voor de heeren-leden van Luctor den wedstrijd 100 m schoolslag, waarbij het ging o.a, om den zilveren plaquette, die driemaal achtereen of vijfmaal in totaal gewonnen moet wor den om eigendom te blijven. De derde maal wist de heer J. C. Geervliet in 1 m 30 sec. te winnen en is hij dus eigenaar van de plaquette. Twee de was C. Jongepier in 1 m 40 sec., derde G. van Loo in 1 m 40.2 sec. en vierde A. J. Barto in 1 m 41 sec. Men ging nu terug naar de jeugd, want de jongens van 14 tot 15 jaar kwa men nu uit op den 50 m baan met school slag, en waren het J. Westerhof, Ter- neuzen, met 40 sec, en J. Wagenvoorde met 44 sec., die op den eersten en den tweeden prijs beslag legden. Van de meisjes van deze categorie was Joh. de Haas, Terneuzen één in 47.8 sec,; tweede Marie Sinke, Middel burg en J. van der Made, Vlissingen, ieder met 50 sec. Het popduiken gaf ditmaal zeer goede prestaties te zien. Een was B. J. Troll in .2 sec.; twee J, de Pagter in 7.6 sec.; drie G. van Loo in 8 sec,; vier L. van Aken in 9.2 sec.; vijf mej. M. Sinke in 9.4 sec. De laatste snelheidswedstrijd was de 100 m vrije slag voor heeren. Hierbij waren winnaars: 1. L. B. J. Troll 1 m 19.2 sec.; 2, J. de Pagter 1 m 18 sec.; 3, G. S. Krab 1 m 19.6 sec. Er restte nu nog een wedstrijd van ge heel ander karakter, maar dan niet min der belangstelling heeft en dat met recht. De wijze van het nemen van een sprong in het water, geeft te zien hoe ver de deelnemers het hebben gebracht in vlugheid, behendigheid, houding enz. Deze wedstrijd werd beoordeeld dooi drie juryleden, die ieder hoogstens 40 punten konden geven, dus totaal 120. Het resultaat was dat de vier prijzen achtereenvolgens konden worden toe gekend aan B. J. Troll met 98% punt; F. van Anraad, Vlissingen 97 p.; P. But, Vlissingen 96% p. en mej. W. Vader Sinke 87 p. Ten slotte heeft onder leiding van den heer Geervliet op humoristische wijze een demonstratie plaats gehad, om aan te toonen het nut van het Reddend Zwemmen, De leider heeft het nog eens duidelijk gezegd, dat men zwemmen kan is niet voldoende, men moet ook zoo noodig een medemensch, die in nood ver keert kunnen helpen. Het is voor hen, die deze goed geslaagde demonstratie iwagMaaa met veel aardige momenten niet zagen, moeilijk zich een beeld ervan te vor men als wij zouden trachten het ge beurde te beschrijven. Maar gaarne ne men wij hier de laatste woorden van den heer Geervliet over, die wij krachtig ondersteunen. „Steunt het werk der Reddingsbriga de, door lid of donateur te worden". De wedstrijd, die zonder eenig inci dent verliep, was afgeloopen en had hon derden gedurende drie uur aangenaam bezig gehouden. De prijsuitdeeling had des avonds plaats op de bovenzaal van de socië teit de Vergenoeging, De Voorzitter, de heer W. de Graaf, wees er o.a. op, dat Luctor de' laatste jaren voor haar wedstrijden ge abonneerd schijnt te zijn op prachtig we der, verder dat het aantal deelnemers tot over de 200 liep. Spr. bracht voor al dank aan den heer De Jong uit Vlis singen, vertegenwoordiger van den kring Zeeland van den Nederlandschen zwembond, waarvan hij voorzitter-kamp vechter is. Dank brengt spr. aan autoriteiten en verder alle medewerkenden aan de voor bereiding van den wedstrijd, aan dege nen, die prijzen beschikbaar stelden, en ging daarna over tot het uitreiken der prijzen, zooals wij die reeds hierboven hebben gemeld. Vooral vond spr. gele genheid hulde te brengen aan de deel nemende veteranen, die vele jongeren ten voorbeeld zijn en die dezen toonen, dat men steeds voort moet gaan de zwemsport te beoefenen. Bij een der nummers schoolslag wees spr. er op, dat dit zulkeen voornaam onderdeel is van het hoofddoel der vereeniging