BEURSNOTEERING WEERBERICHT HOOG WATER LAATSTE BERICHTEN. uitIhddelburg. verdronken. KERKNIEUWS QJUleendeze verpakking KUNST EN WETENSCHAP ONDERWIJS AMSTERDAM, 8 Juli. (Slotkoers). Het eerste getal geeft den slotkoers van Vrijdag, het tweede dien van heden. 6pet. Ned. '22 1037/8103 vijftien zest. 5 pet. Ned. '18 IOI1/2lOls/^. "41/s pet. Ned. '17 997/8997/8- "21/2 pet. N. W. Schuld 63t/8— 63%. 3 pet. do. Oblig. 76—75s/8'. 3 pel. üo. Certif. 75 vijftien zest.—'75 negen zest. Cert. N. IJ. Mij. 171%—172%. A. N. I. Handelsb. 159%— 161. A. Kol. Bank 223—228i/4-230. Kon. Petrol. A. 400-402—402-4061/2. Amsterd. Bank 184—184i/2'. Cult. Mij. Vorsten! 144-146—1150-154 Handelsv. A'dam. 6251/4-631—643-650. Javasche Cultuur 370-380—394-405. - A Deli Mij. 380%-384%—386-388. Amsterd. Rubber 257-269 Ned. Amerik. vaart 65i/2' Ned. Scheepv. unie 203-204—204-2055 Kon. Hol! Lloy'd 77/8— 7s/8. Kon. N. St. Mij. 893/f— 90. Aand. Paketvaart 228— 227s/f. Bank Associatie 66 Gouda A. 455—475. Philips A. 879-8343/4—882-888. Anaconda 225-226— 2353/4-236%'. i "Steels 197 negen zes!.— 1953// ex. üiv. Erie 8I1/4— 8O1/4. Union Pacific 241i/2—2443/4 ex. div. Common Marine 5 een zes!—43//. 'Prefered do. 453/8—443/8. Maxwell Gr. C. v. A. 3i/2' Prolongatie 5—5. Russen Ob! 1880 1%'. Consols' 2®/8'— Markt sluit flink prijshoudend. Wisselkoersen: ^Londen 12.07 dertien zest.12.07 der tien zestiende. Berlijn 59.31%'—59.30%. Weenen 35.02% Parijs 9.74i/2—9.74i/2. "Brussel 34.55%—34.60. Dollar Cable 2.49i/8'—2.49 negen zest. Medegedeeld door het Kon. Neder! Met. Instituut te De Bilt. Naar waarnemingen, verricht in den morgen van 8 Juli. Hoogste barometerstand: 764.8 te La Corona. Laagste barometerstand 738.7 te Wisby. Verwachting .- Matige tot zwakke N. iWl. tot W|. wind. Aanvankelijk nog zwaar bewolkt met regenbuien. Later opklarend en iets zachter. Thermometerstand alhier 's morgens 9 uur 58 gr., 12 uur '63 gtr., 3 uur ©4 gr. Dinsdag 9 Juli. Zon op 4.50, onder 9.18. .Licht aansteken alle rijwielen, motor rijtuigen en andere rij- en voertuigen 9.48. Eerste kwartier 13 Juli. Vïissing«B. Zomertijd. Dinsdag 9 Juli 16.10 Woensdag 10 17 02 Donderdag 11 17 56 Vrijdag 12 6 30 13 7.23 14 8 05 15 9.14 Zaterdag Zondag Maandag (Het tijdstip van hoog water t« D om- ®irg valt 9 minuten na dat te Vlis- *£'$gon). Doorzitten bij Wielrijden, Stuk- loopen van Huid en Voeten, en Verbranden der Huid door de zon, verzacht men dadelijk en geneest men spoedig, door onmiddellijk te behandelen met h. en Drogisten (Ingaz, Mod,) bij de nieuwe automaten van de Texaco, zooals er dezer dagen een geplaatst is bij bij de garage van den heer Sukkel in de Brakstraat, en die drie soorten olie water en lucht geeft. Het ge"heel is zeer practisch en vernuftig. Binnenshuis een drietal onder druk geplaatste reservoirs, waaruit de olie naar den automaat wordt gestuurd. Een wateri.eidiügkraan ont breekt evenmin ifls een electrisch ge dreven luchtpomp. Men stopt met den .wagen voor den automaat en voor den •natuurlijk ook aanwezigen benzine-auto- raaat en in een minimum van tijd, rijdt men weer verder voorzien van alle on misbare middelen voor tuffen. Vrijdag werd in den foyer van den Schouwburg alhier de jaarvergadering gehouden van de Vereen. „Uit het Volk Voor het Volk' onder voorzitterschap van den heer W. de Graaf. De algemeene vergadering werd voor afgegaan door een bestuursvergadering (waarin o.a. door den heer J. A. Ta- venier als algemeen leider van het kin derfeest op 30 April j.l. verslag over dat feest werd gegeven en enkele op- en aanmerkingen