BOLS ZOGENEVER ONDERWIJS. RECHTZAKEN. LANDBOUW. Verkeerswezen, Post en Telegrafie. SPORT GEMENGD NIEUWS. AFLOOP VERKOOPINGEN INGEZONDEN STUKKEN. BURGERLJKE STAND. MARKTBERICHTEN. Alle Bols-artikelen verkrijgbaar bij de firma Waterlander De Stoppelaar, Kuiperspoort, Middelburg. (Ingez. Med.) moeten worden, gelaten, waardoor twee der mooiste onderdeelen van het pro gramma zouden verdwijnen. en W. stellen voor genoemd bedrag uit te betalen. De heer Maas vraagt, of B. en W. ook voor het begin dier werken ermede in kennis zijn gesteld, waarop be vestigend wordt geantwoord. Ook vraagt de heer Maas of de Raad of B. en W. geen zeggenschap heb ben, indien het zulke belangrijke bedra gen betreft, b.v, zooiets aan te be steden. De V o o r z. zegt, dat hierover B. en W. noch de Raad iets te zeggen heeft, ze hebben alleen maar te betalen, wanneer de rekeningen in orde zijn. Hierna wordt het verzoek z.h.s. toege staan. In verband met vorenstaande, wordt besloten een leening aan te gaan groot f 2900.rentende ten hoogste 5 pet., af te lossen in 20 jaar. Inzake het bouwen van barakken voor besmettelijke ziekte.i wordt besloten, voorloopig samenwer king te zoeken met andere gemeenten, om gezamenlijk een barak te bouwen, waarvan het finantieele gedeelte in eene vergadering van Burgemeesters en Se cretarissen van die gemeenten zal wor den besproken. Tenslotte komen in bestandeling voor stellen tot vaststelling van bel. verorde ningen in verband met de nieuwe rege ling. De V o q r z. deelt mede, dat deze gemeente meer zal ontvangen f 7624. Gezien deze verhoogde ontvangsten stel len B. en W, voor: le de personeele be lasting te laten in de 8e klas; 2e de 30 opcenten dier belasting te laten ver vallen; 3e de 20 opcenten op het onge bouwde en de 80 opcenten der gebouw de eigendommen eveneens te laten ver vallen; 4e de gemeentefondsbelasting te rangschikken in de 3e kl. Na uitvoerige besprekingen, waaraan alle leden hebben deelgenomen, worden de drie eerste voorstellen z.h.s. aangenomen, terwijl het 4e punt aangenomen werd met 4 tegen 3 stemmen (die der heeren de Kam, Zwemer en Brand). ZUID-BEVELAND. WEMELDINGE. In de Maandag j.l gehouden raadsvergadering is de ge meenterekening, dienst 1929, aangeboden sluitende met een ontvangst van f 75507 en een uitgaaf van f 62835, gewone dienst, en ontvangst van f 45045 uitgaaf van f 47620 kapitaaldienst. De rekening van het gasbedrijf wordt tevens aange boden, sluitende met een ontvangst van f 20223, en een uitgaaf van f 20168, op den gewonen dienst en van f 4345,op den kapitaaldienst. Bepaald wordt, dat het aanbrengen van een brievenbus aan nieuwe woningen verplicht is; voor be staande woningen kunnen B. en W. zulks voorschrijven. Inzake de oprichting van barakken voor besmettelijke ziekten door samenwerkende gemeenten, wordt met algemeene stemmen besloten aan de gemeente Goes toezegging te doen dat de gemeente Wemeldinge in principe bereid is mede te werken aan gemeenschappe lijke oprichting van zulke barakken. KRUININGEN. Dinsdagavond 's hier onder voorzitterschap van den burge meester een Oranjefeest-vergadering ge houden. Daar is dadelijk al f 90.50 inge zameld; ook zal men nog met lijsten loopen. Het feest wordt Woensdag 3 Sept. gehouden; het belooft goed te worden. ZEEUWSCH-VLAANDEREN O.D. SAS VAN GENT. Dinsdagavond jJi-' kwami de Feestcommissie in de raiadszaal op het stadhuis voltallig' bijeen. Zij besloot o.m. den minister van de fensie te verzoeken, een oorlogsschip op 1G Aug's. na-ar Sas van Gent te dirigeeren