LANDBOUW. 9 GEMENGD NIEUWS. VOOR KLEINE TUINEN. Verkeerswezen, Post en Telegrafie. VOOR ONZE JONGENS EN MEISJES. wist erger te voorkomen. Een snelle uit val van den Breda-rechtsbuiten, werd even gevaarlijk, doch zijn harde schot ging ver naast. Typeerend was het in dezen wedstrijd dat er door de beide voorhoeden zoo slecht geschoten werd. Een moment dachten we Middelburg te zien scoren. De linksbinnen bevond zich bij een doelworsteling bijna met den bal in de goal, doch werd door zooveel sticks aangevallen, dat er geen doorkomen aan was. Een goede kans voor Breda ging door buitenspel van den linksbuiten verloren. Middelburg zwoegde voor den gelijkma ker, dien ze zeer zeker verdiend had, doch helaas niet kwam. Nog even een gevaarlijk moment voor de goal van Breda, doch de keeper wist door uit- loopen het terrein te zuiveren. Met Middelburg in den aanval werd het einde aangekondigd. M.M.H.C. mixedB.H.C. mixed 34. Een genoegelijke prettige wedstrijd voor spelers en publiek, en wat een aar- digen indruk maakten die dames en hee- ren in hun fel blauw en oranje shirts. De eersten deden in snelheid en slag vaardigheid niet onder voor de laatsten. Breda was het eerst in den aanval, doch de M.-backs wisten stand te houden. Toch wist de rechtsbuiten bij een nieu wen aanval door te breken en de keep- ster, die zijn eerste schot keerde, van dichtbij te verschalken. Middelburg viel onstuimig aan en de midhalf wist na handig manoeuvreeren, den uitgeloopen keeper te passeeren. De dames weerden zich uitstekend en één van hun.de rechtsbinnen van Breda, wist met een mooi schot het tweede doelpunt te ma ken, Middelburgs jeugdige linkshalf bleek een uitstekend speelstertje te zijn, dat menigen aanval van den Br. rechtervleu gel onderbrak. De Breda-keeper wist, door zich voor den bal te laten vallen, de linksbinnen een zekere kans om te doelpunten te ontnemen. Het duurde echter niet lang of Middelburg kreeg een goede kans om te scoren, die de midvoor goed benutte. Breda nam het spel meer en meer in handen en wist enkele strafcorners te forceeren. Een van deze strafcorners leverde een straf- bully op, die in een goal omgezet werd door den midvoor. Met dezen stand ging de rust in. Het zware veld heeft zijn invloed doen gelden, want na rust was het spel wat langzamer geworden. De Breda da mes in de verdediging zetten met verre slagen hun voorhoede aan 't werk. De Breda midhalf en midvoor hadden van plaats gewisseld, hetgeen de voorhoede ten goede kwam, want spoedig wist de laatste het 4e doelpunt te maken. Mid delburg zette er alles op om den ach terstand te verkleinen. De rechtsbinnen forceert een strafcorner, die echter naast geschoten werd. Toch lukte het den rechtsbinnen van Middelburg het 3e doelpunt te forceeren. Even daarna klinkt het eindsignaal. We hopen, dat we nog menig keer hier zulke mixed wedstrijden te aan schouwen zullen krijgen. Ze vormen een goede propaganda voor deze sport, die zooals bleek, ook zeer goed door dames en heeren tegelijk gespeeld kan worden. Voetbal, MiddelburgBreda 21. Zooals uit de cijfers valt af te leiden heeft Middelburg gisterenmiddag tegen Breda zwaren tegenstand ondervonden. De score zou zeker door de thuisclub iets hooger zijn opgevoerd, indien de keeper der gasten zijn doel niet zoo uit stekend had verdedigd. Wat deze speler er na de rust bij momenten uitranselde: het was werkelijk first class. Trouwens het geheele Breda-elftal speelde een goe den wedstrijd. Zij hebben het den groen- witten danig lastig gemaakt en 't had maar een haar gescheeld of M'burg had weer een veer gelaten. Nu bracht een penalty twee minuten voor het einde echter nog uitkomst. Het viel ons op, dat de linksbinnen- en rechtsbinnen plaats bij Middelburg dezen middag slecht bezet