ten beste gegeven en ook wenken voor de toekomst. De voorzit ter vond in een en ander aanleiding dank en hulde te brengen aan den heer T,a- veiïier, maar ook aan allen, die op eeni- gerlei wijze verder werkzaam zijn ge weest in het welslagen van het feest. Van de bestuursleden "noemde spr. speciaal den heer A. van der Mijle, ter wijl spr. zich ook in het bijzonder richt te tot deü heer C. A. J. van IlerwSj.'nen, die ter vergadering was genoodigd en die zich geheel belangloos heeft bezig gehouden met het in orde brengen vajn het terrein. In de openbare vergadering bracht de heer Tavenier als secretaris het jaarver slag uit, waaraan wij het volgende ont- leenen Evenals het vorige vereenigingsjaar ïs ook het jaar 1 Mei 192830 April 1929 voor de vereeniging geweest een jaar, dat zich gekenmerkt heeft door een op gewekt vereenigingsleven. Gehouden werden 6 bestuursverga deringen en een ledenvergadering en in verband met de Floralia-tentoonstelling werd een gecombineerde vergadering ge houden met de besturen van" Volksit.uinen en Schooltuinen. In Augustus werd een wedstrijd gehou den in gevelversiering. Floralia organi seerde haar tentoonstelling, waarbij voor de eerste maal vaklieden slechts buiten mededinging konden inzenden. Niettegen staande flinken, financieelen steun van Kweeklust, School- en Werktuinen en particuliere giften tot een bedrag van f 145, leverde de tentoonstelling een na- deelig saldo op van ruim f 240. Aan den vliegler wed strijd werd door 123 kinderen deelgenomen. Pogingen om in het bezit van een nieuw vaandel te komen werden niet verwezenlijkt. Bijna het voltallige be stuur nam deel aan de viering van het 10-jarig bestaan van Kweeklust. Me dailles werden geschonken aan de Ka- narievereeniging en de Pluimveevereen. bij gelegenheid van haar tentoonstel lingen. Op den jaardag van H. M. de Koningin werd een telegram van gelukwensch ge zonden, terwijl voorzitter en vice-voor- zitter de Vereen, vertegenwoordigden op de receptie 'bij den Commissaris der Koningin. Den avond van denzelfden dag werd de traditioneéle fakkeloptocht ge houden Het bestuur nam het gelukkige be sluit-vaste commissies te benoemen voor Zangschool, 'Floralia, Fakkeloptocht, wed strijden en gevelversiering. Van die com missies treedt ieder jaar een lid af, en wordt door een ander vervangen. Bij de benoeming werd uitgegaan van de over weging, dat alle leden dan beurtelings hun krachten aan elk der onderdeelen kunnen geven en kennis maken niet de werkzaamheden en de moeilijkheden aan de voorbereiding verbonden. De commissie, die het eerst in wer king trad was die voor de wedstrijden bij het feest op 30 April ter viering van den 20sten jaardag van de Prinses. Aan het feest werd door 1123 kin deren deelgenomen. Aan H. K. I!. werd een telegram van gelukwensch gezonden. De overige feestelijkheden op dien dag bestonden uit klokluiden, reveille, con cert eii fakkeloptocht. Het bestuur onderging geen veran dering. De heeren Dhuij en Van Berle- kom werden herkozen. De Volkszangsehool, die den cursus 19271928 eindigde met 14 jongens en 83 meisjes, samen 97 leerlingen, begon den nieuwen cursus met 30 jongens en 110 meisjes, in totaal 140 leerlingen en eindigde dien met 24 jongens en 102 meisjes, samen 126 leerlingen. Het verslag werd goedgekeurd, even als de rekening van den penningmeester den heer J. Delzen-ne, met een nadeelig saldo van f 88.80. In de bestaande bestuursvacatures werden gekozen de heeren A. van der Mijle en M. H. Boasson. Woensdag tegen 7 uur wordt het gezelschap Afrikaansche