Domburg, LAATSTE BERICHTEN. GEMENGD NIEUWS. AAN IN Verkeerswezen, Post en Telegrafie. SPORT. Gollwedstrijd- ALLE LIBERALEN NEDERLAND. Handel, Nijverheid en Visscherij RECHTZAKEN. AFLOOP AANBESTEDINGEN BUITENLAND. Algemeen Overzicht. BEKENDMAKINGEN. MARKTBERICHTEN. beiencampagne te Kapelle werd niet minder dan 70.000 kg geveild aan de veiling K. B en O te Kapelle. Wanneer de regen eerder was geval len, zou de oogst aanmerkelijk grooter geweest zijn; nu is deze spoedig ten einde. Verschillende telers haalden 10 kg per roede; de prijzen echter laten veel te wenschen over. Voor velen is de arbeid niet loonend. De biefeuculiuur in Zeeuwsch- Vlaanderen. Men schrijft uit Zpeu wsch-VIaanderen aan „de Tijd": In verband met 't feit dat Z eeuw sch-VI aan deren een der voornaam ste .suikerbietenstreken van ons land is, hebben wij voor „de Tijd" een onderzoek ipgesteld naar de vermoedelijke suiker- bietcijfers voor liet campagnejaar 1931 en ons van bevoegde zijde "doen inlich ten omtrent het in verband daarmede vast te stellen economisch beeld. Ziehier wat ons daarbij bleek: Normaal werden in Zeeuwsch-Vlaan deren circa 12.000 H.A. land met bieten Sbczisaid, dat is ruim 20 pet. van den Zeeuwsch-Vlaamschen bodem. De gemid delde opbrengst is in ronde cijfers 400.000.000 k|g. Ingewijden meenen, dat de deziaaide oppervlakte dit jaar slechts ongeveer 5000 H.A. zal bedragen met een productie vap. ongev. 170.000.000 kilogram. Dit beteekent (in ronde cijfers), een vermindering van landarbeid f 1.000.000 loon en en honoraria van land naar transportmiddel f 115.000; transportkos ten per spoor, tram en schip f 450.000; totaal f 1,565.000. Wat den fabrieksarbeid betreft, deze komt in Zeeuwsch-Vlaanderen normaal op circa f 450.000 aan loon. Daar de normale bietenproductie dezer streek' echter doorgaans voor onjgeveer 40 a 50 pet. naar België werd uitgevoerd, zal de fabrieksarbeidsgelejgenheid belangrijk minder dan de landarbeid van de zoo' stérk gedaalde bietenproductie te lijden hebben. De vermindering der Zeeuwsch- Vlaamsche bietencultuur zal de gezamen lijke fabrieksloonen Piet ongeveer f 100.000 verlagen. Alles bijeengenomen kiomt de achteruit gang van den Zeeuwsch-Vlaamschen bie tenuitzaai neer op een geraamde derving van land- en fabrieksairbeidsloonen en trfan sportkasten ad f 1.650.000. De tot nu toe met bieten bezlaaide op pervlakte zal dit jaar in hoofdzaak voor den verbouw van tarwe en peulvruch ten worden benut. In aanmerking geno men, dat aan deze gewassen zeer belang rijk minder dan aan suikerbieten „ver toond' wordt, mag de geslonken bui ten zaai voor het Zeeuwsch-Vlaamsche volksinkomen worden geraamd op een nelto-verlies van- f 1.000.000af 1.100.000 tnr. J. H. C. Heijse (5 down); J. van Lan-hulp komt bieden. Eenige ziekejn verkee- schot verliest van mr. J. W. Woldringb ren nog in levensgevaar. De minder ern- van der Hoop (1 down)mr. iL. Sassen speelt „all square" met mevrouw Heij se—(Boogpert; jhr. H. Verheijen wint van mr. J. F. van Deinse (met 5 up); P. Til- man verlies! van mej. M. Alberts (1 down) fen G. van Lanschot verliest van mevrouw SommerhoffVon Main (3 down). Domburg wint met 5 wedstrijden te gen 2 en 11 punten tegen 6. In den ouderdom va|n 73 jaar is te 's-Gravenhage overleden prof. mr. W. L. P. A. Molengraaff, oud-hoogLeeraar aan de Utrechtsche universiteit. Heden heeft de heer K. tier Laan, burgemeester van Zaandam en lid van de Tweede Kamer, onder veel blijken van Debmgstellitng zijn 60sten jaardag ge vierd. De minister van defetnsiel is voor nemens Vrijdag naar Slikkerveer te