SlOAU'S LINIMENT DERDE BLAD VAN DE PROVINCIALE ZEEUWSCHE MIDDELBURGSCHE COURANT VAN ZATERDAG 14 NOVEMBER 1931. No. 269. ZEELAND. RECHTZAKEN, KUNST EN WETENSCHAP. SPORT. KERKNIEUWS. VOOR KLEINE TUINEN. WALCHEREN. SEROOSKERKE (W.) Vrijdagmorgen heeft alhier .in hel' begin van het' dorp top den Noord weg, een autor-omigfejvaÜ plaats gehad dat bijzonder goed is aï- igjeloopen. Toen den heer de L. alhier, met zijn auloi van Middelburg afkomend, moest remmen achter een ieurkar voor een ran rechts komende auto. sloeg de auto over den kop en lag met de wielen naar boven op zij van den weg. Direct was hulp aanwezig en kon de L. dis. auto geheel ongedeerd Verlaten. Met en kele gebroken ruilen en eenigl ander' materieele schade kon hij zijn weg Ver volgen. .Vermoedelijk .waren het sterke remmen en het daar ter plaatse aan merkelijk liooger (liggend wegdek dan het zijpaadje de oorzaak. ZUID-BEVELAND. 'S-HEER ARENDSKERKE. In de Vrij dagmiddag gehouden vergadering van den Raad der gem. 's-heer Arendskerfee wa ren afwezig de heeren J. Vermue, li. van Gorsel, H. Goedegebure en P. vajn den Dries, terwijl de heer D. :W|. Lindeln- bergh pas l iter ter vergadering kwam. Tot lid van het Burgerlijk' Armbestuur werd benoemd de beer P. van den Dries met 5 (stemmen, 1 (blalnco. Tot lid van het Groot Armbestuur te Is-Heer Hendrikisbindereb w(erd herbej- noemd de heer A. G. Verburg mfei 6: :st De begrooting voor de gemepnte dienst 1932 werd aangeboden met in ontvang en uitgaaf voor den (gewonen dienst ■vani f 96'. 202 en voor den blapi'taaldienst van f 1410. Eveneens werden aangebo den de begrootingen voor het Burgerlijk en Groot Armbestuur met in ontvang en uitgaaf achtereenvolgens van f 17.543 en f 5,950. Aangenomen werd de herziening van de beroepsbepaling in de bouwver ordening in verband met de wijziging der Woningwet. B. en W. werd machtiging' verleend voor verpachting van tuingrond te Nieuw- 'dorpi voor; 3 achtereenvolgende jaren. KLOETINGE. Donderdagavond kwam de Raad dezer gemeente in een open bare vergadering bijeen. N, a. v. een adres van J. van der Voort en H. de Kok namens de bewo ners van den Heerisseweg om maatre gelen te treffen teneinde aan het ont breken van brandbluschmiddelen in de onmiddellijke nabijheid van dien weg tegemoet te komen, deelt de voorzit ter mede dat de gemeente Goes in 1919 naar aanleiding van een verzoek dezer gemeente heeft medegedeeld dat de brandweer van C^oes bij voorkomen de gevallen van brand aan den Heernis- seweg hulp zal verleenen. Het adres wordt voor kennisgeving aangenomen, De heeren Buitenhuis en Zweedijk hebben een formulier ingediend voor het ambtsgebed hetgeen met algemee- ne stemmen wordt vastgesteld. De verordening, regelende de samen stelling en den werkkring van de com missie voor de werkverschaffing wordt met 6 tegen 2 stemmen aangenomen, Met algemeene stemmen wordt beslo ten rijkssteun aan te vragen voor werk verschaffing. Aangenomen werdt een voorstel- Buitenhuis om eerst te informee- ren of de steunregeling is vastgekop peld aan de werkverschaffing. Op voorstel van B. en W. wordt met algemeene stemmen afwijzend beschikt op het verzoek van A. Jobse en an deren, bewoners van het Noordeinde om nog een lantaarn te plaatsen, aange zien de bestaande verlichting voeldoen- de wordt geacht. Op voorstel van B. en W. wordt een verordening ex art. 208 der Gemeente wet vastgesteld. (De 5-jaarlijksche gel digverklaring van verordeninggen tegen welker overtreding steraf is bedreigd). Besloten wordt vrijstelling aan te vra gen van de verplichting tot het geven van onderwijs