I ONDERWIJS RECHTZAKEN. ;zi ie H (m an 'aa 'laa LANDBOUW Handel, Nijverheid en Visscherij Verkeerswezen, Post en Telegrafie. Verschillende Berichten BUITENLAND. LONDENSCHE BRIEVEN. BEKENDMAKINGEN Bi aJ I fc 2 I: i i I !"l den begonnen ,daar gedurende de uitreis de opvarenden zooveel mogelijk voorbe reid werden voor de taak die hen wacht. Geslaagd te Amsterdam voor hel doctoraal-examen Noorweegsch IJs- landsch (met lof), mej. A. M. Spruit. Benoemd tot onderwijzer aan de Chr. school te Breskens de heer en H. Aarts te Delft en A. J. van Wijck le Alphen a. d. Rijn, beiden voor tijdelijk. De Hooge R.aad verwierp het cas satieberoep van een koopman te Kijk duin, die door het Haagsche gerechts hof met bevestiging van een vonnis door de rechtbank te 's-Gravenhage wegens aanrijding in den nacht van 24 op 25 Sept. j.l. van, een agent van politie ojp de Laan van Meerdervoorl te 's-Graven hage is veroordeeld lot twee maanden met intrekking van het rijbewijs voor den tijd van een jaar. De Hooge Raad heeft Maandag verworpen het cassatieberoep van den man .die door het Hof te Amsterdam is veroordeeld tot drie jaar en negen maan- uen gevangenisstraf wegens beroovinig van een banklooper op den Singel al daar van een tasch .inhoudende f 15.000. De rechtbank le Dordrecht heeft zich Vrijdagmiddag langdurig bezig ge houden met een erfeniskwestie. 25 Nov. 1928 stierf aldaar de 78-jarige 0. van Z. die onderdak had gevonden eerst bij zijn dochter J. in Maassluis en later te Rotterdam, en daarna bij zijn dochter P. J. aldaar. De kinderen van den overledene "wa ren ervan overtuigd, dat hun vader een vi;ij belangrijke erfenis had achtergela ten, maar tot hun groote verbazing was er niet meer dan f 40 voor elk. Het ge volg was, dat legen J. van Z. een ver volging werd ingesteld wegens diefstal van een bedrag groot f 12000, voor wel ken diefstal zij zich thans te verantwoor den had. Familieleden hadden gezien, dat J. den dag na de begrafenis aan een ze keren N. met wien zij samenleefde, een pakje had overhandigd. Voornamelijk op getuigenis van zekeren R.„ die beweert van N. opdracht gekregen te hebben, 'n pakje niet geld te begraven, eischic het O. M. een jaar en zes maanden ge vangenisstraf. De verdediger vroeg vrijspraak op grond van het .feil, dat niet bewezen is, dat Z. de f 12000 heeft bezeten. l'jU 7 fun ess id, 1 P )es irel If 'rin 9 ge v I i ni II 1 1de k r 't i Politierechter te Middelburg. In de zitting van 25 Juni waren >:!|e volgende personen gedagvaard G. S., 77 jaar, zonder beroep te Mid delburg. wegens beleed kring van J. G. Sprink te Middelburg op 15 Mei 1929. Eisch en uitspraak f10 of 10 d. C. de V., 21 jaar, werkman te Goes, wegens mishandeling van W. Schepver te Goes op 13 Mei 1929. 'Eisch en uitspraak f 15 of 15 d. A. M. de C., 19 jaar, arbeidster te Eede wegens hel niet voldoen aan de vor dering van de maréchaussee op 29 Mei j 1. te Oo.stburg, om halt te houden, toen zij aldaar met een rijwiel reed. De marechaussee -konden daardoor niet on derzoeken of haar rijwiel van een hela®- tingmerk was voorzien. Eisch en uitspraak f 15 of 15 d. A. f. L. W„ 27 jaar ,landbouwers- kneehl te Westdorpe, wegens beleed'iging van Chr. de Vriese te Westdorpe qp 12 Mei 1929. Eisch en uitspraak f10 af 10 d. J. K var. den "B„ huisvr. van iW. D„ 59 jaar, zonder bereoep te Zierikzee, we gens befeediging van N. Joibse en ,T. Krij ger te Zierikzee op 19 Mei: j.l. Eisch en. uitspraak flO of 10 d. E. E. D'h„ 21 jaar, landbouwers te a met haar gehad hebben in Napels»? Hoe zij je waarschuwde nooil iets met mij te doen te willen hebben, en dat ze jou wou Voordragen om in den kerke- lijken ban gedaan te worden of iets der gelijks?" „Ach, zij begreep den toestand niet en ik eigenlijk ook niet," Je hebt daar een heel gewichtige waarheid gezegd, het zou een prachtig onderwierp wezen voor een preek; het groote belang van elkaar goed te be grijpen. Ik geloof, dat als een man en vrouw elkaar goed