P IXAVO N KUNST EN WETENSCHAP. GEMENGD NIEUWS. INGEZONDEN STUKKEN. VAN CRISIS EN VAN PRIJZEN. BURGERLJKE STAND. Middelburg. Vlissingen. O. en W. Souburg. Slimme vrouwen gebruiken voor het wasschen van het haar Vloeibaar in origineele flesschen, droog (poedervorm) in keurige pakjes. Prijs: per Vaflesch 0.90 ct., per pakje 20 ct. BEVOLKING. WAAR IS WERK? Verkoopingen - Verpachtingen in Zeeland ts»tssa M. Douwes DekkerHamminck Schepel, f Op 90-jarigen leeftijd is ie 's-Graven- ihagte overleden mevrouw M. .Douwes DekkerHamminck Schepe', de weduwe •run Multaituli. Zoo men weet is het voornaamste werk van mevrouw Douwes Dekker de uitgave van Muifcatuli's Brieveri, waartoe zij besloot uit piëteit voor haar overle den echtgenoot en om dezen door het pu bliek beter te doen kennen. Zij heeft ook een klapper gemaakt van all zijn werken en schreef menigmaal een woord vooraf, wanneer een vertaling van „Max Have- Haar" tot stand was gekomen. Ongelukken, Op de Schaesbergstraat, onder Schaesberg, geraakte het acht-jarig meisje O. S. onder een auto en werd in deerniswekkenden toestand naar het ziekenhuis te Heerlen overgebracht. Een uur later werd op denzelfden weg de 30- jarige vrouw M, door een vracht auto overreden. Met gebroken beenen werd zij naar het ziekenhuis vervoerd. Donderdagmiddag is aan de Zijper- sluis, onder de gemeente Burgerbrug, een auto, bestuurd door den heer N., bakker te Burgerbrug, aangereden door de tram. De man dacht nog vóór de tram passeerde, den overweg te kunnen over steken. De auto werd door de locomo tief gegrepen en van den dijk geworpen. De wagen was ernstig beschadigd; de beer N. had door het breken van de autoruiten ernstige verwondingen aan het gelaat bekomen. In de Zomerstraat te Tilburg sloeg het voor een vierwielig voertuig gespan nen paard van J. B, v, O, op hol en botste tegen een vrachtauto aan. De wagen sloeg om en de bestuurder moest met ernstige verwondingen aan het hoofd naar bet ziekenhuis worden ge bracht. Het paard werd zonder verdere onge lukken te hebben veroorzaakt, opge vangen. De 23-jarige J. v. R., uit Maassluis, fietste Donderdag op den Kikkerweg te De Lier, opweg naar huis, toen 'n vracht auto van den heer V.„ uit Honselerdijk, hem achterop reed. Door tot nog toe on bekende oorzaak werd Van R. door het voertuig gegrepen en een eind meege sleurd. In bewusteloozen toestand werd de jongeman een nabijgelegen woning binnengedragen, waar een geneesheer een schedel- en beenbreuk constateerde, en overbrenging naar het ziekenhuis te Delft gelastte. Daar is de ongelukkige gisteren over leden De auto is in beslag genomen, Gisternamidd,ag ongeveer vijf uur wil de de 30-j,arige verpleegster A. O. met haar rijwiel van den rijksstraatweg te Oegstgeest de oprijlaan van het gestient Endegeest, w,aar zij werkzaam is, inrij den, op het oogenbiik dyat uit de richting Den Haag 'n auto kwam, bestuurd door den heer J. K.. uit Lisse. Zij kon echter niet meer p.asseeren en geraakt© onder de ,auto. Ernstig gewond, is zij in 'het gesticht Endegeest opgenomen. Nabij het vliegterrein bij dej Gravesche- Stuwbrug te Grave, aangelegd in verban^ met de groote manoeuvres, stak Wpens- dagmiddag de ongeveer 16-jarige zoon van den slager L, uit Wijchen per fiets plotseling den zeer drukken verkeersweg Nijmegen—Grave over. Hij werd daarbij door een vrachtauto uit Oss aangereden. Beide beenen van djen jongen werdten verbrijzeld. De jongen is in zorgwekkenjden toe stand naar het ziekenhuis te Nijmegen,' vervoerd. Omstreeks 5 uur is op de Koninginne gracht te 