GEMEENTERAAD VAN MIDDELBURG. t&S tssxam van burgemeesters etc, wordt voor ken nisgeving aangenomen, wat zeggen wil dat de raad voor de verlaging is. De lieer J. de Bree heeft bericht dat hij met ingang van 21 Juli a.s. geen huis vuil meer ophalen wil. Besloten wordt een persoon voor dit werk oj> te zoeken. Bij de rondvraag vraagt de heer Mal- jiaars de aandacht voor den Boudcwijnsi- kerkschenweg. Het is' noodig; dat een g deelle verlegd wordt. Er zal aandacht aan geschonken worden. De heer Maas vraagt hoe het staat met de onteigening! voor den nieuwen weg De Voorzitter zegt dat het goed op schiet en denkt dat voor den volgenden winter aan de verharding zal worden 'begonnen. ZUID-BEVELAND. 's-GB A V ENPOL DER. Maandagavond vergaderde de gemeenteraad. De gemeen te opzichter maakte een begrooting van kosten betreffende het dempein en rio- leeren van 66 m sloot aan den Sell uitweg. Die kosten zouden beloopan f 500 waiaij- <onder f 186 aribeildjsloon. B. en W. vindefn dit bedrag te hoog en willen erjeepst den Raad over hooren Besloten wordt het advies van den Rijksinspecteur voor de werkverschaf fing in te winnen. De circulaire van Ged. Staten betref fende wijziging der jaarwedden van burgemeester, secretaris en ontvanger wordt voor kennisgeving aangenomen, daar te 's-Gravenpolder het 'maximlum wordt toegepast. NOORD-BEVELAND. COLIJNSPLAAT. De werkliedenver- eeniging Uit het VolkVoor het Volk hield Dinsdagavond een algemeene ver gadering. De voorzitter zegt, dat op 31 December 1930 de bezittingen bedroe gen 3735, terwijl dat bedrag op 31 December 1931 gedaald was tot f 3250. Het aantal leden is 154 gebleven. Met algemeene stemmen nam de vergadering de voorstellen van het bestuur aan om de contributie gedurende 13 weken met te verminderen. Op Christelijke feest dagen bij ziekte de 20 pet. niet aan te vullen en het volgend jaar het 30-jarig bestaan der vereeniging feestelijk te her denken. Het benoodigde geld zal uit het steun fonds worden geput. De rekening van den penningmeester gaf als ontvangsten 1603 en als uit gaven 1832 aan. Uit het steunfonds wordt uitgekeerd 10 pet. van de loonen en onkosten, waardoor het tekort ver minderd wordt met 31.88. In het afge- loopen jaar is aan 76 leden uitgekeerd 1513 ziekengeld. De vergadering herkoos de heeren P. Janse, G. van der Weele en P. Huisson als bestuursleden en als lid van de com missie van toezicht den heer Th. Geel hoed. Tot afgevaardigden naar de vergade ring van den Zeeuwschen Bond benoem de de vergadering de heeren P .Janse en D. J. Anemaet en als plaatsvervangers de heeren P. Huisson en J. van Hekke. Bij de rondvraag stelde de penning meester, de heer P. Janse, voor om een zeker bedrag uit het steunfonds uit te trekken voor het crisiscomité, dat de vorige week hier opgericht is. Hij is van oordeel, dat andere vereenigingen dan misschien zullen volgen. De vergadering verwierp dit voorstel met 65 tegen 15 stemmen en 3 blanco. SCHOUWEN-DUIVELAND. ZIERIKZEE. Dinsdagmorgen 5 uur werd de brandweer gealarmeerd voor1 een brand bij den landbouwer W. ten H. in den Platteweg. Bij aankomst Meek dat eenige klampen met boonestroo en vlas in birand stonden, die spoedig ge- bïuscht werden. Nog ging een. ajuin- ren in vlammen op. In korten tijd was alles gebluscht. Verzekering dekt de schade. ZIERIKZEE. In de Dinsdag gehouden raadszitting werd besloten tot het aan gaan van een geldleening groot 50,000 tot financiering der verhooging van de havendijken. De loonen aan de werkverschaffing werden aan de hand van 'n ministerieel schrijven bepaald op 2 per dag met volle weken te werken, zoodat het loon op 12 per week komt. Aangeno men werd een steunregeling voor land arbeiders en sigarenmakers, resp. met bedragen van 7 en 9. ZEEUWSCH-VLAANDEREN O. D. SAS