PIRIN de wereld |j verkoudheden vijanden EES onzer gezondheid, in het bijzonder en zoovele daardoor ontstane pijnen. Uw beste wapen is Aspirin-Tableften. Let op den oranjeband. Prijs 75 ets. K (lngez. Med.) van Architecten om aan de ambtenaren, der gemeente te verbieden, particulier werk uit te voeren werd voor kennisger ving aangenomen. De zaak is in het amb tenaarsreglement geregeld. Ten slotte een adres van mevr. Wed. Witkam-Stieger inzake den brandgang achter het Stadhuis. De raad zal hier over in besloten zitting worden inge licht. Een oplossing die beide partijen be vredigt zal wellicht kunnen worden ge vonden. Een voorstel van B. en W. om de com missie van bijstand uit de leden van den Raad niet uit te breiden van 3 op 5 Raadsleden wordt z. h. st. aangenomen. De verhuring van het woonhuis met schuur en grond aan den Oostsingel aan den heer G. Walrave wordt z. h, st. aan genomen. Aangaande de benoeming onderwij zeres O. L. school, vraagt de heer V i s - s c h e r waarom B. en W. de adviezen van den Inspecteur en het hoofd der school niet hebben gevolgd, Spr. ziet hierin een miskenning van de deskundi gen. De voorzitter zal hierop in beslo ten zitting antwoorden. Het voorstel tot onbewoonbaarver klaring perceel 's Heer Hendrikskinde- renstraat 58 vervalt, daar dit heelemaal in orde is gebracht. Arbeidsovereenkomsten-veror dening, De heer v. Poelgeest wil aan de betrokken personen 14 dagen tijd geven (met behoud van loon) om den inhoud te leeren kennen. Men werkt dan de werkverruiming oog nog in de hand. De verordening wordt met alg. st. goedgekeurd. Rekening Burg. Armbestuur. De voorzitter deelt mede, dat Ged. Staten ook in overweging hebben gegeven te bezuinigen. In verband hier mede hebben B. en W. aan het B. A. een schrijven gezonden waarin gewe zen wordt op het gevaar van kapitaals vermindering. Zij hebben een woord van waarschuwing laten hooren. Het B. A. heeft steeds op royale wijze in de be hoeften der bedeelden voorzien. Dat kon langen tijd zonder bezwaar geschie den. Maar nu dalen de inkomsten sterk. B. en W. hebben te Middelburg, Vlissin- gen, Terneuzen, Zierikzee en Bergen op Zoom een onderzoek naar de uitgaven voor bedeeling ingesteld en dan blijkt, dat die uitgaven per hoofd der bevolking te Goes verre uitgaan boven die in die andere steden. Toch is hier de armoe de niet grooter dan in die andere plaat sen. Integendeel. Inkrimping van uitga ven is daarom gebiedende eisch. Ook volgens B. en W. is de wijze van behandeling der steunaanvragen veran derd. Beter dan het eens per week ver gaderen zou zijn het aanstellen van een armbezoeker. Het iedere week samen brengen der bedeelden werkt demorali- seerend. Ook achten B. en W. het invoeren van een commercieele boekhouding zeer ge- wenscht gezien het groote grondbezit. De voorzitter van het B. A. heeft nu om een conferentie met B. en W. ver zocht. Deze zal spoedig plaats hebben. De heer C r u c q vestigt er de aan dacht op, dat een groot percentage der uitgaven weggaat aan zieken en dokters. De uitkeering aan de bedeelden be treft slechts een gering deel der uitga- veh. Ook is in Middelburg en Vlissingen het fondswezen veel beter dan hier ont wikkeld. Het verhuren van een deel van het be- beursgebouw aan den Vrijw. Landstorm wordt goedgekeurd. Een verzoek tot plaatsing van een ben zinepomp in de v. d. Spiegelstraat is in getrokken. De onbewoonbaarverklaring van het perceel Molendijk 14 wordt ingetrok ken. Een nieuw besluit inzake de ruiling van grond met den heer Th. Verhoeven wordt zonder h. st. aangenomen. Wijziging in de winkelsluitings verordening. De voorzitter zegt dat B. en W. liefst de zaken hadden gelaten, zooals ze nu waren. Maar de Minister was op twee punten niet te overtuigen: de kwestie der drogisten en van den zomer