KUNST EN WETENSCHAP. KERKNIEUWS. ONDERWIJS. GEMENGD NIEUWS. BEKENDMAKINGEN. niet duidelijk genoeg en wil lezen „amb tenaren, die aan hun ambt de bevoegd heid ontleenen daar aanwezig te mo gen zijn." De heer BOASSON wijst op regenten van de godshuizen, die bij gevaar voor brand in die inrichtingen zich daarheen moeten begeven en ook andere derge lijke voorbeelden, ook van meer parti culieren aard worden genoemd. Ten slotte wordt de alinea als volgt vastge steld: „personen, die aan hun ambt of betrekking de bevoegdheid ontleenen daar aanwezig te mogen zijn." Het voorstel wordt z. h. st. aangeno men. b. Politie-verordening op filmver- tooningen en bioscoop-voorstel lingen. De heer BOASSON wijst er op, dat volgens art. 2 voor vertooningen, die niet in 'n vaste cabine plaats hebben, minder strenge bepalingen gelden dan voor die met welke zulks wel het geval is. Hij meent, dat deze voorstellingen juist nog meer gevaar opleveren en zou o.a. bepaald willen zien, dat men in de nabijheid van zulk een vertooning niet mag rooken. De VOORZITTER zegt direct te kun nen antwoorden, omdat de\heer Boasson zoo beleefd was vooraf kennis te geven, dat hij deze vraag zou stellen. Er zal geen sprake meer zijn van voor stellingen zonder cabine, want de brand weer beschikt over een verplaatsbare cabine, die in zulke gevallen beschikbaar wordt gesteld. De heer v. d. FELTZ vraagt wat verstaan wordt onder een operateursbe wijs. De VOORZITTER zegt, dat men on derling overeen kwam zulkeen bewijs af te geven aan hen, van wie bekend is, dat zij gewoon zijn met films om te gaan, opdat men anders ook wel totaal onbevoegden met de leiding kan be lasten. Het voorstel wordt z.h.s. aangenomen, 3. Hernieuwde vaststelling schoolgeld verordeningen openbaar lager on derwijs en vervolgonderwijs. De heer PAUL zegt, dat zijn fractie met het voorstel zal medegaan omdat 't maar voor één jaar geldt, maar hij be treurt het dat de kosten voor het M.U. L.O.-onderwijs 100 pCt. duurder zijn. Spr. vraagt of B. en W. volgend jaar in ieder geval met een nieuw voorstel zul len komen. De VOORZITTER zegt dit toe. De heer MES bepleit schoolgeld in evenredigheid met de groote der gzin- nen. Het voorstel wordt z.h.s. aangenomen. 4. Beslissing op verzoek nopens ver laging maximum-aantal verloven A. De heer v. d. FELTZ kan zich nog niet direct vereenigen met de opvatting dat er voor 1935 niets aan te doen is. De heer CORNELISSE zegt, dat als het wel zoo is, het moeilijk gaat nu reeds iets vast te leggen. Maar er is verschil van meening over. Als het na der mocht blijken nu reeds verlaging mogelijk is, zou spr. daartoe nog wel willen besluiten, maar zal geen voorstel doen. Hij gelooft echter dat er geen be zwaar is het nu reeds vast te leggen. De VOORZITTER zal het zeker nog eens bij de vereeniging van Nederland- sche gemeenten informeeren. De heer MONDEEL zegt, dat de mi nister zich reeds absoluut heeft uitge sproken, dat het nu niet mag. Mevrouw WEIJL wil dan het voor stel aannemen, onder de restrictie, dat definitief komt vast te staan dat verla ging nu onmogelijk is. De heer PAUL wil nu niets vastleg gen, maar wachten tot 1935, De VOORZITTER herhaalt zijn toe zegging van een nader onderzoek, waar na de raad zich z.h.s. met het voorstel vereenigt. 