begrijpen, zij het ware geluk deelachtig worden. Wij zijn begonnen." „Als dit nog maar een begin is, denk je dan donk je dan werkelijk dat het nog beter tusschen ons zal worden als wij voortgaan?" „Betty, wij leeren elkaar meer en meer begrijpen, totdat wij de trap van volmaaktheid bereiken van volkomen be grijpen, die alle vrees buiten sluit." „Ik ben nu niet bevreesd voor je, ik ben het nooit geweest en zal het nooit wezen; als ik ergens bang voor ben, een heel klein beetje bang, dan is het omdat ik zoo gelukkig ben." EINDE. knecht te WaLerland-Oudéman (B.) we gens diefstal van pl.m. "20 K.G. aardap pelen, loebehoorende aan J. de Groote te IJzendijke op 25 Maart 1929. Eisch 'f 20 of 20 d. Uitspraak f 10 of 10 d. D. K., 19 jaar ,wer*cmani, Drie wegen, wegens diefstal van eenihermos- flesc'n toebehoorenid© aan A. Oosthoek, tei Ellewoutsdijk op 18 Mei 1929. Eisch en uitspraak f10 of 10 d. C. de V., 28 jaar, huishoudster, Oude- lande, wegens toeëigening van een hoeveelheid seringen j,oebehoorende aan Mol te Oudelanide op '25 Mei' 1929. Eisch f 10 of 10 d. Uitspraak f 5 of 5 d. E. de B„, 44 jaar schippersknecht, Ossenisse, "wegens beschadiging| van] de deur van de woning bewoond noor Th. <Go'tier, ctoor daartegen met een steen te slaan te Ossenisse op 25 Mei 1929. Eisch en uitspraak f 15 of 15 d. M. W. 32 jaar, koopman, Borsisele, wegens het verkoopen van 2 fleschjes' bier aan D:. de H., die in kenlijken staat van dronkenschap verkeerde te Borssele op 18 Mei 1929. Eisch en uitspraak f 15 of 15 d. J. H., 20 jaar, werkman, "We;stka- pellel, wegens hel belooven of geven van f 2 aan den gem. veldwachter J. Munter ioe-n deze hem betrapte op een over treding der Motor- en Bijwielwet ,om hem le bewegen geen proces-verhaal op le maken. Eisch en uitspraak f 25 of 25 d. M K. A. II., 33 jaar werkman, Rot terdam wegens velnïeling van een glas ruit .toebehoorende aan P. fle Kam en'G. B. E. van Raaltei. te Viissingen inl ,den nacht van 2 op 3 Mei 1929. Eisch en uitspraak f 15 of 15 d. 0 De vliegdag te Heerlen. Voor de rechtbank te Maastricht heb ben terecht gestaan G. J. II. P., koopman te Heerlen, P. J. M., oliehandelaar te Maastricht en Carl. K., arts te Va,als, vormende het comité van den op 12 Aug. 1928 te Heerlen gehouden vlieg dag, waarbij, zooals men weet, een vlie ger tusschen met publiek terecht is ge komen en er vier dooden en 10 meer of minder ernstige gewonden te be treuren waren. Het gold hierheen höoger beroep van een vonnis van den kanton rechter te Heerlen. Voor dien vliegdag had de burgemees ter van Heerlen vergunning verleend, mits verzekering tegen ongevallen voor het geheele publiek le zijner genoege. Op den. dag zelf was de burgemeester afwezig. De loco-burgemeester had alles goedgekeurd. Het onderzoek heeft uit gewezen, dat de vlieger geen schuld had. De nabestaanden der overledenen willen er echter uitlaaien wat ze 'kunnen. Het O. M. eischte met vernietiging van het vonnis van den kantonrechter tegen ieder der verdachten een geldboete van f 20, sub. 20 dagen hecofenis. De Parijsche correspondent dei- Maasbode meldt: Bij de groote internationale rozenkeu- ring in liet rosarium van „Bagatelle" in het Bois de Boulogne, le Parijs, heeft President Devillc, van de Nederlandsche rozenkweekers, de firma Leenders en 0o., te Tegelen de gouden medaille, zijnde de hoogste onderscheiding voor een buitenlandsche nieuwe roos ont vangen. Het is ,een zeer schoone roos van de kleur karmijn-cochenille. De voornaamste mededingsters waren 'de be kende rozenkweekers Alex Dickson (En geland), Gebroeders Hetten (Luxem burg) en Pedro Dot (Spanje). De opbrengst van aardbeien. Onder zeer groote belangstelling werden Maandagmiddag in het veilings- bouw te Kapelle (Z.) verkocht de op brengst van 50 Gemet aardbeien. Kooper werd de heer A. C. Remeijnse te Goes voor f 49.30 per 100 K.G. de eerste 25 Gemet ,de tweede 25 Gemet f84.00 per 100 K.G., nriddenpriis f 48.65. Dit kwantum werd geveild door de te lers welke voor het vat wenschten le verkoopen, hoog tevreden was men over den prijs. Door velen is dit jaar reeds uit de hand verkocht ,het aantal telers ls ook dit jaar weer aanzienlijk' toegenomen.