EXTRA VOOR SOPLA ROOKERS 50 OPEL RIJWIELEN GRATIS! N.V. F. M. HOUBAER Co's SOPLA FABRIEKEN - AMERSFOORT BEKENDMAKINGEN. be BehalVö de fraaie geschenken, welke in onze geschenkenlijst staan afgebeeld, zenden wij aan de 50 personen, die ons in de maand October 1930 het gróótste aantal SOPLA-bons doen toekomen, gratis en franco I OPEL RIJWIEL COMPLEET, (voor Heer of Oame), met een jaar garantie. Oe inzendingen moeten dus uiterlijk 1 Nov. a.s des voormiddags in ons bezit komen. Oe namen dergenen, die een rijwiel ontvangen, worden met het ingezonden aantal bons, door ons bekend gemaakt. legplaats naderde, ging uit de kelen der duizenden, die zich op dit zoo geschikte waarnemingspunt hadden opgesteld, een „hoera" en „leve de Prins". Het staatsievaartuig ligt gemeerd en Z. D. H. maakt zich gereed aan wal te stappen. Nu weerklinken over de kaai en het water de tonen van Caro's schoone „Huldigingsmarsch", voor deze gelegen heid door onzen wakkeren dirigent van M. M. gecomponeerd en met „Hoogst- derzelver genadiglijke toestemming' op gedragen aan Prins Willem V. Een bij zonder woord van lof voor deze frissche en melodieuze compositie zouden wij hier niet gaarne achterwege laten Inmiddels stapten, met groote belang stelling zooals deze steeds vorstelijke personen geldt Prins Willem V en zijn statige Gemaliune aan wal, over de met rood fluweel bekleede langdingsbrug en den vorstelijken looper naar de staatsie karos, de „Gouden koets" die met .zoo veel moeite (maar gelukkig toch) naar Middelburg gekomen was. En reeds dadelijk viel hier op, wat vooruitloopende op den verderen gang van zaken steeds weer moest worden vastgesteld: hoe voortreffelijk alles in stijl was. Niet alleen, dat de schitte rende en kleurige costumes uit dien tijd, door de goede zorgen van een bekwaam costumier, uitstekend verzorgd waren, méér nog dan dat moet gewezen worden op het levende geheel, dat door de me dewerking van Zeeuwsche edelen, poorters, krijgslieden en anderen, van hoog tot laag, zulk een volstrekt ge trouwe weergave van wat zich toen moet hebben afgespeeld, gaf, dat men soms zelf meende, door de maskarade henen, het verleden te zien herleven. Wanneer niet deze Zeeuwen, elk naar hunnen aard, zich hiervoor zoo con amore ge geven hadden, dan zou dit stellig niet mogelijk geweest zijn Nadat de Eerste edele van Zeeland, W. H. C. baron van Lynden van Blitters- wijk, de ter ontvangst aanwezige auto riteiten aan den stadhouder en diens ge- maline had voorgesteld, besteeghet vorstelijk paar de staatsiekaros, en ver volgens namen de twee zoons en het zoo lieftallige dochtertje van den Prins in open calèches plaats; een derde rijtuig werd bezet door twee Staatsdames en twee Kamerheeren. Be Gouverneur dei- prinsen en de Opperstalmeester reden te paard. Toen stelde heel de stoet zich 'r beweging en trok langs de vastgestelde route naar de Abdij. Wanneer men ziet, hoe lang deze op- toch is, en daarbij bedenkt, welk een groote verscheidenheid van costumes daarin gedragen werd, dan zal men van ons niet verwachten, dat wij stuk voor stuk verslag doen van kleur en kleedij, kapsel, pruik en steek, kuitbroek en kanten lubben, kragen en poffen en al wat daarbij behoort. Naast een alge- meene indrulc van de minutieuze verzor ging der details, zoodat vrijwel niets door onachtzaamheid als anachronisme zou kunnen storen, volstaan wij met enkele groepen uit dezen veelkleurigen beeldentros te grijpen. Dat het Stadhouderlijk gezin in zijn vorstelijke kleedij, met de al even schit terende omgeving van hofhouding en gevolg, een bijzonder schoon deel van den optocht vormde, spreekt van zelf. Wat daar opvolgde aan hooggeplaatste Zeeuwsche edellieden en burgers, viel in denzelfden, reeds meer geprezen goeden toon en stijl Van geheel anderen aard, stemmiger en ingetogener waren de kerkelijke groe pen: strak in zwart en wit de protestanten kleurig en als een der voortreffe lijkst volgehouden figuren uit den op tocht de bisschop van Gent met secretaris en kannuniken. Daarna kwamen weer in anderen trant de plattelandsautoriteiten, toen de burgers, burgeressen, ook kostelijk aan gekleed, en vervolgens als tweede hoofd moment, de zoo keurig in den zadel zit tende stoet van Walchersche edelen. Daarop volgden twee oude sjeezen met een Walchersche en een Z.