Reuzenletters in de lucht Persil blijft Persil Laat komen wat wil SPORT. BUITENLAND. Algemeen Overzicht. 0- en W.-Souburg. LAATSTE BERICHTEN. Fmanciëele Berichten Advertentiën; MARKTBERICHTEN. i Op een hoogte van circa 4000 Meter schreef Zaterdagmorgen een vliegenier met zijn vliegmachine het woord „Persil" in de lucht boven onze stad. Al vielen de letters anders uit dan hier beneden in spiegelschrift is afgebeeld, hij vormde ze toch met zoo'n volkomen zekerheid en vertrouwen, alsof hij rustig aan zijn bu reau het woord „Persil" zat te schrijven. Deze grootsche reclame voor het we reldberoemde zelfwerkende Waschmid- del „Persil" hetwelk door E. Ostermann Co.'s Handel Mij. N.V. te Amsterdam in den handel wordt gebracht, wekte de algemeene bewondering; duizenden volg den met belangstelling en spanning al de bewegingen van den schrijver aan het firmament. burg, Vogel geeft «au Suljkerb,* die «..gebracht De Piloot, met zijn machine hoog in de lucht manoeuvreerende, ontwikkelt te vens uit de chemicaliën, die hij daartoe medevoert, per seconde ongeveer 8000 kubieke Meter rook. Door dezen rook achteruit de machine te stooten, worden 'de letters door hem, al vliegende met een snelheid van 150-200 K.M. per uur in spiegelschrift geschreven (volgens afbeel ding), opdat men ze vanaf den beganen grond kan lezen. De letters P en 1 ver krijgen daarbij een hoogte van 1| K.M. de overige letters e-r-s-i een hoogte van 1 K.M., terwijl het geheele woord 7000 Meter lang is en bij helder weer in een omtrek van meer dan 100 vierkante K.M, leesbaar blijft. (Ingez. Med.) Voetbal. Middelburg—Stormvogels 4—8. Bijgewoond door een flink aantal toe schouwers heeft Middelburg gistermiddag haar eere-wedstrijd gespeeld tegen de IJmuidensche eerste klasser Stormvo gels. Alvorens de wedstrijd zou aanvan gen, "had de Middelburg aanvoerder een mooie bloemenmand van de gasten in ontvangst te nemen. Bij de opstelling der elftallen bleek ons, dat het groenWwitt|e elftai enkele wijzigingen had ondergaan. Becks, bekend speler van enkeie jaren her, bezette de linksbuitenplaats, terwijl .Remijn op de spilplaats vervangen was door F. Lcijnse. Deze laatste wijziging1 zal voor de toekomst o.i. een goede blij'kten te zijn. Wel had deze speler bij momen ten moeite om het tempo te kunnen volgen, doch op den langen duur zal hij zich bepaald wel bij het spel zijner me despelers weten aan te passen. Becks kon ons Bosschaart nu niet altijd doen vergeten. Mogelijk dat ook hij zich nog voor de competitie meer weet in te spe len. Overigens hadden Dingemanse, Dirk- se, de Bruijn en Ploegardt een slechten dag. De gasten telden 3 invallers. Niette genstaande vielen er geen zwakke plek ken in het elftal te bespeuren. Zij gooiden "het spel goed open en werden daarbij flink gesteund door hun halflinie. Ten slotte is deze wedstrijd, die onder leiding van den heer P. Koster stond, een nut(- tige oefenwedstrijd voor de groenJwit)ten geworden. Over het spelverloop kunnen we kort zijn: De eerste aanvallen zijn voor de Stormvogels. Na 2 minuten spelen zet hun linksbuiten onberispelijk voor het doel, waar de rechtsbinnen zijn club de leiding bezorgt 0—1. Middelburg werkt zich dan wat los en de strijd raakt meer verdeeld. De midvoor der gasten schiet 'n keer tegen den paal, terwijl aan den anderen kant Vogel goed doorgeeft naar Suijkerbuijk, die op zijn beurt een goed schot lost, dat de keeper er keurig ui 5- ranselt. Na 13 minuten volgt een goeden voorzet van Becks, die Vogel buiten be reik van den keeper netjes inkopt 11. 'Middelburg komt dan weer enkele ma len opzetten, doch zonder sudces. Een aanval der gasten wordt besloten met een schot van den rechtsbuiten, dat via den voet van een M.