hFONGERS ,/58 Hierop letten! kunst en wetenschap gemengd nieuws. burgerlijke stand ENOPME bekendmakingen. ingezonden stukken. LANDBOUW. PRIJSDALING Dezelfde kwaliteit dezelfde garantie dezelfde veiligheid BEVOLKING WAAR IS WERK? Verkoopingen - Verpachtingen in Zeeland fiag van de Vleeschkeuringswet 1919 gepleegd te Heinkenszand op 8 October 1932. De verdachte was in hooger beroep gekomen, Eisch bevestiging van het vonnis van den Kantonrechter. L, S., 24 jaar, werkman te Kapelle, werd beklaagd dat hij op 6 Maart 1932 in 't Arrondsisement Middelburg Maatje Sara Jasperse heeft bedreigd met mis drijf tegen het leven gericht en wel door haar een brief te schrijven dat hij haar opzettelijk zou doodschieten, indien zij de verkeering met hem, die was ver broken, niet weer zou hernieuwen. Eisch een maand gevangenisstraf. Mr, P. C. Adriaanse verdedigde den verdachte en vroeg vrijspraak, subs, een lichtere straf. P, K., 21 jaar, chauffeur te Seroos- kerke, was door den Kantonrechter te Middelburg op 2 Maart 1932 veroor deeld tot 10 of 10 dagen hechtenis wegens als bestuurder van een auto daarmede op de voor het verkeer open staande rijwegen den Kanaalweg, spoor wegoverweg en den Nieuwlandschen weg te Middelburg, alwaar het uitzicht niet vrij was heeft gereden en toen niet den rechterkant van den weg heeft gehou den. De verdachte en de Ambtenaar van het Openbaar Ministerie waren in hoo ger beroep gekomen. Eisch bevestiging van het vonnis van den Kantonrechter. J. M. F., 49 jaar, slager te Oost- en West-Souburg, was door den Kanton rechter te Middelburg op 2 Maart 1932 veroordeeld tot 10 of 10 dagen hech tenis ter zake dat hij op 11 Mei 1932 te Souburg in zijn winkel heeft in voor raad gehad een hoeveelheid vet en geitevleesch dat niet van het voorge schreven merk was voorzien. De verdachte en de Ambtenaar van het Openbaar Ministerie waren in hoo ger beroep gekomen. Eisch bevestiging van het vonnis van den Kantonrechter. Brandstichting. De advocaat-generaal bij het gerechts hof te Leeuwarden heeft bevestiging gevraagd van het vonnis van de recht bank te Assen, waarbij A. v. d. H., 35 jaar, 'landbouwer te Eenerveld 'gem Norg) thans gedetineerd, werd veroor deeld tot 1 .jaar gevangenisstraf met af trek van de voorloopige hechtenis we gens brandstichting in een bij hem in huur zijnde boerderij, welke in vlammen is opgegaan. Schadevergoedingseisch van 2 millioen francs. De Antwerpsche correspondent der Maasbode meldt: In Mei 1929 botste op de Neder- landsch-Belgische grens te Wuestwezel de Nederlandsche aut-o van den heer H. uit Amsterdam, bestuurd door den chauffeur K. op de auto van den heer Robijns. Drie personen werden gedood: de heer Robijns, Ed. van Maeckelberghe en de Nederlanders A. Beckhuys. De chauffeur K. werd gearresteerd en indertijd door de Antwerpsche recht bank veroordeeld tot vijf maanden ge vangenisstraf. Nadien zijn processen begonnen tot het verkrijgen van schadevergoeding. Mevr. Wed. v. d. Maeckelberghe heeft een actie tot schadevergoeding ingesteld van 2 millioen francs. Donderdag werd voor de Antwerp sche rechtbank de zaak opnieuw behan deld. Na pleidooien heeft de rechtbank een voorloopig vonnis geveld, waarbij de heer H. en zijn chauffeur veroordeeld werden tot betaling van 320.000 francs aan de Wed. van Mackelberghe. Voorts heeft de rechtbank een commissie van deskundigen benoemd, welke tot