5. Verhooging tarief voor grondslag „motorrijtuigen" ingevolge Wet op Personeele belasting. De heer v. d. FELTZ blijft bij de mee ning van de minderheid van de commis sie van financiën, want hij ziet er een onbillijkheid in als men een der grond slagen met 50 pCt. verhoogt. Er is toch reeds verschil in de tarieven. Men kan erkennen, dat, hoe jammer overigens ook, er verhoogd moet worden, maar dan moet dit gelden voor alle grondsla gen. Men is te veel geneigd te kijken of men er zelf door getroffen wordt of niet. Spr. zelf is heelemaal geen autovriend en meent, dat er minder overprikkeling zou zijn, als er meer gelopen werd. Spr. verzoekt B. en W. het voorstel terug te nemen en dan alle grondslagen te herzien. De heer JERONIMUS wil den schijn vermijden of hij voor eigen belang spreekt en dan ook maar een paar on dergeschikte punten noemen. Vroeger stond er in de wet dat buiten de be lasting vielen auto's die uitsluitend of hoofdzakelijk voor het bedrijf worden gebruikt, nu staat e ruitsluitend of nage noeg uitsluitend, en daardoor is het aan tal personen die vol moeten betalen, zeer vergroot. Velen, die bijv. voor hun wagen voor het bedrijf hebben, worden er extra door getroffen. Daar bij leest spr. in het voorstel, dat motor rijtuigen voor ziekenvervoer van 15 op 22.50 komen. De VOORZITTER zegt dat besliste ziekenauto's vrij zijn. De heer DEN HOLLANDER meent, dat er toch ieder jaar van een auto wordt afgeschreven, dan wordt de waar de minder en dus ook de belasting, is dan een meerdere inkomst van 1500 niet te hoog geraamd? De VOORZITTER zegt, dat als regel om de 4 of 5 jaar een nieuwe wagen wordt gekocht en het bedrag is ge grond op de opbrengst van de laatste ja ren. De heer PAUL wijst er op, dat de be lasting op de auto's kort geleden is ver laagd en dat men nu nog maar even bo ven het oude bedrag zal komen. De heer v. d. FELTZ zegt, dat men zich op het standpunt van de wet stelt en dan mag men niet het eene zwaarder belas ten dan het andere. De heer DE VEER zegt, dat de heer v. d. Feltz een meening deponeert, die niet te bewijzen is. Het is onwaar, dat er on derlinge overeensteming tusschen de verschillende grondslagen is, dit is hoog stens het geval tusschen huurwaarde en meubilair. Destijds daalde het aantal op centen van 180 op 110. Men stelt al leen wijziging voor omdat de gemeente geld noodig heeft. Spr. acht er niets te gen de belasting te heffen van hen, die de auto voor hun werk en verder voor hun pleizier hebben. Men vergete niet, dat men niet zelf behoeft te bewij zen, dat men de auto zoo goed als uit sluitend voor zijn bedrijf heeft, doch de belasting administratie moet bewijzen, dat dit niet zoo is. Er is bovendien geen een belasting zonder onbillijheden. Mevrouw WEIJL zegt dat de verhoo ging vergeleken bij voor de cfpcenten- verlaging slechts enkele precenten zal nptpplf pti pri De heeren v. d. FELTZ en JERONI MUS zullen geen stemming vragen, waarna he tvoorstel z.h.s. wordt aange nomen. 6. Beslissing op verzoek nopens hef fing van personeele belasting van billards in koffiehuizen. De heer JERONIMUS meent, dat een biljart een instrument voor kostverdie- nen moet worden geacht, en daarom niet als belastingobject moet worden ge bruikt. Spr. vergelijkt het o.a. met een bierpomp, die toch ook een noodzake lijk onderdeel van de inventaris is. De VOORZITTER zegt, dat toch bijv, ook muziek in een koffiehuis belast is en toch ook niet meer te missen. De heer BOASSON vindt in het voor stel ook een .onbjillij'kheicl evenals in de geheele belasting op biljards en vraagt of kan worden nagegaan dat deze be lasting aan de gemeen te opbrengt. De VOORZITTER zegt dat men deze belasting niet kan terugbrengen, gezien den zeer zorgwekikte n d en toestand der gemteentfe-financiën. Spr. weet niet wat er Van terecht moet konten bij' zeer vele gemeenten, als deze toestand nog enke le jaren voort duurt. De heer v. d. FELTZ ziet in biljards toch een luxe en Meent dat de koffie* huishouders de belasting toch' op de gebruikers verhalten. De heer JERONIMUS zegt dat hij zich alleen b.ij het voorstel neer ltegt na de woorden van den voorzitter. De heer ONDERDIJK zegt, dat ook1 bij hem alleen de financieele toestand der gemeente reden is zich hij de( verhoo ging neer te leggen. Die raad neemt het voorstel z. h. si. aan. 