PUROL bij Rnwe Handen. Doos 30 et. KUNST EN WETENSCHAP LANDBOUW LEGER EN VLOOT GEMENGD NIEUWS. Van onze adverteerders. BEKENDMAKINGEN (Ingecc. Mod.) prijs. Een vorige maai was prijsopgaaf verstrekt en is het voorste! nachtverlich ting verworpen, daar hel met te groote kosten gepaard ging, in ieder geval zou geweuscht zijn om bericht van den Raad van Bestuur af te wachten. Na verdere bespreking trekt de heer iB c c v zijn voorstel i,n om te wach ten op hel a-esu!taat dat bereikt wordt met den Raad van Bestuur N.Y. P.Z.EM. en de kostenberekening. Aangaande de voorgestelde ophef fing stembureau te Kruisdijik deelt de voorzitter mede, dat eerstens thans door annexatie van een gedeelte van Groede bij Breskcns, hel aanta! kiezers voor stemdislrict 2 zeer verkleind is en ten tweede weegt het voordeel van hel heb ben van een tweede stembureau niet op tegen de uitgaven, welke hieraan zijn verbonden. Voorts wordt voorgesteld om stembureau 1 niet meer te doen zijn op het gem. huis doch in het gebouw voor Chr. belangen in de Achterstraat alhier, ontreden hel trappen klimmen op hel gem. huis voor velen een groot be zwaar is om hun stemplicht te ver vullen. Kan de Raad hiertoe besluiten, dan is ook dit euvel verholpen. Aan huurprijs zal per gelegenheid moeten worden betaald f 10 waarvoor het lokaal tevens tevoren wordt schoongemaakt na afloop der verkiezing. liet voorstel wordt met algemeene stemmen goedge keurd, waarop de verordening wordt vastgesteld. De rekening van hel Burgerlijk Arm bestuur over 1929 wordt goedgekeurd in ontvang op f 1.460. 1529, ih uitgaaf op -zorg voor een goede spijsvertering door Sinds lOOjaar onovertroflen bij moeilijke spijsver tering, maagpijnen enz 250 gr il. 0,60 Tabletten a 0,25 en fl. 1,20. Slechts echt in blauwe verpakking met hel portret van den uitvinder. Monsters gratis en franco van den hoofdvertegenwoordiger B-de Srtilïi. Amsterdam-Oost, Uiraaeusparkwce !8 (Ingez. Med.) PROV. STATEN VAN ZEELAND. De Agenda. De agenda van de a.s. buitengewone zitting der Prov. Stalen van Zeeland van 18 Febr 1930 bevat: Mededeelingen van, (led. Stalen om trent: a. herziening van de tarieven 'van den Provincialen stoombooldiensl op de YVester-Scheide b. de motie-Wallieu betreffende liet directorium voor de Provinciale stoom- hoootdienslen; c. overdracht van het bedrijf van de electrische tram van Ylissingen naar Middelburg; Voorstellen van Ged. Staten tol wijziging van het Prov. wegenplan voor Zeeland; verhooging van hel sublsidie 'in do kosten van oprichting van een R. K. Landbouwwinterschool te Hulst; afwijzing van het verzoek van de Ne- derlandsche Unie van chauffeurs en o\crig automobielpersoneel en van den Nederlandschen bond van particuliere chauffeurs, om -vrijstelling van leges bij vernieuwing van rijbewijzen verleening van een erediet aan de N.Y. ,,P. Z. E. AI." voor overneming en ,ex- ploilalie van de electrische centrale te Neuzen; verlecning van een credieL aan de N.Y. ,,P. Z. E. M." voor uilbreidingsïwerken in verband meL de electrische centrale te Ylissingen; verlecning van een erediet aan de N.Y. „P. Z. E. M.' ten behoeve van het ver strekken van huurkoopin'stallatics; verlecning van een crediel aan de N.Y. „P Z. E. M.'- voor overneming van ide laagspanningsnetten der gemeenten Schoondijke en Philippine; verleening van een credieL aan de N.Y. „P. Z. E. AI." voor overneming' van het laagspanningsnet der gemeente St.