LAKEROL HELPT U BUITENLAND Algemeen Overzicht Beknopte Mededeelingen INGEZONDEN STUKKEN MARKTBERICHTEN BEKENDMAKINGEN door't slechte jaargetijde heen. Neem regelmatig Lakerol en geef 't ook den kinderen ais ze met kou en vochtig weer naar buiten gaan. Lakerol is lekker èn t doet U goed! Let vooral op do groene doos! ^tAKERoi •os. LAKEROL PASTILLES 50 ct. p. d. bi] alle Apoth. en Drog. (Ingez. Med.) In de Pietersstraat te 's Gra- venhage is een voorbijganger door een auto gegrepen. De man bekwam een schedelbreuk en bloedde hevig aan het hoofd; na enkele oogenblikken was hij bezweken. De getroffene, F. M. H., was 46 jaar oud. Vermoed werd dat B. on verwacht was overgestoken. Een ernstig ongeval heeft plaats ge vonden aan boord van den hedennacht te IJmuiden 'binnengekomen stoom trawler „Amsterdam" IJm. 100 van de N.V. Reederij „de. Z aanstroom". Terwijl men Zaterdagnacht bezig was bet triaw- ojet 'binnen te halen,, stond de stuurman H. S. aandte winch. Vermoed wordt dat hij met bet voorover (bukken met ,zijn k.'esren in het raderwerk verward geraakte. Toen) althans de andere opvarenden het onge- .val bemerkten werd de ongelukkige door het kleine kopwiel van de winch in de rondte geslingerd. Direct izette men de •winch stop). Hiöt bleek echter, dat r'G man reeds aan de bekomen verwondingen was overleden. Het slachtoffer dat le IJmui- djen woo;nt is 33 jaar. Hij' laat een vrouw en twee kinjderen iachter. In de kopersmelterij van de firma Smit en Coi.. aan de Alexandrineïaan te Apeldoorn heeft een hevige onIplof fing plaats gehad, toen het 23 man sterke personeel na den schaftijd het werk weer had hervat. Een aantal werkliedèn was bezig met het oude koper in den daarvoor bestem den ketel te smelten, toen eensklaps het deksel van clen put met een vreeselijken knal naar hoven werd geslingerd en door het dak vloog. Door de geweldige ontploffing werd de geheele fabriek van binnen vernield. Hel personeel kon nog naar buiten een goed heenkomen zoeken. De meeste werklieden hadden kleine wonden aan hoofd, handen of ledematen opgeloopen. Alleen de arbeider De W. heeft een ernstige brandwond aan het linkeroog en het gelaat gekregen. Men vermoedt, dat de oorzaak van de explosie gezocht moet worden in het aanwezig zijn van dynamiet in het koper, dat gesmolten moest worden. Naar uit Miami wordt getafeld, is daar in een igroot transportvliegtuig, dat op 400 M. hoogte boven de stad cirkelde leen meisje geboren. Het meisje 'zal vér- moledelij'k' den naam krijgen van Aeroge- ne of Sky-miss. DE MOOfRD IN DEN BLIJDORP- POLDER. De reeh ter-c.ommissaris in de zaak be treffende den moord op het meisje in den polder B'lijdorp- is met tie, inspec teurs E. W. Beekman en Grevelink naar Limburg getrokken, ten einde daar op hieuw een onderzoek ini te stellen naar de (gedragingen van den in het Huis; van Bewaring vertoeVenden Willem Visser. De auto van den rechter-commissaris heeft onder Eist op den rijksweg Arn hem—Nijmegen een heer van 70 jaar voor zijn woning aangereden. De man is na ©enige uren aan de ver wondingen overleden. De oorzaak v,an 't ongeval werd ter plaatste geconstrueerd en de schuldvraag in onderzoek genomen hij' de politie. ten dat de vogel gevlogen was. Zijn ver blijfplaats konden ook de buren niet op geven. Wel spraken zij het vermoeden uit, dat H. naar het buitenland was ver trokken. Voor de Haagsche politie was hier mede de zaak afgeloopen. In den loop der vorig© week kwamen echter ook bij ide Haagsche politie eeni- gje klachten binnen van personen, die door H. benadeeld waren. Elen van hen, iüie het ergst door den ondergang van de N.V. DamaraUnd is getroffen, is 'n oud-Indischman, daar