BOLS Z.O.OEMBVEB EL KEN DAG EN GLAASJE ONDERWIJS, KUNST EN WETENSCHAP. LEGER EN VLOOT. Handel, Nijverheid en Visscherij RECHTZAKEN. BUITENLAND. Algemeen Overzicht. MARKTBERICHTEN, Dombïspa, Alle Hols artikelen te-krijgbaar bij de Fa V/ATERLANDER& DE StOPP£LAAB Kuiperspoort - Middelburg. (Ingez, Med.) door een auto overreden en gedood. Zondagmiddag reed de heer R. per motor met zijspan naar Zeist. Op de duozitting had plaats genomen zijn hos pes D. en in de zijspan diens schoonva der, de 60 jarige B. Een woonwagen moest gepasseerd worden, de heer R. heeft toen vermoedelijk met de rechter arm den voerman, die wat t|e ver van den. wagen liep, in diens jaszak gegrepen, met het gevolg, dat de motor over detn weg geslingerd werd. Zijn beide passa giers en de voerman werden bewusteloos opgenomen. Ze zijn deerlijk gewond. Benoemd tot onderwijzer aan de Ghr. school (Westwal) te Goes de heer J. de Meij! te 's-Gravenhage. Benoemd tot tijdelijk onderwijzer aan de Chr. school te de Lier de heer A. Naeije te Sluiskil. De heer Pi. N. Waiisinek, redacteur Van liet Deventer Dagblad vroeger al hier woonachtig, is met ingang van 1 Maart benoemd tot redacteur van Het Vaderland. Anna Pawlowa. Na een korten rouwdienst is het stoffelijk overschot van Anna Pawlowa hedenmiddag van het ziekenhuis te Den Haag per auto overgebracht naar Rotterdam alwaar het aan boord van een der booten van de Batavierlijn zal worden ingescheept ten einde naar Lon den te worden vervoerd. Het stoffelijk hulsel der danseres, dat gelegd was in een eenvoudige zwarte kist, is thans in een tweede zwart me talen kist gelegd, welke met zilver is afgezet. Op deze tweede metalen kist bevindt zich een zilveren plaat met het onderschrift Ann Pawlowa Dandre. Bom 3rd February 1888, Died 23th Ja nuary 1931. Officier van den marinestoomvahrt- dienst 2de kl. F. J. de Hoop, onlangs uit Oost-Indië teruggekeerd, wordt 3 Fe bruari geplaatst aan boord van Hr. Ms. pantserboot Brinio te Vlissingen. De vischsoorten op de Ooster-Schelde. De „Thoolsche Courant" meldt, dat toevallig onder haar oogen kwam een opsomming van de visschen, die op de Ooster-Schelde voorkomen, welk lijstje was verstrekt door wijlen den hoofdop ziener van de visscherijen op de Zeeuw- sche Stroomen, den heer C. J. Botte- manne, aan de Commissie voor het Zoö logisch Station. Tot de meer algemeen voorkomende op de Ooster-Schelde worden gemeld de herder, de pieterman, de zeedonder- pad, de zeestekelbaars, de kleine gron del, de smelt, de spiering, de haring, de sprot, de ansjovis, de geep, de schol, de bot, de tong, de rog. Veel geringer in aantal, hoewel in som mige jaren minder schaarsch dan in an dere zijn de poon, het harnasmannetje, de makreel, de slakdolf, de snotdolf, de puitaal, de wijting, de perser, de schar de griet, de zeénaald, de pijlstaartrog, de prik. Zeer zeldzaam, sommige slechts een enkele maal waargenomen zijn de hors de zonnevisch, de koornaarvisch, de zee baars, de zeewolf, de schelvisch, de ka beljauw, de meun, de zalm, de hon'ting de steur, de zee-engel en de vleet. - Overeenkomstig den eisch van den officier van justitie wees de arr. recht bank te Maastricht vonnis in zake den bankoverval op het bijkantoor der Rot terdamsche Bankvereeniging te Eijsdei en veroordeelde de verdachten Th. J. H. D., handelsreiziger, wonende te Heer, tot een gevangenisstraf van zes jaren en J. de G., handelsreiziger, wonende te Maastricht, tot een gevangenisstraf van twee jaar en zes maanden, beiden met aftrek van het voor-arrest. De tenlastelegging luidde diefstal met