-.lans steen; rfwfioogiiig van hel erediet, verleend bij besluit der Staten van 20 December 1927 no. 21, voor den bouw van dienst- lokalen le Ylissingen ten behoeve van den Provincialen stoombooldiensl op de AVester-Scheide wijziging van de Prov. begrooting voor 1929 en 1930. Electrificatie Middengroep. Ged. Stalen schrijven Prov. Stalen- Bij besluiten van 3 Dec. 1929, .hebben Prov. Stalen aan de N.Y. „P. Z. E. AI." een nader erediet verleend van 375.000 gulden. Yan dit bedrag was f 300.000 meer in het bijzonder bestemd voor uit breiding van de centrale le Vlisisingjen. Aanleiding daartoe waren het steedis toenemende del)iet der ven/nootschap en de daarmede gepaard gaande eisch van capacileitsverhooging der centrale. De vennootschap ziel zich ook thans we derom voor min of meer belangrijke uitgaven geplaatst om hare centrale, in verband met het inrriiddels nog toege nomen en in de nadere toekomst nog steeds te verwachten omvangrijker wor dend debiet, blijvend op de noodig-e ca paciteit te houden en van de daarvoor vereischte inrichtingen te voorzien. Zoo is nog onlangs de noodzakelijkheid Aangetoond van een regenbak mét een inhoud van pl.m. 200 kub. AL, welke een uitgave van pl.m|. f 8.000 zal vorderen. De thans aanwezige regenpak is niet langer voldoende, om hij de vernoogdie productie te 'allen tijde over voldoend suppleliewater te kunnen beschikken. Weliswaar kan voor dit doel boven dien leidingwater worden gebezigd, doch daarmede zijn niet alleen aanzienlijke uitgaven (pl.m. 1' 600 's jaarsi) gemoeid, invaar ook komt daarbij nog, dat dit water een ongunsligen invloed beeft op den levensduur der ketelpijpen. Is deze uitgave dus van min of meer dringenden aard, daar naast staan an dere gevallen van noodzakelijke uitbrei ding. waartoe in de naaste toekomst me de zal dienen le worden, overgegaan, naar gelang de behoefte daaraan zich zal doen gevoelen in verband met de nog immer te verwachten stijging van hel debiel. Hel zal dan veelal voorkomen, dat maatregelen zullen moeten worden geno men. welke met het oog op den langen levertijd van vele apparaten en mate rialen geen uitstel van eeniige -maanden gedoogen. wat niettemin het geval dreigt le zijn, zoo de vennootschap reeds niet terstond over de daarvoor benoodigde middelen beschikt. Zoo komt bij het toenemend kolenver- bruik meer en meer hel vraagstuk van het mechanisch lossen der kolen naar voren. Uiteraard zal hiertoe weliswaar niet worden overgegaan, vooraleer dit systeem voordeelen biedt boven het lossen met de hand, doch, wanneer dut oogenblik een maal gekomen is, zal ook terstond tot mechaniseering moeten kunnen worden overgegaan. Ook zal binnenkort uitbreiding noodig zijn van de kantoorruimte te Ylissingen voor den technischen dienst. Daarnaast zijn van Lijd tol Lijd kleinere uitbreidingen noodig met betrekking tot kolen- en aschlran,sport, meelinrichtingen kableeringen en andere werkzaamheden, die niet alle op zichzelf eene afzonder lijke credielaanvrage wettigen. Hel mag dus alleszins gewen.scht voor komen. dal de vennootschap reeds tijdig over de daarvoor noodige middelen be schikt. Yoor een en ander wenscht de ven nootschap thans verhooging van hel haar reeds verleende crediel met f 100.000. Ged. Stalen stellen voor die te verleenbn. Wijziging Prov, begrooting, Yoorts zijn nog aan de orde wijzigingen in de Prov. hegrooling 1929. waarvan wij vermelden een verhaoging met 8.600 gulden lot f 23.725 derhalve) van den post der uitgaven kosten van verbetering van den straatweg Middelburg Koude - kerke. met zijtakken. Tol lieden is uit gegeven f 23.647.95 ol f 8.522.95 meer dan de raming. En wijzigingen in de be.grooting 1930. waarvan wij mekten de verhooging met f 3.150. van den post der uitgaven, kos ten van hel maken van een nieuwe aan'egplaats te Hoedekeiiskerke t b. v. den Provincialen stoombootdieinist. MeL