4 et me a Fmanciëele Berichten üandei, Nijverheid en Visscherij GEMENGD NIEUWS. Te honden Aanbestedingen e h pi He Je bl< zo: 's :wi da; ad Jat wc On WO lee rin I TE op nar „Kt tra ope •tas aan B Sec 7 a I 192 en 10- heer Mesu, wegenis ziekte afwezig was De sedert de vorige vergadering inge komen s tukken werden voor kennisge ving aangenomen. De voorzitter deelde mede, dat Ged. Staten bericht van ont vangst der algemeene politieverordening hadden gezonden, zoodat tot afkondiging der verordening kan worden overge gaan, dat de door B. en W. aan Ged. Stalen ingezonden stukken inzake de fi Vnaucieele verhouding tusschen rijk en gemeen ten onveranderd zijn overgeno men en de bedragen bedoeld bij de arlt. 9 en 7 le lid van het Kon. besluit van 4 Nov. 1929 (Stbl. 476) vastgesteld zijn op resp. f 12794.92 en f 11296.02,, dat de opbrengst aan opcenten op de hoofdsom der pcrsoneele belasting van 1929 is vastgesteld op de hoofdsom der persb- neele belasting van 1929 i.s' vastgesteld op f 773.38 en dat aan de gemeente Middelburg over 1929 ingevolge de Nij verheidsonderwijs wet f 1.18 verschul digd is. Na breedvoerige bespreking die op de voordracht 'ter benoeming tot hoofd der O. L. school te Gapinge geplaatste perso nen benoemde de raad met vijf stem men en een blanco den heer J. L. van B or tel, oud hoofd eener O. L. school in N. O. I., woonachtig le Drie bergen. Na bespreking van de circulaire van Ged. Staten, betreffende subsidieering van do bestrijding der iepenziekte, be sloot de raad overeenkomstig het voor- Kiel van B. en W. m. a. si. voor dat doel een jaarlijkscbe subsidie beschik baar te stellen van f 2.50. Na breedvoerige bespreking der circu laire van Ged. Staten betreffende brie venbussen a,an woningen, besloot de raad daarvoor niet lot wijziging van de bouwverordening over le gaan, doch bij nieuwbouw in de kom van de gemeente, de timmerlieden te verzoeken een brie venbus le doen aanbrengen. Na 'breedvoerige bespreking besloot de Raad, overeenkomstig: het voorstel van B. en W., de aan de brandweerlieden in de afdeeling Vrouwenpolder te betalen vergoeding voor de verleende hulp bij den brand van -den molen aldaar, vast te is lellen op f 1 per persoon, terwijl voorts werd besloten aan de .opgeroepen 'brandweerlieden der afdeel im|g Gapinge, ofschoon door hen geeïi diensten zijn verricht, een vergoeding te doen uit be talen van f 0.50 per persoon. Naar aanleiding van een schrijven van de sehietvereeniging „Koningin Wilbelmjp na" te Vrouwenpolder, houdende verzoek om beschikbaarstelling van een medaille voor idle in Juni a.s. te houden schiet! wedstrijden, werd overeenkomstig het voorstel van B. en W. met allg. stemmen besloten voor die wedstrijden een ver guld zilveren medaille 'beschikbaar te Stellen. Daarna bood. de Voorzitter het verslag vnn den toestand der gemeente over het jaar 1929 aan. Na bespreking werd op voorstel van den heer Longebeeke met alg. stemmen 'besloten over le gaan Lot aanschaffing van nieuwe stoelen voor de gemeenteka mer le Gapinge. Vervolgens werd na bespreking m.a.st. in beginsel bestolen de schoolkinderen ter gelegenheid van den 5 Os teil j a ar dag van H. M. de Koningin te doen tractete1- ren, en werden B. en W. uitgenoodigd le dien aanzien nadere voorstellen te doen. Bij de rondvraag vroeig de hleer Dinigcmanse inlichtingen 'betreffende