ONMMSERKPUISÊfó TWEEDE BLAD VAN DE PROVINCIALE ZEEUWSCHE MIDDELBURGSCHE COURANT VAN VRIJDAG li APRIL 1930 No, 86 BINNENLAND ZEELAND „Volharding Gr. Markt G 12 Stoomt &n Verft alles PORTRET VAN PRINSES JULIANA. De Koningin heeft aan de schilderen Lizzy Ansingh opdracht gegeven voor het schilderen van het portret van Prin ses Juliana. VLIEGEN DES NACHTS. Ingediend is een wetls'ontvverp tot wij ziging der Waterslaatlsjbegrooting-1930 ter voorziening in de beveiliging voor het vliegen des nachts, door de radiodienst en de verlichting van de route. Met op de begrooting reeds uitgetrok ken gelden kan aanstonds een aanvang worden gemaakt met het plaatsen van enkele lichtopstanden tuissichen Amster dam en de oostelijke grens. Daardoor zal vóór het zomerseizoen van 1930 een voorloopig voor de diensten in dat seizoen voldoende verlichting zijn tot stand gebracht op de route Amsterdam— Duitsche grens en in aansluiting met de route Amsterdam—R e tr a n c h e m e n t, met gebruikmaking van de bestaande lichten der luchtvaartterreinen Schiphol en Waalhaven en van de kustlichten voor de scheepvaart op de Z. Hollandlstche en Zeeuwsche eilanden. Ten aanzien van den radiodienst zal men zich dan nog met de bestaande middelen moeten be helpen. Verder zijn er dan nog noodig f 60.000 voor de inrichting van een nieuw radio- telefoonstation, en f 100.000 voor de op richting van de noodige lichtopstanden, het onderhoud der verlichting, en het verbeteren der gelegenheid1 tot het ma ken van noodlandingen bij duisternis. Het radiostation zou voor het zomersteizoen 1931 in werking k,unnen zijn. Ten aanzien van het plan tot beba- kening van de luchtroutes wordt opge merkt, dat het voornemen bestaat, de route, loopende van eenjmnt van de Duit sche grens bij Oldenzaa! ongeveer in een rechte ljjn naar het luchtvaartterrein Schiphol, vandaar over het luchtvaart terrein Whalhaven en verder in een rech te lijn naar V1 i s Is i n g e n te voorzien van een negental sterke Schitterlichten. Deze lichten zullen op eetn deel dter route op onderlinge afstanden van pl.m. 25 km. worden geplaatst. Brandweerlonds 7 Dec. 1929. Het Comité van Bewindvoerders over de gelden van het Brandweerfonds 7 Dec. 1929, heeft zich, naar het ons mededeelt, heden tot het College van B, en W. van Middelburg gewend met een brief van den volgenden inhoud: „Den llen Januari j.l. heeft het comité zich tot u gewend met de vraag, of u in beginsel bereid waart, onder bepaalde voorwaarden, een Ford-automobielbrand spuit uit het Brandweerfonds ten ge schenke te aanvaarden. Deze spuit was nader omschreven in een hij dien brief gevoegde offerte. Den 14en Januari hebt u die voorloo- pige aanbieding doorgezonden, om ad vies, aan de K. N. B. V., met verzoek uwerzijds „ter zake van bedoelde aanbie ding eenigszins spoedig van advies te wil len dienen". Thans drie maanden na deze voor- loopige aanbieding neemt het comité van bewindvoerders de vrijheid, deze zaak nogmaals onder uwe aandacht te brengen. Het nemen van een belsissing kan u daarbij misschien vereenvoudigd worden door de mededeeling, dat het comité dezer dagen, in een daartoe ge houden vergadering, eenstemmig beslo ten heeft, der gemeente géén andere spuit te zullen aanbieden, noch de gelden van het Brandweerfonds 7XII'29 voor andere brandweerdoeleinden aan de ge- door E. PHILLIPS OPPENHEIM. 14 „Mademoiselle'' antwoordde ik ernstig „ik! kan onmogelijk met u praten over de oorzaak van het geschil tussdhem dien mail en mij. Vergeef het mij ook, dat ik u er op wijs, dat het een 'zeer pijnlijk onderwerp voor mij is. Vergeef het mij ook! ,dat ik u er op wij!