's Gravenhage, ter hoogte van de Sumatrastraat, d,e 10-jarige J. T., uit de Bankastraat, door een tramwagen van lijn 9 overreden. Het kind was aanl het spelen en kwam plotseling vani achter een boom vandaan. De deerlijk verminkte overblijfselen zijn naar het lijkenhuis van het ziekenhuis aan den Zuidwal overge bracht. EEN INVAL GEDAAN, De politie te Chicago heeft te samen met de fede rale politietroepen een inval gedaan in een hotel te Chicago toebehoorend aan den beruchten misdadiger Koning Al Capone. Er werden 22 personen gear resteerd. DIEFSTAL. Te Amersfoort zijn, twee jongens aangehouden, de 17-jarige R. al- daar en de 16-jarige v. W. uit Hilversum, verdacht an het padvind'stershuis aan den Berkenweg brand te hebben gesticht. LONDEN GAAT CHICAGO NADOEN Het D. meldt-«Auwnn. Meer en meer schijnen de allures van de benden uit Chicago, die den laatsten tijd zoo sterk de aandacht hebben getrok ken omdat nergens ter wereld brutalere stukjes werden uitgehaald dan daar, ook jdoor te sijpelen naar de andere groo te wereldsteden en het valt niet te ont kennen, dat den laatsten tijd meer bru tale misdaden voorkomen in die sleden dan ©enige jaren te voren. Zoo worden ,uit Londen binnen den tijd van een dag twee overvallen ^gemeld, die beide kennenlijk geïnspireerd zijn óp de beken de overvallen door Chicagosche bende leden. De eerste heeft zich Zaterdag in den vroegen ochtend, enkele uren nadat d© ilaatste trein door was gegaan op het forking spoorwegstation in Londen af gespeeld. Twee klebken waren op dat tijdstip in het kantoor bezig met het afdoen van de zaken van den vorigen dag en in het Bijzonder met het bleken, van de verschillende geldswaaidem toen ineens op de deur geklopt werd. Een van hen ging naar de deur toe en deecf open, maar nog voordat hij; een woord had kunnen uitbrengen, waren er twee mannen 'binnengestapt en keek hij1 in de loopen van twee groote pistolen die op hem en zijn kameraad waren gericht De twee mannen kwamen verder door naar binnen en sloten de deur. De dui delijk verschrikte klerken konden nog juist zien, dat buiten de deur een derde man post vatte, blijkbaar om de wacht te houden terwijl zij nog twee schimmen in het donker meenden te bespeuren. Het leed geen twijfel wat de be doelingen van het tweetal waren. Toch probeerden zij tijd te winnen door te 'gaan praten alsof dergelijke bezoeken op dat uur van den nacht heel gewoon waren, in de hoop dat er ondertussichen iemand zou komen die alarm zou maj- ken. Want aaaraan viel voor hen niet te denken. „Wat moeien jullie" vroeg de oudste aan tfe bandieten. i,Wij zijn wanhopig en willen geld hebben" was het antwoord. „Dat is er niet" antwoordde de klerk weer. Op deze manier wisten zij nog een vijf minuten tijd te winnen, maar praten gaat niet erg gemakkelijk vooral' niet wanneer je er bij kijkt in twee pistool- monden. De ï'oovers bleken toen trouwens ook geen zin meer te hebben; om langer te discussieeren. 'Elk oogen biik kon er iemand komen dje een eindje aan het gesprek maakte. Zij grepen een gordijnkoord en haalden uit hup eigen zak ook nog een stuk; koord te voor schijn. Daarmee bonden zij de klerken' vast op hun stoelen die zij met de rug gen tegen eikaar zetten. Vervolgens stop ten zij hen hun eigenl zakdoeken in den mond opdat zij niet konden', schreeuwen en daarna stelden zij een( haastig oudter- zoek naar de kas in. De buit hleeik' niet mee te vallen. Meer dan vijftienhonderd gulden zat er niet in en; daarbij was nog groot geld opk. Haastig vul|den zij hun zakken en na nog eenmaal