om door de aanwezigheid van dezen oor logsbodem de feestelijkheden te verhoo- gen. Besproken werd ook het standpunt van den burgemeester inzake afwijking van de politieverordening en speciaal de kwestie „dansen''. Nja langdurige bespre kingen kwam men overeen de navolgende verklaring tc publiceeren: „Het Feestcomité is eenparig van meening, dat zij' zich over de kwestie van „dansen" niet heeft uit le spreken, aan gezien „dansen" -geen onderdeel' Van het programma uitmaakt en een uitspraak om al of niet le doen dansen uitsluitend tot de bevoegdheid van den burge;mees'ter als hoofd der politie behoort". De vergadering deed vervolgens alsnog de pertinente uitspraak, dal zij niet tegen dansen is, docli dat zij' geen beslissing in deze heeft te nemen. Inzake de begrooling, die ontworpen was, dient nog gemeld, dat de commissie een subsidie van 500 gulden aan den raad heeft gevraagd, teneinde het voorge stelde programma geheel te kunnen doen uitvoeren. Mocht die subsidie niet of in mindere mate worden verstrekt, dan zal weilicht het vuurwerk en de verlichting van de kaden des avonds achterwege Geslaagd le Rotterdam voor het examen nuttige handwerken de dames M. J. Blokpoel en O. M. FastenajU beiden alhier. Bij het te Utrecht gehouden exa men van de Vereeniginig ter Veredeling van het Amlbacbt slaagden voor meester timmerman de heeren C. Beenhakker en J. Holle-stelle beiden te Kloetinge, voor meester smeden de heer J. A. van Oors te K a pel le-B ie zelin ge; voor gezel huisschilder de heer A. de Kam te Middelb u r g. Benoemd tot onderwijzeres aan de O. L. school te Brouwershaven mej-, J. de Hoop le Eindhoven. De 19-jarige dienstplichtige A. H. uil Amsterdam, ingedeeld bij' de kanon niers, hoorde voor den krijgsraad le 's- Hertogenbosch 10 m'aanden gevangenis straf met on-tsiliag' uit den dienst» zonder ontzetting' uit de bevoegdheid o-m bijl de gewapende -mlacht le dienen, tegen zich eischen wegens principieel© dienstwei gering, o|p 16 Juli 1930 le Leiden ge pleegd. De rechtbank te Maastricht sprak den gedetineerde P. D., 24 jaar uit Gul pen, die aldaar onverhoeds een kennis met een mes een snede had toegebracht van het linkeroor tot den mond, tenge volge waarvan het slachtoffer overleed, vrij. Het Openbaar Mnisterie had ontslag van rechtsvervolging gevraagd en plaat sing in een krankzinnigen gesticht voor den tijd van een jaar. De Raad voor de Scheepvaart deecl Woensdag uitspraak in zake de stranding van het s.s. "Semhil|ajn"-b:ij' Sabang. De Raad is van oordeel, dat ddp.e stranding' is toe te schrijven aan nalatig heid van den kapitein en gteheel onvol doende navigatie. Het kaartje door den kapitein gebruikt w!as ten eenenmale on geschikt om daarop te navigeeren. Op "grond van de ernstige tekortko mingen, waaraan de kapitein zich ten deze heeft schuldig' gem'aiajkt, straft de Raad den betrokkene door hem' de be voegdheid te ontnemen om als gezagvoer der te varen op een schip als bedoeld bij artikel 2 der Schepenwet voor den tijd van een mjaand. De stranding van de „Batavier VII". Aangaande de stranding tijdens mist van het m.s. „Batavier VII" op de Oost kust van Engeland nabij Flamborough Head is de raad van Scheepvaart van oordeel, dat de kapitein het voor de hand liggende middel van verkenning, het lood, ongebruikt heeft gelaten. Het heeft den raad ten zeerste be vreemd, dat iemand als deze kapitein, die honderden malen deze reis heeft ge maakt, absoluut niets heeft gedaan om een veilige navigatie te verzekeren en zelfs het ingezet zijn