GEMENGD NIEUWS. INGEZONDEN STUKKEN. X- BURGERLJKE STAND. kassen, omdat het o.a, te Retranchement voorkwam, dat arbeiders en gemeente veel meer bijdroegen dan ter plaatse moest worden uitgekeerd en dus mede betaalden aan plaatsen met meer werke loosheid. Spr. zou gaarne zien dat de commissie ten deze nog eens gegevens in Zeeland verzamelde. Het bleek, dat de vergadering in meer derheid voor dit stelsel was en de heer STEVENS, voorzitter der commissie, zeide, dat de commissie bedoelde gege vens zal trachten te verzamelen. Besloten werd te Zierikzee een ge bouw te stichten voor het landbouwhuis- houdonderwijs. Naar aanleiding van het punt „Bespre king van de uitvoercontrole op uien was van den kring Axel de wensch inge komen om de controle niet voor 15 Sep tember te laten werken, wat thans ook de heer DEES (Waarde) kréfchtig on dersteunde. De VOORZITTER bracht nu dank aan den heer Hanken voor den steun van den Wilhelminapolder ondervonden met den proef van het bietenzaad en riep dien steun ook in voor den proef met het mestvee. Bij de rondvraag kwamen nog enkele zaken aan de orde en kon den heer De Buck worden geantwoord, dat van het werken voor een verbetering in den handel in peulvruchten vooralsnog niet veel te verwachten is. De VOORZITTER sloot tegen 5 uur de vergadering, die dus bijna vier uur geduurd had. Ongelukken. Op het stations-emplacement te Breda werd bij het rangeeren den rangeerder C. v. d. L. een voet afgere den. De heer B. E. te W a m e 1, die voor eenigen tijd door een stier werd aange vallen en hierdoor ernstige verwondin gen opliep, is aan de gevolgen hiervan overleden. De 33-jarige mej. R. die Vrijdag in haar woning in de Atjehstraat te Rotter dam een brandend petroleumstel omver trok en daardoor ernstige verwondingen opliep is aan de gevolgen van deze ver wondingen overleden. De Europeaan PI,, die door de politie van Solo werd aangehouden in verband met het vinden van het lijk van een Soerabajaschen chauffeur bij Sragen, heeft een volledige bekentenis afgeleg 1. Hij verklaarde den doodslag op den chauffeur te hebben gepleegd, na een ruzie over de verstrekking van geld voor benzine-aankoop op de terugreis naar Soerabaja, Paul Ebner, een in B e r lij n s c h e filmkringen zeer bekende persoonlijk heid is Zaterdagriiiddag op het vliegveld te Staaken, bij een vliegtuigongeval om het leven gekomen. Ebner was 46 jaar oud. Hij had zich van zijn kantoor ter stond naar Staalen begeven om te gaan vliegen. Op een hoogte van 800 meter wilde hij met zijn toestel een looping the loop maken. Het toestel stortte hierbij naar omlaag; Ebner was op slag dood. De electricien T. uit 's Grave n- z a n d e is Zaterdagochtend bij het her stellen van een electrisch fornuis ten huize van de familie B. door den electri- schen stroom gedood. Branden. Maandag is te Steendreren de kapitale boerderij van J. S. totaal afge brand. Ongeveer 30 varkens kwamen in de vlammen om. Alles is verzekerd. Verdronken Zaterdagavond heeft in de haven van Brugge een ongeval plaats gehad. De 20-jarige schippersknecht, D. de W. van Marken, werkzaam op de motorboot Othello II uit Utrecht is 's avonds laat, bij het aan boord gaan, te water geraakt en verdronken. Zijn lijk is later opge haald. Inbraken. Zaterdagnacht