de klerken bedreigd te hebben wanneer zij binnen het uur zouden pogen alarm te maken vertrokken de bandieten weer. Zij gebruikten daar bij, zooals men hoo- ren loon, een auto, die later onbeheerd, aan den kant van den weg is gevonden. Daar was hij door de bandieten in den steek gelaten. Tien minuten1 nadat zij weg waren gelukte het een van de kler ken zich te bevrijden. Hij belde onmid dellijk de politie op die met motorfiet sen een onderzoek in die buurt instelde. Dat heeft met het minste' resultaat opge leverd. De tweede overval was in'Bow1, waar een winkeier, die 'aUpen in; zijn zaak was, een man hoorde binnten komen. Toen hij opkeek werd hem een blinkende revol ver voor den neus genoud|en en werd1 hij zoo gedwongen toe te zien terwijl een tweede man d,en winkel doorzócht naar geld. Groot was d© buit niet want er was niet veel. Hoogstens vonden/ zij ©enige ponden sterling d,ie door hen' werden meegenomen. Achterwaarts liepen zij naar de deur en draaiden deze aam den buitenkant op slot. Vervolgens wierpen zij den sleutel in 'een kanjaal voor de deur. Ook van deze menschen heeft de po litie nog geen spoor kunnjen vinden. De ze hebben trouwens nog meer tijd gehad om te ontkomen, daar d,e winkelier niet naar buiten kon komen en eerst teneinde raad een ruit insloeg. Eerste fuifnummer: „Laat me er uit, je bent niet in een toestand om een auto te besturen." (Judge). Mijnheer de Redacteur Voor enkele dagen las ik in de cou rant, dat er een prijsvraag wordt uitge schreven voor een brochure over een be staande land- en tuinbouwcrisis. Nu had ik wel idéé op die prijs van f 500.'n fijne kans om er in ééns boven op te ko men. Maar omdat je niet veel schrijven kunt over een ding waar je niet mee op de hoogte bent, besloot ik eerst eens wat licht over die zaken op te speuren En 't liep me erg mee, want op de wan deling heb ik een boer ontmoet, die zijn hart eens luchten wou, dus net wat ik hebben moest. Nu dacht ik aanvan kelijk, dat die crisis, waar ik al meer van hoorde, wel zou zitten in de droogte of misschien in de nattigheid, dat zou den boeren wel dwars zitten, natuurlijk, maar nu bleek mij al gauw dat de zaak heel anders zit, volgens mijn zegsman is de crisis niet droog of nat, maar goed koop Alle producten zijn zoo belache lijk goedkoop, dat moeite en kosten van produceeren op geen stukken na betaald worden. Nu wist ik bet ineens goed en nog wat anders ook, let maar eens op. Overloopend vol van heldere gedach ten stevende ik huistoe, vergat mijn voe ten behoorlijk te vegen maar in mijn kennis-is-machts-bewustzijn (dat woord flap ik daar maar zoo uit!) kroop ik volstrekt niet in mijn schulp voor het standje van mijn huisvrouw, integen deel. „Jij krijgt voortaan minder huishoud geld Maar toen zij, met oogen zoo groot als van die nieuwe blauwe herfslasters, „ik minder huishoudgeld? En waarom dat, is Colijn soms weer aan 't roer of laat je me alleen maar schrikken?" „Nee vrouw, Colijn is het gelukkig niet, maar zie je, nu alles zoo goedkoop is, dacht ik zouden we wel eens kunnen probeeren met zuinigheid uit de narig heid te komen en „Alles goedkoop Waar haal je dat vandaan, of ben je naar de markt ge weest? Ik merk van al die goedkoopte niet veel met mijn inkoopen Natuurlijk was ik al een beetje tam geworden, maar ik liet het er nog niet zoo bijzitten! Met alle overredingskracht die nog in mij over was, heb ik geprobeerd mijn stelling te handhaven, 'k heb uiteenge zet, dat die belachelijk lage prijs van klein fruit ons goedkoope jams moest verschaffen en dat vanwege