- Hot staal echter vast dat voor de dag- veiliyen, waar het meerendeel van de telers voor was nog een opnrengst van een "70 Gemet zullen volgen. De opbrengst zal dit jaar beslist mee vallen op de meeste perceelen. De U. S. Line is voornemens 2 passagiersstoomschepen te laten bouwen, die nog iets grooter en sneller zulten zijn dan de beide nieuwe Duitsche .schie pen Europa en Bremen. In het ,as- voorjaar zal nvet den bouw worden be gonnen. De bouwkosten van de beide schepen worden op ruim 100 millioen dollar geraamd. Holl. Mail via Java. Van belang vooral hier te lande is de volgende klacht aangetroffen in de „Deli Crt.": „Het komt den laatsten tjjd herhaal delijk voor dat Medansche ingezetenen Hollandsche mail ontvangen via.... Java. Ook wij worden meermalen „verrast" met 'mail, die eerst naar Java is door gegaan en dan plotseling te laat hier komt aanwaaien. De fout schuilt natuurlijk in Nederland, waar waar schijnlijk eenige postambtenaren wat aanvulling van hun aardrijkskundige kennis behoeven. Medan ligt nu eenmaal niet op Java, welke wetenschap bij de Nederlandsche Posterijen geen gemeen goed schijnt te zijn." Gelukkig voor de afzenders wil de di recteur van het postkantoor te Medan, voor zoover in zijn vermogen staal, zijn medewerking verteenen om het aantal fouten in de verzending naar Indië. zoo gering mogelijk te maken. Wie ginds ter Oostkust een brief uil Nederland via Java ontvangt, kan dien directeur de enveloppe toezenden, waarna laatst genoemde voor doorzending naar de des betreffende postautoriteiten in Neder land zal zorgdragen. Maandagavond heeft een waker van den nachtveiligheidsdienst ontdekt, dat van een panel aan de Gelderschesllraat te Rotterdam tic buitendeur open stond en dat het slot aan den binnenkant ge forceerd was. Het bleek dal ingebroken was in hel boven gë'Jegen kantoor van de firma Gebroeders S., commissionnairs en im porteurs. De dieven hebben een oud mo del brandkast opengebroken. In die kast zaten evenwel slechts boeken, welke zij onaangeroerd hebben gelaten. Een an dere brandkast, van nieuw model is aan geboord. Deze kast is echter niet ge opend. In het kantoor zijn voorts alle lessenaars opengebroken on alles is overhoop gehaald. Er is een klein be drag aan geld gestolen. De dieven, die vermoedelijk 's avonds zijn binnengeko men en zich in het pand hebber» ver stopt, zijn van dit kantoor via enkele andere panden naar hei schoenenma gazijn van de firma P. W. aan de Kolk- kade gegaan. Ook daar is alles over hoop gehaald, maar vermoedelijk is daar niets gestolen. Daarna zijn de dieven in een luchtkoker teruggegaan waarna zij langs de buitendeur aan de Gelderslche straat, welke deur zij heoben openge broken het blok perceelen hebben ver laten. In de provincie Luxemburg is in het plaatsje Libramont een vrachtauto, welke een groep voetbalspelers naar Li bramont terugbracht, tegen een boom gebotst. Twee inzittenden, waaronder dc dochter van den chauffeur, kwamen hierbij om het leven, terwijl vijftien an deren verwondingen opliepen, waaron der drie, aan wier behoud men twij felt. Maandagmiddag is de Duitsche mo torrijder M. M. uit Duisburg, die tijdelijk in Maas en Waal vertoefde met zijn motor op een kruispunt van wegen on der Bcuningen bij Nijmegen tegen de stoomtram aangereden. Hij werd met ge weld in een sloot langs den weg go- worpen. Ijlings toegeschoten hulp mocht nicl meer baten. De man lag dood on der den totaal vernielden motor. Een zekere V. uit Nijmegen, die op den duo zat, kwam er met eenige hoofdwonden af. Het Hbdl. van Antwerpen meldt, dat een bediende van de Belgische spoor wegen, woonachtig te St. Mariaburg en werkzaam bij het goederenslation Stuy- versberg er in de afgeloopen week met een bedrag van 