ter stede woonachtig, die aan II. een be drag aan effecten ter waarde van twee ton had toevertrouwd. De totale verduisteringen moeten bijna 1 millioen gulden beloopen. In verband met de in de residentie gepleegde verduisteringen is thans ook door de Haagsche politie de opsporing aanhouding en voorgeleiding van H. in het Algemeen Politieblad verzocht. VERDUISTERING. Op 16 October j.l. werd door de Amstterdatasche rechtbank in 'staat van faillisstement verklaard de N.V. Dataa- raland, een effectenzaak, kantoor liou- dtende aan de (Beursstraat no. 9 te Am sterdam. an deze N.V. was direc- tfeiur-eigenaar zekere A. H„ een Duitscher yan gteboorte, die een groot heerenhuis ta het Bezuidehhout-kwartier te Den Haag 'bewoonde, meldt de Haagsche Crt. Reeds spoedig na het uitspreken van ',e'. faillissement ginigen ier geruchten, taalw t 06 N"V' Damajcaland ernstige 'hét ter ®ePleeSd zouden zijn en dat zon hfebben ew wonen omvang geruchten We™iig later werden deze Hen binnen pollüe tal van Uach" faillissement door ,het Binnen enkele a® 1 'vVCrdön- bedrag der malverstae, S totale klachten binnenkwamen mT' T" zevenhonderd duizend «uwl Lenige dagen later diende -i rator in dit jfaillisstemetat, tar P S dite bij zijn bezoek aan hot wl f6 (gfefailleerde firma de boeken stecv u- deeltelijk aanwezig vond, terwijl dat deelte ervan niet eens nauwkfeuriot was bijgehouden, een aanklacht In. De Amsterdamsche politie stelde zich toen met de iHuagsche politie in verhin ding en verzocht haar, den directeur A. H. aan Je houden. Bij leen bezoek' Idat de Haagsche politie daarop aan dte woning van dezen dircc reThm\aCta!i bIeek' dat het SToote hee- renhuis hals over kop was ontruimd De Fransche Kabinetscrisis' Nadat Daladier zich van de medewer king van Briand had verzekerd en ook de overtuiging had gekregen, op de so cialisten te kunnen rekenen, is hij thans begonnen met de grondpijlers van zijn toekomstig kabinet te bouwen. In den loop van den dag heeft Daladier Sibille, voorzitter van de Links-republikeinsche partij, ontvangen, wiens medewerking aan de nieuwe regeering van zeer veel waarde zou zijn. De links-republikeinsche Kamergroep heeft gistermiddag een zitting gehouden, waarin het belangrijke besluit genomen werd om te weigeren steun te verleenen aan een kabinet met socialistische deel neming. Zij is daarentegen wel geneigd met den kabinetsformateur in verbinding te treden en te onderhandelen over de verdeeling der portefeuilles, indien de so cialisten niet aan de regeering deelne men. Het volledig partijbestuur der Fran- sche socialistische partij heeft gister voor de opening van den nationalen raad een resolutie aangenomen, waarin het partij bestuur verklaart, dat het besluit der Ka. merfractie niet in overeenstemming is met de besluiten van het partijcongres. Het spreekt zich opnieuw er voor uit trouw te blijven aan de beslissing der partij en het verklaart zich derhalve te gen het aanvaarden door de Kamerfrac tie van het aanbod van Deladier. Waaruit zou zijn op te maken, dat alles weer min of meer op losse schroeven staat. Moge lijk dus nu, dat de links-republikeinen voor een coalitie zijn te vinden. Dit schijnt vast te staan, als de Kamerfractie der soc. partij zich buigt voor het partij bestuur. De strijd in China, Geheel onverwachts heeft president Tsjang kai Sjek gistermiddag aan boord van een Chineesche kanonneerboot Nan king verlaten om zich naar Hankau te be geven. Later volgde een tweede kanon neerboot met een gedeelte van de staf en een kleine troepenafdeeling aan boord. Terzelfder tijd is een groot algemeen of fensief aangekondigd dat onder persoon lijke leiding van