gaan omi de tewaterlating van den mijnenlegf- ger „Prins van Oralnje" op de werf „Inv- termaas" bij te wonen. De bekende vlieger Frank Hawks bijgenaamd de „vliegende kogel", die na in Europa een aaintal snelheidsrecords te heotoen gebroken naar de Vereenigde Staten is teruggekeerd, heeft wederom een nieuw record op zijn naam gebracht door van Montreal naar New-York te vliegeiï idf 1 h c{n <45 min. stig ongesfelden zijn aan de beterende hand. HET DROEVIG ONGELUK TE CIJYK, Onjtrent bet Zondagnacht op de Maas te Cuyk voorgekomen ongeluk verneemt (de Maasbode nader, dat het thans als ze ker moet worden beschouwd, dat de beide landbouwersknechts verdronken zijn. Het rijwiel van een der vermisten is aan den linkerrivieroever gevonden, zoodat de ongelukkigen blijkbaar reeds de rivier waren overgestoken en het tragisch ongeval bij bet weder van wal steken moet hebben plaats gegrepen. VermoedeL lijk is een van de beiden toen te water geraakt en heeft zijn gezel hem ter bjulp willen snellen met heit noodlottig' gevolg, dal beiden den dood hebben gevondefh. De Bruyn was 35 jaar oud en niet 27 zooals eerder gemeld. Goedkcope extra treinen naar Parijs. De Nederlandsche Spoorwegen heb ben het voornemen, zoo meldt „Spoor- en Tramw.", extra-treinen tegen gere duceerde prijzen te doen loopen naar Parijs en terug"; de heenreis uit Neder land vangt aan Donderdagavond en de terugkeer uit Parijs Zondags tegen mid dernacht. Het eerste paar extratreinen (één via Esschen en één via Maastricht Visé) zal vertrekken op Donderdag 6 Aug, en van Parijs terugkeeren Zondag 9 Aug. De treinen bestaan uit rijtuigen 2e en 3e kl. en de prijzen voor heen en terug zijn: van Amsterdam/C.S. uit 2e kl. f 20.74, 3e klas f 13.52. Iedere deelnemer, ongeacht in welke klasse gereisd wordt, kan zich behalve van een plaatsbewijs aan het station of aan het Reisbureau waar hij zijn plaats- kaarten koopt, ook voorzien tegen be taling van f 47,75 per persoon, van een omslag bevattende legitimatiekaart, coupons voor le kl. hotel, déjeuners en diners enz. - De verkoop der plaatskaarten enz. begint Zaterdag 25 Juli a.s. en wordt gesloten Woensdag 5 Aug. om 3 uur n.m. Indische Stoomvaartlijnen. Johan van Oldenbarnevelt fuitr.) 6 v. Belawan. Sibajak (uitr.) p. 7 Gibraltar. Marnix van St. Aldegonde 8 (10 v.m.) v. Batavia te Amsterdam verw. Stoomvaartlijnen op N. Amerika- Veendam 6 van Bermuda te N,-York. Edam Rott, n, N.-Orleans 6 v. Hava na. Te Domburg heeft een Handicap-oonu- petitie plaats gehad tusschen de Golfclub „de Dommel tfe s-Hertogenboscb en de Domburgsche Golfclub'. De uilslag was: Foursomes: W. van Lanschot (16) en J. van Lanschot (22) verliezen van mr. J. H. C. Heijse (10) en mr. J. F. van Dein- se (20) me! 1 (down; mr. L. Sassen (22) en P. Tilman (26) spelen „all square"; met meji. ,M. Alberts (30) en mr. J. Wl' iWoldringh van der Hoop (12); jhr. H. ■Verheijen (25) en G. vam Lanschot (30) winnen van mevrouw HeijseSBjoogaert (18) en mevrouw Somimerhoffvom Mainn (30) ineftJ 1 up. Ongelukken. De 16-jarige J. C. C, uit Rotter dam heeft bij het zwemmen in de Rotte getrapt in een stuk blik, met gevolg, dat hem twee teenen van den rechter voet bijna geheel zijn afgesneden. Branden. Te Amsterdam is de N.V. fa briek van Bjronswerkon v.h. BecM en Dyserinck Itot den grond toe afgebrand. Te Nieuwkerk is afgebrand de hofstede van A. de H. Door het krachtig optreden der brandweer bleef het woon huis behouden. Het vee werd gered. De brand is ontstaan bij het aansteken van een petroleumstel. HEVIG ONWEER. Maandagmiddag ofnllaadde zich boven