VAN GENT. De raad besloot voor kennisgeving1 aan te ne/men een ver zoek met motie om het gemeentelijke slachthuis niet meer beschikbaar te stel len voor het iiitpo-nden. De bekende missive van Ged. Staten inzake de kortingen op de salarissen van burgemeester, secretaris 'en ontVaniger werd met 3 legen 7 st. verijorpen. Besloten werd een commissie Voor de werkverschaffing en steunregeling te be noemen, bestaande uit het college van B. en "VV. een vertegenwoordiger van den modernen, en vau den hond St. Wille- brordus. De heer Neeteson verdedigde zich le gen de .beschuldigingen tegen hem ge uit in een vorige vergadering tijdens zjjn afwezigheid, waarbij de hfeer Machielsen had gezegd, dat hij aan den heer Kaas een lijst met enkele handteekeniugjen had voorgelegd, dat geen "handteekenin- gen waren. Terecht protesteerde de heer Neeteson dus tegen de beschuldiging, ais zou deze valsche handleekeningen hebben geplaatst. Het behelsde hier* het verzoek om de pensioenkorting voor ge meen tepersoneel, dat in. de vorige bij eenkomst nogal wat stof deed opwaaien. De heer Verschaffel vond den heer Kaas ook geen man van zijn jwoord op <lat gebied. De discussies Werden op onaangena- men toon gevoerd. SAS VAN GENT. Volgens opgave van den directeur der arbeidsbeurs staan deze week als werkloos ingeschreven 32 fabrieksarbeiders, 10 landarbeiders, losse werklui en enkele vaklui. De werk loosheid is dus weer flink gedaald Er heerscht thans in de Superplies- phaatfahrieK een groote drukte. Een tweetai zee booten en verschillende bin nenschepen liggen op aflading met het produel der fabriek te wachten. Bij' ge brek aan plaats bij de kade voor de fa briek ligt een zeeboot te wachten nabij de Stij'fselfabriek op aflaaing, terwijl een groote Hongaarsche steamer nabij de groote sluis met een lading pyriet op orders wacht om onder de kraan te 'k'o men, oim te lossen. De fabriek werkt thans dag en nacht, om de bestellin gen af te leveren en heeft te dien ein de zeer vele arbeiders in dienst geno men uit Sas van Gent. ZEEUWSCH-VLAANDEREN W.D. De kermis in Aardenburg. AARDENBURG. B. jen W. hebben in een besloten vergadering de kwestie der afschaffing, voor dit jaar, van de ker mis, ter sprake gebracht waarvan het in openbare vergadering genomen vermel de besluit het gevolg was. Geheimhouding der besprekingen ia echter niet opgelegd, zoodat we daarover nog kunnen mededeelen, dat het plap van B. en W. om dit jlaar in het geheel geen kennis te houden, niet in vervuling kwam, daar de heer Hellebrand zich hier noch vóór, nog tegen verklaarde en van de ajndere leden er 3 voor en 3 tegen bleken te zijn. Een voorstel van mevr. v. d. Broecke om één dag vergun- n(g te ijeven tot dansen n.l. op Don derdag, ging niet door, daar de heer Rij- ckaert den Zaterdag wenschte. Dit voor stel kwam daarna in de heropende ver gadering. Raad van Breskens. BRESKENS. Dinsdagmiddag vergader de de Raad. Afwezig was de heer Brand. De voorzitter, burgemeester D. H. van Zuijen sprak den wensch uit, dat 1932 voor alle leden een voorspoedig jaar moge zijn en dat de heer Brand spoedig geheel hersteld moge zijn. Wethouder Cappon bood namens den Raad den voorzitter wederkeerig ge- lukwenschen aan. Mededeeling was ontvangen van Ged. Staten, dat de goedkeuring op de be grooting voor 1932 door hen verdaagd is tot 1 April. Naar aanleiding van een verzoek van het Voorloopig Luchtvaartcomité West- Zeeuwsch-Vlaanderen om een subsidie van 0.02 per inwoner stelden B. en W. aanhouding voor totdat er van de plan nen meer bekend zal zijn. De heer C a r e 1 s vernam gaarne, waar het comité gelden van daan moet halen om het aangevangen werk voort te zetten, nu reeds verscheidene gemeen ten besloten hebben een afwachtende houding aan te nemen. De Voorzitter