van het schip door den stroom niet eens in overweging heeft igenomen. De Raad moet geheel in het midden laten of het schip inderdaad is ingezet. Hoe dit echter zij, de kapitein had niet op een door niets gerechtvaardigde over tuiging dóór mogen varen, doch had het lood moeten gebruiken. De gemaakte fout is, naar 's Raads oordeel, zeer ernstig, De gezagvoerder wordt ge schorst voor den tijd van een maand. Stand der Landbouwgewassen Aan het in de Staatscourant opgeno men overzicht van den stand der Land bouwgewassen op 21 Juli j.l, ontleen en wij het volgende Door de vele regenbuien zijn de g r a- n e n, vooral de rogge, in sterke mate gaan legeren; dientengevolge is de stand in verschillende gevallen achteruitgegaan. Het stroo van de rogge is lang, maar licht. Men verwacht, dat de korrel klein zal zijn en de korrelopbrengst dienten gevolge zal tegenvallen. Ook de haver is op vele plaatsen sterk gelegerd, op hoogere en lichtere gronden is het ge was noodrijp geworden en het stroo te kort gebleven. Ook de stand van de e r w t e n is min der dan de vorige maand, de rijping is te snel verloopen, zoodat de stand nog slechts vrij goed is. In Noord-Holland treedt bovendien knopmade op en in Zeeland valsche meeldauw. De bruine boonen behooren tot de weinige gewassen, waarvan de stand nog gunstiger is geworden. In Zeeland was de ontwikkeling ten gevolge van vele regenbuien zoo sterk, dat voor „zo- merrot" gevreesd wordt. Het vlas staat thans nog slechts vrij goed. In Groningen is dit gewas vrij al gemeen aangetast door roest. Ook het blauwmaanzaad heeft van den regen geleden. De k a r w ij staat thans vrij goed, In het noorden van Groningen is de korrel nogal fijn gebleven. Op verschillende plaatsen treedf. de aardappelziekte op. De stand van de consumptie-a ardappelen is goed, dit geldt ook voor de fabrieksaardap pelen. In de oudere veenkoloniën heeft het gewas nogal van de droogte geleden, in de nieuwere veenkoloniën is de ont wikkeling weliger. De regen van den laatsten tijd is aan de late soorten ten goede gekomen. De suikerbieten staan goed, de aantasting door de larve van de bieten- vlieg blijkt van minder beteekenis te zijn dan vorige jaren. Op de graslanden heeft de regen val zeer gunstig gewerkt. Verreweg het meeste hooi is, vóór de regenperiode een aanvang nam, in groote hoeveelheid en in beste qualiteit binnengekomen. Door den zwaren grasgroei en het op treden van mond- en klauwzeer is veel weiland niet goed afgeweid, zoodat veel gras doorgeschoten is en dientengevolge minderwaardig is geworden. De naweide is goed. Wij ontvingen een nieuwe K.L.M.- vracftitbrochure, waarin alle gegevens be treffende het vrachtgoederen vervoer per vliegtuig vermeld staan. Deze brochure, welke gratis door geheel Nederland ver spreid wordt dient als aanvulling van den Nederlandschen Luchtreis,gids. De expedilie-afdeelingen der groote bedrij ven Gnden in deze handleiding alle in lichtingen, welke noodig zijn voor het vferzeiTden van vrachtgoederen door de lucht. Het jaarverslag over 1929 van de Zuid-Hol'landsche Maatschappij' tot red ding van Schipbreukelingen is versche nen. Ind, Stoomvaartlijnen. Sibajak, 30 v. Batavia n. Rottendam). Prins der Nederlanden 30 V. Suez, Am'slerdam n. Batavia. Jan Pieterszoon Goen 29 t© S,abang, Amsterdam n. Batavia. Stoomvaartlijnen N. Amerika. Maasdam', 29 van R'dam te N.-Orleans. Leerdam, 30 van N.