0 - en W.-Souburg. Vlekkenwater GEMENGD NIEUWS. BUITENLAND. Algemeen Overzicht. MARKTBERICHTEN. Advertentie n: LEGER DES HEILS. Allen welkom, PRIJSVERLAGING Fa. Gebr. HILDERNISSE Ongelukken. Maandagavond stak de 60-jarige koop man N, V. te Papendrecht plotse ling den weg over voor een uit de rich ting Sliedrecht komende auto, bestuurd door den heer L. W. A. M. van O,, uit Den Haag. De bestuurder poogde nog een aanrijding te Voorkomen, maar kon hier in niet slagen, V, werd door de auto ge grepen en tegen den grond geslagen. Hij kreeg een schedelbreuk en is 's avonds overleden. Maandagmorgen kwam te R o u b a i x een Belgische autobus, waarin een der tigtal arbeiders en arbeidsters vervoerd werden, in botsing met een andere auto bus, toen zij deze in een bocht wilde pas- seeren. De autobus, die uit Merchem {België) kwam, werd verbrijzeld tegen een muur en geheel vernield. Ongeveer twintig personen werden ernstig gewond. Zes personen zijn in levensgevaar. In het Noord-Oosten der V. S. is op de Hudson, nabij Troy, een boot met een lading benzine ontploft. Verscheide ne personen zijn daarbij om het leven gekomen. Twee schepen, die in de buurt van de boot waren, geraakten in brand. Verder werden bij de ontploffing duizen den ruiten van de gebouwen in de om geving vernield. Maandagavond is op de Kon. Emma- kade te Den Haag de 56-jarige wiel rijder J, van achteren door een perso nenauto aangereden. De man werd ern stig gewond en is gedurende het trans port naar het ziekenhuis aan de gevolgen overleden. De expeditieknecht M. v. S. te 's-H e r- togenbosch, die op den weg tusschen Waalwijk en 'Heugden achter van een vrachtauto was gevallen, is aan de ge volgen overleden. OPGEPAST. De Commissaris van Politie te Nijme gen waarschuwt, alvorens goederen af te geven of pension te verleenen aan An- toine Jean Emile Houbaer, geboren te Bergen op Zoom, 2 Juli 1876, handelaar in effecten, gedomicilieerd te 's-Graven- hage, zich eerst zekerheid te verschaf fen, dat betaling zal geschieden. Ge noemde Houbaer met zijn echtgenoote Maria Geertruida Henriëtte van Bijster- veld, geboren te 's-Gravenhage, 14 Augustus 1884, verlieten meermalen hei melijk pensions, zonder betaling te doen. EEN COLLIER VERMIST. De Commissaris van Politie te Nijme gen verzoekt opsporing van een collier, bestaande uit 62 paarlen van 28 gram, 48 van 41,76 gram, 22 van 25.44 gram, 2 van 4.44 gram en 1 van 3.04 gram, voor zien van platina sluiting, welk collier op 6 September 1930 te Nijmegen is vermist. DE AANRANDING TE NIJMEGEN. Den 9 October des namiddags om streeks 7.30 uur is op den Westkanaal dijk te Neerbosch, gem. Nijmegen ter hoogte van den weg naar de Weesinrich ting, een dame, die aldaar te voet pas seerde, door een man, die per rijwiel reed, aangerand en op den grond gewor pen geworden, waarbij hij met een mes dreigde en de kleeren van die dame stuk trok. Hij verwijderde zich daarop weder per rijwiel, waaraan een brandende lan taarn was bevestigd, in de richting naar den Graafschenweg. Bedoelde man is vermoedelijk van het navolgende signalement: 40 a 45 jaar, ong. 1.75 M. lang, tenger postuur, ver moedelijk donker haar en knevel, droeg donkerkleurige overjas, slappen hoed, lichtkleurig sporthemd, slap boord met zelfstrikker en vermoedelijk zwarte schoenen; vermoedelijk krabwondjes in het gezicht. De commissaris van poltie te Nijmegen verzoekt dringend opsporing van dien man. EEN ONTSPORING. Een der rij tuigen van den boottrein Hoek van Hol land—Amsterdam ontspoorde heden bij het station Schiedam, Het restauratierij tuig en de personenwagen werden uit den trein gekoppeld. De boottrein kwam met een vertraging