NIEUWS UIT BELGIE. BURGERLIJKE STAND BEKENDMAKINGEN MARKTBERICHTEN Verkoopingen - Verpachtingen in Zeeland injgez. Med. bij een botsing tusschen politie en bur gers te Werkendam in de buik was ge schoten. Te Steenbergen is in voor- loopig arrest gesteld de vrouw L, v. 'H., Belgische van geboorte. Onder voor de politie vrij verdachte omstandigheden stierf haar kind, dat eerst drie weken oud was. Vermoeden van vergiftiging bestaat. i Te Lichtenvoorde luidde een der laatste avonden de brandklok. At spoedig was de brandweer op de been en werd de brandspuit voor den dag gehaald ,daar men meende, dat er brand was. Drie arbeiders hadden in den kerk toren werk verricht. De kpster had hen niet opgemerkt en had den toren geslo ten. De arbeiders niet wetende uit hun gevangenschap te geraken, waren daarom heengegaan en hadden de brandklok ge luid. Terwijl de moeder de wasch deed, viel het 2-jarig zoontje van den heer O. te Alkmaar, in een tobbe kokend water. Het kind is aan de gevolgen overleden. Donderdagmiddag is de heer W. R. toén hij behulpzaam was bij het bou wen van zijn eigen huisi te Haan- rade, onder verschuivend zand bedol ven en levenloos te voorschijn gebracht. Te La Beid bij Spa is naar de Brus selsche correspondent der N. R. ört. meldt, een huisje, bewoond door een oude weduwe, door een misdadige hand in brand gestoken. De vrouw zelf is zoo ernstig verbrand^ dat zijl kort daar op is overleden. De dader zou een neef der weduwte zijn, die haar herhaaldelijk reedr. met den dood bedreigd(e. Adjudant Croy met adjudant Lang als hulppiloot heeft het Bielgische re cord hoogvliegen gebracht op 8400 M., (oud jecord van Kirsch 8100 M.), op het vliegveld Evere bij Brussel. Het vliegtuig kon niet hooger, omdat het geheel bevroren was. Men zal drie dagen op den officieelen uitslag moeten wach ten, daar de barographen onderzocht moeten worden. De Moulin Rouge te Par ij s ver andert van bestemming. De aan welhaast alle buitenlandsche bezoekers van Pa rijs bekende inrichting houdt op variété theater te zijn en wordt bioscoop1. De roode windmolen blijft behouden. Omtrent den moord in een hotel bij het station St. Lazare te Par ij s, wordt nog het volgende gemeld: Op de tafel lag een stapeltjle brieven in het Engélsch, enkele ervan geadres seerd aan den hotel-eigenaar en een aan de politie. Uit deze hriev|en, geschre ven door den echtgenoot van de ver uioorde vrouw, werden de redjenen op gesomd voor den ïnoord, dien hij1 gle pleegd had. „Het spijt mij, zoo luidde de belejefde brief van mijnheer Wigget aan d© poli tie. dal ik u zooveel last veroorzaak." De moordenaar gaf in dien brief te kén nen dat hij zijn vrouw had gedood, om dat zij hem ontrouw was geworden. De moorddadige eega was een goedge- kleede Emgelschman, die met zijn vrouw al eenigen tijd in het hotel vertoefde en die na de misdaad in onverstoorba re kalmte de straat was; opgegaan1.. Uit zijn brieven bleek, dat hij' plan had zich van kant te gaan maken. Wigget was 48, zijn vrouiw 45 jaar. Het paar kWam uit Londen en maakte den indruk in zeer goeden doen te zijn. De vrouw wals eeu opvallende schoonheid. Op bevel van het Be rTij n s c h e parket zijn Donderdag te Berlijn, naar de N. R. Crt. meldt de beide firmantten van de bank von "Sack undi Sohin in hechtenis genomen. De gearresteerden zijn de 55-jarige Walter von Sack1, oud kapitein ter zee en diens 25-jarige aange nomen zoon, Hans Dietrich von Sack. Beiden worden beschuldigd van verduis tering en zouden aan hun cliënten een ■schade