BEURSNOTEERING EN WISSELKOERSEN. KERKNIEUWS. ONDERWIJS. AMSTERDAM, 18 Augustus Het eerste getal is de vorige noteering, het tweede die van heden. Ned. '22 A-B (f 1000) 104%—104%. Ned. '18 (f 1000) 5 103—103. Ned. '17 (f 1000) 4102%—102%. Certificaten 7979. Ned. W. S. 64% Duitschl. (100) 7 102%—102%. Eng. W. L. '27-'49 (50-200 103%—13%. iZeieuwsche Hyp.bank dito 5 10Qi/4 Dito 4i/2 9'ai/a—951/2!. AAmsterd. Bank 18l3/4— I8D/2. A. Bank Ass. 59i/4 O. Ned. Handel Mpijj. 158158. O. Rotterd. Bankv. 107i/21075/s. 'A. Kon. Mij. De Schelde 101- O. F.arbeniinduslrie I.G. 147s/4—150. O. Fisk Rubb. Cy. 2i/8'&/k- C. Un. States St. Co. 157%—163%. C. Centr. Public. Serv. 25%26%. C. North Am. Cy. 9496%. A. Borneo Sum. H. Mij. 144%143%, A. Singkep Tin-Mij. 9493%. C. Shell Un. Oil Corp. 18%13%. A. Java-China-Japan-Lijn 71 'A. Rott. Lloyd 139i/2-1373/4. A. Stoomv. Ned. 1371/4—137. A. Amst. Thee Cult. Mpij. 56—56. 1 A. Houthandel Alberts 70—70. C. dito Peru pref. 361/2— 363/4. A. Erie Sp. Mij. 39 A. Kansas City S. 61— 60i/2. A. Southern Railway 80 C. Union Pac. Rr. 208—210 A. Ned. I. Spoor 184i/2—41/2. A. Koloniale Bank 157155. A, N.-I. Handelsb. (f 1000) 135%—135. C. Ned. H. Mij. (f 1000) 152%—152%. A. Alg. Kunstz. Unie 85%87-88. A. v. B erkel's P. 71%—71. C. Calvé-Delft 117%—115. A. Cenr. Suiker Mij. 57%57%. A. Holl. Kunstz. Ind. 91 A. Intern. Vise. 25%25. A. Küchenm. Int. Acc. 97%- A. Küchenm. Intern. Ultr. -100-95. C. Marg. Unie (f 1000) 242%—242-34%. A. Ned. Ford A. Mij. 260—260%. A. Philips' Gl.fabr, 332%—332-28 C. Anac. Copper 94i/2— 96i/4-53/8. O. Bethlehem St. 78i/281i/8-80y8. O. Fokker Aircraft 163/s18/4-18. C. Alg. N.-I. E. M. (N. B.) 283—290. 0. Ass. Gas en El. 303/4_303/4. O. Cities Serv. Cy 2727y4-i/2. O. Middle West Ut. 28—27i/2. A. Alg. Expl. Mpij1. 163—I6O1/2I-57. A. Boeton Mijnbouw 84i/2—84. A. Kon. Petr. Mij. 387-383-781/2. C. Cont. Oil Cy. 20y4—205/J-y4. A. Holl. Am. Lijn 24i/424. A. Cult. Mij. der Vorstenl. 120 A. Kon. Ned. St. Mij. 68—66. A Ned. Scheepv. U. 146y2-146y4-45. Cult. Mij. Vorstenlanden 120 A. H. A. 4081/2-404-01. A. Javasche Cult. Mij. 318i/2— 315-11. A. Ned.-Ind. S. U. 187—185-81^. A. Deli Bat. 307s/4— 304i/2-00. A. Deli Mij. 28 73/4— 27 9-81. A. Senembah 319i/4—3173/4 14. C. Chicago. Milw. 13-13i/4<i/s. i A. Amsterdam R.utob. C. 1065/s—105. A. Deli-Batavia Rubb. Mpij. 63—60. A. „Serbadjadi" S.-Rubber 85i/468. Ver. Ind. Cult. Ondern. 711/269. C. Interc. Rubber 3i/8-i/4. Prolongatie iy2-l3/4. WISSELKOERSEN. 15 Auigs. 18 Augs. Londen 12.091/8 12.091/8 Betrlijn 59.29 59.29i/o Parijs 9.771/2' 9.761,4 Brussel 34.70 34.70 Zwitserland 48.281/2 48.29 Kopenhagen 66.571/2 66.60 New-York 2.48i/4 2.48i/4 dailies ten stadhuize uitgereikt en de premies verloot; waarvan de eerste tén deel viel aan Breskens; de 2e aan Zuidl- zande; de 3e aan Groede en de vierf de aan „Nut en Vermaak" te Maldegem 's Avonds sloot de Aardenburgsche fan fare het festival met een concert op de Markt. u HET KONINKLIJK BEZOEK AAN ZEEUWSCH-VLAANDEREN. Betreffende het Koninklijk bezoek aan Oostelijk Zeeuwsch Vlaanderen op Za terdag j.l. melden wij thans eerst dat de heer de Jonge, opzichter van den Rijkswaterstaat te Terneuzen voor in de Koninklijke auto den tocht medemaakte om den weg te wijzen. Het weder was des' morgens buiig en en de Westerschelde door den wind der laatste dagen verre Van spiegelglad. Pre cies op tijd meerde de Luctor et Emer- go te Terneuzen ,waar de eerste maal het Wilhelmus den Hooge gasten toe- klQpk. Onderweg naar Axel hieven te Drie wegen de schoolkinderen het Wien Neer- landsch Bloed