waren. Over den wedstrijd zelf kunnen we kort zijn: Reeds aanstonds blijkt, dat beide ploe gen aan elkaar gewaagd zijn. Vliegens vlug volgen de wederzijdsche aanvallen elkaar op, waarbij die der gasten gerui- men tijd het meest gevaarlijk zijn. Een vliegend schot van Merk vanaf de zijlijn, dat juist de doellat scheert, dient ver melding. Bij de Bredasche aanvallen worden Leijnse en Lindenberg geducht op de proef gesteld en niet zonder moei te zien zij meestal kans hun terrein te zuiveren. Bij een uitval van Middelburg komt de bal bij Becks, die, wij geloo- ven, met een als voorzet bedoeld schot zijn club de leiding geeft. 10. Hierna blijft het spel op en neer gaan. Achtereenvolgens worden op beide doe len enkele kansen gemist. Ook Bouw meester bij Breda heeft met zijn schoten weinig succes, In het verdere gedeelte van de eerste helft weten de verdedi gingen de respectieve voorhoeden in be dwang te houden, zoodat met 10 wordt gedraaid. De tweede helft is een getrouwe copie van de eerste. Ook nu heeft het spel haar aantrekkelijkheid niet verloren. Er zit spanning in, en die spanning wordt nog vergroot als 20 minuten na de her vatting Bouwmeester in zuivere buiten spelpositie Breda den gelijkmaker be- zorgt. 11. De Middelburgers ontmoe digen hierdoor echter niet en een storm loop op het Breda-doel is het gevolg daarvan. De achterhoede weet daar ech ter van geen wijken en als de backs ge passeerd worden, weet tenslotte de keeper er nog wel raad mee. Zoo duurt het Middelburgsche overwicht enkele minuten, zonder dat zij het tot doelpun ten weten te brengen. Breda trekt Bouw meester in de verdediging terug en be paalt zich thans tot enkele uitvallen, die niettemin gevaarlijk blijven. Merk geeft enkele juweeltjes van voorzetten, die door Lindenberg echter verknoeid wor den. Ook Becks krijgt een prachtkans, maar lost zoon onbenullig schot, dat het geen doel treft. De tijd verstrijkt en ieder denkt reeds aan een gelijk spel als even voor 't einde hands gemaakt wordt in de Breda-achterhoede. Een penalty is het gevolg, die door J. Lindenberg benut wordt en waardoor Middelburg tenslot te dus toch nog een o.i. verdiende over winning behaald heeft. De overige uitslagen zijn als volgt: Mevo—R. B. C2—2 De BaronieT. S. C30 TerneuzenHero 12 VelocitasD. O. S. K. O 12 3e Klasse A. Sassche BoysHulst 11 Vlissingen IIAxel 01 De ZeeuwenZeelandia II 81 3e Klasse B. GoesVlissingen 23 N. BorgvlietWalcheren 20 De stand in 2 A is thans als volgt: Hero 16 11 2 3 46^23 24 D.O.S.K.O. 17 9 5 3 55—34 23 Middelburg 15 9 4 2 59—23 22 Terneuzen 16 8 2 6 4143 18 R.B.C. 16 7 3 6 53—38 17 T.S.C. 17 7 2 8 41—42 16 Breda 16 7 1 8 34—43 15 Alliance 16 5 2 9 31—41 12 Mevo 17 5 2 10 35—59 12 Velocitas 16 4 3 9 3049 11 De Baronie 16 3 2 11 32—62 8 VTssingen kampioen 3e-klasse B, Door de 32 overwinning op Goes heeft Vlissingen het kampioenschap harer afdeeling behaald. Coöp, Suikerfabriek en Raffinaderij „Dinteloord". Zaterdag werd in het gebouw „De Unie te Roosendaal de alg. ledenver gadering gehouden van de Coöp. Sui kerfabriek en Raffinaderij „Dinteloord". De voorzitter, de heer W. Kake- b e e k e, dankte in de eerste plaats den heer Van Bommel van Vloten voor de leiding der laatste ledenvergadering en voor het vele werk, dat deze gedurende de ziekte van spreker heeft verricht. Juist gedurende zijn ziekte waren er zeer belangrijke punten te behandelen geweest, o.a. een kwestie met de suiker fabriek Puttershoek over de contingen- teering, welke kwestie geheel door den heer Van Vloten -is behandeld. Ook de suikercontingenteeringsovereenkomst was voornamelijk het werk van den heer Van Vloten. Er is een harde strijd gestreden voor de contingenteerings- overeenkomst tot stand kwam. Hierna kwam in behandeling de ba lans