Oostkapelle. Advertentiën, nElken dag één Glaasje" NU F 4.~ PER KRUIK BUITENLAND AFLOOP VERKOOPINGEN Algemeen Overzicht Beknopte Mededeelmgen MARKTBERICHTEN BOLS (Ingez Med.) heer en mevrouw J. Vos en de heer en mevrouw J. Nauiwelaers, die te Antwer pen wonen. De toestand der gewonden is minder ernstig dan aanvankelijk gedacht werd. Het Piccadilly Bureau te Parijs heeft in samenwerking met de Air Uni on een specialen vliegdienst georgani seerd, om Pransche tooneelminiiaars in de gelegenheid te stellen, te Londen zon der veel verlies van tijd den schouw burg te bezoeken. Men gaat 's middags te vier uur uit Parijs, kan' te Londen1 maaltijden, gebruikt na afloop van de voorstelling nog rustig zijn souper en is bij het aanbreken van den dageraad in de Pransche hoofdstad terug. Bij den eersten tocht waren er elf lief hebbers. Ze hebben dit eigenaardig s/chouwburgbezoek nog al vermoeiend gevonden, maai* alleszins de mloeite waard. Of het een vaste dienst zal worden, hangt af van de vraag, of er genoeg passagiers zullen zijn, die zoo verzot zijn op het Engelsche looneel, dat ze voor een schouwburgavond vijf uur vliegen, een slapeloozen nacht en de ver moedelijk niet lage kosten over hebben. Nu ve,rhalen de ronde, doen over een Hongaapschen Landru, die negen vrouwen vermoord zou hebben en thans onder een valschen naam in een Boemeensche gevangenis ontdekt zou zijn, trekt de dezer dagen door de P a- rijsche politie gedane mededeeling (in velband met het vindten van een gruwe lijk verminkt lijk van een vrouwl) ovejr de spoorlooze verdwijning van ongeveer 4000 vrouwen in twee maanden tijds de bijzondere aandacht. Ongetwijfeld zijn niet alle vrouwen, die verdwenen zijn, dood, schrijft „l'Oeuvre". Maar onder hen zijn er toch zeker heel wat, die het tijdige met het eeuwige verwisseld' heb ben, zonder dat men zich elr werkelijk ernstig mede bezig houdt om1 haar spoor te vinden en uit te zoeken onder welke omstandigheden zij gestorven zijn. Te Tor di Quinto nabij Pome had in een steengroeve een instorting plaats. Een steenmassa van ongeveer 150 kubieke meter stortte naar beneden. Te gen den middag waren vier lijken gebor gen. Onder de getroffen gezinnen is als onmiddellijke steunverleening een bedrag van 7000 lire verdeeld. Eenige robben jagers uit Cocks- d o r p, die met hun sloep opj de VTie- hors lagen, hebben dezer dagen bij het lossen van het anker diep uit het zand' ?en zeer groot stuk gewei, vermoedelijk an een eland of rendier, opgehaald. Het is naar het Zoölogisch Station in Den Helder gezonden. Te zelfder plaatse, waar een schelpen zuiger den bodem had losgewoeld', heb ben dezelfde jagers vele afgeslepen bak- steenen en fragmenten van mfaurtegels uit de 17de eeuw1 gevonden. Daar ter plaatse ongeveer, heeft lang geleden het weggespoelde dorp West-Vlieland, een dorp van walvisehvaarders, gestaan. Op het strand te S w a n s e a speel de een 12-jarig knaapje met eenige m(ak kertjes. Tusschen twee zeer diepe kui len, die de jongens in het zand gemaakt hadden, liep een tunnel, Welke door de jongens doorgegraven werd. Een der knaapjes, John Boberts genaamd, begaf zich in den tunnel, welke plotseling in stortte met het gevolgd^ dat de jongen een geweldige zandmassa od het lichaam/ kreeg, tengevolge waarvan bij' stikte. Een geneesheer kon slechts den dood' con- stateeren. Vóór de „Discovery" Zaterdag ,uit öardiff vertrok voor een reis van 2V2 jaar naar het Zuidpoolgebied' werd on derzocht of er zich altemet verstekelin gen aan