eestenpraat Geen rocker die ODOL gebruikt ens adem naar tabak nog rui SPhilothèrios Verkeerswezen, Post en Telegrafie. Handel, Nijverheid en Visscherij GEMENGD NIEUWS. door WEERBERICHT etc. Te houden Aanbestedingen (Ingez. Med.) gens op voorstel van den heer Lako z. h. st. vastgesteld voor personen boven den 60-jarigen leeftijd. Voor kennisgeving werd aangenomen het bekende schrijven der gemeente Zaamslag. Besloten werd geen verandering te brengen in de bijdragen voor wijkverple ging, in verband met een verzoek om dezen dienst te reorganiseeren Aan J. Neufeglise werd op diens ver zoek vergunning verleend om op den Akkerput een houten schuurtje te bou wen. Voorts werd besloten tot aanleg van gas in het gemeentehuis en eenige ver betering te brengen in de straatverlich ting, benevens den raadsleden afschrift Tekenden van de gemeentebegrootingen der gemeente. Ten slotte werden tot schatters herbe noemd de heeren F. H. van Vessem, A, J. Lako, J. Risseeuw de Hullu en I. Lu- teijn. Steunt bij gelijken prijs en kwaliteit De NEDERLANDSCHE INDUSTRIE! Gij dient daarmede Uw land En ge bestrijdt de werkloosheid. Telefoneeren met Indië. S3 te halve in speciale radio-spreekcellen kunnen voortaan ook in Indië (Java en Madoera) de gesprekken met Nederland gevoerd worden uit alle aangesloten per- ceelen en gewone spreekcellen, mieldt het Hbld. Hiervoor is echter een huis bijslag verschuldigd. De dienst, 'welke voortaan ook op de verjaardagen van het Koninklijk Huis normaal zal zijn opengesteld, wordt das- gelijks uitgevoerd in twee tijdvakken, aanvangende 9.30 uur (na invoering zo mertijd 10.30) en 13.30 (ook na Invoering zölmertijd 13.30). Voor beide perioden wordt de dienst gesloten als alle ge sprekken zijn afgewikkeld. Aanvragen voor gewone gesprekken kunnen op dein spreekdag worden inge diend van acht uur tot 13.30 mie! dien verstande, dat gesprekken, (aangevraagd na het begin van de (mprgenperiode, eerst in de middagperiode worden ajge- ivikkelrl. Dringende- en ijlgesprekken kunnen op den spreekdag ook nog worden aange vraagd binnen den lijd, (dat een goede radio-telefonische gemeenschap met Indië nog niojgelijk is en e.q. buiten de nor- tnaie spreektijden worden ingevoerd. Aangevraagde gewone of dringende ge sprekken kunnen kosteloos in aanvragen om dringende c.q. ijlgesprekken worden omigezet. Ind. Stoomvaartlijnen. Slamat (thuisreis), 10 (11 v.m.) van Port Said. Marnix van St. Aldegonde (uitr.) p. 9 Perim. Dempo (thuisr.) 10 van Sabang. Prins der Nederlanden (thuisr.) 10 v. Algiers. Stoomvaartlijnen op N. Amerika. Veendam, 9 van New-York naar Ber muda. Statendam, Rott. n. New-York, p. 10 (7 v.m.) Lizard. Nieuw Amsterdam, N.-York n. Rotter dam, 11 (6 v.m.) v. Boulogne. Boschdijk, 9 van New-York naar Rot terdam. Zwaardvisscheo en de haringvisscherij- De schippersvereeniging „Vlaardingen" heeft een schrijven gericht tot den Mi nister van Defensie, inhoudende het ver zoek, om de zwaardvisschen, die jaarlijks vele netten beschadigen, door de politie- kruisers te vernietigen. Niet alleen door dc Nederlandsche, maar ook door de politiekruisers van die landen, die bij de haringvisscherij betrokken zijn. Werkloosheid. Bij de Arbeidsbeurs alhier stonden du vorige week als werkloos ingeschreven- 1 drukker, 6 grondwerkers, 1 stuoai- door, 10 opperlieden,, 5 schilders, 13 tim'p imerlieden, 2 fitters, 26 meubelmakers^ 6 politoerders, 2 cirkelzagers, 3 sclioenf- anakers, 9 bankwerkers, 2 electricians, 2 machinisten, 3 plaatwerkers, 3 piano-- •im,akers, 2 kernmakers (gedeeltelijk werk loos), 3 