RECHTZAKEN. Wanneer er slechts één enkele mug in Uw kamer Is, zult U niet slapen, tenzij U FLY-TOX bij de hand doodt alle insecten, is hebt om haar te dooden.^ gegarandeerd afdoende. KUNST EN WETENSCHAP. Daar hoort de vrede thuis LANDBOUW, ONDERWIJS. f3 'stelling eener verordening ex art. 178 der Gemeentewet en 'n besluit tot wij ziging in de begrooting voor 1931. M. a. st. werd besloten het rapport van de Gezondheidscommissie, betreffende het bezoek der O. L. Scholen in de ge meente ter afdoening in handen van Bv en W. te stellen. Vervolgens werd m. a. st besloten aan de P.Z.E.M. 40 vierk. m bouwgrond gelegen in de afd. Gapinge, voor den bouw van een transformator- (huisje aldaar, te verkoopen voor de som van f 6 per vierk. m. Naar aanlei ding van het verzoek van W. Duvekot Szn., om over te gaan tol afschaffing van den 7en grondslajg van heffing der personeele belasting (biljarten), werd na Ibespreking op voo'stel van B. en W. m. h. st. besloten de noofdsom dier igfc'oindslag tot de helft terug te bren gen en alzoo te bepalen op f 10. M. ast. werd besloten den pensioens grondslag van den burgemeester als amb tenaar van den Burgerlijken stamd vast te stellen op f 20. Vervolgens werd namens B. en W. de rekening der gemeente over 1930, aanwijzende in ontvang f 29875.50, in uitgaaf 28973.94 en sluitende met een goed slot van f 896.92, aangeboden. Tot leden der commissie belast met het nazien dier rekening werden be noemd de heeren Kesteloo, Arendse en Duvekot. Daarna werd den raad namens B. en W. door den voorzitter de be- jgrooting der gemeente voor het jaar 1932, aanwijzende in ontvang en uit gaaf f 30166.27, aangeboden. Vervolgens werd overgegaan tol het onderzoek van de geloofsbrieven der in Juni j.l. gekozen raadsleden, welke in prde werden bevonden, waarna m. a. st. lol toelating werd besloen. Daarna deelde de voorzitter mede, dat het be stuur van het comité tot behartiging der belangen van Vrouwepolder, een adres is ingekomen, houdende verzoek om een p'ubsidie van f 50 uit de gemeentekas ten einde een reclame campagne te kun nen voeren voo" het bezoek van Vrou wenpolder aan Zee en om van gemeen tewege over te gaan tot het doen aan leggen van een goed voetpad dat tevens als rijwielpad kan ^worden gebruikt, in de z.g.n. Korte- en Lange weg. De voorzitter deelde mede, dat waar djt verzoekschrift eerst gisteren is inge diend. B. en W. met geen voorstellen tje (Jezer zake in deze vergadering konden komen, waarom hij voorstelde thans, ge zien het vergevord©rd seizoen, tol; behan deling van het verzoek zonder een voor stel van B. en W. over te gaan, waartoe m. a. st. werd besloten. Nadat het ver zoek in den breede was besproken werd m. a. st. besloten de gewaagde subsidie te verleenen en werd aan B. en W. op dracht gegeven voor den aanleg van een goed voetpad zorg te dragen. Bij de rondvraag' gaf de heer Kesteloo, na inzage van het plan der P.Z.E.M. tot het plaatsen van de palen voor del boven- grondsche leiding, den raad met drang in overweging over te gaan tot intrekking van het raadsbesluit van 2 Juni j.l. waar bij tot bovengrondsche aansluiting werd besloten en alsnog te besluifjen de elec- trificatie der gemeente ondergrondsch te doen plaats heb(:en. Na bespreklking van het dpor den heer Kesteloo naar voren gebrachte, werd met 6 liegen een stem besloten het besluit van "2 Juni j.l. tot bovengrondsche aansluiting te handha ven. De heer Diingemanse stelde de vraag of B. en W. al ldaar z'ijn met hun voor stel inzake de verbetering van den Wee- leweg, op welke vraag de voorzitter den heer Dingemanse van antwoord diende. De heer Duvekot vestigd© de aandacht van B. en W. op djen toestand van