m Vruchten te Velde, Vacantie Irnemuideii. Advertentiën U- AFLOOP AANBESTEDINGEN AFLOOP VERKOOPINGEN Bugaarsch—Servisch incident. BUITENLAND Algemeen Overzicht liet Russische ultimatum. INGEZONDEN STUKKEN Abonnementen en Advertentiën voor reien achter elkaar, er was niet één I dit blad worden aangenomen door Beknopte Mededeelingen Uit Frankrijk. Uit Engeland. MARKTBERICHTEN den Agent A. H, DE KAN". Heden overleed in haar Heer en Heiland, onze innig geliefde Vrouw en Moeder, Behuwd- en Grootmoeder Mej. MAGDALENA COULON geb. v. Heumen, in den ouderdom van 74 jaar. Middelburg J. M J. COULON SR. Dordrecht M P. NIERSE—COULON. L. NIERSE. Middelburg J. M. J. COULON Jr. A. COULONFlipse Wal B 76. Verzoeke geen rouwbezoek. De begrafenis zal plaats hebben Vrijdag 19 Juli, ver trek van bet sterfhuis 12 uur. Wegens sterfgeval zal de zaak van O. O. MEINSMA Woensdag 17 Juli den geheetasi dag gesloten zijn. De Notaris H. R. STRUVE te Middelburg, is voornemens ten verzoeke van den Heer A. W. B0UCHER1E wegens beëindiging van zijn bedrijf op de terreinen van de Fa. BOUWMEESTER BORSIUS EN VAN DER LEYÉ, aan den Kousteenschen Dijk, te MIDDELBURG publiek te ver koopen op Vrijdag 19 Juli 1929 des voormiddags 10 uur de Tim mermans- en Metselaarsinventaris, als Ladders, Kolders, Stellingdeelen, Schaafbanken, Kruiwagens, Trap pen, nieuwe Steenen, Gresbuizen, Pannen, Kelderwinden, Handboor machine met Boorijzers,Koevoeten, Boogzaag, Boren, Touwen, Repen en Blokken, Kalktobben, Kalk- R otter dam, 16~ Juli. Veemarkt van Ibakken, Zandkist, 'Kalkkist, nieuw Sluit- en Hangwerk, Slijpsteen met Bak, Kalkemmers,Ka|khouwers Kalkschoppen, Schragen, Schaven, Asphaltpapier, Verfwaren, Brand hout enz. Mr. P. LOEFF, wnd. Notaris te Koudekerke zal na afloop van de veiling van het onroerend goed te WESTKAPELLE op 19Julia.s. in Café de Valk ten verzoeke v/d Erven van dhr. JOHs. HENDRIKSE nog publiek veilen alsErwten, Gerst, Aardappels en Witte Boonen in 5 perceelen. j pg 2T- £U- |ei- 7 )e- •ild te~ fcai- MS- 3or len |no- in I wij pote Cop- lend naat I 'het zijn C< van arie- i) is I Per_ kan bneel peer |nder van Ibrie- aan- Ifctus» phten. Lk. rant" lade- Gro- Igatie- velke Ned. isse- [heek- lening 1'quest leance [or de wet wor- lents- lloopig d|e slaapkamer en gaf het kind een klap, met de bloote hand, die zoo ongelukkig aankwam, dat de kleine er van overleed. De justitie uit Den Bosch stelt een on- der zoek in. Te Westerlee is de 74-jarige arbei der K. van de trap gevallen en aam de gevolgen overleden. Te Geertruidenberg greep een ar beider, bij werkzaamheden aan de mu ren der kerk. een der electrische gelei dingen vast. Bewusteloos viel hij van het dak. Uit zijn benedenarm brandde een groot stuk vleesch, terwijl de slag ader geraakt werd, waarvan hevig bloed verlies het gevolg was. - Te Kerkdriel had P. van G., een zakje kruit in den zak gestoken, dat hij gebruiken wilde om musschen in den kersenboomgaard te keeren. Ondoor dacht stopte hij eenigen tijd later een tabakspijp, waaruit hij gerookt had, in denzelfden zak, waarin onmiddellijk een ontploffing plaats had, zoodat de man in brand raakte. Hij sprong in een sloot, waardoor de vlammen gedoofd werden. Aan zijn hand was hij ernstig gewond. Twee vroegere Amerikaansche stoomschepen, welke in 1918 van hout gebouwd zijn en reeds tal van jaren in de haven van Hamburg liggen, zijn thans naar Stockholm verkocht. Reeds vroeger waren de machines uit beide schepen gehaald, zoodat alleen de romp is overgebleven; Bedoelde vaartuigen, welke elk een laadvermogen hebben van ongeveer 5000 ton vertrekken dezer da gen per sleepboot naar Zweden om als drijvende pakhuizen in gebruik te worden genomen. Vrijdag werd door B. en W. van Goes aanbesteed het verbouwen der stokerij op de gemeente-gasfabriek en t maken van een ovenfundeering. Inschrijvers De Bruijne en Van Riet te Goes f 10487. J. H. Nonnekes en, Van Gorp te Goes f 8900. Van de Linde te Kattendijke f 8830. M. F. Goedemondt te Goes, f 8785. 