UIT RUSLAND. AFLOOP VERKOOPINGEN INGEZONDEN STUKKEN. Van onze Adverteerders. Middelburg, H. Segeerstr. H 9, Tel 377. (Ingez. Med.) öldenzaal dat het Duitsche postvliegtuig D 1338 dat Zaterdag op Schiphol was opgestegen voor een vlucht na,ar Eerlijn, boven den Fleringer esch onder de ge meente Tub-berg en een dal'ng heeft moeten doen. De landing geschiedde vlot. Het 'bleek echler, dat heit vliegtuig in brand stond. Het is geheel verbrand De inzittenden waren drie Duitsche, en twop Engelsche passagiers henevens vier man bedieningspersoneel. Een der En fe'schen sprong te vroeg uit het vliegtuig en werd nog al ernstig verwond. Al de an deren kwamen -met den schrik vrij. Ook de post en de bagage werden gered. De bestuurder deelde aan het blad me-dfe, dpt hij wegens een defect een noodlan ding moest doen, welke zeer vlot ge schiedde. Eerst na de landing zou vol gens dezen zegsman de brand zijn ont staan. Ooggetuigen deelden mede, dat zij reeds zware rookkolommen uit het vlieg tuig hadden zien te voorschijn komen toen het nog wel een paar honderd me ter boven den .grond was. De gewonde passagier was reeds op vrij groote hoog te naar beneden .gesprongen. Men vter- moedt, dat kortsluiting de oorzaak van den brend is. j BiRUTALE DIEVENBENDE AANGE HOUDEN. Op 5 OFfelbruari j.l. deed de firma tl. van de Leuvehaven te 1 dam bij de politie aangifte d'at te haren nadeeten een partij confectie ar'ikelen ter waarde van f 350 ontvreemd was. in verband hiermede zijn aangehouden de 28-jarigen M. W. en de 29-jarige J. .1. V., beiden goede nekenden van de po litie. Als verdacht van heling werd de 30-jarige W. T. R. gearresteerd. Bij liet onderzoek is gebleken dat men met' deze arrestaties een zeer goe den slag heeft geslagen. Het tweetal' heeft zich aan verschillende dief .tallen schul dig gemaakt en ging daarbij op een bui tengewoon brutale wijze te werk. Op klaarlichten dag sloopen zij de winkels en De oude Russische schulden en de Nederl .".ndsche belegger Gevaren bij een nieuwe lee ning. (Nadruk verboden.) Op de laatste jaarvergadering van de vereeniging ..Effectenbescherming" werd een vraagstuk besproken, waarvan de be- teekenis voor duizenden Nedetlanders van buitengewoon veel belang is. Het ging' om de z.g. „Russen", Biestaat er nog eenige kans, dat de Neder!andiche be leggers, die hun spaarpenningen aan de tsaristische overheid hadden toever trouwd, in de overtuiging, dat het groote Rusland steeds zijn verplichtingen zal! kunnen en willen nakomen, -ets van het geleende geld zouden terugkrijgen? Naar aanleiding van die vergadering werd 'ik verzocht de mogelijkheid van een er kenning va,n de oude Russische staats- en spoorwegschulden te bespreken. Ik zal trachten aan dit verzoek te voldoen, te meer daar ik ook zelf het plan koesterde dit vraagstuk in een van mijn brieven ie bespreken. Vooral' eenige, voor soiiumigte wellicht minder aangename, inleidende woorden, over die oude schulden. Hoewel de obli gaties, welke de tsaristische overheid aan en buitenlandschen belegger te koop aanbood, verschillende opschriften droe- ^aren liet in wezen steedis staats- o i iga ies, omdat de regeering al die lee- nmgen garandeerde. Overigens leverdenj werkplaatsen binnen, waar zij, daar op geslagen goederen •wegnamen. In totaal werd voor hordei den guldens gestolen. BOERDERIJ AFGEBRAND. Vrijdag nacht ontstond brand in de 'boerderij van den landbouwer J. te IJ s set s te ij n 'tusschen Deurne en Venray. Het vuur greep zoo snel om zich heen, d it binnen korten lijd de geheele boerderij tot den grond toe afbrandde. Het vee, waaronder eenige koeien en talrijke varkens kwa men in de vlammen om. Vrouw en kin deren konden slechts met 'de grootste moeite zit li in veiligheid stellen KOELIE-AANSLAG. - Aneta meldt uit Padang, d.d. 5 Waart dat op de ouder