zal dit onderzoe ken, waarschijnlijk zal het Algemeen Nederlandsch Verbond het Comité wel eenige gelden gegeven hebben. De heer L u t e ij n vraagt wat het comité behartigen wil, terwijl de heer V a s s e u r alleen voor Breskens belang ziet in 'n luchtverbinding met Zeeuwsch- Vlaanderen, indien Breskens als lucht haven aangewezen wordt. Mededeeling werd nog gedaan, dat de straatverlichting in den vervolge in plaats van tot 24 uur tot 23 uur bran den zal. De verordening op de personeele be lasting werd goedgekeurd terugontvan gen. Het vermenivuldigingsgetal is 2.2. Mede naar aanleiding van hetgeen vroeger in den raad reeds besproken werd, hebben B. en W. thans besloten de alleenwonenden om de week gedu rende 3 dagen tot de werkverschaffing toe te laten. De Raad kan zich met deze regeling vereenigen, alleen de heeren Notebaart en de Kruijter vinden dit te weinig. De heer Notebaart acht trouwens de regeling van de werkver schaffing onvoldoende, hij wil afwachten hoe de werkwijze van het op te richten steuncomité zal zijn en lijkt hem dit on voldoende, dan zal hij met een voorstel voor een steunregeling komen. Naar aan leiding van dit laatste deelt de voor zitter mede, dat bij B. en W. eerder kans van slagen hebben zou een verhooging van de loonen bij de werkverschaffing dan een steunregeling. Want werken is volgens het college steeds beter dan het ontvangen van steun. De heer Notebaart wijst op het feit, dat niettegenstaande de Raad eer tijds besloten had de vakcontributie aan de werkloozen te vergoeden, dit thans niet meer uitbetaald wordt. De voorzitter zegt, dat het een Aga Khan. Genève had tot nu toe van tijd tot tijd diverse hooge personages binnen zijn muren, vorsten, staatshoofden, autoritei ten op clericaal en militair gebied, maar le Rome de l'Esprit zooals Paul Valéry hem noemt, was tot nog toe nooit uitgenoodigd. Thans is het echter wel het geval. Z, H. Aga Khan is ter ontwapeningscon ferentie als Hindoe gedelegeerde. Maun- ce Barrès wijdde hem destijds schoone bladzijden in zijn rapport aangaande het land der Levant, het land, waar de Is- maeliten kwamen naar de Aga Khan Mohamed Shak, Allah's incarnatie, de Tijd en het Wezen zelf, hij die alle groot ste luister bezat. Parijs kent hem reeds lang, en heeft een diepe genegenheid voor Z. H, de Aga Khan, die er 25 jaar lang steeds vier maanden toeft. Er is geen enkele kring in de „monde" die het zich niet tot eer rekent hem te ontvangen. Want men hoort hem graag praten: beminnelijk, geestig, le vendig; en hij beoordeelt zoo raak de westersche beschaving, gezien uit het zoo vriendelijk schijnend licht der zon van Bombay (als een Fransch journa list 't hoffelijk interpreteerde), waar hij zijn traditioneele residentie heeft, pel grimsoord voor zijn getrouwen. De huidige crisis- en bezuinigingstij den zijn niet geschikt voor den ouden roem der renbanen, de courses zijn dan ook leelijk in verval geraakt. Maar be kend zijn toch de Fransche renstallen van den Aga Khan: zij halen den ouden naam weer op, als zijn jockey's en paar den zich op de rennen vertoonen. En dit geschiedt steeds, waar rennen wor den gehouden. Aga Khan is een optimist. De wereld hoort aan de optimisten, hoort men hem dikwijls en gaarne zeggen. En hij is dat, terwijl hij een ware hartstocht heeft voor politieke problemen. Zoowel Hin- doesche, als in het algemeen internati onale. Hij houdt van politiek, en doet er veel aan. Hij was dan ook afgevaardigde ter ronde tafelconferentie. Wie weet, zou 't niet aan zijn telkens weer herhaalde bemiddelingspogingen, en zijn onver moeibaar streven liggen, dat misschien ïndië zijn nieuwe status zal krijgen, en de Muzelmannen hun bevoorrechte plaats zullen innemen? En ligt 't ook niet aan zijn samenwer ken met den bekenden