&", 'ging fik voort terwijl ik ook haar andere hand in de mijne nam, „dat toen ik u die paar regels zag krabbelen en u ze aain mij deed toekomen en ik nu hier ben ge komen ,het niet met de bedoeling is om' op vragen betreffende andere per sonen te antwoorden." Zij keek mij aan. Het waren onge woon en wonderlijk blauwe oogen. Daarna schudde zij het hoofd en trok biet een zucht haar handen terug „Maar mijnheer" zeide zij „daarna is er heel wat gebewrd. U moet u ^ïiet te Parijs laten zien. Het is voor u wensche- ïijk om zoo spoedig mogelijk naar En geland terug „te keeren." „Och ik ben hier volkomen veilig." „Dan is de zaak dus in orde igekto- inen" riep zij' haastig uit. „Louis is in ieder geval een vriend van mijnheer. Hij meente te zullen overdragen. Het comi té is van meening, dat de oproep in de Middelburgsche Courant van 9XII'29 welke oproep den gevers aanleiding tot hun gift was den bewindvoerders over dat fonds tot richtsnoer moet blij ven dienen en dat dus deze ingekomen gelden niet anders besteed mogen wor den dan voor een 40 HP Fordspuit, zoo als u den llen Januari j.l. voorloopig is aangeboden. Het comité voornoemd zal het thans ten zeerste op prijs stellen, indien het, bij voorkeur nog deze maand, van u be richt mag ontvangen: I. of u een spuit, als bij schrijven van 11 Jan. j.l. aangeboden, uit het Brand weerfonds 7XII'29 eventueel zult willen aanvaarden II. of op de, in meergemeld schrijven gestelde vragen, verband houdende met 2 conditioneel toegezegde schenkingen van 1000 elk, een redelijkerwijs bevre digend antwoord gegeven kan worden." Besmettelijke ziekten. Het aantal opgegeven gevallen van besmettelijke ziekten over de week van 30 Maart tot en met 5 April in de pro vincie Zeeland bedroeg Febris typhoïdea (buiktyphus) Graauw en Langendam 1. Roodvonk: 's-Gravenpolder 1, Hoede- kfenskerke 1, St. Maartensdijk 1, O. en W. Souburg 1, Stavenis'se 2, Stoppeldijk 1, VTissingen 1. Meningitis: Vlissfngen 1. De Minister van Financiën maakt bekend, dat ten behoev'e van 's-Rijks schatkist is ontvangen: wegens over vo rige jaren te weinig betaalde belastin gen naar inkomen en/of rermo'gen (ge- wetensgeld) bij a. den ontvanger der directe belastin gen te Hulst f78.18; te Zierikzee f 598.72; bij den inspecteur der directe belastingen te Middelburg f 38.07; te Terneuzen f4.50, f691. VLISSINGEN. Niet de heer P. B. Vos, doch dje heer P. B. Bos herdacht gikfteren zijn 25- jarig jubileum bij de gasfabriek. WALCHEREN. Gemeenteraad van Domburg. In de Dinsdagavond gehouden verga dering van den gemeenteraad van Dom burg werd de rekening van de gezond heidscommissie, gezeteld te Veere, over 1929, goedgekeurd. De pensioengrond slag van den gemeente-ontvanger werd vastgesteld, evenals het kohier van de hondenbelasting over 1930. Een adres van de commissie tegen het alcoholisme, o.a. verzoekende het maxi mum aantal vergunningen te verlagen, werd voor kennisgeving aangenomen. Een adres van A. Frank, houdende verzoek om medewerking tot het verkrijgen van een buitengewone vergunning volgens art. 5 der Drankwet, werd afgewezen met 6 tegen 1 stem (die van den heer B. J. Westenburger). Het heffingspercentage van de genu inkomstenbelasting voor het belasting jaar 19301931, werd op 1^ bepaald, vorige jaren was dit 2J4 pet. Besloten werd zich aan te sluiten bij het Ned. Ver bond van Ziekenkassen, voor verzekering van het daarvoor in aanmerking komend personeel ingevolge de Ziektewet en geen verhaal van premie op dat per soneel toe te passen, met 6 tegen 1 stem, die van den heer Houmes, Een zeer uitvoerige discussie vond daarna plaats over de quaestie van aan schaffing van 'n motorbrandspuit. De heer E 1 o u t zou in alle gevallen vóór tot aan schaffing werd overgegaan, het rapport van de Kon. Ned. Brandweervereeniging willen afwachten, zoolang