van 305.000 mark hebben berok kend Reeds eenigen tijd geleden werd gemeld, dat de bank zich' in finantieel© moeilijkheden bevond. Zij was in 1926 °Pgericht door von Sack Sr. De firma geen handel in effecten drijven beuraS n'et *oe8eia'en. die Berlijnsche /-) s, eB had geen depositorecht enz. rirh iet Wet te ontduiken had de firma van JL„ re8lstreeren onder den naam Versnhiiu0ïdeu ontslagen bankbeambfe effecteiï W ?Hênten hadde" de hii om ertroUWfi die door von Sack de» werd.:,, ges^ t'eln ma£hS pij op aandeelen de kI T P tel te Vaduz had i„ l die h™r™- Lichtenstein. het vorstendom lende goed gesitueerde families hebben hun gelden aan von Sack toevertrouwd en nu ernstige verliezen geleden. Uit Bombay wordt gemeld, dat het water bij den bovenloop van den Indus nabij Atok en Dera Ohazi Ivhan aan het vallen is, terwijl in den benedenloop de vloedgolf thans weer zoo hoog is' ge worden, dat de autoriteiten de volledige ontruiming van het gebied hebben ver- orderd. De krokodillen dringen tot in de dorpen door. Omtrent het lot van de door het water afgesneden dorpen is niets bekend. Uit Sako pane (Polen) wordt ge meld dat zich in de wojuden, in de om geving van deze stad, in den laatslen, tijd buitengewoon veel beren ophouden. De dieren trekken van het gebergte naar het dal, wat door de bevolking als een teeken van een strengen en vroegen winter wordt beschouwd. TREINBOTSING. Door dien een rangeerder een wagen met kippen over onveilig spoor ran geerde, is Donderdagavond de trein uit Zuidbroek bij het viaduct te Groining|e)n tegen dezen wagen gebotst. De wagen met kappen werd zwaar beschadigd. Een reizigster 'bekwam lichte verwondingen. (Van oznen bijzonderen correspondent). Kapitein von Sack is de vroegere com mandant van de Hohenzollern het jacht van den gewezen keizier. Zijn aangenomen zoon komt uit een bekende Hamburgsche familie Hii had1 enkele jaren gefeden van zijn vader 350.000 mark geërfd. Met dit bedrag werd de bank von Sack opgericht. Verschil De strijd om het kind tusschen de ofiicieele en de vrije R.-Ka- thoiieke scholen. Scherpe kanten afgesleten. Voorstan ders van gelijkstelling winnen veld. Nog steeds een tragi sche toestand te Brussel, waar men haast geen Vlaamsche scho len voor Vlaamsche kinderen vindt. In dezen tijd van het jaar kan men het in België beleven hoe een homerische strijd wordt gevoerd om.... de ziel van het kind. De anti-clericaie optochten met vlammende opschriften, uitdagende stok ken en tartende liederen als van „A bas la calotte, a bas les calottins", behooren wel, in zekeren zin, tot het verleden, afgezien van de omstandigheid dat de Brusselsche liberale studenten bij gele genheid van een of andere „sortie", ter eere van hun St. Verhaegenfeest b.v., nog steeds de gewoonte hebben aan hun anti-clericale gevoelens lucht te geven, maar de scherpe wrijving tusschen clericaal en anti-clericaal, die in België steeds zoo ernstig de politieke hartstoch ten heeft geschokt, is nog niet van de baan, vooral niet op het gebied waar zij gedurende vele jaren een allerverder- felijksten invloed heeft uitgeoefend, na melijk op het gebied van het onderwijs. Men zou het soms kunnen gelooven, op grond van de huidige samenwerking van katholieken en liberalen in den schoot van de regeering. Maar in den loop van deze week kan men er zich sterk van overtuigen dat de liberalen nog even fel vasthouden aan de openbare school tegen de vrije, d.i. R.-Katholieke school, als basis van hun politiek, terwijl, het spreekt vanzelf, de R.