a RECHTZAKEN, LEGER EN VLOOT. Financiëele Berichten. Verkeerswezen, Post en Telegrafie. SPORT. GEMENGD NIEUWS. BEKENDMAKINGEN. WAAR IS WERK? STUKKEN VOOR DE PROVINCIALE STATEN. Subsidie bootdienst Stavenisse Anna Jacobapolder. In 1920 en 1921 werd aan de Rotter- damsche Tramweg-Maatschappij te Rotterdam onderscheidelijk voor de ja ren 1921 en 1922 5000 subsidie ver leend voor een stoombootdienst tus- schen Stavenisse eenerzijds en Zijpe en Anna-Jacobapolder anderzijds. Dit sub sidie werd bij besluit van 18 Juli 1923 tot wederopzegging toegekend. Toen het Ged. Staten aanvankelijk voorkwam, dat in verband met de ver betering van den veerdienst tusschen Zijpe en Anna-Jacobapolder voortaan minder gebruik zal worden gemaakt van den dienst tusschen Stavenisse eener zijds en Zijpe en Anna-Jacobapolder an derzijds, althans aan dezen dienst min der behoefte zal bestaan dan voorheen, verzochten Ged. Staten dd 23 October 1931 aan B. en W. van Zierikzee en Sta venisse, door welke gemeenten ten be hoeve van laatstgenomden veerdienst een subsidie van onderscheidelijk 375 en 625 per jaar wordt verleend, de vraag te overwegen of in verband daar mede niet tot intrekking van het sub sidie uit de Provinciale kas behoort te worden overgegaan. B. W. van Zierikzee, die in de ver gadering van Ged. Staten een onderhoud met dit college hadden, deelden daarbij mede, dat het subsidie hunner gemeente over 1932 nog wel zal worden uitbe taald, doch dat dit naar hunne meening voor 1933 allerminst vaststaat. Ged. Staten brachten onder de aan dacht van de R. T. M. dat het Provin ciaal subsidie over 1933 vermoedelijk niet meer of tot een lager bedrag zal worden uitbetaald. Werd indertijd bij het toekennen van het subsidie ver wacht, dat het aantal vervroegde passa giers met den bedoelden stoomboot- dienst zou toenemen, het tegendeel blijkt thans het geval te zijn. Volgens een overzicht blijkt dat het aantal in den laatsten tijd geregeld is afgenomen. In 1927 was het 3986, 1928 4399, 1929 4191, 1930 4243, 1931 3446. In 1932 vergele ken bij 1931 was het in Januari 247 en 273, Februari 251 en 264, Maart 283 en 273, April 162 en 224, Mei 241 en 337. Het komt Ged. Staten voor, dat de dienst niet van zoodanig belang moet worden geacht, dat hij met steun der Provincie in stand behoort te worden ge houden. Ook op grond van de omstan digheid, dat de algemeene toestand der provinciale financiën van dien aard is, dat in alles de grootst mogelijke zuinig heid moet worden betracht, meenen zij te moeten voor stellen in het onderha vige geval met ingang van 1 Januari 1933 geen financiëelen steun meer uit de Provinciale kas te verleenen. Overneming weg in beheer en onderhoud. Het gemeentebestuur van Heinkens- zand heeft Ged. Staten verzocht, de voorwaarden te willen mededeelen, waarop de Provincie het beheer en on derhoud van het in die gemeente gele gen gedeelte van den weg 's Heeren- hoekHeinkenszand, voorkomende on der no. 13f op het Prov. wegenplan, van haar wenscht over te nemen. Het ge meentebestuur is met die voorwaarden in kennis gesteld en uitgenoodigd, de totstandkoming van een raadsbesluit tot overdracht van het onderhoud te bevor deren. In afwachting yan dat raadsbesluit stellen Ged. Staten spoedshalve voor het weggedeelte over te nemen tegen een jaarlijksche bijdrage door. de ge meente van 586.24 of in totaal in eens 11.725. Na overname van dat gedeelte van den weg zal 's Heerenhoek met Heinkenszand en 's Heer Arends- kerke buiten de kommen verbonden zijn door een Provincialen weg van ongeveer 6.493 km. De malversaties te Breda. De rechtbank te Breda wees Donder dag vonnis inzake de leveranciers, be schuldigd