tijd. De heer Van Poelgeest vraagt of hooger beroep mogelijk is. De Voorzitter gelooft van niet. De heer C r u c q onderschrijft de ar gumenten van den Minister. De voorzitter deelt nog mede, dat de gemeente-secretaris en de heer Ste- ketee, secretaris van Handelsbelangen, naar Den Haag hievoor zijn geweest. Maar zelfs een conferentie van meer dan een uur bracht geen resultaat. De voorzitter: we krijgen nu na tuurlijk automaten. In ..den Haag heeft men zelfs automaten, waar men een bal gehakt kan koopen. (Gelach). Het voorstel wordt z. h. st. aangeno men. Rondvraag. 'De voorzitter deelt mede, dat B. en W. aan het departement van Finan ciën hebben gevraagd, of Goes ook be hoorde tot die gemeenten, waarop art. 1 (derde lid) van het kortingswetje zou worden toegepast. Het departement heeft geantwoord, dat de voorschriften tot uitvoering der kortingswet binnen enkele dagen zullen afkomen. Dan kan ieder gemeentebe stuur een verzoek te dezen opzichte in zenden. Pas dan zal de Minister een be slissing nemen. De voorzitter deelt dat mede, om aan te toonen, dat B. en W. niet aan struisvogelpolitiek doen. De heer Crucq vraagt, wat B. en W. voornemens zijn te doen met de werkver schaffing. De subsidie loopt tot 30 April. De voorzitter antwoordt, dat B. en W. zich nog moeten beraden, of mis schien het tweede gedeelte van het werk aan het Roosjeshof in uitvoering zal worden genomen. Inmiddels is een toe zegging van den Minister gekomen, dat hij nog de subsidie wil verlengen tot 14 Mei. Hierna besloten ziting. De niet genoemde op de agenda voor komende voorstellen werden z. h. st. aangenomen. Vereeniging voor Ziekenhuisverpleging op Zuid- en Noord-Beveland. Zaterdagmiddag hield deze vereeni ging onder voorzitterschap van den heer dr. Mes uit Heinkenszand in de Prins van Oranje te Goes haar algemeene ver gadering. Jaarverslag. Aan het verslag van den secretaris, den heer A. de Lange te Goes ontleenen wij, dat begonnen werd met 8330 inge schrevenen en beëindigd met 12213, al- zoo een toeneming met plm. 45 pet. Te Rilland en te Nieuwdorp werden onder-afdeelingen opgericht. Het aantal gevallen, waarin we uit keering konden doen steeg van 152 in 1930 tot 215 in 1931. Uit de cijfers over 1931 blijkt dus, dat ruim twee procent der leden in een zie kenhuis is opgenomen geweest. Heinkenszand leverde 2, Oudelande 11, 's Heer Arendskerke 6, Chr. Besturen bond Goes 5, Schore 1, 's Gravenpolder 6, Hoedekenskerke 6, Borssele 7, Wis- senkerke 10, Kapelle 9, Rilland-Bath 1, Handelsbelangen Goes 8, Onderlinge Hulp Goes 15, Kamperland 8, Baarland 2, Ons Belang Goes 7, Nieuwdorp 4, Krabbendijke 3, Waarde 3, Wolf aartsdijk 28, KruiningenHansweert 14 en Kort- gene 6 patiënten. Voor de bodes: Kloetinge 4, Ellewouts- dijk 2, Ierseke 3, Wemeldinge 3, Drie wegen 4, 's Heer Abtskerke 0, versprei de leden 1, bode Goes 36. Verschillende verzoeken om uitkeering van leden, die wel in een Ziekenhuis door een medicus werden behandeld, maar er niet werden opgenomen (de z. g. n. poliklinische gevallen) moesten wor den afgewezen. Ter beschikking van de onder-afdee lingen en bodes werden gesteld reclame biljetten en folders. Teneinde in het Bestuur zooveel moge lijk de geheele streek vertegenwoordigd te doen zijn, werd het bestuur, buiten voorzitter, secretaris en penningmeester, als volgt samengesteld: twee leden uit Goes, twee uit Oostelijk en twee uit Westelijk Zuid-Beveland en twee uit Noord-Beveland. Van onze zuster-vereeniging te Mid delburg ontvingen we het verzoek toe te treden tot een provinciale federatie van vereenigingen voor Ziekenhuisver pleging in Zeeland. Het bestuur zag in zulk een federatie wel eenige practische voordeelen en besloot dan ook in prin cipe tot toetreding. De toetreding is ech ter van enkele voorwaarden