LEGER EN VLOOT, RECHTZAKEN, Verkeerswezen, Post en Telegrafie. BUITENLAND. Algemeen Overzicht. AFLOOP AANBESTEDINGEN MARKTBERICHTEN. DOMBURG Bij beschikking van den minister van defensie zijn de volgende mutaties gelast: met 15 Juli de officier van den mari nestoomvaartdienst der le klasse J. Pronker geplaatst te V 1 i s s i n g e n en toegevoegd aan den directeur van het Loodswezen enz. aldaar; met 20 Juli de officier van den ma rinestoomvaartdienst der 2ekl. W. van Leeuwen Hermannszn., geplaatst te Vlissingen, ter beschikking gesteld. Hr, Ms. Banckert. De minister van defensie heeft aan de Koningin voorgesteld Hr, Ms. Ban ckert, die zoo noodig voor onmiddellijk vertrek naar Curasao gereed moet wor den gemaakt, op een door hem nader te bepalen datum weder voor den dienst beschikbaar te stellen en alsdan met dien datum het bevel van dien bodem op te dragen aan kapitein-luitenant ter zee G. J. Verwijnen. De état-major van dit schip zal voorts worden samengesteld als volgt: luitenants ter zee der 2e klasse F. T. Burghard, G. N. H. baron van Till, A. J. Quanjer en die der 3e klasse F. G. H, van Straaten, officier der marine-stoom vaartdienst le klasse C. F. J. Heitz, die der 2e klasse A. Hoogkamer en A. de Vaal, officier van gezondheid 2e kl, W. A. Borgeld en officier van admini stratie der 2e kl. J. J. van Houten. Verlaging van luchtvaarttarieven. De K.L.M. en de met haar samenwer- tende buitenlandsche luchtvaartonderne mingen hebben het besluit genomen op bijna alle lijnen een aanmerkelijke ver- aging op de retourbiljetten in te voe ren. De rechtbank te Middelburg heeft den 55-jarigen H. J. van B. uit H a n s- weert ter zake van verduistering, ver oordeeld tot drie maanden gevangenis straf. Gezien een door de afd. Zeeland van het Ned. Genootschap tot zedelijke verbetering van gevangenen uitgebracht rapport, legde het hof deze straf thans voorwaardelijk op. Een 37-jarige werklooze goudsmid werd in Februari gearresteerd wegens valsch munterij. De Amsterdamsche rechtbank veroor deelde den man wegens valsch munterij, hij had valsche rijksdaalders aange maakt en uitgegeven tot een ge vangenisstraf van een jaar en drie maanden met aftrek van vier maanden preventief. Het O.M. had anderhalf jaar met af trek van vier maanden geëischt. Een hulppostbesteller te Vogelen zang heeft eenige malen geld, dat aan de post ter verzending was toever trouwd, verduisterd. Hij werd Woens dag door de Haarlemsche rechtbank veroordeeld tot een voorwaardelijke ge vangenisstraf van 6 maanden met drie jaar proeftijd. Het O.M. had een voorwaardelijke straf van 9 maanden geëischt. Kantongerecht te Oostburg. De kantonrechter te Oostburg heeft in de strafzitting van 23 Juni j 1 de vol gende vonnissen uitgesproken: Fietsen zonder licht: A, C. R. en K. de K., beiden te Aardenbuig, C. S. en de K., beiden te Oostburg, I. B. te Wa terlandkerkje, S. E. D. te Breskens, I. A. B. te Zuidzande, allen 3 of 3 d. h., A. C. +e Schoondijke en J. H. te Hoeven ieder 5 of 5 d. h., J, M. B. te Oost burg 1 of 1 d. h„ A. C. T. te IJzen dijke 2 of 2 d. h. Fietsen zonder reflector: D. P. E„ te Oostburg, ƒ0.50 of 1 d. h. Openbare dronkenschap bij herhaling: D. de V. te Breskens, 3 w, h, en 1 jaar R. W. I., W. E. te Oostburg, 15 voorw., proeftijd 2 jaar. Fietsen onder invloed van sterken drank: M. J. S. te Aardenburg, 7 of 7 d. h., A. W. te Groede 12 of 12 d. h Vee smokkelen: J. R, te Schoondijke, ƒ10 of 10 d. h. Met motorrijtuig rijden zonder aan achterzijde verlicht nummer met letter D. v. H. te Breskens 2 of 2 d. h., A, B. H. te Oostburg 5 of 5 d. h., P. C. G te Schoondijke 7,50 of 5 d. h. In woonkamer sterken drank verkoo- pen zonder verlof: G. M. C. te Water landkerkje, 