en exploitatierekening over het boekjaar 1930'31 van de Coöp. Suiker fabriek en Raffinaderij „Dinteloord", de gecombineerde balans en gecombineerde exploitatierekening van de vennoot schap tot exploitatie van suikerfabrie ken, gevestigd te Dinteloord, welke uit voerig toegelicht en besproken werden door den heer Van Vloten. Aan de hand van de cijfers der balans geeft spr. een uiteenzetting van de liquidatiepositie der vereeniging, waaruit hij concludeert, dat ingeval liquidatie, er geen sprake zal zijn van gedwongen bijstorting op de aandeelen. Integendeel verwacht hij, dat op de stortingen der leden een te rugbetaling zal kunnen plaats hebben. Verder gaf spr. een overzicht van de contingenteering der binnenlandsche sui kermarkt. 13 April 1931 werd deze con- tingenteeringsovereenkomst geteekend. De overeenkomst werkt goed. Het com- penseerend invoerrecht wordt volledig benut en komt ten goede aan de bieten verbouwers. De contingenteeringsover- eenkomst heeft tot gevolg gehad, dat met de suikerfabriek Roosendaal een nieuwe overeenkomst is aangegaan en dat het verlangen om veel bieten te krij gen niet meer bestaat, althans in veel mindere mate. De ongebreidelde concur rentie op de bietenmarkt is voorbij. Wel is er nog eenige concurrentie geweest op de bietenmarkt doordat er nog fa brieken waren, die getracht hebben zoo veel mogelijk bieten te bemachtigen, blijkbaar in de hoop om de grootere hoeveelheid in het geding te brengen wanneer de huidige overeenkomst, die tot October 1933 loopt, verlengd moet worden. Dinteloord heeft hieraan niet meegedaan en zal dan ook nooit erken nen, dat de hoeveelheid gekochte bie ten in de toekomst nog mee mag tellen bij een nieuwe vaststelling der contin genten. Daarna behandelde de heer Van Vlo ten de steunmaatregelen van regeerings- wege, waarbij hij de geschiedenis in het kort nagaat. Hij brengt hulde aan het Kamerlid Van den Heuvel. Ook dr. Van Ginneken, den secretaris van den Bonc van Coöp. Suikerfabrieken, heeft hier voor veel werk verricht. Het resultaat is geweest een premie van 8.25 .per 1000 kg bieten voor 1932, Spr. gaf een berekening van den te verwachten bietenprijs, die gebaseerd is op den huidigen toestand en komt op grond van de cijfers der memorie van toelichting tot de conclusie, dat men een prijs van ongeveer 13 zal kunnen be talen, terwijl er een goede kans be staat, dat er iets bijkomt, wat afhangt van den suikerprijs, die thans op een zeer laag niveau staat. De garantie van de regeering van 8.25 per 1000 kg maakt de biet thans tot een van de minst speculatieve gewassen. De cam pagne 1931 is vlot verloopen en een buitengewoon hoog rendement is ver kregen, In totaal is er een voorschot van 12 betaald, waarvan de vaste kos ten volgens art. 21 zijn afgetrokken. Of er nog een nabetaling komt, hangt af van den suikerprijs. Tenslotte besprak de heer Van Vlo ten een circulaire, afkomstig van den heer Drinkwaard, welke aan de leden was toegezonden. In deze circulaire worden ernstige verwijten gericht aan het bestuur der coöperatie. De heer Van Vloten bepleitte dat het onderzoek zooals door den heer Drinkwaard wordt gewenscht, onnoodig is en aanleiding zou geven tot onbillijke en onredelijke kritiek achteraf. Hij bestreed de wen- schelijkheid van het instellen van een commissie of raad van toezicht, zooals door den heer Drinkwaard wordt ge wenscht, terwijl hij het instellen van een ledenraad in strijd achtte met de his torische ontwikkeling, die in de vereeni ging van Dinteloord is gegroeid. Vervolgens verdedigde spr. het deel nemen van Dinteloord in den aankoop van de Zeeland alsmede de bij den bie tenaankoop gevoerde tactiek, waarop door den heer Drinkwaard kritiek was uitgeoefend. Bij de discussie verdedigde de heer Drinkwaard