e c KERKNIEUWS ONDERWIJS LANDBOUW Verschillende Berichten E PARÏJSCHE BRIEF. Vacantie. BEVOLKING, BEKENDMAKINGEN p I li c 3 0 rj •i 1 0 V i: iu Hi e 0 1 r it u it 0 h 1 1 1 il rot 3 Sept. met verlof gaat. Of de heer Contant in dien tijd op reis zal gaan is nog onzeker. Automatisch is) dan 'het oudste raadslid tijdelijk wethouder. Hierna geheime zitting. AV at er 1 e i d i n g. Na heropening deelt de voorzitter mer de dat Middelburg in de voorwaarden der waterleidingvoorziening van t Zandt al dus gewijzigd heeft, dat wijziging in de tarieven kan worden gebracht na geheel of gedeeltelijke voorziening van W alcheren. Zonüagnamiddag nam ds. J. P. Scholte, Ned. flerv. pred. te St. Anna ter Muiden afscheid van zijne ge meente. Na het gebed werd Psalm 95 ge zongen, waarna ds. Scholte naar aan leiding van Efeze 3 een toespraak hield tot zijn gehoor. Namens de gemeente Schoondijke, zijn vroegere standplaats, werd de scheiden de leeraar toegesproken door den heer Van Dijk. Ds. H. Akersloot van Houten Roos, Ned. Herv. pred. te Sas van Gent, sprak den scheidenden leeraar toe namens het klassikaal bestuur. Ds. M. J. Beukenhorst, Nedj Herv. pred. te Sluis, sprak namens zich zelf en anderen. Ds. Scholte dankte voor de groote vriendschap die hij steeds ondervonden heeft. Hem werd toegezongen Psalm 121, waarop dankzegging plaats vond. Het kleine, maar gezellige kerkje was bijna geheel vol. Examencommissie radiozend amateurs. Bij ministerieete beschikking is een examencommissie ingesteld voor hel af nemen van het examen ter verkrijging .van een- machtiging voor den aanleg en het gebruik van een amateur radio— electrische zendinrichting of van een ver klaring voor het bedienen van een zoo danige inrichting. De examens zullen op Maandag 19 dezer te 's Gravenhage in het Telegraaf kantoor aanvangen. Evenwel stelt de commissie zich voor, ook in andere plaat sen examen te houden, b.v. in het Noor den of Zuiden des land,s, indien daartoe aanleiding beslaat. Dit zal hoofdzakelijk afhangen van het aantal uit die streken ontvangen aanvragen. Voorzitter dezer commissie is ir. C. H. de Vos, hoofdingenieur der telegrafie en telefonie te 's Gravenhage. Uitvoer van eieren naar Groot-Britannië. Het aanbieden van eieren onder het nationale merk blijkt een groot succes te worden, zoo schrijft de Nederland- schc rijkslandbouwconsulent te Londen. Reeds worden wekelijks ongeveer 10 millioen stuks onder het merk aange boden; 151 pakslations zijn thans in geschreven, en hun omzet is grooter, Idan de invoer uit Denemarken bedraagt. Men hoopt het volgende jaar zoover te zijn gevorderd, dat ongeveer de helft der Britsche eieren onder het merk wordt aangeboden. Inlusschen heeft het merken van de buitenlandsche eieren tot gevolg gehad, dat de vraag naar binnenlandsche eieren zoozeer is toegenomen, dat de prijzen ongeveer meer dan D/2 maal die van buitenlandsche bedragen. Hel schijnt dan ook noodig, aldus He consulent, dat een reclamecampagne wordt gevoerd om het Engelsche pulbliek de Nederlandsche eieren op de juiste jwaarde te leeren schatten; daarbij zal vooral met nadruk moeten worden gef wezen op den korten afstand tuSschein het land van productie en de markt Engelsche belanghebbenden klagen er over, dat de inkt, voor het stempelen van de eieren gebezigd, in vele geval len niet duurzaam is d.w.z. gemakkelijk uitwischbaar. Een belangrijke vervol ging is aanstaandg. i De leeuwencollectie in de Rot- lerdamsche Diergaarde is vermeer derd met drie welpen. Onlangs ontving de Diergaarde een volwassen tijgerin ten geschenke. Deze is echter nog niet van de reis bekomen en wordt dus verpleegd in de rustige stilte, waar geen publiek komt. Ook onder de kleine katten zijn een paar nieuwe gasten, waarvan één zeer zeldzaam is, namelijk de Marmerkat uit Sumatra, een verkleinde uitgave van den Nevelpanter. Op de Zeeleeuwenrots