journalist Henri de Jouvenel, dat de kwestie der inter nationale aviatiek thans bestudeerd wordt, zoodat de mogelijkheid nabij komt van een geslaagd succes, in het kader van Genève. Zoo is hij een geziene figuur, in Frank rijk, en ter ontwapeningsconferentie. Waar de gedelegeerden zich zijn woor den gaarne eigen maken: niet ontmoe digd zijn, de wereld hoort aan de opti misten. Dat hij gelijk krijge! der voorwaarden is waaronder de Mi nister een bijdrage geeft. Op den bekenden brief van Ged. Staten i.z. tijdelijke korting op de jaar wedden van burgemeester, secretarissen en ontvangers, stellen B. en W. voor te berichten, dat de jaarwedden althans voor Breskens niet te hoog zijn en dus de korting niet toegepast dient te wor den. De heer de Kruijter stelt voor de jaarweddenregeling eerst aan de orde te stellen, als het bekende Scheerwetje door de Staten-Generaal aangenomen is. De heer Notebaart kan zich met het voorstel van B. en W. vereenigen. De heer V a s s e u r vindt het treurig, dat Ged. Staten zich in deze hebben laten beïnvloeden door diegenen, die het steeds op de ambtenaren voorzien heb ben. De jaarwedden van den burgemees ter en den secretaris zijn nu al minder dan het inkomen van deze of gene krui denier, enz., wat den heer M o n j de opmerking ontlokt ,dat deze laatsten, stelt dat hun inkomen grooter is, risico dragen, hetgeen de ambtenaar niet heeft, ook de heer C ar e 1 s vindt, dat deze vergelijking niet op gaat. Het voorstel van B. en W. wordt met algemeene stemmen aangenomen. Vervolgens kwam weer ter tafel de Algemeene Politie-verordening en had den eenige stemmingen plaats over pun ten, die reeds eerder in behandeling wa ren geweest, doch waarover toen de stemmen staakten. Ook thans is het niet gelukt de Algemeene Politieverordening er „door" te krijgen, daar over het voor stel van den heer Carels om alleen des Donderdags vergunning voor straatmu ziek te geven de stemmen staakten. Aangenomen werd o.a. het voorstel van B. en W. om ook des winters de café's tot 11 uur open te laten. In de volgende vergadering zal dus nogmaals de Politieverordening behan deld worden, tevens zullen er dan in op genomen worden eenige bepalingen be treffende de winkelsluiting, waarbij de Raad burgemeester en wethouders in overweging gaf de daarop betrekking hebbende bepalingen zoo soepel mogelijk te redigeeren. Het verzoek van de winkeliersvereeni- ging Ons Belang om bepalingen verbie dende het venten door personen van buiten de gemeente, die goederen bij zich hebben van een marktwaarde van b.v. 10 maximum kon de instemming van den Raad niet krijgen. B. en W. stel den voor afwijzend te beschikken. De heer Notebaart alsmede de heer Carels zijn voor het voorstel van B. en W. De eerste vindt het gevaarlijk een dergelijke bepaling op te nemen, wijst in dit verband op de vischv enters ter plaatse. De heer Carels ontraadt het ook ten sterkste, maar moet het toch naar toe, indien de gemeenten hetzelfde zouden gaan doen, waar het rijk ook al voorgaat. Van den handel zou er bitter weinig terecht komen. Bij de rondvraag informeert de heer Carels naar een vast te stellen rooi lijn aan het Molenwater en betreurt het, dat er nog geen oplossing is, wat de werkloosheid in de hand werkt. Ge noemde heer breekt verder een lans voor vrijstelling van hondenbelasting aan diegenen, wier honden als ratten vangers bekend staan. De heer M o n j geeft in overweging een premie voor het vangen van ratten te geven. De heer V a s s e u r vraagt inlichtingen over de reorganisatie van de brandweer. De brandweer heeft de volle aandacht van B. en W. en zeer waarschijnlijk zul len spoedig voorstellen van het college verwacht kunnen worden. Vergadering van Woensdag 17 Fe te', te twee uur. Voorzitter de burgemeester. Aanwezig 