geweldpleging. DE ONTSLAGKWESTIE AAN DE ZEEVAARTSCHOOL TE VLISSINGEN. Voor het Haagsch Gerechtshof is he den de contra-enquête in het nader ge tuigenverhoor gehouden in de procedure tusschen den heer M. Teerling te Vlis singen en de Zeevaartschool aldaar. Zooals men zich herinnert heeft de heer Teerling een vordering ingesteld tegen het bestuur van de De Ruyter- school te Vlissingen op grond, dat hem door genoemd bestuur onrechtmatig ontslag zou zijn gegeven als leeraar aan genoemde instelling, welke vordering door de rechtbank te Middelburg werd ontzegd. Het schoolbestuur had voor deze contra-enquête 4 leeraren der school en een! oud-leerling gedagvaard. Ook nu trad voor den heer Teerling op mr. Kuipers en voor de Zeevaart school mr. Heyse. Als eerste getuige werd gehoord de heer K. F. Bartstra, bijna 20 jaar leeraar in het Engelsch aan de De Ruyterschool; deze verklaarde van eenige belofte aan den heer Teerling niet te weten; hij had hem steeds als tijdelijk leeraar be schouwd. Ongeveer gelijkluidende verklaringen eggen af de volgende getuigen, de hee- ren A. Roos, 28 jaren leeraar aan de school; J. Schoute, van 1918 af leeraar aan de De Ruyterschool, en P. Zwaai, die van 1915 af tijdelijk en van 1921 af vaste leeraar was. Geen van allen verklaart tegenwoor dig geweest te zijn bij, of zich iets te her inneren van, de voorlezing van den be lenden ministerieelen brief, waarbij de aezwaren tegen Teerlings vaste benoe ming ingetrokken zouden zijn geworden, of van de gelukwenschenj, die daarna geuit zouden zijn. Het Hof vindt dat zeer merkwaardig, wijl de heer Visser zelf erkend heeft, den bewusten brief in een leeraarsbijeenkomst te hebben voorge lezen. Ook de heer Zwaai, die eveneens belang had bij den inhoud van dien be wusten brief, herinnert zich niets. Wanneer een oud-leerling van den ïeer Teerling, J. C. Lecointre, nog ver klaard heeft, dat diens lessen in stoom werktuigkunde bij de leerlingen niet ïoog aangeschreven stonden, is de con tra-enquête afgeloopen. De zaak komt over 4 weken weer op de rol. Wegen van auto's niet verplicht. De Hooge Raad heeft arrest gewezen in een zaak van mr. M. H. H., advocaat en| procureur te Bergen op Zoom, die cassatie had aangeteekend tegen een vonnis van de rechtbank te Breda, waar bij hij is veroordeeld tot 1.boete, omdat hij niet was nagekomen de ver plichting, opgelegd bij een algemeenen maatregel van bestuur als bedoeld in art. 42 der Wegenbelastingwet (het on derwerpen van zijn auto aan een amb telijke weging). Dat voorschrift berust op art. 1 van een Kon. besluit van 10 October 1927. De Hooge Raad overwoog, dat in de Wegenbelastingwet geen enkele bepa ling voorkomt, ter uitvoering waarvan dit voorschrift strekt, maar dat het in houdt een aanvulling en uitbreiding niet een uitvoering van het bepaal de in paragraaf 3 van de wet, in welke paragraaf verplichtingen van houders of bestuurders van motorrijtuigen zijn ge re geld, o. a. in art. 15, welke veel min der ver gaan dan de verplichtingen, bij meer genoemd Kon. besluit opgelegd Zoodoende overschrijdt art. 1 van het Kon. besluit de grenzen van de in art. 42 der wet gegeven bevoegdheid en mist daardoor verbindende kracht. Op dezen grond heeft de Hooge Raad het vonnis vernietigd en den betrokkene van rechtsvervolging ontslagen. Kantongerecht te Oostburg. De kantonrechter te Oostburg heeft veroordeeld wegens langs den spoorweg rijden: E. Ch. S. •wegens: te IJzendijke ,f 4 s. 4 d. h. ;J. V. te Groede f 0.50 s. ld. h.; een motorrijtuig zonder voldoend toe zicht op een weg laten staan anders dan met ih rust gebrachten motor: M. IB. te Middelburg, f 4 s. 4 d. h.; gevaarlijk met motorrijtuig rijden: H. v. d. L. te Breskens, f20 s. 20 d. h; le jagen op Zondag, 2e jagen zonder vergunning: v. d. W. te Olsene (B.) f 3 en f7 s,. 