sclioeplmjakers, 2 smedenl, 4 slót- kers, 20 vormers, (13 gedeeltelijk werk loos), 2 draaiers, 12 bakkers, 13 boeren arbeiders, 1 boom'kweeker, 2 reizigers, 4 winkelbedienden, 2 chauffeurs, 3 keil- ners, 3 varensgezellen, 2 kraandrijvers, 15 kantoorbedienden, 1 waterbouwkundig)- opzichter-teekenaar, 15 van andere groe pen, 65 met vakkennis zonder bepaald beroep, 188 zonder vakkennis (ongef- schoolden). i Verder 8 vrouwen w.o. verstelnaaister, kantoorbedienden, werk- en waschvrou- wen. Totaal vorige week 508, bijgekpmen 25, afgegaan 72, over 461. Handelsregister. Aan de in Handelsberichten opg'eno men wekelijksche openbaarmakingen in zake het Handelsregister betreffende Zee land ontleenen wij het volgende: Nieuwe inschr ij vingen: Zeeuwsche Eilanden (Middelburg). Gëbroedjers Okkerse Jz., (B.P.), Bruinisse, Kerkplein A 47, het kweeken van en de handel in schelpdieren. Venn.: W., M, en L. Okkerse Jz. (3215). Wijzigingen: Zeeuwsche eilanden (Middelburg). Coöp. Brand|stoffenvereen. „Eensge zindheid", Zoutelande, Langstr. 11. Uit- getr. 'best.: J. Louws. Nieuwe best.: E. Janse. W. A. te Roller; M. P, Glerum, Vlissin- g'en, St. Jaoo'bstraat 3 en Wialstiriaat 100, vleescLhouwerijwinkel in fijne vleesch- waren comestibles. Uitgetr. E. (uit M, P. Glerum): M. J. Glerum—Maters. Beide handelszaken zijn omgezet in een venn. onder fa. Handelsnaam gew. in: Firma Glerum en te Roller (B.P.) Venn.: C. Gle rum en W. A. te Roller. C. Rozemond,, Gravenstraat I 199, rij wielhandel en winkel in haarden en ka chels. Uitgetr. E.: C. Rozemond,. Handels naam gewijzigd in: J. Rozemond. Nieuwe E.: J. Rozemond. aan te nemen, dat hij méér weet van de verdwijning van den heer E. dan hij voorgeeft. Branden. Maandagtmiddag is een zware uit slaande brand uitgebroken op de tweede verdieping van het groote 'mjaigazijn der Twentsche Textiel Mij. te Enschede. Deze etage was geheel gevuld met dekens en katoenafval. Hoewel de brandweer met een groot aantal stralen het vuur aantastte, viel aan blusschen niet te den ken, daar net nog nieuwe gebouw geheel u,it gewupena beton is opgetrokken, bleef het vuur eenige uren lang tot de tweede verdieping beperkt. Gelukkig wist de brandweer het vuur 'te beperken tot de 2e en 3e verdieping. De schade, die door verzekering gedekt wordt is buitengewoon groot. De brandweer is nog steeds aan het blusschen en men verwaehjt dat eerst hedenavond het vuur geheel gebluscht zal zijn. i j Ongelukken. Het vijfjarig zoontje* van den heer Chr. te O ld en zaal, dat op de tree plank was gaan zitten van de autobus, viel er af toen de bus zich iin beweging zette. Het 'knaapje kwalrn onder het ach terwiel terecht en werd dood opgenomen. Te Heemskerk is de 23-jiarige ongehuwde Alb. M. door een auto aan gereden. In zorgwekkenden toestand werd hij met een hersenschudding en een in gedrukte berstkas naar het St. Antonius- Ziekenhuis overgebracht. TWEEMAAL GESTEMD'. De cen trale recherche te II otter d' a m heeft naar de N.R.C. meldt proces-verbaal op gemaakt tegen den 26-jarigen, magazijnbe diende F. A. K., die op 22 April', bij de verkiezingen voor dje Prov. Staten, twee maal is gaan stemmen. Zijn broer was dien dag In Groningen en des morgens is F. A. K. met het oproepingsbiljet van dien broer naar het stemlokaal aan de Rusthoflaan aldaar gegaan om te stem men. Een paar uur 'later is hij er op nieuw heengegaan met zijn eigen biljet. De voorzitter van het st|embureau her- kiende hem evenwel. VANDALISME. Te Huis sen in de Betuwe, is het vorige jaar aam den open baren weg. een door den beeldhouwer