KUNST EN WETENSCHAP. RECHTZAKEN. Verkeerswezen, Post en Telegrafie. Fmanciëele Berichten. LANDBOUW. GEMENGD NIEUWS. Doordat de landbouw gedrukt wordt, lij den ook de industrie, de handel en de scheepvaart. Er zijn verschillende metho des om aan de crisis het hoofd te bie den. De Nederlandsche regeering treedt helpend en steunend op, zooals b.v. door de tarwewet, de steun bij bietenteelt en vlasbouw, enz. Ook wees de spreker op de onrust in alle politieke partijen, voor namelijk bij de S.D.A.P. en de Roomsch- Katholieken. Hij prees het financieel be leid van Minister De Geer, waardoor onze staatsschuld in de laatste jaren is verminderd. Aan het einde van zijn re de spoorde hij aan tot naastenliefde, het hoogste gebod van God. Van de gelegen heid tot het stellen van vragen werd ruim gebruik gemaakt. Zaterdag jl. vergaderde alhier het Bestuur der Gewestelijke organisatie Zeeland van Patrimonium, onder voor zitterschap van den heer Mommaas te Vlissingen. Besproken werd het resultaat van de enquete betreffende de werkloosheids- zorg, ingesteld in plaatsen, waar een af- deeling bestaat. Tal van gegevens zijn verzameld. Aan de gemeenteraden van Koude kerke en Serooskerke zal te dezer zake een adres worden gezonden. De heer A. de Lange te Goes heeft rap port uitgebracht over de gevoerde pro paganda te Wolfaartsdijk, Zaamslag en Rilland. Besloten werd de jaarvergadering te houden op een nader te bepalen dag in de eerste helft van April, Het is de be doeling na afhandeling van huishoude lijke aangelegenheden een spreker een actueel onderwerp te doen behandelen WALCHEREN. BIGGEKERKE. De ziekenkas „Draagt elkanders lasten" alhier hield Zaterdag avond haar jaarvergadering, onder voor zitterschap van den heer P. Janse. jUil de verslagen van secretaris en pen'ning1- meester bleek dat in het afgeloopen jaar 12 nieuwe 'leden waren toegetre den, zoodat het ledental nu 32 bedraagt, uitgekeerd is f 187.50. Het goed slot be droeg f 37.82. Het geheeïe bezit be draagt thans f 838.61. Tot lid van jde commissie tot nazien der rekening werd ggekozen de heer W. Geschiere, terwijl' als afgevaardigde naar de gewestelijke vergadering werd gekozen de heer C Clarisse Besloten werd een gedeelte van. de bezittingen te beleggen op de Rijks postspaarbank, aan den penningmeester een jaarlijksche vergoeding te geven van tien gulden en alsnog voor - uïtkeeriing in aanmerking te doen komein de (dag, waarop de dokter heeft verklaard dat de patient beter is. De afstand tusschen den preekstoe en de banken onder het orgel was te groot, om de sprekers gemakkelijk te kunnen volgen. Een boven de trekstan gen van het gewelf aangebrachte geluid versterker bleek dit euvel te verhelpen ZUID-BEVELAND. De restauratie van de Groote Kerk te Goes. GOES. Aan het verslag van den ar beid der stichting, genaamd: Commis sie voor de restauratie van de Hervorm de Groote of Sint Maria Magdalena- kerk te Goes, over het dienstjaar 1931, ontleenen wij: De ingebruikname van het gerestau reerde kerkgebouw, bracht enkele ge breken aan het licht. Het eerste was de gewaarwording van tocht op de eerste rijen stoelen, aan weerszijden van den preekstoel, die daardoor slechts matig door hun huurders bezet werden. Tus schen schip en transept werden daarom gordijnen aangebracht, welke bij den aanvang van den dienst worden dicht getrokken, waardoor dit euvel verhol pen werd. De Kerkvoogdij zorgde hier voor. Het tweede gebrek werd ontdekt, doordat in den verwarmingskelder wa ter aanwezig was, tijdens de zomermaan den. Na herhaald onderzoek bleek, dat grondwater binnendrong tusschen den kelder en het warme luchtkanaal, waar de aansluiting is van de zware kelder- fundeering met den dunneren zijwand van het verwarmingskanaal. Wellicht is de slechte kwaliteit van den bodem hiervan de oorzaak. Aangezien