7. Beslissing nopens toelating leerlin gen tot school K. De heer PAUL ziet de noodzakelijk* heid van het voorstel in en arken% dat toepassing Van het zgn. „uitstervings systeem" de beste regeling is1. Spr. hooipt, dat B. en Wi op denzelfd'en voet zullen voortgaan, als het ontwerp-Terpstra wet mocht worden. Men moet ditmaal niet vergeten, dat 1926 een slecht geboor tecijfer aan gaf, wat nu tot uiting komt bij de aangifte van nieuwe leerlingen. Er is voor school K, die toch thans een (lier beste scholen is, weinig lief hebberij en wel bijv. voor school C, aan de Lange Delft, die op een ongunstige plaats staat. Spr. vraagt of dit ooki te verklaren is. Spr. gelooft, dat mten eerst later moet beslissing welke school wer kelijk moet worden opgeheven. Spr. vindt de vermindering van het aantal onder wijzers Mindter gevaarlijk als de oud sten het eerst op wachtgeld worden ge steld. Spr. juicht het toe, dat een dor onderwijzersorganisaties in deze advies kon geven, maar wil ibeidte hooffen. De VOORZITTER zegt toe, dat in het Vervolg steeds het N. O. G. en de B. v. N. O. zullen worden gehoord. School ,K staat nog steeds bekend alis de armen school, wat niet meer op gaat. Vtroe* ger droeg zij den naam Blazerij school ("daar stond ter plaatse oudtijds een glas blazerij.) Men zal zexer ter zijner tijd ernstig overwegen welke school moet worden opgedoekt. Persoonlijk' Voelt spr. veel voor de Lange Delft school, die twee Verdiepingen heeft \e;n door het speelterrein wel iets verbeterd is. maar toch ongunstig ligt. Ook zou hij 'zich kunnen vereenigen m'et dein heter Paul. die aan de school Vervverij straat dacht, omdat die dicht bij' school J staak Mevrouw WEIJL zegt dat de gang van zaken haar zeer ter harte gaat, maar het kan niet anders, men kan er altijd ten slotte nog op terug komen. De toe komst kan altijd nog verbetering bren gen. Het voorstel wordt z, h. st. aangeno men. (De heer Harthoorn komt ter verga dering,) 8. Nader crediet voor verbeterings- werken Duinwaterleiding. De heer DE VEER beantwoordt eerst de opmerkingen van de commissie van financiën en zegt, dat de post extra van 4000 voor loonen is ontstaan doordat er veel meer werklooze Middelburgsche arbeiders te werk zijn gesteld dan oor spronkelijk in de bedoeling lag. Verder had men gedacht de bestaande houten afzetting te kunnen gebruiken, doch deze verkeerde in een slechten toestand en toen heeft men het nieuwe systeem toegepast, waarbij de afrastering ook een eind in den grond kwam, waardoor de konijnen nog beter worden tegenge houden. Spr. noemt nog enkele onder deden, die meer kosten met zich brach ten en zegt dat er uitgaven drukken op algemeene onkosten, die men gemeend had op andere posten te kunnen bren gen. Spr. maakt dan van deze gelegenheid gebruik de raadsleden uit te noodigen a.s. Zaterdag te twee uur per autobus mede te gaan naar de Oranjezon. Men hoopt daar van half drie tot half vijf de nieuwe werken te bekijken en ook de aanplantingen, den nieuwen weg naar de zee en de brug daarin. De heer VAN DER FELTZ zegt, dat men niet veel meer kan doen dan een beetje nakaarten, maar een verhooging van oorspronkelijk 160.000 tot een be drag van 195.000, is toch een bewijs dat men bij de begrootingen wel wat scherper had mogen kijken. Door het gebruik van meer werkloozen kan het werk toch niet langer geduurd hebben. De VOORZITTER zegt van wel door de mindere prestaties. De heer ONDERDIJK zegt dat er ook meer werk vooruit is geschied. De heer JERONIMUS acht het pijn lijk over deze kwestie te spreken omdat de betrokken hoofdambtenaar niet meer onder de levenden is. Spr. stelt den wet houder de vraag wanneer hij wist, dat sommige onderdeelen duurder werden, Spr. weet heel goed, dat er steeds mee- en tegenvallers zijn en het kan blijken, dat