den weg naar die Algemeene Begraafplaats te Vrouwenpolder, de voorzilier deelde den heer Duvekot med|e, dat de toestand van dpn door hem bedoelden weg de aan dacht van B. en W. heeft en dat die weg te zijner tijd verbeterd zal worden. THOLEN. OUD-VOSSEMEER. In de Woensdag ge houden algemeene vergadering van ïnge landen van het Waterschap Oud-Vosse. meer is met 26 van de 47 stemmen tot dijkbaas benoemd de heer A. Beije te Kerkwerve, die 1 Aug. in dienst treedt; op P. M. Dieleman te Ellewoulsdijk waren 10 en op J. J. Moerland te St. Annaland 11 stemmen uitgebracht. Het bezoek aan hel Museum was in 1930 niet onbevredigend, al was het to-1 tale aantal minder dan het vorig jiapr. De j archivaris betreurt lipt dat men vreem- i delingen niet meer op het museum wijst I en hen wel met tourings cars naar an dere plaatsen brengt, maar de beziens waardigheden in eigien stad overslaat Onder de aanwinsten. waren een paar spinsteentjes, die uit de 15e eeuw dag- teekenen, toen een 400 jaar geleden hét spinnewiel werd uitgevonden, geraakte die steentjes in onbruik. Verder werden verschillende munten en penningen ten geschenke ontyangen1 o.a. een groote zilveren huwelijks pen ning van Ewoud van Dishoeck, een uit het bekende Vlissin'gscbe geslacht, dat het tegenwoordige stadhuis en het beroemde Beeldenhuis deed bouwen. Twee schilderijen van Ruysdael aan het Mauritshuis geschonken. Prinses de Croy, geboren gravin de TEspine te Parijs, heeft aan den Staat der Nederlanden, ter plaatsing in 't Kon. Kabinet van Schilderijen (Mauritsl\uis) te 's-Gravenhage, ten gesci\enke aangeboden twee belangrijke schilderijen van Jacob van Ruysdael, het eene voorstellend een gezicht op hlet Damrak te Amsterdam, met oprukkende schutters, het andere 'n landschap bij winter, zulks ter herinne ring aan haar vader, wiens moeder een Nederlandsche was. De regeering heeft deze schjenking gaarne aanvaard, en aan de schenkster is als blijk van waardeering bij' Konijn- klij'k besluit de museummedaille in goud toegekend. (St. Crt.) (Ing. Med.) De Kunstkring' „Het Zuiden" t|e Vlissingen zal djit seizoen weder haar gewone tentoohstjelliingen houden. Vermoedelijk zal 'n 4-tal exposities plaats hebben, aanvangende Zaterdag 18 Juli met werken van de heeren De Vries en Klarenbeek. De toegang is vrij. Archief ec Oudheidskamer te Vlissingen. Volgens het jajarverslag van het ge meentearchief te Vlissingen neemt de be langstelling zoowel van stadgenooten als van anderen geregeld toe. Er kwamen 102 Vlissingers om inlichtingen en 170 van buiten de stad vroegen schriftelijk gege vens. Jammer noemt de archivaris het dat de eigenlijke Inventarisatie door de drukke werkzaamheden op den aohjter- tergrond is geraakt. De gevraagde inlich tingen betroffen voornamelijk: molens, handel op Engeland, geneeskundigen in vroeger jaren, imposten, M. A. zoon de Ruyter, geschiedkundige penningen, de kwestie der grenswijziging tusisehen Mid delburg en Koudekerke, enz. Er werden 305 maal noeken uitgeleend. Door J. O., 59 jaar, onderwijzer te Yerseke is hooger beroep aangeteekend tegen het vonnis der Rechtbank te Mid delburg, waarbij hij wegfens mishandeling is ver oor dieet d tot f 25 of' 25 dagen hechtenis. Politierechter te Middelburg, In de zitting van 14 Juli werden de volgende personen gedagvaard'. W. N., 40 j., vischhandelaar te Vlisr singen wegens mishandeling van Adriaan Joosse te Vlissingen op 11 Mei j.l. Eisch 1 maand gevangenisstraf met proeftijd van 3 jaar. Uitspraak f 25 s. 25 dagen hechtenis. P. |VT., 32 ji., caféhouder te Middelburg, wegens beleediging' van Jan de Witte in den nacht van 13 op 14 Juni 1931 Eisch en uitspraak f 10 s. 10 d.h LL I. L., 27 