-Orleans te R'dam. Bij den te Montevideo gespeelden eindstrijd om het wereldkampioenschap voetballen, behaalde Uruguay een 42 overwinning op Argentinië, Korfbal. Woensdagavond speelde „D. O. S." te Kloetinge tegen „E. L. T. O." voor de competitie van den Zeeuwschen Korfbal- bond. D. O. S. dat heel wat sterker was opgekomen dan j.l. Zaterdag le Hans- weert legen Zeelandia, won met G2. Ongelukken. De 11-jarige A. J. M. J. was op den Van Vredenburchweg te R ij s w ij k op een rijdenden auto geklommen. Al spe lende is de jongen van den auto geval len: hij kreeg een der achterwielen over het hoofd en was op slag dood. Nabij Barchem is het 3 H-jarig zoontje der familie O. uit Amsterdam door de stoomtram overreden en op slag gedood. Te Moletvbeersel, even over de Belgische grens nabij Roermond, is de heer J. K., veearts te Rothen, met zijn auto in volle vaart tegen een boom ge reden. Hij werd op slag gedood. Men vermoedt, dat de verongelukte door een beroerte is getroffen. Hij was gehuwd en vader van vier kinderen, EINDELIJK TOCH OP DE PLAATS VAN BESTEMMING. Een ingezetene van Wormerveer ontving Maandaig een brief, die ruim 5 maanden noodig had om de plaats zijner bestemming te be reiken. De brief was op 23 Februari 1930 verzonden uit Algiers naar Wormer veer (N.H.) De Fransche post-ambtenaar in Algiers zond den brief naar Nieuw- Holland (Astralië). Vandaar ging de brief naar Nieuw-Caledonië, een Fran sche bezitting ten Noordoosten van Australië, waar hij op 22 April 1930 arri veerde. De Fransche post-administratie meende, dat N.H. beteekende: Nouvelles Hebrides, de Nieuwe Hebriden, een eilandengroep in den Grooten of Stil len Oceaan, een bezitting van Engeland. Daar kwam de brief aan op 1 Me: 1930. De Engelsche postambtenaar aldaar zette op den brief: Dutch Indies en zoo ver zeilde de brief naar Makassar op het eiland Celebes op 26 Juni 1930. De Ne- derlandsche postambtenaar in Makassar vond de oplossing van het raadsel en zette met roode inkt op het adres: Noord-Holland. Op 28 Juli 1930 werd de brief in Wormerweer aan het juiste adres bezorgd. Zoodoende was deze brief in 4 werelddeelen geweest: Europa, Azië, Afrika en Australië. AUTO VAN BERGHELLING GE STORT. Bij S t a v a n g e r is Zondag een auto, waarmee drie jongens en drie meisjes, allen van ongeveer twintigjari gen leeftijd, een tochtje maakten, veer tien meter diep van een berghelling ge stort. De drie jongens waren op slag dood, twee meisjes liepen ernstige ver wondingen op, het derde meisje en de chauffeur bleven ongedeerd. INSTORTING IN ZANDGROEVE. In een zandgroeve te Saint Helens (Lancashire) waren een zestig kin deren aan het spelen, toen plotseling een instorting een twintigtal kinderen bedolf. Drie werden er gedood, negen gewond, waarvan één zwaar. HET AUTO-ONGELUK TE LA- ROCHE. Volgens berichten in de Luiksche pers moet het ongeluk te Es- neux zich als volgt hebben toegedragen: Te Wilbrin logeerden zestien Neder- landsche leerlingen van een middelbare school te Amsterdam. Zij hadden te La- roche een autocar gehuurd, waarmee zij Luik bezochten, 's Namiddags ging het gezelschap terug naar Wibrin. Toen de auto met een flinke vaart de helling van Esneux nam, ontmoette men een vracht auto. Door een bruuske manoeuvre poogde de bestuurder het gevaar van een botsing te ontwijken. Een der naast hem zittende personen, daardoor be angstigd, rukte het stuur naar rechts, waardoor de auto, die blijkbaar nu de helling afreed, hier een ijzeren paal ka pot reed en vervolgens in een greppel viel. Alle inzittenden werden er uit ge slingerd. Op het noodgeroep der veron gelukten kwam spoedig hulp opdagen. De chauffeur en degeen die naast hem zat, moesten onder de auto worden los gemaakt. De bestuurder was er nog vrij goed afgekomen met lichte verwondingen in het gelaat. De andere, de heer J. Gode-» froy van Amsterdam, was evenwel ern stig gewond. Een andere inzittende, A van der Velden, heeft een arm gebroken en tal van lichte kwetsuren bekomen. h ,p. "A De model verkeersagent. (passing siiow). - VJotaris J. L. van der Harst te Mid delburg heeft gisteren in het koffiehuis „Tramhalte" le O.