-Bevelandsche „baas en bazinne". Verscheidene malen hebben wij dezen schoonen stoeit zien voorbijtrekken, maar het mooist was toch, zonder den minsten twijfel, de optocht binnen het oude Ab dijplein. Het gevoel van een herleving van 't verleden was hier wet zeer sterk. Een aardige attentie was, dat mevr. en jhr. Quarles van Ufford, die juist receptie hielden, even op 't bordes ver schenen om hel vorstelijk paar 'te be groeten; met gratie bood mevr. Quarles van Ufford prinses Frederika van Prui sen hier een ruiker aan. Zoo ging het steeds prompt op lijd en langs den overeengekomen weg naar bet Baad huis, waar Z. D. H. en H, K. H. zich minzaam wuivend, eem'ge oogen- hlikken aan de saamgestroomde volksme nigte vertoonden waarvoor door een „hoera" en leven de prins en de prinsesd ictank (gébracht werd. Toen trokken de vostelijke personen zdich enkele oogenblikken terug en on- onmiddellijk daarop ving de receptie aan. De receptie. Tegen 4 uur was de stoet na een rond gang door de stad op het Stadhuis terug en na een kwartiertje rust ving in de raadszaal, die o.a. door de fraaie oude stoelen, afgestaan door de familie Spren- ger, in een in den tijd van het spel pas send vertrek was veranderd de receptie door den Prins en Prinses aan. Terwijl de niet voorgestelde personen achter een haagje het indrukwekkende gebeuren gade sloegen, kwamen alle groepen en personen uit den optocht, afgeroepen door den eersten edele hun opwachting maken en dit alles geschiedde op een wijze, dat men zich geheel 150 jaar terug kon denken. Daarbij heeft allereerst Mr. Laurens Pieter van de Spiegel, raadspensionnaris van Zeeland, de Prins en zijn familie toegesproken en dit als volgt Doorlugte Vorst, zeer gewenschte Erf stadhouder, deezer Geünieerde Provin ciën, Koninglijke Hoogheid! Nademaal wij het geluk hebben om in Uwe doorlughtigste personagiën weder om te moogen aanschouwen diegeenen, naar wier tegenwoordigheid wij tallertijd onophoudelijk wenschen wij wier komste wij met zeer groot verlangen hebben af gewacht, zoo heeft het de Edelmogende Heeren Staten van dit gewest goedge- dacht deese Uwe dienaren haare Ge committeerde Raden benevens de minis ters van het Landt te autoriseeren uit haare naam Uw Doorlughtigste Hoogheid, Koninklijke Gemalin en hoogvorstelijke Kinderen, te complimenteeren met het gelukkig arrivement in deeze provincie, die met veel confidentie billijk op u ver trouwt. Zij hoopen, dat het verblijf van Uwe furstelijke Hoogheid in Zeeland langdurig zijn mag en dat ieder dag van hetzelve een nieuwe reden van verge noeging moge opleveren. God-Almachtig bekroone Uwe Hoogvorstelijke Doorlug- tigheid met wijsheid om het roer van staat te besturen, frissche levenskrach ten, gepaard met edh reeks van jaren, om het te kunnen blijven ondersteunen, tot blijdschap Uwer onderzaten. Mid delerwijl wij biddende toewenschen aan Hare Koninklijke Hoogheid Mevrouwe de Princes, benevens de doorlugte spruiten, vrede, zegen en voorspoed, dat het den Huyze van Oranje en Nassau nimmer aan telgen ontbreke om ons te regee- ren, totdat de maan niet meer zij! Uwe Hoogheid gelieve te bepalen den dag en het uur, waarop de Edelmogende Staten van dit gewest het voorrecht zul len hebben Uwe Doorlugtige Hoogheid als Eersten Edele deezer provincie in hare vergadering te