de exploitatie van den gemeentegrond aan xdeii Gapin.gschen weg en betreffende den aankoop van Kroongronden te Vrou wenpolder. Nadat de Voorzitter den heer Dingcm;mse van antwoord had gediend op het door hem gevraagde:, werd de de vergadering met dankzegging door hem gesloten. STUKKEN VOOR DEN GEMEENTERAAD VAN MIDDELBURG Behalve het reeds gepubliceerde adres van den heet .Jeronimus inzake de wo ning P 100 en het jaarverslag van de Ambachtsschool, dat ook reeds1 is opge nomen, liggen voor de vergadering van Woensdag a.s. de volgende stukken voor de leden ter visie. - Verbouwing Gasthuis. In een schrijven aan den raad her innert het bestuur der Godshuizen er aan, dat in 1926 besloten werd de ge meente garant te doen zijn voor rente en aflossing van eene leening van f 106.000 door de Godshuizen gesloten bij de rijks verzekeringsbank ten behoevie van de verbouwing van 'I Gasthuis. Tijdens den bouw is gebleken, dat de ontworpen ver betering eenige uitbreiding behoefde (bv. de huisvesting der zusters, de keukenin- richting enz.), en ook eenige zaken, die met de uitbreiding geen verband hiel den, maar die noodig wareg. ten deele omdat deze te lang waren uitgesteld (op knappen van de kamer voor radio-the- ra.pculsche inrichting) en ten deele om andere redenen, b.v. voorkoming van brandgevaar, (afzonderlijke bewaarplaats voor de films). Op al deze uitbreidingen der werkzaamheden werd de goedkeu ring van Ged. SI alen verkregen en wer den B. en W„ er mede bekend gemaakt. Dit alles heeft een meerdere uitgaaf van i' 118.000 gevorderd, o.a. ook f 10.856 als gevolg van het meerdere grondwerk door lieL sluiten op groole fundamenten van een vroeger daar gestaand hebbend ge bouw. Alle luxe is vermeden, maar al leen uitgevoerd wat noodig was' in het belang der verpleging der zieken uit de omgeving van Middelburg. Het bestuur verzoekt de gemeente ook garant te zijn voor rente en aflossing v'an een lee ning van f 108.000, die de R.V.B. ook bereid is onder die voorwaarde te Ver strekken tegen eene rente van 43/^ tot 4"/s P'ct. De zwemgelegenheden. Ingekomen is een uitvoering schrijven van het bestuur der N.V. Bad- en Zwem inrichting, bevattende bezwaren 'tegen de tarieven voor personen met een imko* men van meer dan f 2000 voor de Ge meentelijke Zweminrichting, zooals Uie door B. en W. zijn voorgesteld. Op deze bezwaren is ook reeds ge we zen in een rapport, in 1926/'27 uitge bracht aan B. en W„ en daarom heeft het bet bestuur verwonderd* dat nu geen overleg is gepleegd. Dit te meerj waar de N.V. nu reeds 50 jaar op be scheiden, maar toch aan redelijkheid be antwoordende wijze voor zwemgelegen- heid en onderricht heeft gezorgd. Zon der eenige uitkeerinig aan aandeelhou ders, maar ook zonder gemeentelijke subsidie is het toch gelukt, voor beter gesitueerden en ook op bepaalde uren voor minvermogenden aan alle rede lijke eischen te dien opzichte te vol doen. Er is dan ook voor beter gesitu eerden geen aanleiding een andere ge legenheid te scheppen, omdat bewezen is dat de kosten voor hen geen over wegend bezwaar zijn. Het bestuur kan in de reden van toelating van deze op de gemeentelijke inrichting kan ook ailleen (joncurrenlie zien, maar dan zal de school ook niet meer zonder subsidie kurnen, of toezicht, onderhoud enz. zul len op bedenkelijke wijze worden ver waarloosd. Ook voor de gemeente zal dil ongel wenschte gevolgen heliben, o.a.