ingang van 16 Febr. a.s. is voor dit werk een tijdelijke ingenieur aangesteld op een wedde van i" 300 's maandis. Een graf bij de sphinx in Egypte gevonden. Uit Cairo wordt gemeld, dat twee werklieden Zaterdag bij toeval een prach tig ongeschonden graf hebben ontdekt in de nabijheid van de sfinx. Het is geen koningsgraf, inaar waarschijnlijk we! van den opperpriester, want er zijn 30 beeld jes en teekeningen gevonden van pries terlijke handelingen. De mummie zelf was goed geconserveerd eu ial van gou den kettingen en voorwerpen, bij den of ferdienst in gebruik, zijn bij de kist ge vonden. Het graf omvat tachtig kleine vertrekken, die door 30 gangen met el kaar verbonden zijn. 0 Romeinsch kerkhof gevonden. Onder de gemeente Elsloo nabij Beek (Limburg) is gisteren na een langdurige afgraving een Romeinsch kerkhof gevon den, waarin een half dozijn graven met rijken inhoud werden opgedolven. Men heeft o. a. munten en fibula's ge vonden. Al deze voorwerpen wijzen er op, dat men hier te doen heeft met een kerk hof, waar gegoede personen uit den Ro- meinschen tijd begraven zijn. Bond van Zuid-Bevelandsche Paardenfokkers. iGislermiddag werd in de- melksalon „de Landbouw" le Goes de algemeene vergadering van den Bond van "Zuid- Bevelandsche Paardenfokkers gehouden Voorzitter was de heer P. Dekker te Borsselen. Na afhandeling der ingekomen stuk ken volgde rekening en verantwoording over 1929 De ontvangsten bedroegen f 496.291/2, de uitgaven f 123.50, zoodat er een.batig saldo was 'van f 372.791/2- De bestuursleden C. Zandee en J. Q. C. Peman Kakebeek'e, werden herkozen. Hel bestuur stelde voor in dat jaar drie keuringen le honden van hengsten en merries geboren in 1928,'29en'30en hengsten en merries met afstammelin gen. Dit werd aangenomen. Be-slotefn werd geldprijzen voor de le en 2e prijs- winners beschikbaar te stellen. Een (voorslel-Goetheer om in Goes de keuring te houden werd aangenomen. De juryleden zullen door het bestuur worden benoemd. Bij de rondvraag werden allen opge wekt op a.s. Vrijdag de vergadering van het Trekpaardenstamboek bij te wonen. Hr. Ms. torpedobootjager Kortenaer, op weg naar Ned. Indië, is 8 Febr. te Aden aangekomen. O Marine-nieuws uit Indië. Aneta meldt uit Batavia. In de AI. ,V. A. nopens de Marine spreekt de regeering de verwachting uil, dal de kruiser Su matra 1 Juli weer gereed zal zijn om le varen. De regeering deelt mede. dat zich aan boord van den onderzeeër K XIII inder daad een geval van paging lot brand stichting heeft voorgedaan. Dat de bran den p het Marine-Etablissement le Soe- rabaja aan moedwil te wij teil zouden zijn geweest, is haar niet gebleken. Aan boord van een torpedobootjager zijn ge vallen van sabotage ontdekt, waarvan de daders niet zijn gevonden. De personen, verdacht van de brand stichting aan boord van Ilr. Als. onder zeeër K XIII, zijn van inheemschen land aard. De zaak tegen hen is nog -in behan deling. Ten aanzien van de personeelsvoorzie ning spreekt de regeering de verwachting uit, dat het inlandsch personeel in het ■jaar 1934 ongeveer voltallig zal zijn. Zij wijst worts op de billijkheid den be woners van Nederlandsch-Indië lot ze kere mate aandeel le geven in de défén- sie ter zee. DRAMA TF, EINDHOVEN. De kostganger van hel gezin Reymer.s in de Spireastraat 22 te Eindhoven trol' Dinsdagmiddag bij zijn thuiskomst op de bovenverdieping do 21-jarige dochler Irma en de 39-jarige huishoudster Eliza beth Lange in afschuwelijk verminkten loe.