Johann Georgen- sladt in 't Saksisch Erstgebergte 'n hevig onweer gepaard met een wolklire uk, waardoor de beekjes tot wilde rivieren zwollen die bruggen en huizen wegspoel den. Het huis van een arbeider werd weggprukt, de man werd onder de puin hoop en bedolven en zijn kinderen wor den vermist. Tengevolge van grondver schuivingen is het spoorwegverkeer ge heel stop gesteld. De stad is zonder licht én zonder telegraaf en telefoonverbinding gen. Het water stijgt nog steeds. Dinsdagavond woedde boven Bier- lijn een hevig onweer; tegelijkertijd vieU er zooveel regen dat de brandweer 160 maal gealarmeerd werd om' assistentie te verleenen. Vooral in het Zuiden dier stad overstroomde het waiter vele wo>- (ningen. De bliksem sloeg in een aajn!- tal schoorsleenen en richtte eenige rnate- rieele schade aan. Persoonlijke ongeval len kwamen niet voor. VERGIFTIGDE BESSEN. Te Barger Compascuum (Dr.) is een 8-jarig jongetje na het eten van kruis bessen, welke aangetast waren door de zoogn. handzwam, overleden. MASSAVERGIFTIGING DOOR HET ETEN VAN WORST. Uit Erica wordt gemeld, dat daar ruim een hon derdtal personen, uit ongteveer dertig ge zinnen, ziek zijn geworden. De symp tomen wezen op vleeschvergiftiging. De verdachte worsten zijn in beslag genomen en ,ter onderzoek opgezonden. In hel gezin van Sch. deed zich bij het geheele gezin, behalve eten der jongste kinderen, 'ziekteverschijnselen voor, die wezen op vergiftiging. Er deden zich maag- en darmstoornissen en hooge koortsen voor. Het bleek' dat de vier zieken gegeten hadden van leverworst, die Zaterdagavond bij den slager D'. te Erica was gehaald. Spoedig na dit eerste, igeval werden meer ziektegevallen bij den arts gemeld. Maandagavond was een twintigtal gezin nen tezamen met meer dan honderd per sonen ziek, bij wie zich dezelfde ziek teverschijnselen voordeden. In een tweetal gezinnen verkeerep' man en vrouw in zeer ernstigen toe stand. De slager D'. Verklaarde, dat hij op de gebruikelijke wijzei leverworst had Vervaardigd, terwijl 'getuigen, die de worst hadden (gekocht, daaraan ook niets bijzonders hebben kunnen constateeren. Dinsdagavond was in den toestand van de patiënten nog 'geen verandering komen. In den loop van den avond is een der patiënten een 8-jarig meisje, uit het igezin S. overleden. Van de minder ernstige zijn reeds enkele aan de be terende hand. In den loop van den mid dag werd de hulp van den dokter nog ingeroepen door drie grootei gezinnen waarvan vrijwel alle leden de1 bekende* vergiftigingsverschijnselen vertoonde. Het -aantal zieken bedraagt thans on geveer 150, terwijl de gevallen zich niet meer uitbreiden. De dokter wordt vanf- af heden geholpen door een medicus ui® Het Hoofdbestuur van de Liberale Staatspartij ,De Vrijheidsbond" heeft met groote ingenomenheid kennis ge nomen van de eendrachtige samen werking van de Nederlandsche Dag bladpers om zooveel mogelijk hand- teekeningen te verzamelen op een petitionnement voor internationale ontwapening. Dit streven is geheel in overeen stemming met ons politiek program ma en met ons verkiezingsmanifest van het jaar 1929. Op de in Maart jl, te Deventer ge houden Algemeene Vergadering heeft onze partij reeds in een motie uit drukking gegeven aan het groote ge wicht, dat zij hecht aan de aanstaan de internationale ontwapeningsconfe rentie te Genève, die een eerste stap moge worden tot het verzekeren van een blijvenden vrede, en daarom erop aangedrongen, dat alles zal worden gedaan om deze internationale ont wapeningsconferentie te doen slagen. Thans doet zich de gelegenheid