de zeer geringe prijs der granen het brood goed koop zou zijn en dat met die overvloed van goedkoop gras en hooi ook de prijs van zuivel vast laag is vooral nu de boeren toch al haast niks verdienen en dat het veevoeder als meel, oliekoeken en dergelijke haast tegeef is en dus spek en vleesch naar verhouding laag in prijs en dat. Maar, meneer de Red., ik heb het niet gewonnen, ben heelemaal uit mijn koers; ze (dat is natuurlijk mijn vrouw) beweert stok en stijf, dat de levensmiddelen heelemaal niet goedkoop zijn, ze zegt dat de melk al weer duurder is geworden, dat spek en vleesch hier zeer duur zijn, dat het fruit volstrekt niet goedkoop is, dat het brood ook al niet veel merkt van dat goedkoope graan enz, enz. Al leen heeft ze bekend, in den vorigen winter, door de goedkoopere aardappe len een paar nieuwe schoenen van f 12 te hebben uitgespaard, dat is geen klei nigheid, maar verder wilde ze van de heele goedkoopte niets weten! Maar hoe moet dat nu komen met mijn brochure en die 500 pop die ik daarmee zou ver dienen? Want ik zou niet alleen over die crisis willen schrijven, maar ook over de mogelijke nadeelige en voordeelige gevolgen voor de overige maatschappij, ik bedoel de eindelijke koopers der land en tuinbouwproducten. En nu kan ik die zaken niet meer goed aan elkaar krijgen. 'k Loop nu al maar te piekeren over de vraag wat of men er toch indoet om van goedkoope bessen dure jam te ma ken en van goedkoop meel duur brood en van goedkoop hooi dure melk, of doet men er heelemaal niets in, wordt dat alles maar zoo vanzelf duur? En dat goedkoope veevoeder, waar ze varkens van maken, worden daar alleen maar de varkens vet van of ook de slagers of is het gevolg van goedkoope grondstof al tijd een duur eindproduct of hoe zit dat allemaal? Nu ben ik dus bang dat het scheef loopt met mijn crisis-brochure, want daar zat nu juist mijn kans in, ik wou beide einden van de zaak uitpluizen. Maar bemoeit de regeering zich er wel ge noeg mee, dat aan het eene eind alles te goedkoop en aan het andere eind alles te duur is? En onze landsstuurman Colijn die toch ook nog al met en voor en door de boeren is, of bemoeit die zich alleen met de hoogte der staatsschulden en met de laagste der salarissen? Wel vernam ik nog, dat men per dwangbevel den bakkers zou willen ver plichten om door het goedkoope tarwe meel een zeker deel nog goedkooper aardappelmeel te mengen, maar ik vrees stellig, dat die maatregel ons nog aan een bakkerscrisis zou helpen bovendien. 't Is wel knap bedacht, maar denkt U, dat onze bakkers zich maar zoo met van alles de zakken vol laten stoppen, nu hun zaken juist zoo rustig hun gang gaan? Ho, wat! 't Is nu geen mobilisatie meer. Met de broodeters zou 't wel los- loopen, die vinden alles goed. Nee naar mijn meening moet er wat anders ge beuren; men moest eens loeren wat er plaats heeft met de dingen op den langen weg van grondproduct naar verbruiker! We begrijpen best, dat de heele zaak niet zoo erg eenvoudig is, maar ook wel, dat er zeer veel hapert aan de groote tusschenschakel die we distributie zou den kunnen noemen Wie schrijft daar eens een prijsvraag voor uit? Ik heb er de fondsen niet voor, nu tiet met die andere misloopt. Met dank en beleefde groeten, Uw getrouwe lezer, JAN VAN KLEINSALARIS TOT SCHRAALINKOMEN. (Jan enz,, stelt zooveel oolijke vragen, dat wij maar niet zullen probeeren, er een antwoord op te geven. Dat bij met de bewandeling van den soms langen weg, leidende van eersten producent naar verbruiker, zich inderdaad op een 1 terrein