boord bevonden. Het onderzoek leverde geen resultaat op, maar blijkbaar heeft men niet goed gespeurd want toen het schip nog niet eens midldenj in helt Kanaal was, werd onder het zeil van een reddingsboot een 14-jarige school jongen ontdekt. Hij werd aan een loods- kotter meegegeven en te Bary aan land gezet, vanwaar hij naar Cardiff terug keerde. Iemand aan boord van de „Dis covery" betaalde de reis voor heml De jongen, die avondbladen verkoopt, was Vrijdagavond niet thuisgekomen en eerst Zaterdag lichtte een vriendje, dat hij in het geheim had genomen, de ouders in. Bij zijn terugkeer verklaarde de jongen, dat hij de wereld had willen zien even als zijn broer, die voer. Zijn vader heeft nu beloofd een schip voor hem te zoeken of 26 Gem., 117 roeden, waaronder de hofstede zelf met woonhuis, schuur, bak- keet enz. en verder boomgaard, wei- en bouwland verkocht aan J. A. Maas Jz te Veere voor f 26020. Perc. 18. 0.52.60 H.A. of 1 Gem. 102 Roeden weiland, nabij den Grindweg van lArnemuiden, voor f 1316 aan P. Be suren te Kleverskerke. Perc. 19. 1.53.40 H.A. of 3 Gem. 273 Roeden weiland ten Oosten van perc. 18, voor f 3911 aan denzelfden. Perc. 20. 0.91.50 H.A. of 2 Gem. 99 Roeden weiland, ten Oosten van perc. 19 voor f 1949 aan W. Duvekot, Vrouwepol der en A. Jongepier Gz., Middelburg. Perc. 21. 0.27.70 H.A. of 212 Roeden weiland ten Noorden van perceel 20, voor f731 aan J. Polderman, J. C. Meij- boom, 0. Jongepier Gz. allen te, Middel burg. iferc. 22. 0.23.80 H.A. of 182 Roeden weiland ten Oosten van perc. 21, voor f 619 aan dezelfde. 'Perc. 23. 0.52.00 H.A. of 1 Gem., 97 Roeden Weiland ten Oosten van perc. "22 voor f1169 aan W. Duvekot te Vrouwe.- polder en A. Jongepier Gz., Middelburg. De cand. notnarrs' mr. 'P. Loeff, waarnemende het vacante kantoor van (jen te Koudekerke standplaats gehad hebbenden notaris mr. Jan Loeff, heeft Woensdag 14 Augs. 1929 te Biggekerke, in het café van Gebrs. SLmpelaar, in het openbaar verkocht: Perct 1 en 2: 81 A. 40 C. (lGem. 169 R.) bouwland aan den Zandweg onder (Biggekerke aan den heer L. Verhage Izn., te Biggekerke voor f 1900. Perc. 3 49 A. 80 C. (1 G. 8OV2 R.) bouwland ten Zuiden van perc. 1, .aan den heer A. Janse Dzn., landbouwer te Biggekerke voor f 1396. Door notaris Blaupot ten Cate zijn (Woensdag te Grijpskerke publiek vér- kocht: Huis en erf aldaar A 19, groot 7 A. 30 c.A., kooper M. J. Besuijen aldaar voor f 2210; 63 A. 10 c.A. of 1 G. 1821/2 R- bouw land aldaar aan den Loodholschen weg, kooper K. Besuijen aldaar voor f 2055; 39 A. 90 c.A. of 1 Genu 5 B. bouwland? aldaar, aan Beertas' Wegeling, kooper K. Huijsman Dz., aldaar Voor f 1370; 71 A. 10 c.A. of 1 G. 2431/2 R., bouw land aldaar, aan den Pekelingschen weg, (kooper J. Besuijen Cz., Souburg voor f1800, huis en erf te Oostkapelle, in den Kievitshoek, 290, groot 2 A. c.A., koo per W. de Wolf, Grijpskerke voor f90. Gisteren werd door notaris Wi. Hioolen in „Mercurius" alhier in het openbaar verkocht de hofstede „Waayen- burg aan den weg van Middelburg naar Kleverskerke, met de daarbij bel- 'hoorende boomgaard, bouw- en weilan den, ter gezamentlijke grootte van 14.36.64 Hectaren of 36 Gemeten 182 Roeden (Blooische maat). Zulks in 23 perceelen en combinaties. Perceelen 1-|17, groot 10.35.14 H.A Be n«reld 0111! Van heinde en ver waren de bezoe kers naar Friederichshafen toegestroomd vanwaar de Zeppelin zijn wereldreis zal aanvangen, reeds gisteravond te 10 uur stonden honderden auto's rondom het landingsterrein