hebben zilver meeuwen gebroed en in het Vogelhuis zijn jonge Magellaanganzen en Carolina- eenden. In vijf ruime zee-auquaria zijn een aantal fraaie Indische koraalvisschen. In een nacht van de vorige week bemerkte een surveilleerend agent van politie, dat in den Anegang te H a a r- 1 e m twee personen bezig waren met een breekijzer het houten luik! van de etalage van den juwelier V. te forceeren. De agent bemerkte tevens, dat een derde persoon op den uitkijk stond. Het twee tal ontdekte onraad en nam de vlucht. De politie-agent liet het er niet bij zitten en een wilde achtervolging kon niet uit blijven. Een andere agent posteerde ech ter in de buurt, zoodat het drietal tus- schen de beide politiemannen werd in gesloten. De aangehouden personen zijn H. P. uit Almelo, 20 jaar, C, S. uit Nij megen 23 jaar, en M. F. uit Gouda 40 jaar. Zij hebben bekend. In de etalage kast van den heer V. bevonden zich gouden en zilveren vooi wfcrpen van g 00- te waarde. Of de inbrekers nog met an dere inbraken in het land te maken hebben wordt onderzocht. Zaterdagnacht is te Santpoort ingebroken in de pastorie der Ned. Herv. Gemeente, bij prof. dr. G. A. v. d. B v. E. Door de serre kwam een inbreker binnen, en beneden werd alles overhoop gehaald. Er werd echter niets meegeno men. De politie hield de inbraak eenigen tijd geheim en toog op zoek naar de da ders. De commissaris van politie te IJmuiden en een jachtopziener hebben Zondagmiddag in de duinen aangehou den zekeren J. v. S. uit Amsterdam. Maandag is hij verhoord en heeft toen bekend, de inbraak gepleegd te hebben, cn ook den dader te zijn van de inbraak, ongeveer 6 weken geleden gepleegd bij den heer C. de Vr. te Santpoort. Toen de stoomboot van de Mij. Eensgezindheid Dinsdagmorgen bij aan komst aan de kade te Purmerend meer de, kwam men tot de ontdekking, dat een der passagiers dood tusschen de anderen gezeten was. Doordat de m'en- schen nogal dicht op elkaar gezeten hadden had niemand iets van dit tra gische voorval gemerkt. Men denkt, dat de man door een beroerte getroffen was. De sergeant 'L. H. de K., van het 21ste reg. infanterie te Amersfoort, was te Zeist in een „versnelde tram" ge stapt, met het doel een familielid in de Bilt te bezoeken. Doordat de tram in de Bilt niet stop te, kwam de K. tot de ontdekking, dat hij verkeerd was ingestapt. De sergeant waagde den sprong uit de snelrijdende tram. Vermoedelijk is de K. tegen één der aldaar staande boomen opgeootst, en daarna tegen den grond gesmakt. Verwond aan het hoofd, het linkeroog, de bovenlip en handen, had de K. nog kans gezien zich neder te zetten op een tas steenen. Daar zijn toestand vrij ernstig bleek, is hij naar het Militair Hospitaal te Utrecht vervoerd. Te Echt is de 19-jarige J. T. op de werken van het Julianakanaal met een electrischen draad in aanraking ge komen. In izijn val kwam hij op een stoommachine terecht. Hij liep ernstige brandwonden en inwendige kwetsuren op. In een speeltuin te Zwolle schom melde een 16-jarig meisje J. van \V. met een jongen ,die in volle vaart van den schommel sprong. De schommel begon te draaien en het meisje viel, met het ge volg dat zij met gebroken dijbeen in het Ziekenhuis moest worden opgenomen. Door onvoorzichtig rijden van de brug te Scheemderzwaag nabij Win schoten, stortte Maandagmiddag de auto van den graanhandelaar J. D. uit Lekkerkerk, die met vrouw en kinderen uit Hamburg kwam, in volle vaart in de diepe sloot. De auto werd zwaar be schadigd. Mevrouw D. en twee kinde ren kregen lichte verwondingen, Een week geleden stapte in een groot hotel te Nantes 'n keurig geklee- de jonge dame af. Zij verklaarde de film ster Suzy Vernon te zijn en voor eenige dagen kamers te willen hebben. Een dag na haar aankomst werd de brandk|ast van het hotel opengebroken en een bedrag van 35.000 francs gestolen. De gewaan de Suzy