van 58 minuten te Amsterdam aan. Ook de electrische trei nen hadden vertraging. Te ongeveer 10 uur was het verkeer weer normaal. DOOR HOND GEBETEN. Zaterdag morgen is het 3-jarig dochtertje van den landbouwer T. de B. in den Rietwijker- polder te N i e u w e r-A m s t e 1 door een op het erf aan een ketting liggenden ond, toen het kind per ongeluk de etens- lH0;„Wegtrok' zoodanig gebeten, dat de m ernstigen toestand onmiddellijk éebrarht r- ^kuis moest worden over- als geheel ÏSfeS?". ""S"1 zo° &ed doodges to ken" te Lebbcn^bif1^ volledige bekentenis afgelegd. Zij is ter beschikking van de justitie gesteld en naar het huis van bewaring overgebracht. k Maandagochtend bemerkte het perso neel vpn den winkel van Eigen Hulp aan het Goudenregenplein te Amsterdam! dat er ingebroken was. De daders zijn aan de zijde van het Klingshof over een muurtje gekldmlöien Zij kwamen toen op een binnenplaats en door het vernielen van een ruit wisten zij in den winkel te komen. De cassa hebbben zij geforceerd, doch geld w|as er niet in. Voorts hebben zij eenige pakken sigaretten, tabak; en een partij sigaren meegenomen. In een zijvertren stond een brandkast maar het is niet gelukt deze te openen. Tot slot hebben de inbrekers zich te goed gedaan aan de in den winkel aan wezige vleeschwaren. MEISJE IN DE BOSSCHEN VAN APELDOORN AANGERAND. Maandag nacht omstreeks half 2 werd door den vader van het Oude mannen- en vrou wenhuis te Apeldoorn bij de politie aan gifte gedaan dat de dienstbode van ge noemde stichting, mej. B. T., die een be zoek had gebracht aan kennissen te Beekbergen, niet in haar dienst was te ruggekeerd. Maandagmorgen werden on der Hoenderloo in de bosschen van het Leesten het rijwiel van het meis je en eenige kieedingstukken gevou wen. Onmiddellijk werd" door die politie e'en onderzoek ingesteld, 's Middags te gen 2 uur is het meisje mej. T. B. door de politie gevonden in de hosschen vlan Het Leesten". Hulp bij het opsporen bood de bekende speurhond Max van den heer R. Wonnink te Vorden. Mej. T. B. Verkeerde echter in zoodla- nigen toestand dat haar geen verhoor kon worden afgenomen. Ze Werd on middellijk naar Apeldoorn vervoerd'. Wel is komen vlast te staan, dat niet najder te noemen handelingen zijn igepleeigd. Uit enkele mededeelingen van haar later in (den middag bleek, dat ziji haar aan rander wel van gezicht kent, echter niet zijn naam. Mej. 'T. B. bracht den Zon dagmiddag en -avond te Beekbergen "door bij eenige kennissen, die haar 's avonds tegen half tien een eind vergezelden in de richting Apeldoorn. Nadien werd zij nog door eenige andere kennissen gezien. Zij werd gistermiddag gevonden onge veer 7 a K.M verwijderd van"de8 plaats waar men haar het laatst zag. Heden zal haar een verhoor wonden afgenomen. LIJK GEVONDEN. Zaterdag in den vroegen morgen is te St. Michiels gestel in een sloot naar Gemonde het lijk gevonden van een 23-jarigen jonge ling, genaamd A. v. B., woonachtig te St, Michielsgesteld. De jongeman werd sinds Woensdag vermist, op welken dag hij zich naar de kermis te Gemonde begaf waar zijn verloofde woonde. Sinds dien had men niets meer van hem vernomen. Aangezien de schedel van den jonge man geheel gespleten was, en het rijwiel dat boven op het lijk in de sloot lag, ge heel was vernield, is de mogelijkheid niet uitgesloten, dat de jongen door een auto is overreden en daarna in de sloot ge worpen. In hoeverre hier van misdrijf sprake is, wordt door de Justitie onderzocht. INTERNATIONALE TREINDIEVEN, Naar het Handelsblad van Antwerpen meldt, zijn Zondag bij aankomst van den internationalen trein ParijsAmsterdam in de Ooststatie te Antwerpen twee