3 en 7 d. h.; overtreding van art. 42 m. M. Rr. L. d W. te Oostburg, f 10 s. 10 d. h.; le met motorrijtuig rijden zonder rood lachterlicht. 2e met motorrijtuig rijden zonder verlicht nummer: I. P. S. te Öost- burg f 5 s. 5 d. h.; id C. d. C. te Sluis f3 s. 3d. h.; id. P. P. R. B. te OostbbuTg, f 4 s. 4 d. In rijden zonder licht: A. A. B. fe Wa- terlandkerke f3 s. 3d. h. rijden zonder twee krachtig werkende emmen: R d. J. te Maldeghem(B.) f 15 s. 15 d. h.; id. P. L. B. te Hulst f 10 s. 10 d. h.; met rijwiel rijden zonder bel: J. F. D. IJzendijke, 3 s. 3d. ho rnet voertuig rijden zonder spiegel Cla. Ma. D. te Maldeghem (B.) f 3 s. 3 d. h.; met rijwiel rijden zonder rood achter licht of reflector: J. V. D. te Knesselaere CB.j, f 2 sl. 2d. h.; met rijwiel rijden zonder licht: J. C, K. te Wateriandkerkje f5 s. 5 d. h.; J v .d. V. te Breskens f7.50 s. 5 d. h.; A .P L. te Breskens f 4 s. 4 d. h.; H. L. P W. te Oostburg f 3 s. 3d. h.C. d. N te Waterlandkerkje f 4.50 s. 5 d. h. met rijwiel den linkerzijde van den W-eg houden: R. W. te Damme (B.j f3 s. 3d. h.; Th. S. te Bouchaute (B.) f 3 s. 3 d. h.; D. L, te Zuidzande f2 s. 2d. h.; J. A. P. te Retranchement f 5 s 5 d h.S. N. te Breskens f3 s. 3 d h.; werk doen uitvoeren in strijd met de bouwverordening: C. L. B. te Heille f25 s. 25 d. h.; overtreding art. 68b. arbeidswet: P. C. te Groede, f5 s. 5 d. h. overtreding art. 25 Jachtwet 1923: P. K. te IJzendijke f 20 s. 20 d. h. met: motorrijtuig rijden met een ver blindende verlichting P. v. d. S. te Breskens f 10 s. 10 d. h.; in Aardenburg langs den openbaren weg bij* avond zingen: P. A. H. te Aar denburg, f4 s. 4 d. h.; idem A. F. d. V. te Aardenburg f 4 s. 4 d h.; openb. dronkenschap: A. C. R. ts Aar- dienburg, f 10 s. 10 d. h.; id. bij 2de herhaling: P. F. A. G. te Heille 14 d. h.; met voertuig rijden terwijl de wielen niet van klei en modder zijn ontdaan. Cl. V. te IJzendijke f9 s. 9 d. h.; id. J. d. M. te Breskens f 6 s. 6 d. h.; leerplichtwet: H. D. te Walerlandkerk- je, f5 s. 5 d. h.; id. bij 2e herhaling A. d. P. te Schoondijke 3 d. h. De moordzaak-Lans. Voor de behandeling der moordzaak- Lans door het Bossche Gerechtshof op 23 Februari, waarbij mr. Ko'kosky t< Amsterdam eD mr. van der Meer te Rot terdam voor den verdachte zullen op treden, worden 44 getuigen gedagvaard DE WERKLOOSHEID. Het verheugt ons, te kunnen berich ten, dat reeds verschillende lezers der Middelburgsche Courant ons hunne ge waardeerde belangstelling in het vraag stuk der werkloosheid toonden een aantal zeer lezenswaardige beschouwin gen daaromtrent kwam al binnen. Van een enkele belangstellende ver namen we, dat hij weerhouden werd va!F zijn inzichten te doen blijken door de vrees, zich niet al te vaardig te kunnen uitdrukken. Dit behoeft echter voor nie mand een bezwaar te zijn zoo aan zins bouw of stijl een weinig bijgevijld zou moeten worden dat neemt onze re dactie wel voor haar rekening De bekende voorwaarden om aan onze werkloosheids-prijsvraag mede te doen zijn 1. Het ingezonden artikel mag ten hoog ste 800 woorden lang zijn. 2. Elke staatkundige of politieke rich ting mag vrijelijk aan het woord komen. 3. De opstellen worden zonder den naam des schrijvers gepubliceerd. 4. Een algemeene beschouwing des probleems is geoorloofd, doch het liefst zien wij Zeeland en/of M i d- delburg op den voorgrond gesteld. 