Tsjang kai Sjek zal staan. Voor zijn vertrek uit Nanking heeft Tsjang kai Sjek een oproep gericht tot het Chi neesche volk, waarin hij verklaart, dat de centrale regeering haar best doet om volgens haar beste weten het land te lei den. Nieuwe onrust in Palestina. De algemeene onveiligheid en opwin ding in Jeruzalem is weer toegenomen. Verscheidene Joodsche zaken werden door Arabieren overvallen en geplun derd. In een zaak werd de cassa leeg gestolen. Men vreest dat het op 2 No vember, den herdenkingsdag van de de claratie van Balfour, tot manifestaties zal komen. In Jaffa hebben de Arabieren afschafing van de electrische straatver lichting geëischt, daar de Arabische lan taarnopstekers geen werk meer kunnen vinden. Het Arabische uitvoerend comité heeft tot een algemeene staking te Jaffa besloten. In Jeruzalem zijn onlangs 2 Arabieren, die gedurende de laatste onlusten een Jood hadden doodgeschoten, ter dood veroordeeld 2 andere Arabieren werden tot 10 jaren tuchthuisstraf veroordeeld. In Joodsche kringen heeft het groote tevredenheid gewekt, dat een Jood, wel ke beschuldigd was een Arabier te heb ben gewond, is vrijgesproken. "91 Uit Engeland Uit EnjjfelaWd komen 'berichten over 'buitengewone sterke nachtvorsten. TSchot- land en de noordelijke graafschappen van Engeland werden door nieuwe sneeuwbuien gezocht. Op sommige plaatsen "werden de boo mien in1 één (nacht tengevolge van de Vlorst bladerloos gemaakt. In eenige gedeelten van West-Etngo land en Wales izijn zware regtens en ha- Igelbuien gevallen,, hier en daar met on weersbuien gepaard. Bij' een brand,- idie bij de Limehouse Paper board Mills Ltd.,, Narrow-street te Londen,, -uitbrak, bevroor het water, dat uit de slangen op het plaveisel liep, in korten tijd. i Uit Italië. De kapitein van het Italiaansche schip Famiglia heeft in een latere verkla ring, over de poging om het E,ngelsche vliegtuig te redden, gezegd, dat het vliegtuig uitstekend zeewaardig 'bleek te zijn en dat er geen opgewondenheid aan 'boord heerschte. Toen de kabels braken verloor men het vliegtuig uit het oog. Het duurde eenigen tijd voor het schip kon keeren. Er was geen zoeklichL aan boord en het vliegtuig werd niet terug gevonden. Het is niet uitgemaakt, dat het vliegtuig zonk op het oogenb'lik dat de kabels braken. Tot nu toe werden alleen de lijken van den bestuurder ten den radiotelegra fist gevonden. NIET VERGETEN Wederom zullen op Donderdag en Vrij dag a.s. velen een prijs in ontvangst mo gen nemen, welke hen ten deel is geval len bij de verloting ten behoeve der Zeeuwsche blinden gehouden. Mag ik die gelukkigen opwekken tot uiting geven van hun genoegen met dien prijs? Welnu, in het lokaal waar die prijzen afgehaald worden hangt een bus. Na af loop komt de inhoud dier bus ten bate van de makers der prijzen, waardoor hen eenige genoegelijke uren worden bereid. Gaat de bus niet voorbij! DE K HET WERK BIJ DEN KLEVERSKERK- SCHEN WEG. Mijnheer de Redacteur! Beleefd verzoek ik u een plaatsje in uw blad voor onderstaande, bij voorbaat mijn dank. In de raadvergadering van Woensdag j.l. deed de heer Onderdijk eenige me dedeelingen omtrent de loonen bij de werkverschaffing aan den Kleverskerk- schen weg, waaruit ik moet opmaken, dat genoemde heer niet voldoende is inge licht. Hij zegt dan dat de werkloozen thans zonder toeslag aan 49 cent per uur kunnen komen. Denkelijk moet dit zijn 40 cent. In ieder geval is het niet mogelijk, bij de thans geldende tarieven aan een uurloon van 40 cent te komen, hoe hard men ook werkt. De laatste weken be droegen de hoogste weekloonen 17 a 18 gulden, toeslag inbegrepen, terwijl slechts één persoon 40 cent per uur