van malversaties bij de leve ring aan militairen te Breda. De vonnissen luidden: A. J. v. d. G., gewezen slager, 6000 boete subs. 6 mnd. hechtenis; J. A. B., winkelier, 25 boete subs. 25 dagen hechtenis; A. C. v. d. BI., landbouwer, 200 subs. 40 d. h.; A. A. W., bakker, 2 maal 300 boete subs. 6 weken hechtenis; H. R. M. v. d. B., 300 boete subs. 50 dagen hechte nis; J. B. W., grossier in vleeschwaren, werd vrijgesproken. Onbevoegd uitoefenen der geneeskunde. Vrijdag stond voor het kantongerecht te Rotterdam terecht Adolf Wernik, ve getarisch propagandist te Rotterdam, wegens 't onbevoegd uitoefenen der ge neeskunde, gepleegd bij tweede herha ling. Het onderhavige geval was in het bijzonder ernstig, doordat de verdach te een aan suikerziekte lijdende patiënt die hij nooit of te nimmer had gezien of onderzocht, had behandeld, bijna alleen met schrifttelijke adviezen, gebaseerd op urine onderzoek. Het O. M. betreurde, dat de wet geen hoogere straf, dan slechts twee maan den hechtenis toeliet, welke straf hij dan ook eischte. Het drama te Ameland. Naar men aan de N.R.C. meldt heeft de officier van justitie bij de rechtbank te Leeuwarden het hooger beroep in getrokken, dat hij had ingesteld' tegen het vonnis van de rechtbank, waarbij ds. A. werd schuldig bevonden aan dood slag, doch wegens ontoerekenbaarheid niet strafbaar werd geacht en ontslagen van alle rechtsvervolging, plaatsing in een krankzinnigengesticht gelast voor een proeftijd van ten hoogste 1 jaar en daarna ter beschikking stelling van de regeering,' teneinde van harentwege te worden verpleegd. De officier had 10 jaar gevangenisstraf geëischt. Zaterdag werd het 25-jarig bestaan van den Nederlandschen Onderzeedienst in Den Helder op eenvoudige wijze feestelijk herdacht. De reünisten zijn aan boord van een groep torpedobooten ge- barkeerd, om de revue van de Neder- landsche onderzeevloot, geankerd ter reede van Texel, mede te maken. Ook waren daarbij tegenwoordig Hr, Ms. pantserschepen Heemskerk en Gelder land, alsmede de mijnlegger Van Meer- lant en de pantserboot Gruno. Surséance van betaling aangevraagd. De bankiersfirma Van Dijk Zoon te Apeldoorn heeft surséance van beta ling aangevraagd. Een en ander is een gevolg van de crisis. Overtreding Radioreglement. Naar V.D. verneemt heeft Vrijdag middag op last van de justitie een huis zoeking plaats gehad in een perceel in de Dintelstraat te Amsterdam op grond van de vermoedelijke overtreding van art. 63 van het radioreglement. Bij dit artikel is het verboden radioelectrische seinen op te nemen en daarvan aantee- keningen te houden, wanneer het betreft telegrammen, welke niet voor den ont vanger zijn bestemd. De huiszoeking geschiedde op grond van het vermoeden, dat in dit perceel beurstelegrammen werden opgenomen, die door den ontvanger aan verschillen de bankinstellingen in de hoofdstad wer den doorgegeven. De bezitter van het ontvangtoestel werd op heeterdaad betrapt bij het op nemen van de bedoelde telegrammen. De justitie heeft behalve het toestel een groot aantal opgenomen telegrammen, vnl. beurstelegrammen in code, in beslag genomen. Alles werd door de justitie voor nader onderzoek meegenomen. Over-land-tocht RotterdamKaapstad. Kapitein Malins en zes metgezellen hebben een ov'erland-record gevestigd op het traject RotterdamKaapstad. De mannen zijn te Kaapstad aangeko men na een reis van 15.300 mijlen. Ver trokken van Rotterdam, zijn zij alleen den Bosporus „overgestoken". Dit is de eerste maal dat de geheele reis over land is gegaan. De expeditie bestond uit vier auto's, trailer en motorrijwiel. Het moeilijkste gedeelte der reis was, naar de reizigers verklaarden, de