Falize vervaardigd! Christusbeeld ge plaatst. Deze week hebben straatjongens dit groote Deeld door er steenen tjegen te gooien, ernstig beschadigd; er is onder meer een hand afgegooid'. UIT EEN BOOM DOODGEVALLEN. Zaterdagmorgen is te Utrecht op de Oude Gracht een 21-jarige m,an uit een bootm op de werf gevallen met het nood lottig gevolg, d,at de dood vrijwel onim|ild)- dellijk intrad. Hij bad te Utrechit het snoeien van 400 hoornen (aangenomen. NOG EEN STEEKPARTIJ. Zaterdag nacht moest de politie te Groningen weer optreden. Op het Gedempte Zui- derdiep liep mej. G. de J. met twee mannen, Eén van hen, waarmede zij samenwoonde, viel haar onverhoeds van achter met een mes aan en stak haar in den rechter bovenarm. De vrouw zakte in elkaar en werd een woning binnenge dragen, waar zij het bewustzijn verloor. Het bleek, dat zij zeer veel bloed had verloren. In ernstigen toestand is zij naar het Academisch Ziekenhuis over gebracht. De dader, zekere A. K., is later gearresteerd. De oorzaak is ver moedelijk minnenijd. DOOR BRANDWEERAUTO OVERRE DEN, Op de drukke weekmarkt te Gumbinnen (Oost-Pruisen), drong de nieuwsgierige 'menigte, toen zij de nade rende brandweer hoorde, een (aantal per sonen te ver op straat naar voren, zoodat zij door ide brandweer onderste boven werüen gereden. Een boerin werd gedooid en vijf per sonen liepen ernstige verwondingen op. AUTO IN RAVIJN, DAARNA IN ftRAND. Nabij St. Etienne nam de chauffeur van een autobus, waarin 30 personen, een bocht te kort en te snel, waardoor de wagen omsloeg en in een ravijn stortte, waarop hij in brand vloog. De meeste inzittenden konden zich, zij het dan ook min of meer ernstig gewond, in veiligheid brengen, doch vier personen die 'zich niet meer konden bevrijden kwa men jammerlijk in de vlammen om. De chauffeur van de bus, die nagenoeg ongedeerd was gebleven, nalm na het ongeluk de vlucht en kon eerst na eenige uren gearresteerd worden. AUTO TEGEN EEN BpOM. Zater- dagnaent is in de buurt van Or tem burg Neder Beieren een voetbalclub uit Griessenbach, die met een auto naar huis terugreed, in een bocht van den weg te gen een boom gereden. De bestuurder is gedood, terwijl 6 personen min of «neer ernstig gewond werden. WEER EEN POSTBODE OVERVAL LEN. Te Mannheim is Zaterdags ochtend een postbode in een woning, Iwaar hij een postwissel 'kwalm afleveren, welke voor de vrouw des huizes bestemd wias, overvallen door twee kostgangers. Deze hadden tevoren de hospita onscha delijk gennaakt en toen de postbode ver scheen, knevelden zij hem en maakten zich met den buit uit de voeten. DOOR DEN STROOM MEEGESLEURD. Twee kleine meisjtes van zes en acht jlaar wandelden (met haar vader langs man was, die hem den wissel ter incas- jden Elbe. Tijdens het spelen vielen seering had gegeven. Er is dus alle reden zij plotseling in het water en werden on- Mocrd te Den Haag; het lijk in een kist geborgen. Sedert Zaterdagmiddag was te 's- Gravenhage spoorloos verdwenen de 59-jarige heer W, G. J. Eschauzier, een in financieele en Indische kringen als zeer vermogend bekend staand man. De familie van den verdwenene deed aangifte bij de politie, die daarop Zon dag zeüeren K., een 40-jarigen techni- ker, aanhield met wien E, Zaterdagmid dag een conferentie zou hebben gehad over een uitvinding. Gisteravond is het lijk van den heer E. aangetroffen, ver borgen in een kist gechloroformileerd en met een prop in den mond in een pak huis aan de Westerbaenstraat. Alhoewel K. ontkent, heeft de eigenaar van het pakhuis hem hedennacht bij de confron tatie herkend