-Katholieken ook hemel en aarde trachten te bewe gen om den bloei van hun scholen te ver zekeren, tegen de liberale en ook socia listische propaganda in. Op 1 September eindigt het schoolver- lof hier te lande en de weken die dezen dag voorafgaan als de eerste weken die nog volgen zijn fdan een gelegenheid om door middel van pers en plaatselijke pro paganda, elkander zooveel mogelijk leer lingen af te nemen. Op sommige plaatsen zou men zich in verkiezingstijd wanen. In elke stad van eenige beteekenis be staat er een vereeniging van „vrienden van het officieel onderwijs", die in libe rale en ook wel socialistische milieux worden gerecruteerd, en die de propa ganda voeren om de ouders op te wek ken hun kinderen naar de officieele, ge meentelijke en rijksscholen, te sturen, waarbij zij dan ook den steun krijgen van de politieke partijen die het beginsel van de officieele school in hun programma hebben opgenomen. Daar tegenover staat de hier in het land geweldige kerkelijke organisatie die heel haar raderwerk in beweging brengt om de katholieke scholen te bevolken, wat, het dient wel gezegd, met veel suc ces gebeurt. Beide partijen beseffen dat bij de jeugd de toekomst ligt en als twee gescheiden echtgenooten vechten zij dan ook om het bezit van het kind, om het op te voeden, met de eigen denkbeelden, beginselen te bezielen. Er was een tijd dat deze strijd zoo he vig was, dat gedurende jaren degenen, om wier bezit het ging, er de eerste slachtoffers van waren, daar het onder wijs zelf werd benadeeld. Dit is gelukkig geleidelijk verbeterd. Men mag nu aan nemen dat de strijd om het bezit van de jeugd nog wel bestaat, maar dat de scher pe kanten zijn afgesleten en men het in elk geval reeds zoo ver heeft gebracht te erkennen, dat de kinderen zelf er geen nadeelen van mogen ondervinden. Op een vroegere uiteenzetting van de practische zijde van het vraagstuk zullen wij niet meer terugkomen. Het blijkt ech-J ter meer en meer, dat de voorstanders van gelijkstelling van het onderwijl mits zekere voorwaarden van degelijkheid steeds meer veld winnen, alhoewel de li beralen nog steeds op hun oud anti-cle ricaal standpunt blijven staan en de so cialisten onlangs ook nog hebben beves tigd, dat zij vóór alles het officieel on derwijs wensehen te bevorderen. Het is echter juist omdat de gedachte van de gelijkstelling, die de grondslag is van den schoolvrede, zoo diep wortel heeft geschoten, dat men met deze ver klaring is uitgepakt. Inderdaad is bij de socialisten de officieele partijmeening wel zoo, dat zij tegen de vrije scholen is gekant, maar dit belet niet, dat niet min der officieele personen van de partij, welke zitting hebben in de gemeentebe sturen, die de zorg hebben voor het la gere onderwijs, overeenkomsten hebben aangegaan met de katholieken, die steu nen op de gelijkstelling van vrij en offi cieel onderwijs, op voorwaarde dan dat het vrij onderwijs het toezicht van het rijk, wat de degelijkheid van het onder wijs betreft, aanvaardt. Dit is o.m. het geval te Antwerpen, waar een katholiek- socialistisch bestuur is gevormd onder burgemeesterschap van den heer 'mr. F. van Cauwelaert. En de Antwerpsche scholen worden tot de beste van het land gerekend. Deze neiging van inzonderheid de Vlaamsche socialisten om de gelijkstelling van vrij en officieel onderwijs te erken nen, is oorzaak dat, terwijl zij in het parlement tot de oppositie behooren, zij in het plaatselijk politiek bestuur een vrij voorname rol spelen en de liberalen, die