dit gebrek waarschijnlijk niet weggenomen kan worden aan de binnenzijde van dezen wand, zou be langrijk graafwerk moeten worden ver richt, om het scheurtje aan de buiten zijde te kunnen dichten. Thans zijn de herstellingsproeven aan de binnenzijde genomen, over welker resultaten voor alsnog niet te oordeelen valt, wijl bij de stookperiode het water verdampt. Op het oorspronkelijke bestek der res tauratiewerken kwam een bliksembevei liger voor, zoowel voor het geheele mo nument als voor den dakruiter. Door de betrekkelijke haast die er was om het Kerkgebouw weder in gebruik te ne men, is waarschijnlijk vergeten deze aan te brengen. Althans de architect, de heer v. d. Kloot Meyburg meende alsnog een dusdanige beveiliging te moeten aan brengen. Na eenig overleg met de Kerk voogdij werd hiertoe besloten. De particuliere bedragen liepen zeer belangrijk terug, wat blijken kan uit het hier volgende overzicht: In 1927 werd ontvangen f 4745.27 K, in 1931 2010. Ter verduidelijking van dit laatste be drag moet opgemerkt worden, dat hier onder begrepen is het overschot van het geen de tweede circulaire opbracht, ter wijl de jaarlijksche bijdrage van N. N. teruggebracht werd tot 500. Voorts bedroeg de schuld aan de ge meente Goes op 31 Dec. nog 107.719,21 STUKKEN VOOR DEN GEMEEN TERAAD VAN MIDDELBURG. Uitbreiding aantal stem districten. B, en W. deelen mede, dat het stem district X (Schouwburg) thans een aan tal van 1382 kiezers heeft bereikt. Waar als regel een stemdistrict niet meer dan 1000 kiezers mag bevatten, en in de practijk bezwaren van een dergelijk groot stemdistrict worden ondervonden zijn B. en W. van oordeel, dat het wen schelijk is, bedoeld district te splitsen Het is hen gelukt het Bestuur der schoo! der Ned. Herv. Gemeente aan den Zuid singel bereid te vinden bij voorkomende gelegenheid een lokaal ten behoeve van de stemmingen af te staan. Voorts is verzocht te willen bevorderen, dat de Noord-Bolwerk, thans ingedeeld Stemdistrict VI (Chr. Kweekschool aan de Heerengracht) over te brengen naar district X (Schouwburg). B. en W. heb ben daartegen geen bezwaar en stellen voor eene wijziging te brengen in de verordening tot verdeeling van de Ge meente in stemdistricten voor de verkie zing van leden van den Gemeenteraad Daardoor wordt het perceel M 248 (het Rusthuis) overgebracht van stemdistrict 6 naar 10. 't Stemdistrict 10 zal dan om vatten het gedeelte der gemeente, gele gen bnnen een lijn getrokken als volgt van een punt van den Veerschen weg bij perceel S 250 naar het Chocoladepad. dit volgend tot de sprink, verder langs de sprink ten Oosten van de woningen der Woningstichting Volksbelang, daar na ten Noorden van de gebouwen der Vereeniging Kinderzorg, door de Jacob Catsstraat, Zacharias Jansenstraat, het voetpad ten Westen van de woningen van de gebouwen der Vereeniging van de Algemeene Woningbouwvereeni- ging, Meidoornlaan, Brigdamsche voet pad, Nadorstweg tot de grens der ge meente, deze volgend tot aan den Veer schen weg en langs dezen weg tot het punt van uitgang, benevens het genoem de perceel M 248. Het huidige stemdistrict XI (Schaftlo kaal) wordt XII en het nieuwe stem- district XI (school Zuidsingel) zal om vatten het nog niet genoemde deel van het huidige district X. Ter verduidelijking zij nog gemeld, dat VI zal omvatten wijk M behalve 248 en wijk R van 1 tot 127 met een totaa von ongeveer 1097 kiezers, X wijk M 248, wijk S van 250 tot het einde van wijk W met ongeveer 613 kiezers en XI wijk S van no. 1 tot en met 249b, totaal ongeveer 769 kiezers. Vergoeding voor boventallige leerkrachten. Ingevolge art. 100 der L. O.