echter geen voldoende water aanwezig is, of daarin wordt voorzien, bijv. door het maken van groote brandputten, zou hij zeker nog heeft misschien „Laten wij1 niet langer over deze zaak spréken", verzocht ik „ik wilde liever...'' Zij hief het hoofd omhoog en schoof een eindje van mij' af, terwijl zij .ze nuwachtig naar de deur keek. „Ik gevoel mij niet gerust" zeide zij. „TJ moet eens op een namiddag een bezoek' bij mij aan huis komen brengen, dan 'kunnen we rustig praten. Maar er is toch nog één vraag, die i'k1 u "wil doen Louis keek herhaaldelijk naar ons'. Ver- lel me eens, heeft hij u iets inedegedééld 'omtrent den heer Bar tot en mij?" „Niets" antwoordde ik' „dan dat de heer Bartot een eenig|e positie inneemt in sommige 'kringen te Parijs en dat hij iemand was, wien men 'liefst niet on aangenaam moest zijn." „Werkelijk niets anders?" „Neen, werkelijk niet." „Ik zag, hoe hij! ons aan u aanwees", merk'te zij' op. „Ik had hem gevraagd mij! de mooiste vrouw in de zaaJl te wijzen." 1 Hoofdschuddend antwoordde zij: „U is een veel te groot hofmaker voor een Engelsch'man. U meent toch niet wat u zegt." f „Zelfs een Engelschman kan de juiste woorden vinden, wanneer hij daartoe 'n gerechte aanleiding heeft." Ik' maakte een gebaar alsof ik haór handen weder wilde vatten, maar zij trok ze terug en vroeg mij! plotseling: „Wanneer keert u naar Engeland te rug?" niet willen overgaan tot het aanschaffen van zulk een spuit. Ook de heeren Gel dof en v. S 1 u ij s waren van hetzelfde gevoelen. De heeren De Visser en Houmes vreesden dat de motorspuit waarmede gedemonstreerd werd te wei nig capaciteit zou hebben bij blussching van een g.rooten brand. De v o o r z. stel de daarna voor: ten eerste te vragen aan de Kon. Ned. Brandweervereeniging om het rapport spoedig te mogen ont vangen, verder een spoedig en ernstig onderzoek in te stellen naar de mogelijk heid van voldoende watervoorziening bij brand door het maken van brandputten of anderszins en wanneer deze kwesties voldoende zijn opgelost te beslissen of een motorspuit zou worden aangeschaft. Dit voorstel werd met algemeene stem men aangenomen. Nadat daaromtrent verschillende be sprekingen waren gevoerd, werd op voorstel van den heer Elout besloten P. Meijer gedurende twee halve dagen per week bij de gemeente te werk te stel len, zulks in verband met een in de vo rige vergadering genomen besluit. De heer de Visser vroeg, of de nieuwe verharde Westweg c.a. reeds door de gemeente was overgenomen, waarop de v o o r z. antwoordde dat daar tegen bij B. en W, thans nog bezwaar be stond in verband met het tijdstip waar op het herstel van dezen weg heeft plaats gehad. De heer Houmes vroeg inlich tingen omtrent de tijdstippen van land- houwverlof. De v o o r z. antwoordde dat dit verlof op de Leerplichtwet steunt, en volgens de verordening voor kinderen in Domburg wonende, al bezoeken zij ook een school in een andere gemeente, kan worden verleend van 115 Mei en van 1530 September. Verder vroeg de heer Houmes streng toe te zien bij de te houden schouwing der wegen. De heer G e 1 d o f verzocht beter onderhoud van de omheining van de oude begraafplaats en van de Kanonweidestraat, terwijl hij de aandacht vestigde op den slechten waterafvoer, hoek Duinstraat-Heeren straat. De heer v. S 1 u ij s zeide, dat reeds met den gemeente-opzichter de verbetering van den hoek Duinstraat is besproken, dit zal geschieden wanneer de Schuitvlotstraat verder wordt be straat. De slechte toestand van de om heining van de begraafplaats wordt voor al veroorzaakt door kinderen die steeds door alles stuk maken. Nadat den heer Geldof op zijn verzoek nog enkele inlich tingen waren verstrekt inzake over neming van de electriciteitsvoorziening