VerstuikingenJCneuzingen? SLOANS LINIMENT DOODT PIJN SPORT De jaarlijksche uitvoering van Medio. GEMENGD NIEUWS. D.O.S.K.O. 14 3 5 Vlissingen 15 4 1 Velocitas 11 3 2 Indien een ernstige kneuzing of verstuiking U verlamt, gebruikt onmiddellijk Sloan's Liniment. Onnoodig in te wrijven, omdat het liniment van zelf doordringt. Pe inflammatie verdwijnt in een oogenblik, de opzwelling slinkt en de pijn bedaart geheel. BURGERLIJKE STAND BEVOLKING, OOST- EN WEST-SOUBURG, WAAR IS WERK? Verkoopingen - Verpachtingen in Zeeland Als Medio of officiéél Medioburgum, haar donatrices en donateurs met hun introducées oproept voor haar jaarlijk sche uitvoering, dan weet men vooruit dat iets goeds wordt geboden en het is dan ook te begrijpen, dat deze uitvoe ringen plaats hebben voor een steeds stampvolle zaal. Ook gisterenavond was dit weer het geval, er was geen plaatsje onbezet. De directeur en voorzitter, de heer C h r. J. M a z u r e, wees er bij de voorstelling van alle leden en adspiran- ten op, dat er in het afgeloopen jaar weer hard gewerkt is vooral ook door de secretaresse en sprekers mededirecteur, Spr. herinnerde aan den Morks-avond; aan den eere-avond en de wedstrijden te Vlissingen, aan de medewerkingen te Goes, *aan de tentoonstelling te Middel burg en de congressen der politieman nen en der schilders en ten slotte aan den eere-avond te Bergen op Zoom. Waar hard gewerkt wordt, is geen tijd voor een kwaden geest. Spr. hoopt dat 1930 eveneens een werkzaam en goed jaar voor de vereeniging zal zijn. Het programma werd hierop geopend met vrije oefeningen voor de heeren met een goed geslaagden groep tot slot; de jongens van de afdeeling B toonden hun kpnnen in paardspringen en besloten ook met een mooie groep. Hun collega's van afdeeling A gaven goede oefeningen volgens het systeem Niels Bukh. Nu kwamen de dames en meisjes te samen een 50-tal, op het podium en maakten alle samen een aardige huppel oefening. Zij waren echter reeds vooraf gegaan door de kleine kleuters. Deze wilden niet achterblijven, en gaven twee aardige dansjes. Twee hunner droegen een mooie bloemenhulde voor den heer Mazure aan. De meisjes gaven bij dit nummer van het programma goede dans en voortbewegingsoefeningen. De heer Cappon, die ook de drie eer ste nummers leidde, kwam nu met de jongens van B flinke staafoefeningen en daarna met de heeren werk aan de rin gen brengen, waarbij weer bleek, dat de opleiding tot goede turners door hem met succes wordt beoefend. Een nieuwigheid was zeker het vol gende nummer, waarbij de turnsters en turners te samen op het podium plaats namen en afwisselend door een lid van beide secten aan de brug werd gewerkt, onder leiding van beide directeuren. Het bracht, te meer waar het oefeningen naar keuze betrof, een aangename afwisse ling. Voor de pauze nog het keurig weer geven door gebaren van een Wiege liedje, de meisjes vertolkten dit opper best. Ook hier een welverdiende bloe menhulde aan den leider. Na de pauze stonden alle nummers in het teeken van het werk, dat den heer Mazure wel het liefst is en werd nu begonnen met een balanceeroefening voor meisjes, waarbij de rhythmica reeds tot uiting kwam. Nog meer was dat het geval bij de Hypnose, een pakkende dans, waarbij de door den heer R. de Muijnck met krachtigen steun van den heer P. Blauw ontworpen décors zeker veel aan het succes bijdroegen. Het dansje met koorden door de meisjes kwam ons voor als een zeer goed ge slaagde variatie op een van ouds be kend nummer. Het Rendez-vous door de dames ten tooneele gebracht, was nieuw en mooi. Ook hierbij deed het