Vernon bleek de da(d<eres te zijn. In haar koffers vond men een vol ledig stel inbrekerswerktuigen. De jonge dame bleek vroeger naaister te Parijs ge weest te zijn en Alice Albert te heelen. Behalve een vervolging wegens inbraak krijgt zij thans een proces tegen zich van de echte Suzy Vernon, die in het geval blijkbaar een mooie reclame ziet. Een dezer dagen is te Le Tou- qued' een diefstal van juweelen ter waarde van meer dan een millioen frs. gepleegd ten nadeele eener Zuid-Ameri- kaansche dame, mevr. Pereeado. Onder de gestolen juweelen bevindt zich een halssnoer van 75 parels met dia manten bezet, ter waarde van 600.000 fr. ,een ring van platina met groote bril janten, ter waarde van 400.000 fr., een horloge-armband, oorringen, enz. liet onderzoek, dat aanstonds werd; in gesteld, heeft tot nu. toe niets opgeleverd. Een belooning van 100.000 fr. is uit geloofd voor hem die den diader op spoort. Tijdens een wandeling te S c h - n a u, waar zij haar zomervacantie door bracht, stortte de 49-jarige mevr. Hen- riette M. uit Altona voor de oogen van haar man in den waterval van de Kö- nigsseeër Ache. Met groote snelheid dreef zij weg. Eerst een uur later kon haar lijk onder Berohtesgaden geborgen worden. Kleeren en schoenen waren haar door het water van het lijf gerukt en zij had ernstige hoofdkwetsuren opge- loopen. In het Londensche Lunapark vloog Zondag het schuitje van een lucht- caroussel in volle vaart los en kwam te recht in de omstaande menigte. Drie en twintig menschen werden hierdoor ge wond, deels ernstig. Bij een proefvlucht is Zondagmid dag in het plaatsje B r o m w i c h bij Bir mingham een bombardementsvliegtuig naar beneden gestort op het dak van de kerk. Daar viel het doorheen en kwam voor het altaar terecht. Doordat het vliegtuig onder den val in brand geraak te, tastte het vuur ook spoedig de kerk aan, die geheel afbrandde. De vlieger kon zwaar gewond gered worden. De bewoners van de streek tuslscheu Pisa en Livorno werden Maandag nacht opgeschrikt door een geweldigen knal. De groote watercentrale, die voor de leegmaling van deze streek bestemd was, was plotseling voor het grootste gedeelte voi'dw'enen. De grond waarop de centrale gebouwd was, was plotseling weggezakt zoodat de centrale in het moeras ver zonk. De schade bedraagt 2 millioen lire. Over den Ruckerdorfer straatweg te Korneuburg bij Wieenen had men een koperdraad gespannen en het eene einde van den draad: in verbinding met een sterkstroomdraad gebracht, si' Morgens vond men daar ter plaatse twee wielrijders en een voetganger, die door in aanraking komen met den draad gedood waren, terwijl een vrouw ernstig gewond was. Het is nog niet zeker, of de lOinge- lu'kkigen gelijKlijdig of in de:n loop van den nacht afzonderlijk' op de noodlottige plek met den draad in aanraking zijn gekomen. Volgens net officieele onderzoek zou men te doen hebben met een daad van een jongen, die zijn medeminnaar op deze wijze onschadelijk had willen maken. DE SPREKENDE KLOK EN EEN NACHTWAKER. In het gemeentemuseum aan den Kor ten Vijverberg te 's Gravenhage wordt op 't oogenblik de Uurwerk'ten- toonstelling gehouden. De waker S., die iederen nacht in het museumgebouw de ronde doet, bevond; zich met zijn herdershond op zijn ge wonen inspectietocht. De nachtwaker bevond zich met Her- tha, zijn trouwen gezeillin, in één der bovenzalen toen beneden een mannen stem gehoord werd. ,,'t Is twee uur" werd er gezegd. De man sprak met eenigszins gedempt geluid, dat dan ook alleen bestemd moest zijn opgevangen te worden door zijn medeplichtige, maar toch nog te hard om niet den nachtwa ker en Hertha op te schrikken en de overtuiging te geven, dat er onraad was. Beiden begaven zich dan ook zoo snel mogelijk de trappen af, naar den kelder waar S. zijn geladen revolver had laten liggen. Daarmede gewapend scherp luisterende, stevende