door de P.Z.E.M,. werd de vergadering gesloten. Gemeenteraad van Veere. Woensdag j.l. vergaderde de gemeen teraad, waarin werd medegedeeld, dat Ged. Staten geen bezwaar hebben te gen de aanstelling van burgemeester H. Dronkers als plaatsvervangend secretaris. Van de schietvereeniging „Prins Hen drik" was een schrijven ontvangen dat deze vereeniging besloten had tot ontbin ding en dat zij verzocht haar medailles te mogen afstaan aan de Oudheidskamer, welk verzoek werd ingewilligd. Van notaris L, A. Beth te Ovezande wes bericht ontvangen dat burgemeester Richel van Borssele zijn collectie oud- porcelein had vermaakt aan de gemeente Veere; behoudens nadere goedkeuring van Ged. Staten werd dit legaat aan vaard. Van P. Cevaal was een schrijven inge komen, dat hij bereid was a 25 per jaar overpad te verleenen over zijn eigendom bij den Fontein. De gemeenteraad besloot hierop niet in te gaan, en evenals nu, 10 te geven. Vastgesteld wordt het kohier van de hondenbelasting tot een bedrag van f 189. Van de vereeniging voor Geref. school onderwijs was bezwaar gemaakt tegen 't besluit van 24 Febr. 1930, omdat de re kening over 1928, die daarbij in aanmer- „Ifc vermoed morgen,, wanneer ik dan tenminste nog op vrije voeten ben." „Op vrije voeten?" herhaalde zij hoo- nend. „Als u beschermd wordt, wie zou het dan wagen u een haajr te 'krenken? Mijnheer Decresson laat de gansche po litie naar rijn pijpen dansen en als dat nog niet voldoende zou zijn, dan zou de heer Bartot u zelfs uit de 'gevangenis 'kunnen redden. Neen u is volkomen veilig, mijnheer, zelfs al bleef u hier. Ik denk dat het Louis isi, die -u liefst naar Fngeland terug zou zien gaan." r„In ieder geval is het bijna 'mijn tijd offl naar huis te gaan. Ik meen dat hel verstandig zal zijn terug te keeren, al zou i'k op dit oiogenblik groote neiging gevoelen nog wat te 'blijven." „Maar intus&chen vertrekt u toch mor gen. Ik zou u evenwel toch' nog ''wat willen vragen „Wiat u wil", verklaarde ik. „Gaat u alleen naar Enigeland „Ik vrees van wel, tenzij u Zij hield haar band voor mijn mond en Vervolgde: „Kent u misschien dien bejaarden heer met dat mooie meisje;, dat in den. af- geloopen nacht tegenover hem zat? De heer Delora en zijn nichtje?" Op net ooigenhlik, dat zij mij die vraag stelde gevoelde ik mij in eens overtuigd dat mijn eventueel antwoord voor haar van de grootste beteekenis was. Zij wist haar ongeduld handig te verbergen, maar ik was mij er van bewust ,dat ;ik[ hm'de een of andere reden naast haar zat en- king was genomen, nog niet is goedge keurd en die van 1927 had moeten wor den genomen. Genoemd besluit werd nu ingetrokken en besloten een bedrag van 680.80 beschikbaar te stellen. Omtrent het bezoek van den Minister van O., K. en W„ deelde de voorzitter mee, dat voor de herstelling van het raadhuis de regeering steun wil verlee nen en dat nu het best zal zijn af te wach ten op welke wijze die zaak daar zal wor den behandeld. De voorzitter deelde mede, dat door een belangstellende dame, mej. Klein- hens, te Arnhem, een bedrag van 500 was beschikbaar gesteld. Ook meende spr. dat meer kan worden gedaan om het be zoek aan de Oudheidkamer te bevorde ren en vraagt tot het maken van recla me te mogen beschikken over een bedrag van hoogstens 200, hetgeen wordt toe gestaan. ZUID-BEVELAND. Breede Watering bew, lerseke. GOES. Gistermiddag is in de Prins van Oranje te Goes de algemeene vergade ring van ingelanden van het Waterschap de Breede Watering bewèsten lerseke gé- houden onder voorzitterschap van dijk graaf C. D. Vereetce. Bij de opening wa ren aanwezig 62 personen, uitbrengende 93 stemmen. De voorzitter deelt o. m. mede, dat Ged. Staten hun goedkeuring' hebben ont houden