décor veel en dit tevens goed. Niet minder was dit het geval bij de tooneelschikking en de maskers in het laatste nummer „Indische Nacht", Waar bij een viertal heeren als het ware een krijgsdans om een kampvuur uitvoerden. Alles bijeen genomen was het weer in alle onderdeelen „af". Zij, die na dit nummer heen gingen, hadden zich uit stekend geamuseerd, Met hen, die ook het „dansje na" medemaakten, zal dit wel niet minder het geval zijn geweest. o Voetbal Zuid. 2e Klasse A. Overzicht. Het geheele programma is Zondag j.l., •dank zij het gunstige weer, afgewerkt. Enkele verrassingen zijn dat is nu eenmaal gewoonte bij voetbal niet uitgebleven. Zoo moest Zeelandia op den Raayberg tegen D.O.S.K.O. het onder spit delven, hetgeen een leelijke tegen valler voor den groen-zwarten aanhang beteekende. Mevo nam in Roosendaal revanche voor de in Bergen op Zoom geleden nederlaag. Slechts één doelpunt werd in dezen wedstrijd gescoord. Het was dan ook juist genoeg! Voorts waren de overwinningen van Middelburg op Velocitas en Dongen op de Baronie in de lijn der verwachtingen. Ook die van Vlissingen op Breda, alhoewel wij zóón groote zege der roodwitten niet hadden verwacht. De Vlissingers bleken in top vorm! De wedstrijden voor morgens Het weer staat nu wij ons weer eens aan enkele voorspellingen gaan wa gengoed aan voor den Zondag. Aller eerst staat op het programma Breda D.O.S.K.O. De bezoekende club zal hier moeten oppassen, want Breda, dat mo menteel onderaan op de ranglijst ben gelt, zal natuurlijk nog van die plaats af willen. Het krachtsverschil tusschen deze clubs zal van weinig beteekenis zijn. Daarom lijkt ons een gelijk spel letje of een kleine overwinning voor de thuisclub het meest waarschijnlijk. De BaronieVelocitas, een plaatselijke ont moeting dès, die, hoewel wij den cadet ten de meeste kans geven, juist wel eens het tegenovergestelde resultaat zou kun nen worden. Middelburg zal den strijd moeten aanbinden te Bergen op Zoom tegen Mevo. Deze jonge Bergsche twee de klasser heeft getoond haar plaats in deze,afdeeling volkomen waardig te zijn. Haar prestaties zijn van dien aard, dat onze groen-witten zullen moeten inzien, dat de punten morgen niet voor het grij pen zijn. Bij normaal verloop achten we onze stadgenooten in staat een gelijk spel te forceeren. Dongen ontvangt be zoek van Vlissingen. Indien de Schelde- stadbewoners zich met hetzelfde en thousiasme in den strijd werpen als te gen Breda, dan gelooven we vast dat zij het tot een gelijk spel zullen weten te brengen. Rest nog de wedstrijd in den Nadorst, waar het leidende T. A. C. Zeelandia met een bezoek komt ver eeren. Zouden de groen-zwarten er in slagen de a.s. kampioenen hun eerste nederlaag toe te brengen? Het zou dè verrassing in deze afdeeling zijn. We zijn benieuwd of Boor c.s. hun ongeslagen record morgen zullen handhaven. We gelooven het eerder wel als niet. Voor de 3e Klasse A spelen nog: Vlissingen IIWalcheren, ZierikzeeZeelandia II. HulstTerneuzen. De stand is thans als Gesp. gew. gel. T.A.C. 13 12 1 Middelburg 13 7 2 Mevo 14 7 1 Dongen 11 7-0 Zeelandia 11 5 2 R.B.C. 14 6 0 De Baronie 12 3 4 Bresfa 10 2 2 volgt: verl. v. t. p 0 50—12 25 4 3322 16 6 28—37 15 4 33—19 14 4 37—29 8 32—35 6 42—36 11 5 18—28 10 24—51 6 26—39 6 17—32 10 TE VUIL VOOR DE CEL. Woens dagavond werd een dronken man, een zekere G., gedomicileerd te Hulst, die zich te goed had gedaan aan spiritus, naar het politiebureau gebracht. Hij werd ter ontnuchtering in een cel gelegd, maar bleek vol ongedierte te zitten. Hij werd ontslagen, maar even later werd gecon stateerd, dat