mogen begroeten." De Prins a niwooirdde alis volgt: Het is Ilare Koninklijke 'Hoogheid en mij een hertelij,k vermaak in Zeeland te zijn gekomen. Ik (bedanke de Heeren "Ge- •committeerdens en den IIcere. Raad pensionaris van de1 Edelmogende Hee- |r|en Staten van dit igawetstt voor het compliment, mij en mijne familie; ge bracht, Het zal mij een eere zijn reeds morgen mijn plaats als Eerste Edele te midden der Staten te mogen innemen., Even later sprak mi*. Jacob Hen drik Schorer, le pensionnaris van Mid delburg en dit met dezelfde bewoordin gen als in 1786 het geval is geweest. Deze luidden Doorlugtiig Vorst, Koninglijke Vorstin en Vorstelijke Spruiten. De heeren Regerende en Oud Bur,ge- meesteren van dezen Stad, zijn door de Regeering van dezelve gecommitteerd om aan Uwe Doorlingüge Hooghei drie weimenendste beluigingen te doen, van den gedistingueerden Eerbied, di,e zij ten allen tijd voor hoogdeszelfs eminente charges en 'bedieningen hebben ,gef(0[- veerd; zoo wel als van de 'bijzondere agling, die zij ,aan de persoonen van Uwe Dnorl ugiiige en Koninglijke Hoog heid steeds nebben toegedragen. Het strekt de heeren van Middelburg tot een gansch onverwagt genoegen Uwe Doorlugtige en Koninglijke Hoogheid met derzelver vorstelijke Familie in dien gel- zegenden welstand binnen haare stad te mogen ontfangen, en tot geen minder eer, hiervan aan boog dezelve monde linge verzekering te geven. De gevoelens van een ieder die den voorspoed van Uwe Doorlugtige IIoog- heden1 s huis ten doel heeft, en die' de vermeerdering va;n deszelfs Juister, 'bloei en aanzien op de grootheid dezer Re pui» blicq grondvest, zullen hij de heeren van Middelburg ten allen tijde worden aan genomen, en onophoudelijk dezelfde blij ven. Zij nemen deze gele|g|enhid waar, o;m in alle de onderscheidene betrekkingen waarin Uwe Doorlugtige en Koninglijke Hoogheden de belangen van deze Proi- vincie en van deze stad in 't ibijzonidlei enigzints zouden kunnen bevorderlijk zijn, dezelve aan de hoge gunst en toegene gen igedagten van hoogdezelve op óget ernstigste aan le bevelen. Mochten zij ajervaiu 't eniger tijd dein ge zegen den invloed ondervinden; en rnogt dit de uitwerking zijn van helgeein aeej- ren Regeerende en Oud Burgemeèste- ren thans d'eer .rebben aan Uwe Door!- 1 ugtige en Koninglijke Hoogheden voor te houden, zouden de bjperen van Middel burg ten allen tijde op het tegenwoordig aanwezen van Uwe Doorlugtige en Kot ninglijke Hoogheden binnen haare stad niet da,n met genoegen kunnen terug denken, en zig vooral moeten bedanken van het strekken dezer Commissie, die alleen was ingericht om Uwe doorlugtige en Koninglijke Hoogheden met derzel ver Vorstelijke familie binnen hare stad te verwelkomen, hoogdezelve eén aan genaam verblijf, voorspoedige gezondheid en de beste van 's Hemels zegeningen over Hoogderzelver Personen, Familiën en Regeeriinjg zoo eerbiedig als hartelijk) toe te wenschen. t En van deze Commissie hebben lie ren Regeerende en Oud Burgemeester ren thans de eer zig bij Uwe DoorIu,g|tig<i en Koninglijke Hoogheden te acquijteql- ren. De Prins zeide hierop: Ik bedanke de Gecommitteerden» uit de Edelachtbare Magistraat dezer stad voor de hulde en de goede wenschen aan Hare Koninklijke hoogheid aan mij en aan onze kinderen, betuigd en de sen timenten van goede affectie aan mijn Huis door Uw Edel-aclitïïbare geëxpri- meerd. Tot hel laatst mijner dagenboope ik zooveel in mijn vermogen is met de onclersleuniingje de;s Allerhoogsten de Sbloei en de. groei Uwer "stad té be vorderen. Ook cj-u-ak de weleerwaarde heer ds Ane Drijthout, predikant te Middelburg, die ongeveer zeide Doorlugtig'ste Vorst, Koninglijke Hoog heid, Uwer Hoogheids ootmoedige en schuldpligtige dienaren, gedeputeerders der classis Walcheren, ook mede namens de Wffalsche en