mannen aangehouden op het oogenblik dat zij den reiziger Jan van Geyn, ver blijvende aan de Nassaustraat 28 te Ant werpen, van zijn brieventasch, inhouden de 3260 fr., beroofden. De aangehouden zakkenrollers zijn de Polen S. E„ 24 jaar oud en A. K., 42 jaar. Beiden werden ter beschikking van de justitie gesteld. POSTROOF. Twee gemaskerde bandieten zijn Zaterdagnacht tusschen de stations Merzdorf en Striegan den postwagen van den trein binnengedron gen. Zij sloegen den eenigen aanwezigen beambte neer en doorzochten daarna de postzakken. Kort voor het station Grae- ben sprongen ze weer uit den trein met een buit van ongeveer 9500 mark. Men heeft nog geen spoor van de roovers kun nen ontdekken. VREESELIJKE DAAD DOOR EEN DIEF. Aneta meldt uit Cheribon: Een dief, die zich in een woning onder het bed had verscholen en door een ba boe werd ontdekt, doodde deze baboe, wier keel werd doorgesneden, terwijl 'n Chineesch meisje zwaar gewond werd. Daarna vluchtte de dief met zijn buit. DOOR OLIFANT DOODGEDRUKT. Te Blackpool is Zondag een 11 jarige jongen, die naar een circus stonc te kijken, tengevolge van het bezwijken van een hek, waartegen een olifant leun de, door dien olifant, die op hem kwam te vallen, gedood. mes 'n De onlusten in Br. Indië De Indische autoriteiten hebben in al lerijl politieversterkingen gezonden naar het Nasikdistrict waar ernstige onlusten zijn uitgebroken, daar de bevolking de geldende boschwetten scheidt. In ver scheidene dorpen hadden ongeregeldhe den plaats. Twee politiebeambten zouden zijn vermoord. Vele anderen werden met honden en voeten aan boomen ge bonden en zijn afgeranseld. Bovendien heeft de voorzitter der Al Indische Congrespartij een campagne aangekondigd van niet-betaling van grondbelasting, huren en inkomstenbe lasting. Bovendien zullen bestuursinstel lingen worden gevormd en tewerk gestelc die gelijksoortig zijn als die der huidige regeering. Uit Bombay wordt nog gemeld dat de politie een demonstratie van nationalis ten te Chaupati uiteen dreef, waarbij 15 personen werden gewond en vele gear resteerd, waaronder de voorzitter van iet plaatselijk congres-comité en de lei ders der plaatselijke nationalistische mi- itie. Hevige mijnramp. Vanmorgen vroeg heeft in de Wilhelm schacht bij Aken in de mijn Anna te ïschweiler een ernstige ramp plaats ge- ïad. Plotseling schoot een groote steek vlam uit de schacht, twee liftkooien zijn naar beneden gestort. Er is groote ver woesting aangericht, en in de nabijheid van de schacht zijn verscheidene huizen ingestort. Tot op verren afstand zijn de vensterruiten der huizen gesprongen. De oorzaak der ontploffing staat nog niet vast. De spoorweg naar Stolberg is versperd. Later meldf men ons: De mijnramp die hedenmorgen in de mijn Eschweiler heeft plaats gehad schijnt een omvang aan te nemen, zooals men in Duitschland nog niet gehad heeft. Men vermoedt, dat de ramp toe te schrij ven is aan een dynamietontploffing. De geheele schachttoren stond direct na de ontploffing in brand en is gedeeltelijk in de schacht gestort. Op het oogenblik is men nog met het blusschingswerk bezig. Voortdurend worden gewonden gebor gen. Het aantal daarvan kan nog niet worden opgegeven. In de mijn zijn ten gevolge der ontploffing ongeveer twee duizend mijnwerkers ingesloten, over wier lot nog niets bekend is. Men kan nog niet in de mijn komen omdat de jrandende schacht niet kan worden ge bruikt. Het blusschingswerk wordt met alle kracht voortgezet om te trachten voor de mijnwerkers een uitweg te janen. Het bericht van de ramp heeft zich met groote snelheid in de omgeving ver breid en duizenden snellen naar de mijn om nadere