hebben "inbrekers hun slag geslagen in een pand aan den Op pert te Rotterdam waarin is geves tigd het kantoor van den brandstoffen-* handel J. S. en A. G. L. De dieven heb ben de straatdeur van het bovenhuis' (geforceerd, waardoor zij in een por taaltje konden komen. In het kantoor hebben zij de brandjkast opengescheurd. Een bedrag van f 45 en eenig klein geld is eruit gestolen. Vervol gens zijn zij naar het boven het kantoor gelogen magazijn van de vereenigdfe coll ectief abrieken gegaan. Daar hebben zij es overhoop gehaald en doorzocht, .tenslotte zïjn zij over het dak naar een belendend perceel geklauterd. Ingebroken is bij den bakker U. te vlassen <;g.) Uit een kast is een geldkist met 5000 guMen gestolen. deu nacht van Vrijdag op Zaterdag is weer een poging tot diefstal met in braak gepleegd te Rerkradie ditmaal' in het kantoor van het spoorwegbouwbe- drijf te Spekholzerheide. Door het uitsnij den vjaïi een ruit kwamen 'de dieven in het kantoor. De dieven vermoedden waarschijnlijk, dat er veel' geld was in verband met de uitbetaling van loonen. Er werd echter geen geld bewaard. In den nacht van Wloensdiag op Don derdag hebben twee mannen getracht in te breken in het landhuis van den Noor- schen schrijver Knut Hamsun te N o r- kolmen. Hamsun was zelf niet thui% nïj'wordt verpleegd in het ziekenhuis to Aarendal. Mevr. Hamsun werd' midden in den nacht gewekt door het verwoede geblaf van den waakhond en "het geknal1 van schoten zoo wordt de N. R. Crt ge meld. De bedrijfsleider en een staljongen waren inmiddels wakker geworden en spoedden, zich, gewapend met buksen naar buiten waar zij twee mannen zagen De mannen namen eerst een dreigenjde houding aan maar gingen daarna op de vlucht, enkele inbrekerswerktuigen ach terlatend. Vermoedelijk zijn zij door den hond aangevallen, waarbij zij getracht hebben het dier dood te schieten. EEN TRAM OP HOL. Zaterdagmor gen kwam een motorwagen en bijwagen den hol dan het einid van den Een drachtsweg te Rotterdam op rijden. Boven aan de helling moest de tram even wachten en is toen door de remmen geslipt. De rails waren vettig en lagen vol blaren. Steeds vlugger reed'de tram trein (achteruit de vrij steile helling af. Onder de vele passagiers brak een pa niek je uit. Allen wilden den wagen' ver laten, hetgeen de conducteurs trachtten te beletten. De trams zijn tegen den auto van den heer L. opgebotst; deze wagen is op zijn beurt tegen een anderen auto opgereden De eerste auto is totaal vernield; de tweede is licht beschadigd en de trams die tenslotte onder aan den hol, even voor de Kortenaerstraat tot stilstand! kwamen, hebben eveneens 'lichte averij. Persoonlijke ongelukken zijn niet ge beurd. DE ROTTERDAMSCHE BIJEN KORF. Zaterdag is de belangstelling voor de Bijenkorf te Rotterdam weer enorm geweest. Naar schatting hebben van Zaterdagmiddag tot Zater dagavond kwart voor tien 50.000 perso nen de Bijenkorf bezocht. ERNSTIG AUTO-ONGELUK. Op den Herungerberg te Venlo reed Zon dagmorgen een auto, waarin waren ge zeten de heer S. uit Venlo en de heeren A. en C. uit Reuven, reed daar ter plaatse in de bocht met groote snelheid tegen een boom en stortte vervolgens in bet ongeveer 15 meter diepe dal. De heer S. werd door een ruit