taak zal hebben te onderzoeken of de hoo- gere eischen der weduwe gerechtvaar digd zijn. Stierenkeuringen en keuringen van vrouwelijk fokvee in 1932, De Provinciale commissie ter bevor dering van Rijkswege van de veefokkerij in Zeeland en een inspecteur van het N. R. S. zullen in 1932 keuringen houden van stieren en vrouwelijk fokvee op de nolgende plaatsen: Te Wolf aartsdijk op 27 April. Te Rilland, Kruiningen en 's Heer Hendrikskinderen op 28 April. Te Kloetinge, Borssele en Wissenker- ke op 29 April. Te Grijpskerke op 2 Mei. Te N. en St. Joosland, Souburg, Aag- tekerke en Oostkapelle op 3 Mei. Te Koudekerke, Biggekerke, Seroos- kerke en St. Laurens op 4 Mei. Te Moriaanshoofd en Noordwelle op 9 Mei. Te Nieuwerkerk en Burgh 10 Mei. Te Noordgouwe en Zierikzee op 11 Mei. Te Graauw, Ossenisse en St. Jan steen op 12 Mei. Te Axel en Gapinge op 13 Mei. Te Poortvliet en Stavenisse op 18 Mei. Te Oud-Vossemeer en St. Annaland op 19 Mei. Te Kloosterzande en Zuiddorpe op 20 Mei. Te Eede op 23 Mei. Te Aardenburg en IJzendijke op 24 Mei. Te Oostburg en Schoondijke op 25 Mei. Te Zuidzande, Cadzand en St. Kruis op 26 Mei. Voor verdere bijzonderheden verwij zen wij naar de circulaire van bovenge noemde commissie, secretaris ir. J. Sie- benga, Landbouwhuis te Goes. Poeders en tabletten zijn alléén echt, als de verpakking voorzien is van den naam Mijnhardt. Let bij het koopen daar speciaal op, want dit alleen garan deert U de echtheid. (Ingez. Med.l Steunt bij gelijken prijs en kwaliteit DE NEDERLANDSCHE INDUSTRIE. Gij dient daarmede Uw land En ge bestrijdt de werkloosheid. Een nieuw openluchttheater te Valkenburg. Naar de Maasbode verneemt zal a s. Vrijdag te Valkenburg de aanbesteding plaats hebben voor den bouw van een nieuw openluchttheater. Volgens de plannen, zal de nieuwe schouwburg op een zachtglooiende Tel ling in het Vogelbosch langjs den Dal hemterweg in kien vorm van een cirkel segment worden aangelegd. De dadelijk (beschikbare ruimte zal woTd'en ingericht voor 800 toeschou wers ,maar met een mogelijke uitbreï ding tot 1200 zitplaatsen is rekening gehouden. Hef tooneel zal ruim 14 m breed en 8»m. diep zijn. Op Zondag 3 Juli a.s. zal de feestelijke opening plaats hebben. N.V. Amsterdamsche tooneelvereeniging Naar V.D, verneemt zal onder direc tie van A. van Dalsum en A. Defresne de bij dezen aangesloten tooneelgroep zich het volgend seizoen te Amsterdam vestigen onder den naam N.V. Amster damsche tooneelvereeniging. MAN IN BRAND- GERAAKT. - Woens dagavond was de 24-jarige vischventef F. G. in een vischwinkel' aan de Brael- sche Laan te Rotterdam bezig met het schoonmaken van een benzinelamp. Deze lamp is plotseling uiteen gespron gen tengevolge waarvan de kleeren van den man in brand geraakten. Enjke'lje mêifinéo uit de buurt sloegen G. een jas om het 'lijf waarmee zij de vla mimen wisten te dooven. De man heeft ernstige brandwonden 'bekomen. INBRAKEN OP ZIJN GEWETEN. Woensdagmorgen is te Rotterdam aangehouden de 26-jarige Duitsche zwer ver W. F. Deze man was vorige week reeds aangehouden en was toen in het bezit van kleedingstukikten, etenswaren en een zwaar geladen revolver. Daar hij verdacht werd van diefstal te Capelle a. d. IJssel, werd hij overge bracht. 