-wet 1920 stellen B. en W. voor voor de bovental lige leerkrachten over 1931 uit te kee- ren aan de school Singelstraat L. O 2854.41; School Zuidsingel L. O. 1295; school Gravenstraat L. O. 1439.33 en school Wal L. O. 1512.08. De commissie van financiën vereenigt zich hiermede. Vaststelling huren gemeente gebouwen. Reeds meermalen hebben Ged. Sta ten in verband met de bepalingen der gemeentewet en met de begrootings- voorschriften, de opmerking gemaakt, dat bij de opsommingen der verhuurde gebouwen zooals die in de bijlage der gemeentebegrooting en in de verschil lende bedrijfsbegrootingen voorkomen, ook de desbetreffende raads- en goed keuringsbesluiten moeten worden ver meld. Dat deze vermelding niet plaats had, vond zijn oorzaak in het feit, dat voor deze huren de bedoelde besluiten niet bestonden. In den loop der jaren toch waren sommige perceelen door B. en W. verhuurd, aan welke verhuringen door den raad bij de daaropvolgende vaststelling der begrooting sanctie was verleend, terwijl weer andere huurbe dragen wel door den raad waren vastge steld, doch daarvan geen afzonderlijke besluiten ter goedkeuring aan Ged. Sta ten zijn ingezonden. Teneinde aan dezen ongewenschten toestand een einde te maken, stellen B. en W. voor een besluit te nemen waar bij alsnog de perceelen waarvoor geen besluit is genomen met ingang van 1 Januari j.l. naar aanleiding van een opmerking van de commissie van finan ciën nader bepaald op 1 April wor den verhuurd. Uit de toelichting blijkt nog, dat de te genwoordige directeur der bedrijven de gemeentewoning op den Dam slechts voorloopig heeft betrokken, omdat hij in het huren van een voor hem geschik te woning niet tijdg kon slagen. Het nieuwe consultatie bu reau voor t.b.c. B. en W. leggen ter goedkeuring aan den raad over eene suppletoire begroo ting 1932 van het bestuur der Godshui zen in verband met de voorgenomen stichting en inrichting van een nieuw consultatie-bureau voor t.b.c. op het terrein bij het tegenwoordige t.b.c.-pa viljoen. Voorts leggen zij over de vol- edige briefwisseling, welke omtrent deze aangelegenheid gevoerd is tusschen ge noemd bestuur en hun college. Zij voe gen daaraan toe, dat de aanvankelijk bezwaren tegen de aan te gane huur overeenkomst tusschen het bestuur der Prov. Zeeuwsche Vereeniging tot be strijding der t.b.c. en het bestuur der Godshuizen voldoende zijn uit den weg geruimd door de nadere uiteenzetting welke dit bestuur daarover heeft gege ven. Wanneer de goedkeuring is verleend zullen Burg. en Weth. het schrijven van het bestuur der Godshuizen, zooals het aan Ged. Staten is gericht, met hun gunstig advies aan dat college doorzen den. De Commisie van financien is van oordeel, dat het wenschelijk is, dat ge streefd wordt naar verwerkeling van dit plan, ook al brengt dit eenige finan cieele lasten mede voor de Godshuizen De commissie kan zich echter niet met het standpunt van het bestuur der Gods huizen vereenigen, dat nu de Raad de begrooting 1932 goedkeurde, ofschoon de post batig saldo van de exploitatie van het Consultatiebureau daarop slechts pro memorie was vermeld de raad zich reeds bij voorbaat vereenigde met alle financieele consequenties van de uitvóering van dat plan. Bovendien zou de Commissie gaarne vernemen, o het de bedoeling van het bestuur der Godshuizen is, dat de bouw van het Consultatie bureau zal plaats hebben door en onder leiding van zijn architect Is dat het geval, dan zou de commissie het zeer op prijs stellen, er over te worden ingelicht, of dit werk niet van zoodanigen omvang is, dat daardoor het werk van den architect in zijn hoofd functie van directeur der gemeentewer ken in het gedrang zou kunnen komen Overigens kan de meerderheid der Com missie zich met het plan vereenigen. Een minderheid echter meent, dat de risico's die op de Godshuizen worden gelegd van zoodanigen aard zijn, dat niet mag worden nagelaten, te trachten tegen deze risico's eenige waarborg te stellen. Een bezwaar is, dat de Prov. Vereeniging telkens slechts voor een jaar zal kunnen huren in verband met de rijkssubsidie, terwijl zij ook de Rönt- geninrichting en het Laboratorium ter harer beschikking heeft. Een middel acht dit lid het als de Prov. Ver, behalve de huur 2 pet. be taalde van de bouwkosten. De beide an dere leden zien echter niet op tegen aanneming van het voorstel zonder be doelden waarborg, omdat alles in de t b.c.