afhankelijk gesteld. Ten slotte deed Spr. enkele mededee- lingen over de reductie op de zieken huistarieven voor de leden. Tot goed be grip der zaak en tot wegneming van al len misverstand releveerde spr. het vol gende: Reeds in den loop van 1930 verzoch ten wij bij gelijkluidend schrijven zonder resultaat aan het Gasthuis en aan St. Joanna, beide te Goes, om onze leden bij opname een reductie op den ver- pleegprijs toe te staan. Op 22 Jan. 1931 herhaalden wij aan beiden ons verzoek. Het Gasthuis ant woordde 20 Febr. d.a.v. dat ons verzoek een punt van ernstig onderzoek uitmaak te. St. Joanna berichtte dat de tarieven onmogelijk konden worden verlaagd. In den loop van Januari 1932 leidde een conferentie tusschen de beide Dagelijk- sche Besturen tot dit resultaat, dat St. Joanna bereid was een reductie van 0.25 per dag en per patiënt toe te staan, op voorwaarde, dat vanaf 1 Maart tot 1 September voor onze leden een zeker aantal verpleegdagen meer ge boekt zou worden dan gemiddeld over datzelfde tijdvak gedurende 1930 en 1931. Waar het zeer waarschijnlijk was, dat wij dit getal zouden halen, accepteerden wij dit voorstel en deelden het aan on ze leden per advertentie mede. Hangende deze onderhandelingen ver namen wij mondeling van de zijde van 't Gasthuis, dat dit niet kon denken aan het verleenen van eenige reductie. Na publicatie van onze overeenkomst met St. Joanna, deelde een fonds, waar in o.m. verschillende bestuursleden van het Gasthuis zitting hadden echter aan onze leden mede, dat dit fonds hun bij opname in het Gasthuis óók reductie verleende. Wij merken hierbij echter nadrukkelijk op, dat het Bestuur, noch voor den in houd, noch voor de naleving dezer pu blicatie eenige verantwoordelijkheid draagt, omdat deze bekendmaking ge heel zonder zijn voorkennis en buiten zijn medeweten is geschied. Het verslag werd met dank aan den secretaris goedgekeurd. De rekening van den penningmeester, den heer J. H. Klooster te Ellewouts- dijk, wees een goed slot van 2998 aan. Ze werd na gunstig rapport der con trole-commissie vastgesteld. Het goed slot wordt in het reserve-fonds gestort, j De voorzitter deelt mede, dat het aantal leden dit jaar reeds met 1900 is j gestegen en dat het bestuur zoo juist heeft besloten weer propoganda-mate- riaal in den vorm van briefkaarten met korten duidelijken tekst, ter beschik king te stellen. Bij de nu volgende bestuursverkiezing wordt de voorzitter onder applaus bij acclamatie herkozen en wordt gekozen in de vacatures-M. Maas en M. Schee- Ie, die beiden bedankt hadden, de hee- ren A, Tollenaar te Krabbendijke en A. J. van Liere te Kapelle. In de con trole-commissie wordt in de vacature- Tollenaar gekozen de heer A. de Roo te Goes. Vervolgens wordt aangenomen een voorstel van het bestuur om in 1932 te vergoeden: a. aan verpleegkosten maxi maal 2.75 per dag, doch niet meer dan de werkelijke verpleegprijs derde klas bedraagt in het ziekenhuis, waarin men is opgenomen, tot een maximum van 110 per jaar en per ziektegeval; b. 70 pet. van alle bijkomende zie kenhuiskosten, ook vervoerkosten, tot een maximum van 35 (in 1931 resp. 60 pet. en 30); c. bij opname in een barak voor be smettelijke ziekten een extra-uitkeering van 0.75 per dag tot een maximum van 15. Voorstel b werd aangenomen nadat een voorstel-Wolfaartsdijk om te ver goeden 60 pet. tot een maximum van 40 was verworpen. Met alg. stemmen werd aangenomen een bestuursvoorstel om aan die leden, welke tevens lid zijn van het maat schappij-ziekenfonds, 100 pet. der lig- gingskosten derde klas te vergoeden, welke den patiënt in rekening worden gebracht(met inachtneming van 't maxi mum van 110), Ook werd besloten aan personen die krachtens hun betrekking reeds ver zekerd zijn, maar als hoofd van het ge zin krachtens