-achterspeler in het doel verdwijnt 12. De groenAvitten ge ven den moed niet op en ondernemen verscneidene aanvallen. Bij één daarvan houdt de r echlsback der gasten hpt leder met zijn hand tegen; een vrije schop is het gevolg, die door F. Leijnse keurig in een doelpunt wordt omgezet 2—2. Di rect daarop begaat dezelfde achterspeler van Stormvogels eenzelfde overtreding, doch thans geeft Leijnse door aan Vogel, •wien het leder wordt ontfutseld. Bij een aanval der gasten ontstaat er een misver stand tusschen Dingemanse en J. Leijn se, waardoor de Stormvogels gemakkelijk de leiding kunnen veroveren 23. Kort daarop vergroot de midvoor van dicht bij den voorsprong 2—4. Voor de rust volgt nog een mooie aanval van Middel- tegen den paal schiet, doch het leder weer te pakken krijgt en den stand op 3—4 brengt. Dan is het rusten. In de tweede helft begint Middelburg met een klein overwicht, waarin Suijker buijk een fraaie kans om hals brengt en Vogel een keer met de doellat te kampen heeft, i Na een kwartier is het M's.-oveif- wicht echter gedaan. Gedurende h(et vér dere verioop van den strijd krijgen de gasten de overhand. Een schot van h.un spil verrast de M.-keeper 35. De rechts^- half maakt er 3—6 van, terwijl hjun rechtsbinnen voor het zevende doelpunt zorgt. Uit een corner op het doel der gasl- ten kopt de Bruijn keurig Middelburg'» vierde doelpunt tusschen de touwen 4—7. Tenslotte brengt de rechtsbinnen dein eindstand op 4—8. o De tweede Scheldezwem- wedstrïjd. Begunstigd door mooi, zonnig weder heeft Zaterdagmiddag de tweede zwem wedstrijd om den door den burgemeester van Vlissingen beschikbaar gestelden Scheldewisselbeker plaats gehad. Was verleden jaar bij den eersten wed strijd op 23 Augustus de voorbereiding en regeling zóó, dat critiek niet achter wege mocht blijven, thans was dit geheel anders. Mede op advies van den Neder- landschen Zwembond, was door de com missie van voorbereiding alles gedaan om de veiligheid der deelnemers voor alles te waarborgen. Verleden jaar waren er veel meer deelnemers dan booten, nu was gezorgd, dat er voor iederen deel nemer een boot was, terwijl ettelijke sleep- en motorbooten met medische- en andere hulp aan boord patrouilleerden Tal van leden van de Vlissingsche red dingsbrigade voeren mede, om zoo noo dig daadwerkelijke hulp te verleenen. Aan het strand te Vlissingen was een groote tent opgeslagen, waarin vijf afdee lingen. Een voor een algemeen medisch overzicht van den binnenkomende een tweetal grootere ruimten voor het ont vetten en masseeren, resp. voor deel neemsters en deelnemers en twee klei nere voor personen die eventueel meer directe rust noodig mochten blijken te hebben. Daarbij waren aanwezig zusters uit het gasthuis, de verbandmeesters van de Schelde, en de transportcolonne van het Roode Kruis met draagbaren, enz. Een veldhospitaal in het klein dus. Ook van de cabines van het volksbad waren ook enkele voor het Roode Kruis gere serveerd. Met den algemeenen leider, dr. Staverman, waren nog een paar dokters ter plaatse en ook een Roode Kruis boot ontbrak niet. Het badbedrijf was Zaterdagmiddag ge sloten en een groot deel van het strand was vrij gehouden voor het aankomen van de deelnemenden, die zouden worden aan wal gebracht als zij de finish, een touw met wimpels er aan en gespannen van den spring naar den duiktoren, hadden aangeraakt. Evenals verleden jaar was de start te Breskens op eenigen afstand van het badstrand aldaar. De deelnemenden moesten zich te twee uur daar eerst aan een keuring onderwerpen van de 26 opgekomenen moest één, no. 27, worden afgekeurd, terwijl als wij goed zijn inge licht, de heer Stenders uit Amsterdam meende zich niet