Engelsche gemeente, verzoeken vrijheid met alle eerbied tot Uwe Hoogheid en Uwe familie te spre ken en teerhartig met Uwe arrivement geluk te wenschen. De lange ingehouden blijdschap van Zeelands volk breekt nu door lucht en wolken heen, en de goede in den lande doen haar eenzame plaatsen en huizen weergalmen van dankzegginge tot God voor dit heil, Wij ontvangen Uwe Hoogheid, Mevrouw de Prinsesse en den Hooggeboren Spruiten met blijde aange- zigten, maar vooral met oprechte en onderdanige herten van liefde en gehoor zaamheid. Wij zullen het altoos zoowel ons eer en intrest als pligt rekenen met eene onschendbare trouw en schuldplich- tige onderdanigheid Uwer Hoogheids re- geeringe en Huis aan te kleven en zoo veel in ons is ambtshalve onze mede broederen daartoe opwekken. De groote Jehova gunne Uwe Hoogheid overvloe dige sterkte tot in lengte van dagen om den zwaren last der regeering te helpen dragen en make Uwe regeeringen altoos voorspoedig ja geve, dat, Uwe Hoogheid nog lange, lange, blijve Nederlands Won- dersteene en Kroone, waarop het oog der Zeven Provinciën in liefde blijft star- oogen, en wanneer de Hemel Uwe Hoog heid tot zich zal roepen, dat Uwe Hoog heid voor eeuwig mag blijven leven in het geheugen der volkeren met het cha racter van den allerbeminnelijksten, al- lervriendelijksten en allerbesten Prins, daar ooit een volk mede gezegend was, (Tot de Prinses) De Heere zegene Uwe Koninklijke Hoogheid, Hij make als Deborah, eene Moeder om Nederlands Israël, eene Zorgvrouw der Kerke, tot opwekking van Uwe Vorstelijke Spruiten om Zion wel te doen. De name des Gods Jacobs zette Uwe Hoogheid in een hoog vertrek. De Heere (Prins) rnake Uwe Hoogheids huis als dat van David, dat gedurig toeneme en sterker worde en hei huis van Uwe hateren als dat van Saul, dat afneme en vermindere. Dc Prins antwoordde als volgt „Ik bedanke de gedeputeerders van liet eerwaardig Classis van Walcheren, ook die oer Wnalsche en Engelsche Ge meente, voor de heilbeden en zegen- wenschen ten reguarde van hare Konink lijke Hoogheid, mij en mijne familie uit gesproken, Ik hope dat de allerhoogste Uwer gebeden moge verhooren en be- loone in Zijne Kracht alles te zullen aanwenden wat lot soutien en meerder heid der ware Religie zal kunnen strekken." Ten slotte sprak een der Walchersche vrouwelijke edelen en zeide Doorlugtigste Vorst, Koninglijke Hoog heid, De egtgenooten der Walchersche ede len hebben geenszins willen naarlaten uitinge te geven aan derselver aanhange- lijkheid en derselver dankbaarheid bij de komst van Uwe Hoogheden aan de hoofdstad van ons gewest. Van mee- ninghe sijnde, de vreugde, welke hare herten soo uitsonderlijck beroert, niet welvoeglijken te konnen exprimeeren dan door de aanbiedinge van een kleen geschenk tot een gedachtenisse en sou venir aan deese blijde dagen, verzoeken zij vrijheid t om met de meeste eerbie- dinghe en respect aan Uwe Koninglijke Iloojgheid aan te bieden en te behandi- gen de beeltenisse van U, Doorlugtigste Vorst, in silver geslagen. Het waren zilveren munten die ieder der vorstelijke personen ontving. Hierop antwoordde de "Prins Na de vele bewijzen van hulde, die door Hare Koninklijke Hoogheid, door mij en door onze kinderen bij ónze kom- ste in deze stad met innige dankbaar-- heid werden in ontvangst .genomen, was er toch geen huldebetuiginig'dié ons 'gevoeliger getroffen heeft, dan deze zéér bijzondere uiting van trouw en aanhanke lijkheid van U namens Ge schoone lief tallige Eideivrouwen van Walcheren. Daaruit blijkt, dat gij aan de sierlijke 'kracht en de elegance, die wij admi- peterden in de wijze waarop U 'daar 'straks Uw paard wist in bedwang "te houden, paart een gracieusheid van geest een noblesse van gedachte, die zich toont in deze zeer ïjjngevoelde uiting van toe genegenheid. Deze