20 of 20 d, h. Overtr. Leerplichtwet: S. M. S. te Schoondijke, 3 of 3 d. h. Met motorrijtuig rijden zonder geldig rijbewijs: L. E. J. H. te Aardenburg, 5 of 5 d, h., C. I. v. d. S. te Breskens en D. H. te Groede ieder 3 of 3 d. h. Maten hebben zonder goedkeuringS' merk: A. B. te Retranchement, 1 of 1 d. h. Met motorrijtuig rijden zonder spie gel: R. D. te Oostende (B.) 2 of 2 d. h, Met motorrijtuig rijden zonder rem men: Ch. L. v. d. M. te Terneuzen, ƒ7 of 7 d. h., id. en zonder rijbewijs S, v, d. S. te IJzendijke, ƒ10 of 10 d. h. Fietsen zonder bel: G. L. J. te Eec loo (B.) ƒ2 of 2 d. h. Visschen zonder akte en vergunning. C. P. D. te Hoofdplaat, 2 of 2 d. h., J. J. R. te Groede, 2 of 1 w. t., van beide verbeurdverklaring van de in be slag genomen peuren. Fietsen zonder rem en bel: A. V. te ot. Laureijns (B.) ƒ6 of 6 d. h. Op bevel van rijksveldwachter niet aistappen: J. H. te Hoeven, 8 of d. h. Fietsen met verblindende verlichting. J- F. v. C. te Terneuzen en I. P. G. te Sluis, ieder 3 of 3 d. h. Met motorrijtuig rijden en verblinden de verlichting voeren: M. M. te Bier o fn te Schoondijke, ieder 8 of 8 d. h. Fietsen over linker rijwielpad: J. H. te Terneuzen, 3 of 3 d. h. Eieren zoeken van wilde eenden: Th. .v, V. te Waterlandkerkje, 2 of 2 d. h. In een woonwagen geen vergunning duidelijk te hebben opgehangen: B. S., ged. te Haarlem, 5 of 1 w. tuchtsch. Lausanne. Vorming van 'n herstelbureau en een han delspolitieke commissie. De opperste zes en de zes uitnoodi- gende mogendheden der conferentie zijn gister dan eindelijk met iets con creets gekomen, al is het dan nog maar van betrekkelijke waarde, die voor scep ticisme veel plaats laat. Giscter is n.l. besloten een bureau samen te stellen, dat bestaan zal uit een president en één vertegenwoordiger van elk der uitnoodigende mogendheden. Dit bureau zal den huidigen toestand der herstelbesprekingen bestudeeren in iet licht der tot nu toe gevoerde onder handelingen. Het heeft opdracht gekre gen, zoo spoedig mogelijk een rapport uit te brengen, met de aanbevelingen der leiders van de zes mogendheden. Mac Donald heeft hiervan de leiding. Voorts hebben, aldus het officieel communiqué, de delegatieleiders der zes mogendheden de ministers van handel verzocht bijeen te komen, om de kwes ties te onderzoeken die met de tweede taak der conferentie (de maatregelen van de overwinnig der financieele en economische moeilijkheden der wereld crisis) verband houden, en wel in de voorbereiding eener verder gaan de conferentie, die deze kwes ties nader zal bestudeeren. De presi dent is gemachtigd een vertegenwoordi ger van de herstelbank aan te zoeken naar Lausanne te komen, indien de tech nische werkzaamheden der conferentie zulks wenschelijk zouden doen schijnen! Alle delegatieleiders waren het er over eens, dat de onderhandelingen met alle middelen moeten worden voortge zet. De bedoeling schijnt in ieder geval, eerst de kwestie der herstelbetalingen tot een goed eind te brengen, dan te werken voor de groote economische conferentie tot redding van de wereld. Terecht heeft Mac Donald hiervan ge zegd, dat die zoo spoedig mogelijk bij een moet komen Men beseft gelukkig algemeen, dat Lausanne de wereld iets brengen moet, want die wereld heeft dat iets zoo brooc en brood noodig. De heeren in Lausanne doen in ieder geval hun best van dat iets ook iets te recht te brengen. Een gerucht liep door Lausanne, dat met Duitschland gemarchandeerd zal worden op een basis van drie milliard mark. Engeland laat zijn tanden zien In de Woensdag gehouden Engelsche kabinetszitting werd besloten, ingeva Ierland de heden vervallende schadever goedingsannuiteiten niet betaald, een wetsontwerp bij het