- door uit gaven voor personen, voor wie de ta rieven der school geen bezwaar zijn. In ieder geval zou ook v-oor ben, die principieel bezwaar legen de school heb ben, het tarief aan de gemeentelijke in richting niet lag'er mogen zijn dan aan de school. Als de tarieven voor de ge meentelijke inrichting worden aangeno men zooals zij zijn voorgesteld, dat z,al het bestuur der school aan de aandeel houders voorstellen de school legen na der over een te komen bedrag aan de gemeente aan le bieden, al spreekt het vanzelf dat bet bestuur, het zal betreuren, nadat het sedert 1877 de bestaande zwemg'elegenheid heeft beheerd, de Laak aldus le moeten neerleggen. Maar het meent, dat de oplossing te verkiezen is boven liet noodlijdend voortbestaan met al de aankleven van dien, welke liet ge- »volg zullen zijn van het aannemen der ta rieven voor beter gesitueerden zooals B. en \V. voorstellen. Salarisregeling. De heer Jeronimus lieeft thans voor gesteld in art. 2 resp1. 3 der salarisveror- derning' de volgende toevoeging op te ne men „Behalve de salarissen, welke door de Kroon of Ged. Staten worden vastgespeld, of die, welke aan de goedkeuring' van de Kroon of Ged. Staten zijn onderworpen, zullen de salarissen van nieuw le benoe men ambtenaren of werklieden aan stij ging of daling onderhevig zijn in verband en In evenredigheid met het indexcijfer voor kosten van levensonderhoud van arbeidersgezinnen te Amsterdam. Als g'rondcijfer zal worden genomen liet cijfer 175 (1923 nos. 174.4) en, de te genwoordig bestaande salarisschaal (da teerend van 1921-23) met dien verstande dal de verhooging of verlaging slechts optreedt, nadat het genoemde grondcij- fer met minstens 5 puntental zijn gewij zigd. De verhooging of verlaging bedraagt 1/35 per volle 5 punten en zal ingaan bij de ecrsle salarisbetaling volgende op de bekendmaking van een jaarcijfer, het welk tot wijziging aanleiding geeft zonder terugvordering of bijbetaling vciioopen Lus'schen het einde van het.jaar en de bekendmaking van het cijfer". In zijn toelichting' zegt de heer Je ronimus van meening te zijn, dat de so ciale vrede ten sterkste zal worden be vorderd, door de salarissen Van het over heidspersoneel le brengen in evenredig heid met de kosten van het levensonder houd. Geschiedt dit niet, dan zal men bij aanmerkelijke verandering in genoem de kosten, sterke afwijkingen zien voor of ten nadeele van het overheidspersoneel terwijl in tegendeel tege no verges leid door de contribuabelen aanmerkelijk hooger c.q. lager percentage van hun inkomen voor belastingen. moet worden opge bracht. Dit schept ongelijkheid, terwijl hel de verwachting' van den lieer Jero nimus is, dat bij' algemeene invoering van 'het indexcijfer nauwelijks1 wijziging zal optreden in het indexcijfer of wel in de waarde van het ruilmiddel, want an ders is de verandering van het indexcij fer niet. Voor een chaos behoeft men zich niet ongerust le maken. Slechts langzaam volgt het indexcijfer van 'k'osten voor levensonderhoud, hiel dalen der groot-handelsprljz'en en zijn de nadeelen voor de over he ids l' n t re'klk en den niet groot, tenzijmen zouwen- sehen, dat 'bij verlaging van de 'tosten van levensonderhoud, een salaris zou blijven beslaan of bij stijging van ge noemde kosten het loon in overeenstem