1 Gunning nog niet bekend. Vrijdagavond werd ten overstaan van notaris Kram te Wemeldinge publiek verkocht de pruimen, roode en zwarte bessen, wassende in diverse aoomgaarden van onderscheidene eige naars en liggende in de gemeenten We meldinge, Kapelle en Kattendijke, voor de som in totaal f 1857, vermeerderd met de gebruikelijke assesoir. Ingeschreven werd voor f 1671; 2 boomgaarden wer den niet verkocht. Doos 30,Tube 80 ct AANRIJDINGEN. Te Raamsdonkveer had een aanrij ding plaats tusschen twee auto's, waar bij de 21-jarige K. onder de auto's ge raakte en ernstig gewond werd. jjjijn toestand is bedenkelijk. Te Gemert geraakte de arbeider A. R. onder een auto, waarvan de stuuriin richting defect was. In zorgwekkenden toestand is hij naar het gasthuis ver voerd. Te Zandemeer (Gr.) is het fietsende dochtertje van P. Z., bij het oversteken van den weg, door een auto aangereden en ernstig gewond opgenomen. De fiets werd geheel vernield. De ongeveer 70-jarige schilder A. N. te Smilde werd Maandag aangereden door een autobus. N. werd zwaar ge wond. Zijn toestand is zeer ernstig. Vrijdagmiddag liep het 7-jarig zoon tje van den landbouwer v. V. te Ede, dat achter een sproeiwagen aanliep, plotse ling den rijweg op. Het kind werd gegrepen door een Duitiche auto. Behalve inwendige kneu zingen brak het beide beenen en be kwam het verwondingen aan gezicht en hals. VILLABBAND TE ENSCHEDE. - Omtrent den brand in de groote villa Oliemolen"' van Udink—Ten Oate aan de Gronauschestraat te Enschede wordt nog gemeld, dat in een oogenblik de bovenverdiepingen in lichte laaie ston den. De villa is grootendeels uitgebrand Alles Whs verzekerd. De bewoners wa ren afwezig. Omtrent de oorzaak van d-en brand kan n: g worden gemeld, dat op het oogenblik dat deze uitbrak, een 76-jari- ge dame alleen, thuis was. Deze had- dien avond een electrisch strijkijzer ge bruikt. dat zij vergeten had af te zetten daardoor is een kleed gaan branden. Een deel van den kostbaren inboedel is nog gered. BRANDEN. In het dorp Amby in de nabijheid van Maastricht gelegen, brak Maandag middag omstreeks 2 uur door onbekende oorzaak brand uit in een blok van zeven huizen. De zeven woningen, waaronder het postkantoortje, werden een prooi der vlammen. Het grootste gedeelte van het huisraad kon worden gered. Per soonlijke ongelukken kwamen niet voor Verzekering dekt gedeeltelijk de schade. Maandagmiddag ontstond brand in een dubbel woonhuis aan de Elisabethlaan te Apeldoorn. De brand sloeg over in het belendende perceel. Men had alle moeite om het derde perceel, dat véél waterschade leed, te behouden. De twee dubbele woonhuizen brandden dan ook geheel uit. De bewoners oefenden het beroep van matten trekker uit en hadden zoodoende een groote partij matten ter waarde van bijna f 1000 in huis, waar van weinig gered kon worden. De huk zen behoorden toe aan de ^femeente 'Apeldoorn, en waren verzekerd In den nacht van Zondag op Maandag is te Culemborg een partij hooi verbrand dat langs den spoorwegdijk