uit de auto geslingerd, terwijl de heer van A ernstige verwondingen opliep, zij werden overgebracht naar het R.K, Ziekenhuis. De heer A. bleek ernstige inwendige kneuzingen te hebben opgeloopen, ter wijl de heer S. ernstig verwond werd aan het hoofd en een zijner beenen totaal verbrijzeld was. De auto werd totaal vernield. DRAMA OP EEN VISSCHERS- SCHUIT. De Brusselsche correspon dent der Maasbode meldt: Op een visschersschuit uit de haven van O s t e n d e, die voor een paar dagen op vischvangst was, heeft zich Donder dagnacht een even onverwacht als ont- ontstellend drama afgespeeld. Een der vier mannen, waaruit de équipage bestond, stortte zich in een bui van plotselinge waanzin, met een mes op zijn makkers, waarvan hij er aan twee ernstige wonden toebracht. Met veel moeite slaagde men er in den krankzinnige te overmeesteren en tegen den morgen zette de boot koers naar Ostende, waar de twee slachtoffers in een hospitaal moesten opgenomen worden. OP HET KANTJE AF! Cor Ruys, de bekende tooneelspeler, die op het oogenblik met zijn gezelschap een tour- née maakt door Indië, is als door een wonder aan den dood ontsnapt, zoo lezen wij in de Haagsche Courant, Het gezel schap was in Colombo en het bezocht te Mount Lividia: een prachtige tocht, die met een heerlijk uitzicht beloond werd. Daar boven op de rots, met een ravijn van meer dan tachtig meter steile diepte achter zich, besloot men den lei der van het gezelschap op de gevoelige plaat te vereeuwigen, Eline Pisuisse nam haar kiektoestelletje, dat haar voor deze reis als een souvenir aan Holland mee gegeven is en stelde in. Juist op het moment, dat Eline Pi- suisse zou afdrukken en Cor Ruys rustiek en glimlachend tegen een paaltje te leu nen stond klonk inplaats van het klik klak van de camera een luid gekraak, een schreeuw, een smak en.... „floep!" weg was het paaltje. En weg was Cor Ruys! Gillende van angst schoten acteurs en actrices toe, ontsteld en duizelend keek men langs de loodrechte helling omlaag in de gapende diepte. Een meter of twee onder den rand stak een groote, platte brok steen uit en daarop lag, doodelijk ontsteld, maar op enkele schrammen en bulten na on gedeerd Cor Ruys. Men heesch hem op en zette hem met knikkende knieën overeind. Alle knieën kniktenDames en heeren lachten en schudden handen en lachten weer eens. Maar van 't kieken was verder toch de aardigheid af DIEFSTAL IN HET NED. PAVIL JOEN TE ANTWERPEN. Naar „Le Soir" bericht, is in het Nederlandsch pa viljoen op de tentoonstelling te Antwer pen dezer dagen een diefstal gepleegd. Twee sextanten ter waarde van 300 zijn verdwenen. De politie heeft onmid dellijk een uitgebreid onderzoek inge steld, doch zonder resultaat. Wel kwam men daarbij tot een andere ontdekking: de nachtwaker van het Engelsche pa viljoen werd n.l. op heeterdaad betrapt, toen hij met vijf flesschen champagne en een aantal doozen sigaretten zich tracht te uit de voeten te maken. TRAGISCH GEBEUREN. Het nachtconcert voor den Berlijnschen zender zou in den nacht van Vrijdag op Zaterdag gegeven worden door den bij de Duitsche radioluisteraars welbekende kapel Einoedshofer, Toen de dirigent, Julius Einoedshofer, na een korte pauze weer in de studio kwam en het podium wilde bestijgen, zakte