zijn circulaire en viel hij het systeem van de financieele commis sie aan, die volgens hem niet veel meer te doen heeft dan optellen. Vervolgens insinueerde hij, dat de heer Van der Weele (de secretaris), groote winsten met het koopen van bieten gemaakt zou hebben. De voorzitter en de heer Van Vloten beantwoordden den heer Drinkwaard. Beiden protesteerden onder applaus van de vergadering tegen de insinuaties aan het adres van den secretaris. De heer Koning vergeleek andere coöperaties met Dinteloord en meende, dat men te vreden kan zijn. Hij stelde een absoluut vertrouwen in het bestuur (applaus). Spr. bestreed het instellen van een leden raad. Hij diende de volgende motie in: „De vergadering, van oordeel zijnde, dat de circulaire van den heer Drinkwaard niet berust op goede gronden en aan de reputatie van Dinteloord kwaad heeft gedaan, geeft den heer Drinkwaard in overweging zijn actie te staken en stelt haar volste vertrouwen in het bestuur." Deze motie werd met applaus aange nomen. De balansen en exploitatie-rekeningen werden hierna ongewijzigd vastgesteld. De gecombineerde balans per 31 Juli van de Vennootschap tot Exploitatie van Suikerfabrieken sluit op een bedrag van 8.406.408 en de gecombineerde ex ploitatierekening van 1 Aug. 193031 Juli 1931 op een totaal bedrag van ƒ4.983.061.07. De totale aanschaffings waarde der vaste goederen bedraagt 9.006.251.31, waarop tot nu toe een be drag van 7.240.018.61 werd afgeschre ven. Dit jaar wordt afgeschreven een som van 151.518.38. Geproduceerd wer den uit de in totaal 270.744,000 kg ver werkte bieten 38.981.467 kg witsuiker, 55.755.377 kg natte pulp, 10.665.572 kg droge pulp en 8.368.035 kg melasse. Vervolgens werden de plannen voor de volgende campagne besproken. Er werd voorgesteld om op grond van art. 15 der statuten bij levering beneden het minimum tot 16.000 kg geen boete toe te passen in verband met het feit, dat de regeering haar steun verleent tot 80 pet. van het gemiddelde dat in de jaren 1928/1929/1930 is uitgezaaid. Dit werd aangenomen. Bij de rondvraag is het weer de heer Drinkwaard die verschillende opmerkin gen maakt o.a. dat er twee directeuren zijn, hetgeen niet juist is en dat Putters hoek meer uitbetaalt dan Dinteloord. De voorzitter verdedigde dit en zeide, dat de prijs van Puttershoek nog niet bekend is. Dinteloord heeft een voor schot van 12 betaald, maar het kan best dat er nog een nabetaling komt als de suikerprijs oploopt. De heer Meulenberg had verwacht, dat de heer Drinkwaard de insinuatie tegen den secretaris nader zou toelich ten en zijne beschuldigingen bewijzen zou en wanneer hij dat niet kan, dat hij dan deze aantijgingen herriep. De heer Drinkwaard was hiertoe niet in staat en beriep zich alleen op een anonymen brief. De heer Scheele vond dit een dui delijk bewijs, dat de heer Drinkwaard zonder eenigen grond den secretaris en het bestuur beschuldigd heeft. Spreker stelde het volste vertrouwen in het be stuur en den secretaris. Hij bracht woor den van hulde aan het bestuur, speciaal dankte hij den heer Van Vloten voor hetgeen deze gedaan heeft voor het ver krijgen van steun (applaus). De laatste spreker, de heer Maris, vroeg nog in lichtingen aangaande de bietenblad- installatie, die de voorzitter verstrekte, waarna hij de vergadering dankte voor de goede houding, welke zij aannam te genover de circulaire van den heer Drinkwaard. Aanwezig waren 228 leden, die 894 stemmen konden uitbrengen. Vrijdag had de Coöp. Suikerfabriek Zevenbergen eveneens te Roosendaal vergaderd, onder leiding van den vice- voorzitter den heer J. W. Gielen uit Oudenbosch, die er o.a. op wees, dat ver- 'andering moet komen in de overeen komst met de vennootschap en de ver houding tot de „Dinteloord", hetgeen daarna door verschillende aanwezigen met klem werd bevestigd. Een motie, waarin de vergadering de wenschelijk- heid uitspreekt, dat in de nieuwe cam pagne ook de fabriek te Steenbergen in werking zal worden gesteld, werd met algemeeene stemmen aanvaard. Over verlies op bietenaankoop werd breedvoerig van gedachten gewisseld, een motie om den oud-voorzitter en zoo noodig het geheele oude bestuur hiervoor aansprakelijk te stellen en ter zake in rechten aan te spreken werd ingetrok ken. Ongelukken. Woensdagavond liep de 76-jarige mevrouw A. L.