5. Antwoorden die te onzer inlich ting den naam des schrijvers wel dierüen te bevatten moet-n uiter lijk 2 Februari 1931 des morgens 9 uur in bet bezit zijn van de DIRECTIE DER MIDDELBURGSCHE COURANT. De invrijheidsstelling van Gandhi. Zooals wij gisteren al kort melden is de leider van het Indische Nationale Congres Ghandi in vrijheid gesteld, op last van den onderkoning van Britsch' Indië Lord Irwin. Gisterochtend is ook Jawaharlal Nehru, de voorzitter van het Congres, uit zijn (gevangenis ontslagen. Gandhi was op 5 Mei van het vorige jaar als aanvoerder van de beweging tegen het zoutmonopolie in hechtenis genomen. Indien de vrijgelaten leiders na onder zoek van de voorstellen der ronde-tafel conferentie mochten besluiten opbou wend mede te werken en de burgeron- gehoorzaamheidsbeweging af te gelasten zullen, naar men verwacht, de gevange nispoorten ook voor duizenden anderen die zich niet aan gewelddadig verzet schuldig gemaakt hebben, geopend worden. Terroristen zullen natuurlijk buiten de amnestie vallen. In een toelichting tot zijn besluit zegt de Onderkoning dat hij de amnestie maatregel in overleg met de provinciale regeeringen heeft genomen, opdat de 1 den van het zoogenaamde werkcomité van het Congres in vrijheid over de ver klaring van MacDonald nopens de nieu we constitutie voor Indië zullen kunnen beraadslagen. De amnestie geldt behalve Gandhi alle sedert 1 Januari van het vorige jaar in hechtenis genomeni leden van de Congres-commissies. Hij heeft aan hun vrijlating geen voorwaarden verbonden in het vertrouwen dat het herstel van de binnenlandschen vrede erbij gebaat moet zijn, indien de beraad slagingen volkomen vrij gevoerd kunnen) worden. Lord Irwin hoopt dat de vrij gelaten leiders denzelfden geest als de Britsch-Indische regeering aan den dag zullen leggen en het belang van een rustige en onbevooroordeelde overwe ging van de kwestie eener nieuwe rege ling van de betrekkingen tusschen En geland eni Britsch-Indië zullen inzien. Gandhi en zijn vrouw zijn direct van Poona naar Bombay vertrokken. Natuur lijk is hij direct geïnterviewd, doch hij wilde zich niet over den toesttand uit laten, voor hij met zijn collegia's, die jaan de rondetafelconferentie hadden deelge nomen, 'beraadslaagd had. De vreugae in Nationalistische krin gen in Indië over de vrijlating van Gan- dlii en de ander? leiders is groot. De oorlogsraad van: het congres lieeft ver schillende feestelijkheden georganiseerd en reeds vonden weer verschillende op tochten e.d. plaats. De' politie greep nu niet meer in. Alleen te Calcutta, toen de in vrijheid gestelde 'burgemeester een demonstratie organiseerde voor den Isn- dischen onafhankelijkheidsdag. De ronde tafel conferentie in het Lagerhuis. De Engelsche premier Mac Donald heeft in het Lagerhuis een verklaring voorgelezen over de rondetafelconferen tie. Hij verzocht daarin het Huis te be denken, piot het doel der conferentie niet was geweest het opstellen van een Indische grondwet, maar cm tot over eenstemming te 'komen over de beginse len waaruit die grondwet moest opge bouwd worden. Het succes van de con ferentie hing er dus van af, hoe dit toekomstig gebouw in zijn geheel zou uitvallen. Hij vroeg het vertrouwen van het Huis het rapport der Conferentie voorloopig te aanvaarden. Sir Samuel Hoare, de conservatieve gedelegeerde zeide, dat het rapport zijner partij ontvangen was gedeeltelijk met instemming. Wanneer de regeering het leger onder eigen beheer hield en redelijke waarbor gen voor de financieele