geneeskundig te moe ten doen onderzoeken, maar op eigen risico deel wilde nemen. Aan den start verschenen 18 heeren en 7 dames en voor de kust lag voor ieder een boot met bemanning gereed. Te 2.20 loste de burgemeester van Bres kens het startschot en begaven allen zich te water. Met forschen slag ging het di rect Oostwaarts de rivier op. Het kostte de booten moeite om hun eigen zwem mer of zwemster te vinden en* aan allen is dit dan ook niet gelukt. Met den stroom mede werd vrij ver Oostwaarts gezwommen om later over te steken naar de Walchersche zijde. Toen kreeg men het zwaarste gedeelte van het ongeveer 7 K.M. lange traject, Intusschen was, reeds eenige malen uit volgbooten de roode vlag opgestoken als bewijs, dat er hulp noodig was, die gelukkig steeds spoedig kon worden verleend. Te Vlissingen stonden honderden op den Boulevard af te wachten of er deel nemers in het zicht kwamen. Zij wer den door den op hoogen prijs gestelden radiodienst van de Marine, die in een kamertje onder het badpaviljoen morse seinen van den mijnenveger I opving en richt was binnengekomen, dat zij zich aan boord van de booten bevonden, on der wie die het zeer ver gestuurd had den, maar van wie duidelijk was dat zij den stroom ook niet zouden kunnen trot- seeren, gelukte dit ten slotte nog slechts aan één, die ook de finish passeerde, doch door een haast bovenmenschelijke krachtsinspanning in de neer wist te komen en toen toch nog kon aantikken. Het was de heer v. d. Velde uit Boom, die evenals den even te voren vlak voor de kust opgepikten heer Stenders uit Amsterdam, per brancard naar de Roo de Kruistent moest worden overge bracht, De heer v. d. Velde had 3 uur 43 m 36.8 sec over het traject gedaan. De eerste prijswinner was oogenblik- kelijk weer fit, doch beide laatstgenoem de zwemmers moesten, op medisch ad vies, naar het Gasthuis worden overge bracht omdat rust en goede behande ling voor hen noodzakelijk waren. Van de overige 22 deelnemenden ge lukte het niemand den wal zwemmend te bereiken, terwijl verleden jaar binnen het uur 7 van de 8 dames en 5 van de 16 heeren goed aankwamen. De wachtenden hebben dus niet veel kunnen waarnemen van den wedstrijd en moesten zich de eerste uren tevreden stellen met muziek van St. Caecilia. Des avonds had in Britannia de prijs uitdeeling plaats, waarbij burgemeester van Woelderen zwemsters, zwem mers en belangstellenden welkom heette en er op wees, dat de organisatie uitste kend was, doch dat de weersomstandig heden moeilijkheden opleverden. Spr. deelde mede, dat een voorloopige com missie is opgericht om te komen tot een Provincialen Zeeuwschen Zwembond als lid van den Nederlandschen Zwembond Deze commissie bestaat uit de heeren C. A. van Woelderen, dr. A. Staverman J. J. v, d. Jagt en D. W. Toussaint te Vlissingen; W. de Graaf te Middelburg C. A. Hajenius te Goes en H. W Priems te Terneuzen. De burgemeester complimenteerde daarna den heer Kuijpers en wees er op dat er vorig jaar meer gelukkigen wa ren. Gelukkig was er thans ook een Belg bij hen, die de finish bereikte en de heer v. d. Velde, die onder leiding van zusters van het ziekenhuis uit zijn prijs in ontvangst kwam nemen, heeft de bekerhoudster, zijn landgenoote goed verdedigd. Waar de heer Kroese aan kwam aan het Fort de Nolle en de heer De a.s. Volkenbonsconferentie. September is weer genaderd. Derhal ve ook de Volkenbondsvergaderingen. De val pruimen 410, alle s per 100 kg. Peren: Précose de Trevoux 15—19, Clapp's Favorite 10—12, Seigneur d'Es- peren 13—22, Marg. Maritlat 15, Souve- i nir de Congres 7—16, Triumph© de t Vienne 15—23, Jutteperen 925, Beurrê d'Amanlis 7—19, id. de Me rode 510, id. Lebrun 7—20, id. Durandeau 6, id. lDi0XLQSVOl"^ctlU.'t;i j iu. v.7 belangrijkste is wel die der groote coör-1 Hardy 12, id. SVilhelmina 67, d'Areml- dinatiecommissie der Europeesche com- berg 56, Doyenne du Cornice 31, dr. .j- i /,,,icco io Herzogin UIU'ÜHU'CU'! 