doelmatiger wijze van werken nood zakelijk is en dan kan hij er ook mede instemmen, maar men moet er niet ach teraf mede aankomen. Nu kan de raad niet anders dan ja zeggen. Als men er tijdig mede kwam, moest men nu niet nakaarten en het resultaat zou toch wel hetzelfde zijn geweest. Spr. zegt dit me de in verband met een der volgende voorstellen. De heer DE VEER vraagt wanneer hij bij den raad had moeten komen. De oorspronkelijke begrooting van f 160.000 omvatte allerlei onderdeelen. Als iets wat tegenvalt, denkt men allicht het el ders weer zal medevallen. Het eindre sultaat weet men eerst als de juiste ge vallen bekend zijn. Een overschrijding van 17.500 voor een werk, dat 2% jaar duurde, is niet zoo groot. De heer JERONIMUS kan zich in al- gemeenen zin niet bevredigd verklaren. Men kan toch tusschentijds minstens kennis geven van verhooging van pos ten, anders is het eind ervan verloren. In andere gemeenten komt men reeds tot uitgaven van het dubbele der raming, maar, al is daarvan hier geen sprake, dan kan dit de rentabiliteit in gevaar brengen. De hoofdambtenaren kunnen zich dit voor gezegd houden. De heer DE VEER zegt, dat het er niet op aankomt als men tusschentijds waarschuwt, dan is de pap toch al ge stort. Het gevolg is, dat de hoofdambte naren hooge ramingen gaan maken en dan heeft spr. nog liever wat te lage. Het voorstel wordt z. h. st. aangeno men. (Voor het vervolg zie men het hoofdblad) Binnenkort zal bij N.V. Em. Querido's Uitgevers Mij., Amsterdam ver schijnen: Querido's Initialenrtegister, be treffende gangbare initialen en afkortin gen op sociaal, economisch en politiek geibied, samengesteld door I. G. Keesing. De 3-Octoberdag. In de Dinsdagavond gehouden alge meene ledenvergadering van de 3-Oc- tobervereeniging te Leiden, is het feest- plan voor den a.s. 3 Octoberdag bespro ken. De Leidsche -Installateursvereeni- ging had een uitnoodiging gezonden om de 3 Octoberfeesten samen te doen val len met de feestelijke herdenking van de oprichting, 25 jaar geleden, van de ge meentelijke electriciteitsfabriek. In de vergadering werd van de Phi lips' fabrieken te Eindhoven, een over zicht gegeven van een optocht, getiteld Alles Electrisch. In dezen optocht zal een allegorisch overzicht worden gege ven van kracht, warmte en licht en bij sommige afdeelingen zal een vergelij king worden getrokken tusschen verle den en heden. Ook zal medewerking worden gevraagd door deelneming aan den optocht van de vertegenwoordigers uit de ongeveer 60 gemeenten, die van de stedelijke lichtfabrieken hun stroom ontvangen. Dit plan werd bij acclamatie aangeno men. Verder komt op het programma voor de uitdeeling van haring en wittebrood. Ds. A, Andree, Geref. predikant te K r a b b e n d ij k e, zal tegen 1 Decem ber a.s. emeritaat aanvragen. Het Zendingshospitaal' van den missionnair-predikant A. Merk'eHjn te Ma;- gelang is ondter zeer groote belang stelling geopend'. Schapen en bokken, In de laatst gehouden vergadering van den kerkeraad der Ger. Kerk te Serooskerke (W.) kwam een klacht in van een vrouwelijk lid der gemeente, dat, wanneer de plaatsen drie minuten vóór den aanvang der godsdienstoefe ning worden vrij gegeven, sommige vrou wenplaatsen worden ingenomen door mannen of jongens. De kerkeraad heeft er daarom de ge meente nog eens met nadruk op gewezen dat mannenplaatsen alleen vrij komen voor mannen en jongens en vrouwen plaatsen alleen voor vrouwen en meis jes. De koster en zijn assistent moeten hierop toezien. Er zijn echter tal van kerken, waar men het stelsel van gezinsbanken heeft ingevoerd. Legaten. Wijlen de heer D. Meulenberg te Oudelande heeft de volgende lega ten (vrij van successierechten) vermaakt aan: Geref. Kerk Baarland 1000; Dia conie Geref. Kerk Baarland 500; Chr. school Oudelande 