k BEURSNOTEERING WEERBERICHT VAN HET K-N.M.L Barometerstanden. Thermometerstanden. Weersverwachting. Gemeenteraad van Veere. NOORD-BEVELAND. SCHOUWEN-DUIVELAND. THOLEN. ZEEUWSCH-VLAANDEREN O. D. KERKNIEUWS. ONDERWIJS LANDBOUW LAATSTE BERICHTEN KUNST EN WETENSCHAP Verschillende Berichte» ERNSTIG MOTORONGEVAL. 11 AMSTERDAM, 2 Dec. (Slotkoers). 6 pet. Ned. '22 103%— 102V<t- 5 pet. Ned. '18 102% 1014/6. 41/2 pet. Ned. '17 9 93/4—992/j. 3 pet. C. N. W. Schuld 75y4—75. i2y2 pet. Idem 603/g—6iy8. 5 pet Zeeuw. H. Bank 1001/4— 100y4. A. A'dam Bank l78y2—178. A. Bank Associatie 65%— 65)$. I A. Kol. Bank 2203/4—220. C. N. H. Mij. 1633/4—164i/4. A. N. I. Handelsbank 159i/2—158. A. Rott. Bankvereen. 106yt— 105y2. A. v. Berkel Patent 211—200. A. Küchenmeisier Uit. 103-104—1041-106. A. Houthandel Alberts 95— 95i/a. C. Marg. Unie 385-363i/2—;357_363. A. N. Ford 263-280—27&-285. A. N. Kunstzijdefabr. 128-130i/2—128-130 A. G. B. Philips 480-485—482^488. A. De Schelde 97. C. Anaconda Copper 155i/2154i/2. C. Bethlehem Steel 893/8— 90i/2. A. A.N.I.E.M. 336—.3301/4. A. Borneo Sumatra H. Mij. 1633/4—162. A. Boeton 169-171i/2—,168/-171%. A. Kon. Petr. 395-397i/2—896t-398. C. Shell Union 24y3—24s/5. A. A'dam Rubber 14-185—184f-186y2. A. N. Scheepv. Unie 1923/8— 192-192%. A. Cult. Mij. d. Vorstenl. 150i/4—150 A. H. A"dam 574-576—5661-570. A. Java Cult. Mij. 402—398-400. A.- Deli Batavia Tabak 365-360-362. A. Deli Mij. 339-341—33>0>-3311/2. A. Senembah Mij. 390-396%.—'394c396. A. A'dam Thee 79i/279i/2. A. N. I. Spoor 2341/s—234i/8. C. Chicago Milwaukee 22y8— 23y8. C. Union Paciifc 225. Prolongatie 3%33/4. Markt sluit prijshoudend/ zonder af faire Londen (Berlijn Parijs (Brussel Zwitserland Kopenhagen New-York 2 Dec. 12.08y8 59.31 9.761/4' 34.67i/2 48.12% 66.45 2.473/5 30 Nov. 12.091/s 59.323/4 9.763/8 34.6fi/2 48.12 "66.40% 2.474/5 W'IHI" j'Ml'M.» 'J.l 2 December. Hoogste 761.8 te Toulouse. Laagste 721.8 te Akureyrï. '9 uur 48 jgr., 12 uur 50 gr. '3 uur 50 gr. Krachtige tot stormachtige Z. tot Z.Wi. wind. Meest zwaar (bewolkt of betrokken. Regenbuien. Iets zachter des nachts. Dinsdag 3 December. Zon op 7.51; onder 3.48. Licht aansteken alle rijwielen,- motor rijtuigen en andere rij- en voertuigen 4.18. A Maan op 10.24 v.m.; onder 5.01 n.m. Nieuwe Maan '9 December. HOOGWATER VLISSINGEN. Zonnetijd. Dinsdag 3 Dcc. 14.35 Woensdag 4 >1 15.12 Donderdag 5 15 51 Vrijdag 6 >9 16 31 Zaterdag 7 17.15 Zondag 8 U 18 07 Maandag 9 19 6.23 1 (t Li tal nummers, achtereenvolgens afge werkt. Namens de beschermvrouwe en de vereeniging werden den directeur een paar bloemenmanden aangeboden, ter wijl de dames De Hondt, Godeschaik en Huson eveneens bloemen in ontvangst hadden te nemen. Gemeenteraad van Serooskerke. Vrijdag hield de gemeenteraad een openbare vergadering. De heer Iz. de Buck was met kennisgeving afwezig. Van den Commissaris der Koningin is bericht ingekomen, dat benoemd is tot lid van de gezondheidscommissie dr. Van Gelderen te Kortgene. B. en W. van Vrouwepolder berich ten, dat zij geen gebruik zullen maken van het .arrestantenlokaal voor hunne arrestanten. AI deze worden voor kennisgeving aan genomen. Tot lid der commissie van toezicht op het lager onderwijs wordt met 4 van de 6 stemmen herbenoemd de heer G. v der Kreken, met hem stond op de voor dracht mej. Pauwe. In de circulaire van den Commissaris der Koningin over de regeling van het salaris van den gem.