neming Soengei Batoeng, onder directie van de Koloniale Bank, een koelie een aanval heeft gepleegd op den assistent B.ydcndijk, De koelie verwondde den heer B. met een mes ernstig doch niet levensgevaarlijk. De dader werd gearresteerd. POLYGAMIST. Te Havanna is gearresteerd de Amerikaan Robert Goo ding, die tegelijkertijd gehuwd bleek te zijn met vier verschillende vrouwen. Naar wordt medegedeeld zou de man echter nog meer vrouwen hebben bedrogen en in totaal „getrouwd" zijn met 12 vroii-* wen. DE GEVANGEN VRIJBUITER. Men meldt uit Stockholm aan de N. R. G., Zooais reeds gemeld hebben dezer da gen politieagenten ergens in de uiltjge- strekte hosschen van V ii r m land een man aangehouden, die ongeveer '25 jaar lang in Zweden, Noorwegen en Finland een waai- vrijbuitersbeslaan heeft ge leid De mail was in zijn enkel geschoten en moest daarom per auto naar het zie kenhuis vervoerd worden. Het was de eerste maal in zijn leven dat hij auto reed. Men had hem in een warm bad gestopt. Dat was mishandeling, zoo zeide de man. Men had hem in een verwarmd vertrek gelegd, terwijl hij gewoon was ook bij strenge vorst buiten te slatpen. Dat was niet uit te houden. En zoo voort. Do man is op zijn twintigste jaar er van door gegaan omdat de politie hem zocht. Sedertdien zwierf hij her en dei- door Noorwegen, Zweden en Finland, tel kens weer opgejaagd door de .politie die hem thans verdenkt van vele tientallen onopgehelderde 'misdrijven. Eenmaal ent- denkte een veldwachter hem toen hij onder een boom lag te slapen. De veld wachter lichtte den zwerver met zijn zaklantaarn in het gezichit, wilde hem walk'ker maken; maar plotseling sprong de zwerver op, gooide den verschrikte veldwachter den zwaren rugzak naar het hoofd en verdween. Vaak is hij door boeren achtervolgd., maar altijd weer wist hij zich uit de voeten te maken, daarbij steeds met een paar rugzakken die tezamen fuini 26 kilo wogen, bepakt. De man heeft opgegeven Carl Garissou te lieeten, maar dat wil de politie niet 3e Russische spoorwegen (behalve een 1"""! n uviiui te ven pn.n geukfcige uitzonderingen) verlies op en zonder <]e garantie van de regeering zou geen enkele bankier in het ouilen- and aan die spoarwegen een cent heb ben geleend. toegen wij daarbij, daL in tsaristisch Rusland de meeste spoorwe- gen aan den staat toebehoorden, dan wordt liet zeker voor iedereen duidelijk dat het verschil tusschen staats- en spoorwegschidden slechts van form celen aard was en dat het om de ere diet waar digheid van de regeering, van den Rüssi- schen staat ging. Was de Russische staat bij machte de vele milllarden, welke hij in het buiten land leende, terug te betalen? Op deze vraag moet het antwoord ontkennend luiden. De oude Russische staat leefde ver boven zijn stand, de regeerivg gaf meer uit dan zij, met het oog op de draagkracht van de bevolking, kon uitge ven. Wel was cie schuldenlast per hoofd van de bevolking in 'Rusland niet zoo groot als in sommige andere landen, maar bet gemiddelde inkomen van den Rus was veel kleiner dan dat van den WesL-Europeaan. Elke econoom, elke bankier kon 11'us zonder eenige moeite met behulu van zeer eenvoudige bere keningen, vaststellen, dat Rusland niet in staat was de geweldige schulden, wel ke (die tsaristische regeering aanging, ie betalen, dat vroeger of latèr een debacle •onvermijdelijk was. Voor ons, in Rus land, was het toen volkomen onbegrijpe lijk, hoe het Westen, dat over zoovéél knappe economen beschikte, de dwaas heid kon begaan van telkens weer mil- lioenen aan de tsaristische regeering te leeneu. terwijl de kans, dat de beleggers dat geld zouden verliezen, zeer groot was. In 1905—'06 werd dat gevaar nog grooter, omdat de vooruitstrevende krin gen de leeningen aan de tsaristische re- geering' als een middel beschouwden om het