ontving. Dit is een taludwerker, welke dus niet in tariefloon maar in uurloon werkt. Toen die eene persoon waarvan de heer v. d. Feltz sprak, aan een weekloon van 21 a 22 gulden kwam, werd het tarief van dien grond (dit was de bovenste steek) met 10 cent per M.3 verlaagd, zoodat hij toen met hard werken hoogstens 18 gulden kon halen. Wat de door de gemeente beschikbaar gestelde laarzen betreft, kan ik nog mededeelen, dat op het werk aan wezig zijn: één paar z.g. klomplaarzen (deze zijn zoo lek als een mandje) en twee paar rubberlaarzen, terwijl gewoonlijk ongeveer zes personen gedeeltelijk in het water moeten staan. M. de R., hopende dat de raadsleden en het publiek thans een anderen kijk op een en ander zullen krijgen, dank ik u nogmaals voor de verleende plaats ruimte en teeken ik met hoogachting, Een werklooze. Mijnheer de Redacteur! Naar aanleiding van een vraag van een onzer Raadsleden in de Rondvraag, omtrent hoe of het komt dat er een persoon is, die als hij in ploegverband werkt 13.50 verdient en als hij alleen werkt 21.75 tot 22.25, doet mij naar de pen grijpen, omdat het antwoord van den wethouder zeer blameerend voor be doelden persoon is. Wat toch was het geval? De bedoelde persoon verdiende evenals ondergetee- kende, de eerste week 13.75 bij heel hard werken. Daar beiden den Maandag daarop pro testeerden over dit kleine weekloon, en het antwoord daarop als wij nog maar (wat harder werkten, zal er wel wat meer te verdienen wezen, werd de per soon, na eenige discussie, afzonderlijk ge zet, om als proef te dienen, dat er wel wat meer te verdienen valt, als men maar aanpakt. Deze persoon ging er op in, maar be greep de opzet niet. De grondslag waar hij in eerste instantie moest werken, was schitterend. Zoo heeft hij circa veertien dagen gewerkt en toen was het in eens afgeloopen. De proef was geslaagd. Het is te begrijpen, dat deze persoon, toen hij weer in ploegverband moest wer ken, daar heftig tegen protesteerde, daar de ploeg begrijpelijkerwijze minder ver diende als dat hij de weken daarvoor verdiende en liep toen kwaad van het werk af. Maar ondergeteekende, die deze zaak even wil recht zetten, en daar veel le zers van uw blad weten wie met dezen persoon bedoeld wordt, verklaart dat er van eenigerlei steunend op anderen, nooit bij dezen persoon sprake was. De inlichtingen die de wethouder In deze gewonnen heeft, zijn absoluut buiten de waarheid. Hoogachtend, C. P. BAKKER. In verband met beide ingezonden stuk ken, hebben wij ons om nadere inlich tingen tot den wethouder gewend. De heer Onderdijk heeft ons als volgt geschreven: Door mij is in den Raad gezegd, dat de Ned. Heide Mij den grondslag der loonen goed acht en daarin geen wijziging wil brengen. Dat zij na overleg ten slotte wel bereid bleek een trainingstoeslag toe te kennen van 5 cent per M.3 gedurende 3 weken, waarbij later nog een week bij kwam. Door meerderen wordt thans een loon van. 40*) cent per uur benaderd, waarbij echter in aanmerking dient ge nomen, dat regenverzuim weer nadeelig op het loon inwerkt, en velen in geen enkel opzicht met dit werk vertrouwd zijn. Ten aanzien van de aanschaffing der laarzen, diene dat 3 weken geleden met de Heide Mij. is afgesproken dat zij, die in het water moeten staan werken, van laarzen zulleti worden voorzien, waartoe het noodige aantal nieuwe laarzen zou worden aangeschaft. Over het ingezonden stuk van C. P. Bakker wil ik alleen dit zeggen, dat be oordeeling voor buitenstaanders zeer moeilijk is, en ik meen te mogen afgaan op het oordeel van den leider van het werk, die er geen enkel persoonlijk be lang bij heeft, de zaken anders voor te stellen dan zij