jongelui., die in Nederland, Duitschland en Engeland stu- deenen te Vlissingen en Middelburg ver wacht. Des avonds heeft de ontmoetingsbij eenkomst plaats in de sociëteit de Ver genoeging te Middelburg. Des Don derdags wordt des morgens een rondrit door het eiland gemaakt, waarna de of- ficieele ontvangst ten Stadhuize en daar na in het museum van het Zeeuwsch Genootschap der Wetenschappen zal plaats hebben. Vrijdag wordt 'n autorit door Zuid-Bevelahd gemaakt en heeft des avonds de officieele maaltijd in lio tel Britannia te Vlissingien plaats. Te!n slotte worden de excursislten Zaterdag morgen ten Stadhuize le Vlissingen ont vangen en daarna op de Kon. Mij. „De Schelde", waar hen een lunch wordt aangeboden. Zaterdagmiddag is een groole muur van cfe pletterïj der N.V. The Vitrite Works aan de zijde van den Sleperssin- gel alhier tegen welken muur kolen waren opgestapeld bezweken en op straat terecht gekomen. Een jongentje werd door hetvvallende gesteente getrof fen. Juist was een "handwagen, waarop een viertal kinderen zaten gepasseerd Het ongeluk is dus nog goecï" afgeloopen. -Iff- 1 Uit Vlissingen. B. en W. van Vlissingen. herin neren er aan. dat in de vergadering van den raad van 28 December besloten werd, in afwijking met het voorstel, om het hooger politiepersoneel niet langer tegen ziekte te verzekeren maar het daarvoor in de piaats een vaste jaarlijk- sche vergoeding te geven, toch tot verze kering over te gaan. Volgens de berekening naar aanleiding van een ingesteld onderzoek ontvangen gegevens, zuilen de kosten der verze kering bedragen f 654.03 en het veriee- nen van f 75 per jaar aan gehuwden en f 37.50 aan ongehuwden, slechts f 337.50. gezien dit verschil en het feit dat de betrokken personen blijven prijs stellen op het ontvangen van eene vaste jaar- l'ijksche vergoeding, stellen B. en W. voor hun eerder gedaan voorstel opnieuw in ernstige overweging te nemen. t? Uit Walcheren. Zaterdag werd te St. La ure nis de jaarlijksche ringrijderij gehouden .op een tegen den Nóordweg gelegen wei de, welke daarvoor door deni heer J. den Boeift welwillend was ter beschikking gesteld. -Door elf deelnemers werd! -54 keer gereden. De eerste prijs werd be haald door J. Koole Dtz. met 40 punten, 2e pr. P. Nijpjes 38 p., 3e pr. J. Koo le Jz. 29 p., 4e pr. J. 'Rooze 28 tp).^ 5e pr. P. J. Wisse, 27 p., 6e pr.Jf. 'rOver- beeke 24 p., 7e pr. P. Vader Jr., 22 p., 8e pr. A. Heule 17 p., 9e pr. P. WijsM se Jr. 14 p., 10e pr. A. P. D-ingemansfe 14 p. en 11e pr. Joh. Wisise 12 p. Die winnaar van den potlepel was: P. Nijpjes. Met de gebruikelijke toespraken en teen woord van dank aan allen, die een bij drage hadden geschonken of hunne be langstelling hadden getoond, in het bij zonder aan den heer den Boeft„ werd de ^feestelijkheid besloten, die in alle op zichten een goed verloop had. w Noor d-B- e v e 1' a n d. Hedenmorgen is 'een Duitsch vlieg tuig gemerkt D- 564, van de route Berlijn- Amsterdam-Londen' onder Kamper- f a n d wegens een defect aan de olielei- din-g geland. De piloot was alleen in de machine. De post is doorgezonden, het vliegtuig kan ter plaatse worden her steld en zal denkelijk morgen weder vertrekken. Uit Scho u wen-Du i vel and. Dinsdag 16 Juli a s. bezoekt de Comtaissaris der Koningin de giemeenten Eikerzee, Ellemeet, Duivendijk'e en Noordgouwe. Uit Thoïen. Benoemd tot waterbouwkundig amb tenaar bij den polder Poortvliet c.a. de heier A. Verburg te Klundert. BE BEKTEM ÏI. De internationale bakkerijtentoonstel- ling, de BEKTEM II, die morgen in! het Schuttershpf