aan. Even voorbij Spui bood een der Axel- schen, die destijds de Prinses een Axelsch cosituum aangeboden heeft, H. K. H. bloemen aan. Het was mevrouw Suzan- na van de Weghede Kraker, dochter van wijlen den hekenden heer Jan de Kraker. Voordat de volgende stopplaats, Zuid- dorpe werd bereikt, reed men langs de grens van Overslag. De burgemeester, de heer Stevens, wais met zoo gebelgd over het „overslaan'" van Overslag, of hij bracht aan de grens de Vorstelijke per sonen een groet. fZuiddorpe ontving het Hooge bezoek met klokgelui, wat enkele andere ge meenten later ook deden. Westdorpe, waar men veel werk van de versiering had gemaakt, luidde de klokken bij het vertrek. Te Sas van Gent was! het schieten door de gepavoisseerde „Medusa"' zeer indrukwekkend en de versiering ook vooral van het stadhuis, heel goed. Onaangenaam deden aan de jongens in korte broeken met groote A.V.R.O.-vlag gen weldenkende voorstanders van den neutralen omroep moeten dit met de tegenstanders afkeuren. Door de Zandstraat, waar ook de kin deren in hun lied hun vaderlands lief de deden uitkomen, werd Philippine be reikt, waar ons speciaal de eerepoort opviel waarop een mosselviSscherschuit Ph. I., genaamd „Wilhelmina''. De bur gerwacht bracht hier den militairen groet. Ook Hoek zorgde voor een mooie eerepoort. Dit ter aanvulling van het verslag over den morgentocht. Deze was een kleio meenten, spande toch zeker de grensge:- half uur eerder ten einde, dan men ve< - meente Koewacht wel de kroon in de wacht had en het was nog geen kwart versiering. Men had hier de eerepoort over twaalf toen de Luctor et Emergo met gloeilampjes verlicht, wat ook over onder de tonen van Ps. 121 de haven <jag een goecj effect maakte. Maar bij uitvoer. zonder keurig was de groote baldekijn Aan boord van de Luctor stond een voor het gemeentehuis, waaronder zich tafel in hoefijzervorm, versierd met veel de burgerlijke en kerkelijke autoriteiten kleurige rozen en palmversiering van fir- hadden vereenigd. ma Witte en zoon. Aan het hoofd Het was hier, dat burgemeester M. der tafel zat H. M. de Koningin, tusschen Dierick, het woord richtte tot de Ko- den Commissaris en den heer Van ningin. Zang en muziek weerklonken. Rompu. Naast den Commissaris zat Hier moest ook weder warden gekeeïrcl tiertje heen en weer en meerde eerst te half drie aan den steiger. Vanaf den wal klonken saluutschoten als uiting van blijdschap der bevolking van het Ooste lijk deel van het vijfde district. Hier had alleen een begroeting plaats door het Muziekkorps van Klooster- zande, en konden de auto's onmiddellijk wegrijden naar Kloosterzande, waar de burgemeester, mr. R. J. J. Lambooy, na mens Hontenisse het welkom en dank der bevolking uitsprak. Er was ook hier een pakkende ver siering aangebracht. Het ging "nu door den Kruispolder en langs den Poel naar een der gemeenten, die de Koningin nog nimmer mochten ontvangen, n.ml. Graauw en Langendam, waar burgemeester F. J. van Campen, het welkom uitsprak. De klokken luid den, de kinderen zongen o.a. Lang zal zij leven, en het was hier, dat de eerste postduiven werden losgelaten; een ty- 'pisclh' 'Zeeuwsch-Vlaamsch gebruik om zijn vreugde te tonen; moge men in de witte duiven een aantal vredesboden zien. Het ging nu op Clinge af, waar de beide eerepoorten het vermelden waard zijn. Zij luidden: „Wees welkom Koninklijk gezin; Heel Clinge haalt U feestelijk in" en „Wat ook wijke, wat ook Val, Clinge's trouw staat pal". Hier stond burgemeester J. W. Vie- nings gereed om de vorsten te begroe ten en het was een mooi symbool van hetgeen onder diens leiding te Clinge leeft, het tot bloei brengen der klompen industrie, toen aan Z.K.H, den Prins een paar sierklompjes werden aangeboden. Men moest hier evenals, des morgens te Axel en Philippine, keeren en dit maakte, dat de samengekomen autori teiten, vereenigingen, kinderen en pu bliek, tot tweemaal hun groet konden brengen Bij het terugkeeren door de Dorps straat gingen hier ook de vredesboden de lucht in. Bij Kapellebrug stonden een tweetal eerepoorten, resip. 