16 'leden. Afwezig de heer Den Hol lander met kennisgeving. Mededeelingen. De VOORZITTER deelt mede, d'at de notulen der vorige vergadering nog niet 'kunnen worden goedgekeurd', maar wijst wel op de verschenen notulen in cyclo style. Heit is gebleken, dat dit f 175. terwijl het drukwerk f ,280 zou kosten en spreker vraagt of dit geringe verschil' wel het cyclostyleeren rechtvaardigt De heer JERONIMUS.; Hel verschilt toch 45 pet. De heer PORTHEINE; meent, dat men. er wel eenieszins is inlgjeloopen bij de ,be- grooting, het leek op het oog zoo mooi, maar men zal nu op de dwalingen '.zijn weegs moeten terug komen. De heer JERONIMUS meent, dat ,al's alle notulen zoo behandeld wordiem, het f 600 tot f 700 za'l' verschillen en dat is toch we'I' van beteekeriis. De VOORZITTER zegt reeds veel el lende van het cyclostyle werk te hebben gehad. De heer PAUL acht het ook' zeer moeilijk dat te bewerken. De heer DE VEER had oorspronkelijk gedacht, dat het ging om één getypt exemplaar. Alleen de heer Jeronjmus Verklaart zich er tegen weer geheel' op de oude wijze te handelen. 1. Ingekomen stukken. Ingekomen is weder een adres Van H. Henderikse, wat ter visie za'l worden gelegd. Van mej. wed. Visser is een adres in gekomen, dat reeds 125 jaar db Wa felkraam op de y Mar kt heeft gestaan, en vraagt zij den raad dit nog te doen. De VOORZITTER zegt dat deze zaak voor f 30 insenreef en anderen voor f 200. Daarbij bestaat er te Middelburg geen wed. Visser meer. Mevr. Weijl bepleitte mfet klem nog een plaats in te ruimen. De heer PAUL viraagt ruimte fe vinden doo;r minder wagens op' de Markt te plaatsen. De VOORZITTER zegt, dat dit reed's zooveel mogelijk 'beperkt is. Nog deelt de VOORZITTER mede, dat de Godshuizen een stuk grond' aan de Nieuwe Oostersche straat wilen gaan verkoopen voor bouwgrond, waarin een .gemeenteriool ligt. Dien grond wil het bestuur, voor zoover het riool er in valt aan de gemeente verkoopeni voor den zelfden prijs als het per vierk. tni. bij verkoop za'l' opbrengen. In. principe gaat de raad hiermede accoord. De VOORZITTER deelt mede, dat :1e kermisvlerpachting heeft o pgebracht f 5802.92, in 1931 f 4594 en in 1930 f 4401. Natuurlijk geven B. en W. de plaatsen aan de meest b.iedend'e. Van den minister van Onderwijs, Kun sten en Wetenschappen is bericht ont vangen, dat het besluit tot uitbreiding van het leerplan aato. de Huishoudschool fifet kan worden goedgekeurd!. Naar aanleinding van het overgeleg de contract inzake het Bomme v. d. Broecke fonds vraagt de heer MON- DEEL of daaruit wel volledig blijkt, dat beslist alleen de genoemde drie muziek verenigingen er u;t mogen trekken. De VOORZITTER en de heer DE VEER zeggen, dat dit beslist zoo is en dat ook mr. Hennequin met wien het contract destijds werd gesloten intus- schen overleden is. Inzake den stank op de Loskade, zegt de heer WONDERGEM dat het toöh wel degelijk voorkomt, dat er 's Woens dags beenderen per schip worden aan gevoerd en daar tot Vrijdag liggen. De VOORZITTER zegt toe, dat er in den zomer nogmaals «opgelet zal wor den en de heer WONDERGEM zal zoo noodig waarschuwen. De heer WONDERGEM zal zoo noo dig waarschuwen. De heer WONDERGEM blijft inzake de verplaatsing van een lantaarn in Klein Vlanderen volhouden, dat het bij de huizenrij aan de zijde van het Bol werk zeer donker is. De heer WONDERGEM had ook de vraag gesteld inzake een slangenwagen in Nieuw Middelburg en meent, dat vooral toch voor den Segeerssingel, die alleen over twee bruggen is te berei ken, die open kunnen staan, een brand- bluschmiddel gewenscht is. De VOORZITTER zal dit nogmaals !met den Commandant bespreken. De heer PAUL acht de spoorweg overgang nog erger dan de bruggen. Bij het proces-verbaal van kasopne- ming wijst de heer HARTHOORN op 'n fout in een aftrekking. Dit zal aan het bureau van Verifica tie van de Vereeniging van Nederland- sche gemeenten worden medegedeeld. 