stond' opge hoopt. De aanwezige voorraad, toebe hoorende aan den; gemeentewerkman K groot circa 45000 pond. ging verloren. Blusschen was onmogelijk. Er wordt aan kwaadwilligheid gedacht De grenshoek van het Orderbosch, tegen de Asselsche boschen te Apel doorn gelegen, is in vlammen opge gaan. Gelukkig stuitte de brand op een 10 M. orandgang. zoodat ongeveer 5 4' -rof. dennenbosch verloren ging. Nauwelijks was men het vuur meester,) of 3 a 400 M. verder ontdekte men vveer nrand midden in het bosch. Ter stond is men met man en macht, het terrein gaan doorzoeken, dat voorjoopig onoer strenge bewaking zal blijven daar men aan opzet denkt. over de teruggaaf van het Saargebied aan Duitschland te berde te brengen op de komende internationale conferentie over de schadevergoedingen. Deze kwestie, zeide de minister, was geheel afgeschei den van de beide andere betreffeiidje de schadevergoedingen en de ontruiming van. het Rijnland Een nieuw incident, waarvan verwacht wordt, dat het ernstige diplomatieke ge volgen zal hebben, heeft zich afgespeeld te Istip in de huurt der Bulgaarsch- Ser vische grens. Politie-ambtenaren hadden twee onbekende mannen verzocht le le- gitimeeren. In plaats daarvan trokken zij hun revolvers en schoten de ambte naren neer. Een hunner had nog de kracht zelf zijn dienstrevolver af te schie ten en één der aanvallers te dooden. Op hem vond men later twee Odrin- bommen, zooals in het Bulgaarsche leger worden gebruikt, en twee bommen van Duitschen oorsprong. De andere man sloeg op de vlucht en zag nog kans- eon der hem vervolgende gendarmes levens gevaarlijk te verwonden. Ter verzachting en genezing van stuk- geloopen voeten, zadelpijn, schrijnen en smetten der huid, muggebeten en zonne brand, moet imen -op reis voorzien zijn van (Ingez. Med.) De president der Chineesche republiek Tsjang Kai Sjek heeft een rapport gezon den naar den zetel der Kwomintang. De bijzonderheden van het rapport zijn niet onthuld, doch uit geloofwaardige bron wordt vernomen dat Tsjang aan de re geering heeft medegedeeld, dat hij reeds een omlijnde politiek had aangenomen met betrekking tot de ontwikkeling der jongste gebeurtenissen. Wang, de minis ter van Buitenlandsche Zaken, is op het oogenbilk niet te Nanking aanwezig en men meent dat niets zal worden ge daan alvorens zijn terugkomst tegen het eind der week. Inmiddels hebben, volgens een bericht uit Tsjang Tsjoen te Peking ontvangen de autoriteiten de plaatsen ten Zuiden van Charbin van Russen gezuiverd. Een en ander is wel in overeenstem ming, dat de Chineesche regeering zeker niet binnen drie dagen zal kunnen ant woorden, wat de Sovjet eischl. Volgens het 'Japansche telegraaf agjent- schap Tocho worden te Sjanghai twee kanonneerbooten gereed gemaakt om di reet naar Tsjifoe te vertrekken ,-om de haven tegen een eventueelen Russischen overval te beschermen. De booten zijn met modern geschut gewapend, en de be manning bestaat voor een groot gedeelte uit witgardistische officieren. In Rusland worden overal protest meetings gehouden om aan de algemeene verontwaardiging uiting te geven en per motie volledigen steun aan de regeering toegezegd. Zoo is de toestand dus ernstig; en wordt die ook als ernstig gevoeld! In het Engelsch Lagerhuis is er mi nister Henderson al naar gevraagd, die zeide geen officieele kennisgeving te heb ben gekregen van het in de dagbladen gepubliceerde ultimatum. Zoodra hij over officieele gegevens beschikte zou hij de vraag overwegen er hij de Sovjet