gevolgen kon geven, dan zouden de conservatieven het binnenlandsch zelfbestuur niet bestrijden of onmogelijk' trachLen te maken. Er waren nog te veel vraagstukken on opgelost gebleven om nu reeds aan de uitwerking van een grondwet te mogen denken. De liberalen zegden hun reeds vroe ger tdbgezegden steun toe. Sir John Simon (de leider der naar hem genoemde commissie) wenschte een duidelijke (u iteenzetting, hoe de waar borgen die Engeland zou verkrijgen, in de practijfc zouden werken. Hij had liever gezien, dat de regeering eén al gemeen plan ontworpen had, aan de hand van het rapport zijner commissie, om de Indische grondwet te vormen, want daarbij zou de minister van kolo ninë meer te zeggen hebben gehad dan thans. Desniettemin wenschte Sir Jobp de conferentie igelu'k' met het door haar verrichte werk en voorloopig bereikte resultaat. •Lichtelijk zuur was Churd\ills per soonlijke meening, toen hij concludeerde, dat de grondwet als een soort belooning voor ongrondwettelijke daden kwam. Het debat werd toen besloten zonder dat eentmf!otie werd ingediend. Geen dreigende nederlaag voor de Engelsche regeering. De liberale lagerhuisfractie besloot gis teravond op een vergadering in het lager huis de rëgeering te verzoeken oim 'be spoediging van de discussie der motie van Lloyd George, sir Donald Maclean e.a. liberale leiders, inhoudende, dat het huis, ernstig bezorgd over de aanzienlijke en toenemende werkloosheid onder de 'bevolking!, een beroep doet op de regee ring om een uitgebreid programma no pens het gebruiken van de werkkracht der werkloozen ten dienste van de uit voering van nuttige en belangrijke natio nale werken, op te stellen en hij! het parlement in te dienen. De liberalen hebben verklaard, dat deze motie niet in den geest van vijandig heid is ingediend. De liberale chief whip deelde ter ver gadering mede, dat sedert de bijeenkomst van verleden week de igroote meerder heid der liberale lagerhui sleden zich, had aangesloten bij het besluit, dat toen is genomen, om zich te onthouden van stemminp bij de tweede lezing der wet op de arbeidsgeschillen. Deze wijziging in den gedragslijn der liberalen schijnt elk gevaar voor een nederlaag der regeering op Woensdag a.s. te hebben bezworen. tengevolge van een val in Appleby Hall op 't eiland Wight een verwonding op. JOEGO SLA VIE. Het Z. Slavisch Koningspaar zal voorloopig te Agram, de hoofdstad van Kroatië resideeren. Met groote geestdrift is het paar ontvangen. VEREENIGDE STATEN. Te Philadelphia heeft men twee honderd werklooze oud-strijders bijeen laten komen, van wie vele in hun oude uniformen gékleed waren. Zij begonnen in (geregelde orde 'een tocht naar Was hington, een afstand van 220 K.M., waar zij president Hoover zullen verzoeken de verleening van hulp aan de oud-soij- daten, die werkloos zijn, te bespoedigen. Onderweg' zullen zich zeer velen bij den stoet aansluiten. N. AFRIKA. Na operaties, die 24 dagen hel> ben geduurd* over een afstand van 800 K.M. hebben de Italiaansche koloniale troepen El Tag in het hartje van Koe- fra bezet. Het .program der volledige bezetting van het Lybische gebied is daarmee ge heel voltooid. De vijand, had 100 dooden, hij ver loor talrijke manschappen aan (gevan genen en veel oorlogsmateriaal. De Italianen verloren twee officieren en twee inlanders aan dooden en hadden 16 gewonden. COLUMBIA. De zakenwijk in de Columbiaansche stad Buenaventuro is door 'brand ver nield. Tot dusver zijn 5 dooden geborgen De brand is overgeslagen op de haven emplacementen, met inbegrip van sche pen en dokken. BELGIE. De minister van buitenlandsche za ken, Hij'mans, ligt mei een zwaren griep te bed. De Maas en de Sanibre zijh sterk gewassen. Beide rivieren zijn buiten hun oevers 'getreden. Zondag is de Soc.