't Nachts wist de man even wel te ontvluchten. Woensdag is hij opnieuw aangehou den en bleek in het bezit van zeven bil jetten van f 10 en een partijtje zilver geld. Voorts had hij bij zich\ 400 post zegels van I1/2 cent, 50 van 10 cent, een gouden ring met "de initialen B. Wl., een gouden dameshorloge, een doublé armband, een nieuwe portefeuille en portemonnaie. Vermoedelijk is dit alle* van diefstal afkomstig. BIJ 'T AFBREKEN INGESTORT. Donderdagmiddag zijn in de Anjeliers straat te Amsterdam, twee oude huizen ingestort. Het waren onbewoon baar verklaarde woningen en men was bezig met afbreken, Tijdens het schaft uur hoorden de sloopers een verdacht gekraak 's middags klonk een hevig ge kraak, gevolgd door een zwaren slag. Beide huizen, die trouwens al voor een deel waren afgebroken, stortten in. Dank zij den genomen voorzorgsmaatregelen gebeurden hierbij geen ongelukken. GECOMPLICEERDE AANVARING. Donderdagmiddag voer op de rivier voor Dordrecht de Fransche sleepboot Rhinau met een Duitsche tankzeelichter op sleeptouw. Daar aan de Papendrecht- schen wal een sleeptrein passeerde, moest de Rhinau het midden van den Noord houden. Toen de boot met den zeelichter met een sterke eb van de Merwede kwam, werd de lichter door den stroom in de richting van den Dordt- schen wal gestuurd, met het gevolg, dat het vaartuig in botsing kwam met een sleep, bestaande uit twee geladen vaar tuigen, Een van deze schepen liep vrij zware averij op, maar kon zijn weg ver volgen. Als gevolg van deze aanvaring liepen deze twee schepen, die naar den Dordt- schen wal waren gedreven, op een sleep van vijf leege Belgisch,e schepen. Onder deze schepen werd een ware verwoes ting aangericht. Het zijn de Belgische spitsen Anna, Bona, Wolga, Toekomst en Vary ar. Er zijn geen persoonlijke ongelukken gebeurd. Te Schijn del viel de 20-jarige Van Z. van zijo fiets en kwam zoo onge lukkig met zijn hoofd op een hek! terecht, dat de dood onmiddellijk intrad. ERNSTIG MISDRIJF. In den vroegen morgen van gister heeft in de buurtschap Rentum onder de gemeen te Tubbe'-gen een ernstig mis drijf plaats gehad. De 22-jarige mej. M. L. fietste, wonen de in die buurtschap, naar Almelo om aldaar eenige inkoopen te doen toen van de tegenovergestelde richting een ongeveer 50-jarige man, eveneens per fiets aankwam rijden. Bij het passeeren sloeg de man onverwachts zijn linker arm om het hoofd van het meisje, met het gevolg dat zij van de fiets viel en langs de berm van het kanaal kwam te liggen. De onverlaat sprong op zijn slacht offer toe en mishandelde haar door haar met een vlijm scherp zakmes een twee tal levensgevaarlijke steken in den hals toe te brengen. Mej. L. verweerde zich met alle kracht, waarbij de worsteling geruimen tijd duurde. De man stopte haar een doek in den mond, zoodat zij niet kon scheeuwen, waarbij hij haar dreigde in het kanaal te zullen werpen. Het me'sje v/ist haar aanrander het mes te ontrukken en gooide dit in het ka naal. De worsteling werd langen tijd voortgezet, waarbij het individu poogde niet nader te noemen handelingen met zijn; slachtoffer te plegen. Eindelijk kwam een fietser langs, doch de aan rander had dezen persoon reeds zien aankomen en had de vlucht genomen. Mej. L. kon haar huis nog bereiken. Zij leed zeer veel bloedverlies daar de won den vlak bij den halsslagader was toege bracht. Onmiddellijk werd een zeer nauwkeurig onderzoek door de politie ingesteld. Het mes is uit het kanaal op- gevischt. GOED AFGELOOPEN. Te V eg- he'l werd een 9-jarig meisje bij het over