de nachtwacht op de tentoonstellingzalen af. Niets hoorde hij, ld,an het gewone concert van hel klokkengezelsichap. Maar, na tien minu ten een nieuwe schrik, ,,'t Is kwart over twee'', werd er gezegd. Er was nu geen twijfel meer aan, er waren inbrekers aan het werk. „Pak ze Hertha!" riep de man dei- wacht met een donderenden stem. Hertha losgemaakt van de ketting, rende woe dend naar binnen en bleef in een hoek staan blaffen en keffen en hijgen: hij moest de ongenoode gasten ontdekt heb ben. De beide inbrekers hielden zich stil. Hij zou ze nu tot „hands up" dwing|en en met zijn revolver voor zijch uit, begaf hij zich naar de zaai en, het licht opl- draaiende, richtte hij het vuurwapen op den hoek, waar Hertha stond te blaffen tegen.... de sprekende klok, waarvan S. nooit gehoord had, waarover de dag dienst hem niet had ingelicht, waarvan hij niets begreep. Met groote verbazing staarde hij het wonderinslrument aan, nog onder de obsessie van het angstig onbekende, het uurwerk! dat, malgré lui, hem de schrik op het lijf had gejaagd, maar dat niets anders dan zijn plicht had; gedaan. „Half drie" zei de klok. DE „PURE SILK CO." I De Rotlerdamsche recherche heeft an dermaal moeten optreden legen de Pure Silk Co., die er eenigen tijd geleden ve len heeft doen inloopen met haar aanf- hiedingen van zijden kousen. De werkzaamheid in Nederland is nu vrijwel onmogelijk gemaakt en ook zijn de Belgische politie-autorileiten gewaar schuwd tegen deze combinatie die in Bel gische bladen advertenties plaats waarin verzocht wordt vijf francs op te zenden naar Rotterdam. (Van onzen bijzonderen correspondent). Men hoort de Franschen nogal eens klagen over den lagen stand van hun geld, over den franc, die sinds zijn sta bilisatie definitief vaststaat op slechts een vijfde deel van zijn vroegere waar de, d. w. z. op vier voormalige Fran- sche stuivers (een Hollandsch dubbeltje) Dat is inderdaad treurig en toch, wanneer men het leven der lagere maat schappelijke klassen der Franschen in het algemeen en dat der Parijzenaars in het bijzonder vergelijkt met dat van vóór den oorlog, toen de franc nog zijn volle waarde had, moet men met eenige ver wondering constateeren, dat de werk man zoowel als de kleine handelsman, ondanks dien lagen geldstand, tegenwoor dig vrij wat royaler leeft dan in den „goe den ouden tijd". Zijn vacantie gaan doorbrengen aan zee, in „quelque petit trou pas cher", was voor den kleinen handelsman vroe ger een enorme luxe, die hij zich lang niet ieder jaar veroorloofde en zeker niet voor langeren tijd. Een vacantie- verblijf aan zee, dat was een privelegie alleen voor menschen, die in zeer goeden doen waren. Terwijl een werkmans-ge- zin zelfs niet dróómen durfde van de on gehoorde weelde, om zoo maar voor een heele maand ergens met vacantie heen te gaan j bij een loon van nauwelijks 10 francs per dag kwam het idee daartoe niet eens in hun hoofd op. Het was een uitzondering, een hóóge uitzondering, wanneer een klein winke liertje tegen de maand Augustus zijn win kel sloot, om ergens min of meer ver van Parijs een maandlang van zorge loosheid en niets-doen te gaan genieten. Maar nu de franc nog slechts 4 stui vers waard is, zijn zulke gevallen lang geen uitzondering meer. Integendeel. Men hoeft maar door een willekeurige Parijsche straat te loopen, om te con stateeren, hoe groot het aantal is van de kleine winkeltjes, waar achter de deur ruit het bekende bordje hangt met „De zaak zal op 15 Augustus weer geopend worden". Of den lsten September. Of zelfs den lsten October. En niet alleeen de groote en kleine handelslui, maar ook de werklieden ne men er tegenwoordig hun vacantie van, in de bergen, of aan zee ten minste, wanneer ze geen al te groote familie tot hun last hebben (en dat komt hier vrij zelden voor), of wanneer ze niet tot de zeer serieuze arbeiders