-bestrijding wijst op uitbreiding van dit werk en de voorgestelde oplossing ook voor het Rijk de meest economi sche is en dus bezuiniging niet tot ont ruiming zal behoeven te leiden. Is het echter mogelijk te bepalen, dat de huur voor minstens een bepaald aantal jaren zal worden voortgezet, dan zouden deze twee leden dat op prijs stellen. B. en W. antwoorden, dat het inder daad de bedoeling is, dat de bouw van het nieuw consultatiebureau geschiedt door en onder leiding van den architect der Godshuizen. Naar het oordeel van B. en W, zou het ook zeer bezwaarlijk anders kunnen, gelet op de reeds door hen gemaakte voorbereidingen met het oog op dien bouw en de daarover ge voerde onderhandelingen. Bovendien zal het onderhavige werk slechts van ge ringen omvang zijn in vergelijking met de ingrijpende verbouwingen van enke le jaren geleden. Ter tegemoetkoming aan de geopper de bezwaren nopens de risico hetwelk voor de Godshuizen zal ontstaan door de mogelijkheid van onverwachte beëin diging der huur-overeenkomst van het bureau door de Prov, Ver., zullen B. en W. aan het bestuur der Godshuizen ver zoeken, in gemelde overeenkomst als nog een bepaling op te nemen om de huur voor ten minste tien jaar aan te gaan, voor zoover de Prov. Ver, ook Rijkssubsidie zal blijven genieten. Herstelling Bevolkingsregisters Voor de herstelling van de Bevol kingsregisters wordt 100 aangevraagd en B. en W. gesteund door de commis sie van financiën, adviseeren tot inwil liging van het verzoek. Gezelschap Van Riemsdijk. De Schouwburg was gisterenavond maar matig bezet bij het optreden van het gezelschap-Van Riemsdijk, het had beter verdiend. Jan van Riemsdijk zelf toonde zich weer in mimiek en zang een op en top Veluwsche boer te zijn, en juist in dat costuum, in die bewegingen zien wij hem het liefst, zijn enkele gewone cabaret liedjes zijn zeer goed, maar Jan moet „boer" zijn en het is daarom ook, dat het éénactertje „Goedkoop Logies" een „schlager" is. Hier kan „boer Jan" zijn karakter zoo ten volle uitleven. Hier toont Van Riemsdijk zich een acteur van groote beteekenis op het gebied van lumoristisch werk. Maar hij wordt crachtig ter zijde gestaan door zijn echt- genoote, die voor de pianobegeleiding zorgt, door Rie van de Rovaart, die ook nu weer met enkele nieuwe en met van vroeger bekende liedjes één was met ïaar gehoor, en mr. Rombout v. Riems dijk, die zoowel op het gebied van mu ziek en zang, als in den éénacter in dat van acteeren een goede kracht blijft voor het volmaken van het geheel. Jam mer, dat mejuffrouw Van de Rovaart wegens huwelijk het gezelschap vaarwel zegt, het is zulk een „knus" viertal, dat telkens weder een sfeer van echte in tieme kunst weet te brengen. Zij, die wel opgekomen waren om van een en ander te genieten, om weer eens een paar uurtjes de zorgen op zijde te zetten, hebben den optredenden door krachtig applaus dank gebracht voor het gebodene en hen aan het slot tot een „cadeau, doch zonder bonnen" geprest. Het gezelschap hoopt in het najaar terug te komen in den Schouwburg. MODE-SHOW IN HET CARLTON- HOTEL. (Speciale correspondentie.) De groote zalen van het Carlton-ho- tel te Amsterdam waren Zaterdagmid dag gevuld met honderden belangstel lenden uit de hoofdstad en van elders, w.o. een aantal journalisten. Deze be langstelling gold de mode-show van de firma Gerzon, die in de mooie omge ving van het Carlton-hotel