tocht door de Lybische woestijn. De expedi tie is een jaar geleden vertrokken. De 15.300 mijlen afstand is afgelegd in 145 dagen. Tariefsverhooging pakketten naar Amerika. De Amerikaansche postdienst is ge noodzaakt de hem toekomende aandee- len in de posten van postpakketten aan merkelijk te verhoogen, ter bestrijding van de door den dienst gemaakte kosten. Alle tarieven van postpakketten voor Amerika en Amerikaansche bezittingen worden met ingang van 1 Juli a.s. ver hoogd. De postkantoren verstrekken desge- wenscht inlichtingen omtrent de nieuwe tarieven. Verzending van postpakketten naar Ned.-Indië. Postpakketten voor Ned.-Indië met inbegrip van waarde- en verrekenzen- dingen, welke met de uitvarende mail booten te Belawan worden aangebracht, zullen voortaan met de aansluitende luchtverbindingen kunnen worden door gezonden naar de meest nabij de plaats van bestemming gelegen luchthaven in Ned.-Indië, vanwaar verdere doorzen ding met de gewone middelen van ver voer geschiedt. Bezuinigingen bij de posterijen. Met ingang van 1 Juli a.s. wordt te 's-H ertogenbosch gevestigd een post-, telegraaf-en telefoonkantoor, on der gelijktijdige opheffing van het post kantoor en van 't T. en T.-kantoor aldaar, wordt het telegraaf- en telefoonkantoor te Leiden opgeheven onder gelijktij dige vereeniging van den telegraaf- en telefoon dienst niet den postdienst al daar. Voorts zal met ingang van 1 Aug. a.s, te Nijmegen een post-, telegraaf- en te lefoonkantoor worden gevestigd met ge lijktijdige opheffing van het postkan toor en van het telegraafkantoor ter plaatse. Kampioenswedstrijden Zeeuwsche Athletiekbond. Begunstigd door schitterend zomer weer en bijgewoond door ruim 300 be talende bezoekers had Zaterdag op het gemeentelijk sportterrein te Middel burg het tweede gedeelte plaats van de kampioenswedstrijden van den Z.A.B. Mede door de betere kwaliteit van het terrein en een goede regeling verliepen de wedstrijden vlot en kon dan ook op tijd geëindigd worden. Dat op de verschillende nummers de strijd spannend was, blijkt uit de onder staande uitslagen, en ook verrasingen bleven niet uit. Aan de verschillende nummers namen deel leden van Marathon te Vlissingen, Zeelandia te Hansweert, Wilhelmina, Zeelandia en E.M.M. te Middelburg. Het eerste nummer, 100 m hardloopen bestond uit 2 series. Bij de eerste serie was 1. Boreel van E.M.M. in 11.6 sec, 2. Pagter van Wilhelmina in 12 sec., in de tweede serie no. 1 v, d. Feltz van E.M.M. in 12 sec. en 2. Harink van Ma rathon in 12.2 sec. De beide winners en de snelste nummer 2 kwamen in de finale. Bij deze was winnaar na een spannenden strijd Pagter in 11.8 sec. en deze dus kampioen voor 1932. v. d. Feltz en Boreel liepen beide 12 sec. Bij de 800 m kwamen slechts 4 loopers aan de start, doordat de overige opge- gevenen zich terug trokken. Bij dit num mer ging Wolf van E.M.M. direct aan den kop, welke plaats hij tot het laatste kon behouden, hoewel in de laatste ronde van Maris van Marathon hevig kwam opzetten, zoo zelfs, dat men dacht hem te zullen zien passeeren. Wolf bleef echter in 2 m 14.2 sec. eerste en dus kampioen, 2 was van Maris in 2 m 14.4 sec. en 3. J. Griep van Zeelandia, Hans- weert in 2 m 22.8 sec. Voor de 1500 m waren 8 loopers, van wie direct Bruinooge van Marathon de leiding nam en dat in een tempo of hij slechts 400 m in plaats van 1500 m te loopen had. Dingemanse van Marathon volgde hem onmiddellijk. Dat deze loo pers hunne kracht overschatten, bleek reeds na de tweede ronde, toen achter eenvolgens de andere loopers hen bei den passeerden, zoodat zij na de vierde ronde reeds achteraan waren en toen Wolf van E.M.M. de leiding