-veldwachter wordt voorgesteld 1200 aanvangsalaris met 3 tweejaarlijksche verhoogingen van 50 tot een maximum van 1350, benevens vrije woning of 150 vergoeding voor huur, 125 voor kleeren, 25 voor ge neeskundige hulp en 25 voor een rijwiel jaarlijksch. Aangezien het salaris van den veldwachter zoo geregeld is, wordt zon der stemming besloten den wenk van den Commissaris voortaan toe te passen. De circulaire van de vereeniging van Burgemeesters en Secretarissen, kanton Hoorn en omstreken, werd voor kennis geving aangenomen. Volgens de nieuw? Ziektewet zal de gemeente moeten zorgen voor een barak •voor besmei lelijke zieken. Dit punt is a! in bespreking geweest op de verga dering van burgemeesters van omliggen de gemeenten om voor gezamenlijke re kening een barak te bouwen. Tevens deelde de voorzitter mede, dat er voor roodvonk geen kennisgeving meer behoeft geplakt te worden aan de huizen. Na on derhandeling met het bestur van het Gast huis te Middelburg is gebleken dat bij voorkomende gevallen van alastrim, zij de patiënten van buitengemeenten niet kunnen optemen. Bij de rondvraag vraagt de hrer A. M e- 1 i s of er door B. en W. geen stappen ge daan kunnen worden bij Je ambachts- vrouwe om 'n boom op den hoek bij P. Kesieloo te rooien. De meeste raadsleden zijn van meening, dat het beter is om den boom te laten staan ter beveiliging van voetgangers. De heer W. J o b s e verzoekt B. en W. aandacht te schenken aan het wegje naar den zandput en aan de sloot van J. Wom- dergem, die nog niet gedolven is. B. en W. zullen er zoo spoedig mogelijk voor zorgen. De heer P. M e 1 i s geeft in overweging het gedeelte keien, dat dezen zomer in den Rijkebuurtweg verlegd is, met den wals te bewerken en ook in den Ko- kerheuleweg zullen z. i. de keien dan ge lijker komen te liggen. B. en W. zeggen overweging toe. In de raadszitting te Veere, geleid door den loco-burgemeester, heer Heer A. P. Wouters, was aan de orde de in stallatie van het nieuwe raadslid. Na het bedanken van den Heer Bolier was de Heer H. de Zeeuw door het stem bureau als zijn opvolger aangewezen. Deze moest tot zijn leedwezen voor die betrekking bedanken. Daarop was de Heer P. Dekker aangewezen, die zich bereid had verklaard. De raad beslist tot zijn toelating. De Heer Dekker legde de vereischte eeden af en nam zijn zetel in, gelukge- wenscht door den Voorzitter. Van den Minister van O. K. en W. was ontvangen een voorschot van f 5080, wat voor 1927 nog f 14.67 te weinig was. Van het bestuur der Vereeniging voor Geref. schoolond. was een verzoek om f 300 voor het yirichten van het 7e leer jaar, hetgeen wordt goedgekeurd. Op een verzoek van den slager M. Brouwer om vermindering van kosten voor het gebruik van het slachthuis wordt overeenkomstig voorstel van B. en W. afwijzend beschikt. Van den Heer van Leur was in de vorige raadszitting een verzoek, om den Campveerschen Toren te mogen pach ten voor 3 jaar, aangehouden; besloten werd het verzoek toe te staan op voor waarde, dat het hotel van Paschen tot November geopend zal zijn. De Voorz. stelde nu voor een beslis sing te nemen ten aanzien van de ver nieuwing van den Veerschen weg. De heer Dekker zegt niet in de gelegen heid te zijn geweest zich omtrent dit be langrijke voorstel op de hoogte te stel len en vraagt uitstel; besloten wordt in de volgende bijeenkomst te beslissen. Bij de rondvraag informeert de Heer Van Beveren, waarom geen ge machtigde voor den Veerschen weg wordt benoemd. De Voorz. zegt, dat steeds de burgemeester daarin benoemd werd. Hij weet niet of dat vereischt is, maar zal daarnaar een onderzoek instellen en meedeeling doen in de volgende bijeen komst. COLIJNSPLAAT. In de Vrijdag ge houden vergadering van ingelanden