als den persoon, die onder 'n gefingeerden naam Zaterdagochtend 't pakhuis heeft gehuurd, K. ontkent ook Zaterdag E. t,e hebben ontmoet, maar de politie trekt zijn verhaal in twijfel. Het „Vaderland" is nog het volgende ter oore gekomen. Een der directueren van een groote te 's-Gravenhage geves tigde cultuur onderneming is op geheim zinnige wijze verdwenen. De heer W. E. was Zaterdagmiddag uitgegaan voor een bespreking in Central. Deze bespreking liep blijkbaar over uitvindingen; inder tijd moet hij ook een vrij aanzienlijk be drag ter beschikking hebben gesteld van den uitvinder Börner. De heer E. is van deze bespreking in Central niet bij zijn familie teruggekeerd. Toen men Zaterdagavond op zijn thuis komst had gewacht, werd de politie in den arm genomen. Deze wist zich in Central op de hoogte te stellen met wien de heer E. de conferentie had gehad. Naar alle kanten werd toen gezocht naar dezen man, dien men ten slotte des nachts in een verregaanden staat van dronkenschap wist te vinden. Hij ver klaarde echter niet te weten, waar de heer E. was gebleven. Naar de heer P. E., een broeder van den verdwenene en mede-directeur van de bedoelde Cultuurmaatschappij, mee deelde is ongeveer acht dagen geleden bij de firma Heldring en Pierson een wissel aangeboden ten bedrage van 6500, welke wissel onderteekend was door den heer W. E. De kassier van Hel dring en Pierson meende echter redenen te hebben om dezen wissel niet uit te betalen. Hij vertrouwde n.l. de handteekening niet. De heer E. was gewoon achter zijn naam een duidelijke punt te zetten en deze ontbrak op den wissel. Bovendien werd de wissel door een onbekenden jongen aangeboden. Men vroeg den knaap, hoe hij aan den wissel was ge komen en hij vertelde, dat hij bij het Zuid-Hollandsch Koffiehuis een man ont moet had, die een kwartje had gegeven om den wissel te gaan incasseeren, on der belofte dat hij meer zou krijgen als hij het geld kwam afdragen. Intusschen had de man, die den jon gen den wissel had gegeven, blijkbaar lont geroken, want hij was in geen vel den of wegen te vinden. De jongen is geconfronteerd met den man die Zaterdagmiddag in Central met den heer E. een onderhoud heeft ge had en dien de politie Zaterdagavond laat in kennelijken staat van dronken schap heeft gearresteerd. De jongen heeft bij de confrontatie met beslistheid verklaard, dat dit ook de DE GANS. Een necrologie. In de, voor de ganzenwereld zoo zware dagen voor Kerstmis, past het den beu len, een woord tot afscheid te spreken. Tegen 25 December toch sneuvelt iedere gans, welke eenige aanspraak op het praedicaat „corpulent" kan maken, en wij, die mee-eten van het vette vo- geldier, wij zijn indirect hun beulen; in ieder geval mede-schuldigen aan dezen ganzenmoord-en-gros. Het is een arm zalig excuus te beweren, dat een gans een dom dier is, want dat is evenmin waar, als de bewering, dat een ezel geen hersens heeft. Een gans is een waakzame en slimme vogel, die een prachtigen staat van dienst achter den rug heeft, die dateert uit de dagen, dat de Romeinen aan de oevers der Tiber elkander in zuiver Latijn een „gelukkig Nieuwjaar" toewenschten. Toen de Galliërs 's nachts bij verras sing den Romeinschen burcht wilden ne men, met name het Kapitool, bemerkten eenige ganzen het onraad en door hun gekwaak gewekt en ijlings toegesneld slaagden de Romeinen erin het Kapitool en daarmede de stad Roma, te behouden. De Romeinsche regeering gaf den ganzen toen een heel andere behandeling, dan een latere regeering van andere nationa liteit aan haar oud-strijders