in lichamelijke oefening tot 1 Januari 1933. Op verzoek wordt aan J. Meulendijk eeivol ontslag verleend als keurmeester der trekhonden en wordt J. Fokker als- zoodanig met ingang van 1 Januari 1932 met 6 tegen 1 slem op den heer H. M. Bruijnzeel benoemd. Het voorstel om de de or de gemeente Kattendijke gevraagde garantie toe te zeggen voor elecirificabe van 4 in deze gemeente gelegen perceelen aan den Monnikendijk wordt met algemeene stemmen aangenomen. De heer Hoog- ttraate merkt op dat de 4 perceelen wel niet zul'en aansluiten. Besloten wordt tot vaststelling der be zoldiging van den schoolarts op 200 per jaar en tot benoeming als zoodanig voor 1932.van K. H. Wouda arts aldhier met 6 tegen 1 st. (de heer Buitenhuis). Het voorstel tot vaststelling eener verordening op de heffing van 2—40 op centen op de gemeentefondsbelasting wordt met algemeene stemmen aange nomen. Mej. N. A. H, FokkerVan Veen wordt benoemd tot schoonmaakster van het gemeentehuis op eene belooning van 150 per jaar ingaande 1 Januari 1932, Het voorstel van B. en W. om het personeel der o.l, school aan te wijzen ■als leerkrachten voor het vervolgonder wijs voor de cursus 19311932 en het hoofd als hoofd van dien cursus wordt met algemeene stemmen aangenomen. ZEEUWSCH-VLAANDEREN O. D. SAS VAN GENT. Toen dezer dagen een beo.wonster na mk'oo.pen te hebben .gedaan, naar haar woning terugkeerde, kwam zij' tot de ontdekking, dait de go-r- dijlnen van voor de ramen waren ver dwenen en dat 'n persoon voor het ge opend raam opi de bovenverdieping stond ajan wien zij' ver-zocht, de deur ha- rer woning te openen, doch die daar op antwoordde: „Je komt er niet meer in, ga maar naar de politie." De mare chaussee verleende assistentie en 'b'ij' 't betreden van de woning ble|e|k' deze reeds zoo goed als leeg te zijln, terwijl, de igansche inventaris op' het erf liggjen- de achter de woning in de openlucht was opigejstapeld. Toen 'bleek' dat 'n zekere de C. ie Westdorpe, die onlangs de woning van den gebruiker had gekocht, onder beding dat ze 1 Novembter zou zijn ontruimd, waarin de bewoner nalatig was gelble- vven, als eigen rechter w.ajs: opgelreldn en persoonlijk' het huisraad naar] buiten had gebracht. De Justitie zal 'thaifs 'heb ben uit te maken in hoeverre dit eigen machtig optreden onder de strafwet valt. NIEUW NAMEN. Dezer dagen is bij G. ingebroken. De woning staat eenzaam in het z.g.n. Kerkstraatje een paar hon derd meter van de Belgische grens. Toen de familie te omstreeks 11 uur des avonds terugkeerde, vonden zij de voor deur, die ze bij hun vertrek hadden (ge sloten, open staan en bij het betreden van het woonvertrek den inhoud van kasten en laden over den grond ver spreid Bij het naderen van de woning had men een schel gefluit vernomen, vermoedelijk afkomstig van personen, die op den uitkijk hadden gestaan. Onmiddel lijk werd de marechaussee gewaar schuwd. Het bleek dat een vrij aanzien lijk bedrag in Belgisch en Hollandsch geld is vermist. Van de daders gCens spoor. SPEELGOED, Uitgerekend eif November, Op den wapenstiistandsdag, Dien de wereld tegenwoordig Wel speciaal herdenken mag; Uitgerekend elf November, Vond ik een catalogus Van een groote speelgoedfirma, 's Ochtends in mijn brievenbus. Ik ben wat te oud voor spelen Met een bromtol of een spoor. Knikkers, scheepjes, knutselwerkjes, Passen slecht bij een kantoor. Maar ik heb mij in den inhoud Van die prijscourant verheugd, Even alle zorg verzettend In herleving van mijn jeugd. Wat al kostelijke dingen Stonden daarin afgebeeld, Hoe verdiept heb ik dien ochtend Op papier nog