aan het besluit tot heffing van dijkgeschot voor de gebouwde eigen dommen, aangezien geen juiste wijze van berekening is toegepalst. Het Bestuur zal in een volgende vergadering met nieuwe voorstellen komen. Ook zegt de voorzitter dat het grond werk aan de Schoorsche sluis zich goed heeft gehouden. In behandeling komt een voorstel om het Bestuur te machtigen eenig'e stroo- ken grond in de gemeenten Kloetinge en Goes te mogen onteigenen in verband met het delven van de Oude Leiding van 1830. De voorz. zegt in verband met enkele opmerkingen, dat alleen de mac h- t i g i n g' tot onteigening wordt gevraagd'. Spr. hoopt, dat de eigenaren nog lot een billijke oplossing zullen medewerken. Het voorstel wordt tenslotte z.h.st. aangenomen In behandeling 'komt nu de begroo ting 1930—1931. 1 1 |i Voor de commissie van onderzoek rap porteert de heer .1. Wisise. Op de be grooting kamen geen buitengewone wer ken voor. Allesi is beperkt tat het aller noodzakelijkste in verband met de tijds omstandigheden. Het geraamde goed slot ten bedra ge van f 37.000 schijnt vrij belangrijk; echter zal er een vrij groot tekort ^.ijn. Het herstellen vm de Schoorsche Sluis zal ongeveer1 f $0.000 'kosten. De dijkval aan den Willem Anna-Polder 'kostte de Breede Watering f 4105. Het onderhoud der wagen vorderde ook meer geld dan begroot was. Van de .opgenomen leening moest rente betaald worden en ten slot te Viel het goed slot van het horigedieinjst- (jaafr1 f 18.000 tegen tengevolge van de in 1928—'29 uitgevoerde herstellingen aan de Schoorsche Sluis. Dat nu toen! f 37.000 over is', komt om dat van de opgenomen leening voor bui tengewoon delf werk slechts f 7000 is fgehruikt en de novengenoemde uitga- ren ook uit de opgenomen f 84.000 be streden werden. Aangezien indertijd In gelanden het Best uur een crediet van f 30.000 toe stonden -cm de sluis ie 'Scho re te repareeren, maar de middelen niet hebben aangegeven, waaruit dit moest. geschieden, meende het bestuur, (dat 't het allervoordeeigste was, het her stel te betalen van hel voor delfwjork 'opgenomen ,doch daarvoor nSet gebruikt wordende geld. liet Bestuur stelt daarom voor om 'k'el ter wille van een antwoord op die vraag. „Ik héb vannacht hun nalmfen voor de eerste maal van mijn leven gehoord", verklaarde ik, „en Louis heeft mij' het een en ander omtrent hen medegedeeld." Zij keek 'mij eenige oogenlblik'kten aan- dacbtig aan, alsof zijl niet zéker was', dat ik de waarheid had gesproken. „Maar mademoiselle", zeide ik met iets verw ij tends in mïjn stem, „laten we die dingen nu laten rusten. Die Delora's Louis, en mijnheer Bartot laten mij ab soluut 'koud. W,at er in den afgeloopen nacht is gebeurd, behoort tot het ver leden, lalen we het nu eens over ons zelf hebben." Plotseling stak zij' een vinger omhoog terwijl zij met een stem, waaruit angst sprak, riep: „Luister eens!" Zij snelde naar het venster en 'keek buiten. Op straat beneden Voor het res taurant stond ee:n auto 'met gele wielen stil. I'k keek over haar schouder en zij' glreep mij bij den arm. „Daar is Bartot" riep zij. „Hij staat stil voor de zijdeur. Iemand moet hem medegedeeld hébben, dat ik hier was. Mon Dieu! Zijn auto staat stil." i t „Mademoiselle" zeide ik „alls1 de heer Bartot uw minnaar is, dan mag u 'dank baar wezen, dat u zich niets heeft te Verwijten." Ik trok aan de 'bel en zij keek tmïj een oogenblik werkelijk verschrikt aan. Blijkbaar begreep zij niets van mijn hou ding. Uit mijn achterzak haalde ik een (Ingez. Med.) (Ingez. Med.) de in 1929—'30 geleende f 84.000 le be schouwen als te zijn opgenomen voor delf- en andere werken en in 1931'32 het bedrag, dat zal noodig zijn oto' de voorgestelde bedelving ten einde te bren gen, op te