- en W. Souburg' ex art. 1223 lid 2 van het burgerlijk wet boek publiek verkocht een huis, waarin slagerij, erf en tuin staande en liggende in de gemeente O.- en W. Souburg' aan den Nieuwen Vlissingenschen weg (het Wissel) wijk C no. 127a, groot 2 aren 90 centiaren. Kooper C. Jongepiei Gzn. q.q. zonder beroep te Middelburg voor f 5250. MIDDELBURGSCHE VACANTÏE- SCHGOL, Aan Ouders en Verzorgers! Bij gunstig weer is het morgen (Vrij dag) om half negen verzamelen der kinderen op de Lóskade, waar in het vervolg a 11 ij d op dait uur de verzame ling plaats vindt. Geeft aan de kinderen geen'breekbare waar mede of te veel zoetigheid. Het eer ste kan gevaarlijk zijn en van te veel slnoepen worden ze al te dorstig en onpasselijk. Zorgt a. u. b. wel, dat ze al len voorzien zijn van een drinkbeker of -kroes. Wij vestigen er noig de aandacht op, dat des Vrijdags de extra-tram steeds een kwartier later zal aankomen dan des Dinsdag ,dus om ruim kwart over ze- zen. Het Comité P. Ph. PAUL, Voorzitter. C. HACK, Secretaris. DE SMALLE STRATEN. Hooggeachte Redacteur. Gelieve naar aanleiding van het auto ongeval gister in de Lombardstraat alhier een kleine plaatsruimte. Het komt mij duidelijk voor, dat het ongeval waarvan J. Jongepier de dupe is geworden zijn oorzaak moet vinden in onze moderne vervoermiddelen, welke door hun breede afmetingen niet ge schikt zijn om verschillende straten van onze stad te berijden. Hoewel de be stuurder der vrachtauto zoover moge lijk was uitgeweken, bleef slechts een smal gedeelte der straat over, zeker voldoende om als wielrijder te pas- seeren, doch niet voor hen welke zich in zoo'n situatie angstig of zenuwachtig maken, wat mijn inziens bij den jongen het geval is geweest. Het is daarom wen- schelijk dat alle vervoermiddelen van groote breede afmetingen uit onze smalle straten worden vermeden. Ho pende dat bevoegde autoriteiten het eens zullen zijn met dit schrijven en spoedig de noodige maatregelen zullen treffen, Met dank voor de plaatsruimte. Hoogachtend, J. HOOFTMAN Jr. Middelburg, 30 Juli '30. Goes. Gehuwd' C. Huizinga jd. 25 j. en A. P. P. Bruel jd. 20. Bevallen: G. F. Goedegebuur, geb. Frank, d.; J. B. A. van Beveren, gebl. Schippers, d.; J. C. van Strien, geb. Schikker, d.; M. R. Corstanje, geib. Hen- derikx, z.; A. van Dalen geb. Weststrate, Je ven! kind. Middelburg, 30 Juil. Op de veiling werden de volgende prijzen besteed: Blauwe Eigenheimers 4—5, id. poters 1.5—2 late blauwe fafa—5, late poters 2, Mitlothians 4—4,5, id. poters 1.5—4, la te bonte 3, spinazie 15, stoksnijboonen 8 23, s I a m sn ijbo o nen 315, Wagenaars- boonen 1—3 ,stokprincessen 9—12v stam- prtneessen 5—8, postelein 1—13, suiker- boonen 26, perfect 6—9, snij boonen 2 13, princessen 2—8, augurken 3—33, ren tegevers 912, Roem van Holland 38, Radioprincessen 6—7, slagzwaard 11, zil veruien 5—15, bolersuikerboonen 2, stok- spekboonen 11, slaboonen 7, breede snij- iboonen 920, sjalotten 7, peeën alles per K.G.; peeën 2.5—4, karoten 2.5—4,5, snijselderie 1/21> selderie 12.5, uien 