heeft gege ven. Van Staatswege namelijk werden nog vele eeuwen daarna op het Kapitool een paar ganzen gehouden, die, wél ge voed, in luiheid hun lekker leven sleten. Maar wat een gans toekomt, hoeft men daarom nog niet aan den mensch toe te staan! Als men een troep ganzen op de be kende wijze op een rijtje achter elkander over een boerenerf ziet waggelen, zou men niet vermoeden, hoe diezelfde dieren soms een ongewenschte bezoeker te lijf kunnen gaan! Soms wordt een landlooper door eenige ganzen niet alleen aangeval len, maar hij kan niet eens op den loop gaan, want het zware gedierte hangt aan den rand van broek en jasje en verhindert aldus het loopen! Ganzen zijn inderdaad trouwe, ver standige vrienden van den mensch. Eet dus, lezer, als de middagzon weer laag aan den hemel staat, Uw Kerstgans niet alleen met smaak, maar óók met eerbied! (Nadruk verboden). fmiddellijk door den stroom 'meegevoerd, zoodat de vader, die nog poogde de drenkelingen te redden, ze niet (meer bereiden kon. EEN WANHOOPSDAAD. Een werk- 'looze te O 'be r s t e i n (Nahe) riep zijn zevenjarig zoontje dat op straat aan het spelen was, bij zich in de kalmer en doodi- de het kind met een slag op het hoofd. Het lijkje legde hij in het bed en verliet daarna de woning. Vrijdaglmicrigieii vond men hem in den tuin voor de „Felsenldrche*', waar hij tmet gebroken ledematen lag;. Hij heeft zich 's nachts va;n de iiooge rotsen, die hoog hoven de kerk uitsteken naar bene den geworpen en zich aldus gedood. SNELTREIN ONTSPOORD. lm den afgelcopem nacht is de sneltrein van Saarbrücken naar Parijs vlak voor het station Vormiklimgen ontspoord. De locomotief sloeg om en drie wagons wer den eveneens uit de rails gekanteld. De stoker werd gedood en zes passagiers licht gewond. Met een anderen trein kon den de passagiers hun reis voortzetten. KANNIBALISME. Nabij Luebo in den Bielgi s c hen Congo heeft een aantal wilde krijgers van den BaluNasslam een dorp van een anderen slam over vallen. De Ejaüubias voerden twee vrouwen en twintig (mannen gevankelijk weg- De vrou wen werden gedood en gebraden, waar na de mannen gedwongen werden de vrouwen op te eten. VERDUISTERING VAN 300,000 KRO NEN. Men meldt aan de N.R.C. uit Stockholm In Zweden en Denemarken verricht die politie thans nasporingen naar een 30- jarigen -employé van het S toe k, h o l - sche kantoor van het Zuid.-Zweedsche Cargiadoorsverbond, die obligaties tot ©en bedrag' van rond 300.000 kronen heeft verduisterd en sedert de laatst|e dagen van April voortvluchtig is. Deverduiste ing is ontd,ek,t door den directeur van he| bureau, den vader van den voortvluch tige. De zoon was sedert jaren op het kantoor, was voiükomen vertrouwd en zou binnenkort zijn. vader als directeur -opge volgd hebben. Hij moet de laatste ja-ren mei lange iusschenpoozen obligaties uit de safe ontvreemd hebben, wanneer zijn vad.er op reis was en hij die sleutels, had. De jongeman had een goed salaris, maar dit stelde hem toch niet in staat om aan de leischen van een bekend© Stockholhil- sche actrice, waarmee hij tot voor kort een liaison had, te hunnen oeantwoordlcn. Ook te Kopenhagen had hij vrouwelijke kennissen, die hem veel kostten. Hij is dezer dagen nog te Kopenhagen gezien, maar het is der politie nog piet gelukt Jtem te arresteeren. 