—P|. in de Groote Hout straat te Haarlem. Plotseling ging zij' zonder op te letten van het trottoir af en liep den rijweg op. Zij schrok blijkbaar voor een juist passeerenden auto en greep zich aan het achterspatbord vast met het noodlottig gevolg, dat zijl met het hoofd op straat viel. De autoi stopte on middellijk. De vrouw 'is 's avonds nog overleden. Verdronken. Bij het oversteken van de spoorbrug bij Irnsum (Fries!.) is de 23-jarige De G. aldaar in den mist verkeerd' ge stapt, te Water geraakt en verdronken. Branden. In het perceel' aan de Heerenmarkt te Amsterdam, dat geheel1 is inge richt als pension, is Vrijdagmiddag brand uitgebroken. De keuken, de daarin uit komende slaaplkjamer en een berghok' zijn geheel uitgebrand, de daarboven gele gen kamer kreeg waterschade, terwijl op enkele plaatsen de vloer is doorge brand: voorts 'liep1 het trappenhuis tot aan de derde étage brandschade, op. Vrijdagmiddag werd brand ontdekt in de passementsfabriek der firma Hirdes en Zn te D e n B o s c h. De brand bleek te zijn ontstaan op den zolder van het ketelhuis. De brandweer slaagde erin het vuur tot dat gedeelte van de fabriek te beperken. De schade is niet groot en is verze kerd. KRASSE MAATREGELEN. - Woens dagavond,' is aan de politie te Eind hoven kennis gegeven, dat aldaar een kind kokend water op het lichaam was gegoten. Uit een onderzoek bleek, dat de 13-jarige J. T., terwijl' hij in de Laurier straat aan het spelen was met andere jongens door tn'ej. A. J., eveneens "daar wonende, met een emmer heet water was overgoten. De rug van den jon gen was deerlijk verbrand en het kind moest aanstonds onder geneeskundige behandeling worden gesteld. Biij haar verhoor bekende de vrouw het feit en zij gaf als reden op dat het slachtoffer met haar zoontje geypehten had. Zij moet zich echter tevoren hebben uitge laten, tot een dergelijken krassen maat regel te zullen overgaan. De vrouw, die gearresteerd is, is na verhoor weer op vrije voeten gesteld. VERDUISTERING. Men schrijft aan de N.R.C. uit Tilburg dat enkele dagen geleden de ontvluchting g|emeld werd van den 45-jarigen C. J. v. TI. procu ratiehouder aan de tweruerij'en ververij Broekhoven, te Tilburg, met medene ming van een belangrijk bedrag aan geld. Op verzoek van de Tilburgsche politie is H. in België aangehouden en door de Belgische justitie uitgeleverd. Hij is naar de strafgevangenis te Breda overge bracht. Verder is gearresteerd, terwijl hij 's avonds in het café Moderne op den Heuvel te Tilburg vertoefde, W. v. d. H„ een Duitscher, werkzaam op dezelfde twernerij. Hij wordt er van verdacht, v. H. herhaaldelijk geldsommen te hebben afgeperst. Het totale verduisterde be drag is ongeveer 16.000. De verduiste ring liep over een vrij lang tijdperk. Van het bij de vlucht meegenomen geld is niets over gebleven. Ook v. d. H. is ter beschikking van de justitie gesteld. Vroege groenten in koude bakken. In onze koude bakken, welke dus niet door broeimateriaal worden verwarmd, zaaien en planten we nu de groenten- soorten welke we reeds in warme bakken een plaats gaven. Deze Dakken worden even-Is den vollen grond, flink bemest en omgespit, waarbij we bak en ramen zoonoodig goed reinigen. Daarna kunnen we hierin