wel tot gematigd optreden zijn te bewegen, maar tot geen erkenning van de vrije scholen zijn te brengen, in de oppositie worden gedrongen. De gewezen socialistische minister van Onderwijs, dr. C. Huysmans, is een uit gesproken voorstander van deze erken ning en het is wel onder zijn invloed dat bij de Belgische socialisten deze kente ring kan worden waargenomen, welke overigens, naar Nederland heeft bewe zen, alleen ten voordeele strekken kan van de algemeene ontwikkeling. Te Brussel, waar liberalen en katholie ken de stad besturen, maar zonder dat de katholieken er reeds in geslaagd zijn van den gemeenteraad subsidies los te maken voor hun scholen, stelt zich jaar lijks meer en meer ook het tragische pro bleem van het onderwijs voor de Vlaam sche kinderen. Dit wordt werkelijk voor iedereen, die in dit land begaan is met de welvaart van het jonge geslacht, angst wekkend, want afgezien van enkele ge meenten als St. Jans-Molenbeek en An- derlecht, die in het onderwijs ook nog een plaats inruimen voor het Vlaamsch, d.i. het Nederlandsch, bestaat er in de Brusselsche scholen geen enkele Vlaam sche school meer, met het gevolg dat de geest van deze kinderen zoo wordt ver moord, dat zij voor 50 percent in het latere leven hulpeloos moeten staan, ver minkt naar den geest, onbeholpen in hun taal, hun uitdrukkingsmiddelen en onver mijdelijk ook verachterd in de verdere kennis, die noodig is om in het leven vooruit te komen, onverminderd het ge not dat hun ontzegd wordt van verstan delijke ontwikkeling. Men komt thans van Vlaamsche zijde te Brussel op voor aaneensluiting van de Vlaamsche ouders ten einde gebruik te maken van de middelen die de wet hun geeft om Nederlandsch onderwijs voor hun kinderen te eischen. Het is waar, dat de onverschilligheid van de ouders, of liever de argeloosheid, het onbegrip in opvoedkundige vraagstukken van de doorgaans -goedgezinde Vlaamsche een voudige menschen, oorzaak is, voor een groot deel, van den jammerlijken toe stand, maar de listige, kwaadwillige en anti-Vlaamsche mentaliteit van de lei dende personen te Brussel is wel het meest aansprakelijk. Men kan alleen ho pen dat bij de zich ontwikkelende ken tering ten opzichte van de Vlamingen en van de Nederlandsche beschaving er mee zal toe bijdragen betere Vlaamsche onderwijstoestanden in het leven te roe pen, te Brussel, en dat verder de eiken dag sterker wordende eischen om ook fatsoenlijk Nederlandsch te kennen bij 't bekleeden van een betrekking in de ver schillende diensten van het Staatsbestuur en bij private ondernemingen een verbe tering zullen brengen in denzelfden geest, zij het dan niet alleen uit liefde, maar uit belang. BEVOLKING. In de tweede helft der maand Augus tus zijn in de gemeente MIDDELBURG Ingekomen: W. J. Roose, controleur Stoomtram Walcheren, van Koudekerke, Wilhelmi- nastraat W 51. A. Rambonnet, van Domburg, Noordweg R 13. L. Rinkel Vinke, van Rotterdam, Oude Kerkstraat B 89. J. Veldmeijer, van Rotterdam Penninghoeksingel L 37. J. School meester, van Eindhoven, Dam F 152. G. Heuvink, opz. Ned. Heide Mij, van De venter, Armen. Schuitvlot Q 258. C. S. Klap, van Rotterdam, Vliss. straat K 42. E. Gronloh, van 's Gravenhage Noordplein M 292. Mr. J. de Vries commies Prov. Griffie, van Wageningen L. Delft B 122, A, Willems, fabrieks- arb., van Sas van Gent, L. Breestraat O 288. A. J. Sondag, koopman, van Vlis- singen, K. Noordstraat 11. A. P Korstanje, van Haarlem, Molenwater E 49. Pa. J. van Driel, telefoniste, van Goes, Langeviele