hij plotseling in elkaar. De orkestleden haalden onmiddellijk medische hulp, doch de geneesheeren konden slechts den dood door hartver lamming constateeren. Het concert werd onmiddellijk afge broken. Julius Einoedshofer was 67 jaar oud, DOOR DEN STROOM GEDOOD. Bij het aanleggen van een nieuwe radio installatie in een particuliere woning te Durham is een ernstig ongeluk ge beurd. Zekere William Joseph Hender son was in een keldervertrek met zijn 10-jarigen zoon aan het werk om een nieuwe aardleiding voor zijn radio-instal latie te maken. De zoon kwam daarbij in aanraking met -het hoogspanningsnet waarop de vader den jongen beetpakte en eveneens den vollen stroom door het lichaam kreeg. Beiden vielen bewuste loos neer. Een buurman schakelde on middellijk den stroom uit, waarna het mogelijk was de lichamen naar een zie kenhuis te vervoeren. De knaap bleek nog in leven te zijn. De vader kon niet meer tot bewustzijn worden gebracht. EEN VROUWENMOORDENAAR. Den avond voor zijn bruiloft is te Athene de Griek Kulaxides gearres teerd wegens moord op zijn vorige zeven vrouwen De politie drong het huis bin nen, waar de gasten nog aanwezig wa ren en zijn nieuwe toekomstige vrouw, een rijke weduwe, die juist haar heele vermogen op hem wilde overdragen, trok zich het geval zoo aan, dat ze naar een zenuwinrichting is moeten worden ge bracht. De ontdekking van dezen mo dernen blauwbaard is te danken aan een rechercheur, die er bij was toen het door messteken ontzettend toegetakelde lijk van de zevende vrouw in een afgelegen kloof in Macedonië werd gevonden. Hij onderzocht de zaak en constateerde, dat het de vrouw van Kulaxides was, die langen tijd in deze streek was gezien en vischte uit, dat Kulaxides zeer vaak van woonplaats" was Veranderd en steeds in zijn nieuwe domicilie zonder vrouw was gekomen. Dat bracht hem ook tot de conclusie, dat Kulaxides al zijn zeven vrouwen uit den weg heeft geruimd, wat de man ook bekend heeft. Geagiteerd echtgenoot: Waar is die appel die ik aan m'n appelboom had zitten hij is weg?!" Echtgenoote: „Ik heb er een heerlijke appeltaart van gemaakt, mannie maar ik moest er toch nog een paar ap pelen uit de winkel bij koopen, want die eene was niet voldoende." (Passing Show). BELASTING BETALEN TEN POSTKANTORE. M. d. R. Het zij mij vergund nog eenmaal terug te komen op bovenstaand onderwierp, in verband met het medegedeelde van postale zijde in Uw blad van 2 dezer. Op 21 kantoren hebben in 8 maanden tistisch plm. 19000 per jaar of swvbg 12570 betalingen plaats gehad; dat is sta tistisch pl.m. 19000 per jaar of pl.m. 900 per kantoor. Van postale zijde mag men dat veel vinden, in verhouding van de duizenden en duizenden betalingen ten jelastingkantore, is dat een zeer klein percentage en juist een bewijs dat het publiek absoluut niet hard loopt naar het postkantoor. Wat de vergissingen betreft, waarvan nimmer zou worden nagelaten mededee- ing te doen, ik kan U meedeelen, dat niet alle ter kennis worden gebracht. Zelf heb ik dat niet gedaan en ik weet dat er meerderen zijn, die het ook niet altijd doen, omdat men dikwijls vlugger ten kantore met de practische bekend heid of met hulp der ambtenaren, een vergissing heeft hersteld, dan met heen en weer schrijven