eens gespeeld. Al wat kinderharten wenschen, Bood mij deze firma aan En ik raakte zoo verzonken, Dat ik mijn ontbijt liet staan, Langzaam bladerde ik verder, Tot ik aan een bladzij kwam, Die mij plotseling mijn vreugde In mijn speelschen droom benam. Kleurig stonden daar soldaatjes, Stram, krijgshaftig in eert rij En daar zag ik ook kanonnen, Opgesteld in lange rij. (Uitgerekend elf November) 'k Zag geweertjes en sjakoos, Sabeltjes en zulke dingen, Als Sint Nicolaascadeaux, 'k Gaf het boek maar aan mijn jongste, Die vergeefs al had gezeurd, Maar niet, voor ik deze bladzij, Er met zorg had uitgescheurd, P. GASUS. Kantongerecht te Middelburg, In de zitting van 11 November wer den veroordeeld wegens met een motorrijtuig rijden zondejr spiegelJ. B. te |St. .'Lauren©. f 5e. ,5 fdiagjejn hechtenis; J. S. te 'is-G,havendeel f 3 .st 3 dagen hechtenis met een voertuig rij'dèn zonder licht: C. J. te Nieuw- en S;t. Joosland f; 0.50 n 1 d.h.P. K. te Oost- en West Souburg if 5 s. 5 dagen hechtenis1; idem zonder achterlicht: |W|. S. te Oosthapelfej f 40 is; 10 (d.h. j A. 'S|. te' ;Ooist en West So.uOurigl f 2 1 w. tuehtsc'h. idem zonder lantaarn en zonder ach terlicht: L. M. te Nieuw- en (St Joosland 5 s. 5 Id.h.H. v. W.. te, 'Nieuw- eirSit Joosland! f 5 is. 1 week tuchtschopl; met een motorrijtuig rijden zonder be hoorlijk zichtbaar nummer met letter P. K. te Serooskerke f 5 b. s. 5 d. h., J. P:. te Middelburg, f3 b. s. 3 id. [JhLj met een rijwiel rijden over een rijwiel pad op- zoodanige wijze, dat de veiligheid van het vereker wordt in gel,vaar Ige- braccht: L. D. te Vlissingen f 10 b. s. 10 d. h., J. T. de M. te Amsterdam, terugga ve aan ouders, zonder toepassing van straf, in verband met zijn leeftijd; straatschenderij: J. K., D. M., J. de N. en M. S. allen te Arnemuiden, vrijspraak, Ca. Pa. V. te Middelburg 1' 10 b. s. 1 w. tuchtschool; openbare dronkenschap: A. de S. te Beverwijk, f 10 b. s. 10 d. h.; handelen tegen het Reglement op de wegen en voetpaden in Zeeland: J. J. te Koudekerke, f 10 b. s. 10 d. li.; te Vlissingen als liedjeszanger zonder vergunning van den burgemeester zijn bedrijf op den openbaren weg uitoefe nen: H. B., te Rotterdam en J. Wl. te Beverwijk ieder f 3 b. s. 3d. h. Kantongerecht van Goes, De Kantonrechter te: Goies heeft ver oordeeld wegens overtreding leerplichtwet: H. D. A„ Kloetinge f 1 iif 1 d. g.; straatschenderij: J. K.G. O., Wp'I- phaartsdijk f 10 of 10 d'. g.; slroopen]P. B., Hansweert f 15 of 15 d. ig.; J. S.F. Jl. Di. Hansweert sf 10 jol" 10 d. g.E. v. G. aldlaar, eenj berisping. hond niet in het jachtveld vtasthpu- den: J'. I. (Li-, WisAenkepkiej f 3 dJ :3 id.lh!. overtr. pioliliever. van Kra'bbenlddj'kje: C. C., Krab'bendijke f25 of 10 d. g. vee zonder voldoende toezicht la ten ioopenL. v. L„ Wissenkerke f 10 of 10 d. jg.; te Gpes ©e;n jongen b'enede|ii 16 jiaar paard laten geleiden: A. C., Kloetinge f 5 of 5 d. a'r% te Goes meer dan 10 L. benzine oj— geslagen hebben: A. T. v. d. W; Goes f 5 ioif 5 dagen hechtenis; te Goes' bij een ver. van wiegen met zijn auto een andere auto inhalen: C. d. W. Koudekerke f 1 of ld. g.; te Wis'senkerke ventien zonder Ver gunning van B; en Wi.N. P., Leiden f 5 of 5 d. g. te Wemeidinge op straat vloeken en tiei'en: J. Dl, Wemeldinge f 6 of 6 d. g. te Kapell'e overtr. der snelheid: H. G., zonder bekende woonplaats i *5 of 5 d. g.; D. P., (Maastricht, W|. G., Hein- kenszand f 10 of 10 d'. jg. niet geijkte ge wichten "voorhanden heb ben: A. M., Goes, I. R., Rotterdam f2 of 2 d.; i j afgekeurd gewicht voorhanden hebben: D. d. K., Nisse, f 