had, on middellijk gevolgd door zijn clubgenoot van Opdorp, die als een schaduw Wolf bleef volgen met op de derde plaats Kambier, ook van E.M.M. Wolf was 1 in 4 m 39.4 sec; 2. van Opdorp in 4 m 41.4 sec; 3. A. Kambier in 4 m 47 sec. De Zeelandia-man v. d. Weele is nog steeds niet op zijn kracht van verleden jaar, waarschijnlijk is zijn geringe training in verband met een ongesteldheid de oor zaak daarvan. Bij de 10 k.m. was in een mooien tijd van 37 m 24.2 sec de soepele en rustige looper van Sorge van Marathon no. 1, en verbeterde hij daardoor het Zeeuwsche record met 13 sec. No, 2 was Collaert van Marathon in 42 m 52.8 sec. Het laatste loopnummer de 4 maal 100 m estafette, bracht ook groote span ning. Bij loting bleek, dat Marathon de binnenbaan, Wilhelmina de tweede baan en E, M. M. de buitenbaan moest loo pen. De eerste loopers zetten onmiddel lijk met een schitterenden sport in, met E.M.M. aan het hoofd, doch de anderen kwamen steeds opzetten, zoodat de af stand steeds minderde. De beide laatste loopers van E.M.M. konden door goed overnemen van het stokje de leiding be houden. E.M.M. was met de loopers Labruière, v, d. Schuur, v. d. Feltz en Boreel 1. in 48.8 sec; 2. Marathon in 49 sec en 3. Wilhelmina in 49.6 sec. Bij de springnummers ontbrak het ook niet aan spanning, vooral niet bij het nummer verspringen met aanloop. In de finale kwamen Haring van Marathon, Boreel en v. d. Feltz van E.M.M. Laatst genoemde had toen de 6 m nog niet ge passeerd, de beide eerste wel. Echter wist v. d. Feltz bij zijn eerste sprong 6.03 m te halen, zijn tweede sprong was 6.07 m, zijn derde 6.08 m. Hierdoor was hij één en kampioen; 2, was Harink met 6.06 m en 3. Boreel met 6.03 m. Hinkstapsprong bracht een verrassing, doordat v. d. Schuur van E.M.M. een sprong maakte van 12,21 m, niettegen staande weinige beoefening van dit on derdeel der athletiek; v. d. Schuur was kampioen, twee Kuiper, Marathon 11.74 m en 3. Antheunisse, Wilhelmina 11.72 m. Het nummer polstokverspringen had tot uitslag: 1. Barent van Marathon 8.02 m; 2. Aerssens, Marathon 7.37 m; 3. H. Louwerse Wilhelmina 7.11 m. Het nummer hoogspringen bracht de verwachte overwinning van* de Bruijn van E.M.M. met een sprong van 1.65 m; 2. werd een verrassing doordat v. d. Schuur van E.M.M. 1.55 m maakte en alle andere deelnemers op 1.50 m af sprongen. De werpnummers hadden tot resultaat, dat J. Schipper van E.M.M. van beide kampioen werd. De uitslag was voor speerwerpen 1. Schipper 41.86 m; 2. P. Kambier, E.M.M. 40.35 m; 3. v. d. Schuur, E.M.M. 39 m. De uitslag van discuswerpen luidt: 1. Schipper 31.80 m; 2. v. d. Schuur 31.21 m en 3. Kambier 29.35 m. Alle nos. 1 zijn, ook waar het niet ver meld staat,- kampioen van Zeeland 1932. Deze wedstrijden, waarbij een echte sportieve geest heerschte, waren voor de athletiek in het algemeen en voor den Z.A.B. in het bijzonder een prachtige propaganda en zullen zeker meerderen opwekken de athletiek te gaan be oefenen. Ongelukken. De cavalerist V. te Bandoeng is met een motorrijwiel tegen een boom op gereden en overleed aan de bekomen verwondingen. Vrijdagmiddag reed de echtgenoo- te van den heer P. v. d. B. per fiets op den rijksstraatweg te Soest in de rich ting Amersfoort, Nabij haar woning ge komen stak zij links den straatweg over. Daarbij is zij aangereden door een auto, die in de richting Amersfoort reed. Dieerlijk verminkt is de vrouw naar het ziekenhuis te Amersfoort gebracht. Men vreest voor haar leven. Vrijdagavond reed in de richting Amersfoort de 45-jarige wielrijdster mej. B. uit Soest. In gelijke richting ging een auto. Plotseling stak de wielrijdster den weg over zonder een teeken