111X1100AC U.C J. Lm. t missie. Alle Europeesche staten zijn Ciornelis 12, Marie Louisse 10, Herzogïr hierin vertegenwoordigd, sovjet Rusland 'j Elsa 13, Vijgeperen 513, wijnbergamot en Turkije incluis. Zij zal allereerst het T ten 6, Cons, a la Cour 5—8, Soldat La- boreur 5—9, dr. Jules Guyot 8—10, Wil- •rapport der landbouwoommissie behan delen, waarin de Europeesche meest1*" gun'stiginigs ver dragen zijn uiteengezet. - Er wordt voorgesteld een instantie in jlPerzikperen 56, Ameloten 6, Scheile- bellera 7, wittebroodsperen 5. G; het leven te roepen die met het oog op het uiteenloopend karakter, van deze j peren 4 verdragen in de toekomst alle voorkeurs- ,T verdragen zal bestudeeren. In behandeling komt ook het rapport van de thans bijeen zijnde economische deskundigen waarin de toekomstige Eu- opeesche douanepolitiek en in het bij zonder de kwestie van het algemeene tarievenbestand behandeld wordt. In de coördinatiecommissie zal voorts het Rapport der credietcommissie ter sprake komen waaraan prlncipieele po litieke beteekenis kan worden toege kend. i Het lot nu toe streng ,g|eheim gehouden rapport van de Credietcommissie bevat 1 1 IDlOjyOUWüU'HII I IJ bsüc uoiiiOiix- j de Europeesche meestbe- liam Duchesse 513, Bon Chretien Wil- raopri ziin uiteengezet. fliam's 47, Duifjesperen '56, ronde '""<1 - n Callpbouts- 6, Sctiarlakenporen 3—5, af val- en kroelperen 0.50—4, Diamantpe- ren 5—7, gilles per 100 kg. Appels. Transp. de Cronsel 13—20, Signe Tillish 12—21, the Queens ll 30, Zigeunerin 14—27, Mank's Codlin 1118, Princesse Noble 510, roo'de Calville 810, Jac. Lebel 510, blan ke Armgaarde 6—8, Hondsmuilen 5 9, Constantijn de Groot 7—9, zomer Bel lefleur 5, Codlin Keswick 6—14, Gan- ebout 5—8, Bismarck 47, Grofzuur 5—12, ganzerodes 68, Eng. Pigeon 16, J r> 'O- zoete Ribbe,ling 7—16, blomszoet 69, af val- en kroetappels 1—4, alles per 100 kilogram. Diversen: blauwe druiven 43—50, roode bij de behandeling van de oorzaken der. ------ —--- - 100 kg verwijzing naar bessen 18, tomaten 2—11, alles p. luo ag. - I T, nmnmpn economische crisis een het rapport der commissie Layton en opent aldus de mogelijkheid in de coör dinatiecommissie het herstelvraagstuk op het tapijt te brengen. Voorts is er het rapport der commissie inzake de werkloosheid. Als leden van den Volkenbondsraad treden dit jaar Spanje, Plerzi'ë en Vene zuela af. Vermoedelijk wordt Spanje her kozen. In plaats van Pterrië en Venezuela komen waarschijnlijk Bolivia en China. BRAZILIË. Uit Rio de Janeiro wordt gemeld' dat de Braziliaansche regeerimg een mo ratorium' heeft afgekondigd voor alle toui- tenlandsche leeningen. Uitgezonderd zijn slechts de oblligatieleeningpn uit hipt jlaar 1922. VEREENIGDE STATEN. De Amerikaansche gezant te Alejqam- idiië beeft aan de Egyptisch^ regeering -i - .—n. meloenen 14—21, Reine Victoria pruimen 1.60 beide per 100 stuks. Rotterdam, 31 Augs. Op' de vee markt van heden waren aangevoerd: 545 vette runderen 285 vette- en graskalve- ren, 957 schapen en lammeren, 27 var kens Prijzen voor: vette koeien le kw. 89— 95, 2e kw. 70-80, 3e kw. 60—68, kal veren le kw. 1.10—1.25, 2e kw. 8088, 3e kw. 60—75, schapen le kw. 5868, 2e kw. 40—57, 3e kw. 38—40; lammeren 78—93; varkens 1 kw. 42—44, 2e kw. 35—40, 3e kw. 3035; Echte soort 41 -43. Vlas- Aangevoerd uitsluitend schoon van blauw 2400 kg; prijzen 45—521/2, van IIoU. geel 2500 kg, prijzen onverkocht; van dauw'-rood 3000 kg. prijzen 40 et Geel mosterdzaad 12—1^, blauw maan zaad 18—20, koolzaad 1718, karwij- zaad 18—20. 