berichten te vernemen. Alle doctoren uit Alsdorf en de omliggende steden zijn naar de plaats van de ramp ontboden om hulp te verleenen. Op de plaats van de ramp zijn alle mijnen ontruimd. De eerste reddings maatregelen zijn getroffen. De omringen de brigades zijn reeds in de schacht ge daald. Naar menschelijke berekening be staat voor de zich nog in de mijn bevin dende mijnwerkers geen gevaar, daar er nog meer schachten zijn. Het aantal slachtoffers kan tot nu toe niet worden vastgesteld. Het aantal tot nu toe geborgen dooden is tot 30 ge stegen. (Zie verder Laatste Berichten). Engeland en Palestina. De president der wereldorganisatie der Zionisten en het Joodsch Agent schap van Palestina dr. Weizmann heeft zijn functies als zoodanig neergelegd, en een congres dezer beide organisaties bij eengeroepen. In een schrijven aan den Minister van koloniën hierover geeft hij uiting aan zijn ontevredenheid over de verklaring in 't rapport van Sir John Hope Simpsom over landbouwpolitiek, immigratie enz. in Palestina. Als de immigratie van Joden, aldus het rapport, tot gevolg heeft, dat de Arabische bevolking belet wordt het werk te verkrijgen, dat noodig is voor zijn onderhoud, of indien de werkloos heid onder de Joden ongunstig inwerkt op de algemeene arbeidsvoorwaarden, is het de duidelijke plicht van den manda taris een dergelijke immigratie te beper ken of zoo noodig te schorsen tot het werklooze gedeelte van andere bevol kingsgroepen in staat is werk te vinden, De regeeringen bescjiouwt de schorsing van de immigratie in Mei j.l. dienover eenkomstig volkomen gerechtvaardigd. Deze verklaring acht Weizmann zal een volkomen verandering brengen in de sinds 1927 geldende regeling. Zij ont kent voor een groot deel de rechten en vernietigt de verwachtingen van de jo den ten aanzien van een nationaal te huis in Palestina. De te nemen beslissingen vormen een ernstige hindernis voor het toekomstige werk der organisaties, waarvan hij het hoofd is. Weizmann heeft verder een lange ver klaring gepubliceerd,,waarin hij zegt, dat de nieuwe politiek der Engelsche re geering in strijd is met alle vorige ver klaringen en mandaten, hoewel zij be weert daarmee in overeenstemming te zijn, Weizmann stelt in het licht, dat de regeeringspolitiek alleen de belangen van die joden wil behartigen, die zich reeds in Palestina bevinden, wat een vol komen misverstaan beteekent van de politiek van 't joodsch nationaal tehuis, De joodsche immigratie zou beperkt moeten worden wegens werkloosheid on der de Arabieren. BELGIE. Op verzoek van de stad Brugge en de maatschappij der Br.ugsche zeehaven heeft de regeering een buitengewoon ere diet toegestaan van twee millioen frank wat noodig wordt geacht voor de voort zetting der sedert enkele weken stopge zette baggerwerken in de open haven van Zeebrugge. DUITSCHLAND Door de Zaterdagnacht aangenomen amnestiewet wordt de amnestie voor pc litieke vergrijpen ook uitgebreid tot de z.g. veemgerichtsmoorden, voor zoover die vóór 1 September 1924 zijn begaan en niet tegen een lid der regeering ge richt waren. Alleen de sociaal-democra ten hebben tegen de wet gestemd. De nieuwe amnestiewet zal in de eer ste plaats den veemgerichtsmoordenaars ten goede komen. Zoo zal het proces te gen de luitenants Schulz en Fhalbusch, die bekend hadden twee moorden te lebben gepleegd, worden geclasseerd. Voorts zal ook van verdere vervolging van den dichter Peter Martin Lampei en van den vaandrig Eckermann, worden afgezien. Enkele veemgerichtsmoorde naars bevinden zich trouwens reeds sinds geruimen tijd in voorloopige vrijheid, daar hun gezondheidstoestand te wen- schen laat. In vrijheid gesteld