12 Mei. Barometerstanden Hoogste: 767.9 te Le Havre. Laagste: 747.3 te Thorshavn. Thermometerstanden Hoogste en laagste temperatuur van Zaterdagmorgen tot hedenmiddag 12 h,: Hoogste 70. Laagste 53. Weersverwachting van het K. N. M. I-' Zwakke lot matige lat,er wellicht toe- nemend-e Z,-\V. tot Z. win|d? half tot( zwaar bewolkt, aanvankelijk weinig of geen regen, weinig verandering in tem peratuur. Woensdag 13 Mei. Zon op 4.11; onder 7.42. Licht aansteken alle rijwielen, motor rijtuigen en andere rij- en voertuigen 8.12. Maan op 2.51 v.m.; onder 3.10 n.m. Nieuwe maan 17 Mei. HOOGWATER VLISSINGEN, Middelbare tijd. Woensdag 13 Mti 11 09 tonderdag 14 11 48 Z o m e r t ij d. 2319 Trjjdag 15 1 01 13 26 aterdag 16 1.35 13 56 'ondag 1/ 2 03 14 25 Maandag 8 2 36 14 58 insdag 19 3.10 15 35 GOES. Ingekomen W. P. G. Bieikhof, sum. dir. belast kir gen, van Deventer, Kleine Kade 1. J. dp Meij en gezin, onderwijzer, van 's- Gravenhage, Leliestraat 53. W. Minnaard,, dienstbode, van Yersekje, Opril Westwal 2. M. v. d. Made, dienstbode, van Hein- kenszand,, Wilhelminastraat 28. A. P. Jon- gepier, kantoorbediende, van Koudeker- ke, Piccardltstraat 24. J. Verbeijke, chauf feur, van Ellewoulsdiijh, Voorstad 50. C. Linderiberg en gezin, assuradeur, van Breda, Westerstraat 6. P. C. Flipse, dienstbode van, Wolphaarlsdijk, Klokstr. 9. D. L. Beenakker, dienstbode, van Ka- pelle, Opril Groote Markt 8. M. A. die Jager en gezin, tuinman, van Kape'lle, Nieuwstraat 18. J. Boe'l-Miidtdelweerd, zonder 'beroep, van Rotterdam, Rommers- walestraat 10. S. Bos, dienstboide van Kloetinge, Kleine Kade 47. Vertrokken P. van Ee en gezin, reiziger, inaar Voorburg, v. d. Wateringelaan 191. A. A. J. Verhagen, 'bouwk,. teekenaar, naar Kruiningen B 80. W. J. Braamse, bakker, naar 's Gravenpolder B 74. E. Vermont, zonder berogp, naar Roest, Soesterberg- sche straat 32. J. M. van Riet, tjelefoniste, naar Helmond,, Molenstraat 219. D-. J. Biomme-De Dood, naar' Biervliet no. 23. B. J. W. Speijers, bankwerker, naar Vlis- singen, van Speij'kstraat 21. Woensdag 13 Mei 11 uur Abdij te Middelburg namens Ged. Stateni het bouwen aanlegsteiger bijbeh. werken te Kalscheveer. Raming f 57.000. Zie Middelb. Crt. 27 April '32. Woensdag 13 Mei n.m. 11/2 ure. Pol derhuis, Abdij, te Middelburg, da gelij ksch Bestuur Polder Walche ren: het vernieuwen versleten steenglooiing door zuilenbasalt, bij- 'komende werken aan de Westwa tering. Zie Midd. Crt. van 2 Mei '31. Woensdag 13 Mei n.m. U/2 mre> Pol derhuis, Abdij, te Middelburg, da- gelijksch Bestuur Polder Walche ren: 't vernieuwen en herstellen versleten basaltglooiing met bijk. werken op den Westkapelschen zeedijk. Zie Midd. Crt. van 2Mei '31. Woensdag 20 Mei v.m. 11 uur geb. Prov. bestuur te Middelburg 't verbeteren Rijksweg Nieuwland— Middelburg, enz. Raming f 22.000. Zie Staatscrt. 14 April '31. Woensdag 20 Mei v.m. 11 uur geb. Prov. bestuur te Middëllbutrg 't maken verharding dicht grof as- phaltbeton ged. Rijksweg (Draai- brug-Aardenibuirg-Belg. grens) met bijk. werken. Raming f 102.700. Zie Staatscrt. 16 April '31. Woensdag 20 Mei v.m. 11 uur geb. Prov. bestuur te Middelburg 't af nemen beslaande en aanbrengen nieuwe wrijfhouten tegen den kaai muur langs Noordzijde v. kanaal haven te' Neuzen enz. Raming f6000. Zie Staatscrt. 17 April '31. Woensdag 27 Mei. v.m. 11 uur geb. Prov. bestuur te Middelburg; 't maken fundeeringen en bijk. wer ken t. b. dubbel draaibruigtje mid denschutsluis te Terneuzert. Ra ming f 3200. Zie Staatscrt. 27 April '31. Woensdag 27 Mei. v.m. 11 uur geb. Prov. bestuur te Middelburg: 't uitvoeren bestraliijgswctrken Rijks weg Goes-Hoedekenskerke-Ter'- neuzen-Sas van Gent-grens, ged. Terneuzen-Belg. grens en andere werben. Raming f 13.000. Zie Staatscrt. 27 April '31.

Middelburgsche Courant | 1931 | | pagina 6