alhier wordt ge opend, mag op 'den vooravond wel een woordje van krachtige aanbeveling voor een druk bezoek hebben, omdat het co mité. dat door den "Zeeuwschen B.ak- kersbomd is samengesteld een tentoon stelling heeft weten te maken, die de vorige tentoonstelling in belangrijkheid zeker overtreft. Alle zalen van het Schut tershof, de voorzaal, de kleine zaal en de groole zaal worden geheel met stands waaronder bijzonder groote en fraaie, gevuld, in de veranda is geen plaatsje meer open en de verbreed-e en eenigs- zins verlengde kolfbaan "is ook met, ver schillende belangrijke standen geheel ge vuld. Maar ook in den tuin' zijn nog enkele tandten en dan om niet te vergeten het groote gebouw, waarin een bakkerij in werking is, waar nu reeds dagen lang de oven wordt droog gebrand, waar een flinke ruimte is voor dte machines, waar men' nu eens zal kunnen zien "hoe op zindelijke wijze het brood moet wor den gebakken en waar men de ge bakken producten zal kunnen koopen om ze direct of later thuis te proeven en te be.oordeelen. Het Comité heeft natuurlijk ook ge zorgd voor muziek en verdere afwisse ling en den geheelen dag door zal me- itóhanische muziek of radio zich -doen ■hooren, als geen andere concerten -of dergelijke plaats hebben. Voor morgen avond is het Middelburgsch muziek korps geëngageerd', Woensdag zal de heer Mazure met zijn boereureien en andere dansen voor afwisseling zorgen. Honderdagnamiddag- en avond* staat het bekende gezelschap Apollo uit Wissen- kerke gereed o.m de aanwezigen Van'zijn steeds zoo uitstekende muziek te doen genieten. Tegen Vrijdagavond heeft het Comité het muziekgezelschap der Kon. Marine uit Den Helder bereid gevonden zich te doen hooren en biedt het daardoor voor ieder muziekliefhebber wel een zeer iwelkom buitenkansje aan. Ten slotte zij nog gemeld, dat voor de tiidens de tentoonstelling te houden vak wedstrijden voor bakkers, bakkerszoons en bakkersknechts, een ruime "tent in den tuin is 'opgeslagen, die echter al leen na afloop van het keuren en "tot half zes voor de bezoekerrs geopend zal zijn. Dan moet weer voor de inzendingen van den volgenden dag alles in gereed hei-d worden gebracht. partij. Vrijdagavond omstreeks 8 uur was er wederom twist en eindigde deze in een handgemeen. Op een gegeven mo ment begaf de 18-jarige E. L. zich -naar een in de nabijheid der woning staand! schuur, nam een aldaar staand geweer, een z.g. „Beuamont" geweer op, laadde dit, en loste van uit de schuur een schoft op zijn broeder E. die door een kbgtel in het hoofd werd getroffen. E. wend nog dienzelfden avond naar het zieken huis te Goes overgebracht, en is Zondag j.l. aan de bekomen verwonding over leden. De dader de 18-jarige E. L. is Zater dagavond ter beschikking van de Jus titie gesteld. Maajndagmorgen was de justitie uit Middelburg in het Ziekenhuis te Goes, alwaar door dr. Hulgt uit Leiden een sectieondierzoek op het lijk werd ver richt. In verband met de morgen te openen b.E.k.T.E.M. II heeft de firma "Steen- land in de Stationstraat een pakkende reclame m een der etalages van deze tentoonstelling gemaakt. Morgenmiddag te 3 uur wordt de ten toonstelling voor het publiek geopend en zal een strijkje zich doen hooren. Zaterdagavond is te Huissen /bij Arn hem), het dochtertje van 16 maanden in een onbewaakt oogenblik m een sloot gteraakt en verdronken. ERNSTIG AUTO-ONGELUK. Hedenmorgen om half zes reed te Leeuwarden eein autobus van Harlingen, welke gieregeld de Zuiderzeewerkers van Leeuwarden maar hun werk vervoerd, op den hoek Spanjaardlaan—Ljeeu- iwerikstraat