-da.nu aan. Naar ai.ie waarschijnlijk heid waren zij door A. Rcymers. den vader van Irma. met bijlslagen vermoord. Daar na heelt de man de hand aan "Zichzelf geslagen door de slang' van de gasleiding in zijn mond te nemen. Hij leefde nog; de onmiddellijk ontboden politiecommis saris lieL geneeskundige hulp inroepen, doch inmidde's overleed Reymer.s. Nader wordL nog gemeld Men vermoedt, dat de moordenaar zijn (Slachtoffers met een hakbijl heeft over vallen en op hel achterhoofd heeft ge slagen, terwijl dezen op het atelier zich met naaiwerk bejzighieiden. De dochter van den moordenaar was n.J. cos lu mi ere. Yooral de dochter heeft hij vreeselijk toegetakeld. Typeerend is. dat hij een wond, op den arm van de huishoudjster toegebracht, heeft verbonden. Na zijn misdaad heeft hij vermoedelijk beide lij ken door het huis gesleept en zich daar bij bediend van een koord, hetwelk be- bebloed is teruggevonden. Dit koord heeft hij waarschijnlijk om de halzen v,an zijn slachtoffers gestropt. Hij heeft de lijken zorgvuldig gewasischen, ze daarna weer naar het atelier gesleept en geheel ont kleed, waarna hij ze in een wit laken heeft gewikkeld en ze op matraseen op den vloer heeft gelegd. De kleeren en de bijl zijn op den zol der teruggevonden. De kleeren 'bleken gescheurd te zijn, hetgeen er op wij&t, dal er een worsteling Tieeft plaats gehad. De moordenaar is in de keuken, jgaan zitten en heeft een gasislang, welke aag de gaskraan verbonden 'was, in, .den mond genomen. De kostgangers sloegen bij hun thuiskomist hem de gasslang uit den mond doch dit baatte niet meer, daar de man den geest had gegeven. Naderhand von den de kostgangers de twee lijken op het atelier. Het was bekend, dal de man 111 finan- cieele moeilijkheden verkeerde. Hel Vaderland verneemt De verdenking valt op een der kost gangers. een zekeren P., die sinds dien middag voortvluchtig is. Het schijnt, dat de dader R. een slang in den mond heeft geduwd om den schijn van zelf moord te wekken. De politie stelt een nader onderzoek iin. I f 2000 GESTOLEN. Dieven hebben zich loeg; ng verschaft lot hel school gebouw voor de gtrafisclie vakken te Utrecht. Aan de achterzijde werd'n ruil ingestegen, waarna men een deur, die in een der gangen uitkomt, kon ope nen. Vervolgens hebben de indringers zich naar de portiersloge begeven, waar sleutels werden bewaard. Hier heeft men den sleutel van de directeurskamer op gezocht en daarmee het werkvertrek ge opend. Alle kasten wei-den nagezocht; een lessenaar mei klapdeksel \yerd open gebroken. De totale Uuil uit diverse pol- (jes bedraagt ruim f 2000. De dieven heb ben vermoedelijk bij het licht van een kaarslantaarn gewerkt, daar kaarsvlekken op den grond zijn gevonden. Het schoolgebouw is gelegen aan den ïutphaascheweg en wordt aan de ach terzijde door een ommuurden tuin be grensd. Door over dezen muur Ie klim men, hebben de inbrekers gemakkelijk werk gonad, daar alle gerucht naar bui ten werd gedempt. Bovendien schijnen zij met de plaatselijke omstandigheden bekend le zijn geweest. BRANDSTICHTERS. - In verband met de vermoedelijke brandstichting Vrijdag avond in een rijwielzaak le Deventer kan thans nader worden gemeld, dat het voortgezette onderzoek van politie en justitie tot resultaat heeft gehad, dat de 'beide verdachten oen volledige be kentenis hebben afgelegd. 