hij zich weer bedronken had. Hij werd toen per politieauto naar Den Haag vervoerd en zal daar door den Geneesk. Dienst geheel gereinigd wor den, aangezien de man wegen verregaan de vervuiling niet meer in de cel opge nomen kon worden. MISDAAD OF ONGELUK. „Blee ke Willem", een type uit de nachtwereld van Am sterdam, is op 2 Januari dood op zijn bed in een kamer aan ide Spui straat gevonden, terwijl de gaskraan open stond. „Bleeke Willemstond tijdens zijn le ven bekend als koopman en hij han delde inderdaad in gouden en zilveren voorwerpen, die een onbekende hei-komst hadaen. Hij werd geaqht er goed bij te zitten, men schatte z'ijn vermogen op f 40.000. Voorts had hij de gewoonte steeds een bedrag van eehige dui zenden guldens op zak te hebben, liet is echter aanstonds opgevallen, dat deze r-p den morgen, waarop hij doodge- vonden werd niet aanwezig waren. Ook was hij den vorigen avond ge zond en opgeruimd, naai- bed gegaan. Ven den anderen kant zijn er ook weer gewichtige gegevens, die eropwij zen, dat men hier met een ongeluk !tle doen heeft. Zoo is gebleken, dat de gas kraan, een kraan voor een leiding van een nog niet aangesloten gaskachel, zeer gemakkelijk opengaat, wat de meening zou 'kunnen wettigen, dat „bleeke Wil lem", bij het uittrekken van zijn schoe nen tegen de, 'kraan geschopt en haar opengestooten zou hebben, zonder hef op te merken. De politie helde dan ook aanvanke lijk near deze meening1 over. Tal van mededeelingen en anonyme brieven van personen, kwamen echter bij haar binnen, zoodat zij thans het onderzoek weer in andere richting her vat heeft. Tol een resultaat is men ech ter nog niet gekomen. Onder de gegevens, welke zij nader onderzoekt, behoort er ook een, volgens het welk „bleeke Willem" in verband zou gestaan hebben met den eenigen tijd geleden voorgevallen gefingeerde béroo- ving op M Koningsplein, waarbij ee,n bankjngen van een bedrag van f 65.000 (beroofd is. VLOT GEBRACHT. Het stoom schip „Benwyvis" te Terschel ling" blijkt nog zwaar lek te zijn, zoo- dat de bergingspompen geregeld moeten doorwerken. Men moet eerst nog nood- reparaties uitvoeren, voordat het schip naar een dok gesleept kan worden, Deze berging was een der zwaarste die hier in de laatste jaren werd uitgevoerd; het bijna nieuwe schip van 10.000 ton is zooals gezegd, zwaar lek. Het zat hoog op het strand en werd in nog geen vij: weken vlot gebracht. Tijdens den laat- sten storm was de toestand uiterst kri tiek, aangezien de ketels en machines ongeveer 40 c.M. op en neer gingen zoodat de manschappen moesten vluch ten in verband met het mogelijk sprin gen der stoomleidingen. Eenige uren voor het afbrengen, vluchtten nog eeni ge manschappen van boord in de mee ning, dat het schip zou zinken als het vlot kwam. JEUGDIGE MOORDENARES. - Eeni ge dagen geleden werd te Brugge 'n (oude vrou'w vermoord gevonden. j De 18-,jarige Louise Rickiere uit Oostende, die van deze misdaad ver dacht werd!, is Donderdag aangehouden, 'meldt de Brusselsche correspondent der Maasbode. Na een verhoor, dat meer d!an vier uur duurde, waarbij het ïneisfje een hee- le geschiedenis' opdischle en een vriend van haar, te Oostende als den dader (aan wees, legde zij eindelijk een volledige be kentenis af. Met de grootste kalmte ver haalde zij, hoe zij de misdaad had be gaan. Zaterdag j.l. was zij uit Oostende naar Brugge vertrokken, waar zij naar een oude vrouw, Mietje Vandlenbergh, toeging aan wie zij nog 50 francs schuldig \vas). De vrouw eischte haar geld terug, en toen zij dit niet kreeg, maakte zij 'zich kwaad, waarop Louise Rickiere vertrok