geparkeerd. In verband met de huidige Maria He melvaart is het overgroote deel der be volking uit de omgeving van het Meer van Constandz niet aan het werk. Ook in het hoofdkwartier der passagiers, het Kurgarten-Tiotel, heerschte gr,00te drukte. Tegen half vier werden de passagiers met een autobus naar de luchtschepen hal gebracht, die ditmaal bijzonder streng bewaakt werd. Met het toelaten tot het landingsterrein zelf, was men ditmaal echter wat toegeeflijker, zoodat het vele honderden personen mogelijk was, 't ver trek van zeer nabij! gade te slaan. Het aantal toeschouwers, dat in dichte rijen rondom het vliegveld bij het ver trek aanwezig was, wordt op ongeveer honderdduizend geschat! De grootepolitiemacht kon slechts met moeite de orde handhaven. Te 4 uur ging de bemanning aan boord; een kwartier later draaiden de motoren voor de laatste maal proef, dr. Eckener ver scheen en ging na een kort afscheid aan booi-d. Te 4.25 uur zette het luchtschip zich in beweging en werd door den wes telijken uitgang naar buiten gebracht. Ce start verliep vlot en 10 minuten later, te 4.35 uur, steeg het luchtschip omhoog en keerde zich met de op volle kracht werkende motoren naar het Oos ten. Een geweldig gejuich steeg op uit de dichte menigte. Overal werd met lichten en doeken gezwaaid en de groeten werdén uit dé gondels van het luchtschip beantwoord Dan maakte de „Graf Zeppelin" een zwenking en verdween in Noordelijke richting, waarschijnlijk op weg naar Ber lijn. Het eerste gedeelte van zijn reis om d e wereld Te 6.45 uur vertoonde de Graf Zeppe lin zich boven Neurenberg, de koers werd thans meer N. Oostelijk in de rich ting van Hof. Bij de '1 uchtschepenwerf te Friede richshafen is draadloos bericht ontvan gen van boord van de Zeppelin inhou dende „Te kwart over zeven boven Bay- reuth, alles in orde." Te kwart voor acht boven Hof, waarschijnlijk te 9 uur te Leipzig. Koers Berlijn. "VVij wenschen dén koenen luchtvaar der een goede reisom den aardbol. De Herstelconferentie. Men vergadert maar door, houdt be sprekingen, dineert gezamenlijk (een best ding!) en Verwacht wordt, dat er voor morgen niets nieuws over het lot der Haagsche conferentie bekend zal zijn. Men is in- tusschen overtuigd, dat de conferentie goed zal afloopen, want men heeft nu ontdekt, dat alle zaken, die de conferen tie zouden kunnen doen m i slukkjen, in derdaad slechts op m i s -verstanden be rusten. Verder is de overeenstemming en eensgezindheid niet van de lucht in de persconferenties althans. Wij vernemen, dat in geval van slagen, der conferentie de vertegenwoordigers der belanghebbende mogendheden het mogelijk achten, op een zeer nabij gele gen tijdstip lot de ontruiming van de 2e bezette zone van het Rijnland over te gaan. Deze ontruiming zou dan kunnen beginnen in September a.s. 0111 voltooid te worden tegen het einde van het jaar. Gelijk overigens bekend, bepaalt het Vér- drag van Versailles de maand Januari 1930 voor de ontruiming van deze zone. Wij meenen eveneens te weten, dat men verwacht, dat de ontruiming van de 3e zone zelfs zou kunnen aanvangen zoodra de overeenkomsten betreffende het Young-plan geratificeerd zouden zijn. Be scheepsramp bijl Oostende. De Belgische „Onderzoeksraad voor Scheepvaartongelukken", die onmiddellijk na de scheepsramp te Oostende ter plaatse een onderzoek instelde naar dte verantwoordelijkheid, hoorde gisteren de laatste getuigen. De zich in gebrekkig Nederlandsch uit- drxxkkende rijkscommissaris' kreeg daarna hel woord