met het postkantoor. In Zeeland dateert deze wijze van be talen eerst vanaf Januari 1930; in Hol land bestaat die reeds een paar jaar en ik had bij mijn schrijven meer het oog op die streek, waar men van ondervin ding kan spreken. Zelf ontving ik van de groote kantoren aldaar, in één jaar 15 postbetalingen, waarvan er 4 onjuist waren ingevuld, en waarvan ééne on juiste, tot gevolg had, dat ten onrechte opdracht tot beslag werd gegeven, om dat wel het geld op mijn rekening werd overgeschreven, doch ik niet wist wie de betaling had gedaan. Als antwoord op een schrijven daarover, kreeg ik van den postdirecteur ten antwoord, dat betaald en gegireerd was en hij zich verder er niets van aantrok. En dat daar duizen den betalingen liggen waarmee men geen weg weet, blijf ik staande houden, wijl het mij herhaalde malen is verzekerc door de aldaar werkzaam zijnde ambte naren, en ook door Inspècteurs, en ik kan niet aannemen dat die menschen willens en wetens onwaarheid spreken. En die toestand bestaat, terwijl alle ont vangkantoren er nog zijn; ik vraag mij dan ook af hoe het zou gaan wanneer die kantoren eens waren opgeheven zoo als eerst in de bedoeling lag. Ik heb in mijn vorig schrijven toege geven, dat het publiek in de groote steden er wel gemak van heeft door meer betalingsgelegenheid. (Van de verdere administratieve afwik keling merkt het niets, als het maar qui- tantie heeft.) Dat het platteland er niet van gediend is, hoor ik dagelijks, en men denkt er niet aan, ongedwongen, met het aanslagbiljet naar den kantoor- of stati onhouder te gaan (den meesten tijd uit de gemeente zelf afkomstig) om deze ook eens inzage te geven van het inkomen of vermogen. In de steden is dat min der; men kent er de buren niet eens, En wat het wachten betreft, bij strenge doorvoering krijgt men datzelfde in nog grootere mate ten postkantore, omdat de andere zaken daar bovendien behandelc blijven worden (zie ook het aangehaalde in de Alkmaarder Courant). Het wachten ten Ontvangkantore kon worden opge heven door meerdere openstelling op meer dagen en uren, wanneer dat noodig was, doch tot heden heb ik nimmer klachten vernomen. Van postale zijde weet men evengoed als ik, dat er meer vast zit aan die post betalingen. Thans hoort men ook niet meer spreken van de bezuiniging die het zou opleveren. Het onhoudbare daarvan schijnt men te hebben ingezien, doch nu gaat het onder de leuze, dat het platte land ook de „zegeningen" van dat stel sel moet deelachtig worden. Van postale zijde mag men mij dan opnieuw beschul digen van weinig objectiviteit, ik blijf bij mijn bewering dat het pujbliek in de groote steden er wel gemak van heeft, dat het echter geen bezuiniging geeft, doch meerder werk, het platteland er niet van is gediend, het een feit is dat er onder dat stelsel meer fouten worden gemaakt dan voorheen, wat ook logisch is, want hoe meer admi nistratie, hoe meer kans op fouten, en dat de meerdere en/of gemakkelijker be talingswijze op een andere wijze te vin den was geweest. Hoogachtend, [Naar aanleiding van het vorenstaan de merkt men ons van welingelichte postale zijde op: 'Het is inzenders goed recht om, ver moedelijk als rechtstreeksch belangheb bende, te ijveren voor het behoud van de