steken der (straat door een zwaren vrachtauto overreden. De kleine viel cm. kwam midden voor dén wagen te liggfen. De chauffeur remde krachtig, maar de auto schoof over het kind' heen. Vol verbazing zagen de hevig verschrikte toe schouwers het meisje evén later lachen de onder de achterzijde van den vracht auto te voorschijn komten. Het kind \va- geheel ongedeerd en zelfs niet eens ge schrokken. MARINE VLIEGBOOT IN BRAND GEVLOGEN; 4 SLACHTOFFERS. Aneta meldt uit Soerabaja d.d. 14 April dat een Dornier Marine-vliegboot, die Rotterdamsche kade O. 226; Chr. P. E. van Veeren, godsdienstonderwijzer, Schiedam, Pottenbakkerssingel Q 46; L. Schout, landb.kn. Ritthem, Nieuwl. weg U 8; S. G. den Hollander, db., Seroos- kerke (W.), Dam G 77; J. Kruidenier, Vlissingen, Noordstraat L 123; J. J. Ro zendal, kwartiermeester, Vlissingen, Pluimstraat E 168; H. L. van der Veen, Leeuwarden, Noordw. R 37a; H. J. Been hakker, telefoniste, Goes, Noordw. R 13a; Th. A. van Os, surnumerair belastingen, Vlissingen, Noordsingel S 167; J. Tou- tenhoofd, db., Westkapelle, Noordsingel R 60; P. Pauwels, ijzergieter, Vlissingen, Wagenplein Q 117; A. Brouwer, mole naar, 'Borssele, B.-anderijmoIengang M 246; C. Nijdam, Vlissingen, Vlasmarkt L 8; R. van Belzen, Vlissingen, Nieuwe Haven I 112; P. Joosse, Ridderkerk, Noordweg S 221; S. de Roos, Ambtshal ve, Julianastraat W 14; J, S. Zandee, N.O. Indië, Lange Delft H 22; J. J. Ma rijs geb. Marijs, O. en W. Souburg, Noordsingel S 170; D. Verheule, chauf feur, Goes, St. Jansgang I 89; G. van de Kamer geb, Becker, Duitschland, Langeviele K 392; J. L. v. d. Bosch geb. Peute, Zierikzee, Verwerijstraat N 149b; G. A. Westerbeek, ass. huishouding, Den Haag, Dam G 3132. Vertrokken: A. M. L. van Langeraad, db. Lange Delft B 126 naar Rotterdam, Twee- boschstraat 74b, S. A. Buijs, db. Hofplein E 223 naar Utrecht, Oudkerkhof 27. J. de Werk, Bastion N 67 naar Vlissingen, B. Ewoudstr. 34. J, Wildeboer, H 119 naar Krabbendijke, Noordweg 100. B. Kleinjan, matroos, Veersche singel S 42a naar Vlissingen, H.M. Wachtschip. J. J. Francoijs, onderwijzer, Klein Vlaan deren M 169, Den Haag, Soestdijksche kade 768. L. Franchimont, Veersche sin gel S 46, naar Amsterdam, Kromme wal 11. J. W. H. Baan H 69 naar Koude kerke 't Zand D 97. J. Maartense K 114, Den Helder, Draaisteeg 6. The de Ridder, Lange viele K 410 naar Rotterdam, Hoofdsteeg 24. J. C. Minderhout, Nieuw- straat G 222 naar Koudekerke, Poele- dale. K. Klap, Nieuwl. weg U 14 naar N. en St.. Joosland, Postweg A 111. M. de Jonge, geb. Zandee H 135, Voorburg v. Alphenstr. 48. F. M. G. H. Maessen, directeur bioscoop, Nijmegen, Broer straat 40. ring tegen dezen werkgever even dwin gend optreedt als tegen de andere? Wie hiermede kan instemmen, wordt verzocht zijn naamkaartje aan onderge- teekende toe te zenden. Met vr. dank voor de plaatsing, Hoogachtend, A. J. ten Hope, Heemraadssingel 223, Rotterdam. HOOGE LOONEN IN HET BOUWBEDRIJF, Minister Verschuur sprak er van, dat bouwvakarbeiders in Amsterdam 50 tot 60 gulden per week verdienen; de heer J,i K. Mesu Jr, heeft het ook al over 55 gulden per week. Dit is niet juist; volgens het Landelijk collectief contract verdient een bouwvakarbeider in Amsterdam gemiddeld 36 gulden per 45-urigen werkweek. Bij eenzelfde werk week is dit bedrag in Middelburg 24.75; dit zijn de loonen der vaklie den; opperlieden verdienen 5 