wordt al- een de heerenboer Klapproth, die tot 15 jaar gevangenisstraf is veroordeeld, welke straf later tot 7R! jaar is vermin derd. Voorts wordt één communist (de loven reeds genoemde Martings) uit de gevangenis ontslagen. Men meldt uit Berlijn aan de N.R.Crt.: Nationaal socialisten leggen er zich sinds eenigen tijd op toe, tooneelvoor- stellingen in de war te sturen. Zaterdag was dit het geval te Stuttgart bij een vertooning van het tooneelstuk Schatten ueber Harlem van Ossip Dymow en gis teren werd de voorstelling van de opera Mahagony te Frankfort gesaboteerd. Tij dens de eerste pauze begonnen de jeug dige bezoekers in de zaal luid te fluiten en te schelden; tevens drongen een aan tal jongelieden den foyer van de opera jinnen om daar op luidruchtige wijze te demonstreeren. De hulp van de politie moest worden ingeroepen, voor men er in slaagde de rutsverstoorders te verwij deren, Twee hunner werden in hechtenis genomen maar kort daarop weder in vrijheid gesteld. Op straat werden de relletjes echter voortgezet. Een poging tot het vormen van optochten kon de politie verhinderen. Gisteravond school den voor den schouwburg te Stuttgart weer heel wat nationaal-socialisten sa men, die luid fluitend en schreeuwend protesteerden tegen de vertooning van iet werk van Dymow. De politie moest de menigte een paar maal met den gum mistok uiteendrijven. RUSLAND. Naar uit Moskou wordt gemeld, is op het volkscommissariaat van buiten- landsche zaken der sovjet unie een te legram ontvangen van de leden van den Chineeschen L. spoorweg, waarin wordt medegedeeld dat 12 Oct, twee sovjet Russische ambtenaren van den spoorweg Katik en Bolgolebow zijn vermoord, terwijl twee andere ambtenaren door Witte Gardisten gearresteerd zijn. De leiders van den O. Chineeschen spoor weg deelen verder mede, dat ook de moord door de Witte Gardisten in N. Mantsjoerije zou zijn gepleegt. Door dc Sovjet Russische regeering zullen stap pen worden gedaan opdat de ambtena ren niet verder bloot zullen staan aan politieke terreur. Het volkscommissari- aat heeft den sovjet-Russischen consul- generaal te Charbin opgedragen direct een onderzoek naar het gebeurde in te stellen. NOORWEGEN, Bij de verkiezingen van het Stort- thing hebben de rechtsche partijen een sterke toename van het aantal stemmen te boeken gekregen, BRAZILIË. Naar uit Brazilië gemeld wordt, worden de militaire operaties zoowel van de regeeringstroepen als van de opstan delingen sterk belemmerd door den in getreden sterken regenval, SPANJE. Niet alleen Z.-Frankrijk, ook N. Spanje wordt door overstroomingen ge teisterd, met name de omgeving van Tar ragona. Volgens een V.D.-bericht zijn daar ter stede tengevolge van den wa tersnood vele menschenlevens te betreu ren. Er werden 14 dooden en 20 zwaar gewonden geborgen. De regens zijn thans opgehouden en het water daalt eenigs- zins. ROEMENIE. De autoriteiten hebben een wijd vertakte spionnage-organisatie ten bate van Sovjet-Rusland ontdekt. Ruim hon derd personen moeten volgens de berich ten reeds gearresteerd zijn. Reeds eeni gen tijd werd nauwkeurig het oog gehou- den op verschillende verdachte indivi duen. De eerste arrestaties hadden plaats toen onlangs een aantal spionnen zich per auto naar de groote manoeuvres wil den begeven. Late blauwe aardappelen 40 per 10 K.G.; uien 1—1 5, spinazie 8—28, sprui ten 21—30, peen 1.5—2, witlof 12 pos telein 15—28, princessen 29—42 dub bele princessen 3132, "Wagenaars ,22 24, snijboonen 50—56, Nouveau Poi- iteau 25—32, Gieser Wildeman 15—20, Beurré Clairgeau 2835, id. Diel 16, Doyenne de Cornice 25, Beurré d'Aren- berg 16, Kleiperen 4, pondsperen 16, Jo