werkman te Koudekerke, wegens heleediging van de gemeente veldwachter Plansoen, toen deze surveil lance-diensten verrichtte te Koudekerke in den nacht van 7 op 8 Juni 1931. Eisch en uitspraak f 10» s. 10 d.h'. F. J. B., 53 j., arbeider te Sas van Gent wegens neleediging van Arthur Strob'be te Sas van Gent op 20 Juni 1931 Eisch en uitspraak f 10 s. 10 d.h. M. J. van L., 30 jaar, metselaar te Sluis, wegens mishandeling van V. de 'Klerck te Sluis op 13 Juni j.l. Eisch f25 subs. 25 d. Uuitspraak f 15 subs. 15 d. Th. J. V., 55 jaar, voerman te Wiater- landkerkje, wegens mishandeling van G. A. Corijn te Breskens op 13 Juni j.l. Eisch f25 subs. *25 d. Uuitspraiak f 15 subs. 15 d. J. P. van G. 18 jaar, arbeider te Aar denburg, weigens diefstal van een porte- itnonnaie, bevattende eenig geld en yij- Wielbelastlngplaalje, toebehoorende aan J. Versprille. Subsidiair werd hem ten laste geletgd dat hij die voorwerpen, die hij in een danszaaL had gevonden voor zich heeft behouden. Eisch 14 d. gev., voorw. proeft, van 3 jaar. Uitspraak 1 maand gev. straf Voorw. jproef{jjd vain 3 jaar. C. I., 40 jaar, voerman te St. Jansteen, wegens beleediging en wederspannigheid tegen den rijksveldwachter de B.ackere, toen deze hem op 14 Juni jj. wegens Plpenbare dronkenschap beetpakte pm hem op te brengen. Eisch f 25 subs. 25 d. Uitspraak f 20 subs. 20 d. J. *B. N.., 18 jaar, arbeider te Sas v. Gent wegens mishandeling 'van P. J. van Reeth te Sas van Gent o r> 14 Juni 1931 Eisch en uitspraak f 3 subs. 3 d. 1 F. J. K., 33 jaar, grossier te Middel burg wegens beleediging vain den wacht meester der marechaussee Simke, toen \ieze hem verhoorde naar kanleiding van een door hem gepleegde overtreding van de Motor- en Rijwielwet te Middelburg op 13 Juni 1931. Eisch en uitspraak f Ift' s. 10 d.h. J. van der tl., 37 j'., arbeider te Haamt- stede, wegens diefstal van een kopje en een melkkannetje, toebehoorende aan T. Ornee, in December of Januari, j.l. Eisch' f 25 s. 25 d.h. Uitspraak vrij spraak. A. J. B'., 212 en J. A. B. 20 j. werk lieden te Zi.erikzee, wegens verduistering v.ain een viertal zakken met aardappelen, die zij gevonden hadden, terwijl de aard appelen toebehoorden aan J. Onderdijk. iSubsidi.air werd hun ten laste gelegd dat zij die zakken, te zamen en in vereenigang hebben weggenomien en op een wagen (geladen, terwijl de verdere uitvoering van het voornemen niet is voltooid ómdat J. Onderdijk bij hen is gekomen, toen de aardappelen reeds op den wagen waren geladen en die aardappelen van den wa gen heeft gehaald. Eisch ieder 2 maanden gevangenisstraf. Uitspraak iéder 1 maand gevangenisstraf. Als bijdrage tot de ontwapeningsactie der Nederlandsche Dagbladpers zendt ons de heer W. E. de Jager te Waarde het volgende vers, indertijd (1914) door hem gemaakt voor, en gezongen met, de Belgische Vluchtelingen. In 't nachte'lijk donker trok zij voort, Langs veld, langs bosch en hei, De Belgsche moeder, d'arme ziel, Bepakt en haar kroost aan de zij. Verdreven van haar eigen haard, Droeg zij alleen haar kruis. Soms klonk de onweerstaanb're stem: Och was 'k bij Moeder thuis Verdreven van haar eigen haard, Droeg zij alleen, alleen haar kruis; Soms klonk de onweerstaanb're stem: Och, was 'k bij Moeder thuis Verdreven van die ted're plek Waar eens ons wiegeken stond, De plek, waarvan men noode scheidt, Ons Grootma zich jaren bevond. Ginds in de verte laait de vlam O God wat bitter kruis Vernield wordt wis ons hof en haard. Och spaar ons Grootma, thuis Ginds in de verte laait de vlam, O God, o God, wat bitter kruis Vernield wordt wis ons hof en haard, Och was 'k bij Moeder thuis Waar blijft Papa'tje, zucht haar schat, Geen nachtzoen