zijn. In elk geval stel ik in hem meer vertrouwen dan in den schrijver van het ingezonden stuk, wiens eigenlijk beroep met grondwerk niets uit staande heeft. Door ons werd abusievelijk 49 cent gemeld. Red. HET WERKTIJDENBESLUIT. Geachte Redaktie. Beleefd verzoeken wij eenige plaats ruimte, dit naar aanleiding vian het door U gegeven verslag van de door onze af- deeling gehouden vergadering op Woensdag 23 October. Voor de sluiting van 'bedoelde verga dering is door ons gezegd! Wij zullen na een week, als geen samenwerking tot stand is gekomen, oins met een adres tot den Raad van Middelburg wend,an, dit is dan ook volkomen juist door Uw verslaggever weergegeven. Wij meenden echter goed te doen een nadere verklaring af te leggen- Nadat de vergadering was gesloten is n.l. een 'bestuursvergadering gehouden welke mede werd bijgewoond door onzen Bondsvoorzitter, waar wij de zaak nog eens hebben bekeken. Hierbij is na bespreking besloten, den termijn van inzending met een week te verlengen, om daardoor alsnog de gelegenheid tot samenwerking mogelijk te maken. Met het oog er op, dat 1 Januari de zaak dient geregeld te zijn, meenen wij echter op volle attentie te moeten aan dringen. Uw Redaktie hij voorbaat dank voor de verleende plaatsruimte. Namens de afd. Middelburg van den Algemeenen Nederlandscben Bond van Handels- en Kantoorbedienden. D'. SANDERSE. Westkapelle, 28 October 1929, Mijnheer de Redacteur! Beleefd verzoek ik u het onderstaan de in uw blad te willen plaatsen, bij voor baat mijn dank. In het verslag van de gemeenteraads vergadering der gemeente Westkapelle, gehouden op 18 October j.l., komt o.m. voor dat door Jan Minderhoud een run- derkop is achtergelaten in het gemeente slachthuis. Het is mij bekend dat er een runder (kalfs) kop is achtergelaten en deze zoo lang is blijven hangen tot zij tot bederf was overgegaan. Hieraan ben ik echter niet schuldig. Alvorens in een openbare raadsverga dering eene bezijden de waarheid mededeeling te doen, was het wel ge- wenscht dat een beter onderzoek werd ingesteld. J. MINDERHOUD. wijk Q no. 218, gelegen aan het Don burgsch Schuitvlot; dat op Vrijdag den 8 Nov. a.s. de ivoormiddags te 11 uur ten raadhuiz gelegenheid zal zijn tegen het verzoe bezwaren in te brengen en deze mod deling of schriftelijk toe te lichten, ais mede dat zoowel de verzoeker als zj die bezwaren hebben in te brengen, ge durende drie dagen vóór genoemd tijd stip op de gemeente-secretarie van d ter zake ingekomen schrifturen kenni kunnen nemen; dat ingevolge Circulaire van den Gom missaris der Koningin d.d. 2 Novembe 1907 A no>. 4688, 3e aid. NEET tot beroe) gerechtigd zjjn zij, die niet overeenkom stig art 7 der Hinderwet voor het g meentebestuur of een of meer zijne:- leden zijn verschenen ten einde hui bezwaren mondeling toe te lichten. Middelburg, 25 Oct. 1929. Burgemeester en Wethouders voorn. P. DUMON TAK, Voorzitter. S. A. VAN LEVERINK, Lo. Secret Burgemeester en Wethouders van Mid rtelburg brengen ter algemeene kannis dat de Raad dezer gemeente in zijne vergadering van 23 October 1929 beeifi besloten medewerking te verleenein tol inwilliging van een verzoek van het be stuur der bijzondere lagere school aar I den Zuidsingel om beschikbaarstelling van gelden ingevolge de artt. 72 e. v. dei L. O. Wet 1920 voor de aanschaffing van leermiddelen lot een geraamd' be- bedrag van f 673.47. Middelburg, 25 Oct. 1929. Burgemeester en Wethouders voorn'.. P. DUMON TAK, Voorzitter. S. A. VAN LEVERINK, Lo. Secret. Burgemeester en Wethouders van Mid delburg maken bekend: dat het le suppletoir kohier Straat belasting 1929, vastgesteld door den Ge meenteraad in zijne