op aan te dingen het geschil voor den Volken bond te brengen. In dit verband is van beteekenis Hen derson's mededeeiing, dat hij door be middeling der Noorsche regeering een uitnoodiging aan Moskou heeft gezonden om vertegenwoordigers te zenden, om de hervatting der betrekkingen te bespre ken. De aangelegenheid der hervatting zal echter in ieder geval in het Lagerhu-is worden besproken. Voor het overige is 't afwachten. Dat er een gewapend conflict uit zou voort vloeien wordt al minder waarschijnlijk door de verklaring van officieele Sovjet zijde, dat in het ultimatum, geen dreige menten met militaire bedoelingen voor komen. Inderdaad wordt alleen gespro ken „van -andere middelen", in geval China geheel onwillig blijft. Doch waar ook Mongolië, dat met Rusland een 'mi Iitaire overeenkomst heeft, in een con flict zal worden betrokken, zal de re geering van Nanking zich nog wel be denken. Te meer waar Japan klaar staat „zijn rechten te verdedigen"! Be llqudalie van den oorlog. In antwoord op een vraag van kolonel Wedgwood in het Lagerhuis, zeide Hen derson, de minister van Buitenlandslche Zaken, dat hij geen bericht van de Duit sche regeering had ontvangen behelzen de dat deze liever zou zien, dat de Britsche bezetting van het Rijnland werd gehandhaafd totdat gelijktijdige ontrui ming door Engeland, Frankrijk en Bel gië zou "kunnen geschieden. Later zeide Henderson in antwoord op vragen van. de afgevaardigden Mander en Wedgwood; dat de Duitsche regeering haar voorne men had te kennen gegeven, "de kwestie BEZOEK SCHUTTERSHOF. Mijnheer de Redacteur. Het volgende trof mij, al is het niet gewichtig. Woensdagavond bij de dansen, had ik het genoegen een heelen avoncT 'mét mijn gezelschap te moeten staan, eenige Eieren. Rotterdamse!, voerd 200.000 stuks. Prijzen voor kipeieren 4.5(H^ I eieren 5.50—6.20. stoel meer, de menschen zaten op de trap van het podium. Zaterdagavond konden we alle behoorlijk zitten. Moge-1 lijk dat Zaterdag meer betalende be zoekers waren, dat kan, maar dat het Woensdag veel veel voller was, dat is zeker, ik ondervond het helaas. Achtend Een dankbare bezoeker. (Wij zouden uit het bovenstaande juist concludeeren, dat de ervaring van Woensdag j.I., op Zaterdagavond het uit zetten van. meer stoelen tot gevolg heeft I gehad en comité en pachter daarvoor j -dank verdienen. 'Red.) BURGERLIJKE STAND. CE KONING VAN ENGELAND. In de Engelsche bladen wordt van geneeskundige zijde nog eenige toelich ting gegeven op het bericht flat de Koning gister een nieuwe operatie is ondergaan. De geneeskundige medewerker van de Times merkt op dat de ziekte met septicaemie, d.w.z. algiemeene bloed vergiftiging, is begonnen. Die algemeene aandoening heeft zich, toen de toestand wanhopig leek, gelukkig in een abces in de borstholte gelocaliseerd, waardoor s Konings leven behouden kon worden. Dientengevolge kon de plaatselijk gewor den aandoening chirurgisch behandeld worden. De tegenwoordige toestand is een overblijfsel van de vroegere vor ming van een abces of empyeem (etter- zak) en is niet als een verrassend ver schijnsel te beschouwen, wanneer men het zeer ernstige karakter van de oor spronkelijke infectie in aanmerking neemt. Het nog bestaande kleine abces was door een natuurlijke opening of fistel met de oppervlakte van het lichaam verbonden. Men had gehoopt dat daar door de etter van lieverlee eou af vloeien en hel abces dan zou verdwijnen, zonder dat men verder het mes zou behoeven te gebruiken. Maar daar dit niet