-democratische leider, Emil Van der Velde 65 jaar ge worden. FRANKRIJK. De radicalen hebben met algemeene stemmen besloten Laval hun medewer king niet te verleenen. Alle leden der fractie zullen met dit besluit re'k'eninia moeten houden, hetgeen beteékent, dat zij, die Laval zouden steunen, zouden worden uitgesloten. 1 Volgens Havas zouden de repubb-so- cialisten hun houding van die der ra dicalen afhankelijk hebben gemaakt, en Laval dus niet steunen, indien de radi calen het niet doen. ENGELAND Prinses Beatrice, de tante van den Engelschen koning en moeder van de koningin van Spanje heeft tengevolge van een ongeval, dat zij in haar verblijfplaats Kening'ton Palace had, haar linker-ont- derarm gebroken, doordat zij in een der 'kamers van haar paleis uitgleed In October van het vorige jaar liep de prinses, die 74 jaren is, oolj reeds Middelburg, 26 Jan. Op de veiling werden de volgende prijzen besteed: Zeeuwsche blauwe 5,5—6,5 ct., id. bonte poters 2,53W koolrapen 2, witte rapen 2, spruiten 4—21, bruine boonen "5—15, witlof le soort 21—29, id. 2e soort 14—16, uien x/4—'2, Nantuspeen 1—4, wijnpeen 1—2, spinazie 17—:20, karoten 1—3, veldsla, schoongemaakt, 35—49, id., niet [schoongemaakt, 916 alles per K.G.; tuinkers 9 per ons, rapen 3—3,5, prei 2—7,5, selderie 2(6,5, knolselde- rie Va—3, alles per bos; savoijekool 20— 23, boerekool 13, veldsla 26, peterselie 30, spruitkoppen 816. andijvie 4677, alles per kist, bloemkool 12, savoijekool 1—6, roode kool 1—7,5, boerekool 1— 5,5, tulpen: Copland 2—5, Prins van Oos tenrijk 1, alles per stuk. Rotterdam, 27 Juni. Veemarkt Op de veemarkt van heden waren aange voerd 238 paarden ,3 veulens, 839 ma gere runderen, 781 vette runderen, 195 Vette- en 190 graskalveren, 996 nuchtere 'kalveren, 229 schapen en' lammeren, 59 varkens, 27 biggen 7 bokken of geiten. Prijzen Voor vette koeien le kw. 0.90 1.05, 2e kw. 0.7010.90. 3e kw. 0.60 —0.70; stieren: le kw. 0.76—101.88, 2e kw. 0.66-0.76, 3e kw GO0.66; kal- Verren le kw. 1.451.70, 2e kw. 1.15 1.35, 3e kw. 1.05—(lil4. Prijzen voor melkkoeien 300400, kalfkoeien 280—390, stieren 260—410, pinken 160—210, graskalveren 65—i125, vaarzen "180—260, werkpaarden 180—" 290, slachtpaarden 150—250, hitten 85 —190, nuchtere kalveren 13—119, fokkal- vëren 22—32, biggen 10—18. Eieren. Rotteraamsche veiling: aange- voerrd 150.000 stuks. Prijzen voor ikipeieren f 4.80—6.75, eendeierenn' 4.60—6.15. Goes, 27 Jan* Boter f0.80, eieren f4.40. Aanvoer V. P. Z. 20.450 stuks, f 4.80 per 100 stuks. "Op de graanmarkt wais de aanvoer ruim, handel zeer flauw. Nieuwe tar we onverkoopbaar, goud gerst f 66.75, haver f 45, kroonerwten f 810, brui ne boonen f 4—10, paardeboonen' f 8, schokkers f9—12, uitgeschoonde tot f 15, 'maanzaad f 2830. 455ste STAATSLOTERIJ. 5 5de klasse. 5 de lijst. Trekking van Maandag 26 Januari. Prijzen van: 100.000: 10946 1500: 13343 f 2000: 7582 1000: 7663 17791 400: 2642 3645 5456 16701 17747 20790 200: 5217 10700 4234 15328 16355 f 100: 1013 3190 4017 7201 9289 9725 10345 12381 12922 13521 13982 14576 15287 PRIJZEN VAN f 70. "9006 9097 20495 15814 NIETEN. §243 "9022 11821 15812 15901 20498 6262 9033 18837 15838 20437 G288 9037 18822 15853 20449 9002 11819 15809 15889 20452 Abonnementen en Advertentiën vooi dit blad worden aangenomen door den Agent W. TRIELLER

Middelburgsche Courant | 1931 | | pagina 3