'het opschrift dragende „Welkom1" en „Tot Weerziens'". Spoedig werd nu St. Jansteen bereik; waar bij het gemeentehuis werd halt ge houden, nadat reed!s een gedeelte der bevlagde en versierde-, uitgestrekte ge meente was doorgereden. Het w,as hier de pas opgetreden burgemeester, de heer P. H. Geirnaerdtj, die reelds zoo kort napt aianvaarden zijner functie, .zulke hooge gasten welkom1 mocht heeten en dank brengen voor hun bezoek aan zijn igtej meente. De burgemeester spoedde zich toen naar Heikant om ook aldaar tegenwoor dig te zijn bij het zingen door de kin deren der school aldaar, die een wel komstlied deden hooren. Niets willen wij te kort doen aan het 'werk in andere plaatsen, maar van do slechts enkele minuten bezochten ge- Prinses Juliana en naast dezen mr. Die leman. De middagtocht. Vanaf de 'aanlegplaats te Walzoorden, die met een eerepoort versierd was, kon men het tijdelijk Koninklijk vaartuig reeds tegen kwart over twee waarnemen, doch het kruisde nog ruim een kwar- Hulst, Het oude stadje, in het voormalig Hulster ambacht, was de aanleiding tot dit bezoek aan Zeeuwsch-Vlaanderen. Deze gemeente staat in het teeken van de herdenking van het feit, dat die ge)- meente voor 750 jaar de stadsrechten kreeg en alom wijst de versiering op het medeleven der geheele bevolking met dit feest, maar Zaterdag was het dubbel feest nu het Koninklijk bezoek plaaxs had en nadat te Clinge enkele regen druppels vielen de intocht te Hulst plaats had, met het zoo welkome Oranje- zonnetje. De koninklijke stoet reed door de Gentsche poort de stad in naar de Markt, waar vanaf het hooge bordes voor het stadhuis de eerste hulde der honderden uit Hulst en omgeving in ont vangst werd genomen. Voor het bordes te bestijgen, had H.M. de eerewacht van ongeveer 100 man ge- inspecteerd, bestaande uit leden van den bijzonder Vrijwilligen landstorm, allen inwoners van Oostelijk Zeeuwsch-Vlaan- deren en staande onder commando van kapitein P. J. Elout. De landsvrouwe be tuigde ook tegen de heeren overste IJ. Bierman, commandant van Zeeland en P. G. Laernoes, -secretaris, Haar groote te vredenheid. Rede burgemeester van Hulst. In de raadszaal heeft burgemeester Truffino de Koningin namens het bestuur der gemeente Hulst, met de volgende rede verwelkomd: Majesteit, Wanneer het mij geoorloofd is een enkel woord tot U te richten, dan kan dat niet anders zijn dan een hartelijk dankwoord namens alle ingezetenen voor de warme belangstelling, die Uwe Majesteit met Uw Koninklijken Gemaal en Koninklijke Dochter toont voor Zeeuwsch-Vlaanderen, in 't bijzonder ook voor de stad Hulst. Ik ben gelukkig Uwe Majesteit de ver zekering te kunnen geven van de groote aanhankelijkheid en liefde der geheele burgerij jegens U en Uw Koninklijk Huis. Het is een gelukkig samentreffen, dat Uw hooggewaardeerd bezoek juist valt in de dagen, dat wij feestelijk herdenken het 750 jarig bestaan der Stadsrechten. Immers behalve een reden tot vreugde over de in 1180 van Philips van den El- zas verkregen voorrechten, is die ge beurtenis een gereede aanleiding om in levendige herinnering