het lee- ren om zwemmend te kunnen redden, wat niet minder geldt voor het nummer popduiken. Spr. wees er verder nog op hoe het nummer schoonspringen mogelijk is ge weest dank zij de practische plank, die op initiatief van den heer Julianus op het vlot kon worden aangebracht. Spr. overhandigde iederen prijswinner een ge schenk en ten slotte aan de vertolkers van het humoristisch reddingsnummer een taart. Spr. eindigde met een „Leve Luctor". Men bleef echter ook nu nog gezel lig enkele uurtjes bijeen en waagden ve len zich, ondanks de hitte, aan een dansje. Intusschen kwam ook de heer Geer vliet die nog geruimen tijd noodig had gehad voor het opruimen der vlotten enz. zich bij de aanwezigen voegen en kon de voorzitter eerst toen zich tot hem wenden om hem zijn prijzen, waar onder voor de derde maal de zilveren plaquette, uitreiken. Maar tevens maak te de heer De Graaf van deze gelegen heid gebruik om er op te wijzen hoe veel de heer Geervliet voor het zwem men in het algemeen en nu ook voor dezen wedstrijd in het bijzonder heeft verricht. Niet alleen vooruit maar Za terdag van vroeg in den morgen tot laat in den avond heeft hij zich geheel gege ven voor het welslagen van dezen zwemsportdag. Spr. bracht hem daarvoor oprechten dank en warme hulde van het bestuur en van alle deelnemers. Branden. In de garage van de gebrs. van Hamersveld aan de Heerenstraat te Bussum is Zaterdagochtend door het uitklappen van een laschbrander een bak met benzine in brand geraakt. In korten tijd stond de geheele garage in vlammen. Met groote moeite gelukte 't 12 motorfietsen naar buiten te brengen. Twee motorfietsen verbrandden. Slechts de muren van de garage zijn blijven staan. Gebouw en inventaris waren ver zekerd. SUIKERSMOKKELAARS. Men meldt uit Rosendaal aan de N. R. C. dat de ambtenaren der belasting te Rosendaal wederom drie personen heb ben aangehouden, die suiker uit België naar Nederland smokkelden. Het waren drie Belgen, uit Esschen afkomstig. De suiker is in beslag genomen en de smokkelaars zijn naar Breda gebracht. VROUWELIJKE ZEELIEDEN. Blijkbaar worden op de Russische schepen ook vrouwen als leden der be manning aangemonsterd. Aan boord van het dezer dagen van Velsen te Rot terdam aangekomen Russisch s.s. Sakko waren vier vrouwen, waarvan één als leerling-machinist, één als matroos en twee als stewardess, VERDRONKEN. Vrijdagavond is de 23-jarige D. S. te Rotterdam gaan baden in den Boezem. De man, die niet kon zwemmen, werd door den stroom naar een diepe plaats getrokken en zonk weg. Bij het baden in het Merwedekanaal te Amsterdam is een 22-jarige man verdronken, WIELRIJDSTER ONDER EEN CON- VOOITREIN, Op de van Boetselaer- laan te Den Haag bij de Boreelstraat is Zaterdagmiddag vermoedelijk tenge volge van eigen onvoorzichtigheid, een wielrijdster door een convooitrein over reden en gedood. Het slachtoffer is de zeventienjarige F. A., die woonde in de van Aerssen- straat, TE LIJF GEGAAN. Een troepje Duitsche padvinders met hakenpruizen op hun uniform hebben Vrijdagmorgen in de omgeving van het Jonas Daniël Meijerplein te Amsterdam last on dervonden van een aantal personen. Deze zijn de padvinders te lijf gegaan en hebben hen de kruizen van de unifor men getrokken. De padvinders zijn naar alle kanten gevlucht. De politie die tus- schen beide kwam heeft de jongelieden, waarvan er twee in het bureau van po litie waren gevlucht in bescherming ge nomen. Zij zijn toen onder verdere be scherming eerst gebracht naar het ver gaderlokaal van de fascisten op de Prin sengracht en later naar de jeugdherberg in de derde Schinkelstraat. HET ONGELUK BIJ HET VUUR WERK. In verband met het doode- lijk ongeluk bij het