ming daarmede zou worden verhoogd, om bij een daling daarvan weidjerota niet te worden verlaagd. Wienscht men zijn voorstel niet, dan zal men volgens den heer Jeronimus 'bijv aanzienlijke daling van de 1 evensonde'rhoudsk'osten door den harden nood gedwongen plot seling öf vroeg öf laat de salarissen moid- ten verlagen. Dit zal 'nog eerder chao tisch werkten, en zeer zeker de socia le vrede niet bevorderen. Het Amister- damsche cijfer is gekozen, omdat dit 'jje#n rekening houdt met de 'belastingen, in tegenstelling met het Haagjsche, wat den heer Jeronimus voorloopig nog het juiste voorkomt. Verhuur woning, Burg', en Weth. stellen voor overeen komstig het verzoejk van dein heer F. Sandij'c'k, hem nogmaals voor één. jaar 1e verhuuren het huis hoeik' Korte Delft en Nieuwstraat, waarvan de huur op 1 Juli a.s. eindigt en dat weer voor; f 900 per jaar. I Schilderswerk. Burg. en Weth. deelen mede, dat 'bij de gehouden aanbesteding van 13 per- ceelen schilderswerk, er 12 konden wor den gegund, doch voor betreffende .school C was liet laagst ingeschreven voorn f 3070 door A. Iieijboer, wat niet min der dan f 520 boven de rami|ng' is'. Ver moedelijk' was dus de raming a,an dein lagen kant en Buiig. en Weth. vragen dan ook een verhoogd crediet van f 520 aan. Maar tevens is het dringend noodig gebleken, dat het gaslicht in school C door electii ch licht wo.ül vervangen, wat het best kan geschieden voor het schil derwerk' wordt uitgevoerd en daarvoor vragen Burg. en Weth. ee,n crediet van f 550. Hieronder is de woning van het hoofd der school niet begrepen. Schoolverzuim. Ten slotte het verslag van de Com missie tot wering van Schoolverzuim, waaruit 'blijkt dat 65 gevallen werden 'behandeld en wet van school A 4, C 8, J 2, K 25„ centr. 7e 'klasis^schooJ 9; Bijz. school Molenstraat 1; idem Zuidsin gel 12 en idem' Wal 4. Ambtshalve in schrijving van leerlingen had niet plaats. N. V. Zeeuwsch-Vlaamsche Tramweg- Maatschappij. Zaterdag j.L is in het hoofdkantoor der Zeeuwsch-Vlaamsche Tramweg-Maat schappij te Terneuzen de gewone jaarlijksche algemeene vergadering van aandeelhouders gehouden. Bij de opening herdacht de voorzitter in gevoelvolle bewoordingen den heer P. F. Fruytier, in leven commissaris der Maatschappij. Uit de voorlezing van de presentielijst bleek, dat aanwezig waren 31 aandeel houders, vertegenwoordigende 846 aan- deelen, met recht tot het uitbrengen van 151 stemmen. De heer mr. K. P. van der Mandele te Rotterdam is herkozen tot commissa ris. Het jaarverslag over 1929 werd uitge bracht en de balans en winst- en ver liesrekening over dat jaar vastgesteld. Uit de bedrijfsrekening blijken de vol gende cijfers: opbrengst personenvervoer 93.216, goederenvervoer 445.525, di versen 10.948 of totaal 549.690, ex ploitatiekosten 424.994, batig saldo 124.696. Op de winst- en verliesrekening ko men voor als baten: onverdeeld saldo 1928 ƒ245,33, bedrijfsrekening 124.696, exploitatie weegbruggen 6496, interest 16.963, dividend Stoomtram Hulst Walsoorden 9000, subsidiën en diverse baten 40.310, en als lasten: rente 5 pet. obligatieleening ƒ41.950, storting in de vernieuwingsfondsen 38.622, afschrij vingen 52.443 zoadat het winstsaldo bedraagt 64.696, De balans vermeldt als activa: kosten van aanleg en uitbreiding 5.478.790, waarop afgeschreven 875.934, bank en persorlen 80.439, nog