gaf hij mij, Wat blijft hij toch zoo lang in stad, Hij maakte ons altijd blij. Die vraag grijpt moeken pijnlijk aan; Zij voelt te meer haar kruis, Zij sust haar kind met kus en traan, En denkt aan Moeder thuis. Die vraag grijpt moeken pijnlijk aan; Zij voelt thans nog te meer haar kruis, Zij sust haar kind met kus en traan, En schreit om Moeder thuis Steeds stroomt hij verder, hand aan hand, Die vloed van bange ellend', Een vloed, die aanbruist rechts en links, Waar men ook d'oogen wendt. Zoo menig denkt met bloedend hart, Aan de oude, stille kluis, Daar vond men balsem voor zijn hart, En troost bij Moeder thuis Thans denkt men weer met bloedend hart, Aan de anders zoo geliefde kluis; Daar vond men balsem voor zijn smart, En troost, bij Moeder thuis Waarheen... O God! bidt meen'gê stem, Waarheen, met al mijn kroost; Waarheen die grijsaard met zijn vrouw; Die beê klinkt onverpoosd. Ginds staat een gansche streek in vlam, En brandt ook eigen huis; Thans bidt zoo menig vluchteling Voor de oude Moeder thuis, Voor haar, die niet meer vluchten kan; O Heer, o Heer Spaar Moeder thuis Spaar Haar, die niet meer vluchten kan; O Heer, spaar Moeder thuis Het is de Nederlandsche Maagd, Die wenkt op al 't geschrei; Komt in mijn armen jong en oud, En wacht hier op beet're tij Dan stroomen duizendtallen in, En vinden dra een huis, In 't land waar vrede en liefde woont; Daar voelt men zich ook thuis. Dan stroomen duizendtallen in, En vinden daar weldra een huis; In 't land, waar Wilhelmina troont, Daar voelt men zich ook thuis Aan de overzij, van Hollands' grens Daar is nog thans geen nood; Wellicht komt binnen korten tijd Ook daar gebrek aan brood. Toch roept dat Land een welkom toe Aan Belgen in zijn huis, En spreekt met tranen in zijn stem, Schept u dan hier een thuis Toch roept dat Land een welkom toe Aan vreemdelingen in zijn huis, En spreekt met onweerstaanb're stem, Schept U bij mij een thuis Dat kleine Holland maakt zich groot, Als 't zooveel leed verzacht Wordt voor de liefde, die 't betoont, Naar buiten, hoog geacht Waar Vrede bij de Liefde woont, In 't Nederlandsche huis, Daar wordt die Vrede ook wel verdiend: Een vredig eigen thuis Waar Vrede bij de Liefde woont, Bij' rijk, bij arm, in ieder huis, Daar wordt de Vrede ook verdiend, Daar hoort de Vrede thuis Waarde. W. E. DE JAGER. Allen hebben den oorlog afgezwo ren, maar niet de voorbereidselen en de middelen tot den oorlog en daar komt het in de practijk op aan. (Lloyd George). Zeeuwsche Bond van oud-leerl, Land- bouw-Wintercursussen. De Z. B. v. O. L. hield ditmaal hare algemeene vergadering in het Hotel „de Gouden Leeuw" te St. Maartens- d ij k, als gast van de afd. Tholen bij gelegenheid van haar zilveren jubi leum. De voorzitter, de heer De Buck van Meliskerke, vond in zijn openingswoord, naast het hartelijk welkom, dat hij de talrijke aanwezigen toeriep, ook in dit heugelijk feit, eene gereede aanleiding om de jubileerende vereeniging te com plimenteeren. De voorzitter der afd. Tholen, de heer J, H. H a g e te Scherpenisse heette als tolk der gastvrouw het bestuur en de bondsleden en evenzeer de verschil lende genoodigden welkom. De notulen van de vorige algemeene vergadering zullen in het Jaarboekje worden opgenomen. De heer Hage heeft toen in een uit voerig overzicht de lotgevallen der Thoolsche Vereeniging in haar 25-jarig bestaan de revue laten passeeren. Wij stippen daaruit aan, dat de eerste stoot tot deze vereeniging is gegeven door de heeren M. J. Waale en J. W. H, F, Buijze te Stavenisse, bieden thans nog gelukkig jong van geest. Ook bracht spr. hulde aan de heeren Groenewege, J. P. en P. C. Kodde, die immer lid der vereeniging