ontvangerskantoren. Slechts waar hij als motiveering voor het behoud van den ouden toestand, kri tiek op den postdienst uitoefent, mag een rechtzetting der feiten niet achterwege blijven. Ter zake kan worden opgemerkt: 1. Het genoemde feit, „dat daar (op de postkantoren) duizenden betalingen liggen, waarmede men geen weg weet" is onjuist en bij de gevolgde werkwijze op de postkantoren ook niet mogelijk, 2. Op de voor belastingbetaling open gestelde postkantoren werden de eerste 8 maanden van het jaar 1.500.000 beta lingen verricht tot een bedrag van ƒ40 millioen. 3. Het daarbij geconstateerde fouten- percentage bedraagt 0.06, waarin dan nog begrepen zijn de eenvoudige „schrijf fouten en de fouten, waarvan niet vast staat of zij bij de Post of bij de belasting gemaakt zijn. 4. Openstelling van de postkantoren voor belastingbetaling beteekent een be langrijke uitbreiding van de betalingsge legenheid, zoowel voor de steden als voor het platteland.] [Discussie gesloten Red.] BEVOLKING. In de eerste helft der maand October zijn in de gemeente GOES Ingekomen: J. Zandee, geb, de Jonge, zonder be roep, van Zierikzee, Westsingel 49. M. Imanse, bakkersknecht, van Hein- kenszand, Groote Kade 2. B. Osse- waarde, geb. van Bruggen, zonder be roep, van Dordrecht, Kloet, weg 8. P. Luteijn, monteur, van Middelburg, 's H, Hendrikskinderendijk 55. J. H, Beens, rijksklerk, van Zwolle, Scheldestraat 111. S. J. van Overbeeke, dienstbode, van Middelburg, Westwal 36. J. Basti- aens, venter, van Middelburg, St. Jacob- straat 22. J. Wolfswinkel en gezin, inspecteur reg. en dom., van Amsterdam, Vogelzangsweg 30. A, J. Quakkelaar, verpleegster, van 's-Gravenhage, Klok- straat 1. S. Spruijt, dienstbode, van Wolphaartsdijk, Wilhelminastraat 2. W. F, J. M. Witkam, geb, Vienings, zon der beroep, van Clinge, St, Adriaanstraat 5. J. Kesselaar en gezin, koopman, van 's-Gravenhage, Alb. Joachimkade 3. D. Mol, dienstbode, van Oudelande, Lange Vorststraat 53. N. Jungerius, landbouwingenieur, v. Wageningen, Wil helminastraat 16. G. M, Breas en ge zin, timmerman, van Wissenkerke, Schel destraat 65. J. Kramer en echtgen., zonder beroep, van Zierikzee, K. Vorst straat 25. H, J. M. van Emmerik, klerk N.S., van Roosendaal, Blanckstraat 3. Mej. C. Schipper, dienstbode, van 's-Gra venhage, 's Heer Hendrikskinderendijk 67. M. Kosten, spoorwegarbeider, va*i Eindhoven, Oostwal 37. J, P, van Breemen, koopman, van Rotterdam, St. Jacobstraat 22. P. Murre, bakkers knecht, van Wolphaartsdijk, 's H. Hen- drikskinderenstraat 56, Wed. C. A. Huiszoon-Bakker, zonder beroep, van Wissenkerke, 's Heer Hendrikskinderen dijk 8. L. Willeboer, bedrijfsleider, van Kloetinge, Papegaaistraat 9, C. M. v. d. Horst, geb. Schoors, zonder beroep, van Rotterdam, St. Jacobstraat 22, Vertrokken: E. Meeuwse, dienstbode, naar Wol phaartsdijk, Oud-Sabbinge. W. ten Haaf, kok, naar Zierikzee, Lange Nobel- straat A 161. S. A. Vermeule, dienst bode, naar Middelburg, Noordsingel S 150, J. S. P. van Eenennaam, zonder beroep, naar Düsseldorf, Dorfstrasse 110. J. H. L, Ticheler, banketbakker, naar Enschedé, Lombokstraat 21. J. de Graaff, zonder beroep, naar De Bilt, Veldzichtweg 14. Wed, J. Kambier- Wouterse en gezin, zonder beroep, naar Emmen, Kapelstraat 5. M. M. de