5 of 5 d. rijden "s avonds zonder licht en zonder reflector: A. ~B., Hoedekenskerke f 5 of 5 5 d.; met auto rijden zonder rood achter licht: M. W., Nieuwdorp, f 5 of 5 d.; met motorrijtuig rijden zonder twee remmen: H. M., Kruiningen f 10 of 10 d.; op kruispunt van wegen rechts niet voor laten gaan en de veiligheid van het verkeer ingevaar brengen: D. Pi. v. S., "s- He,erenboek, ontslag van rechtsvervol ging en vrijspraak'; met motorrijtuig rijden zonder voor en achterlicht: D. P:., Ovezande, f25 of 10 d.; 's (avonds zonder licht en reflector:, P. A. v. O., Ierseke, f7 of 7 d. met auto veiligheid van het verkeer in gevaar brengen: J. W. K., Wijk aan Zee, f 25 of 25 d., W. F. M., Middelburg, f 15 of 10 dagen hechtenis; met motorrijtuig vrijheid van het ver teer belemmerien: J. v. D. Wemeldinge, vrijspraak; met auto geen signaal geven en niet stilhouden op eerste vordering van den ambtenaar C. A. G., Rotterdam,f 5 en f 15 of 5 of 15 dagen hechtenis. Aangehouden, De Belgische Justitie heeft op verzoek van de Nederlandsche justitie aangehou den de landbouwers R. en A. van D'. uit Graauw, die naar Antwerpen waren uit geweken en die er van verdacht worden goederen "en vee tot een aanzienlijk be drag aan hun faillieten boedel te hebben onttrokken. De Belgische reigeering zal hen uitleveren. Daad van werklooze. Eenigen lijd geleden heelt een werk looze Italiaan in den trein tusschen Bus- sum en Amsterdam f 12.50 gestolen uit het taschje van een medereizigster. Hij door de rechtbank veroordeeld lot een gevangenisstraf van 2 maanden met af trek van de voorloopige hechtenis. Het O. M. had 5 maanden igeëischt. Gewond door een auto. De varkenshandelaar uit Barneveld die op 14 Juni j.l. een motorrijder bij de kruising Nieuwe Hilversumsche weg en Iepenlaam te Hilversum aanreed en hem daardoor ernstige verwonimgen toebiracht is door de rechtbank veroordeeld tot 14 dagen hechtenis, wegens het veroor zaken van letsel door schuld. Het O. M. had veroordeeling (gevraagd van vier we ken en betaling van f 450 schadevergoe ding voor den motor. Rheumatiek? Sloan's is het beroemde, snelwerkende liniment. Het middel, dat doordringt zonder inwrijven. Brengt verbazende ver lichting. Indien U lijdt aan rheumatiek in de gewrichten of spieren, schaf U dan onverwijldi een flacon Sloan's Liniment aan. Millioenen hebben het metr succes gebruikt bij Rheumatiek, Lendejicht, Ischias, .Verkoudheden op de Borst, Verstuikingen, Kneuzingen. (Ingez. Med.) De vroedschap van Zierikzee, Bij de uitgeversfirma G. W. den Boer te^ Middelburg is thans compleet ver schenen het met steun van de gemeente Zierikzee en van het Zeeuwsch Genoot schap der Wetenschappen uitgegeven prachtwerk „De Vroedschap van Zie rikzee" van de tweede helft der 16e eeuw tot 1795, door P. D, de Vos, ge meente-archivaris van Zierikzee. Zierikzee, van ouds de tweede stad van Zeeland en tot 1795 een belangrijke en machtige plaats in het Zeeuwsche gewest, heeft het ongeluk gehad in Fe bruari 1811 veel oud archief te verlie zen en met den kerkebrand van October 1832 is ook nog heel wat (kerkerekenin- gen en begraafregisters) verloren ge gaan. Uit wat overbleef heeft nu de samensteller van het bovengenoemd werk getracht al datgene bijeen te bren gen, wat eigenaardig in een geschiede nis van een vroedschap thuis behoort. Waar de lezer gapingen vindt, is dit te wijten aan het verloren gaan der bron nen. De te behandelen vroedschappen of raden in dit werk, van de tweede helft der 16e eeuw tot 1795, zijn ongeveer 340 in getal. Waar het mogelijk was zijn de woonplaatsen in de