en een fleschje zoutspiritus ging koopen. Hiermede gewapend, kwam zij naar de oude terug en wierp haar den inhoud van het fleschje in het gelaat, De oude vrouw greep een laken en bedekte zich daarm«ede het gezicht. Van dat eogenblik maakte het meisje gebruik cm de oude met een schoen op het hoofd te slaan. De vrouw vluchtte in haar winkeltje; Louise Rickiere haar achterna. Meteen ijzeren gewicht sloeg zij het oude mensch tot deze uitwijkend in een kelderopening viel. Ook daar volgde de jeugdige furie haar slachtoffer en zij zette haar-mis handelingen voort, tot de oude vrouw geen teeken van leven meer gaf. Kalm wandelde de misdadigster naar het stfiirn terug, waar zij den trein nam naar Oostende. Ze is in de gevange nis opgesloten. SPOORWEGONGEVALLEN Donder dag hebben op drie verschillende plaat sen in F rank r ij k spoor wegongeval1! en plaats gevonden tengevolge waarvan drie personen werden gedood, en; 10 gewond, waarvan 7 ernstig. De expressetrein Qherboiirg"-P,arljs, die, waarmede de pas sagiers van het Duitsche s.s. Bremen van Cherbourg naar Parijs stiet bij Ileval op een rangeerlocomotief, waardoor een passagier en de hoofdconducteur werden gewond. Een ernstig ongeval vonjd plaats op traject VichvThiers bij den uitgang van een tunnel. Een locomotief, die een z.g. plali'ormWagon duwde, en waarop zich IS werkgevers bevonden kwanr in botsing met een andere locomotief. Nog voor de .arbeiders zich in veiligheid hebben kunnen brengen is de platformWagon tusschen beide locomotieven in elkaar gedrukt. Uit de puinhoopen werden twee dooden gehaald. Zes wegwerkers werden zwiaar gewond.. Het derde ongeval vond plaats te Wingles nabij Rijssel in NT Frankrijk- De locomo tief yan een goederentrein stond op een 12 M. hooge spoorwegdijk. die in re paratie was.. Waarschijnlijk door inzak king van den dijk stortte het gevaarte langs de helling naar beneden. De ma chinist w!as direct dood. de stoker werd met moeite gered.. EEN 107-JARIGE. De heer Duber- g'er, inwoner van het dorp Rouricrey par Préhacq, in de nabijheid van Bor deaux, vierde dezer dagen zijn 107en verjaardag. Niettegenstaande dezen ge- zegenden ouderdom, geniet de heer Du- berger nog een uitstekende gezondheid. Zijn zoon oehoort ook niet meer tot de jiongsten, doch is nog slechts 79 en is nog steeds werkzaam op een bank le Bordeaux. EEN LUXUEUS JACHT. Uit S t o c k holm wordt gemeld: De Amerikaansche asbestkoning Mamille, wiens dochter ver leden jaar graaf Foeke Bernadotte, een neef van den Koning van Zweden, huwde, heeft 'n zeer luxueus pleizierjacht laten bouwen, „Hi Esmaro" genaamd. Het is hoofdzakelijk bestemd voor de tochten der familie Mamille naar Zwe den, Het jacht heeft 5 millioen Zweedsche kronen gekost, heeft een lengte van 100 meter en beweegt zich met eenzelfde snelheid als de trans-atlantische mail booten. Het interieur van het schip ge lijkt een luxueus landhuis. De verbinding tusschen dek en kajuiten geschiedt met electrische liften. Er is een eigen orkest aan boord, een eigen bioscoop en een afzonderlijke tooneelzaal. Het jacht za' dezen zomer zijn eerste reis naar Zwe den maken. MOEILIJKE ARRESTATIE. Dins dagavond is het te Kopenhagen tot een hevige vechtpartij gekomen tusschen den Deenschen zwaargewichtbokser Olf sen en verscheidene politie-agenten, O, bezocht een café, waar hij het den bezoekers lastig maakte. Hij werd daar om uitgenoodigd om het lokaal te verla ten, doch weigerde, zoodat de politie te hulp werd geroepen. Toen twee agenten verschenen, volgde O. hen naar buiten, doch gaf, op straat gekomen, een agent plotseling