van den Oud-Noordbevelandpolder waren 38 ingelanden tegenwoordig of verte genwoordigd. Op voorstel van het be stuur werd besloten den onderzeeschen oever tusschen de dijkpalen 52 en 58 te verdedigen door het leggen van kraag stukjes, waarvan de kosten worden ge raamd op 120.000. Tot dekking dier kosten werd vervolgens besloten tot verkoop van effecten met een nominale waarde van 9000, en om verder een geldleening aan te gaan tot ten hoogste 100.000. Verder werd nog besloten aan de gebr. J. en M. van der Weele 4000 M.2 weiland te verkoopen voor 2000. HAAMSTEDE. Namens het qomitévoor Christel. Win ter lezingen trad Donderdag avond j.l. als spreker op (de heer A. van Batenburg uit Rotterdam met het onderwerp„Het dreigend revolutiege- vaar in Nederland". De spr. schetste de communistische- en anarchistische stroomingen, niet al leen in het buitenland, maar ook in Ne derland en zjjn koloniën1. 'Hij Vergeleek het gevaar der dikwijls geheime propa ganda met dat van een p-ndergrondschen veenbrand en wees 'levens1 qp de dikwijls anti-godsdienstige propaganda door be spotting van godsdienst en bijbel. Een en ander werd verduidjelijkt door licht beelden/. STAVENISSE. In de Vrijdag gehou den vergadering werd medegedeeld dat tot hoofd van het buitenwettelijk ver volgonderwijs is aangewezen de heer K. Kievit, Medegedeeld werd dat er een goot op den Molendijk zal komen, waarvan de kosten zijn geraamd op 975 de gemeente zal 500 hiervan be talen. Aan het verzoek van het comité Hoorn e.a. om adhaesie ten einde een betere regeling te krijgen van de clas sificatie voor het bezoldigingsbesluit in zake de jaarwedden der onderwijzers, werd geen gevolg gegeven. Inzake de missive van den Commissaris der Ko ningin aangaande het tractement van den gemeenteveldwachter werd beslo ten de vergoeding voor huishuur te brengen van 100 op 150 en de vrije bovenkleeding niet bij abonnement te doen plaats hebben, maar telkens als dit volgens B. en W. noodzakelijk is. Daar genoemde titularis met de emolumenten ongeveer 2000 per jaar maakt, zijn an dere verhoogingen niet noodig. De inspecteur der directe belastingen heeft medegedeeld, dat het kohierbe drag opcenten-grondbelasting alhier voor 1929 bedraagt 1794.24. Inzake een missive van Ged. Staten voor de uitvoering Wet 1928, besmette lijke ziekten en ontsmetting, werd be sloten de zaak hier te laten zoo ze is. Volgens opgave van den inspecteur worden de kwade posten van de ge meentebelasting geraamd op 324. Een schrijven van den Minister van O., K. en W. meldt dat de bijdrage van het Rijk voor de onderwijzersjaarwed- den over 1927 bedraagt 13.174. Als lid der commissie van toezicht op het L. O. werd herbenoemd de heer At>r. van der Slikke en als lid van het Burg. Armbestuur de heer J. Smalle- gange. Bij de omvraag vroeg de heer D. Stoutjesdijk of de verlegde en nieuw gelegde straten en voetpaden nu geheel in orde zijn en of de aannemer overal van af is. De voorzitter ant woordt hierop, dat zulks nog niet het geval is. Na afloop van het bietenver- voer zal alles worden nagegaan en zoo noodig verbeterd worden. Kleine nood zakelijkheden zijn reeds in orde ge bracht. De rest komt later. De aanne mer is in deze zaak geheel ter wille. ST. ANNALAND. In het verslag van de gemeenteraadsvergadering in de Midd. Crt. van Vrijdag 29 dezer, is ver meld dat „met a. s. is besloten tot toe treding tot 't Werkloozenbesluit 1917." Met a. s. is echter juist besloten tot niet toetreding. DE OUDE STANDAARD KORENMOLEN TE SCHERPENISSE. Men schrijft ons uit SCHERPENISSE: Spoedig zal ook de