parlement zal wor den ingediend, waardoor de Britsche re geering de volmacht krijgt, om het door Ierland verschuldigde bedrag alsnog bij een te brengen, door onmiddellijke ver hooging der invoerrechten op bepaalde Iersche artikelen. De regeering wil de tot 15 November a.s. van kracht zijnde bepaling inzake de invoervrijheid van Iersche waren, buiten werking stellen Aangezien het volle bedrag der Ier sche jaarbetaling 3 millioen pond sterling beloopt en de door de Valera geweiger de andere betalingen op 2 mililoen ponc worden geschat, zullen de te treffen rechten in totaal 5 millioen pond moeten opbrengen, wat neerkomt op ongeveer een zesde deel van den jaarlijkschen Ierschen invoer in Engeland. Ruim 80 pet. van alle Iersche uitvoer, veel vee en landbouwproducten, gaan daarheen. Duitsche rijksbegrooting als noodverordening. De Duitsche Rijksregeering heeft be sloten de Rijksbegrooting voor het loo pende jaar bij noodverordening af te kondigen, daar, door den parlementairen toestand een geregelde afhandeling van de begrooting vermoedelijk nog maan den duren zou en een voortdurende ver lenging van de voorloopige begrooting op doelmatig voorkomt. Enkele cijfers. De begrooting sluit in ontvangsten en uitgaven met 8.'2 mililarc mark af. Dat is 1.2 milliard minder dan dia van 1931 en 3.7 milliard minder dan dia van 1930. De bezuiniging van 1. milliard vergeleken met 1931 is ge vormd door een vermindering van 400 millioen bij de oorlogslasten verschul digd aan het aan het buitenland, 200 millioen minder steunverleening van de anden en 600 millioen bezuiniging op de overige rijksuitgaven. Geraamd is o.a. 500 millioen voor sociale verzekering, 930 millioen voor werkloozenzorg, 940 millioen voor den rijksschuldendienst in clusief de buitengewone schulddelging ten bedrage van 420 millioen, 190 mil- ioen politie-onkostensubsidie aan de anden, en 1 milliard voor overige rijks uitgaven. Daarbij komen dan nog rond 2.1 milliard voor subsidies aan de landen. De belastingramingen zijn, met uitzon dering van de omzetbelasting, sterk ver minderd. De omzetbelasting is op grond van de noodverordening op 1.8 milliard ge raamd, dat is 86 pet. meer dan tevoren. De inkomstenbelasting is verminderd met 21 pet., de vennootschapbelasting met 60 pet., ae crisisbelasting met 57 pet., vermogensbelasting met 19 pet. Frankrijk en de ontwapening-s voorstellenHoover. De speciale corresp. van de Echo de aris te Genève meldt, dat in den boe zem der Fransche ontwapeningsdelega tie, zich een strooming begint af te tee kenen, >die zeer welwillend tegenover de ontwapeningsvoorstellen van Hoover staan. De Fransche delegatie, die onder eiding van den minister van oorlog op uitnoodiging van minister-president Her- riot, Woensdag te Lausanne is geweest, ïeeft van de gelegenheid gebruik ge maakt, om haar houding ten opzichte van de Amerikaansche voorstellen te lepalen. Men heeft besloten om aan 't jureau der ontwapeningsconferentie voor te stellen, het plan van Hoover door te zenden aan de algemeene com missie, opdat het in het werkprogram der conferentie opgenomen zal kunnen worden. Nieuwe Duitsche nood-ver ordening. Met de thans in werking getreden tweede noodverordening van den Rijks president van 28 Juni 1932 tegen de po litieke uitspatingen zijn de maatregelen der Rijksregeering op dit gebied be ëindigd, aldus wordt uit Berlijn officieel gemeld. Algemeene verboden van de monstraties en van het dragen van uni- forme kleedin^ kunnen voortaan voor het geheele rijk of voor enkele deelen nog slechts door den Rijksminister van Binnenlandsche Zaken worden uitge vaardigd. De plicht -en het recht om in bepaalde gevallen maatregelen tot be scherming van de rust