tot 10 ct, per uur minder. Dankend voor de plaatsruimte, L. Janse, [Bekort Red.] voor het houden van een nacht-oefening van het marine-vliegkamp Morokrem- j bangan was opgestegen, bij een landings- K oefening verkeerd is gedaald en met den neus schuin in zee terecht gekomen. Het toestel vloog in brand. Patrouilleerende sloepen slaagden er slechts in één der inzittenden, den ma joor-konstabel C. W. Christiani, op te pikken. De ongelukkige was met levens gevaarlijke brandwonden overdekt. Geen der andere leden van de beman ning is tot dusver teruggevonden. Het vliegtuig was inmiddels gezonken. De bemanning bestond uit de volgen de personen: bestuurder: den sergeant- vliegtuigmaker V. J. Leder (internatio naal en marinevliegbrevet), den ser geant-vliegtuigmaker L. Jetten en den inlandscben korporaal Pangadahim. Ge vreesd wordt dat alle inzittenden zijn omgekomen. Middelburg, Van 13—15 Aprij. Ondertrouwd: A. Sinke ,27 j. en J. A. van Zweden 22 j.; A. Naeije 23 j. en D. S. Osté, 22 j., Bevallen: J. G. Timmermans gelx Lam mens ,d.P. C. van Putten geb. Kie- boom, z. Overleden: P. J. Fiegen man van E. J. van der Voorde, 82 j.; B. Franchimont vrouw van J. Petiet 60 j. Vlissingen, Van 714 April. Ondertrouwd: J. C. Boom, 23 j. en M. J. Haaze, 19 j. I, Barten, 25 j. en M. J. de Vries, 20 j. J. J. Labruj.re, 25 j. en T. Versluijs, 24 j, J. Huibregtse, 27 j. en T. J. Ize- boud, 25 j. H. J, P. Meulmeester, 22 j. en C. A. C. den Outer, 25 j. M. C. van Zweden, 27 j. en J. Steindl, "20 j. J. W. van Aalst, 28 j. en P, W. Ie Mahieu, 28 j. Getrouwd: H. J. Visser, 23 j, en G, Sorel, 19 j. Bevallen: A. C. C. Hoornick, geb. de Ridder, d. C. J. M. Braat, geb. Schü- maker, z. W. Minderhout, geb. Ja- nisse, d. C. J. I. Hollaers, geb. Ver- berkt, z. M. van Driel, geb. Leijs, d. E. L. Loesberg, geb. van Sorge, z, K. C. Kentin, geb. Geluk, d, M. de Smit, geb. Visser, z. Overleden: A. van de Dood, jm. 21 j. M. Houmes, 70 j., weduwn. van M. P. Lievense. K. J Danckaerts, 85 j., we duwn. van C, E. van der Meer. THANS, FONGERS KWALITEIT FONGERS GARANTIE COMPLEET MET VRlJWtEL BANDREM, BAGAGEDRAGER EN KETTINGTROMMEL (Ingez. Med.) Branden, Woensdagavond is een boerderij on der de gemeente N ij m e g e n en be woond door den heer B. van P., door brand verwoest. Twaalf koeien en twee paarden kwamen in de vlammen om. De oorzaak van den brand is onbekend. Verzekering dekt de schade slechts ge deeltelijk. Te Bever \v ij k is de garage van den rijwielhersteller E. van R. door brand vernield. Een aantal nieuwe en gebruikte r ij wielen en 9 bakfietsen wer den een prooi der vlammen. De oorzaak van den brand moet vermoedelijk aan kortsluiting worden toegeschreven. Ongelukken, Donderdagmiddag wilde de 60-jarige S. uit Bergen (N.H.) plotseling met zijn fiets onder Castricum den weg over steken, toen hij door een passeerende auto Werd gegrepen. Het slachtoffer be kwam zulke ernstige verwondingen, dat de dood vrijwel onmiddellijk intrad. Te Voorschoten is de koopman B., toen zijn paard op hol sloeg, onder zijn wagen geraakt en op slag gedood. APOTHEKEN, Zondag en de nachten der volgende week is te Middelburg geopend de apo theek van Firma J. C. van der Harst J.Jzn., Korte Delft. VERZETTEN WEEKMARKT. Burgemeester en Wethouders van Mid delburg gelet op art. 10, 5e lid der Ver ordening op het Marktwezen, brengen ter openbare kennis dat de gewone weekmarkt, inplaats