nemen (ongeveer f 32.000). Na kórle discussie wordt de begrooting vastgesteld met een eindcijfer van f 254.971. He£ igéschot wordt bepaald op f 22.50 voer de schotbare gronden (en Op f 10.50 voor de vronen. De post onvoorzien is groot f 20.524. Bij1 het opmaken Van drie aanbevelin gen, elk van drie personen, ter voor ziening in de periodieke aftreding van de heeren C. van Liere, W. van Liere en werden de aftredenden wederom no. 1 geplaatst. NOORD-BEVELAND. WISSEKERKE. Woensdag hield het Groene Kruis een algemeene vergadering in de openbare school te Kamperland. Uit het jaarverslag bleek dat het aan tal leden thans bedraagt 594, contribu- eerende jaarlijks 582, dat van de doch- ter-vereeniging voor wijkverpleging resp. 625 en 1026. Er waren in 1929 aan de leden 143 stuks van het materieel in gebruik gege ven, waarvan er 30 stuks door nieuwe vervangen moeten worden. De wijkverpleegster-huisbezoekster had 1096 bezoeken gebracht in 58 gezinnen. In verschillende gevallen was verbete ring der ventilatie in slaapvertrekken aangebracht. Er hadden 5 ontsmettingen plaats en er was aan 14 gezinnen ver goeding gegeven wegens kosten van het bezoeken van het consultatiebureau te Goes en Middelburg. In October 1929 heeft de vereeniging een centraal magazijn in gebruik geno men en in Maart j.l. in eigendom verkre gen. Het leeuwenaandeel der kosten daarvan werd verkregen door de uitgifte van kleine aandeelen rentende 3 pet. Wegens vertrek van den vorigen se cretaris ds. v. d. Linde, ontstond een va cature, die tijdelijk vervulcT werd door de bestuursleden Swenne en Maris, ter wijl de eerste, die als bestuurslid wensch- te af te treden, thans wordt opgevolgd door ds. Louwerse. De mede in den loop van '29 vertrok ken voorzitter arts P. J. Fret, werd thans definitief vervangen door den heer Bruijn- zeel. Van de vier periodiek aftredende be stuursleden werden de heeren Schippers, Van Hee en W. C. Noordhoek, herko zen, in de plaats van den heer J. M. Noordhoek, die niet meer in aanmerking wenschte te komen, werd gekozen de heer G. Flipse te Kamperland. Besloten werd dat de vereeniging zou toetreden tot de Prov. Vereeniging ter Bestrijding der t. b. c. THOLEN. ST. ANNALAND. Op Woensdag 9 April kwamen onder leiding van den heer J. F. Brooymans een 30-tal leden der Z.L. M., uit deze en naburige gemeenten bij een, ter bespreking van het nut en voor deel van 'het oprichten alhier eener Vei- liuigsvereeniging. De algemeene secretaris der Z.L.M. de heer ir. Sieibenga en de Rijlkstuinbouw- kleineu revolver voor den dag', dien ik nauwkeurig inspecteerde. Er werd hard op de deur geklopt en buiten klonken stemmen. De heer Bartot kwam binnen in een ge'kleede jas, die hemi te klein was, en met een das, welke ©en tikje) jte groot was. Toen hij oms zag, deinsde hij met een tooneelgébaar terug, uitroepend: i„S.uzette! SuzetteHEn u, mijnheer" liet hij er op volgen, zich tot mij' 'wen dend. Hij sloeg de deur dicht en plaat ste zich met den rug er tegen aan. „Wat voor den duivel beteekéntdat?" vroeg hij, ons 'beurtelings aanziend. Ik' haalde de schouders op en ant woordde „Vraag dat aan mademoiselle; zij is, naar ik' meen, een bekende van u. Wfat mij' betreft „Ik heet Bartot mijnheer", riep hij toornig. „Een mooie naam" antwoordde ik, „maar mij volkomen onbekendIk be grijp echter niet, wat u het recht gééft een cabinet particulier binnen te drin gen." Hij lachte luid en riep: „Binnendringen? Neen, dat is een ver keerd woord. Binnendringen, als ik u heiden hier bij elkaar vindt?" Ik wendde mij tot de jonge dame, die met haar zakdoek voor de oogen gedrukt nog steeds blijken gaf dat zij doodelijk verschrikt was. (Wordt vervolgd.)

Middelburgsche Courant | 1930 | | pagina 5