bevond, waarzeker misstanden (Ingez. Med.) zijn, maar waar ook veel voetangels en klemmen liggen, dat staat vast. Laat Jan enz., dat vraagstuk maar eens goed be- studeeren en er een brochure over schrij ven; die zal zeker alom met belangstel ling ontvangen worden. Red.) Van 24—26 Sept. Ondertrouwd: H. Couzijn, 43 j|. en E. Fran'k, 31 j.; F. W|. Arnoldus, 31 ji. .en F. W. Versluijs, 25 j.; H. A. v. d. Heuvel, 29 jl. en J. P|. van de Broek, 29 jl. Bevallen: S. M. Daane, geb. Vreke, z. Van 18—25 Sept. Ondertrouwd; J.Wie- Hiniga,, 30 ji. en T. J. Christiaans 23 j.; K. W. Torenvliet, 28 j. en P. C. Kr'eger, 24 j. Getrouwd: O. A. F. Glaes©r, 34 jl en H. W. Muller, 22 jl E. van der Pllank, 30 jl. en S. A. van Gelder 24 j.; Jl. L, Schroots, 30 ji. en C. H. M. van Dieren- Idonck, 28 j..; H van den Berg, 28 j. en J. Schint, 27 j.; J. Schout, 27 j. en J. C. Franke, 21 jl.; N. Fiegen, 23 j. en Pi. M. iTaelman, 22 jl. Bevallen: M. P.. M. Pluijmers, gab. de Vos, d.; E. W. Belfroid getb Role, z., L. C. Theune, geb. Stroo, d G. C. A. Bo mers, |geb. de Waard, d.; T. A. Lefevre, géb. Bosman, d L. J. Selen, geb. Bruig- jgeman, z- Overleden: C. Kooman, main van M. Nieuiwenhuize, 83 jl; M. Sell© wed. van C. F. G. E. Aïïeda«Hl jl.; L. Caistel, man van E. S. Florusse, 38 jl.; P|. M. de iMunck,, vrouw van L. J. Jansen, '67 jl.; A. H. Schraven, ongeh. d. 30 jl. °Van 1825 Sept. Ondertrouwd: G Jagt 20 jl. en L.«Vis, 22 j.; G. van Soelen, 24 j. en M. van Vlaanderen, 25 j. Getrouwd: J. W. van Kogelenberg, jm. 31 jl. en J. Goudjj jd. 25 j. Bevallen: M. M. van Schaik, geb. Van Gemert, d. Goes. Getrouwd: H. N. Kiters, jm. 30 j. en M. F. van Hese, jd. 31 j. Bevallen: C. Verbeem geb. Kramer, d.; M. de Pan, geb. Baarends, z.; P. van der Loo, geb. van Deijzen, d J. 'Plolfliet, geb. Goedhart, d.; J. M. van den Broek geb. Bartelse, d.; M. E. Heijnsdijjk, getb- Schipper, d. Overleden: M. de Jonge, wed. van Raad, 83 j.; A. Fraantje, vrouw van C van de Repe 81 jl. (Ingez. Med.) In de eerste helft der maand Septem ber zijn in de gemeente GOES Ingekomen: A. M. Huiszoon, dienstbode, van Wis senkerke, Oostsingel 84. M. Sluijer, Rijksklerk, van Ommen, Piccardtstraat 46, A. H. Mooij, gasfitter, van Hui zen, Heernisseweg 56. A, A. J. Ver hagen, bouwk. teekenaar, van Eindho ven, 's H. Hendrikskinderenstraat 38. P. M. Moreauw, dienstbode, van 's-Gra- venpolder, De Ruijterlaan 34. G. M Klerks, liefdezuster, van Maastricht, Kloetingsche weg 5a J, van Sabben, dienstbode, van 's-Gravenbage, West singel 83. F. O. Schulz, leerling-kok, van De Bilt, Groote Markt 40, J. Gunst, groentenkoopman, van Kloetinge, Westsingel 139. B. Schreuder en gez., bedrijfsleider, van Veur, C. Eversdijk- straat 5. M. W. Moerman, dienstbode, van Oostburg, Wilhelminastraat 23. S, Affourtit, schoenmaker, van Amster dam, St. Jacobstraat 22. J. van der Bijl, depotchef, van Haarlem, A. J. kade 7. T. Faasse-Welleman, zonder ber,, van 's H, Arendskerke, K, Vorststraat 14. M. de Bart en gezin, autobus-on dernemer, van Wissenkerke, Piccardt straat 32. H. Koelewijn en gezin, mon teur, van Sfe Laurens, Hinckelingestraat 10. Vertrokken: Wed. J. <C. H. Hollman en gezin, zon der beroep, naar Woerden, Haven 11. A. M. v. d. Swaluw, dienstbode, naar 's H. Arendskerke, M. J. Roose, dienstbode, naar Rotterdam, Prins Hen drikkade 141. P, D, Molhoek, zonder beroep, naar Hilversum, Vermeerlaan 13. J. A. Kotterink, verpleegster, naar Leiden, Nieuw Acad. Ziekenhuis. J. Ph. van Dijk, reiziger, naar Rotterdam, Schiedamsche weg 134a. A. P. v. d. Visse, zonder