100-JARIGE OVERLEDEN. - Te 01- de broek is in den ouderdom van 100 jaar overleden de heer Beerd JAkSter, oudste inwoner der gemeente. BROEDERMOORD. Onlangs is bij Gelscnkirchen de romp van een man uit het Rijn-Hernekanaal opgehaald. Aan het lijk ontbraken het hoofd en de beenen en armen. Uit het onderzoek is gebleken dat de jonge man enkelfö maanden geleden uit een verbeterings- geslicht was ontslagen en daarna bij zijn moeder, een weduwe, een 23-jarige zus ter en een paar jongere broertjes en zusjjes le hebben gewoond. De jonge man moet alle leden van het huisgezin sinds zijn terugkeer uit het verbeler- gesticht op onmenschelijke wijze hebben behandeld. Op 30 November j.l. heeft daarop zijn oudste zusier hein; terwijl hij sliep, den schedel mei bijlslagen ver brijzeld. Met liaar''moeder heeft ze daav- na het lijk in stukken gesneden en het hoofd verbrand; de overige deelen wer den in het Rijn-Hernekanaal geworpen. Moeder en dochter hebben een volledi ge bekentenis afgelegd. AUTOBUS IN RAVIJN. I11 de na bijheid van Laibach Ljubljana) in do Krain is een autobus tengevolge van een defect ami de stuurinrichting in eeto afgrond geredenHet voertuig sloeg eenige malen over den kop en werd geheel vernield. Van de twintig inzittenden werden ze ven personen gedood en drie zwaar ge- twond. rijstraat M 116 zilv. broche, F, Bos dijk, Veersche weg T 52 knipmes, Dr. Orbaan, Dam Z.Z, damesbont, mej. v. Heusden, Lambrechtstraat L 88 zak doek, de Munck, Bagijnhofstraat E 158 belastingmerk, Heijstek, Hendrikstr. W 65 tabakspijp, A. v. d. Berge, L. Breestraat O 181 damesrijwiel, M. J. Moes, Schuttershofstraat K 119 - kin derhandschoen, C. Klap, Vlasmarkt K 155 heerenhandschoen, J. Kars, Lange Giststraat F 175 kindertaschje m. inh., Munnik, Veersche singel S 34 paar glacé handschoenen, Dorleijn, 't Zand D 50 schaartje, A. Minderhout, Vlissing- schestraat K 44 4 plakzegels, Schel- lings, Armen. Schuitvlot Q 266 redicu- le met inh., Frelier, Noordsingel S 159 glacé handschoen, Hubrechtse, Loskade P 253 grijze handschoen, v. Leeuwen, Kuiperspoort. Inlichtingen aan het B. v. P. alleen Zaterdags tusschen 7 en 8 uur n.m. voor de gevonden voorwerpen, die op het bu reau zijn gedeponeerd. „Drijvend landhuis" voor menschen die langs een rivier wonen. Rijst bij een overstrooming. Een uitkomst tijdens het regenseizoen. (Humorist). Abdijsiroop-bonbons. De firma L. I. Akker te Rotter- d a m, die reeds .vele jaren de bekende Abdijsiroop vervaardigt, brengt thans bonbons in den handel, die bestaan uit „gestolde Abdijsiroop". Het was een zware technische opgave, deze bonbons te vervaardigen, maar dank zij een mo derne machinale fabricage, is men er ten slotte toch in geslaagd. Alles gaat auto matisch en de „stolling" der Abdijsiroop geschiedt in geïsoleerde ruimten, waar dag en nacht een temperatuur van 120 0 Fahrenheit heerscht. Verpakkingsmachi nes voeren het voleindigde product naar handige ronde oranje blikken doozen, waarin de bonbons in den handel worden gebracht. GEVONDEN VOORWERPEN. Als zoodanig zijn aangegeven de na volgende voorwerpen, welke terug te be komen /ïj.n: a. Op hel bureau van politie: Knipmes diverse sleutels kinder' portem. met inh. graanzakje pas poort t. n. Jacobus de Feijter regen mantel zilv. broche rijwielpomp knipmes stropdas met speld, dames- i portem. met inhoud. b. Bij particulieren: Kaart van „Ik kijk wel uit", A. Dol, Vlasmarkt 151 huurboekje, M. Reijn- hout, Breestraat O 151 autoband, Van Schaik, Arn. pad handschoen, Dorleijn 't Zand D 50 springtouw, J- Roskam, Heerenstraat H 32 kinderdas, I. C. Pluijmers, Houttuinen Q 36a spaar- briefje, Pattenier, Bellinkstraat G 179 bos sleutels, B. van latenhove, Klein- Vlaanderen M 106 schooltasch, N. de Boer, Zach. Jansenstraat W 195 kin- derportemonnaie, C. Wondergem, Pen ninghoeksingel L 72 R. K. medaillon, A. de Leeuw, Arn. pad T 107 dames- taschje, Verhage, N. Oosterschestraat N 113 kinderportem, D. Gillisse, Volde- LIJST YAN EIGENAARS OF BEHEER DERS VAN PAARDEN. De Burgemeester van Middelburg maakt bekend, dat van af heden tot 28 Eebr. 1930 voor een ieder