en orde te nemen, ligt bij de landen, die alleen over poli- tioneele macht beschikken, terwijl het Rijk geen uitvoerende organen bezit. De grondslagen, die de landen voor de be scherming van rust en orde noodig heb ben, worden hun gewaarborgd in de uit voerende verordening van den Rijksmi nister van Binnenlandsche Zaken van 28 Juni 1932 en in paragraaf vier van de verordening van den Rijkspresident van 14 Juni 1932. De regeling is in overeenstemming met de Rijksgrondwet, die principieele regelingen heeft overgelaten aan het Rijk, de uitvoering ervan aan de landen. De materie is thans afdoende en princi pieel Rijksrechtelijk geregeld. TDe jbe- voegdheden zijn duidelijk. Van een on rechtmatig ingrijpen in de rechten van de landen, kan onder deze omstandig heden geen sprake zijn. De Rijksminister van Binnenlandsche Zaken heeft deze taak in volkomen overeenstemming met het geheele ka binet ten uitvoer gebracht. Hij heeft daarbij niet toegegeven aan eenigen in vloed van welke zijde ook. Het duide lijk voor oogen staande doel was, dat in deze zoo belangrijke kwestie de nood zakelijke rust en zakelijkheid bereikt zouden worden. Nadat na de uitvaardiging van de verordening van 14 Juni 1932 gebleken was, dat eenige landsregeeringen niet bereid waren hun algemeene demon stratie- en uniformverboden op te hef fen, werd op. den korst mogelijken ter mijn, op 22 Juni j.l., een bespreking met de ministers voor politie in verschillen de landen gearrangeerd, waarin na uit voerige discussies de Rijksminister van Binnenlandsche Zaken tot de landen 't verzoek richtte, de tegen de Rijkspoli tiek ingaande verboden op te heffen. Per circulaire van 23 Juni is dit ver zoek schriftelijk herhaald, en toen na 28 Juni vast stond dat een aantal lan den het verbod zouden handhaven, is de noodverordening den Rijkspresident ter onderteekening voorgelegd. DE BELGISCHE ZEEVISSCHERIJ. Het Vlaamsch-nationalistisch Kamer lid Leuridan heeft gisteren den minister van transportwezen geïnterpelleerd over den toestand der zeevisscherij, aldus de Brusselsche correspondent van het Hbld, Hij kenschetste den toestand als bijzon der ernstig, verweet de regeering tot nog toe geen enkelen maatregel ten gun ste der visschers te hebben genomen, en verklaarde tenslotte dat de ontevre denheid, die in Oostende heerscht, zoo scherp is geworden dat verschillende visschers op hun schip de Belgische vlag door de Vlaamsche Leeuwenvlag heb ben vervangen. Oud-minister Baels drong van zijn kant aan op de noodzakelijkheid onmid dellijk maatregelen te nemen om de vis- scherij tegen ondergang te beschermen, o.a. door contingenteering van den in voer van buitenlandsche visch. Minister Forthomme antwoordde dat de invoer van buitenlandsche visch be perkt wordt, zoodat de zaak dus in prin cipe is geregeld. De toepassing van de contingenteering echter geeft nog tot groote moeilijkheden aanleiding. Zeer groote verwachtingen had Fort homme omtrent de resultaten van den genomen maatregel niet en daarom on derzocht hij de quaestie, of er geen ern stige resultaten verkregen zouden kun nen worden door maatregelen inzake 'n gemakkelijkere distributie van de visch in het land, opdat de marktprijzen niet zooals thans zoo enorm zouden ver schillen met de prijzen op de vischmijn te Oostende. Daarover zou hij overleg plegen met alle belanghebbenden bij de visscherij. Oud-minister Anseele betoogde nog dat er geen antagonisme tusschen de Belgische en buitenlandsche visschers bestaat, die allen onder de crisis lijden. Indien de I Belgische visschers, zoo meende hij, gevraagd hebben den in voer te contingenteeren, is hun bedoe ling allerminst dat de visch slechts in kleinere hoeveelheden ter markt