vergadering van 23' October 1929, op heden aan den Ge meente-ontvanger ter invordering is ter hand gesteld. Middelburg, 25 Oct. 1929. Burgemeester en Wethouders voorn., P. DUMON TAK, Voorzitter. S. A. VAN LEVERINK. Lo. Secret. Burgemeester en Wethouders maken bekend: dat het in verband met het voorkomen in ons land van alastrim (kafferpokken) in overleg met den Inspecteur van de Volksgezondheid en ter voorkoming van de verspreiding der ziekte de bevolking zich zal kunnen doen vaccineeren en re- vaccineeren. Kostelooze gelegenheid zal daartoe be staan in het gebouw Wagenaarstraat D 78 en wel: Voor volwassenen op Vrijdag 1 Nov. 1929, des avonds van 7 tot 8 uur; Voor kinderen op Woensdag 30 Octo ber 1929 des middags van 2 tot 3 uur. Middelburg, 29 October 1929. Burgemeester en Wethouders van Middelburg, P. DUMON TAK, Voorzitter. M. VAN DER VEUR, Secretaris. HINDERWET. Burgemeester en Wethouders der ge meente Middelburg brengen ter open- hare kennis, dat van 25 October 1929 af op de gemeente-secretarie ter visie is gelegd een verzoek met bijlagen van J. VAN GRAAFEILANDi te Middelburg om vergunning tot het oprichten van een autogenische lasscherij in perceel kad. bekend, gemeente Middelburg in Sectie D, no. 1806, plaatselijk' gemerkt ■V lissin gen, 28 Oct. Op de veiling werden de volgende prijzen besteed: Soldat Laboreur 10—11, Nouveau Poi- teau 36, Beurré Clairgeau 513, Do rothea Royal 6, Williams Iluchesse 12—;5, Petit Margeurite 6—7, Callebas de Ton- gert 15, Maagdeperen 712, Gieser Wil deman 45, Pondsperen 7—8, Beurré v. Ham 8, Princesse Noble 9, Roode Ribber- 11, Landsberger Tteinet 7, Notarisappel 7, Juinappel 5—6, Conseiller a la Cour 4, Cox Pomona 8, Jac. Lebel 47, zure Bellefleur 1—6, zoete id. 3—5, Reine d'Or 5, Groninger Kroon 7>8, Zomer Court Pendu 67, Wijnappel 8, Bis marck 3'5, Ermgaard 5, Bordaan 13, Warnersking 13, Goudreinetten 713, Tuinzoet 6—11, Dantziger Kant 7—10, Mispels 9, bramen 29 alles per K.G.; uien 3—4, spinazie 23—30, koolrapen '2, spruiten 30—32, karoten 4—5, ldeine peeën 2, Princessen 41'51, Wagenaars' 49'50, tomaten 14—15, alles per K.G.; Boerekool 1,5, roode kool 2—4, savoije kool 4,511,5, bloemkool 1020, Can- tonner Witkrop 6,5—11, alles per stuk; prei 910, selderie 1,5—2,5, peeën 5,5 6,5, karoten 4,56,5 rapen '4—5 chry santen 7 alles per bos; andijvie 25—58, sla 2654 beide per kist. Goes, 29 Oct. Boter f 1.15, eieren f8.90. Aanvoer VP. Z. 4285 stuks, f 9.20 per 100 stuks. Ter graanmarkt van heden was nieu we tarwe f 11.2511.75, goudgerst 9.50, kookerwten 14.50—15.50, kroonerwten 16 18.25, bruine b.oonen 21—23, maan zaad 37. Aanvoer zeer klein. Handel traag. Botterdam, 29 Oct. Veemarkt. Op de veemarkt van heden waren aange voerd 262 paarden, 21 veulens, 2190 ma gere runderen, 870 vette runderen, 1060 vette- en graskalveren458 nuchtere kal veren, 338 schapen en lammeren, 15 varkens. Prijzen voor vette koeien: le kw. 1.04 —11.16, 2e kw. 0.87—1, 3e kw. 0.74— 0.82; pssen: le kw. 0.90—11.06, stieren 0.80—10.88, 3e kw. 0.70—0.77; stieren: le kw. 0.8851, 2e kw. 0.70—0.86, 3e kw. 0.570.68; kalveren: le kw. '1.50— 1.70, 2e kw. 1.30—1.48, 3e kw. 1.15— 1.30. Prijzen voor melkkoeien 250—'360, kalf koeien 180—870, stieren 175—385, pin ken 100'140, graskalveren 4—805, vaarzen 75—150, werkpaarden 130—240, slachtpaarden 100—215, hitten 90—170, nuchtere kalveren 14—'20, fokkalveren 20'33, biggen 15—26. Eieren. Rotterdamsche veiling. Aange voerd 55.000 stuks. Prijzen voor kipeieren 6—10.80, eend- eieren 5.507.55. IPomfoLIFff* Abonnementen en Advertentiën voor dit blad worden aangenomen door den Agent W. TRIBLLER.

Middelburgsche Courant | 1929 | | pagina 3