behooren, die maar het heele jaar dóór blijven wer ken, en aan vacantie-nemen niet denken (want u weet waarschijnlijk, dat werke loosheid hier niet bestaat, en dat ieder, die werken wil, altijd met het grootste gemak ook werk vindt). Vacantie neemt dus ongeveer iedere Parijzenaar, al is het maar voor een week, of voor enkele dagen. Want met vacantie naar buiten gaan, dat is niet alleen een kwestie van behoefte aan rust en ontspanning, of van een plezierig uitgangetje, maar óók een kwestie van ijdelheid. Met vacantie uit kunnen gaan, dat is voor den kleinen winkelier een bewijs tegenover zijn gelijken, dat hij tot een hóógere klasse behoort, die eenigs zins (van verre) die klassen benadert, die naar Dcauville of naar een andere mondaine badplaats vertrekken, zoodra het Parijsche seizoen is afgeloopen en voor den werkman is het een bewijs, dat hij een ernstig werker is, een echt genoot zooals 't behoort, en een man, die zich gerust gelijk kan stellen met het doet er niet toe wie in de maat schappij. En dat is dan ook mede wel de oor zaak van die enorme drukte en bewe ging aan de Parijsche stations, vanaf den 15den Juli tot den lsten Septem ber van de onophoudelijk Parijs uit- stroomende menigten, die na korter of langer tijd daar weer opgefrischt en te vreden terugkeeren, in elk geval met de voldane eigenliefde nu aan iedereen te kunnen vertellen, dat men óók met vacantie is uit geweest, dat men heer lijk genoten heeft in de vrije natuur, en dat men, al zij het dan ook voor korten tijd slechts geweest is niet meer de man, die werkt, en zwoegt en slaaft, die van 6 uur 's morgens of nog vroeger haastig zijn bed uitspringt, vliegensvlug ontbijt', naar de metro holt, en dan naar de ingangsdeur van fabriek, atelier of winkel rent maar iemand, die terwijl andere menschen hard werken moeten, lui uitgestrekt op zijn gemak op het wit te, zachte strand-zand zich in de zon lag te koesteren, of ergens in de scha duw van een hoogen boom een zoete rust genoot. Degenen, die in Parijs blijven moeten, die onmogelijk anders kunnen doen, die zoeken hun vacantie-genoegens op de Zondagen. Vacantie-treinen rijden er dan bij over vloed, en naar alle mogelijke richtingen; treinen, waarvoor dag-retours te krijgen zijn tegen zeer aanlokkelijk gereduceer de prijzen. Treinen, die iederen Zondag weer duizenden en duizenden Parijze naars vervoeren, niet alleen naar het een of andere beroemde dorpje in den om trek, waar met bloemen begroeide pri eeltjes hen wachten (tegen den prijs van een consumptie), waar dansgelegenheden zijn, of waar men roeibootjes kan huren om een tochtje op de rivier te maken maar ook naar tamelijk verre stran den, als Deauville, Etretat, of le Tré- port, zes a zeven uur reizen, maar daarvoor kunnen de liefhebbers, de ijde- !en en de afgunstigen dan ook evenveel uren nog op een „echt" strand vertoe ven, d. w. z. een modieus strand, waar niets dan rijke menschen komen, en dat al de attracties bezit, waarvoor talrijke bonte reclame-biljetten overal druk re clame maken. En dan zijn er degenen, die op de Zondagen het Bois de Boulogne, de bos- schen van Vincennes, van St, Mandé of Charenton vullen met hun kreten, hun gezang en hun spelen. En degenen, die en familie de meer of minder sympathieke wilde beesten gaan bekijken in den Jardin des Plantes of den Jardin d'Acclimatation, zich daar ergens op een grasveld neerzetten, of wel uren achtereen vol bewondering voor een berenkuil, een olifants-hok of een apen-kooi blijven staan. Vooral de Jardin d'Acclimatation heeft in deze vacantie een „succes fou" bij de ongelukkigen, die ook 's Zondags in de stad moeten blijven. Er is daar een ne gerdorp te zien, zooals er daar reeds meer een was. Doch er ïsi daar ditmaal een zeer bijzondere attractie aan verbonden, die de menigten doet toe- stróómen. Dat zijn de „vrouwen met de presenteerblaadjes". Het