zijn geweest. Als donateur heeft de heer A. Steen berg te Stavenisse gedurende al dien tijd zijne belangstelling in het streven der vereeniging getoond, waarvoor spr. hem gaarne een woord van hulde brengt. Het bestuur van den kring Tholen der Z.L.M., vertegenwoordigd door de heeren C. H. A. Stoutjesdijk en W. L. Klompe, werd dank gebracht voor zijne aanwe zigheid als blijk van belangstelling in de vereeniging, en ook voor de wijze waar op meermalen is samengewerkt, o.a. ploegwedstrijd en de bestrijding van den runderhorzel. Het leden-aantal der vereeniging gaat in stijgende lijn; ze bloeit zelfs. Intusschen gaat het bestuur met moed en volharding en in vertrouwen op de toekomst, zoo mogelijk het tweede zil veren lustrum tegemoet. Een langdurig applaus volgde op dit door den heer Hage keurig en met zorg samengesteld overzicht. De voorzitter bracht hiefop in de eer ste plaats dank aan deze afd. voor het actieve werk dat zij heeft verricht, ook voor andere afdeelingen. Tengevolge van de periodieke aftre ding van den heer J. H. Hage te Scher penisse als lid van het bestuur der Prov. B. V. G., die voor eene herbenoeming niet in aanmerking wenschte te komen, werd gekozen de heer C. P. Hage te St. Maartensdijk. De voorzitter bracht dank aan het af tredend lid Hage voor alles wat hij in het belang van B, V. G. had gedaan. Op voorstel van den secretaris, den heer Sinke werd de heer Hage tot eere lid benoemd, waarvoor hij zich zeer ge voelig toonde. Daarop hield mr. P. Dieleman voorz. der Z. L, M. een referaat over „oeververdediging en grondbelasting". In de eerste plaats stelde spreker de vraag: wie moet de belasting betalen voor de verdediging van den oever? Hij ging in den breede na dat door de bewegelijkheid van den zeebodem van de Schelde in onze provincie de velden en landen moeten worden beschermd en verdedigd tegen de oever-afschuivin gen en vallen, die men speciaal in onze provincie kent. Men doet dat door mid del van zinkstukken en rijs-, kram- en steenglooiïngwerken, doch vroeger be schermde men zich niet daartegen en men keerde de gevolgen eenigszins door het leggen van inlaagdijken. Toch heeft men ook dit systeem moe ten verlaten omdat anders de geheele provincie te loor zoude gaan zijn, want die vallen en oeverafschuivingen vonden geregeld plaats, zelfs binnen een bepaal den tijd gedurende deze eeuw, zijn niet minder dan 280 vallen en afschuivingen geconstateerd. Maar die verdediging, die naderhand werd ter hand genomen, kostte schatten gelds, welke aanvankelijk werd verdeeld, over de eigenaars en beheerders, zoodat men voorheen sprak van kaveldijken. Later is dat gemeenschappelijk geworden» maar ook dat stelsel, slechts omvattende de polders, die onmiddelijk aan die oevers grenzen, eischt zware offers. Zoo b.v, wordt in Borssele 65 per H.A. dijk- geschot geheven. Dit exhorbitant bedrag is met de andere belastingen, vooral in dezen tijd van malaise, ondragelijk. Als hoofdlijnen tot verbetering gaf spr. in vluchtige trekken aan, om de heffing van het dijkgeschot tot verdediging van de oevers uit te breiden tot grootere com plexen van polders, anderzijds om de tal van kleine polderstjes te doen samen smelten in grootere waterschappen. En ook is verlichting aan te brengen door aanslag van het gebouwd eigendom, dat ook belang heeft bij de oververdedi- ging. De voorz. bracht hartelijk denk aan den referent voor zijn zakelijk en actueel be toog. De heer C. H. A. Stoutjesdijk bracht als voorzitter van het Kringbestuur Tholen der Z.L.M. een geluksgroet voor de jubi leerende vereeniging en voegde er aan toe, dat een eisch der praktijk is ook lid te zijn naast die van de B.V.G. van de