aanblijven van die regeering, wier onigeschikheid voor ël'k kind duidelijk} was, mogelijk te maken. En steeds luider waren in Rusland de stemmen, voor een annuleering van ;<1' ie schulden, zoodra het tsaristische regime, ondanks den fi- nancieelen steun van het buitenband, in een zou storten. De Russische maat schappij waarschuwde, bij monde van verschillende liarer vertegenwoordigerls, het Westen en smeekte de Westersche bankiers en beleggers, geen geld meer aan de tsaristische regeering te leenen,, omdat het Russische volk die leeningen als een vijandelijke daad beschouwde en ze later niet zou erkennen, maar het Westen wilde niet naar die waar schuwingen luisteren en ging voort, aan de zwakke en misdadige regteering' geld te leencn. Sommigen zullen w'eljlicht vragen, waarom ik die oude koeien uit de sloot haal? Gedane zalcen nemen immers geen keer en die oude blunders zijn niet meer ongedaan te maken. Ik vond het echter noodig dit te doen, om de Nederland- sche beleggers te waarschuwen teglen de mogelijkheid van een herhaling van deze tactiek. Het gevaar is njet denkbeeldig dat de tegenwoordige heerschers van Rusland, wier credietwnardigheid! nog gelotwen. Hij is buitengewoon krachtig gebouwd en hij legde volgens zijn verkla ringen, zomer en winter eiken dag pn- geveer '60 a 70 kilometer af. Op slaf- kaarten heeft Carlson aangegeven waar i.ij in vermen huilen vaa Houd c'kers of kolenbranders depóts had. Dat zijn or vele, maar ze zijn zoo op de kaarten aan gegeven, dat de politie er nog geeu heelt kunnen ontdekken. De man vertelde flin ke voorraden munitie en levensmiddelen te hebben. In een zijner rugzakken vond do politie een groote hoeveelheid dyna miet die de man echler alleen gebruik te om boomen te vellen, teneinde zonder veel moeite aan brandhout te komen. De kleeding en de uitrusting van den man zijn keurig in orde. De politie ver moedt dat hij over geld beschikt, dat van diefstal afkomstig is aan enkele onopge helderde inbraken in provincia'e banken, waarbij dynamiet is gebruikt. Men denkt dat Garlsson, de zwerver, die zich aan wet noch gezag stoorde, wel spoedig al zijn misdaden za.l opbiechten nu hij te Karlstad in een kleine, donkere cel zit •op gesloten. Notaris W. Hioolen heeft Vrijdag in 't café Westdorp te Serooskerke ten verzoeke van de familie Van Dalsen ver kocht: Een Huis en Erf met grooten Tuin, aan den Noord Straatweg te Seroos kerke, A 170, groot 6 A. 17 cA. Kooper J. M. Sturm, schoenmaker te Serooskerke voor f 4000. DE GOESSCHE VERGADERING. Hooggeachte Redactie, Met verwondering las ik uw onder schrift op het ingezonden stuk van „Een vrijzinnige boer". schrijft: „Waarom kan een geschil tusschen liberale boeren en liberale Ka merleden niet zuiver zakelijk blijven?" en verder: „het is in elke besloten partij vergadering goede gewoonte, dat met het verslag van de debatten zekere dis cretie wordt betracht," Ik vermoed niet, dat deze bemerkin gen diepen indruk op uw lezers zullen maken, als zij verder zien hoe onzakelijk en hoe indiscreet u mij eenige onaange naamheden meent te moeten achterna gooien. Het spijt mij overigens, dat mijn be toog op u zoon onaangenamen indruk heeft gemaakt, De oudste koe die ik heb opgedolven dateeri van 1914 en ik had die noodig om aan te toonen, dat vanaf dien tijd veel in het nadeel van den boer is ge- loopen. Dat mijn betoog niet als kritiek op de rede van mr, Knottenbelt moet beschouwd worden is, behoudens dan wat betreft een paar opmerkingen mij nerzijds, juist. Uit de agenda had ik gezien dat de veel geringer is dan die van de tsaristi sche regeering ooit is geweest, hun be reidwilligheid betoonen de oude schulden gedeeltelijk Ie erkennen, indien bet bui tenland Rusland nieuwe lteeningeii ver- schalt. Gaal hel Westen op deze of der gelijke voorstellén in ,dan herhaalt zich de vooroorlcgsche geschiedenis en daar bij in een nog veel ergeren vorm, onid.it éen nationale Russische regeermg'. on verschillig van welke politieke kleur, .ou der geen enkele omstandigheid -bereid zal zijn de schulden van de sovjet-re geering! te betalen. Dit geldt zoowel de openlijke of verkapte leeningen (en de bolsjewiki krijgen dergelijke leeningen nu reeds als de crcdioten. Wanneer dus de beleggers bedrogen uitkomen, dan zal het niet de schuld van het Russische volk en den Russischen staat zijn, maar van ae onverantwoordelijke financiers en politi ci, die het bolsjewisme steunen, de uit buiting van de Russische massa, de vrec- selijke onderdrukking, de slavernij van millioenen Russen mogelijk maken door aan de tegenwoordige heerschers crcdio ten te verschaffen. Hoe vreemd het ook moge klinken, maar het is een waar heid, dat de bolsjewiki, die de uitroeiing van de bourgeoisie als hun hoofddoel beschouwen, door diezelfde bourgeoisie in het Veesten financieel gesteund wor den. Het Westen verschaft zeil' de bijlen waarmede het later geslacht zal wor den. Het geld, dat onder verschillenden vorm aan de bolsjewiki geleend wordt, is dus voorgoed verloren. Na de ineen storting van het tegenwoordige regime zullen al zijn leeningen onherroepelijk geannuleerd worden, zal er geen cent betaald worden. Anders staat het met de oude schul den. In principe zijn alle Russische par tijten het eens, dal het nieuwe Rusland (ik bedoel: het Rusland na de verdrijving van de tegenwoordige communistische re geerders) de oude schulden moet er kennen. De kans is dus zeer groot, dat die oude schulden binnen afzienbaren lijd' erkend worden. Maar veeel baat zjd de belegger aan de formeele erkenning niet hebben. Andere staten hebben hun oude schulden niet geannuleerd, erken nen ze, maar betalen, noch rente noch aflossing. Aan een dergelijke erkenning heeft de belegger dus niets. Zal het nieu we Rusland die schulden ook kunnen betalen? Daar komt het op aan. En dat heer Knottenbelt tegenwoordig zou zijn. Ik vatte toen reeds het plan op één en ande- te zeggen dat voor de boeren van belang kon zijn. Mijn opmerkingen gingen niet uitslui tend tegen de liberale fractie, maar had den alleen ten doel mijn denkbeelden onder de aandacht van den leider der fractie te brengen. Maar ook dat schijnt volgens u, gezien deni toon dien u aanslaat, in de liberale partij niet meer toelaatbaar te zijn. Beleefd verzoek ik u dit verweer in uw blad op te nemen. Het spijt mij, dat u mij dwingt dit te schrijven. Hadt u den zakelijken inhoud van mijn ellen lang requisito:r, zooals u mijn betoog ge lieft te noemen, uitééngerafeld en mij daarop „afgemaakt", ik zou er vrede mede hebben gehad; wat u echter thans doet vind ik geheel en al onjuist en abso luut in strijd zelfs met uw eigen wensch: de goede verhoudingen tusschen de liberalen onderling te bevorderen. Met beleefden dank voor de plaatsing Hoogachtend, A. I. LEENHOUTS. [Vooruit met de geit daar gaat het dan. Ook dit ingezonden stuk plaatsen we nog, omdat de inzender daarop, als door ons ter sprake gebrachte, eenig recht kan doen gelden. Maar nu is de discussie over d i t geval ook gesloten. Wat nu inzenders schrijven betreft dit het is altijd een hoogst betreurens waardig, schoon uit het wezen van het liberalisme wel eenigszins verklaarbaar, iets geweest, dat wij zoo goed als geen partijtucht en dikwijls zoo weinig zelf tucht kennen. Want de „Vrijzinnige boerdie dezer dagen in ons blad aan het woord was, en de heer Leenhouts, dien we nu z'n volle pond-toemeten, zijn beiden in hart en nieren, natuurlijk in algemeenen zin, goed „liberaal", zoo niet voor 100 pet. V.B. Toch schromen ze niet, in deze ver kiezingsdagen, op heftige wijze uiting aan hun kritiek te geven, daarmede niet alleen de