sephine de Malines 21, William Duchesse 22, Soldat Laboureur 33, Beurré Lucas 29, Bauwmams rëinet 15—16, Cox Oranje Pipping 28, Lemoenappel 29, Bismarck 18, Goudreinet 35—36, Ermgaard 23. zure Bellefleur 28, Campagnezoet 21, mis pels 12—14, bramen 26, tomaten 25—40, K.G.; eendeieren 63 per 10 Stuks; roode kool 2—5,5, witte kool 1.5— 3, savoijekool 2—6, bloemkool 7—24, sla lk—2r alles per stuk; selderie prei 6—7, peen .5—6, karoten 3.5—4, rapen 2—4, dah lia's 410, chrysanten 1020, alles per bos; andijvie 10—45, peterselie 911 per kist. Roes 21 Oct. Boter f 0 85, eieren 7.60. Aanvoer V.P.Z. 3779 Stuks, f 8 per 100 stuks. Hulst, 20 Oct. De aanvoer was klein. (Tarwe f 6.50, rqigge 5.50, gerst 6, haver 5.50, erwten 9 50 boonen 1011. Rotterdam, 21 Oct. Veemarkt. Op de veemarkt van 'heden waren aange voerd. 'ZIT) paarden ,16 veulens', 1 ezels, 1160 magere runderen, 730 vette runderen, 32 vette- en graskalveren, 476 nuchtere kalveren, 471 schapen en lam meren, 6 varkens, '74 biggen, 17 bokken, of geiten. Prijzen voor vette koeien: le kw. 1.02 1.15, 2e kw. 0 88—0.98, 3e kw. 0.76 —0.87; stieren: le kw. 0 88—0.98, 2e kw. 0.74—0 80, 3e kw 0.63—0.73kalveren le kw.' 1.58-1.70, 2e kW. 1.30-(1.40, ;3e kw. Ïjl81.23. Prijzen voor melkkoeien 290380, Stieren 270470, pinken 160240, gras kalveren 65135, vaarzen 190270, werkpaarden 190—315, slachtpaarden 160 305, hitten 90—180, nuchtere kalveren 14—19, fokkalveren 20—27, biggen 10 16; kalfkoeien 260,340. Eieren. Rotterdamsche veiling. Aan gevoerd 65.000 stuks. Prijzen voor kipeieren 5.20—9.25. Eendeieren 4.45—6.50. Middelburg, 20 Oct. Op de veiling werden de volgende prijzen besteed: Bonte aardappelen 4 ct., bonte poters 2, Zeeuwsche blauwe poters 1—2, Beve landers 3, spruiten 327, Veldsla 10 13, koolrapen 1—3, uien 1/43, molsla 1—3, peen 2, rapen 2, jstpinazie 18—22, verbeterde Veensche kassnijboomen. 36 49, kaSstoksnijboonen 49, kass'nijboonen 38—44, stokprincessen "40, postelein 15 —22- perfect 126—30, TVero 8—0, prin- cessenboonen 30—35, Roem van Hol land 31—44, alles per K.G4; peen 2. 5, papen 1/44.5, karoten 15, prei —6, selderie '1—2, rammenas 13.5, ra dijs 3, dahlia's 1—2, chrysanten "6—15, alles per bos; savoijekool 2—5.5, rodïle kool 1—4, witte kool 3.5, boerekool 1—2, komkommers 1—5, alles per stuk an dijvie 5—35, kropsla 30—46, cantonner wïtkrop 1—8, bloemkool 131.53, zuring 8, alles per kist; witte kool f 1.51 per 100 K.G. Vlissingen, 20 Oct. Op de veiling werden de volgende prijzen besteed Abonnementen en Advertentiën voor dit blad worden ook aangenomen door den Agent M. DE WITTE, Marnixplein, West-Souburg, Voor de vele bewijzen van deel neming, ontvangen bij het overlij den van onze lieve Moeder, Be huwd- en Grootmoeder MARIA KOORENHOF, Weduwe van W. H. HASSELBACH, betuigen wij onzen hartelijken dank. Middelburg CORNa. HASSELBACH. Den Haag T. REESER—HASSELBACH, TH. J. REESER. Kapt. Gen. Staf. Rotterdam Ir. P. HASSELBACH. J. HASSELBACH—REESER. en Kleinkinderen. Middelburg, 21 October 1930. Voor de vele bewijzen van deel neming, ons betoond bij het over lijden van Mejuffrouw JOHANNA MAGDALENA VERHAGE, betuigen wij onzen hartelijken dank Mede namens de Familie J. P. SCHEERENS. Retranchement, October 1930. Woensdagavond 8 uur spreken Brig, en Mevr. RöNITZ. 's Avonds inzegening van Zangbrigade-leden. Onze alom bekende echte HAAGSCHE BESCHUITJES, ZOUTE KRAAKJES EN STENGELS, zijn van af heden met 2 cent per ons verlaagd. Bakkerij „Het Wittebroodskind". K. Noordstr. E 910. U wel bekend van de Denni- son demonstratie en alle andere Dennison artikelen vindt U alleen bjj Lange Noordstraat L 184

Middelburgsche Courant | 1930 | | pagina 3