tegen een trottoir aian en kantelde. De chauffeur kende den weg niet goed en reed per abuis de iLeeu- Werikstraat in, toen. hij het bemerkte dat hij verkeerd reed gooide hij' het stuur om. Dit sloeg echter terug jetn de auto raakte het trottoir aan met het bekende gevolg. De 25-jarige arbeider A. L., afkom stig van Drachten zag het ongeluk aan komen en trachtte nog de aujto te ver laten; dit was echter zijn ongeluk. Hij kwam onder de bus terecht en werd ernstig gewond opgenomen, waar na hij spoedig overleed. De overige in zittenden bekwamen geen letsel. HET EEUWFEEST VAN GRENADIERS EN JAGERS. Ter voortzetting van de viering van het eeuwfeest der regimenten grenadiers en jagers werd hedenochtend in het Ma lieveld een paradegehouden welke 'be halve door de Koningin, den "Prins en 'de Prinses werd 'bijgewoond' floor tal van burgerlijke en militaire autori teiten. Tijdens de parade hield de 'Koningin een toespraak tot de feestvierende regi menten, waarin H.M. met. erkentelijkheid herdacht de diensten door de regimenten aan 't vaderland bewezen en de plichts betrachting. die hen onder valle om standigheden kenmerkte, pok toen dank zij mede hun paraatheid de onheilen van den wereldoorlog ons bespaard zijn ge- Weven. De rede werd beantwoord door den brigadecommandant Jhr. Van Holthe. Ter gelegenheid van het eeuwfeest is kolonel Jhr. Van Holthe benoemd tot rid der in de orde van den Neder! Leeuwf Izijn de luit. kolonels 'W. Froger en "W G. van Hoogenhuyze, commandant onder- scheidelijk van het regiment Grenadiers en Jagers benoemd tot adjudant i. b. d. van de Koningin; is de eerste luitenant van het regiment Jagers A. den Hertog benoemd tot ridder der Oranje Nassau Orde met de Zwaarden. NOODLOTTIGE VAL. Zaterdagmiddag viel d-e 39-j. vrouw S. te Renkum bij het naar bed brengen' van de kinderen van de trap. Zij be kwam een hersenschudding, en is Zon dagnacht overleden. Zij laat een gezin met 8 kinderen achter. BEURSOVERZICHT. AMSTERDAM, 8 Juli. 3 uur. In dustrieelen totaal op den achtergrond en hun plaats was ingenomen door de R.ub- beraand., die druk verhandeld werden en een flink avance behaalden. Tabak ken mede vast. Voor suikerwaarden _groole vraag. Koersen zonder uitzondering aanzienlijk "hooger. Ford chairs een avance. Philips enkele punten beter. Boetons aangeboden en zwaar verlies Kon. gezocht en hooger. Prolongatie 5 pet. —1—0 DE TOESTAND VAN DEN EN'GEL- well btedraagt slechts 800 K.M. en men acht het niet uitgesloten, dat de vliegers ditmaal een langer traject wilden af leggen. Het weer is in 't algemeen gun stig, doch na den start moest het vlieg tuig laag vliegen en had 't te kampen met tegenwind. Ned. H erv. Kerk. Beroepen te Haanem ds. A. G. B. ten Kate te Brussel, vroeger te Iianslweert; te Groningen ds. D. J. A. Wormgoor te Bussum'. G e r e f. Kerk. Aangenomen het -beroep naar Anna Jaco'bapoider door J. Spoelstra cand. te Medum'. Geref. Gem. Bedankt voor het beroep naar Yerse- ke door M. Heijkoop cand. te Den Haag. Haag. ZIJN BROEDER DOODGESCHOTEN. Gedurende den laatsten tijd was de onderlinge .verhouding lusschen de gebroeders L. le Wolphaar'tsdijk niet goed te noemen. Herhaaldelijk was er lusschen die twee broers ruzie en meermalen eindigde dit in een vecht SCHEN KONING. LONDEN, 8 Juli V.D'. Hedenmiddag werd een officieel bulletin gepuWiceerd waarin wordt medegedeeld dat de alge meene gezondheidstoestand van den ko ning goed is, hoewel de toestand van de wond in de rechterzijde van de borst niet bevredigend is. Het zomerverblijf te (Sandringham