200; Ver. tot Chr. verzorging van krankzinnigen in Zee land 200; Theol. school te Kampen 200; Vrije Universiteit te Amsterdam 300; Zending der Geref. kerken in Zeeland te Magelang 1000. Gouden feest School met den Bijbel te Oostburg. Maandagavond vierde de vereeniging „Immanuel" te Oostburg het gouden feest van de door haar opgerichte school met den bijbel in de met groen en bloe men versierde Ger. kerk. Aanwezig waren de inspecteur van het L.O., de inspecteur van het chr. nat. onderwijs, het dagelijksch bestuur der gemeente, het bestuur der schoolvereeniging, oud leerlingen, ouders van leerlingen, enz. De vroegere predikant der Ger. gem. ds. Veen hield de feestrede; hij schetste de moeilijkheden, die destijds overwon nen moesten worden, doch vergeleek daarbij de strijd, die nog 25 jaren vroe ger gestreden was, toen spot en hoon het loon was van bestuur en voor standers van de school. Hij spoorde aan, hoewel de toekomst wel wat donker was, tot groote eendracht en voortdu rende samenwerking. Na hem spraken ds. Vrijlandt uit Bier vliet, voor de evangelisatie der Herv. kerk, en de beide bovengenoemde in specteurs. Tenslotte sprak de heer F, de Hullu als oud-leerling en oud-kwee- keling. De heer Marijk gaf een overzicht van het tot stand komen der vereeniging. De bijeenkomst werd afgewisseld met zang door een kinderkoor en geestelijk gezang. Gisteren is een door oud-leerlingen aangeboden en in den voorgevel der school geplaatste gedenksteen onthuld en vierden de kinderen den geheelen dag feest. Branden. Dinsdagmiddag is een felle brand uit gebroken in de woning van den aanne mer N. H. op den Boonenakker te O s s. De brandweer was spoedig aanwezig, doch het vuur woedde zoo hevig, dat men niet kon verhinderen, dat het huis tot den grond toe is afgebrand. Ook de geheele inboedel ging verloren. Terwijl men aan het blusschingswe.rk bezig was, ontdekte men, dat een driejarig kind zich nog in het brandende huis bevond. Met groote moeite wist men het kind naar buiten te brengen. Verdronken, Dinsdagmiddag is het 1%-jarig meisje van den heer J. W. te Zevenhui zen (gemeente Leek) in een onbewaakt oogenblik, spelende in een kuil bij de woning geraakt, waarin door den regen thans een halve meter water staat en verdronken. SMOKKELEN. Eenige rijksambte naren hebben aan de Belgische grens onder de gemeente Roosendaal, een partij van 4000 boekjes sigaretten papier (acoijnswaarde circa 500) wel ke frauduleus waren ingevoerd, in be slag genomen. BLOEDVERGIFTIGING. Na een ongesteldheid van slechts twee dagen, veroorzaakt door het openkrabben van een puistje aan de kin, waardoor bloed vergiftiging ontstond, is Maandagavond mej. W. M. V. te Roosendaal over leden. OUDE MAN AANGEVALLEN. Te Nistelrode werd de 79-jarige landbouwer A. K., toen hij naar de „Eindh. en Meier. Crt." meldt, een wan deling in het dicht bij zijn woning gele gen gemeentebosch maakte, onverhoeds door een drietal jongemannen, die zich in een greppel langs het boschpad ver dekt hadden opgesteld, vastgegrepen en tegen den grond geworpen. Een der individuen, die zich een zakdoek voor het gezicht had gebonden, greep den ouden man bij de keel en wierp hem een doek over het hoofd. Zij scheurden hem de kleeren van het lichaam en door zochten zijn. zakken, doch namen, toen zij in de verte eenige personen ontdek ten, ijlings de vlucht. De onverlaten hebben blijkbaar gedacht, dat de grijs aard zijn spaargeld bij zich droeg en hebben hem van dit geld willen beroo- ven, POGING TOT BEROOVING. Men meldt uit O s s: De 70-jarige A. K. te Nistelrode, bij Oss, maakte Dinsdag in het gemeente bosch aldaar een wandeling. Daar is hij onverhoeds door drie onbekend geble ven mannen aangevallen en op den grond geworpen. Terwijl de eene aan valler hem de kleeren van het