zijn negervrou wen, wier onderlip gespleten is en zoo danig uitgerekt, dat er op de een of andere manier een houten blad tusschen de twee helften is aangebracht, groot ge noeg om er een theepot, een melkkan, een suikerpot en nog een paar kopjes en schoteltjes op te zetten. Afschuwelijk om aan te zien, vooral wanneer het speeksel begint te vloeien uit die afgrij selijke monden. De school-vacanties beginnen hier niet ook voor alle scholen op denzelfden tijd. Terwijl de leerlingen van gymnasia, lycea en hoogere burgerscholen reeds vrij zijn vanaf den 13den Juli, moesten de kinde ren van de lagere scholen steeds door werken tot den lsten Augustus, ondanks het vele protest, dat talrijke ouders reeds sinds lang deden hooren. Maar dit jaar heeft de administratie toch getracht gedeeltelijk voldoening te geven aan die ouders, en heeft de prijs- uitdeelingen (waarmede hier het school jaar altijd besloten wordt) reeds doen plaats hebben op den 13den Juli, maar met dien verstande, dat de scholen ge opend zullen blijven tot den lsten Augs., zooals altijd, ten behoeve van de ar me stakkers, die niet, of nog niet, met vacantie naar buiten gaan, en waarvan de ouders thuis niet zoo lang last willen hebben. Het aantal leerlingen is die laatste weken dus maar heel gering. Toch heeft de administratie niet gewild, dat de on derwijzers zelf ook wat profiteeren zou den van die nieuwe instelling, en heeft geweigerd hun toe te staan om beurten eenige klassen te zamen te nemen, zoo dat ieder op zijn beurt eens een dag vrij heeft. Het heele personeel moet zoo als gewoonlijk in de school tegenwoordig zijn, zelfs de onderwijzers of onderwij zeressen, wier klasse gehéél leeg is, en zoo tot den 31sten Juli toe, den traditio- neelen dag, waarop de lagere scholen vacantie krijgen. Op 1 Augustus en de eerste daaropvol gende dagen is de groote uittocht naar buiten dan ook op zijn hoogtepunt ge komen. Onderwijzers en leerlingen, win keliers en werklieden alles jaagt dan naar buiten toe, snakkend naar frissche lucht, ver van het stoffige, onder de zon brandend-heete Parijs, dat zooals ieder jaar dan weer overstroomd wordt niet alleen door buitenlandsche toeristen, maar vooral ook door stratenmakers, die de wegen komen herstellen, -heele stra ten afsluiten voor het verkeer, pleinen ondersteboven gooien, en avenues ver anderen in renvelden voor een wedstrijd met hindernissen. M. DE ROVANNO. Parijs, 28 Juli 1929. Gedurende de maand Juli zijn de vol gende personen te ST. LAURENS Ingekomen J. Gillisse, dienstbode A 4 uit Koudet kerke; W. P. Marinissen, z.b., B{ 116, Poortugaal. Vertrokken P. le Grand, timmerman, van 'Bf 18 naar Iioensbroek; A. Autheunisse, dienst bode, B 142a, 's-GravenhageJ. C. M. Wattel .dienstb., A 90, Middelburg. DIENSTPLICHT. Uitspraken in zake vrijstelling- De Burgemeester van Middelburg, brengt ter algemeene kennis, dat omtrent aanvragen om vrijstelling vau den dienst plicht betreffende de hieronder genoemr de personen de uitspraken zijn geschied, bij ieders naam vermeld. Pieter Dirk Nijpjes, lichting '1929, we gens persoonlijke onmisbaarheid, aan vraag om vrijstelling geweigerd door den 'Minister van Defensie d.d. 27 Juli '29 Vile afd. nr. 382 V. Jacob Daniël Lorier, lichting 1929, vrijgesteld wegens 'kostwinnerschap tot 1 October 1930 door den Minister van Defensie d.d. 27 Juli 1929 Vile Afd. no 314 |V. Tegen elke uitspraak kan uiterlijk den tienden da,g na den dag dezer bekend"' making in beroep worden gekomen. a. door den ingeschrevene, vvien de uitspraak geldt, of door diens wettigen vertegenwoordiger; b. door elk der overige voor deze ge'- ineente ingeschreven personen ol door diens wettigen vertegenwoordiger. Middelburg, 6 Augustus 1929. De Burgemeester, J. ONDERDIJK, Wnd. Eleetr. Drukkerij G. W<. DEN BOER., Middelburg.

Middelburgsche Courant | 1929 | | pagina 6