zou komen. Hij was het daarom met den minister eens dat betere voorwaarden bij conservatie, vervoer en distributie van de visch heilzamer resultaten zou den opleveren dan contingenteering. Ook zouden de vischmijnen verbeterd en gemoderniseerd moeten worden. Volgens Anseele kan de marktprijs aan zienlijk worden verlaagd. De tusschen- handelaars strijken inderdaad alle winst op. Indien op die gebieden ernstige maatregelen worden genomen, heeft de verbruiker, zoo besloot Anseele, niets van de contingenteering te vreezen. ENGELAND. Mac Donald en Prins van Wales op de Zeppelin. Reuter meldt dat Mac Donald voor Zaterdag a.s. een plaats heeft doen bespreken op de „Zeppelin", die tegen zes uur 's middags uit Frie- drichshafen op het vliegveld van Han- worth moet aankomen. Mac Donald hoopt dat de werkzaam heden te Lausanne het hem mogelijk zul len maken mee te reizen. Volgens de „Evening Star" zou ook de mogelijkheid bestaan dat de prins van Wales aan de vlucht van Friedrichsha fen naar Engeland deelneemt. De Bank van Engeland heeft heden haar bankdisconto verlaagd van 2% tot 2 pet. DUITSCHLAND. De Pruisische minister van binnen landsche zaken, Severing, heeft het schriftelijk verzoek van den rijksminis ter, freiherr Von Gayl, om het sociaal democratische hoofdorgaan „Vorwarts" en een Rijnlandsch centrumdagblad elk voor vijf dagen te verbieden, afgewezen. Pruisen zal een beroep doen op de des betreffende instructie van het Rijksge recht, aangezien het van meening is dat de juridische motiveering door den rijksminister niet juist is. De loonovereenkomsten in de Roer mijnindustrie loopen tot 31 Juli a.s. en worden automatisch verlengd, wanneer zij niet een maand van te voren worden opgezegd. Het Zechenverband heeft van de mogelijkheid om het contract op te zeggen geen gebruik gemaakt, zoodat de loonen voorloooig gehandhaafd zullen blijven. Von Hindenburg heeft heden de noodverordening, waardoor de rijksbe grooting kracht van wet krijgt, onder teekend. JOEGO-SLAVIE, Woensdag is het Joego-Slavische kabinet afgetreden. Minister-president Marinkowitsch bood het collectief ont slag aan, hetwelk koning Alexander ver leende. VER. STATEN. Uitgeputte oud-strijders. De oud strijders, die nog steeds in hun kamp te Washington bijeen zijn, hebben Waters uit Portland belast met het commando over de verzamelde oud-strijders. Het comité dat tot nog toe de leiding had is afgetreden, en Waters zal zelf zijn hel pers benoemen. De geldmiddelen van de oud-strijders zijn geheel uitgeput en men beschikt nog slechts over een voedsel voorraad van enkele dagen. Beter dan verbranden! Thans heb ben Representantenhuis en Senaat bei den goedgekeurd het besluit om de Fe derale Farm Board te machtigen, het surplus van 45 millioen bushel tarwe en 500.000 balen katoen ter beschikking te stellen van het Roode Kruis, om deze voorraden te gebruiken tot leniging van den nood onder een deel der bevolking De Lindbergh-affaire. De politie heeft verschillende getuigen tegen den scheepsbouwer Curtis, die als gevolg van zijn bemoeiing met de Lindbergh affaire is gearresteerd, gehoord. Een der getuigen, Haskell, een New-Yorksc journalist, verklaarde dat Curtis hac medegedeeld, contact te hebben met de ontvoerders die het kind op een jacht zouden hebben gebracht dat voor de kust bij Norfolk lag. Curtis had toen verteld, dat tengevolge van het ruwe weer het kind niet van boord kon wor den gehaald. Hij had zelfs Lindbergh het jacht van uit de verte getoond. Daar we gens de ruwe zee geen boot kon uit varen, kon men slechts met moeite Lind bergh er van weerhouden dat hij in zee zou springen om naar het jacht te zwem men. CHINA. Te Kanton zijn in den loop van één week 600 