ter Secretarie, der (gemeente ter inzage 'is neergelegd tde alphabetise he lijst houdende de namen der in deze gemeente metterwoon 'ge vestigde eigenaars of beheerders van een of meer Ier vordering en ter 'keuring aan le bieden paarden, opgemaaktin- violge artikel 17 van het Inkwartierings- tbasluit Middelburg, 7 Febr. 1930. De Burgemeester voornoemd, P. DUMON TAK. DIENSTPLICHT. Uitspraken inzake vrijstelling. De Burgemeester van Middelburg brengt ter algemeene kennis, dat om trent aanvragen om vrijstelling van den dienstplicht betreffende de bier onder genoemde personen de uitspraken zijn geschied, bij eerstgenoemde vermeld. 1. Abrahamse, Daniël, lichting 1931, vrijgesteld wegens broccL-rdienst, door den Commissaris der Koning;n in Zee land bij uitspraak van 3 Februari 1930, A nr. 57, 3e afdeeling; 2, De Bakker, Jacques Bertus, lichting 1931; Barent- sen, Hendrik, lichting 1931; Bassie, Jo hannes, lichting 1931; Burgs, Hendrik, lichting 1931; Carol, Pieter Cornelis, lich ting 1931; Castenmiller, Jacobus Theo- dorus Maria, lichting 1931; Clarijs, Jan, lichting 1931; Daniëlse, Willem Izaak, lichting 1931; van Dijk, Egidus Adrianus, lichting 1931; Van Dijk, Johannes Cor nelis, lichting 1931; Füpse. Janus Pieter, lichting 1931; Geluk, Abraham, lichting 1931; van Halen. Cornelis Christiaan Jo hannes, lichting 1931; Hondsmerk, Johan nes Carel, lichting 1931; Jellema, Willem Franciscus, lichting 1931; Jongepier, Willem Franciscus, lichting 1931; de J Willem Franciscus, lichting 1931; de Jongh, Jacob, lichting 1931; Joziasse, Willem Pieter, lichting 1931; Kampman, Huibrecht, lichting 1931; de Koning, Pie ter Cornelis, lichting 1931; de Lange, Pieter Adriaan, lichting 1931; Louws, Karei Hendrik Gerardus, lichting 1931 Matthijsse, Matthijs Pieter, lichting 1931; Neve, Piet, lichting 1931; de Nood, Cor nelis, lichting 1931; Quist, Leendert, lich ting 1931; Schutte, Pieter, lichting 1931; Stevense, Laurens Jacobus, lichting 1931; Ton, Klaas, lichting 1931; van der Veen, Gerardus, lichting 1931; van der Veen, Jacobus lichting 1931; Vermeulen, Jo hannes Cornelis, lichting 1931; Villée, Jo hannes Cornelis, lichting 1931; Visser, Pieter Cornelis, lichting 1931; de Vos, Cornelis, lichting 1931; Wattel, Jacob, lichting 1931; van der Weel, Cornelis Adriaan, lichting 1931; de Wolff, Jacobus Cornelis, lichting 1931; en Wondergem, Hendrik Pieter, lichting 1931. Tegen elke uitspraak kan uiterlijk den tienden dag na den dag dezer bekendma king in beroep worden gekomen: a. door den ingeschrevene, wien de uitspraak geldt, of door diens wettigen vertegenwoordiger; b, door elk der overige voor deze ge meente ingeschreven personen of door diens wettigen vertegenwoordiger. Het verzoekschrift, waarbij beroep wordt ingesteld, moet met redenen om kleed zijn. Het behoeft niet gezegeld te zijn. Het moet worden ingediend bij den burgemeester, ter secretarie van deze gemeente. De burgemeester zorgt voor de doorzending van het verzoekschrift aan de Koningin, die op het beroep be slist, na advies van den Raad van State, afdeeling voor de geschillen van be stuur. Indien de ingeschrevene, wien de uit spraak geldt, in het buitenland woon plaats heeft, kan, voor zoover het door dezen in te stellen beroep betreft, met overschrijding van den termijn van 10 dagen genoegen worden genomen. Zoo lang omtrent zoodanige overschrijding geen beslissing is genomen, wordt de uitspraak na het verloop van den termijn van 10 dagen als onherroepelijk be schouwd. Middelburg, 6 Februari 1930. De Burgemeester, P. DUMON TAK. Electr. Drukkerij G. W. DEN BOER Middelburg.

Middelburgsche Courant | 1930 | | pagina 6