ouide Standaard korenmolen ,het Zeepaard" te Scherpe- penisse niet meer als een oudheid in na- tura te zien zijn; naar men kan afleiden dateert de molen uit het begin der 16e eeuw en Smallegange heeft hem in zijn Zeeuwsche kroniek reeds opgenomen. De sloopers zijn reeds begonnen en deze ot de volgende week wil men het geraamte in zijn geheel doen vallen. De laatste halve eeuw heeft de molen vele eige naren gehad en de laatste .Coras. Har- tog'" alhier, heeft hem om de te groo- te (onderhoudskosten voor afbraak Ver kocht. Ook de grond (Mootberg) is r<jeds verkocht en gekocht om er een wo ning pp te bouwen. HET MATERIEEL DER ZEEUWSCH- VLAAMSCHE TRAMWEGMIJ. Men meldt ons uit TERNEUZEN Het materieel van de Zeeuwsch-Vlaame sche Tramwegmaalschappij heeft een mooie uitbreiding ondergaan. Er was vooral behoefte aan gesloten vrachtwa gens. Thans zijn gearriveerd 20 10-tons gesloten vrachtwagons, en voorts nog 3 ^locomotieven voor passiagierstreinen en 3 rijtuigen van 't thans bjj die maat schappij reeds in gebruik zijnd fraai mo del. Jl. Zaterdag werden met een der nieu we locomotieven de nieuiwe vrachtwa- gons ingereden. Het was een mooie trein de nieuwe wagons waarop ook in hel dere kleuren de nationale vlag is aan gebracht Deze reed van Drie Schouwen, via 'Sas van Gent-PhilippinO-Pyramide over Biervliet en Hoofdplaat naar Bres- kens, waar tevens het thans op het terrein der gedempte Spuikom voltooide emplacement tevens werd nagezien en ül gebruik genomen. De terugtocht werd gemaakt over Terne uze n -~Z a a m slaaf-A xei Drie (Schouwen. Besmettel ij ke ziekten. Het aantal aangegeven gevallen van besmettelijke ziekten over de week van 17 tot en met 23 Nov., in de provincie Zeeland bedroeg: Roodvonk: Axel 2, Hontenisse 1, Hulst 1, St. Maartensdijk 5, Middelburg 1, O en W. Souburg 1, St. Pliilipsland 6, Sta venisse 6. Diphtherie: St. Philipsland 2. In genoemde week werden geen geval len van encephalitis ter kennis van het Staatstoezicht op de Volksgezondheid gebracht. Bij de Zalerdagmiddjag gehouden stemming voor ouderling en diaken in de Ned Herv. Kerk te Aagtekerke werden de aftredend,® leden de heeren C,. de Visser tot ouderling en J. Blaas lot diaken herstemd Bij de Ned Herv. Gem1, te Hein - ken szand zijn herkozen tot ouder ling de heeren C,. IJzerman en J. 0. r. Iwaarden en tot diaken de heeren J. Nijsse Gz. en M. Dieleman. Benoemd als ouderling bij de Ned. Herv. Kerk te Hoedekenskerke in de plaats van den heer J. v. Balen de heer M. v. den Durpel. De heer M. r. den Durpel heeft deze benoeming ech ter niet aangenomen. Herbenoemd als diaken is de heer J. de Waal. Zondag was het veertig jaar gele den, dal dr. A. M. Knottnerus, predikant directeur van het Ned. Herv. diacones- senliuis te Arnhem, predikant werd le 's Gravenpolder. Hij stond daar tot 1892, daarna le Zaamslag, en aan vaardde in 1901 zijn tegen woord igen werkkring. Bij de Vrijdag gehouden herstem ming voor 2 notabelen der Ned. Herv. Kerk te "Poortvliet werden 91 stemmen uitgebracht. Daarvan verkregen de heeren P. Vroegop, D. Quist, Ch. Krij ger en P. Potter resp. 54, 51, 44 en 23 stemmen, zoodat de twee eerstge- noemden gekozen zijn. Gekozen tot kerkvoogd bij de Ned. Herv. Gemeente te Tholen, de heer v. Elsacker, en tot notabelen de hee ren C. Koppenhol en N. C. Smits. Op 74-jarigen leeftijd is na langdu rige ongesteldheid overleden de dekèn der R. K. Kerk te Leiden, de heer P. L. Pessens. was o.a. assistent te O uld-Vo sse in eer. Bij de Vrijdagavond' te B i e r- vliet gehouden herstemming voor twee notabelen in, de