zoo'n he- vigen slag in het gezicht, dat zijn kaak been brak, In het geheel namen acht agenten aan de vervolging deel en bereikten O., toen deze een doodloopend slob was ingeloo- pen. O. weerde zich echter als een ra zende, waarbij aan weerszijden veel bloed vloeide. Eindelijk gelukte het den acht agenten O, de baas te worden en aan handen en voeten geboeid naar het (bureau te brengen. Verkrijgbaar bij alle Apothekers en Drogisten. (JLngez Med.) MOORD-PROCES. Philippmet, de j moordenaar van Bayle, is tot levenslan gen dwangarbeid veroordeeld. Men Herinnert zich, dat Philipponnet met zijn huisheer in een pr-oces was ge wikkeld wegens een kwestie over den hum-. Het huur-contract werd ter be oordeeling voorgelegd aan dr. Bayle, di recteur van den juridischen idenditeits- dienst in hel Paleis van Justitie, een zeer bekwaam en algemeen geacht gp- leerae, wiens deskundigheid door nie mand cóit in twijfel getrokken was. Dr. Bayle ccncluaeer-de ditmaal ten nadee- le van Philipponnet, die zich daardoor zoo gegriefd gevoelde, dat hij Bayle in de gangen van het Paleis van Justitie doodschoot. De houding Philipponnet .die volko men toerekeningsvatbaar werd verklaard', was hoogst merkwaardig. Hij toonde niet het 'minst berouw over zijn daad', zeide dat hij had gehandeld zooals zijn gewe ten hem' voor ge schreven had. Dr. Bayle, betoogde hij, was, zijn voortreffelijke re putatie ten spijt, geen eerlijk man. Zijn conclusies waren op onjuistheden geba seerd, hij was partijdig en toonde zich niet igeschikt voor zijn taak. Eén man op zulk een gewichtige plaats, die der- lijke eigenschappen bezit, moest ui't den weg worden geruimd. Ik 'hen aan net front geweest tijdens den oorlog aldus Philipponnet en heb daai* de grootste bewijzen van eer lijkheid. rechtschapenheid en zelfverloo chening aanschouwd. Toen ik terugkeer de in de maatschappij zag ik slechts kleingeestigheid, huichelarij en onmacht. Het kan mij niel schelen of Bayle vijf kinderen haa of niet. Hij was zijn taak niet waardig en een smaad voor de on kreukbaarheid der rechtelijke macht. Vandaar dat ik hem het leven heb ont nomen. 1i)«mi HmrUy, Directeur „Hoe zit dat, jeugdige vriend, dat jouw grootvader altijd ziek is als er een voetbalmatch gehouden wordt? Jongste bediende: „Ja meneer, ik ga ook gelooven, dat de ouwe baas simu leert!" Middelburg. Van 15 tot 17 Jan. Ondertrouwd: A. R. Rotli 25 j. en J. W. van Meerendoak 23 j. Getrouwd: J. P. Pe tiet 26 j. en N. M. Polderman, 24 j. BevallenF. Antheunisse geb. De Blaev d: A. Scliou geb. Van der Weele z. OverledenD. J. Geldof 1 jaar z. Vlissingen, Van 9—16 Jan. Ondertrouwd H. W J. de Rijke 29 j. en S. Sol /25 j. G. A. Leendertse 22 j. en T. M. de Wit El j. J. Gastel 19 j. en C. S. Leendertse 18 j. BevallenJ. A. Arnoldus geb. Van der Hoek d.; M. Houweling geb. Sio z. \V. van Belle geb. De Kam d. J. J.-'Buenk geb. Benée d.; T. van Rijswijk geb1. S.ynke d. C. Huiszoon geb. De Nooijer z. (le ve nl.) Overleden: L. Antheunisse man van J. Marijs 58 j. J. S. Steendam man van J. Huibregtse 75 j.; A. J. Schiemian j.m. 20 j.; J. H. Adrianissen wouw van B. 0. Hamakers 73 j. S. de Bree man van A Bostelaar 7-1 j.; Ch- L. Ph. Vermeesch man van 0. P. Alewijnse 52 j. O. e n W. S o uh u r g. Van 9—16 Jan. Ondertrouwd. J. 0. Kögeler 26 j. en M. E. Bouwman 24 j. J. Gastel 19 j. en C. S. Leendertse 18 BevallenS. H. ten Voorde, geb. Ko nijnenburg. d. Koudekerke. Van 115 Jan. Getrouwd: W. Torbij.n, jm. 26 j. en J. J. W. Minder hould, jd. 23 j. Bevallen: E. Stroo, geb. Dorleijn, d.; J. de Wille, geb. van Rooijen, d.; L. S Maas, geb. Davidse, z.; L. van