vuurwerk te Sche- v e n i n g e n j.l. Donderdagavond ten gevolge van het springen van een mor tier kan thans worden medegedeeld, dat bij het door de politie ingesteld onder zoek niets is gevonden, dat kan wijzen op het bestaan van schuld bij het afste ken van het vuurwerk. Ook het door het districtshoofd der arbeids-inspectie in verband met het gebeurde ingesteld onderzoek ten aan zien van de fabricage van het vuurwerk, heeft geen spoor van schuld aangetoond. AUTO VAN DEN DIJK. Een auto bus, waarin 15 personen zaten onder wie 8 kinderen en bestuurd door G. 't H. uit Pernis, is aan den Pernissedijk, tus- schen Heenvliet en Zwartewaal van den dijk gevallen. Toen de autobus wilde doorrijden slipte de achterwielen, hetgeen tengevolge had, dat de bus kantelde en omsloeg. De inzittenden liepen slechts eenige schrammen en bui len op. AUTO MET ORGEL AFGEBRAND. Woensdagavond is op den rijksweg, tusschen St. Willebrord en E 11 e n, het bedel-orgel van het Instituut St. Odilia, tot steun aan thuiswerkende blinden door brand vernield. Zoowel auto als orgel ging geheel verloren. De oorzaak van het vuurvatten is nog niet bekend. 60 RIJWIELBELASTINGPLAATJES GESTOLEN. Aan het station te Amersfoort bemerkte Donderdag morgen een assistent van de spoorwe gen dat een aldaar werkzaam zijnde straatmaker van de fietsen van post- en spoorwegpersoneel de belastingmerken stal. In totaal heeft hij 60 plaatjes ge stolen. Hij is aangehouden. INBRAAK IN EEN KERK. Don derdagnacht is ingebroken in de Nico- laaskerk te Nieuwveen, Zeven of ferblokken werden opengebroken en van den inhoud beroofd. Het gestolen bedrag kon niet worden vastgesteld. Een geldkist, welke in de kerk voor het grijpen stond, en die tot den rand was gevuld, heeft men blijkbaar niet gezien. ACHT PERSONEN DOOR DEN BLIK SEM GEDOOD. Naar uit Bomberg gemeld wordt, zijn Donderdag Tuchel en omgeving door een buitengewoon he vig onweer geteisterd. Tengevolge van den bliksem zijn acht personen gedood, van wie twee kinderen. Op eenige plaat sen geraakten ook huizen in brand. VLIEGENPLAAG. Te ,Wyster (Drente) en omgeving klaagt men over een zeer ernstige vliegenplaag, waar van men veel hinder ondervindt. De plaag wordt geweten aan de verwerking van het Haagsche stadsvuil door de V. A. M. ONDEUGDELIJKE PALING. Te Assen heeft zich Vrijdag een ernstig vergiftigingsgeval voorgedaan. In het ge zin van den heer H. kwamen bij enkele gezinsleden verschijnselen voor, die aan vergiftiging deden denken. De heer H. en zijn dochtertje, die zeer ernstig ziek waren, werden naar het ziekenhuis ver voerd. De oorzaak van de vergiftiging ligt waarschijnlijk in het gebruik van paling, daar bij de leden van het gezin, die daar niet van gegeten hadden, geen ziekte verschijnselen voorkwamen. NEDERLANDER DOOR TREIN GE GREPEN. V. D, verneemt uit Dus- s e 1 d o r p In het centraal station is Vrijdagmid dag de Nederlander F. Kaumanns uit Den Haag door den binnenkomenden D- trein FrankfurtAmsterdam gegrepen. In zwaar gewonden toestand is de heer K. opgenomen en naar het St. Joseph- ziekenhuis gebracht. Men vreest voor zijn leven. Van andere zijde meldt men aan de N. R. Crt. dat de heer K. 's avonds aan zijn verwondingen is overleden. RELLETJES STAKERS. Vrijdag avond bracht een 200-tal stakers van de Juliana werken te Born een bezoek aan Roermond. Aan de Roerkade kwam het tot relletjes. Er werd naar de poli tie met steenen gegooid waarop de ma- rechaussée en de politie een charge uit voerden en van van den gummistok ge bruik maakten. Er vielen harde klap pen. Door deze relletjes waren een 2000 menschen op de been. Eluctr. Drukkerij G. W. DEN BOERf Middelburg.

Middelburgsche Courant | 1932 | | pagina 6