Ned. Herv. kerk werden •uitgebracht op den heer J. J. de Voge laar 34, op den heer J. A. Anthonisse 32, op den heer J. Dekker 24 en op den heer P. Dees 22 stemmen, zoodat de eer ste twee heeren gekozen zijn. Daar er Izich geen voldoend aa.nl a leerlingen voor de avondschool heeft aan gemeld, (cursus 1929—1930), zao dit 011- rwijs voor school A en school B te Biervliet niet gegeven worden. Margarine Unies kwamen hedenoch tend in de buurt van 370 maar bedongen in het officieele verkeer de prijzen van Zaterdag. Calvé Delft niet veel veranderd. Philips aand. op prijzen van Zaterdag afgedaan. Kuechenmeister een kleine avance. Goede tendenz bestond voor Oliewaar den. Prolongatie 3% HET DEENSCHE KONINGSPAAR IN ENGELAND. LONDEN, 2 Dec. V.D, 't Deensch koningspaar arriveerde gisteravond te Londen'en werd door den Prins van Wa les begroet. Zij zullen vier dagen de gas ten zijn van 't koningspaar op Sandring- [ïam. DE KONING VAN ITALIË BJIJ DEN PAUS. ROME, 2 Dec. Het Kon. bezoek aan den Paus zal op 5 Dec. 's morgens om 11 uur plaats hebben. De Koning en de Koningin zullen vergezeld worden door den minister van buitenl. zaken Grandi, Bevorderd aan de Universiteit te Amsterdam tot apotheker de heer J. Cap- pou. Onthulling monument voor Lorentz. Nrar de Radio-Bode meldt, zal de A. V. R. O. op Dinsdag 3 December te 3.00 n.m. A.T. op 298 Meter golflengte een uitzending geven van de onthulling van het m-nument voor Lorentz te Haar lem, welke zal geschieden door PrinS Hendrik. De in'eiidingsrede zal gehouden worden door dien heer C. Maarschalk, burgemeester van Haarlem. Verder zal de Kiin. Liedertafel „Zang en Vriend schap" haar medewerking verleenen. o Geen Nobelprijzen 'voor den vrede. Het Nobelcomité heeft besloten de No belprijzen voor den vrede voor J(928 en 1929 niet te verdeelen. ROTTERDAM, 2 December. Binneni- landsche granen. Tarwe met tamelijk aan bod, verkocht vah f 11.50—12.00, uitge zochte partijtjes (daarboven. Gerst (Cheva- üier) f 9<— 9.50; haver f 7.508.00; erw ten (kleine groene) prijshoudend f 12 13.50; schokkers lager f 15'—17.50; brui- ine boonen met klein aanbod f 17—18.50. UIT DEN JOURNALISTENKRING. Het bestuur van den Nederlandschen Journalistenkring besloot aan een drie tal journalisten te verzoeken om/ onaf hankelijk van elkander, een prae-advies uit te brengen over de vraag wat uit het oogpunt van journalistiek moraal- en journalistiekbelang het standpunt van den journalist behoort te zijn, ten aan zien van het publiceeren van vertrouwe lijke stukken en van mededeelingen uit vertrouwelijke besprekingen. Deze prae- adviezen zullen daarna in de buitenge wone algemeene Kringvergadering be handeld worden. De Kringraid behandelde Zaterd,ag 't vraagstuk der journalistieke (universitai re) opleiding. Bij de uitvoerige discussie bleken de meeningen zeer uiteen te loo- pen. Niettemin hoopte de voorzitter een compromis zou kunnen worden bereikt. Begin Januari zal het kringbestuur zijn houding vaststellen, waarna de algemee- nee vergadering wordt bijeen geroepen tot het nemen van een beslissing. Het bestuur van den kring zond gister aan Baron Van Geen, particulier secre taris der Koningin, een gelukwensch telegram, waarin hem dank werd betuigd voor de groote welwillendheid en mede werking door hem steeds jegens de pers betoond. HET JUBILEUM VAN BARON VAN GEEN. Het jubileum van baron van Geen als particulier secretaris van H. M, de Ko ningin is vanmorgen feestelijk gevierd. Vanwege H. M. werd den jubilaris een rijk geschenk overhandigd. Ook werd een cadeau aangeboden door de burgemees ters