en eischte levenslange ontzet ting uit het recht om het bevel te voeren tegen Van Loocke van de aangevaren visschersboot, en een maand schorsing tegen Beauprez van de aanvarende „Knocke". De Scheepvaartraad zal volgende week uitspraak doen. Be oorlog in het Oosten aan gehangen? Volgens een nieuwsagentschap had in de heuvelen ten westen van Mantsjoeli een ontmoeting plaats tusschen Russische en Chineesche troepen. De Chineesche infanterie beantwoordde het vuur dei- Russen. Er heerschte een paniek te Mantsjoeli en men gelooft dat er in wer kelijkheid vijandelijk/leden tusschen de twee landen zijn uitgebroken. V o 1 k e 11 b o 11 d. In de plaats van prof. Weiss' en lord Finiay als rechters in het intern, permanente Hof in Den Haag zijn Heinry Fromageot en sir Qecil Hurst (ide [be kende Fran'sche en Engelsche juridische adviseurs) aangewezen. Uit België. Prins Leopold, die mét koning Al- bert, 'koningin Elisabeth en prinses AjStrid in Zwitserland verbleef, is te Brussel teruggekeerd ten einde aan de manoeuvres in het kamp te Beverloo in Limburg deel te nemen. Uit Frank rij!k'. Er hebben zich le Vei-dun inci denten voorgedaan, toen Duitsch© toie- rijsten het fortRozelier wildjen bezich tigen, hetgeen door de autoriteiten ge weigerd werd. Uit Engeland Op initiatief van de werkgeversbon den zou hedenochtend een gtemengjdé conferentie van ver tegen wo or dig|e|r|s van patroons en arbeiders in de katoenindu- istrie worden gehouden oim te beraad- s(tagen over de (mogelijkheid van ar bitrage inzake bet loongeischil. Uit Duitschland. Ongeveer acht maanden geleden werden verscheidene ambtenaren en ar beiders van de „Beichsvermoegenaemter te Mainz en Koblenz (gearresteerd onder beschuldiging inbraken te hebben -gé pleegld in woningen van Franischen al daar en Fransche militaire documenten, waaronder de 'beschrijving van een nieuw type infanterieónachinegjeweer, te heb ben gestolen. Na onderhandelingten, die vepscheidleine wekten hebben geduurd wordt thianjs medegedeeld, dat de Fransche i-egteering besloten heeft de verdachten, waaronder enkele hooggeplaatste ambtenaren, vrij te laten, In verband 'met deze vrijlating ziijh twee in Duitschland gearresteerde Fran- ,schen eveneens uit hechtenis ontslagen. Uit Polen. Op het spoorwegstation Karolew nabij Lodz is een personentrein in blot ting gekomen met een goederentrein. Beide locomotieven en 19 wagons wier- den geheel of gedeeltelijk vernield; er zijn acht personen gedood, n.l. een hoofdoonducteur, de beide machinist/en 'en 5 soldaten, terwijl 16 personen zwaar gewond werden. Een der wagens van den personentrein vloog in brand, 'men vreest, nat onder de resten van dezen wagon nog lijken liggen. Uit Litauen. Een door den krijgsraad te Kowno ter dood veroordeelde Litausche emi grant, is gefusilleerd. De staatspresident had geweigerd hem te begenadigen. Uit Spanje. Primo de Rjvera wil de Nationale Vergadering met een aantal leden uit breiden en dan aan dit lichaam het ont werp voor een nieuwe Grondwet in be handeling geven. Reeds nu hebbten hét (bejstuur van de socialistische partij' ten dat van het verbond van den arbeid! bejsloten de uitnoiodïgïng van de regeie- ring vijf vertegenwoordigers van de ar beiders in de Nationale Vergadering te benoemen, van de hand te wijzen-. De Spaanische sociaal-jdtelnoGrafische partij publiceert een manifielst, Waarin (zij het ontwerp van de nieuw© grondwet hekelt. De dictatuur tracht thanis de absolute monarchie in het leven te roe pen zoo heet het