te brengen de ge schiedenis van ons stadje, waaraan zoo nauw verbonden zijn de groote daden uit het roemrijke Huis van Oranje, Heeft Hulst altijd haar Souvereinen op bijzondere wijze geëerd, reeds vanaf den tijd van Lodewijk van Male en Hen, een voor een binnen hare wallen met den grootsten luister ontvangen, met nog meer trots en eerbetoon heeft zij de groote Oranje-zonen binnen hare veste begroet; Prins Maurits en Frederik Hen drik, die als helden streden op en rond de nog bestaande stadswallen, waar het bloed der Oranje's vl oeide en zelfs Hen drik van Nassau het leven liet. En als in 1645 de „Stedendwinger", Prins Frederik Hendrik, de sterke stad Hulst innam en daarmede den hoeksteen vestigde van het machtige gebouw van de Republiek der Vereenigde Nederlan den, dan is de hechtste grondslag gelegd van de eenheid van Zeeuwsch-Vlaan deren met het overige deel van Neder land en van den band, die Zeeuwsch- Vlaanderen, en Hulst in 't bijzonder, bindt aan het Huis van Oranje. De bevestiging van die duur bevoch ten eenheid met overig Nederland en van dien band met ons Vorstenhuis, dat is voor iederen Zeeuwsch-Vlaming, voor lederen burger van de stad Hulst zijn leven, zijn liefde en ideaal. Zoo is het dan begrijpelijk, dat ieder stadsfeest als vanzelf wordt een Oranje-feest En ook deze herdenkingsdagen zoo luisterrijk ingezet met het allerver- eerendst bezoek van Uwe Majesteit en Uw Koninklijk gezin en eindigend met een bijzondeern Koninginne-dag, het zijn dagen van hartelijke hulde aan het ge liefde Oranje-Huis. Maar aan U, Majesteit, zijn wij 'de hulde verschuldigd, dat de oorzaak van de levendige liefde, die tot op den hui digen dag voor het Huis van Oranje be staat, ligt bij U zelf. Nooit heeft Zeeuwsch-Vlaanderen een Souverein gekend, die persoonlijk zoo veel belangstelde in het wel en wee van deze landstreek. En draagt de groote Prins Frederik Hendrik den geweldigen naam van „Stedendwinger" U zij de eere naam van „Har ten winner"; zelfs het kleine kind zal den naam stamelen Ko ningin Wilhelmina. Wij zijn U dankbaar voor zoovee daadwerkelijke liefde en brengen lof aan God, dat Hij ons een Vorstin heeft ge geven tot glorie van ons Vorstenhuis en Vaderland, tot heil van Zeeuwsch- Vlaanderen En het einde mijner woorden, die L zich gewaardigd heeft te willen aan- hooren, moge zijn een oprecht gebed to den Allerhoogste, dat Hij U nog vele jaren moge sparen voor ons, Uw volk en dat de Zeeuwsch-Vlamingen, op d eerste plaats de ingezetenen van Hulst mogen zijn en blijven: de hechte schra gen van Uw Troon, de stoute strijders voor Uw gezag, de kostbaarste parelen aan Uw kroon. Tot slot, Majesteit, zij het mij vergunc U namens de Gemeente als herinnering aan dezen gedenkwaardigen dag aan te bieden: het Gedenkboek onzer stad waarin beknopt beschreven staat de ge Aankomst der Koninklijke Familie te Terneuzen op Zaterdagmorgen hall tien. en dit op het pleintje zoo vlak hij de grens, dat de auto's de Belgische gen darmes en douaniers passeerden, die de vorstelijke personen hun groet brach ten; die wij willen beschouwen als een groet van alle weldenkende Belgen. Onder saluutschoten werd Koewacht, verlaten en over Absdaele 'kwam men te schiedenis van de „Poorte van Hulst". Antwoord van de Koningin. De Koningin antwoordde op de rede van den burgemeester als volgt Mijnheer de bugremeester, Het is Mij en de Mijnen een waar ge noegen, heden opnieuw een bewijs var. Ons medeleven met Zeeuwsch-Vlaande ren te geven door Onze tegenwoordig heid bij de herdenking van de verleening van de stadsrechten aan Hulst