te ontvangen ren- telooze voorschotten ƒ203.127, onver- schenen termijnen subsidies 217,633, aandeelen Stoomtram HulstWalsoor den en Effecten 218.930, effecten van de vernieuwingsfondsen 436.901, maga- zijnvoorraad 91.656, diverse rekeningen 15.877, terwijl in het passief voor komen: geplaatst aandeelenkapitaal 1.200.000, 5 pet. obligatieleening ƒ832.000, rentel. voorsch. ƒ2.719.350, vernieuwingsfondsen 491.203, reserve onverschenen subsidies 217.633, diverse rekeningen 342.536, winstsaldo een be drag van 64.696. Het door commissarissen gesteunde voorstel van den algemeen-directeur, om van het winstsaldo 60.000 te bestem men voor uitkeering van 5 pet. dividend, werd met algemeene stemmen aangeno men. Op voorstel van commissarissen is be sloten tot verlenging met vijf jaren van den termijn binnen welken de nog onge plaatste 300.000 aandeelen moeten zijn geplaatst. Een aan het adres der vergadering bin nengekomen schrijven werd, na voorle zing, voor kennisgeving aangenomen. Handelsregister, Aan de in Handelsberichten opgeno men wekelijksche openbaarmakingen in zake het Handelsregister ontleenen wij betreffende Zeeland de volgende opga ven; Nieuwe inschrijvingen: Zeeuwsch-Vlaanderen (Terneuzen). N.V. Textielfabriek ,,De Schelde", Sas van Gent, Westdam. Dir.: L. Lepoutre- Motte, P. Lepoutre, E. Lepoutre en M. Lepoutre te Roubaix. Comm.: L, Le poutre, Roubaix, Maatschappelijk kapi taal 25.000, geheel geplaatst en gestort. Bijv. tot de Ned. Stcrt. Donderdag 10 April 1930, no. 820. (1865). Wijzigingen: Zeeuwsche Eilanden (Middelburg). H. Bouwens, Kruiningen, Snelle Markt B 89, smederij en handel in landbouwart. Overl, E.: FI. Bouwens, Handelsnaam gë- wijzigd in: J. van Boven. Nieuwe E.: J. van Boven. J. J. Kooman, Nieuwe Haven I 106, borstelmaker. Uitgetr. E.: J. J. Kooman. Handelsnaam gew. in: W, Kooman. Nieu we E.: W. Kooman. Middelburgsche Coöp. Broodbakkerij en Verbruiksvereeniging „De Broeder band U, A., Korte Geere K 366, bakke rij en kruidenierswinkel. Statuten gewij zigd. N. V. Prov. Zeeuwsche Electriciteits Maatschappij, Koepoortstraat N 29. Uit getr. lid van den raad van bestuur: P Dieleman. N. V. Rotterdamsche Bankvereeniging Fa.), Goes Groote Kade 22, Biz. proc. verleend aan: Mej. J. F. M. Wolse, Kort- gene. N. V. Rotterdamsche Bankvereeniging (F\), Vlissingen, Nieuwstraat 69. Alg. proc. verleend aan: B. J, Schreuder. N, V. Zuid-Nederlandsche Radio-Distri butie Maatschappij, Vlissingen, Singel 15 het distribueeren van radio-uitzendingen. Uitgetr. dir.: P, C. Oorschot. A. M. van Beers, is van secretaris-commissaris, di recteur geworden. Zeeuwsch-Vlaanderen (Terneuzen). J. B. Claeijs, IJzendijke, Minnepoort straat D 1, kruidenier. Uitgetreden E.: J. B. Claeijs. Nieuwe E,: Arth. A. Claeijs. De handelsnaam is gewijzigd in: Arth. ClaeijsLauret, Weegbrug „Janna Cornelia", Schoon- dijke, M 36, Overleden secr.-penningm,: F. Verhage. Nieuwe secr.