van Amsterdam, Rotterdam, Den Haag en Utrecht, namens de burgemees ters van 130 gemeenten, die door de Ko ningin tijdens den 25-jarigen diensttijc van H. M.'s secretaris zijn bezocht. De jubilaris is vanmorgen gehuldigd door tal van hofdignitarissen ten bureele der se cretarie van H. M, DE GOUVERNEUR VAN CURAQAO Wij vernemen dat een dezer dagen te verwachten is de benoeming van den majoor van den generalen staf den heer B. W. F. van Slobbe tot gouverneur van Curaqao, ARRESTATIE. Als verdacht van den overval op den banklooper J. C., die j.l. Donderdag op het fietspad op den Bussumer Grintweg heeft plaats gehad, zijn twee personen aangehouden, J, C, en H. L. v. W,, bei den 22 jaar en wonende te Bussum. BEURSOVERZICHT. AMSTERDAM, 2 Dec. 3 uur. V. D. De beurs had een teleurstellend verloop in zoover de stemming welke in de och tenduren heerschte, in de namiddaguren niet behouden bleef. Jubileum dr. D>. J. Hiss ink. "Zondag was het 25 jaar geleden dat dr. D. J. HLssink, nu directeur vani het ökodemkund!g Instituut te Groningen, .werd benoemd tot directeur van het Rijkslandbouwproefstation te Goes. Dr. D. J. HissmK werd in 1874 te Kampen geboren. Na van 1897 tot 1899 assistent te zij'n geweest van pr.of. Bakhuis Rooze- Iboom, volgde in 1889 zijne benoeming tot leeraar aan de R.H.!B|.S. te Den Hel der, In 1900 die van Scheikundige bij de lachtste afdeeiing van 's lands Planten tuin te Buitenzorg, ini 1903 die van scheikundige aan het Rijkslandbouw- proefstation te Goes. In 1907 volgde de benoeming tot di recteur van het Rijkslandbouwproefsta tion te Wagenimgen en in 1918 die van directeur van de derde afdeeiing van 't Rijkslandbouwproefstation te Groningen. Met de naamsverandering van deze af deeiing tot Bodemkundig Instituut werd dr. Hissink hiervan directeur. In Nederland bekleedt dr. Hissink tal van functies, die met zijn bodemkundige onderzoekingen in verband staan!. Uit den breeden kring van vrienden' en vereerders van dr. Hissink heeft zich' een 'comité gevormd dat hem heden heeft gehuldigd in het restaurant Ri- .che te Groningen. cf De Bastaard-sat ij n vlinder. Men meldt ons uit Kruiningen: In ruim een week tijds werden niet minder dan circa 5000 rupsennesten in geleverd. Naar we vernemen, is men ook in Waarde nu druk aan het vangen, en te Biezelinge werden er eveneens 2000 nes- t enmeegebracht naar school Bij den voetbalwedstrijd der R. K, voetbalclub te W a a 1 r e kwam de 23- jarige speler H. G. te vallen en stierf kort daarop. Doodsoorzaak was hart verlamming. 'y DE MOORDAANSLAG TE LEEUWARDEN. De vrouw, die dezer dagen te Leeu warden getroffen werd door eenige re- violverkogels. afgeschoten door haar man, is hedennacht aan haar verwondingen overleden. Hedenmorgen kwart voor 9 heeft te Doorn een ernstig ongeluk plaats ge had. De heer J. A. M. Struycken reed met zijn dochter uit de garage den Drie- bergschen straatweg op, juist toen in vol le vaart de tram van Doorn naderde. Hoewel de bestuurder van de tram uit alle macht remde, kon hij niet meer voor komen, dat de auto tusschen de tram en de boomen plat gedrukt werd. De heer S. en zijn dochter werden zeer ernstig gewond. Zij werden beiden in hun wo ning binnengedragen, Men vreest ernstig voor het leven van den heer S, De heer S. is directeur van de Levensverzekering Maatschappij „Utrecht" en broeder van wijlen Staatsraad Struycken. 4» werfe aan Td 62, sche gehoj terw nabij in d< van Mar D< Goe: D< le heer puni daill burg guld te K een Wei verg! gest v, d. punt dail A, de puni V nog

Middelburgsche Courant | 1929 | | pagina 2