K 390. J. A. Ver hagen, dienstbode, van Dinteloord, Span jaardstraat E 70. W. H. Tj. C. Baron thoe Schwartzenberg en Hohenlansberg van Utrecht, Hofplein Elb. V ertrokken: P. H. Cornelisse, korp. machinist K. M van Zandstraat Q 194 naar Vlissingen Steenenbeer 17. P. C. Tirion, civ. in genieur, van Giststraat F 176 naar Am sterdam, Leliegracht 22. G. A. J. de Both, reiziger, van Loskade P 266 naar Nijmegen, Dr. J. Berenstraat 16. P. C de Does, van Wagenaarstraat D 93 naar 's Gravenhage, Loosdaisnche weg 107 Mej. W. de Klerk, dienstbode, van K Delft F 16 naar Amsterdam, Leidsche Kade 85c. Mej. W. de Wolf, verpleeg ster, van Noordplein M 292 naar 's Her togenbosch, Gildenstraat 10. A. J Vertregt, van K. Noordstraat L 109 naar Amersfoort, Weijersstraat 8. Wed. J C, van der Meer Mohr, van Turfkade F 182 naar Zeist, Juffrouwlaan. A. On- stenk, serg. mariniers, van Vliss. straat I 162 naar Rotterdam, Marinierskazerne J. C. Homburg, van Wal B 102 naar Delft, Bronkhorststraat 31. Wed. J. J Oranje, van Noordweg R 20 naar Am sterdam, Bilderdijkstraat 1081. F. J A. L. Visser, onderwijzer, van Nieuw- straat G 219 naar Goes, Wilhelminastraat 29. P. Bazen, leurder, van Heeren gracht M 27-28 naar IJzendijke, Bui tenwijk 6. Mej. J. Kloet, geb. Flik- weert, van Si. Janstraat H 187 naar Rot terdam, Kameliastraat 341. G. H Vertregt, assuradeur, van Vlasmarkt L 14 naar 's Gravenhage, Gentsche straat 4. G. J. Kloet, reiziger, van Vliss. str I 164 naar Eindhoven, Kasteelweg 116. O. EN W. SOUBURG. Ingekomen: Mej. N. J. Verzaal, geb. Marijs, Mid- delb. straat A 281, van Den Haag. C van Zundern, Abeelsche Zandweg A 252 van Eindhoven. Mej. E. Kruijsse, van Turnhoutstraat E 13, van Den Helder. G. van Domburg, geb. Hagers, Nieuwe Abeele C 264, van Den Helder. V ertrokken: G. L„ Celant en gezin, van v. Turn houtstraat E 18 naar Rotterdam. Mej M. van den Broeke, van Braamstraat 6 122, naar Curasao. J. Oele, van Spoor straat A 94 naar Eindhoven. M. van Boven, van Vlissingsche straat B 114 naar Vlissingen. Mej. W. van Soelen van Buteuxstraat B 250 naar Amsterdam. A. v. Borgerijen en gezin, van v. feij- lingenstraat B 225 naar Hilversum. x Goes. Ondertrouwd. J. Hollestelle, jm. 23 j. en R. C. J. Steins, jd. 22 j., M. de Klerk, jm. 26 j. en P. A. Harinek, jd. 27 j.<; C. M. Scheers, jm. 19 j. en N. N. Siep* man, jd. 19 j.; J. van der Straate, jm. 23 j. en C. F. Wesldorp, jd. 20 jl. Getrouwd: M. van Fraassen, 'jm. 26 j. en J. Vleugel, jd. 19 j.; P. A. de Cip- ninck, jm. 26 j. en G. G. Schouwen burg, jd. 25 j. Bevallen: P. A. Potter, geb. Verboom, d.; M. J. Aertssen, geb. Verbeemen, d., A le Conté, geb. de Bourgraaf, d. Overleden J. J. van der Hooft, d. Ij.; P. J. J. Dormaar, wednr. van L. J. Versluijs, 81 j.; J. Weststraate wednr. van J. Trimpe, 89 j. DIENSTPLICHT. De Burgemeester van Middelburg brengt ter algemeene kennis, dat aar HENDRIK LIEUWE VAN DER VEEN van de lichting 1929, wegens broeder- dienst, door den Commissaris der Ko ningin in Zeeland, vrijstelling van der dienstplicht is verleend. Middelburg, 5 Sept. 1929. De Burgemeester, P. DUMON TAK Goes, 5 Sept. Veilingsvereeniging Z. 'Beveland. Exportveiling. Tomaten A 1.20, B 4.40, C 3.80 et CC 1 per 100 K.G. Kleine veiling. Peren: Beurré d'Amen "fis 5—16, Br. Hardy 10-21, Br. d< Merode 5—9, Br. van den Ham 2—4, Br Wilhelmina 4—6, Br. d'Aremberg 3, Bi Durandeau 1—2, Clapp's Favorite 12- 22, Triumphe de Vienne 12—127, Margue rithe Marillat 19—147, Seigneur d'Espe ren S—15, Williams Duchesse 6—12, Bo: Chretien Williams 4—7, dr. Jules G-uyo 5—10, Doktor Cornells' 5—7, Souveni de Congrês 6—40, Souvenir Madam Treyve 10—12, Calabasse Carafon 6, Jut teperen 8—23, Soldat Laboreur 3—4 Maagdeperen 7, Diamantperen 3!