de aanwezi gen in de gelegenheid stelde een blik te werpen op hetgeen de goed gekleede vrouw als volgzame dienaresse van H. M. de Mode in het a.s. voorjaar en in den komenden zomer zal dienen te dra gen. Een aantal mannequins demonstreer de een rijke variatie van elegante vrou wen van 1932; in wiegenden mannequin pas flaneerden zij in wandeltoilet, in avondkleedij, in strand-pyama's langs de bezoekers, die soms met handgeklap blijk gaven een bijzondere creatie op prijs te stellen. Wat deze show hoofdzakelijk aan toonde? Dat de mode-koningen zich dit jaar voornamelijk hebben toegelegd op kleur-combinaties. Belangrijke verande ring in lijn is niet aangebracht; de wij ziging daarin bepaalt zich tot de schou ders en tot de afwezigheid van revers bij wandeltoiletten. Een nieuwe tailor made is op komst. Opvallend was het dat kant weer een belangrijke rol in 't leven der vrouw gaat spelen, en dat de mode-scheppers nog steeds niet uitge put zijn in het schakeeren van nieuwe tinten. Marine-blauw zal een gewilde toon blijken dit jaar. De mannequins, bijna allen beschik kend over een figuur waarnaar het mee- rendeel van de koopkrachtige dames zonder succes streeft (zijn het uitingen van raffinement en van zakelijke men- schen-kennis, dat men op geen enkele show mannequins treft, die zouden kun nen demonstreeren wat de vrouw van middelbaren leeftijd de cliënte waar van de mode-zaken het toch vooral moeten hebben dragen kan?) droe gen op de nieuwe modellen kostelijke en kostbare juweelen van de firma Spij er, hetgeen aan de door zachte muziek opgeluisterde demonstratie der mode een voornaam cachet verleende. Het Carlton-hotel heeft met deze show de invité's weer eens aan zich verplicht. Huldiging mr. K. W. Brevet, Mr. K. W. Brevet, president van het Haagsche Gerechtshof, heeft Zondag on der veel blijken van belangstelling zijn 70sten verjaardag gevierd. Namens het Hof werd hij toegespro ken door den vice-president jhr. mr. Von Weiier, die speciaal wees op den eenvoud en de bescheidenheid van den jubilaris. Een zilveren blad met inscriptie werd daarop aan den jubilaris overhandigd. Mr. Brevet zeide hierop dank voor de gelukwenschen. Spr. dankte speciaal jhr. Von Weiier, met wien hij reeds zooveel jaren samenwerkte, voor zijn woorden. Hierop volgde een drukbezochte recep tie. Kantongerecht van Middelburg. De Kantonrechter te Middelburg heeft in de zitting van Woensdag 9 Maart veroordeeld wegens: één of meer platen, waarop aangegeven vermogen in paardekrachten, fabriek, enz., A. L. te Middelburg, P, den H. te Wolfaartsdijk, iedre 1 b. s. 1 d.h.; met een voertuig daarmede rijden zonder achterlicht of reflector: L. P. te Koudekerke 3 b. s. 3 d.h.; met een motorrijtuig rijden zonder achterlicht en zonder zichtbaar num mer en letter: M. D. te Roosendaal; A. B. te Middelburg; J. P, H. P. te 's-Heer- Arendskerke ieder 3 b. s. 3 d.h.; te Vlissingen zonder vergunning van B. en W. venten: M. J. H. O. v. d. K,; K. L., beden te Middelburg, ieder 5 b. s. 5 d.h.; te Arnemuden waren aanwezig heb- sen die niet voldoen aan de eischen der Warenwet: A, de V., te Arnemuiden 0.50 b. s. 1 d.h. g e inzake contingenteering van buiten- landsch fruit, eenige bestuursvoorstel len inzake uitvoercontrole en minimum prijzen. De veiligheid bij de Ned. Spoorwegen. Zondag hield de Ned. Vereeniging van Spoor- en Tramwegpersoneel te Utrecht een druk-bezocht demonstratief con gres voor hare leden locomotief- en treinpersoneel en wagenvoerders-con ducteur, teneinde te protesteeren tegen de aanhangig zijnde plannen om den hoofdconducteur op de stoomtreinen te ontheffen van de medeverantwoordelijk heid van vervoer dezer treinen. Door dezen maatregel zal het locomotiefper- soneel met de waarneming van den spoorweg en de seinen alleen zijn belast. Een tweetal