voor aan dezen onzen innigen wensch ook uiting te geven door een krach tige medewerking aan het streven van de Nederlandsche Dagbladpers om in grooten getale de Conferentie te verzoeken, in naam der mensche- lijkheid, die maatregelen te nemen, die tot ontwapening der naties zullen leiden. Daarom doen wij een dringend be roep op al onze leden en geestver wanten om dit petitionnement te on derteekenen en verder alles in het werk te stellen om een zoo groot mo gelijk aantal handteekeningen op het petitionnement voor de internationale ontwapening te verzamelen. Liberalen, werkt voor de interna tionale ontwapening Het Hoofdbestuur van de Liberale Staatspartij ,,De Vrijheidsbond", Mr. P. RINK, plv. Voorzitter. Mr. J. RUTGERS, Secretaris. Dinsdag heeft de Nederlandsche Spoorwegen te Utrecht aanbesteed het uitvoeren van grond- en spoorwerken, het maken van een visitatiezaal met aan gebouwde douanekantoren, het maken van een schaftlokaal voor de Maatschap pij „Zeeland", het maken van een kan toorgebouw voor die Maatschappij, het maken van een douanegebouw en over kapping, het verlengen van den toegangs weg, het maken van een afrastering, het verplaatsen en opruimen van weegbrug gen, het afbreken van gebouwen en het uitvoeren van div. werken op het station te Vlissingen. Raming f146.000. Inschrijvers waren: J. Lagasse, Ko.u- dekerke, f 150.356; R. Bijker, Haarlem, 142.300; E. de Bruin, Hoogland, 139.160; firma' T. G. Sterkenburg, Go- ri]nchetm, f 137.200; P(. H. Roxs, Mier- jloihout, f 1361700; 'O. P. Stuij, Baarn, 134.600; Aannemers Mij. Noord-Holland Heemskerk, f131.331; Wi. Geel's Aann.- bdr., Aerdenhout, f125.125; J. Thiecke en Jansen, Nijmegen, f 124)900; J. M. trijland, Uithoorn, f 124)900; D. R. Ad miraal, de Steeg, f 124)400; A. H. en J. Huitzing, Winsum, f 121.860; NV. Ma- we, Middelburg, f 117.000; L. F. Groos- man, Middelburg, f 114.500; W<. F. Plass, de Steeg, f 112)940, C. v. Leeuwen, Hille- gersberg,. f 109.200; J. G. Steensma', Lem mer, f 104.400. Verbod van in- en doorvoer van kersen. De Minister van Staat, Minister van Binnenlands che Zaken en Landbouw heeft a. ingetrokken zijne beschikking van 20 Maart 1931, Directie van den Landbouw, afd. VI no. 1501 en b. aange wezen als land, waaruit met ingang van heden de in- en doorvoer van kersen is verboden: Duitschland. Faillissementen. Jp het faillissement vim P. Dekker Pan,., landbouwer te Axel, curator mr. H. van der B.eke Callenfels te Middelburg is een accoord aangenomen groot 25 pGt. aan de concurrente crediteuren (tegen volledige kwijting,) en voUedigje voldoening aan de preferente schuldeischers. Qinrfl,oc. W7 x T JgOJLUJiptTJLL UUUl **311 JAJUOUxUUb Ulll J-JIC *71ÖC. mg van Lanschot verliest van Etntnen, terwijl ook nog een verpleegster hechtenis. De officier van justitie te Am sterdam, eischte tegen .den ex-hoofd administrateur van Arti et Amicitia, die in de jaren 19271930 een som van ruim f 50.000 ten nadeele dier maatschappij had verduisterd, een gevangenisstraf van 2 jaar. De Arnhemsche redhjtbank veroor deelde den 32-jarigen postambtenaar A S. uit Wychen, die verschillende gelden tot een bedrag van, f 1300 in zijn functie van ambtenaar aan het postkantoor te ■Wychen had verduisterd tot één jaar ge vangenisstraf met aftrek van de preven tieve hechtenis overeenkomstig den eisch. Vrijgesproken. De rechtbank te Assen hieeft Dinsdag vrijgesproken J. J. A. W. garagehouder te Veendam, die terecht stond wegens aanrijding van een auto te Smdlde, die in de Drentsche hoofdvaart is terecht gekomen en waarbij een viertal perso