bekoorlijke vorm waarin gij aan Uw gevoelen van'liefde voor onsjgeslacht wist uitdrukking te (geven zat in deze voor ons zoo moeilijke dagen als her innering aan de (genegenheid en de trouw va,n onze nobele Walcherensche Edep vrtourwen, een blijvende steun zijn om igeen oogenblik te versagen in het ver vullen onzer taak voor en ten behoeve van de ons zoo dierbare bevolking van (Zeeland en Holland Hare Koninklijke Hoogheid onze kin deren en ik verzekeren U wel zéér bij zonderlijk onze diepgevoelde dankbaar heid voor Uw charmanlie woorden en Uw bekoorlijke Huldebelooning. Nadat alle deelnemers aan den op tocht het Vorstelijk gezelschap waren gepasseerd, kwamen de genoodigden van den tegenwoordigen tijd aan de beurt. Het eerst kwam het bestuur van Uit het VolkVoor het Volk, waarbij de voorzitter, de heer De Graaf, zei de dat het bestuur gemeend heeft als overgang tot het niet officieele gedeelte van de receptie, te moeten spreken om dank te brengen aan alle deelnemers voor hun medewerking aan den optocht, want het is alleen door die 'deelnemers mogelijk geworden nog ©en maal op nieuw den tijd van 150 jaar (geleden ge heel mede te maken. Het bestuur wil in de Vorstelijke familie allen deel nemers hulde brengen en dit onder aan bieding van een keurigen map, vervaar digd door den heer Dhuy te Amersfoort en voorzien van de wapens van Zeeland en Middelburg en de familiewapens van baron v. d. Feltz en zijn echtgenoote, waarin later 24 foto'® kunnen, worden geborgen, zijnde een keuze uit de door de heeren Henning en Helder vervaardig- de fóta'is van den optocht. Hierop antwoordde Willem V als, volgt: Het is voor Hare Koninglijke) Hioiogheiid voor mij en voor onze kindefren een rek den van hartelijke blijdschap, dat U met- neer de Voorzitter en U heeren Geco|mj» (initieerden uit de alom zoo Favoiraibte 'bekende Vereeniging „Uit het VolkVoor het Volk", op dezen voor on® zóó pelmaüt qnalblen dag ons Uw compliment zy.t komen brengen. Wij zijn zoo juist in de gelegenheid gei- weest om na een absentie, veel langdu riger dan wij dat zelf ooit gedacht of gedesireerd hadden, ons weer té kunnen 'bevinden te midden der ons zoo dierbare bevolking van het schoone Zeeland Het was ons een oprechte vreugde, ter wijl wij onzen rondegang; maakten door de zoo admirable gepavoiseerde strai ten dezer s choone stad, in de alom' lifccG schende vroolijkheid en in de blijde kin dergezichten die wij op onzen we,gj ont moeten, het getuigenis te zien van de affectie en de liefde, van de oprechte ■genegenheid en de toewijding' trouw van de 'bevolking dezer onze gelLefdé stad. Wij zijn daa,rvoor uitermate dankbaar. Maar het is Hare Koninglijke Hooigl» heid en mij ganschelij'k niet onbekend, dat wij net aan U Menieer de Voorzittetr en aan U Gecommitteerden te danken hebben,, dat ons bij ons arrivfem/ejnt in deze onze dierbare stad eien zoo hartelij ke ontvangst is te beurt gevallen. i Want wij welen, dat gfij aangevuurd door Uwe groote affectie voor ons huis, maanden lang dag' in dag uit met onver- flauwden .arbeid gearbeid' hebt onder Uwen voortreffelijken alom' tegenwoordi gen Voorzitter en dat wij daardoor deze groolsche huldebetuiging in ontvangst konden nemen van onze zoo inn'ig ge liefde bevolking van Middelburg. Het is mij daarom een glroote vol doening ook namens mijn Koninklijke gemalinne en onze kinderen expressie le geven aan ons sentiment van diepigevoel- den dank voor Uw laller prestatie. En het is voor mij de vervulling' eener zeer aangename taak namens Hare Ko ninklijke Hoogheid, mij en mijne familie U een bewijs te doen ter hand stelle',n onze groote tevredenheid en onze hooge waardeering. Dit 'blijk' van waardeering was; een foto van het Vorstelijk gezin voor ieder be stuurslid Honderden volgden nu en wel eerst de heer en