lichaam scheurde, ten einde zijn geld machtig te worden, trachtten de anderen den ouden man te worgen. Op het lawaai kwamen eenige personen nader, waarna de mannen de vlucht namen. Zij hebben vermoedelijk gedacht, dat de oude man zijn spaarduitjes bij zich droeg en heb ben hem daarvan willen berooven. KIND DOOR TRAM OVERREDEN. Dinsdagavond toen op het Schutter- bergplein te Arnhem de bestuurder van een tramwagen het eindpunt had bereikt en den wagen een eindje terug reed, voelde hij een lichten schok. Hi)" schonk hieraan geen aandacht en reed docr. Toen hij den tramwagen een eindje verder tot stilstand had gebracht om passagiers te laten instappen, werd hij er door een voorbijganger opmerkzaam op gemaakt, dat achter de tram een zwaar verminkt kinderlijkje lag. Burgmeester en Wethouders van Mid delburg, gezien art. 32 der Verordening van Algemeene Plaatselijke Politie, ma ken bekend: dat de keuring der rij- en voertuigen ten overstaan van den Commissaris van Politie zal plaats hebben op Maandag, 13 Juni 1932, terwijl, zoo noodig, de her keuring zal geschieden op Maandag, 20 Juni 1932. Middelburg, den 31 Mei 1932. Burgemeester en Wethouders voorn., P. DUMON TAK, Voorzitter. M. VAN DER VEUR, Secretaris. DIENSTPLICHT. Indeeling van dienstplichtigen. De burgemeester der gemeente Mid delburg brengt ter kennis van belang hebbenden: 1. Zij, die voor de lichting van het volgend jaar zijn ingeschreven, kunnen hun wensch, om in geval van bestem ming tot gewoon dienstplichtige te wor den ingelijfd bij een bepaald wapen of korps, enz., vóór 15 Juli a.s opgeven ter secretarie van de gemeente, waar zij voor den dienstplicht zijn ingeschreven, indien: a. zij hun wensch omtrent de inlijving niets reeds bij een der keuringsraden hebben opgegeven; b. zij hun wensch ook niet reeds rechtstreeks aan den indeelingsdistricts- commandant hebben medegedeeld; of c. hun wensch een andere is dan die, welken zij te voren aan den keurings- raad of den districtscommandant kenbaar maakten. 2. In sommige gevallen zie de bil jetten moet de aanmelding op andere wijze geschieden. 3. Hetgeen hierboven onder 1 is ver meld ten aanzien van inlijving bij een wapen enz., is mede van toepassing ten aanzien van wenschen omtrent het tijd vak van inlijving en omtrent de oplei ding tot officier of tot onderofficier. 4. Er bestaat geen zekerheid, dat aan den geuiten wensch zal kunnen worden voldaan. Voor de ingeschrevenen, die in aan merking kunnen komen om te worden aangewezen voor de officiersopleiding bij de landmacht, bestaat tot een be perkt aantal de gelegenheid om, in plaats van in het volgend jaar, reeds in dit jaar te worden ingelijfd en de eerste oefening aan te vangen. De opkomst moet in dit geval plaats hebben in het algemeen in het tijdvak van 110 Oct. van dit jaar. 6. Zij, die vervroegde inlijving, als hier boven onder 5 bedoeld, wenschen, moe ten het verzoek daartoe doen aan den Minister van Defensie. 7. Het onder 6 bedoelde verzoek moet geschieden zoo spoedig mogelijk na ont vangst van de kennisgeving van den bur gemeester betreffende de bestemming tot gewoon dienstplichtige. Middelburg, 1 Juni 1932, De Burgemeester voornoemd, P. DUMON TAK. DIENSTPLICHT. Onderzoek van verlofgangers. De Burgemeester van i Middelburg brengt ter kennis van den hieronder ver melden dienstplichtige dat hij op het achter zijn naam vermelde tijdstip en op de daartoe ve'/.ielde plaats aanwezig moet zijn tot het ondergaan van het on derzoek, bedoeld in art. 41 derde lid, der Dienstplichtwet. Gilles Meeuse, lichting 1923, korps 2 II 14e reg. infanterie, 14 Juni te Middel burg in het voormalig militair hospitaal. Middelburg, 31 Mei 1932. De Burgemeester, P. DUMON TAK. Electr. Drukkerij G. Wi. DEN BiOER, Middelburg.

Middelburgsche Courant | 1932 | | pagina 6