nen uit Gieten zijn verdronken. De eisch van het O.M. was één maand Het Fransch-Amerikaansch accoord. Thans is ook een verklaring van Fran- sche zijde. De minister van financiën 'landin heeft hierin gezegd dat de Fran- sche regeering zich heeft aangesloten jij het initiatief van president Hoover, teneinde een in-eenstorting te voorko men, welke verwoestende gevolgen voor iet Fransch aandeel in de herstelbeta- ingen buitengewoon schadelijk zouden zijn geweest. Het thans opgestelde pro gram is een poging om door vereeniging van krachten de crisis te boven te ko men. Nog openstaande kwesties zullen echter geregeld worden door middel van gedachtenwisseling en besprekingen. Dienaangaande heeft de Fransche re geering zich tegemoetkomend getoond, en zich bereid verklaard deel te nemen aan een te Londen te houden confe rentie van financieele experts. De datum dezer coferentie is nog niet vastgesteld, jioch waarschijnlijk zullen Woensdag van de komende week reeds de financieele technische kwesties worden behandeld waarin het Fransch- Amerikaansch accoord niet heeft voor zien, zoomede de aanpassing van het Hooverplan aan het plan-Young. Ook de Ver. Staten zullen hieraan dus deelnemen, maar als auditores, zooals vroeger, maar als werkelijk belangheb benden. Behalve deze, zullen ook de mi nisters van buitenlandsche zaken en de financieele deskundigen confereeren. In Washington hoopt men, dat 't in deze conferenties gelukken zal tot over eenstemming te komen aangaande een verlenging van den vastgestelden ter mijn voor de terugbetalingen van Duitschland, Dit zou in Amerika met vreugde worden begroet. President Hoover had eerst 35 jaar, daarna 25 jaar voorgesteld, en hij acht 10 jaar te kort. Proclamatie der Duitsche regeering. De Duitsche regeering heelt zich tot het Duitsche volk gericht met een pro clamatie, waarin gewezen wordt op de vergaande mogelijkheden van Hoovers plan. De overeenstemming over het vacan- tiejaar kon slechts door verstandige me dewerking van alle betrokken partijen bereikt worden, waarbij eenige staten zelfs grootere moeilijkheden op zich moesten nemen. Het voorstel van Hoo ver heeft echter een toe te juichen weerklank gevonden. De Duitsche rijks regeering erkent dankbaar, dat Duitsch land in het uur van het grootste econo mische gevaar goed begrip voor zijn toestand heeft gevonden. Duitschland moet echter verder spa ren. De verlichtingen, welke het plan- Hoover Duitschland brengt, zullen ten volle benoodigd zijn en aangewend wor den voor de saneering der Duitsche fi nanciën. De hierdoor intredende ver betering van de geld- en credietmarkt moet het Duitsche bedrijfsleven ten goe de komen Ook de vermindering der belastingen is tijdens het vacantiejaar niet mogelijk. Het vacantiejaar moet dienen tot fi nancieel herstel en de economische saneering van de wereld. Daartoe is een samenwerking van alle volken noodig, waartoe de eerstvolgende maanden de gelegenheid zal bieden. BELGIE. - De Minister van Buitenlandsehe Za ken Paul Hijmans li^Jt met zwaren griep te bed. Men mefdt uit Brussel aan de N. R. Crt.: Een der dijken van de thans behoorden Antwerpen aan defn gang zijnde wen ken voor het 'graven, tusschen de Schal de en het Kanaaldok van eem haven, uitsluitend bestemd voor den „graanhan del, is Dinsdag in den loop va|n den midi- dag op "tlrie plaatsen onder den druk van het water bezweken. De werkfen, alsmede de Steenweg tusschen Eekeren— Austruweel zijn geheel ondergeloopen. Over een oppervlakte van[ k K.M. lengjlfe en 1500 m breedte staat alles blank. Ver scheidene gebouwen, die