11 1 Aardappelen. Zeeuwsche blauwe en neen aan ue Stenders voor de finish moest opgeven, een uitnoodiging overgebracht tot deiel- bonte 3.25—3.60, Zeeuw. Eigenheimers kan geconstateerd worden, dat Amster- neming aa" het Congres dat in December 2.25—2.80, blauwe 2.502.80, eerstelin- dam zich kranig heeft gehouden. a.s. te Washington zal worden gehpuden gen 2.80—3.00, Brielsche Eigenhs. 3.40, - - tf rf j ftQ 'Xxx M-éxvxx x.x~xxxS Was'Mmgton De heer Kuijpers uitte zijn bewonde- ter bespreking van den toeisltand op' de voirw ring over de algemeene organisatie en Katoenmarkt. De Egyptische regelenng I ne 5 6. Aanvoer llin c, vraag bracht dank uit vooral ook aan de lood- heeft bjaar gezant te [Washington opdracht gegeven er bij de Amerikaansche re- geering op aan te dringen het cong|res De burgemeester dankte allen, die reeds in October a.s1. te houden aangezien medewerkten aan den wedstrijd en wees de nieuwe .aanplant van katoen in Egypt* er op dat sommige zwemmers eigenwijs te reeds in, December zal beginnen, waren en niet naar den raad van de lood- VOOR INDIE iwestl. lang 5—7, id. ronde 6—8, id. Mei- sen wilden luisteren. Anders zou de uit slag zeker beter zijn geweest. Met ver-] trouwen kan men den derden Schelde- zwemwedstrijd voorbereiden. De voor uitgang van de zwemsport is, aldus spr., in het belang van de badplaats. De heer J. P. van Bel bracht dank aan den burgemeester voor de energie en het medeleven, waar het de belangen van Vlissingen geldt. Spr. deelde mede, dat de heer Kellenbach, voorzitter van den Nederlandschen Zwembond, zijn be wondering geuit heeft over de organi satie en over de buitengewone belang stelling van het publiek, waaruit blijkt, dat de wedstrijd populair is. De winkelweken te Goes. GOES. De inzet van de winkelweken op Zaterag jl. was schitterend. Het was gezellig druk in de straten, vooral Za terdagavond. Van 8 tot 10 uur werd op een schip, dat in de haven heen en weer voer, een concert gegeven door het muziekgezel schap van Kattendijke, aangeboden door de buurtvereeniging „de Kade". Naar het eomité ons mededeelde is het meer dan tevreden over de étalage's en over de belangstelling van het pu bliek. Vanmorgen werd de Koninginnedag ingeleid door onzen beiaardier, die van 8 tot 9 uur vadenlandsche liederen op het carillon speelde. In de morgenuren leerlingen der J werden de leerlingen der bewaar- direct publiceerde, op de hoogte van den I scholen voor de Oranjle-vereeniging ont- gang van zaken gehouden. Wij waren haald. Voorzien van vlaggen en getooid in de gelegenheid te zien met welke nauwkeurigheid daar de wedstrijd werd gevolgd, waaruit echter ook bleek, dat het voor velen een zwaar werk was. Dit zou bij het resultaat nog duidelijker blijken. Het was eerst na ruim twee uur, dat de eerste zwemmer in het zicht kwam en na 2 uur 37 m 1,2 sec, tikte deze, de heer Kuypers uit Amsterdam, aan de lijn en werd hiermede dus voor ditmaal eigenaar van den wisselbeker. (Verle den jaar is deze in 2 u 4.2 sec gewon nen door mej. J. Lauwereins uit Osten- de, die ditmaal toeschouwster was.) Het zou nu lang duren voor een twee de den wal bereikte, en dan nog eerst nadat hij, medegetrokken door den stroom, die nu zeewaarts ging, de fi nish voorbij was gezwommen en ver plicht was bij het Nolleboofd aan wal te gaan en van daar te voet naar het bad strand. Hij was dus wel over de Schelde gekomen, maar kwam alleen voor een herinneringsmedaille in aanmerking. Nadat reeds enkele uitvallers waren met sjerpen trokken ze door de stad. Vanmiddag voeren de leerlingen van alle lagere scholen op de Groote Markt de bekende kleppermarsch uit en zin gen