art. 2 der statuten lid moe ten zijn, vrijstelling van contributie-be taling te geven. Zij ontvangen dan ech ter nimmer eenige uitkeering van de vereeniging. Verder werd besloten den termijn van drie jaren lidmaatschap voor uitzending naar sanatorium enz. te brengen op twee jaar. Voorstellen van de afdeelingen Krui ningen en Onderlinge Hulp te Goes om aan de afdeelingen nog meer korting op de contributies dan 20 pet. toe te kennen, werden door het bestuur en verschillende andere aanwezigen sterk bestreden. Er werd dan ook geen stem ming over gevraagd. De begrooting voor 1932 werd hierna vastgesteld op 'n eindcijfer van 27.000. HOEDEKENSKERKE. In de Vrijdag gehouden raadsvergadering werd met 4 tegen 3 stemmen voor kennisgeving aangenomen het bekende adres van de gemeente Ooststellingwerf inzake spoe dige steunverleening aan den land- en tuinbouw. Een verordening werd vastgesteld voor de benoembaarheid bezoldiging enz. van den gemeenteveldwachter. De veror dening met betrekking tot de wet op de winkelsluiting werd overeenkomstig 'n verzoek van het ministerie gewijzigd. Vervolgens hadden uitvoerige discus sies plaats over het vaststellen van een steunregeling voor de werkloozen in de ze gemeente, zulks naar aanleiding van een desbetreffend verzoek van het R. K. Werkliedenverbond. Een voorstel J. Beulens om een der gelijke steunregeling in het leven te roepen werd door geen enkel der ove rige raadsleden gesteund. Ten slotte werd met algemeene stem men besloten de werkverschaffing op nieuw en ten spoedigste ter hand te ne men, Hierover zal heden met af gevaardigden van de vakbonden door B. en W. worden geconfereerd. Als object voor werkverschaffing werd genoemd 't geheel in orde brengen met behulp van koolasch van de diverse voetpaden on der deze gemeente, zoomede het egali- seeren van een niet verharden dijk, mede onder deze gemeente gelegen. THOLEN. STAVENISSE. Vrijdagavond hield de afdeeling van het Groene Kruis alhier haar jaarvergadering. Vóór de leden vergadering werd voor een talrijk pu bliek vertoond de T.B.C.-film „Achter de wolken schijnt de zon". In de daarna gehouden ledenverga dering bleek, dat het aantal leden thans 266 op dezelfde hoogte blijft. Het materiaal verkeert in een goeden toestand. Van het materiaal was in 1931 voor ruim 80 maal gebruik gemaakt. Van de ligtenten waren er drie in gebruik ge weest. De inkomsten over 1931 hadden bedragen 418, beevens een gemeente subsidie van 100 en de uitgaven be droegen in totaal 208. In de vorige ledenvergadering was aangenomen een voorstel tot het aan schaffen van een „Philips-Röntgen-ap- paraat", maar de Voorzitter meende, dat de aanschaffing er van niet op den weg der afdeeling lag en weigerde dit besluit uit te voeren. De meerderheid van het bestuur was het niet met hem eens. Daarom besloot men een arbitrage van het Hoofdbestuur in te roepen. Na maanden wachten kwam daarvan het bericht, dat men liever pogingen moest aanwenden om een pleegzuster te krij gen. Het bestuur der afdeeling stelde nu unaniem voor aan deze algemeene ver gadering, om het verleden jaar geno men „Röntgen-besluit" voorloopig niet uit te voeren en dus op te schor ten. Na langdurige besprekingen werd o.a. het bestuur een mandaat gegeven alle pogingen in het werk te stellen, tot het verkrijgen van een pleegzuster. En kele jaren geleden, heeft men daartoe ook pogingen aangewend, maar die zijn destijds totaal mislukt. ZEEUWSCH-VLAANDEREN O. D. TERNEUZEN. Het Ned. st. Terneuzen van den reeder A. C. Lensen te Ter- neuzen, dat geruim en tijd te Terneuzen heeft opgelegd, passeerde Vrijdagavond over het kanaal, gesleept door de sleep- booten Dockyard 5 en Dockyard 9. Het zal in Rotterdam worden opgeknapt, waarna het weer onder Engelsche vlag in de vaart zal worden