onderscheiden dee- len der stad opgegeven, is de grootte der nalatenschappen meegedeeld, zijn de bijzonderheden betreffende leven en be drijf niet vergeten. De inleiding bevat een historisch over zicht van de samenstelling der regeering van Zierikzee, met bijzonderheden, ont leend aan de oude contracten van har monie die zoolang geheim gehouden regeeringsovereenkomsten uit waar van 'n groot deel weliswaar indertijd door jhr. mr. J. de Witte van Citters in het licht is gegeven, maar met verzwijging van de namen der deelhebbers. Ter beoordeeling van de verhouding der regeeringsfamiliën, zoowel onder ling als ten opzichte van de stad, is het nu waarlijk niet te vroeg, die namen mede te deelen. Talrijk waren eertijds de Zierikzee- sche regeeringsfamiliën. Zeer klein is het getal der nog in Zeeland wonende afstammelingen. Maar vrij groot het aan tal der elders gevestigden, die, hetzij door rechtstreeksche of zijdelingsche af stamming, daarmede verbonden zijn. Het werk is royaal uitgevoerd en keu rig gebonden. ige vorst gebruiken we een of rneér la gen slro om alten welke met een rietmat worden afgedekt, opdat het stroo droog blijft. Als het weer het toelaat verwijdei- ren we het dekmateriaal al spoedig op- dal de planten zooveel mogelijk licht Ikhn- nen ontvangen. Nu zijn er ook planten soorten welke wel niet geheel winterhard zijn, maar toch ook niet bepaald vorst- vrij gehouden behoeven te worden. Deze plaatsen we in 'n hak welke bij strenge» vorst met een rietmat en bij licht© vorst 'in het geheel niet gedekt wordt. Hierin overwinteren c. a. Campanula mediilm, Helianthus sparsifolius, de volle grond soorten van Chrysanthemum indicum, de in Augustus gezaaide of gestekte Antirr hinum, Penstemon, Silene, eenjarige vi ooltjes enz. In een zachten winter zullen verschillende dezer soortien er wel' door komen, maar- daar 'kunnen we het niet op aan laten komen. Vooral deze bakken too eten ook flink worden gelucht opdat de planten niet of weinig groeien zullen en 'krachtig blijven. Plaats vooral alle planten dicht aan het glas opdat ze zooveel mogelijk licht kunnen ontvangen. BIJ MAAG- EN DARMKWALEN, tegenzin in eten, tragen stoelgang, opge blazenheid, maagbranden, oprispen, be nauwdheden, pijn in 't voorhoofd, neiging tot braken, bewerken 1-2 glazen natuur lijk „Franz-Josei"-bitterwater grondige reiniging van het spijsverteringskanaal, (Ingez. Med.) Eiij de te Gcrinchem gehouden ver kiezing van (gemachtigden in het kiescol- 'lege der Ned. Herv. Kerk zijn de can- didaten van de vrijzinnigen gieklozen met 275277 stemmen. Steunt bij gelijken prijs en kwaliteit DE NEDERLANDSCHE INDUSTRIE Gij dient daarmede Uw land En ge bestrijdt de werkloosheid. Het bewaren van planten in koude bakken. Nu we het winterseizoen weer zijn in gegaan vragen onze hakten onze bij zondere aandacht. ''Wel gpbruiiken wie. deze bakten den gehfselen zomer voor [hel zaaien, stekken en opkweeken van tal van planten en teelen wij er gewassen in, welke ook in den zomer beschutting 'be hoeven, maar nu dienen deze hakten tal van planten als schuilplaats tegen win terkoude en overmatige vocht. Diaar stoiokbakkeu wel niet in kleine particu liere tuinen zullen voorkomen, kunnen we hier volstaan met de be.sprlejking van koude hakken. Ai naar gelang de soort van planten welke er in zijn onderge bracht zullen we deze bakten door diek1- ken en omkisting geheel of, «enigszins vorstvrij moeten houden. Geheel vorst- vrij houden we de, 'bakten waarin ste'k- planten van Margrieten Chrysanthe mum fruiescens, Calceolaria, Gazania splendens, Fuchsia, Gnaphalium