te geven, waardoor zij door de auto werd gegre pen. Met een gecompliceerde been breuk en ernstige hoofdwonde is zij naar het ziekenhuis overgebracht, waar zij aan de bekomen verwondingen is over leden. Branden. i Donderdagmiddag is een felle brand uitgebroken in een der groote landbouwschuren van iden landbouwer C. G. gelegen aan den straatweg naar Tholen onder (de gemeente Halste ren, Binnen slechts enkele minuten stond de geheele schuur, waarin verschillen den landbouwwerktuigen en gereed schappen benevens drie boerenwagens waren geborgen, in lichte laaie. Door den feilen wind aangewakkerd, was er weldra van het geheele gebouw niets meer te bekennen dan een rookende puinhoop. De brandweer van Halsteren kon niets anders bereiken dan dat gevaar voor uitbreiding voorkomen werd. Schuur en inhoud gingen geheel ver loren. De oorzaak is onbekend. Verze kering dekt de schade. Verdronken, In de haven der gasfabriek te Delft is Vrijdagavond het 3-jarig dochtertje van schipper van D. uit Rotterdam te water geraakt en verdronken, HET WEER IN MEI. Gemiddeld over de geheele maand waren de over- dagtemperatuur, 'het gemiddelde maxi mum en het gemiddelde minimum resp. 0.°2 en 0°.3 beneden normaal en 0°,6 boven normaal. De hoeveelheid neerslag, gemiddeld over het geheele land, bedroeg 69 mm tegen 48 normaal. Zij was in het N. van Noord-Holland, in Friesland, Gro ningen en het N. van Drenthe 110 tot 140 pet. boven normaal, in het Z, van Drenthe en het N. van Overijsel onge veer 100 pet., in het overige deel van Noord-Holland ongeveer 50 pet. en ver der 10 tot 40 pet. boven normaal, behal ve in Oost-Brabant en Limburg, waar de maandsom 10 tot 35 pet. er beneden bleef. De eerste dekade was over het geheele land te nat, behalve in Zuid- Limburg, de tweede te droog behalve in het Noodoosten. Onweer kwam voor al voor op den 1, 9, 16, 19, 20, 23, 24, 28 en 29, verspreide berichten kwamen binnen van den 2, 3, 5, 8, 10, 13, 15, 17 en 22. Het aantal uren zonneschijn op de hoofdstations bedroeg 162 tegen 206 normaal; de 3 dekaden telden resp, 50, 60 en 52 uren. ZIJ MAAKTE KORTE METTEN. Vrijdagmiddag kregen twee dames in de Willemstraat te Amsterdam hoog- loopende ruzie. De eene juffrouw stond bij de andere in het krijt. Zij had nl. een kamer gehuurd boven het café, waarvan haar tegenpartij het eigendomsrecht be zat. De waardin maakte korte metten met haar wanbetalende huurster, greep een mes en plantte dit in den schouder van de laatste. Een hevig bloedende wonde ontstond. De getroffene zakte ineen en moest naar het Binnengasthuis worden vervoerd. EEN MEISJE DAT STOND TE KIJ KEN GEDOOD. Op den Nijkerker Straatweg reden Zaterdagavond twee motorrijders uit Vinkeveen achter elkaar De meest links rijdende motor rijder moest plotseling naar rechts uit wijken en reed den voor hem rijdenden motor aan, De machine werd over den berm van den weg geslingerd, waar een 15-jarig meisje, M. v. d. A., stond te kij ken naar 't verkeer over den weg. Het meisje werd op slag gedood. De eerste motorbestuurder werd ernstig aan het hoofd gewond. De motorbestuurder, die den eersten aanreed, werd aan de han den gewond. Een achter op de duo zit tende dame werd bewusteloos opgeno men, doch bleek niet ernstig gewond. ONGELUK BIJ T.T. RACES. Tij dens de proefritten voor de T.T. races zijn te Hooghalen een tweetal vrij ernstige ongevallen voorgekomen. Een der motorrijders is aldaar tegen een prikkeldraadversperring opgereden en werd zoo ernstig verwond dat hij in het ziekenhuis te Assen moest worden op genomen, Een andere rijder is met zijn motor over de kop geslagen. Hij bekwam ern stige verwondingen aan het gelaat, EEN GOEDE