van op Donderdag, 6 Mei 1932 (He melvaartsdag) zal worden gehouden op Woensdag, 4 Mei 1932. Middelburg, den 15 April 1932. Burgemeester (e;n Wethouders voorn., P. DUMON TAK, Voorzitter S. A VAN LEVERINK, lo. Secr. In de eerste helft van April zijn in de Gemeente MIDDELBURG Ingekomen Pa. de Kam, db., Amsterdam, Noord plein M 292; G. Bakker, verpleegster, Rotterdam, Noordplein M 292; C. J. Nieuwenhuis, reiziger, Nijmegen, Kou- steensche dijk P 47; M. Dijkgraaf, db., Den Haag, Wal B 102; C. A. Wonder- gem, Valburg, Spuistraat F 102; Tj. C. Hubbeling, verpleegster, Amsterdam, Noordplein M 292; J. J. Snoep, kantoor- bed., Rotterdam, Blauwendijk P 39; J. I, Goossen, techniker, N.O. Indië, Vlas markt K 160; F. van Laeken, België, K. Heerengracht M 277; J, Visscher, kleer maker, Ter Aar, Bogardstraat D 35; E. C. Tjebbes, verpleegster, Utrecht, ONGELUKKEN OP ONBEWAAKTE OVERWEGEN. Mijnheer de Redacteur, Er gaat tegenwoordig bijna geen dag voorbij of er gebeuren zeer ernstige on gelukken op onbewaakte overwegen. Hoeveel slachtoffers zijn hierdoor reeds gemaakt? Hoe lang moet deze toestand nog blij ven bestaan?- Wij fabrikanten moeten alles, tot in het onmogelijke beschermen; maar men hoort dan tenminste ook zelden dat er in fabrieken slachtoffers vallen. Waarom zijn de spoorwegen vrijge steld; kunnen er door nalatigheid van dezen werkgever een oneindig aanta menschenlevens verloren gaan? Natuurlijk zal men zeggen: de financi eele uitkomsten bij de Spoorwegen zijn zoo slecht, maar wordt daarmee ook re kening gehouden bij de fabrikanten? Is het niet hoog noodig, dat er einde lijk eens een scherpe act ie tegen de spoorwegen ontstaat, en dat de regee De Districts-Arbeidsbeurs voor de ge meenten tusschen Oost- en Wester- Schelde. Wagenaarslraat D 78 te Mid delburg zendt ons de volgende aanvra gen Aanvragen binnenland. UTRECHT bekw. meubelstoffeerder, dadelijk, loon nader overeen te komen, voor pl.m. 14 dagen. AMSTERDAM 10 mach. stiksters voor japonnen-confectiewerk, stukloon. HELMOND bekwaam kleermaker, dadelijk, arbeidstijd en reiskosten nader overeen te komen, voorv. vast. DEN HELDER bekwaam schoenma ker (hersteller), liefst jonge ongehuwd persoon, dadelijk, loon nader overeen te komen en kost en inwoning, voor onbe- paalden tijd. DORDRECHT4 arbeiders bekend met lunapark, dadelijk, 30 tot 38 per maand met kost en inwoning, voor on- bepaalden tijd. Vakafdeeling handelsreizigers. Voor fabriek in tricotages, garens en band, agent voor Brabant, eventueel 't geheele Zuiden, auto-rijden voorkeur. Voor firma in spiegels, reiziger voor Nederland. Moet bij den meubelhandel goed ingevoerd zijn, salaris enz. Vakafdeeling hotelpersoneel. Voor diverse plaatsen worden ge vraagd: buffetbediende, buffetjuffrouwen, huis juffrouwen, huisknecht, kamermeisjes, oberkellner, kookster, enz. Aanbiedingen uitsluitend aan de Dis tricts-Arbeidsbeurs te Middelburg. April. 19 Zoutelande, Huis, Loeff. 19 Schoondijke, Inboedel, Mijs. 21 Middelburg, Huizen, v. d, Harst, 22 Middelburg, Inspan, Struve. 23 Koudekerke, Huis en Land, Loeff. 25 Oostkapelle, Inspan Blaupot t. Cate. 26 Grijpskerke, Inspan, Terpstra, 26 Aagtekerke, Hofstede, Loeff. 27 Koudekerke, Inspan, Loeff. 29 Aagtekerke, Inspan, Loeff. Mei. 3 Middelburg, Inboedel, Notarishuis. 3 Zoutelande, Land, Loeff. 10 Meliskerke, Inspan, Loeff.

Middelburgsche Courant | 1932 | | pagina 7