is uitgesteld om eerst den koning aan een onderzoek met X-stralen te kunnen onderwerpen. HET LOT VAN DE UNTIN BOWLER, NEW-YORK, 8 Juli. V. D. Nadat het vliegtuig Untin Bowler gisteren vroeg gestart is van Great Whale naar Pert Burwell nabij Kaap Chidlev heeft reen geen nadere berichten meer va,r. het vliegtuig oiftvangen. De weg mtar Bur- het BflYER- ruis en oranje band geeft U waarborg kjroor de echtheid m jt •^tten/ 75 ets. (Ingez. Mjed.) Maandag en Dinsdag der volgend! week zal de Marinekapel uit den Helder een concert geven op den Boulevard te Vlissingen en Woensdag daarop een taptoe door de stad houidlen. Vanwegje het Ned. Jong. Verbond (provincie Zeeland), zal op Woensdag 31 Juli op West hove bij Domburg) een Zomerdag worden gehouden. Des voormiddags zal ds. J. W. Swaan uit Domburg het wijdingswoord spre ken en de heer Amesz', lid v'111 het hoofdbestuur zal vertellen van den Bondsarbeid. Des namiddags hoopt ds. A. A. Wildschut van Rilland te spreken' over-: „Wat is de Bijbel voor ons?" ejn ds. v. d. Linde van Klevierskerke over: „Wat is het gebbed voor ons?" 0— Kunstkring „Het Zuiden". Zaterdagmiddag had in het Badpavil- loen te Vlissingen in tegenwoordig heid van verschillende genoodigden, de opening plaats van de tiende permanen te tentoonstelling van schilderijen, uit gaande van bovengenoemden kring. De voorzitter, de heer C. A. v. W.oel- deren, burgemeester van Vlissingen, heette allen welkom en zeide dat deze tentoonstelling bij het Badbedrijf is gaan behooren, zij is daar aan inherent. Het is wellicht omdat zij nog niet open was, dat het weer zoo slecht blijft, spr. hoopt, dat dit nu zal veranderen. Spr. uit den wensch op goede resultaten van deze tentoonstelling. Een kleine kring van schilders en van kunstlievende leden houdt steeds vo! en naast bekenden uit de omgeving treft men twee Rotterdam mers, de heeren van Dort en Mees aan, die voor het eerst te Vlissjngen expo- seeren. Het kleine aantal personen heeft veel bereikt en spr. hoopt, dat er een be looning zal volgen voor hen die hun tijd er aan geven. Dat na het Luctor nu ook spoedig het Emergo zal volgen. In de eerste plaats brengt spr. dank aan den heer Jacobs, die zich ook nu weer zoo veel moeite gaf. Spr hoopt dat eindelijk redding zal komen ook ten opzichte van het stichten van een nieuw gebouw. 'De heer J. Bergsma bracht dank voor de Wóórden van den voorzitter en hoop/te ook zijnerzijds op spoedige verbeteringen die ook wellicht tot meerder bezoek aan leiding zullen geven, want 100 betalen - den in 2 maanden tijd, zooals verleden jaar is toch veel te gering. Dit laatste onderschrijven waj volko men. want er is werkelijk te genieten in het gebouw van goede kunst. Behalve de door den voorzitter genoemde Rotter dammers, exposeeren de dames Evers- Keg, Eiout—Drabbe en Hendrikx en de heeren Jacobs, Bergsma. Klarenbeek, Schütz en De Vries. Totaal zijn er een kleine 60 stukken, waaronder vele, die op zich zelf reeds een bezoek waard zijn. Men verzuime dan ook niet in den loop van den zomer een kijkje te gaan nemen. Geslaagd voor 't eind-examen der R. H. B. S. te Goes litt. afd. J- P- van Balie,go yen de Jong, M. Burger, C. A. van Doorn, W. C. van Liere, P. tS. Lutgert, L- Melse, W. van Noort ten D. L. Pieterse. Afgewezen geen. Te Rotterdam zijn geslaagd voor het examen Fröbelschool-onderwijzeres akte A de dames 0. van Oorschot te Vlife- singen en C. Simons le Hans- w eert. Te Amsterdam slaagde voor het examen middelb. paedagogie A,, de heer -I. Weeda alhier.

Middelburgsche Courant | 1929 | | pagina 2