enkele nationale liederen. Het mu ziek gezelschap Hosanna zorgt voor de begeleiding. Daarna werd een flinke wandeling door de stad gemaakt. Hosanna en het muziekgezelschap van Kloetinge zullen voor pittige marschen zorgden. De Nederlandsche Middenstands- bank N.V. deelt ons mede, dat de heer J. F. Wijers, directeur van Tiet kantoor Middelburg, met ingang van 1 Sept. a.s., ontslag uit zijn functie heeft ver zocht, welk ontslag hem op de meest eervolle wijze is verleend. Tot directeur van het kantoor Middel burg is 'met ingang van denzelfden, datum benoemd de heer C. J. Booster, adjunct- directeur van het kantoor te Rotterdam. Eerst thans worden bijzonderheden bekend omtrent een aardbevingscatastro fe welke Beloetsjistan heeft geteisterd. De telegraaflijnen zijn thans weer ten deele hersteld. Drie steden en honderden dorpen zijn van Donderdag tot en met Zaterdag door meer dan twee honderd aardschokken geteisterd. Tot nu toe worden uit het gebied van de ramp nog slechts 30 dooden gemeld, daar het 't grootste gedeelte der bevolking gelukt zou zijn zich na de eerste vrij zwakke schokken in veiligfi^id te stellen. De re geering heeft alle beschikbare vliegtui gen geconsigneerd ter vaststelling van de schade en ten einde de zwaar be proefde bevolking van levens- en genees middelen te voorzien, aangezien de trein verbindingen nog wekenlang gestagneerd zullen zijn. Er werd geweldig veel materieele schade aangericht. De centrale gevange nis te Mach werd eveneens volkomen verwoest, waarbij twee cipiers en vier burgers om het leven kwamen. BR.-INDIE. Het vertrek van Gandhi uit Bombay is een geweldige uittocht geworden. In hel gedrang werden 20 personen zwaar gewond, dat zij naar het ziekenhuis moesten vervoerd. Zijn geheele bagage bestaat slechts uit een paar wollen doeken, zijn horloge met ketüng en een paar blikken geiten melk, die bewaard worden in de koel ruimte van het schip. Kort voor het vertrek van den) s Loonier verklaarde Gandhi op hem gestelde vra gen, dat hij aan den horizon gejen 'tee kenen kon waarnemen die reden gaven tot hoop, doch als geboren optimist hoopt hij tegen beter weten in. Abonnementen en Advertentiën voor dit blad worden ook aangenomen door den Agent M. DE WITTE, Marnixplein, West-Souburg. Goes, 29 Augs. VeiUngsvereeniging Zuid-Beveland. ExportveiEng. Tomaten A f 15.60, id. B 14.50-17,id. G 14.10, id CO 560, Bonken 8, id. -gescheurde 5.60, kriel 0.10, dub bele Princesseboonen A kwaliteit 13.70 id. B 8.20, zure kroetappels 1.30 alles per 100 kg. Klein veiling. Pruimen: dubbele Boere- witte 42, witt wijnspruimen 17—41, Rei ne Victoria 1041, Bidlle de Louvain 15—29, Washingtons 33, Reine Claude 11—36, Abrikoospruimen 1232, blau we kirkespruimen 2631, roode Eier pruimen 8—22, Burbank 19357 Jeffer- sons 35, Radamakers 30, Ditrisch Uhphorn 16, Tonneboers 6—22, uitschot en af- Ps. 73 24. Heden overleed, in den ouderdom van 86 jaren, na een ernstige ongesteldheid van enkele dagen, in volle ver zekerdheid des geloofs, onze innig geliefde Vaderen Groot vader, üs. GERRIT HENDRIK TOE BES, Weduwnaar van NEELTJE VAN TRIGT, emeritus predikant der Geret. Kerk van St. Laurens. Rotterdam H. J. CRAAMER—Toebes. L C. CRAAMER. Amsterdam J. W. TOEBES. N. TOEBES- van der Kleun. Arnhem A. W. WIERSINGA— Toebes. Ad WIERSINGA. Tiel: G. H. TOE BES. G. C. TOEBES— van der Kleijn en kind, Emmen C. TOEBES. J. C. TOEBES - van der Wijngaard. Djocjocarta (N.O.I.) H. TOEBES. J. TOE BESvan der Panne en kinderen. Boskoop Ch. J. TOEBES. S M. TOE BESBrouwer. Middelburg, 29 Aug. 1931. Tramsingel E 13. De teraardebestelling zal plaats hebben Dinsdag a.s. des middags 2 uur van het sterfhuis.

Middelburgsche Courant | 1931 | | pagina 3