Graaff, naaister, naar Amsterdam, Djam- bistraat 42III, R. J. van der Veen en gezin, zonder beroep, naar Bussum, Constantijn 'Huijgenslaan 25. J. West- veer, bakkersknecht, naar Kapelle, p.a; J, Kloosterman, Biezelinge. M. F. Moens en gez., glashandelaar, naar Delft, Palamedesstraat 34. M. Boorsma, onderwijzeres, naar Zierikzee, Nieuw- straat 133. F. Milhaus en gezin, zon der beroep, naar Kloetinge, A 117. A. J. van Dijke, dienstbode, naar Kloe tinge, p.a. L, G. v. Dijke. P. J. Kiel, huishoudster, naar Axel, Verlengde Ju- lianastraat 186. C. Paarn^e, dienst bode, naar 's-Gravenhage, Hoogezand 45. I. Poppel-Godfriedt, zonder beroep, naar Utrecht, J. v. d. Heijdenstraat 4, E. Tellinger, dienstbode, naar Holla- brunn, Wienerstrasse 17. A. van Zwe den, dienstbode, naar Rilland-Bath, C 46. S. J. Harinck, dienstbode, naar Oude lande, Dorpstraat. N. P. J. Kaufman, letterzetter, naar Utrecht, Burmanstraat 5bis. (Ingez. Med.). Middelburg. Vian 17 tot 20 Oct. Getrouwd: P. Be- suijen 24 j. en ,E. J. Schiajlïoort 22 j. Bevlallen: P. Vader geb. De Visser z.; M. K|ampman geb. Polderman 'dl Overleden: A. J. M. Qalflenfels 39 j. Gehuwd met J. J. G. Pronk. IS. W(. Huijsm,an 20 j. ongeh. zoon. Goes. Getrouwd: F. Hundersmarck, 38 j. en M. J. van der Vliet, 47 j. C. Sinke, 31 j. en N. M. Valkier, 28 j, C. Mijnsber- gen, 20 j. en A. J. Zwartepoorte, 21 j. GEVONDEN VOORWERPEN. Als zoodanig zijn aan bureau van po litie de navolgende voorwerpen gede poneerd of door particulieren aange geven: a. Op het bureau van politie: rijwielsleutel, twee pakken inh, onder goed enz., alpenmuts, pakje inh. kinder kousen, zakmes, sleutel, piano of orgel stokje, school etui, bruine kinderportm. b. Bij particulieren: Vulpen, L- den Boer, Langeviele K 201 wit boerinnendoekje, A. Jans, Noord- weg B 20; School etui Anna Klaver, N, Oosterschestr, N 103; bus vloerlak, S. de Jonge, Jacob Catsstr. W 31; actetasch, J. Alewijnse, Breeweg 't Zand D 139: Kachelpook, P. Joosse, Oude VI. weg, E 197; Porm. met inhoud, M. E. Tisserand, Eigenhaardstr. P 220; Etui, J. Sinke. Arnem. Voetpad 137; Blauwe postduif, A. P. Tres, Zusterstraat I 218; Zwarte dames portm. met inh., juffr. Pauwelse, Oude Visscherij D 203; witbruin fox hondje, Marijs, Smidsbolwerk, O 107; H'tmer met steel, Bosschart, Segeersingel V 49; Pakje inh. borduurzijde en kleedje v. d. Putte, Sleeperssingel Q 180-, blauwe mantelband, A. J. Verbeek, Konings straat, E. 133: Portm. met inhoud, wed. Hubregtse, Korte Geere K 358; paar gymnastiekschoenen, firma Maljers, Markt; Flanellen jongenshemd, Daniëlse, Arnemuidsch Voetpad F 79; vulpenhou der Flissebalje, Korte Geere V 339; Spaarbankboekje, C. P. Smolders, Zus- terstr. I. 205; Tompouce, Blaser, Wal B 73; oud zilveren broche A. Goedhart, Spanjaardstr. E 75; rijwielbelastingmerk, Holster, Koepoortstraat E 62a; Huis sleutel, Bak, Achtersingel Q 167s; Zwart kammetje, K. v. d. Berg, Koorkerkhof A 109; grijze jongensjas, Polvliet, Bree E 135; Hondenketting, H. Jansen, Noord plein M 220; Kinder portm., D. Gue- quierre, Julianastraat W 10. Inlichtingen aan het Bureau van Po litie alleen Zaterdags tusschen 7 en 8 uur n.m, voor de gevonden voorwerpen, die op het Bureau zijn gedeponeerd.

Middelburgsche Courant | 1930 | | pagina 7