750.000 francs is van door gegaan. Een Berlijnsch ingenieur is Maan dag uil den sneltrein BerlijnBreslau gevallen en gedood. Twee leden van een roeivereeniging te Koningsbergen zijn bij een lochl op het Spirdingmeer verdronken. In de boot zaten vijf personen. Door den he- vigen storm geraakte de boot vol wa ter en zonk. Eén der roeiers hield zich aan de omgekantelde boot boven water; de vier anderen trachtten naar den kant te zwemmen. Na 3 uur zwemmen zijn twee hierin geslaagd; de twee anderen zijn verdronken. Twee bandieten hebben de Sout hern Pacific trein, nabij Mifoi (Califor- nië), aangehouden. Zij verwondden den machinist en ontkwamen met de buit van 40.000 tot 50,000 dollar. Het klooster van 't II. Harl te Snul au Recollet (Canada) is tengevolge van brand geheel vernield. Allo zusters konden uit het brandende klooster wor den gered. De aangerichte schade be draagt ongeveer een millioen dollar. Te Chicago heeft de politie het weer druk. De revolvermannen zijn weer eens aan het werk geweest; en het is nu vooral een mijnheer „Baby-faco" (de man, die er zoo onschuldig uitziet als een zuigeling), die van zich doel spre ken. Dit „kinder-snoelje" is klein van postuur, staat bij den burgerlijken stand bekend als Willie Wooy, en heeft de re putatie van de gevaarlijkste revolver- bandiet van Chicago te zijn. Hij lieefl in de laatste paar dagen drie politieagenten neergeschoten en nog verscheidene an deren levensgevaarlijk gekwetst. Hij is bijzonder vlug met zijn wapen en heeft zich herhaaldelijk aan een omsingeling door de politie weten le onttrekken door de politieagenten neer le schieten. Na tuurlijk hebben de politieagenten de in structie om waar zij hem zien maar dadelijk le schieten. De gevaarlijkheid van de^en man wordt Inisschien het best gekenschetst door de bewering, dat hij steeds een vpldoende hoeveelheid ni- tro-glycerine bij zich heeft om ieder een le dooden die hem zou te pakken krijgen. Hij gaat dan wel zelf mee de lucht in, maar dat heefl hij er wel voor over. Eenmaal gepakt en onscha delijk gemaakt beteekent dat toch voor hom de doodstraf. Van onzen Londenschen Correspondent. iMinisterieele „Talkies". En als be dreigers der Bbilsche filmindustrie. 12 Juni 1929. De nieuwe regeering "brengt, zooals! een nieuwe regeering p ast, noviteiten in hel: openbare Britsche leven. Overal el ders zou dit normaal worden geacht; maar in Brillannië, waar menschen' en besturen zich gedragen overeenkomstig het precedent met verwijzing dus' naar hoe liet vroeger ging; kijkt men er wat vreemd van op. Terstond nadat Mac Donald de zegels van zijn hoog ambt van den Koning in] ontvangst had genomen toog hij naar Savoy Hill, het het hoofdkwartier van de B. B. C. en gat er per microphoon' een boodschap aan de natie. Dat was iets ongehoords in dc Britsche politieke geschiedenis.! Dat deel der burgerij en pers, dat het niet kan zetten dat Brittannië thans door Labour wordt geregeerd ,vond het schandelijk, immers zonder precedent. Hel andere deel, dat de zaken minder fel beschouwt, maakte er zich niet druk om en vergenoegde er zich mee vast te stellen dat Mac Donald eenvoudig een precedent had geschapen .dat door vol gende Prémiers al of niet kan worden gevolgd. De andere nieuwigheid ,die door de tegenstanders der regeeriag als een on waardige vertooning is uitgekreten, was het maken van een „talkie"-film van de leden der nieuwe regeering. Dit jge- schiodde in den luin Van Downing Street 10, de ambtswoning van den Pre mier. Mac Donald bracht één voor één de nieuwe ministers in het vuur van 't ingewikkelde kiekloestel en stelde hen voor aan camera en microphoon. „Mag ik u de leden van het Kabinet voor stellen, vroeg hij het alsnog denkbeeldig talkie-film-publiék. En hij voegde er aan toe „Zij zijn gekozen onrdat zij' zoo hard gewerkt hebben en omdat ik geloof dat de natie van meening is dat zij tenvolle berekend zijn voor hun taak." Philip Snowden. de financieele des kundige