het geval is ge weest, is het noodig gebleken het absces rechtstreeks te openen, teneinde de genezing ervan te verzekeren. Men mag gerust aannemen dat de plaats van het absces door middel van stereosco pisch x-straal-onderzoek nauwkeurig be paald is. Hoewel er natuurlijk nog altijd eenige bezorgdheid moet blijven bestaan, zoo lang het abces niet genezen is, bestaan er goede redenen voor de optimistische verwachting dat s Konings vooruitgang die nu voor een oogenblik gestoiord is, spoedig voortgezet zal worden. Middelburg. Van 12—15 Juli. Ondertrouwd: E.He-] witt, 28 j. en H. Kraak, 20 j. Getrouwd: J. Ludikhuize, 22 j. en] M. G. van Iren. 21 j. Bevallen: E. de Yeij geb. Dijke, z.;| W. C. J. Vader. geb. Pluijmers, d. J. J. Geldof, geb. Rijke, z.; G. Moens, geb. "Vos, d. Overleden: M. I. de Groot, wed. E. Seijs. 76 j.; K. van Paassen, wiedn. A-1 Iverpei, 87 j.; P. Daniëlse, man van 'P. Sonius, 77 j. Koudekerk e. Van 1 tot en met 15 Juli Ondertrouwd: I. Leenhouts j.m. 24 j. en J. Eckhardt .d. 19 j. J. Maas jrn. 23 j. en L. S„ Davidse jd. 22 j. A. J. Jongepier jm. 24 I j. en M. A. J. Snoep j.d. 23: j. A.Schot j.m. 27 j. en II. P. Kegi-r jj.d. 24 jaar. Bevallen: F. Boogaard geb. Joziasse, d. F. A. C. Drijber geb. Prins z. Overleden: M. Klap wed. C. Reijnoudt| 84 j. Zierikzee. Van 7—13 Juli. Getrouwd: A."DeurIo, 28 j. en M. A. den Haan, jd. 21 j. Bevallen: M. P. Wandeler geb. Nij- meijer, d.; P. Scherpeni-sse, geb. den Boer, d.; J. P. de Graaf, geb. van dei- Wal, d. Uit België. Wij hebben gisteren gemeld, dat toen koning Albert Vrijdag met zijn ad judant te Mariakerke aan het baden was, een dief uit zijn badkoetsje zijn kostbare gouden horloge met ketting benevens nog enkele sieraden waaronder een medaljon en geld heeft gestolen. Het medaljon bevatte het miniatuur-portret van de ko ningin met het ouderschrift: Dieu te garde. Zondagochtend ontdekte een juwelier te Blankenberghe, dat een gouden ket ting en een medaljon die hem dein vori- gen dag door een vreemdelinig waren verkocht, die van den koning waren. Uit het medaljon, was het portret van de ko ningin verdwenen. De juwelier waar schuwde de politie en korten tijd daarna was de dief, een Rus, ingerekend. Het horloge is nog niet teruggevonden. Het aantal auto-ongevallen in Frankrijk op 14 Juli j.I. den nalionalen feestdag is weer beangstigend hoog. Zoo werden alleen te Parijs en omgeving j.I. Zondag 12 personen door auto-ongeval len gedood en 36 gewond. De ex-kroonprins van Roemenië heeft medegedeeld niets met de gebeur tenissen in Roemenië uitstaande teheb- hebben gehad. In hofkringen wordt gezegd, dat de Koning de operatie merkwaardig goed heeft doorstaan, en zijn toestand "wordt als hoogst bevredigend beschouwd. Men verwacht dat deze operatie den weg zal banen tot volkomen herstel. Uit de Ver. Staten. Meer dan vijftig personen, waar van het meerendeel jonge vrouwen en meisjes zouden zijn, zijn, naar men ge looft, bedolven onder de puinhoopen ran twee zakengebouwen van drie ver diepingen hoog te Montgomery (Albana) die gistermiddag zonder dat met het had zien aankomen plotseling instortten Alle maatregelen zijn genomen om 'de islachtoffers te hulp te komen. Uit Azië Een hevige aardbeving heeft de streek van Khorasan, waar onlangs aard schokken groote vernieling hebben aan gericht, geteisterd. Tal van dorpen zijn verwoest, maar er zijn maar weinig Slachtoffers doordien de ramp overdag plaats greep. Middelburg, 16 Juli. Op de veiling werden de volgende prijzen