zich in biet ori- dergeloopen gebied bevinden, zijn door de bewoners ontruimd. De AnJtiwerpschie brandweer bevindt zich ter plaatse om! hulp te bieden waar zulks noodig mocht zijn. DUITSCHLAND. - Volgens een bericht uit de Daily Express zullen twee Diuitsfehe kruisieirisi EPortsmouith bezoeken tijdens de z.g. Gowes'-week. Dit bezoek! zal op Engfet- sche uitnooa'gtng plaats vinden. ENGELAND. - Naar Reuter meldt, bedroeg het aantal werkloozen op 29 Juni 2,664,888 dat is 37,503 meer dan de week te voe ren en 774,314 meer dan een jaar gele den. - De Britsche regeering zou een ex- portcredietplan uitwerken ten behoeve van Sevjet-Rusland ten bedrage van vijf tot zes millioen pd.. CHINA. - De Times meldt uit Hongkong dat het water in het overstroomde gebied in de provincie Kwalntoeng ,da! zich bijna tot Kanton uitstrekt langzamerhand be gint te vallen. Mefn schat heit aantal per sonen dat bij de o ver s troom ifhgen om het leven is gekomen op 4000. PERU. - De opstand te Cuzco is na het im'- nemen der stad door de regeeringstroej- pen geëindigd. Dankbetuiging van Hindenburg President Von Hindenburg heeft pre sident Hoover een telegram verzonden waarin hij den president der Vereenigde Staten dankt voor het door hem gedaan, voorstel inzake de opschorting der be talingen, en de hoop uitspreekt dat thans een periode van samenwerking zal aanbreken. KENNISGEVING INGEVOLE DE HINDERWET Burgemeester en Wethouders der gje- mfeente Middelburg maken bekend: dat door Burgemeester en Wethouders van St. Laurens het verzoek vajtt A. van den Broeke, te St. Laurens, om vergun ning !n het perceel kadastraal bekend in Sectie D no. 570 een heetwaterovejn te mogen plaatsen, is ingewilligd. Middelburg, den 7 Juli 1931. Burgemeester en Wethouders voornoemd, P. DUMON TAK, Voorzitter. S. A. VAN LEVE RINK, lo. secretar. Middelburg, 8 Juli. Op de kleine veiling van 8 uur deden: aardbeien 9 17, frafmbozen 40—56, roode bessen 813, id. witte 10—12, kruisbessen 1— 14, alles per kg; perziken 46, per stuk. Exportveiling van 10 uur: roode bes sen 8.9011.80, aardbeien 5—8.10. Hl Goes, 7 Juli. Veib'ngsvereeniging Z.- Beveland. Exportveiling. Tomaten A kwaliteit f 32.20, id. B 33 00, id. C 32.00, aardbeien v.m. half elf 11 5014.20, idem n.m. half vier 9.60—12.30, id. n.m. zeven 10 11.50, kruisbessen 1.50, zwarte bessen 16,90, id. afwijkende 8 00, roode bessen .20—16, roode kool 4.30—4 70 alles per 100 kg- Kleine, veiling. Kruisbessen 45, roode bessen 2—28, witte id. 8—15, aardbeien -19, frambozen 1625, tomaten 11 36, alles per 100 leg. Kersen Meikersen 3955, Hollanders 45—50, zoete Morellen 33—42, bruine Blance 28—38, roode id. 27—31, porse lein kersen 29 witte vleeschkersen 22 36, uitschot kersen 1618, afval Made- leinen 5, alles per 100 kg. Diversen: Snijboonen 23, Plrinoessehoo- nen 20—38, tuinboonen 7—10, doperwten 3—15, peulen 25—28, spinazie 8, poste lein 10, sjalotten 4, zilveruien 11—17, al les per 1Ö0 kg; vroege aardappelen 3—7, id. poters 15, alles per '100 kg; worte len 5—9, bloemen 7—15, pootuien 2.40— 4.60, rabarber 1.80, selderij 2, alles per 100 bos; meloenen 5371, witte kom kommers 14,id. groene 2—4, augurken 0.28—0.45, perziken 4—9, kassnijboonen 0.60, kropsla 0.10—1, Bindsla 2, bloem kool le soort 612, id. '2e 4—6, id. 3e 13, savoijekool 5—6, roode kool 7 11 alles per 100 stuks. HÜ Oostburg, 8 Juli. Veilings vereeni ging „Avicultura". Aanvoer 170 kjg bloter, prijs f 1.051.55. Abonnementen en Advertentiën vooi dit blad worden aangenomen door den Agent W. TRIELLEP.

Middelburgsche Courant | 1931 | | pagina 3