gebracht. ZEEUWSCH-VLAANDEREN W.D. BRESKENS. Zaterdagmiddag werd aan den Ibrigade-cominandant der Kon. ma rechaussee alhier, den hleer J. deVoogt de gouden medaille uitgereikt wegens 3ö-jarigen dienst bij het wapen. In wei gekozen woorden prees de kolonel der le divisie den heer de Voogt al's een actief, plichtsgetrouw ambtenaar en wenschte hem geluk m|et deze npoge onderscheiding. Ook' de district's-oora- mandant te Vlissingen en de burge meester van Breskens voegden hun ge- lukwenschen hieraan toe. De heer de Voogt had namens (de marechaussée's brigades een schemjer- lamp in ontvangst te nemen. STUKKEN VOOR DEN GEMEENTE RAAD VAN MIDDELBURG. Wijziging ontslagbesluit. Op verzoek van den heer A. de Smidt stellen B. en W. voor diens ontslag als vakonderwijzer in Natuurkunde aan school G nader te bepalen op 25 Augus tus en als vakonderwijs in Natuurlijke Historie op 1 September a.s. Secretaris scheidsgerecht. Ter benoeming van een secretaris van het Scheidsgerecht voor Gemeenteamb tenaren bevelen B. en W. aan de heeren mr. A. J. van der Weel en mr. J. de Vries en voor plaatsvervangend secre taris de heeren mr. J. M. Pilaar en mr. P. van Empel, allen te Middelburg. Aansluiting waterleiding. Naar aanleiding van het om advies in hunne handen gesteld adres van F. P. de Meijer en 3 anderen nopens de door hen verzochte aansluiting van hun perceelen aan den Nadorstweg op het waterleidingbuizennet, zeggen B. en W. dat zij inderdaad bij schrijven van 7 Maart j.l. aan een der betrokkenen ken nis hebben gegeven, dat bedoelde aan sluiting zou kunnen worden tot stand gebracht, wanneer, hetzij door hem al leen, hetzij gezamenlijk met de andere requestreerende bewoners van den Na dorstweg, een jaarlijksch waterverbruik van 145 gedurende 10 jaar wordt ge garandeerd. B. en W. meenen, dat er een zeer gevaarlijk precedent zou wor den geschapen, wanneer met betrekking tot buitenwegen, aan welke de be bouwing zeer verspreid ligt en die geen groote kansen bieden voor sterke toe neming van het aantal aansluitingen, van het vragen van garantie zöu worden af gezien, De garantie is in dergelijke ge vallen feitelijk niet voldoende om aan- leg-kosten en waterverbruik goed te ma ken. Inzake het verschil tusschen de nu gevraagde garantie van 145 en de in October 1929 gevraagde van 132, wij zen B. en W. er op, dat de materiaal- prijzen sedert 1929 wel gedaald zijn, doch daartegenover staat, dat in 1929 gerekend was op het aansluiten aan een water-voorziening van het gemeentelijk sportterrein, terwijl nu de voorkeur wordt gegeven aan doortrekking van het buizennet vanuit het Park van Nieuwen- hove. B. en W. stellen echter voor de garantie nader te bepalen op 120, om dat voor de aanvrage een buis van 80 m.m. vo'doende zou zijn en om andere redenen een van 100 m.m. zal worden gelegd. B. en W. voegen er aan toe, dat dergelijke aansluitingen van verspreid liggende gebouwen voor de bedrijven zeer onvoordeelig zijn, omdat zij 50 c. per m hoofdbu's aan de gemeente moe ten betalen, wat in dit geval 160 per jaar medebrengt. Op dien grond zijn B. en W. voornemens eene speciale rege ling met betrekking tot het buizennet te overwegen voor gevallen, gelijk hier- voren vermeld. Werkzaamheden door gemeen teambtenaren. Naar aanleiding van het schrijven van het bestuur van het Nederl. Instituut van Architecten, inzake het verbieden van uitvoering van bouwkundige werkzaam heden door gemeente-ambtenaren, ver wijzen B. en W. naar de instructie voor den directeur van Gemeentewerken en art. 14 van het Ambtenaren-reglement 1931, die h. i. voldoende waarborg ge ven, dat met het verlangen van het ver zoekende bestuur steeds rekening zal worden gehouden. B. en W. vinden dan ook geen termen aanwezig, om voor te stellen een beginsel-besluit te nemen, bij