besteed. Tomaten, UCB, A f 11—14.20, id. C 14, buiten UCB., A 13.70, C 13.90, CC 10.40, B 12.50, zwarte bessen 20.90—23, aardappelen 3.20—3.50, poters 2.40, aard beien, Jecunda, 59—76, madame 36—f| 54, roode bessen 18—36. VI is sin gen, 15 Juli. Op de vei ling werden de volgende prijzen besteed: I Aardappelen 25—33, poters 20-2(2 j per 10 K.G.; spinazie 8—10, postelein 4 15, Wagenaars 55—66, snijboonen 57- 83, doppers 13—17, peulen 11—A9, witte I bessen 28—36, roode dito 3338, aard- beien 54—74, zwarte bessen 15—21, frambozen 45—60, kruisbessen 21—27, tomaten 27—35, morellen 27, tuinboo-1 nen 3—5,5, zilveruien 13—15, alles per K.G.; savoijekool '7, 'bloemkool 3—30, kjomkommers 5—7,5, perziken 7,5 ;fl- les per K.G.; selderie 3—5,5, uien 6—,7, peeën '5,5—8, rabarber 4—"5, karoten 3—4, gladiool 43—54, lelies 21—25, al-1 les per bos; andijvie 37—116, peter selie 16—30, zuring 15, sla 12—71, al les per kist. B Goes, 15 Juli. Veilingsvereeniging Z.- Beveland. Exportveiling, voorm. Aard beien 75.10—77.70, namidd. zwarte hes sen 22.60, roode dito 19.20, aardbeien .74.50—77, alles per 100 K.G. Kleine veiling: aardbeien 40—59, id. 2e soort 18—30, frambozen 32—$6, roode bessen 16, kersen(Hollanders) 401 —43, uitschot' idem 18, tomaten 11—19, uitschot idem 3, doperwten 10, groene boonen 49—50, alles per 100 K.G.; bloemkool 16—23, id. 2e soort 7—41-2, id. 3e soort en uitschot 2—4, komkom mers 3—8, kropsla 1.70, augurken 0.48 alles per 100 stuks. Goes, 16 Juli. Boter f 0.95, eieren 5.60. Aanvoer V.P.Z. 24.565, f 5.90 per 100 stuks. en K einkindereD. Middelburg, 15 Juli 1929. De Notaris H. R. STRUVE te ■Middelburg is voornemens op WOENSDAG 24 JULI 1929, des namiddags 2 uur, op de hof stede, bewoond door den heer M. VADER, achter Zandhof te Grijps- kerke, publiek te verkoopen Bruin Merriepaard, 2 baatgeven- de Melkkoeien, Melkgeit, 16 Kip pen en Haan, Menwagen met toe- behooren, Driewielskar, Eénpaards- ploeg, Balansploeg, 2 ijzeren Eggen, Turk, Rolblok, Handblok, Kruiwa gen, Windmolen, Kortmolen, Man- gelmolen, Geeselstoel met steen, Slijpstee^, Kort- en Langtouwen, Reep en Blokken, Paardenwant,, Watervat, Watertobben, Hand- en Stalgereedschappen, droge Mut saards, Horden en Staken, Brand hout, IJsbak, Melkgereedschappen, Karn, Botertobbe, Juk met Em mers, Fornuispot, Zoldergereed schappen, Graanzeeft, Graan- en Aardappelzakken, de Mest in den Mestput, eenig Huisraad, als Bed met toebehooren, Droogrekken enz. en voorts de vruchten te velde als: Aardappelen, Platte en Bruine Boonen, Haver, Mangels, Hooi- en etgras. Notitiën der veldvruchten ver krijgbaar ten Kantore van genoem den Notaris en op de Hofstede. N.B. Geen muziek. Bergplaats voor rijwielen. heden waren aangevoerd: 273 paarden, 74 veulens, 491 magere runderen, 975 vette runderen, 565 vette- en graskalve ren, 389 nuchtere kalveren, 314 schapen j en 'lammeren, 7 varkens, 61 biggen, 5 bokken of geiten. Prijzen voor vette koeien: le kw. 1.021 1.12, 2e lew. 0.90—1, 3e kw. 0.75- 0.85, ossen: le kw. 0.90—1.03, 2e kw. 0.80—0.90, 3e kw. 0.650.79; stieren: le kW. 0.78-0.90, 2e lew. 0.74-40.77, 3e I kw. 0.56—0.63; kalveren: le kw. 1.56—fI 1.70, 2e kw. 1.29—154, 3e kw. 1.16 1.36. Prijzen voor meikoeien: 250—350,kalf-1 koeien 280—370, stieren 185—J370, pin ken 120—150, graskalveren 65—4125,1 vaarzen 75—1.70, werkpaarden 130—' 295, slachtpaarden 100—215, hitten 90 170, nuchtere kalveren 11—18, fok-| kalveren 17—26, biggen "25—«38. 1 I 4 i, 4 -I

Middelburgsche Courant | 1929 | | pagina 3