e.a., zijn (geplaatst. Ook Geranium Pelargonium kan men met ©enige zorg wel in deze hakten overwinteren. Men moet ze dan vooral goed droog houden en op een laagje fijne droge koolasch of turfmolm plaaltsen. Bij gunstig weer moeten deze bakken worden gelucht; ook moeten ,alle rottende piantendeelen steeds tijdig worden weggenomen Bij dreigende nachtvorst dekken wte deze bakken al tijdig in den namiddag opdat we zooveel mogelijk warmte opsluiten. Bij stren- Olympische spelen. De "Spaansche regjeering heeft aan 't Olympisch Comité een subsidie toege- kelnd van f 88.000 om d'e deeOneming^yan Spanje aan de komende Olympische Spe len te bekostigen. —o— Voetbal, Zuidelijke 2e Klasse A, Overzicht. Het loopt dit seizoen hiizonder vlot vain stapel met de competitie van dien K. N.V.B. Haff November en reeds is: er meer dan 'n derde igedfeelte van Let pro/gramma achter den rug. Oiok Zondag j;l. bracht heerlijk' voetbajïweer zoodat er in het geheel© land weer naar har telust is gevoetbald. De nederlaag, die Terneuzen in Breda van Hero te slik ken kreeg, heeft Middelburg, nu z'ij' zelf op zeer verdienstelijk© wijze van M©vo won, een voorsprong van twee punten bezorgd op baar pnovinciegenooten. Hero is door haa,r overwinning op Terneuzen meer opi den voorgrond getreden en heeft thans evenveel veriiespunten als: Middelburg. Zij heeft echter momjenteiel één wedstrijd minder gespeeld. Een goe de dag was het voor R.B.C., dat T.S.C.i op beslste wijze .sloeg. Ook de club van Luisterber.g gaat thanis weer 'n woordje meespreken. De Cadetten leden opnieuw 'n nederlaag, ditmaal vian het bezoekjen- de Alliance, al was het dan ook' slechts met verschil van één doelpunt. Reist nog te vermelden, dat D.O.S|.K.O. in Breda over de Baronie zegevierde en laatstge noemde club daardoor met één winst punt 'uit zes wedstrijden nolg steeds de laatste plaats inneemt. De wedstrijden voor morgen. Er staan ons weer eenige interessan te ontmoetingen 'te wachten. Rijken we allereerst naar den wedlstrijld de liaronie Mevo, dan zien we dat naar alle waar schijnlijkheid de Be.rgS'che tweedeklasser morgen 'n paar puntjes rijker zal zijn, omdat zij' ongetwijfeld sterker geacht moet worden dan de Baronie. Alliance en T.S.C. 'binden den strijd in Roosendaal aan. Hier lijkt ons een kleine zege voor de bezoekers niet uitgesloten, al zal hiel terrein-voordeel van Alliance wel een hartig woordje meespreken. Een aardige strijd kan gespeeld worden in Breda;, waiar twee wispelturige clu'bls: tegenover elkaar komen: Yelocitas—Breda. Het i's absoluut niet te zeggen, wie deze derby zal winnen. En wat te denken van D.O.S.K.O Ilero? Zouden beide clubs ook kampioen- ideeën hebben? Dat belooft op den Raayberg zeer ze ker een spannende wedstrijd te worden, waarin o.i. de thuisclub meer kans zal hebben dan de bezoekers. Wij houden het tenminste op een D.O.S.K.O-CLverwin- ning Tenslotte gaat in onze hoofdstad aller belangstelling uit naar de: ontmoe ting tusschen Middelburg en Terneuzen. Terneuzen, dat reeds menigen voetbalen thousiast heeft doen versteld slaan van haar wedstrijduitslagen, zal natuurlijk niets onbeproefd laten om ook 'Middel burg, indien maar eenigzins mogelijk,, hetzij één of twtee puntjes le ontnemen. Het trio DingemansehLeijnse-Lindenberg slaat echter zijn mannetjes, terwijl Vogel genoeg actie in de voorhoede kan bren gen om verwarring t© stichten in de ver dediging van Terneuzen. Komaan groen- witlen, speelt met bravour en een over winning kan niet uitblijven! Naar men ons mededeelde zullen een

Middelburgsche Courant | 1931 | | pagina 9