ook zomer peen, radijs, spinazie, en raapstelen zaaien. De teelt van zomer- peen en radijs kunnen we desgewenscht met elkaar combineeren; we zaaien dan door de peen een weinig radijs. Ook om deze bakken kunnen we een aarden wal of dubbele kisting maken om de koude te weren, en des nachts dekken we de ramen af om de zonnewarmte zooveel mogelijk vast te houden. In deze bakken zaaien we nu ook kropsla en bloemkool opdat we straks plantenmateriaial voor den vollen grond hebben. De jonge plantjes worden dan vooraf onder gjlas verspeend en naderhand met kluit uit- geplant! In deze bakken kunnen we ook de in het najaar .gezaaide weeuwen- planten van kropsla en oloemkool uit planten. Bij1 de teelt van hloemko/ol zorgen we voor voldoenden afstand tusschen grondoppervlakte en glas. We planten ze op een afstand van 50 a 60 cm en de kropsla op 25 cm afstand; De bakken waarin de weeuwenplanten nu staan moeten bij deze zachten winter dagelijks flink worden gelucht, en vooral daar waar de planten straks in Maart buiten zullen worden uitgeplant. In de koude bakken leggen we nu ook de za den van vroege erwten, peulen en tuinfotoonen te kiemen om de jonge planten in Maart, nadat ze flink rijn afgehard, buiten uit te planten. We leg gen de zaden dicht bijeen, maar geven toch zooveel ruimte dat de jonge plantjes afzonderlijk met een kluitje kunnen worden opgenomen. Denk vooral om de muizen en beveilig de zaden tegen deze ongenoode gasten. Wie geen bakken bezit en toch graag vroeg wil ooigsten kan buiten ook al beginnen met het zaaien van spinazie. Daarvoor kiezen we dan liefst een hoog gelegen rabbat wat we rijk bemesten met rotten stalmest. Wanneer zoo'n rabat aan de noordzijde nog wordt beschut door een muur of schutting zal daardoor een vroege oogst noig worden bevordert. Het zaad laten we eerst voorkiemen. Daarvoor weeken we het gedurende een nacht waarna we bet gedurende een paar dagen op een warme plaats stellen. Om opdrogen te voorkomen kan men het zaad dan met aarde of iets anders afdekken. Het ge kiemde zaad moet voorzichtig met aarde worden onder gestrooid. Be Rijksweg Kapelle-Nccrdbrabantsche grens. Aangezien is gebleken, dat het wegdek in de bocht van den Rijksweg Ivapellje^ N/-Brabantsche grens (in den Reigier- bergscliepolder tusschen de eersten en tweeden weg) zoodanig glad is, dat voor al onder ongunstige weersomstandighe den gevaar voor do veiligheid van het verkeer ontslaat -- en ter plaatse ook reeds een aantal ongevallen zijn voor gekomen heoben de A.N.W.B. en de K.N.A.C. aan den betrokken hoofdingeni eur-directeur van den Rijkswaterstaat medewerking verzocht een spoedige en afdoende verbetering zooveel mogelijk te willen 'bevorderen. Op dit verzoek ontvingen genoemde Vtereenigingen thans bericht, dat niet te ontkennen is, dat het bedoelde weg dek in sommige omstandigheden eeniger- mate glad is, en dat het hemen van maat regelen daartegen dan ook reeds in over weging is genomen. De weg van Steenbergen naar Anna Jacoba. Korten tijd geleden verzochten de A.N. W.B. en de K.N.A.C. aan hel College van Gedeputeerde Staten van de provincie Noord Brabant om te bevorderen, dat de weg van Steenbergen naar Anna Jaco ba vcor zooveel gelegen in die provincie, op meer afdoende wijze zal worden on derhouden. In antwoord hierop ontvin gen genoemde vereenigmgen thans' be richt ,dat de besturen van de .gemeenten Roetje en Dribbeltje. 7 Het is me hier een mooie zaak, begon Dribbel. Daarboven is het schoorsteen gat, maar wat is dat daar beneden? Het lijkt wel of al het roet hier een gat in den grond heeft ge maakt en Roetje, die eerst nog niet goed wist, wat Drib beltje eigenlijk al lemaal bedoelde, kreeg nu ook dat gat in den grond in de gaten.

Middelburgsche Courant | 1932 | | pagina 7