-penn.: Abr. J. Verhage, Schoondijke. DOODELIJKE ONGELUKKEN. Za terdagavond reed op den Geldropschen- weg onder de gemeente Eindhoven een auto, toebehoorende en bestuurd door baron H. van Hövel tot Westerflier, in de richting van Geldrop. Van de tegen overgestelde richting kwam een fietser aanrijden. De auto reed rechts op den weg, terwijl de wielrijder midden op den weg fietste. De autobestuurder gaf signa len, doch de fietser bemerkte dit blijk baar niet en bleef den middenweg hou den, Toen de auto was genaderd, week de fietser plotseling in de richting van de auto. Hij kwam met zijn hoofd tegen de voorruit van de auto terecht, hij is kort daarna overleden. WAARSCHUWING. De Commis saris van Politie te Schiedam waar schuwt uitdrukkelijk tegen de practijken van zekeren E. A. van Kouteren, hande lende onder den naam van Holland To bacco Trade Publishing Comp., (welke onderneming niet is ingeschreven in het handelsregister te Schiedam), kantoor houdende Aleidastraat 127 te Schiedam. Men dient de grootst mogelijke voor zichtigheid in acht te nemen en in geen geval vooruit te betalen voor adverten- tiën in een z.g.n, adresboek, waarvan de verschijning steeds uitgesteld wordt en waarvan het niet onmogelijk is, dat het nimmer zal uitkomen. Naar aan de Zeeuw wordt medege deeld, heeft bedoelde persoon reeds ver schillende personen te Ierseke weten te bewegen tot het vooruit betalen van te plaatsen advertenties en is hij thans te K ruining e n en omgeving aan het werk. VERDRONKEN, Mn de Veiling haven te Utrecht is Vrijdag een drie jarig meisje le water geraakt en ver dronken. Te Amsterdam is een 2-jarig meisje in een sloot, gelegen achter een boerderij aan den Grooten IJpolder, ge raakt en verdronken. NA ZEVEN JAAR TERUGGEVON DEN. De vrouw van C. Z., te N i e u w- k o o p, verloor zeven jaar geleden haar trouwring bij het spoelen van waschgoed in de sloot naast haar woning. Thans is de ring in den tuin van een buurman te ruggevonden. Met de bagger is hij reeds eenige jaren geleden in dien tuin terecht gekomen. EEN DUISTER VERGIFTIGINGS- GEVAL. Op de hoeve Pietershof te Eierland op het eiland Texel, heeft zich een duister geval van vergiftiging voor gedaan. De 18-jarige landarbeider C. P. S., die zijn jas in de schuur van de hoeve had neergelegd en daarin een flesch met thee had geborgen, is na het drinken daarvan plotseling hevig onge steld geworden. De geneeskundige wiens hulp was ingeroepen, constateerde ver giftiging door kopervitriool. Men brengt dit geval in verband met drie andere dingen, die den patiënt den laatsten tijd overkwamen. Eerst werd door een onbekende zijn horloge stuk ge draaid, daarna werden er schroeven van zijn fiets losgedraaid, en voorts is hij onlangs in de duisternis door een auto aangereden, waarvan hij den dader niet heeft kunnen ontdekken. Bij het onderzoek is al gebleken, dat in de schuur op een plank een paar half ledige zakjes met kopervitriool lagen, die daar waren achtergelaten door den vo- rigen bewoner van de hofstede, AUTO TEGEN BOOM GEREDEN. - Prof. dr. Richard Miihsam, directeur van he t B e r 1 ij n s c li e Vtochowziekenhuis' begaf zich in -gezelschap van zijn vrouw en zijn*chauffeur per auto naar Dresden om aldaar de opening van de Intern hygiënische tentoonstelling! bij te wonen, iin de nabijheid van Dresden reed de auto die door prof. Mühsam werd be stuurd tegen een boom. Zoowel' de ge leerde als zijn vrouw werden vrij ern stig 'gewond. EEN MERKWAARDIGE REDDING VAN EEN KONINGSZOON. De cor respondent van de „Lokalanzeiger" te Belgrado vertelt in zijn blad, dat het leven van prins Tomislav, het jongste van de beide zoontjes van koning Alexander, onlangs op wonderbaarlijke wijze gered is. Koningin Maria stond met haar 2y,- jarig zoontje op den arm