daar. De censuur heeft dé publicatie van dit manifest in de pers verboden. Uit Amerika. Wervelstormen en wolkbreuken héb- ben in Pennsylvanië en Vermont (U.S.A.) groote schade aangericht. In verscheide ne plaatsen zijn huizen verwoest. De financieele commissie uit den Amerika an Sc hen Senaat stelt 'een ta riefswijziging voor, beoogende het recht op ongeslepen diamant van 10 'pet. te doen vervallen en het recht op ge^s lépten diamant terug te brengen van 20 op 10 pet. En dat in protectionistisch Almerika! Men hoopt reeds het volgend jaar Auigiislus het eerste drijvende vliegveld op den Atlanli(slchen Oceaan in dienst xan bet verkeer te kunnen stellen. De vliegvelden zullen 370 meter lang ten 120 meier breed zijn en een landingsbrug hebben, welke 20 meter boven den zee spiegel ligt. Ieder vliegveld zal hallen en werkplaatsen hebben, ©en restaurant cn een hotel. Licht- en brulboeien IzulLen 0111 de vliegvelden worden uitgelogd. Uit Canada. Op de conferentie inzake het'smok kelen van alcoholhoudende dranken van Canada naar de Vereenigde Staten, heeft men er den nadruk' op gelegd dat Ca nada geen groote sympathie heeft voor de smokkelaars, doch de Canadeesche regeering heeft er i-eeds eerder op gewezen, dat een doeltreffende controle op de uitvoering van de dran kverbodk- bepalingen, van Canada een groolere uit gave zou vorderen, dan de Canadeesche regteering of bet Canadbeiscbe volk bereid zijn te dóen ten gerieve van hun rij'fcein buurman, te minder daar Canada nog zware oorlo'gssehulden te betalen heeft. Uit Cuba. De regeering van Cuba lieeft een besluit genomen, waarbij het aan Cu- b-aanlsiche ingezetenen wordt verboden, adellijke titels te dx-agen. Dit verbod (strekt zich uit tot de wee mdelingen in Cuba wonende. Wat worden we demo cratisch Uit de Strait is. De gouverneur van Singapore heeft het drijvend dok! van dé vlootbasis,, idiat door Nederlandsche sleepboo ten uit Eu ropa is overgebracht, 'mét eenige plech tigheid en een toespraak geopend ver klaard. Middelburg, 15 Augs. Op de ex- portveiling werden de volgende prijzen steed: Tomaten UCB, A f 13.70, C f 14.20, (B f 11.20, buiten U.Ö.B., A 7.50—9.70. C 11, CC 6.30—18.80, B 10.40. Blauwe Eigenheimers 2.10, suikerijpe- ren 1ste soort 3.50, 2e soort 0.90, au gurken le soort 27 ct„ 2e Soort 11 ct„ 3e soort 7 ct„ en 4e soort 3 et. Boter en eieren aangevoerd door Wal- chersche boerinnen (officieele prlj'sno- teering) Boter f 1.18. Eieren f 6.25. Eendeieren f 6.— Aangevoerd door handelaren: Boter f 1.10. 'Eieren f 6.—. Eendeieren f 6. De nóteering van marktzetter en marktmeester zijn gelijk. Part. prijs boter f 1.25, kipeieren f 7, kleine f 6, eendeieren f 7. Vli ss in gen, 14 Augs. Op de vei ling werden de volgende prijzen besteed: Blauwe Eigenheimers 27—132, witte id. 23—'27 per 10 K.G.; witte bessen 20-h 24, roode id. 1128, morellen 12—28_ Poire Madame 5—f8, Madeleine 5—22, Oomskinderen 6—16, Spuitjes 11—14, Frècose de Trévoux 6—12, Princessen 11 36, Anaré d'Esporte 7, St. Jan 10-11, Clapps 14—119. N.