VANGST. -TeDoes- b u r g heeft de brigadecommandant der Rijksveldwacht, een goede vangst gedaan met de arrestatie van den inbre ker B., die sinds 18 Mei j.l, weer op vrije voeten was. B. wordt verdacht van de talrijke in braken, die in eenige plaatsen in den Gelderschen Achterhoek zijn gepleegd, o.m. te Giesbeek, gemeente Angerlo Wehl en dezer dagen op twee plaatsen te Didam. B. bekende eenige van deze inbraken te hebben gepleegd. Verschillende van inbraak afkomstige voorwerpen wer den bij hem aangetroffen, waaronder 'n voorraad plakzegels en bankpapier. Met het bankpapier is B. echter niet geluk kig geweest, want dit bestond uit waar- delooze Duitsche bankbiljetten. DRONKEN CHAUFFEUR. Vrij dagavond reed een Duitsche auto, met een groote snelheid over den Kaalhei dersteenweg in de richting Kerkra- d e. De gehuwde scharenslijper J. V„ die in de buurt woonde, werd door den auto gegrepen. De man bleef bewuste loos liggen. De bestuurder reed door, zonder zich om zijn slachtoffer te be kommeren, doch werd per auto achter volgd en ingehaald. De chauffeur, een Duitscher, werd in verzekerde bewaring gesteld. Hij ver keerde onder den invloed van sterken drank. De auto werd in beslag geno men. VALSCHE MUNTERS GEKNIPT. Mén schrijft van de grens aan de Maas bode: In de Duitsch-Limburgsche grens gemeenten werden sinds geruimen tijd valsche vijf markstukken uitgegeven. In een winkel te BleijerheideKerkrade werden in één week 4 valsche 5 mark stukken in ontvangst genomen. De 4 valsche munters werden midden in den nacht te Busbach op heeterdaad betrapt, toen ze zich onledig hielden met de vervaardiging van de matrijzen. Ze legden een volledige bekentenis af. VERDRONKEN IN ZWEMBAD. In het zwembad van Hotel Prigen te Soerabaja is de heer B, een goed zwemmer, nadat hij zijn zoontje van het dak van de kleedkamer in het bad had laten springen en opgevangen, wegge zonken en verdronken. Het zoontje werd gered. ONGELUK OP DE „DEMPO." Even voor het vertrek van het m.s. „Dempo" uit Singapore viel de ma troos K. van de loopplank op de Kade, Hij werd naar het ziekenhuis overge bracht en is daar overleden. Burgemeester en Wethouders van Middelburg brengen ter openbare ken nis: dat is ingekomen een schrijven, dd. 21 Juni 1932, van P. DE KONING, wonende te Middelburg, houdende verzoek hem wel een tapvergunning te willen verlee nen voor de beneden-lokaliteit, groot 50 Ml M2 van het perceel Nederstraat O 205. Binnen twee weken na heden kunnen bezwaren tegen het verleenen van de vergunning schriftelijk bij hun college worden ingediend. Middelburg, den 24 Juni 1932. Burgemeester en Wethouders voorn., DE VEER, lo Voorzitter. M. VAN DER VEUR, Secretaris. De Districts-Arbeidsbeurs voor de ge meenten tusschen Oost- en Wester- Schelde, Wagenaarstraat D 78 te Mid delburg zendt ons de volgende aanvra gen Binnenland. TERNEUZEN voor brood- en banket bakkerij, bekw. tweede bediende, moet vlug en goed kunnende werken, en met brood en banket op de hoogte zijn, voor 1 Augustus a.s., loon n.o.t.k., en kost en inwoning, voor vast, TERNEUZEN 5 ketelmakers-grof- bankwerkers, moeten als zoodanig ge werkt hebben, dadelijk, loon nader over een te komen, voor onbepaalden tijd, moeten proefwerken (geen medische be zwaren). HILVERSUM, meubelteekenaar, loon nader overeen te komen. UTRECHT bekw. kapster, dadelijk 10 per week, en kost en inwoning. TIEL, kapper (dames en heeren), da delijk, loon nader overeen te komen, en kost en inwoning, reiskosten worden bij aanneming vergoed. Aanbiedingen uitsluitend aan de Districts-Arbeidsbeurs te Middelburg. Electr. Drukkerij G. Wi. DEN BOER, Middelburg.

Middelburgsche Courant | 1932 | | pagina 6