op het balcon van het zomerpaleis te Bied, toen het kind zich plotseling losrukte uit de ar men van zijn moeder en van het balcon viel. Een soldaat, die beneden op wacht stond, had de bewegingen van de Ko ningin gadegeslagen en wist het kind in zijn armen op te vangen, zoodat het on gedeerd bleef. Koning Alexander heeft, naar de „N.R.Cr.t" verder meldt, den sol daat terstond een belooning van 30.000 dinar laten uitkeeren, hem van den mili tairen dienst vrijgesteld en hem boven dien een levenslang pensioen toegezegd. MAATREGELEN TEGEN HET TOENEMEND AUTO-GEVAAR. We gens het sterk stijgend aantal ongeluk ken, veroorzaakt door het steeds druk ker wordend autoverkeer in de straten van P a r ij s, heeft de prefect van politie een maatregel genomen, strekkende, om slachtoffers van zulke ongelukken of hun nabestaanden, geldelijk schadeloos te stellen. Elke openbare of particuliere auto-ondernemejr 'is verplicht voortaan een cautie, 't zij uit eigen middelen, 't zij door het sluiten van een verzekering, van 200.000 franken te stellen. De ver klaringen daaromtrent moeten aan den prefectuur van politie worden opgegeven; anders wordt geen concessie gegeven, of de bestaande ingetrokken. GOUDEN MUNTEN OP EEN VUIL NISHOOP. Blijkens een bericht van de „Pester Lloyd" heeft een dagloonster te Boedapest, die met haar 4 kinderen leeft van het zoeken naar beenderen in vuil- nishoopen, op het politiebureau een roestige bus gedeponeerd, waarin zich 50 kostbare gouden munten uit den tijd van keizerin Maria Therisia bevonden. De eerlijke vindster had het blik in een vuilnishoop gevonden. "f Echtgenoote: ..Is dat het gat wat die ondeugende Fidotje in je zaaibed ge maakt heeft, lieve?" Echgenoot: „Neen schat, dat is het gat wat ik voor hem gemaakt heb." (London Opinion). Woensdag 21 Mei, v.m. 11 uur, Abdij Middelburg, 't maken neerklapba- re zeeëinden in de laagwater- en middentijbruggen steiger te Wal soorden benevens verhoogen laag- waterplankier. Raming 15.800. Zie Tern. Crt. 5 Mei 1930. Donderdag 22 Mei, n.m. 1.30 uur, Polderhuis Abdij te Middelburg, door dagel. bestuur van den Pol der Walcheren: 't maken van een rijwielpad en het verleggen van een bocht op den Noordweg tus- schen Serooskerke en Oostka- pelle. Zie Middelb. Crt. van 3 Mei '30. Donderdag' 22 Mei n.m. D/a u. Pol derhuis te Middelburg, dagel. be stuur Polder Walcheren-, de uit voering! -der werken en leverantien 'tol verbetering' en onderhoud der zeeweringen enz. in 5 perc. Tie Middelb. Crt. 10 Mei '30. Donderdag 22 Mei n.m. 11/2 lll,r> Pol derhuis, Abdij, te Middelburg, dag, 'bestuur Polder Walcheren, voor liet vervoeren van 260.000 nieuwe straatklinkers. Zie Middelb'. Crt. 10 Mei '30. Woensdag 28 Mei, v.m. 11 uur, geb. Prov. bestuur te Middelburg: 't verbouwen havenmeesterwoning te Terneuzen met bijk. werken, beh. werken v. h. kanaal van Ter neuzen. Raming 3200. Zie Staatscrt. 5 Mei 1930, Woensdag 11 Juni v.m. 11 uur geb. Prov. bestuur te Middelburg '1 uit voeren bestratlngwerken Rijksweg Terneuzen—Belg. grens alsmede verschillende langst 't kanaal van Terneuzen 'gelegen los- en opslag plaatsen enz. een en ander met bijk. werken enz. Raming f 17.300. Zie Staats Crt. 13 Mei 1930. Eleclr. DrukUegjj G. W. DEN 1@E!VI Middelburg. 'bi iii kl Trej J. var dig ill zenl geni noeJ lemj Oi

Middelburgsche Courant | 1930 | | pagina 6