mevrouw Quarles van Uf- (Ing, Med.) ford, burgemeester van Middelburg en mevrouw Dumon Tak en tal van andere autoriteiten. De burgemeester van Vlis- singen en mevrouw Van Woelderen wa ren verhinderd, doch toonde hun be langstelling door toezending van een prachtig bloemstuk n.L in den vorm van een Prinselijke vlag aan een stok, een kunstwerk van de firma Witte. Onder hen die zich lieten voorstellen, was ook de 'heer Caro, en tot hem richt te de Prins de volgende woorden: Hare Koninklijke Hoogheid en ik be tuigen U onze oprechte dankbaarheid voor uw melodie van schoone composi tie, waarmee wij verwelkomd werden bij onze binnenkomste, in deze stad. Mijn Koninklijke gemalin en ik heb ben met groote Waardeering Uw op dracht aan onzen persoon van deze zoo schoon door U gecomponeerde muziek, van deze fraaie huldigingsmarsch aan vaard, en eslimieeren ten zeerstte liet gracieuse gebaar en de teere uitdrukking van verknochtheid aan ons geslacht, dat daarin tot uiting komt. Men heeft ons meegedeeld, dat U een der meest populaire burgers van Mid delburg zou zijn, omdat hier naar niets met meer instemming en met dieper aandacht geluisterd wordt, dan naar wat gij Uw medeburgers hebt te zeggen. Dat komt, omdat gij geen gebruik maakt van het altijd eenigszins armzali ge slechts tot het verstand sprekende woord, maar omdat gij als kunstenaar door middel der muziek spreekt tot het hart en de ziel der menschheid. Zoo heeft Uw schoon muzikaal woord ook ons diep in het hart gegrepen en uit naam van Hare Koninklijke Hoogheid en van mij geef ik U de verzekering van onze oprecht gemeend dankbaarheid en van onze hooge waardeering. Tot de Buurtcommissies sprak Z.K.H. als volgt: Bij onzen rondegang door deze stad was het voor Hare Koninklijke Hoog heid, voor mij en onze kinderen, een aan gename verrassing te aanschouwen op hoe schoone wijze door haar bewoners onder leiding van hun verschillende buurtcommissies deze stad in feestdosch is gestoken. De bewondering voor het schoone wat wij zagen, maar ook de toegewijde ar beid in onderlinge samenbindende eens gezindheid, die daaraan ten grondslag ligt en waarin Uw groote liefde voor het Huis van Oranje tot uiting komt, heeft ons met dankbaarheid vervuld. Het heeft ons getroffen hoezeer men er in sommige straten in geslaagd is een zoo schoon harmonisch kleurengeheel te maken van hei rood, wit en blauw met onze Oranjekleur. Wij hebben dat aan vaard als een symbool van den band tusschen Oranje en Nederland, tusschen Nederland en Oranje, als een uiting ook van de aloude groote liefde van Zeeland voor het Huis van Oranje. Namens Hare Koninklijke Hoogheid, namens mij en onze kinderen, betuig ik u onze groote dankbaarheid voor Uw schoonen arbeid en verzoek U onzen dank te willen overbrengen aan de be woners Uwer huurt en de leden dér buurtcommissies. De receptie duurde tot ruim' half zes en s'p edde o.a. de hofstoet zich naar de Nieuwe Doelen om het diner te ge bruiken, want om lcwart voor 7 moest de tweede om'megang van d'en optocht plaats hebben. Het werd ruim! 7 uur voor men vertrok en ook nu waren dui zenden en nog. eens duizenden op den been om' dezen zooveel maanden lang voorbereiden optocht in oogenschouw 'te linemen. (Voor het avondfeest zie men het Eer ste Blad.) Burgemeester en Wethouders van Mid delburg brengen ter openbare kennis: dat de Spijkerbrug, vormende de ver binding tusschen Rouaansche kaai en Kinderdijk, met het oog op noodzake lijke herstellin'gs^werkzaamheden, van Donderdag, 4 September 1930 tot Vrij dag, 26 September 1930 voor alle ver keer zal worden afgesloten. Middelburg, den 29 Augustus 1930. Burgemeester en Wethouders voorn., P. DUMON TAK, Voorzitter, M. VAN DER VEUR, Secretaris. Electr. Drukkerij G. W. DEN BOER, Middelburg.

Middelburgsche Courant | 1930 | | pagina 6