hetwelk het verrichten van bouwkundig werk door gemeente-ambtenaren voor particulieren ten eenenmale zou worden verboden. B. en W. stellen voor van het voren staande mededeeling te doen aan meer genoemd bestuur als beschikking op zijn schrijven. Verhuur huis. Gesteund door de commissies van fabricage en financiën stellen B. en W. voor, overeenkomstig zijn verzoek P. de Pagter te ontslaan van zijn huur van het huis en erf aan den Poelenda- lesingel E 64 te Koudekerke en het huis tot 1 Mei 1936 eveneens voor 400 te verhuuren aan J. C. Minderhout. Onbezoldigde gemeente-veld- wachters. Ter vaststelling wordt overgelegd een verordening, regelende de eischen van benoembaarheid van onbezoldigde ge meente-veldwachters. Als leeftijd wordt genoemd 21 tot 35 jaar. Medegebruik laboratorium. B. en W., gesteund door de commissie van Financiën stellen voor de vergoe ding door den kring Vlissingen over 1931 aan den Vee- en Vleeschkeurings- dienst Middelburg verschuldigd wegens medegebruik van het laboratorium "te bepalen op 654.88. Vaststelling verordeningen tot regeling vergunnings- en verlofrecht, B, en W. bieden ingevolge art. 78 der Drankwet 1931 nieuwe verordeningen inzake vergunnings- en verlofrecht ter vaststelling aan. Volgens de heffings verordening zal voor den verkoop van sterken drank in het klein krachtens een volledige vergunning, een tap ver gunning of een slijtvergunning jaarlijks 12.50 moeten worden betaald voor elke 50 huurwaarde of gedeelte daar van, welke de localiteit in verband met den omvang van het bedrijf, waarvoor de vergunning strekt, kan geacht wor den te bezitten, zulks met een minimum recht van 40. Voor de eerste maal is een vergun ningsrecht voor een nieuw bedrijf ver schuldigd van 100. Het recht wordt met 5 pCt. verminderd als de localitei- ten tusschen Zaterdagavond 6 uur en Maandagmorgen 8 uur gesloten zijn. Het vergunningsrecht voor hotels zal bedragen bij 7 of minder slaapkamers 10; van 8 tot en met 14 slaapkamers 17.50 en met 15 of meer slaapkamers 25. Het verlofsrecht voor den verkoop van zwak-alcoholischen drank in het klein krachtens verlof A wordt voor gesteld op 25 per jaar. De Commissie van Financiën vereen- igt zich met het voorstel, doch meent, waar in art. 23 sub 1 der drankwet ge sproken wordt van de vergunning met uitzondering van de hotelvergunning, ook in art. 1 der verordening de socië teitsvergunning had moeten zijn ver meld, omdat daarvoor ook een vergun ningsrecht moet worden betaald. Ingekomen stukken. Voor de Woensdag te houden verga dering zijn behalve de reeds gepubli ceerde adressen van de sigarenwinke liers en van Handelsbelang inzake de winkelsluiting en het Zaterdag vermelde voorstel van den heer Jeronimus inzake den pensioenaftrek, o.a. nog de volgende stukken ter visie gelegd: Een uitvoerig schrijven van mej. Trijn tje Steenstra te Groningen, die zich in zake een erfeniskwestie benadeeld acht door de Geref. Kerken, Een verzoek van J. Lorier tot verla ging van de pacht der weide achter de zgn. Griffioenweide tot 40, omdat 'hij veel last ondervindt van de concurren tie van het zich steeds uitbreidende vrachtautobedrijf en de prijs van het hooi zoo is, dat de arbeidsloonen er fei telijk niet door worden goedgemaakt. Naar aanleiding van den wensch in den raad uitgesproken, leggen burg. en weth, alsnog de afzonderlijke onder houd- en bouwrekening van de commis sie van den MiddelburgVeerschen straatweg over. De eerste rekening heeft een eindcijfer van 11613.02 met een kwaad slot van 601.97%, Burg. en weth. deelen mede, dat zij naar aanleiding van het adres van de afdeeling van den Nederlandschen Bouw vakarbeidersbond alsnog order hebben gegeven het loon van J, van Zweden over het tijdvak 10 September24 Octo-

Middelburgsche Courant | 1932 | | pagina 6