beroep, naar Amsterdam, Vondelstraat 110. M. van Fraassen en gezin, autobusondernemer, naar Vlissin gen, De Ruijterstraat 7. O. D. Ver- wer, zonder beroep, naar Oudenbosch, Kostschool „St. Louis". P. B. H. Hoor- nick, zonder beroep, naar Oudenbosch, Kostschool „St. Louis". C. W. Lou- isse en echtgen., koopman, naar Mid delburg, Gortstraat 34. - D. J. A. van Ballegoijen de Jong, zonder beroep, naar 's-Hertogenbosch, van Noorenburgstraat 82. W. K. Koevoets en gezin, gasfit ter, naar Heemstede, Heerenweg 149. M. D, Peels, leerl. mach. naar Vlissingen, Breestraat 14. P. C. Meeuwse, zon der beroep, naar Kampen, Cellusweg 5. J. v. d. Berg, barbier, naar Middel burg, Dampoortsingel T 201. P. C. Paauwe, dienstbode, naar Vlissingen, Badhuisstraat 46. S. Hofstra, zonder beroep, naar Nijmegen, Ubbergscheveld- weg 117-119. N. C, A. Maijs, zonder beroep, naar Delft, Hertog Govertkade 2. C, Knieriem, l.-verpleegster, naar Leiden, Nieuw Acad. Ziekenhuis, J. P. de Vrieze, dienstbode, naar Borssele, 258. C. Mange, dienstbode, naar Den Haag, Sweelinckplein 18. M. C. Joos- sens en gezin, machinezetter, naar Maas sluis, Arie Krijgsmanstraat 6zw. A. Harinck, winkelbediende, naar Heinkens- zand, Dorpsstraat. E, C. Jansen, apotfi, assistente, naar Vlissingen, B. de Ruijter 46. De Districts-Arbeidsbeurs voor de ge meenten tusschen Ooster- en Wester- Schelde meldt de volgende aanvragen; Binnenland; APELDOORN: voor metaalwarenfa- briek, aldaar, 5 koperforceurs, dadelijk, 25 tot 30 per week naar bekwaam heid, voor onbepaalden tijd, reiskosten bij aanneming vergoed. TILBURG: voor electro-techn. instal latie bureau te Dongen, bekwaam elec- tricien voor fabrieks- en huisinstallaties, dadelijk, 50 tot 60 cent per uur, voor on bepaalden tijd, reiskosten nader overeen te komen. UTRECHT: boerenknecht voor Zuilen, bij voorkeur P.G., goed kunnende mel ken, gehuwd (liefst met zoon van ong. 15 jaar, loon 24, 's winters 22 per week, daarboven emolumenten, huis met tuin beschikbaar, voor vast. LEEUWARDEN: bij Zuiderzeewerken, 2 bekwame granietbewerkers, loon nader overeen te komen, voor ongeveer 2 maanden, UTRECHT: bekwaam goud- en zilver smid, dadelijk, loon nader overeen te komen, voor onbepaalden tijd. AMSTERDAM: damesconfectie-strijk- ster, dadelijk, ongeveer 20 per week (stukloon). HILVERSUM: opzichter voor toezicht op het leggen van een gasbuizennet, te vens ervaring op het gebied van gasdis tributie, loon nader overeen te komen, voor 34 maanden, aanbiedingen voor 5 Oct. a.s. HILVERSUM: le fitter, met ruime er varing in het legen van hoofdleidingen, dienstleidingen en distributie-werkzaam heden, alsmede eenige administratieve kennis, loon 2100 tot 2500 per jaar, aanbiedingen vóór 5 October a.s. HAARLEM: 2 bekwame constructie bankwerkers, moeten beslist zelfstandig kunnen monteeren, dadelijk, loon nader overeen te komen, voor onbepaalden tijd, reiskosten worden bij oproeping vergoed. LEIDEN: eenvoudig echtpaar zonder kinderen, de man als huisknecht, de vrouw voor de keuken, enz, vóór 1 Oct. a.s., 70 per maand, kost en inwoning, reiskosten worden bij oproeping vergoed. EMMEN: 2 bekwame straatmakers, dadelijk, 22 cent per M,2, voor ongeveer 3 maanden. Aanbiedingen uitsluitend aan de Dis tricts-Arbeidsbeurs te Middelburg. De Directeur, H. P. STAAL. September. 29 Middelburg, Afbraak, Struve 30 Klevers'kerke, Inspan, Blaupot ten Gate. October. 3 Domburg, electr. matr. Gem, Domburg. 9 Middelburg, Hofstede en land, v. d. Harst. 10 Westkapelle, Inboedel, Loeff.

Middelburgsche Courant | 1930 | | pagina 7