2.5—3.5, radijs 1.5—2, rammanas 3, chry santen 6, dhalia's '58.5, gladiolen 2, alles per bos; savoije kool 3—9, roode kool 2—4.5, witte kool 2, komkommers 1 5,callatbassen 6, alles per stuk; pe terselie 7—8, andijvie 1—60, kropsla 21 ■69, 'bloemkool 4—1.11 alles per kist. Vlisisingen, 30 Juli. Op de veiling werden de volgende prijzen besteed: Postelein 9—12, suikerboonen 6, prin cessen 7—17 ,Wagenaars 1—2, snijboo- nen (slok) 14—22, stamsnijboonen 1—12, pronkboonen 8, roode bessen 2,5—9, wit te id. 4—8.5, kruisbessen 3—11, Mada- leine 20—33, pruimen 15—42, spuitjes 5 21, suikerij 5—7, Oomskmderen 21— 27, zomer Louwtje 8, Poire Madam 7, tomaten 15—18, morellen 38—62, zil veruien 15—16 .alles per K.G.; kipéieren 58 per 10 stuks; roode kool 1/2—3, s|a- voijekool 6—9.5, bloemkool 2—20, sla 2— ,3.5, komkommers 4—7, meloenen 40—59, perziken 8—1,2, alles per stuk; radijs 2 3, selderie 1/2—3.5, uien 1.55, peeën uien, ronde, 1/4—1/2, dahlia 8— ll.gla- 4—5.5, rabarber 2, karoten (langp) 2— 3. uien, ronde, 1/4—1/2, dahlia 8—11 gla diolen 4.5—15,, alles per bos; andijvie 44—86, peterselie 8—16, per kist; au gurken 13—)23, per 100; blauwe aard appelen 4060, id. witte 4031, beiden per 10 K.G. f Goes, 29 Juli. Veilingsvereen. Zuid- Beveland. Exportveiling. Tomaten A kwaliteit f 19, id. B 20.,30, id. C 18.80, id. CC 10.10, frambozen 17.50, zwarte bessen (aanvoer) 5.60, roode bessen 5.50—6.00, dubbele Princesseboonen 4.00—6.80. Kleine veiling- Peren: Oomskinderen 14—33, Precose de Trevoux 1423, An- dré De sp or les 15, bruine Heerenperen 9 15, Sanrlré 6—13, West.ries 49, zo^ mei Louwtjes 7— 13, Jan Baas 5—7, roode Suikerijen 2—6, Gron. Bergamot ten 2—8, uitschot- en afvalperen 1—8, alles per 100 K.G. Appels: Madelainen, extra, 35—52, id. B 22—27, id. C 14—22, mr. Gladstone 9— 17, Earley Victoria 10—14, Perzik roo de Zomerappel 10—28, zomeraagt 8— 11, Duch. d'Oldenburg 10, zoete St. Jan- Oappel 10—12, afval appels 2—10, alles per 100 K.G. Pruimen: vroege "Öranjie's 21—46, Lax- ton Earley 36, Eldensche Blauwe 9—31, Tollenaars Seedling 20, Princepruimen 10—27, Engelsche krozen 8—25, Mar- belanen 10—18, Okkelanen 16—28, Blin kers 21, Kouwelijnen 1—12, afvalprui- men 1—12, alles per 100 K.G/ Diversen: Kruisbessen 2—7, zwarte 'bessen 6—17/ (natte id. 1.30, roode bes sen 2—9, witte id. 6, frambozen 29— 44, zure morellen 18—32, suiker krieken 31—36, tomaten 18—21, id. uitschot 1 9, snij'boonen 18—24, Rheinische spek- boonen 18, groene boonen 214, uit schot boonen 1—4, zilveruien 8—9, sja lotten 6, aardappelen 3— 4, alles per 100 K.G.; meloenen 2144, witte kom kommers 2—6, groene id. 1—3, augurken 0.18—0.31, kropsla 2.80—3.10, bloem kool 4—13, id. uitschot 1—3, roode kool 1—3, savoijekool 6, preiplanten 0.02, karoten 0.70, snijboonen 0.29, pootuien 1, perziken 3—10, Burbankspruimen 3, kipeieren 5.60, alles per 100 stuks; eenden 0.31 per stuk; rammenas 4.,10, wortelen 1, rabarber 2, bloemen 2—8, al les,per 100 'bos. Goes, 30 Juli. Veilingsvereen. Zuid- Be vel and. Exportveiling. Roode bessen f 5.50— 5.70 per 100 K.G. Kleine veiling. Pruimen: Vroege Oran je pruimen 36, Engelsche krozen 17, Princepruimen 1319, Marbelanen 12 14, Eldensche blauwe 10—18, kouwelij nen 4, alles per 100 K.G. Diversen. Kruisbessen 3, roode bes sen 3—6, natte id. 1, frambozen 31, to maten 13—14, id. uitschot 1, suikerkrie- ken 30, alles jper K.G.; meloenen "40 per 100 stuks; bloemen '6 per 100 bos. Electr. Drukkerij G. W. DEN BOER, Middelburg.

Middelburgsche Courant | 1930 | | pagina 6