(5, Dull jesperen 23, Groninger Bergamotten —(4, Ronde Perzikperen 2—4, GoudJballe 2—4, S ch ar' aken peren,2—4. Schell ©belle 2—3, Witteibroodsperen 1—2, Spekpere 1—3, afval- en kroetperen 0.01—4, Ca] leiboudsperen 1—3. alles per 100 K.G. Appels: Signe Tillish 19—22, Sweden appel 20<23, Manks Codlin 7—31, Th Queen 11—22, Transparante de Cro-ncelj 10—17, rCox Pomona 6—12, Lord Grosve nor .4, Reinette Monstrieuse 7, Keize Alexander 6, Jacques Lébel 4-49, iCo-ti lin Keswick 2—j6, Grofzuur 2—5, Bis marek 2—4, Warnersking 4, Gulderling v,4, Zomer Court Pendu 5, Koolappel ,4, zoete Ribibeling 5—7, zoete Pippelih 7. Bloemzoet 5—6, afval- en kroetappel 0.10—4 alles per 100 K.G. Pruimen: Washington 14—23, Abri koospruimen 8—23, Reine Victoria 6- 19, Reine Claude 17—(29, Reine Claud Violette 15—20, Belle de Louvain 6—21 Boode Eierpruimen 15'27, Blauwe w 16—23, Krieikepruimen 15, Tonnelboars -49, Brazilische kwetsen 9, Italiaansch id. 9, uitschotpruimen 1—3, alteS pe per 100 K.G. Diversen: blauwe pruimen 54-456, tc maten 1—'5, Moerbeziën 3—19, groen noten 6.16, zilveruien 7, snijiboonen '1 —.19, Stokprincessen 22, Perfectiboone 5—.18, Rentegevers 1416, Duibbele Pril cessen 6—11, Rheinis'óhe Speklboönen Groene fooonen 1—.4 alles per 100 K.G Perziken 6, Meloenen 13—34, Komkon mers 3—4, augurken 0.01—0.23, kropsl 3.60, snijboonen 0.24, bloemkool 1—(1 roode kool 3—8, savoijekool 3, alles pe 100 stuks; bloemen 1 per 100 bos. 1 Vlissingen. Van 29 Aug.5 Sept. Ondertrouwd: L. A. Vigne, 24 j. en V. E. P. Debrae, 23 j. A. N, Meyer, 28 j. en J, C. Stoutjes- dijk, 25 j. A. Starreveld, 24 j. en D. A. Bogerd, 26 j. S. Rijkeboer, 25 j. en M. M. J. J. Romijn, 26 j. S. Clarisse, 23 j. en J. de Ridder, 22 j. Getrouwd: J. N. de Lege 26 j. en M. Muller, 20 j. Bevallen: S. Keerssemeeckers, geb. Meerman, d. J. van Beers, geb. de Ridder, 2d. W. Belger, geb. den Boer, d. C. Meyers, geb. Meliefste, z. Overleden: P. Aarnoutse, wed. van J, Wouterse, 69 j. B. de Groot, vrouw van H. Koetje, 34 j. J. Spinnaay, man van J. A. Feij, 78 j. Th. C. de Kok, wed. van W. Huibregtse, 72 j. K. D. Zandee, vrouw van W. de Voogd, 34 j. N. Cornelisse, vrouw van P. Melis, 42 j. O. en W. Souburg. Van 29 Aug.5 Sept. Ondertrouwd: W. Adriaanse, 30 j. en L. Vreeke, 20 j. Getrouwd: L. Oranje, 27 j. en J. C. Brombacher, 22 j. M. P. van Hese, 23 j. en H. M. van Tongen, 21 j. Bevallen: J, C, Strijd, geb. Daamen, d. M. Janse, geb. Poppe, d. A. Theu- ne, geb. Jobse, d. Overleden: N, Cornelisse, 42 j., vrouw van P, Melis. Zierikzee, 5 Sept. Tarwe f 10.50- 11.75, chevaliergerst 9.50-H9.65, haver schokkers 15-117.50. Aardappelen: Eigenheimers 1.75—<2.2 bonte en blauwe 3.25—)3.50, per 100 K.( Boter 1.15—41.27, per 5 H.G. Eieren (grooth.) 6.05—6.30, klehih'. 6- 6.70, per 100 stuks. Aanvoer 6000 stuks. Sept. 11 Koudekerke, Huis en Inboedel, Loef 12 Middelburg. Bouw- fen Weil., Struv» 17 Domburg Villa en Peusioninventari Loeff. 17 Middelburg, Inboedel, Notarishui 19 Middelburg. Huizen, Ittman: 19 Middelburg, Land, Ittmanij 10—ill Middelburg, Meubelen en Manufact., Vervaal en Willi V boordse.fi 20 Kleverskerke, Inspan, Hioolen. 25 W. Souburg, Inspan, Loeff. M piaessmiclstïi Abonnementen en Advertentiën voo dit blad worden aangenomen door den Agent A. H. DE KAi)

Middelburgsche Courant | 1929 | | pagina 7