2. Benoeming lid Burgerlijk Armbestuur Tot lid van het Burgerlijk Armbestuur benoemt de raad den heer W. van Prooijen met 12 stemmen tegen 2 op den heer F. C. Kamermans. 3. Nader besluit nopens samenstelling Commissie tot Wering van Schoolver zuim. Dit voorstel wordt zonder discussie aangenomen. 4. Nadere regeling terzake electrici- teitslevering aan Polder Walcheren. De heer JERONIMUS krijgt op een vraag ten antwoord, dat een ingebouw de meter er reeds twee jaar is en men niet kan zeggen wie hem toen betaalde de gemeente of de polder, en de heer PORTHEINE dat niet zeker is, dat het gewenscht is, dat de slotbepaling uit het het contract tusschen gemeente en pol der ook voorkomt in dat tusschen ge meente en P.Z.E.M. Het voorstel wordt z.h.s. aangeno men. 5. Wijziging steunregelingen voor werk loozen. Dit voorstel, waarmede de raad zich z.h.s. vereenigt, geeft den heer PAUL aanleiding den wensch te uiten, dat ook in Maart met cokesverstrekking tegen lagen prijs zal worden voortge gaan. Het blijkt, dat--het zelfs niet zeker is of voor Februari voldoende aanwe zig is, om naast de gewone klanten, ook nog voor goedkoop en prijs werk loozen te helpen. Besloten wordt dat binnen het kader van het uitgetrokken bedrag zoo mogelijk ook in Maart nog goedkoop zal worden verstrekt. 6. Vcorstel-Paul terzake wijziging vastrechttarie! voor Gas. Het afwijzend praeadvies van Burg. ea Weth. geeft den heer PAUL aanleiding er op te wijzen, dat hij in de vorige ver gadering met zijn berekening van f 3000 minder opbrengst het toch iiog zoo ver niet mis had. Dit geven ook Burg. en Weth. zoo wat aan, maar wat zij verder ter bestrijding van zijn voorstel opmer ken, is er als het ware met de haren bij gesleept. Spr. zou 3 klassen juist nog voordeeliger achten dan 4 klassen. Vol gens Burg. en Weth. zullen de gebruikers eerst bij 450 m3 voordeel krijgen, volgens sprekers voorstel reeds bij 160 m8. De heer DE VEER zegt, dat een groot deel voor het meerder gebruik in plaats van 6 cent 7 Y- cent zou gaan betalen. De heer VAN ANDEL zegt, dat het geraamde f 3160.25 meerder verlies, reeds voldoende voor hem is om tegen hqt yVOorstel-Paul te stemmen, --Si#. Amsterdam en den Haag maken de bedrijven millioenen winsten. Hier zal door het genomen besluit reeds f 12000 minder winst worden- gemaakt en dan zou er nog ruim 3100 bij komen. De heer JERONIMUS stond in prin cipe eerst wel sympathiek tegenover het voorstel-Paul, maar zal er nu toch niet voor kunnen stemmen. Wellicht zou in verlaging propagandistische kracht zit ten, maar de toestand van heden laat geen verder verlies toe. Reeds in de vorige vergadering heeft spr. den heer De Veer uitgenoodigd het „onmogelijk" uit te spreken. Men mag niet alleen naar het voordeel der kleine verbruikers kij ken, maar moet ook de belangen van de exploitante, de gemeente, in acht nemen. De heer HARTHOORN acht het- ge wenscht de kwestie een jaar aan te houden, men heeft dan overzicht over de exploitatie van een jaar. De heer PAUL zegt het bedrijfsbelang niet uit het oog te verliezen, maar acht dit door een zoo laag mogelijk tarief ge diend. Spr. wil echter zijn voorstel aan houden, omdat hij er toch nu geen meer derheid voor zal krijgen. De heer CORNELISSE acht een ver gelijking met Amsterdam enz. niet mo gelijk als men de prijzen van de bedrij ven niet kent. 7. 17e wijziging Gemeente-begroeting 1931. De heer JERONIMUS wijst er op, dat op de onderhoudspost van de zwemin richting ad 128 een overschrijding plaats had van 73.88, en dit komt hem zeer hoog voor. De VOORZITER zegt dat dit wellicht gens

Middelburgsche Courant | 1932 | | pagina 6