personen aan cholera overle den. De epidemie grijpt nog steeds ver der om zich heen. Nieuwe overstrooming. Upnieuw wordt een gedeelte van China geteisterd door een overstrooming. In de provincie Sjoenan is het water meer dan 4 m ge stegen. De oogst is geheel vernield. Dui zenden zijn zonder voedsel. Het aantal slachtoffers wordt op ruim 100 geschat. Het gemeentebestuur van Gorin- chem heeft aanbesteed: het bouwen van een stoompont, bestemd voor het veer GorinchemSleeuwijk. De inschrijvingen liepen van f 143.000 tot 77900. Voor dit laatste bedrag werd inge schreven door de Vahali Scheepswerf te Gendt bij Nijmegen. De Kon, Maatsch. „De Schelde" had ingeschreven voor 105.000. Middelburg, 30 Juni. Aangevoerd door Walchersche boerinnen (officieele prijsnoteering) Boter 0.60. Kipeieren 2.70. Eendeieren 3. Ganseieren 9. Kalkoeneieren 5. Aangevoerd door handelaren: Boter 0.5714. Kipeieren 2.50. Eendeieren 3. Ganseieren 6. Kalkoeneieren 5. Particuliere prijs: Boter ƒ0.6714. Kip eieren 3.50. Poelje-eieren 3. Eend eieren 3.50, Middelbur g, 29 Juni. Op de klei ne veiling deden: Zeeuwsche blauwe aardappelen 13 c., nieuwe aardappelen 101126, idem po ters 3074, alles per 25 kg. Moskrul 4, postelein 310, spinazie 414, zuring 23, snijboonen 3557, wagenaarsboo- nen 4651, princessen 4961, suiker- boonen 45, peulen 2540, doperwten 1220, Roem van Holland 73, Wonder van Amerika 1415, alles per kg. Afri- kaantjes 2, anjelieren 34, Lathyrus 6, Keizerskroon 15, peen 812, sjalotten 2,56,5, kroten 5,511,5, rammenas 2, radijs 1,5, selderie 79, peterselie 2 2,5, rhabarber 2,5, alles per bos. Cactus 912, lobelia's 2, beide per pot. Krop sla 0,52,5, ijskrop 1, beide per krop. Spitskool 4, savoye kool 34, pioenen 3, alles per stuk. Middelburg, 30 Juni. Kleine vei ling. 7.45 uur. Aardbeien 617, drui ven 79, tomaten 228, alles per kg. Net- meloenen 3045 c. per stuk. Exportveiling. 10 uur. .Tomaten (U.C, B.) A 17.20, C 16.60, tomaten C (buiten U.C.B.) CC 10.40, B 20.50, kruisbessen 3.50, aardappelen 3.54,60, poters le soort 2.302.90, idem 2e soort 1.20 1.50, aardbeien 920. Vlissingen, 28 Juni. Aardbeien 1022 per kg. Veiling van 29 Juni, Aardbeien 816 per kg. Idem (Bredasche) 1013 per doosje. Nieuwe aardappelen 3545, po ters 1726 per 10 kg. Peulen 2731, doppers 1619, snijboonen 5664, tuin- boonen 1013, princes 65, druiven Fran- kenthaler 73, idem Black Alicante 79, spinazie 12, postelein 1014, alles per kg. Bloemkool 616, sla 0,52,5, kom kommers 810, perziken 12, alles per stuk. Sjalotten 3,54,5, radijs 12,5, sel derie 12,513, rhabarber 0,52,5, ram- manas 3,5, uien 46, kroten 49, peen 712,5, anjelieren 3, pioenen 2937, ro zen 815, gladiolen 4152, alles per bos. Peterselie 1316, zuring 56, an dijvie 8387, alles per kist. Goes, 29 Juni. Veilingsvereeniging „Zuid-Beveland". Exportveiling, v.m. 11 uur. Aardbeien: Jucunda A 22.60, idem B 16.10, Mad. Moutot 12.80, Mad. La- feber 6.90. 12 uur. Kruisbessen 5.105.40. N.m. 4 uur. Aardbeien: Jucunda A 22.40, Mad, Moutot 12.80, Mad. Lafeber 6,90. Alles per 100 kg. Kleine veiling. Aardbeien 417, to maten 932, kersen (Luikenaars) 25, Doperwten 513, peulen 431, Prin- cesseboonen 3548, tuinboonen 211, postelein 912, idem uitschot 1, vroege aardappelen 3.304.50, idem poters 3 3.10, alles per 100 kg. Wortelen 58, Lathyrus 1.401.50, beiden per 100 bos. Netmeloenen 51, witte komkommers 7 9, groene idem 7, bloemkool 611, idem 2e soort 36, idem uitschot 13, krop sla 1.403.10, perziken 45 alles per 100 stuks. Oostburg, 29 Juni. Veilingsver. „Avicultura". Aanvoer 143 kg boter. Prijs 0.49—1.24. Abonnementen en Advertentiën voor dit blad worden aangenomen door den Agent W. TRIELLER.

Middelburgsche Courant | 1932 | | pagina 3