partij, maar ook de door hen voorgestane politieke richting enorme schade berokkenend. Maar dat doet er minder toe. De feiten waren too mr. Knottenbelt had toegezegd, op de vergadering van de centrale te zullen spreken over D e Tarwewet in verband met de landbouwcrisis. Toen hij uitge sproken was, kreeg een ieder die dit wenschte, 5 minuten om opmerkingen of tegenwerpingen te maken of vragen te stellen. Inzender evenwel haalde een pak beschreven papier uit z'n zak en begon dat voor te lezen: ongeveer een half uur duurde dat. Debat was het niet, dat geeft hij zelf toe: het was een alge- meene aanklacht tegen de liberalen, die zich te weinig aan het platteland gele gen zouden hebben laten liggenter wijl mr. Knottenbelt juist het tegenover gestelde uit de stukken had aangetoond! Maar daar kon de heer Leenhouts geen rekening mee houden, wijl zijn aanval reeds te voren op schrift gesteld was De overige onvriendelijkheden van den inzender zullen we maar over 't hoofd zien, teneinde de stellig ook doo- hem gewenschte „goede verhouding" ondanks alles zooveel mogelijk te bevorderen, i Red.] I hangt af van de omstandigheden, 'die tot de ineenstorting van het bolsjewistische regime zullen leiden. "Wij weten niet, hoe die omstandighe den zullen zijn. Het sovjet-regime kan ten val gebracht worden door een staats greep van eenige militaire leiders, door een staatsgreep van de rechtsche oppo sitie in de communistische partij, door een militairen opstand en ten slotte door een nieuwe massa-revolutie. Het laatste is het ergste was Rusland kan overkomen, omdat Rusland dan een herhaling zou kunnen beleven van het geen wij nu in China aanschouwen. Eeni- gie legers zouden elkaar beoorlogen, in het geheele land zou 'n vreeselijke anar chie ontslaan, niemand zou er iets voor voelen om zijn akker goed te verzorgen, omdat niemand eenige zekerheid van de naaste toekomst zon hébben. En de ver arming van het land zou dan zulke af metingen aannemen, dat hel Russische vow aan geen betalingen aan het buiten land zal kunnen of willen denken x\iles hangt dus van de wijze af, waar op het tegenwoordige regime ten val zal gebracht worden. Vindt dit plaats met een minimum van onlusten (bijv. door een „paleis-revolutie" of door een militaire staatsgreep), dan zullen kort daarna besprekmgen geopend worden tusschen de nieuwe regeering en de bni- tenlandsche schuldeischers. De Ruslsen zullen daarbij voor alles eischen, dat de nieuwe staten (Polen, Litauen, Est land, Letland enz.) een gedeelte van de schuld overnemen, overeenkomstig aan de economische beteekenis en de be volking van die landen. Daarna zal de nieuwe regeering natuurlijk weigeren de leeningen te betalen, welke bestemd wa ren voor spoorwegen, die nu buiten de Russische grenzen liggen voor den aan leg van havens, die nil in het bezit zijn van de nieuwe straten enz. De schuld eischers zullen dan middelen moeten zoe ken om van deze staten die schulden te innen. Van de resteerende schulden zal de nieuwe regeeriug 'n bepaalde réductié verlangen, omdat Rusland de volle 100 pCt. zelfs vóór den oorlog niet in slaat was te .betalen, laat staan na den oorlog, de revolutie, den burgeroorlog en het bolsjewismetische wanbeheer. Hel per centage dat Rusland zou kunnen en wil len betalen, zal afhangen van den eco- nomischen toestand' des lands, van den graad van uitputting, waarin de bblsje- ONZE ONVERZORGDE STADS EENDEN EN ANDEREN, Honger honger piept het vinkje, Honger honger krijscht de meeuw, Honger honger tjilpt het muschje, 'k Heb een honger dat ik geeuw. Honger honger tjokt de lijster, Honger honger krast vrouw kouw, Kraaien, kraa;en van den honger, Kouwen, kouwen van de kou. ,,'k Heb zoo'n honger" kwekt het. eendje In dt> „veste" rond de stad, 'k Heb een vest, maar ach geen jasje, 'k Woud dat ik geen honger had En een eend zit op zijn eentje Stil „vereend" met nóg een eend, En het één-vereende eendje, Zegt precies wat of het meent, ,,'k Ben Gemeenteambtenare Van de hoofdstad van het land 'k Ben zoo goed een „eend" der „eendett" Die men vindt in eiken stand. En die andre „eenden" krijgen Krijgen eten zonder „krijg", Maar wij moeten „krijg" gaan voeren, Of wij leven van de „krijg". 