-H. SuikeriJ 4-9, Sui- kerij 2—4, Zomer Louwtje 12, Krielpeer 7, Perzikappel 10—15, Keizerin 4, kruis' bessen 216, Hondsmuil 1—3, Bergamot 3, Zomer Louwtjes 8, Keswick 5, zilver uien 4—22, Suikerboonen 5, Princessen 12—119, Wagenaars 36, snijboonen 6— 29, Pronkboonen 3, Tomaten 17—80, doppers 15, alles per K.G.; kipeieren 65 per 10 stuks; roode kool 8—'13, savoije- kool 8,5—>9, bloemkool 325, komkom mers 1/22, Perzikken 510, netmeloe'- nen 2766, suikermeloenen 30, öarbon- kel 40—47 alles per stuk; selderie 5, uien 1—(2,5, peeën 46,5, rabarber 4, karoten 2—5, gladiool 5—19, asters 4—.5, alles per bos; andijvie 19104, peterselie 8—11, sla 1354, alles per kist; augurken 26—35 per 100. Abonnementen en Advertentiën vooï dit blad worden aangenomen door den Agent E. FLIPSE J. JONKER P. C. JONKER-KLEINEPIER geven kennis van de geboorte van een Dochter. Middelburg 14 Augustus 1929. Verloofd J. A. PIETERS Jz. en LEONIE VRIENS. Middelburg, Vlasmaikt K 150. -J Ondertrouwd JOSINE C. VAN DE GARDE en Dr. W. VAN GULDEN, Off. van Gez. 2e kl. N. I. L. Middelburg, 15 Augustus 1929. Wageningen, Ondertrouwd A. G. WAGENSVELD en J. BLOKPOEL. Middelburg, 15 Aug. 1929. Wal B 43. K. Geere K 340 Huwelijksvoltrekking 28 Aug a.s. Thuis 35 uur, Wal B 43. Ondertrouwd JAC. J. VAN DEN BURG en ARENDIEN VERTREGT. Amersfoort, Bergstraat 20 15 Aug. 1929. Middelburg, Noordstraat 109 Kerkelijke Huwelijksbevestiging D.V. 27 Aug. a.s, des middags half twee in de Geref, Kerk aan het Hofplein te Middelburg door Ds. E. D, Kraan te Vlaardingen. Getrouwd J. A. BALJEU en TINI BERGMANN, die, namens wederzijdsche familie, hartelijk dank zeggen voor de be toonde belangstelling. Middelburg, 15 Augustus 1929. Pottenmarkt. Zondag 18 Aug. D. V. hoopt onze geliefde Vade1*, Behuwd- en Grootvader en Zwager, I. GOUDSWAARD, zijn 70sten Geboortedag te ber denken. Zijn dankbare kinderen en M. PLEIJTE. Latijnsche Schoolstraat D 24, Voor de 2eer vele blijken van deelneming, ons betoond bij het overigden van onze lieve Vrouw, Moeder, Behuwd- en Grootmoeder JACOMINA JOHANNA LUDIKHÜIZE—HEUSE VELDT, betuigen wij onzen hartelijken dank. Uit aller naam G. M. LUDIKHÜIZE. Middelburg, 15 Augustus 1929. Voor de vele blijken van deel neming, ontvangen bij het overlij den van ons geliefd Dochtertje ADRIANA MAATJE DE WITTE, zeggen wij hartelijk dank. P. DE WITTE. L. DE WITTE—WILLEMSE. Souburg, 15 Augustus 1929. Ondergeteekende betuigt hierme de zijn oprechten dank voor de vele blijken van deelneming, ont vangen bij het overlijden van zijn geliefde Kleindochter ADRIANA MAATJE DE WITTE. JACs. WILLEMSE Az. Souburg, 15 Augustus 1929. De Burgemeester der gemeente G r o e d e maakt bekend, le. dat, ter voldoening aan ar tikel 10 der Onteigeningswet, eene commissie uit Gedeputeerde Sta ten der Provincie Zeeland, bijge staan door den daartoe door het algemeen bestuur aangewezen in genieur en het hoofd van het be stuur der gemeente, in ihet Ge meentehuis aldaar zitting zal hou den den 2den September 1929 te 10J uur, ten einde de bezwaren van belanghebbenden aan te hoo- ren tegen het plan van onteigening ten behoeve van den aanleg van een nieuw wegvak in de gemeente, en noodigt belanghebbenden uit om hunne bezwaren, ter plaatse en" ure vermeld, mondeling of schrifte lijk aan genoemde commissie mede te deelen 2e. dat de stukken, bedoeld in het eerste lid van artikel 12 der Onteigeningswet en ter voldoening aan het tweede lid van dat arti kel, ter inzage van een ieder wor den nedergelegd ter secretarie der gemeente, van 17 Augustus 1929 totdat de commissie hare werk zaamheden binnen de gemeente heeft volbracht 3e. dat het uitgewerkt plan van het geheele werk, bedoeld in het laatste lid van artikel 12 van meer genoemde wet, voor een ieder ter inzage zal liggen ter secretarie der gemeente Groede Bezwaarschriften zijn vrijgesteld van het recht van zegel. Groede, 14 Augustus 1929. De Burgemeester voornoemd,, M. WAGTHO.

Middelburgsche Courant | 1929 | | pagina 3