sprekers hebben de be zwaren naar voren gebracht. De mailbooten weer te Belawaa. De Deli Crt. meldt, dat de Rotterdam- sche Lloyd en de Stoomvaart Mij. Ne derland in overweging hebben genomen over te gaan tot herstel van den ouden toestand, waarbij de mailbooten naar Holland Zaterdagsnachts te Belawan overblijven voor bevrachting. Een nieuw Record, Het Duitsche s.s. „Bremen" vam den Norddeutscher Lloyd, dat te New-York van Bremerhaven is aangekomen, heeft een nieuw record gevestigd. In weerwil van het ongunstige weder, heeft het den Atlantischen Oceaan overgestoken in 4 dagen 17 uur en 10 minuten. Hiermede heeft het 't vorig record verbeterd, dat stond op 4 dagen 17 uur en 18 minuten. Coöp. Boerenleenbank te Koudekerke. Vrijdag j.l. vergaderde de Coöp. Boe renleenbank te Koudekerke, voorzitter was de heer W. Verhage, tegenwoordig slechts 51 leden. Het aftredend bestuurslid de heer A, de Lange en het aftredend lid vaa den Raad van Toezicht F. Brasser worden met bijna algemeene stemmen herkozen. Tot plaatsvervangend bestuurslid werd herkozen de heer J. Jasperse en geko zen de heer J. de Buck in plaats van den heer J. Simonse die bedankte. De rekening over 1931 bedraagt in ontvangst en uitgaaf totaal 594.735. De winst over 1931 die in het reserve fonds wordt gestort bedraagt 2099 waardoor het totaal van dit fonds tot 21.622 stijgt. De rente voor 1932 wordt bepaald voor spaargelden en loopende rekening van 1 Jan. tot 31 Maart 3 pet., na 31 Maart 3.24 pet., voor voorschotten en schuld in loopende rekening, van 1 Jan. tot 31 Maart 4 pet., na 31 Maart 4,25 pet. N.V, Bank voor Schouwen em Duiveland, Zierikzee. In de Donderdag gehouden jaarlijk sche algemeene vergadering van aan deelhouders van de N.V. Bank voor Schouwen en Duiveland te Zierikzee, werd de balans en winst- en verliesreke ning over 1931 goedgekeurd. Besloten is van de netto-winst, ad 14203,92 toe te voegen aan het Fonds voor personeel f 1000 en over te bren gen naar het volgend jaar 4119.89. Het dividend is bepaald op 10 pet. De heeren P. W. C, Stols M. J. W. Boogerd, werden als commissaris her kozen. Ontslagregeling bij de Koloniale Bank. Aneta meldt uit Soerabaja dat de re geling van de crisis-ontslagen bij de Ko loniale Bank bepaalt dat de ontslagenen een toelage krijgen van 2 maanden sa laris voor elk jaar dienst, met een maxi mum van 12 maanden. De wachtgeldre geling bepaalt dat gehuwden een wacht geld krijgen van 40 pet, van het salaris plus een bijslag van 10 voor elk kind met een maximum van 30 (p.m.) vrij wonen in de ondernemingshuizen enz. Ongehuwden krijgen 40 pet. zonder vrij wonen. Ontslagen Nederlandsche em ployés ook niet-uitgezondenen, krijgen retourpassage. Nederlandsche Tuinbouwraad. De algemeene vergadering van de Ver eeniging Groep Veilingsvereenigingen uit den Nederl- Tuinbouwraad zal 7 April te Utrecht gehouden worden. Aan de orde komt een bestuursvoor stel i, z. het voeren van actieve handels politiek, een voorstel van de veilings- vereeniging te Kapelle-Biezelin- Ongelukken, De automobilist A. G., heeft op den Ootmarsumschen straatweg te Al melo een man B. IC, uit Al'meto aan gereden, die plotseling Voor den auto de straat overstak. Met 'n ernstige sche delbreuk is K. opgenomen. Hij is over leden. De heer A. N., van Calmpthoutschen- hoek was met zijn zevenjarig dochtertje naar E s s c h e n geweest en keerde met het kind huiswaarts. Zij liepen op het rijwielpad toen zij plotseling van achter door een motor werden aangereden, meldt het „Dgbl. van N. B." Beiden werden ernstig gewond en ge raakte buiten bewustzijn. N. kwam na een half uur weer bij kennis. Het meisje is zonder tot bewustzijn te zijn gekomen overleden. De motorrijder bekwam 'n vrij ernstige hoofdwonde. Zaterdagavond werd mej. K. uit

Middelburgsche Courant | 1932 | | pagina 6