Z. L. M. De heer L. K. van Dijk van Tholen complimenteerde eveneens B.V.G. van het eiland Tholen en knoopte daaraan tevens de verzuchting vast, dat de be scherming en verdediging onzer oevers en landen eigenlijk de taak van den Staat behoorde te zijn, gelijk zij het tot taak heeft ons land tot vreemde indringers te beschermen door middel van leger en vloot, die jaarlijks millioenen verslindt. De heer De Klerk, vice-voorz,, gaf in ernstige overweging om als middel van verlichting van den druk der landbou wers ter vergadering van de Z.L.M. aan te sturen op eene actie om ook de gerst onder rijks bemoeiing te brengen. Na de sluiting der vergadering werd gepauzeerd om alsdan het tweede gedeel te van het programma af tje werken, aanvangende niet eein gemeenschappe- lijken maaltijd. Bij den derden gang bracht de lieer J. J. Polderman, burgemeester van St. Maartensdijk namens het Dagelijksch Be stuur d,er gemeente dank voor de uit- noodliging tot deze vergadering, waar aan gaarne gevolg werd gegeven om daarmede van zijn belangstelling in het streven van den Bond. Speciaal de be oefening van den 'landbouw bedoelende, te kunnen dpen blijken. Terwijl "de heer Buijze als tolk dier genoodigden aan een zelfd© gevoelen uiting gaf. Inmiddels werden langzamerhand de auto's bestegen tot het maken van een rijtoer door het eiland. Langs kron kelende wegen zette een lange file van niet minder dan een veertigljal auto's koers naar Stavenisse en St. Annaland) om bij den landbouw «u A. C. Geluk in dien Aninavosdijkpolder diens mooie rundveestapel in oogenschouw t© nemen. Daarna ging het in een flink© vaart naar |de hoeve van den heer W. van Engelen in d,en Hollarepolder te Oud- Vossemeer, wiens mooie veestapel aan de critische beschouwing van bevoegde beoordeelaars werd onderworpen en over het .algemeen gunstig uitviel. Deze prachtig© rit door .het mooie eiland langs wuivende korenvelden en groenend© vruchten in gelijkmatige blok ken verdeeld als de ruiten van een schaakbord;, eindigde met een bezoek aan de Peuke-hoeve van den heer M. J. Stoutjesdijk te Tholen, wiens paarden- coilectie steeds in hoogen roep staat en nu ook weer dé belangstelling van den kenner en de bewondering van den leek gaande maalde. Inmiddels werd onderling afscheid genomen en een hartelijk „tot weerziens" klonk van verschillende zijden, ook als uiting van voldaanheid over den bij uit stek goed geslaagden dag bestraald door heerlijk zomerweder. Het bestuur kan trotsch zijn op deze jubileum-vergadering die een schoone"bladzijde in hare anna len zal vullen. (Ing. (Med.) Aan de Chr. Kweekshool voor on derwijzers alhier zijn voor het examen in de Bijbelsehe geschiedenis en de me thodiek daarvan geslaagd de dames A. M. Bottenberg, Oudelande; J. Cysouw,' Wemeldinge; E. C. Heuselveldt, Middel burg; J. G. Kögeler, Middelburg,, J. W. Reijnhout, Middelourg; K. M. Schouwe- naar, Goes; J. E. Varei, Vlissingen, A. A. van der Wal, Westkapelle en de hee ren G. Acda, Middelburg; A. Baas N. en St. Joosland; W. J. Dijke, Koudeker ke; J. J. Francois, Middelburg, J. B. van Kesselen, Vlissingen; H. L. A. Kok, Vlissingen; J. Koppejan, Meliskerke, W. D' J. Lafeber, Middelburg; J. Luteijnj, Gapinge; M. A. Maas, Vlissingen D. Ma- rinisse, St. Laurens; M A Meeuws© Koudekerke: J. de Nood GnjpsterkeJ H. P. Oggel, Axel; en J. Wiegel, Middel burg. Aan d'e Chr. school te N.- en St. Joosland is benoemd lot onderwijzer de heer J. Dekker te Zoutelande. Geslaagd te Rotterdam voor het examen nuttige handwerken mej. A. S. C. Verschelling te Breskens. Mulo-examen. Geslaagd te Goes voor diploma A: C. de Voogd, W. Stroo, Marga. Marijs en

Middelburgsche Courant | 1931 | | pagina 6