't Is een schande voor een „hoofdstad", Die zoo voor zijn „eenden" waakt 'k Wil ook dat het vogeleend-dom, AH' ver-eend het werken staakt. Beste, brave Medioburgers, 'k Hoorde onlangs dit gesprek Op de singels van uw stadje Rechtstreeks uit een eendenbek. Toe bedenk toch alle vogels, Merel, vink of nachtegaal En de stedelijke eenden, Heel royaal collegiaal, ANDROCLES. Prijscourant Fongers 1931, De bekende Fongers-Rij wielenf aor iek zond ons haar nieuwe prijscourant. Het hoekje is frisch van kleur en sma kelijk van uitvoering het laat ons zieai een .groote verscheidenheid van model len, welke tdteze firma ter beschikking heeft. Het voordeel hiervan is, dal hierdoor een rijwiel kan worden geleverd, hetwelk aan alle speciale eischen vaif den kooper, voldoet. Eenige nieuwe modellen Kinder rijwielen zijn nog aan de collectie toege voegd. Speciale vermelding' verdient nog, dat het bedrijf is uitgerust mét een ver- chromingsinstailatie van het nieuwst!© systeem. Een paar kijkjes van interieurs en een luchtfoto van het gebouwencomplex ge ven een indruk van de Fongers-zaak. 'wiki het land zullen achterlaten en an« dere omstandigheden. In de gunstigste omstandigheden worden het 25—35 pet Waarschijnlijk echter wat minder. Tot de betaling van deze schulden zal Rusland waarschijnlijk alleen dan kun nen overgaan, wanneer het buitenland het land een nieuwe lecning verschaft om den ontredderden boel weer eenigs zins in lorde te (brengén. De nieuwe regeé- ring zal de schatkist leeg vinden. De bols jewistische leiders zullen bijtijds groote bedragen voor zich zelf en bun helpers in veiligheid brengen. De goudvoorraden van de staatsbank zullen geheel uitgeput zijn. Dc bolsjewiki verknopen nu veel goud aan het buitenland, telkens komen berichten over groote transporten goud, uit Moskou naar Berlijn en andere sleden ig;ezonden. De metaaldekking van de bank biljetten bestaat dan ook grootendeels nu reeds slechts op papier. De valuta zal dus jgtestabilaseerd moeien worden en daar voor zal Rusland opnieuw beroep moe ten doen op het buitenland. Het Westen zal die sommen moeten verstrekken, omdat anders van geen sta bilisatie sprake zal kunnen zijn en dus ook van geen lie taling van oude schulden Maar de beleggers, die deze gelden zulilén moeten verschaffen, zullen wat aneer in zicht moeten toonen en eistihpn, dat de geldschieters toezicht houden op de wij ze, waarop de nieuwe regeering het ge leende geld 'Jjesteedt. Hoe pijnlijk dat voor den nalionalen trots van het Russischp volk ook moge zijnhet zal zich,1 in deze controle moeten schikken. Verschillende Russische politici begrijpen dat en zijn 'bereid zich aan lijei onvermijdelijke te onderwerpen. Onder igpede leiding kun nen de staatsbedrijven van Rusland vol doende garantie voor de veiligheid van het (geleende geld opleveren, mits die leeningen binnen bepaalde grenzen blij ven en het geld alleen voor economisdtyfe reconstructie gebruikt wordt en niet voor politieke avonturen. Dat zijn de perspectieven, ingeval de omverwerping van het tegenwoordige re gime plaats zal vinden met een ïninimuinf van ontreddering 'dus door een „paleis revolutie" of iets dergelijks). Btjijft daifc echter weg en is een nieuwe revolutie noodig om de bolsjewiki te verdrijven, dan zijn de vooruitzichten zoowel voor Rusland als voor zijn schuldeiscbers zeer slecht. Dr. BORIS RAPTSGHINSKY

Middelburgsche Courant | 1931 | | pagina 7