en tevens aan de gemeenten, welke wij heden be zoeken. Ik houd Mij er van overtuig!, dat de hechte banden, waarmede Zeeuwsch-Vlaanderen aan het Vader land en met Mijn Stamhuis is verbon den, indien mogelijk, heden nog nauwer zullen worden toegehaald. Als op een dag als heden de vervlogen tijdperken onzer geschiedenis voor on zen geest voorbijtrekken, dan daagt voor ons op de belangrijke plaats, welke dit gedeelte van ons land in de historie van Sfederland heeft ingenomen. Met waar deering zie ik in uw woorden vertolkt, mijnheer de burgemeester, de geestdrift en het krachtig besef van saamhoorig- heid voor die duur bevochten eenheid, die ook heden weer van den kant der bevolking van Zeeuwsch-Vlaanderen Mij tegenklonken en die bij Mij warmen weerklank vinden. Mijn dank voor de woorden tot Mij en de Mijnen gericht en voor het aan bieden van het gedenkboek der geschie denis van De Poorte van Hulst. Ik besluit met den hartgrondigen wensch, dat deze stad haar alouden roem zal weten op te houden en door de veerkracht en noesten ijver van haar bevolking, een gelukkige toekomst tegemoet gaat. Na deze officieele begroeting werd door enkele Hulstersche dames de thee aangeboden, waarna de hooge gasten zich met verschillende raadsleden onder hielden en met groote belangstelling in formeerden naar allerlei wat betrekking had op Hulst en haar jubileum als stad. Na ongeveer een half uur kwamen al len weer op het bordes en kon een aan vang gemaakt worden met het doen voorbijtrekken van den historischen op tocht, voorstellende de opbloei van Hulst en Hulsterambacht tijdens de Kruistochten. Het zou ons te ver voeren, dezen op tocht in alle onderdeelen te beschrijven. Vermeldt zij alleen, dat hij bestond uit een drietal hoofdafdeelingen, de Kruistochten, een pakkende vertolking van het trekken der Kruisridders naar het Heilige land, de opbloei van Hulst, met als hoofdfiguur Philips van den Elzas, graaf van Vlaanderen, die een gezegelde oorkonde overrijkt waarin hij den tol, vrijdom als privilegie aan de stad Hulst overreikt en ten derde de opbloei van Hulsterambacht, met als slot de typische vertolking van de sage van Reinaerd den Vos. De werkelijk mooie stoet trekt a.s. Zondag nog eens uit. Na den optocht zongen de schoolkin deren en ook de zangvereeniging „Laus Deo" uit Bergen op Zoom, de vorstelijke personen toe. De hooge gasten vertoefden nog ge- ruimen tijd op de historische tentoonstel ling in de bovenzaal van het Stadhuis en bestegen toen de auto's weder om onder luide toejuichingen te kwart over zes Hulst weer te verlaten. Na te Ten Halle nog een korte huldi ging in ontvangst te hebben genomen, gingen Zij te Walsoorden weer aan boord van de Luctor, die hen naar Vlake bracht, vanwaar de trein Hen huis- waartsch barcht. De tocht door Zeeuw-Vlaanderen, op dezen aanvankelijk echt najaarschen zo merdag was ten einde. Bij de bevolking heeft hij een diepen indruk gemaakt en zal hij steeds in zeer dankbare herinne ring voortleven. De tentoonstellingen. Na het vertrek van H.M. de Koningin hebben wij een kort bezoek gebracht aan de verschillende tentoonstellingen en dit wel he! eerst aan de ook door ds Vorstelijke personen bezochte historische tentoonstelling in het Stadhuis, wat voor altijd vastgelegd is door Hun handteeke- ningen in het bezoekersregister. Tal van zeer merkwaardige documenten, boek werken, penningen, vertolken hier de ge schiedenis van de aloude veste; terwijl de tentoonstelling van Zeeuwsche, vooral Zeeuwsch-Vlaamsche kleederdrachten in een der lokalen niet minder van belang is te noemen, om