der Heij den geb. Schout, z. Goes. Bevallen: A. J. Elteren geb. Rejack d.; H. J. Kleunen geb. Meloen, d. Overleden: K. O. Brouwer 16 jr. In de eerste helft der maand Januari zijn in de gemeente Ingekomen: Wed. Minderhoud—Adriaanse. Kabaal straat B 149 van Koudekerke. P. Hijman Wissel O 114, Anna Paulowna. Wed. De VriesVan Zweden. Wissel 0 149 van Den Helder; G. van der Vliet en gezin, Nieuwstr. B 68, Vlissingen. W. A. Goe man en gezin, Nieuwe Vliss. weg 0 180, Middelburg. Vertrokken: P. Verwoerd en gezin, Vlissingsche str. E 3 naar Den Helder. A. Reijnhoudt Kanaalstr. B 137a, naai* Domburg. J. van der Harst en gezin, Nieuwstr. B 68, Vlissingen. B. M. van Deventer e.n gezin Nieuwe Vliss. weg* C 211 naar Vlissin gen. R. Huisman en gezin, Tuindorp D- 75 naar Vlissingen. J. Huibregtse en gezin, Kanaalstraat B 7 naar Seroosikerke Mej. Lokker Seynstra en kind, v. Teijliq- genstraat B 223, naar Batavia. E. P. F. Alleijn en gezin, De Deckerstraat E 38, naar Vlissingen. Mej. J. Flipse, Tuindorp D 49, Bruinisse. A. J. J. Jansen en gezin, Tuindorp D 37, Vlissingen De Dislricts-Arbeidsbeurs voor de ge meenten tusschen O. en W. Schelde te Middelburg, telefoon No. 243, zendt ons de volgende Aanvragen Binnenland: LEEUWARDEN voor scheepswerf, al daar. 3 bekwame plaatwerkers, loon 50 tot 63 cent uur bij' gebleken geschikt heid voor v,ast. EINDHOVEN, bekwume strijksters, da delijk, loon naar bekwaamheid! f 15—-f 20 per week 0. A. O., voor onbepaalden tijd. GOUDA, smid-bankwerker, dadelijk, 60 cent per uur C. A. O., voor vast. BREDA, 2 'bekw|ame borstelmakers (1 pekker en 1 trekker), dadelijk1, ongeveer f 25 per week, indien bekwaam voor vast, reiskosten n. o. t. k. HILVERSUM, opzichter, le klasse, bij gem. publieke werken, moet in het be zit zijn van diploma bouwkundig opzich ter en practische ervaring hebben, loon f 2800—f 3400 per jaar, pensioensbij drage thans voor rekening der gemeente, aanbiedingen vóór 20 Japuari a.s. DEN HAAG, bekwaam' borstelmaker- pekker, moet beslist met de Duitsche methode op de hoogte zijn,L dadelijk, stuk werk, voor onbepaalden tijd, reiskosten worden vergoed. AMERSFOORT, kapper (2e bediende), dadelijk, Joon nader overeen te komen. DORDRECHT, aankomend meubel maker, dadelijk, 40 tot 60 cent per uur, voor onbepaalden tijd. ENSCHEDE, beeldenfabriek, aldaar, bekwaam beeldenschilder, vast loon f 25 per week en accoord, voor vast. ENSCHEDE, bekwaam beeldengieter, f 25 per week en accoord, voor vast. ENSCHEDE, bekwaam beeldenpoetser f 25 per week en accoord, voor vast. TILBURG, voor het Bedrijf der Pu blieke Werken, aldaar, 2 technische ambtenaren voor het houden van da gelij ksch toezicht op de uitvoering van riooleer ingswerken, salaris minimum f 1575 behoudens vastgestelde kortingen. Buitenland. Inlichtingen omtrent emigratie naar Canada worden gratis verstrekt door den Secretaris der Provinciale Emigratie Commissie, adres Districts Arbeidsbeurs te Middelburg. Aanbiedingen uitsïuiterajö aan de Districts-Arbeidsbeurs Middelburg. Jan. 20 S t. Maartensdijk Boomen, Gemeen- tabefetuur. 20 IJzendijke, Bouwland, Beunkigh. 21 Oostkapelle, Hout, Blaupot t. Cate. 22 Middelburg, Meubilair, Notarishuis. 22 Vrouwepolder, Huis, Struve. 24 Oostkapelle, Hout, Blaupot t. Cate. 25 Westkapelle, Huis en erf, Loeft. 29 Serooskerke, Hofstede en Land, Loeff. 29 Vrouwepolder, Hofsteedje, Bouw-, en 'Weiland, Loeff. 30 Middelburg. Huizen enz. Hiooien 31 Koudekerke, Bouw- en Wei land, Loeff. Febr. 5 Vrouwepolder, Inboedel, de Nee ling- 25 Sercoskerke, Inspan, «tiuwe.

Middelburgsche Courant | 1930 | | pagina 7