het groot aantal oude oude kleederdrachten of afzonderlijke kleedingstukken en sieraden, dat hier bijeen is gebracht. Typisch was het dat H.K.H. de Prin ses hier ook Haar portretten in Hulster en Axelsch costuum zag tentoongesteld. De tweede tentoonstelling, die in de openbare school, omvat een groot aantal fraaie voorwerpen van huisvlijt, waarbij de dameshandwerken een eerste plaats innemen, zijn geëtaleerd; maar ook is in enkele lokalen een schat van planten en bloemen bijeen gebracht van bloe misten en dilitant-kweekers, In de R.K. Landbouwwinterschool is veel bijeengebracht van hetgeen in Huï- sterland wordt gekweekt. In het Landshuis zonden enkele schil ders werk in, w.o. zeer verdienstelijk. De voor het huidige geslacht meest practische tentoonstelling van handel en industrie in de zalen van de R.K. Han delsdagschool, waar o.a. bekende firma's als Philips, Blikman en Sartorius, Oster- mann Co, die een demonstratie met Percil, Hevea, Atko en Snu artikelen geeft, naast zakenlieden uit Hulst en om geving étaleeren terwijl de Nederland- sche Jaarbeurs een goroten stand huurde- om op dit instituut de aandacht te ves tigen. Tegenover deze tentoonstelling vindt men het abtracte terrein, een oud Markt plein met typische geveltjes, die de hand verraden van den vervaardiger, de heer G F. de Grave te Abeele. Jammer dat Vrijdagavond een concert van de 'beroemde Pihilips Harmonie, di© Zaterdag bij de Gen'tsche Poort de vor stelijke bezoeker^ het welkom toespeéldé, dooi" hevigen regenval moest worden af gebroken, en dat het er Zaterdagavond zeer kil was, toen „Laus1 Deo" er een er een concert gaf, tijdens hetwelk werd medegedeeld, dat burgemeester Truffino jbenoemd is tot ridder in de orde van Oranje Nassau. j Terugkeerende van het attractieterrein hébben wij gelegenheid te genietén van de verlichting en niet te vergeten de bé- lihcting van kerk- en stadhuis torens. Het igas ons een voorproefje van wat Middelburg te wachten staat. Ook hier grootendeels electrische ver lichting' van straten, gevels, een water partijtje enz., doch ook een enkele gevel met vetpotjes, die het ook steeds nog zoo gced doen. Het openluchtspel. Zondagavond werd, nadat des mid dags op de Markt een concert was gege ven door de Kon. Harmonie „De Kunst- vriienden" uit St. Nicolaas op het at tractieterrein de eerste opvoering gegé- ven van „Ter Kruisvaart" ,spel v'an Hulst een openluchtspel in 3 bedrijven en een tusisichenspel. Het vertolkt op pakkend© wijze het deelnemen van poorters van Hulst en lieden uit Hulsterambacht aan een kruistocht onder Wol'faerd, heer van Meel,stede. Laatstgenoemde keert alleen terug en heroverd het kasteel. Dit typisch voor het feest geschreven spel doet den schrijver, den heer D. jLockefeer, allen eer aan en onder hen, die het vertolkten in de passende om geving, allen dilettanten,» chuilen zeer. goede krachten. De muziekbegeleiding stond op g|een hoog peil. Maandagavond- wordt het spel herhaaltd en Hulst blijft feesten tot Maandag 25 Augustus toe. Gezien ook dat het inwonerstal slechts 4000 bedraagt, mag, het feest tot nu toe een grootsch feest worden genoemd. Ev. Luth, Kerk, Ds. H. L. G. Ouwerkerk heeft het be roep naar Piurmerend aangenomen. Gerei. Kerk. Ds. P. vaar Striem te Veere is beroepen ie Ierseke. Dis. H. R. Pel' te Suawoude is lie roepen te O. en W. Souburg. Voor het examen dat afgenomen werd door de Technische commissie van den Nederlandschen Bond tot het red den van drenkelingen zijn geslaagd: voor diploma C J. C, Geervliet te Middelburg.

Middelburgsche Courant | 1930 | | pagina 2