en beheerder van de Schatkist kwam het eerst. En de Premier zeide: Hier is mijn oude vriend Snowden. De joviale J. H. Thomas, die het plechtig ambt van Lord Privy Seal heeft ge kregen maar van deze sinecure geen ple zier zal hebbeir daar hij meteen is uit gepikt voor het machtig werk dat met de werkloosheid nroet afrekenen, ver- scneen noentans met een nreeaen glim lach en een houding van zelfbewus beid en vertrouwen voor 3e camera. En Mac Donald verklaarde ter begelei ding van dit genoeglijk beeld ,van bon- homnrie: Mr. Thomas heeft breede schouders. En een zware last zal er op worden gelegd. Hij zal op hel werk let ten dat wij legen werkloosheid gaan ondernemen en ik ben er zeker van dat de gansche natie hem alle succes zal 'lloewenschen. Tenslotte kwam wat verlegen, zoolang een niet al te gemoderniseerde vrouw' zou zijn, Miss Margaret Bondfreld. „Die laatste maar meest unieke", verklaarde Mac Donald, „onze vriendin Margaret. Zij is het eerste vrouwelijke lid van den Privy Council en het eerste vrouwelijke lid van een Britsch Kabinet. In naam van het gansche land begroet ik haar in het ministerie en wensch ik haar suc ces?' Zoo ontstond de eerste „talkie" van een Britsche regeering; en de 'Premier deed „all the talking." Het is dus duidelijk dat Mac Donald niet voornemens ts een hooghartige en afzijdige houding aan le nemen. Hij lieeft geen tijd laten voorbijgaan om den radio-omroep te gebruiken voor een 'belangwekkende mededeeling over zijn regeering en haar voornemens. Waar schijnlijk zal hij1, meer dan zijn voorgan ger hel deed van dit mididel bij gepaste gelegenheden gebruikmaken. Lezers, die 5XX wellicht bij ""deze gelegenheid heb ben opgepikt moeten hebben gehoord dat de nieuwe Premier een voortreffe lijke „radiostem" heeft. De rechtstreeksciie aanraking, die de nieuwe regeering met het „talkie"-toè- stel heeft gehad, is voor haar teven® een herinnering aan een wat beangstigden loestanc, die in de Britsche film-indu strie is ontstaan tengevolge van de in vasie der Amerikaansche talkie-films.- J. H. Thomas was nauwelijks, teruggc.-) keerd aan zijn lessenaar, na zijn voor treffelijk debuut als talkie-artiest, toen hij reeds in zijn kwaliteit van minister voor werkverschaffing een jeremiade ont ving van den voorzitter van het verhond van Britsche filmfabrikanten, in den vorm van een langen brief, waarin de ondergang van de Britsche film-industrie werd voorspeld indien de regeering niet te hulp kwam. Deze voorman in dit bedrijf verklaart dat het in c'nhotischen toestand verkeert, voornamelijk ontstaan door de komst uit Amerika van de tal- kie-film. De man werkte hard op het geweten van den minister voor werk verschaffing en tegen werkloosheid door deze met „werk" samengestelde bij voeglijke naamwoorden herhaaldelijk in zijn klaagbrief te noemen. De kwestie is deze dat een met moei te en regeeringsheschermiirg opkomend Britsch filmbedrijf bij wijze van spreken of „talking" uit de bioscopen wegge- schreeuwd is door de Yanksi met lijuxi buiderlinten en hun naar allen schjjn helscae machines die de cinema's met voor het meerendeel der menscbjieid verleidelijk, zij het wat rauw geluid vul len. De Britten, die van expressieve uitdrukkingen houden, spreken van een worg-greep, waarin de Amerikanen de „stille" figuur die symbolisch de Britsen© geluidlooze film-industrie moge voorstellen vasthouden tot straks h-pt leven er uit zal zijn geweken. Er is blijkbaar nooit krachtig leven in deze industrie geweest. Ze was nog maar een zuigeling. En het zoogenaamde quota stolsel, een wetsnraatregel dié bepaalde dat een zeker percentage van Britsche films in Brilsch© bioscopen moest wor den vertoond (de regeeringsbescherm'mg hierboven genoemd) heeft volgens som mige critici dc positie der ondernemin gen eerder verzwakt dan versterkt. Fi nancieel moet de zaak zeer slecht staan. Indien men de koersen van aandeelen der filmondernemjngen van een paar jaar geleden (toen verscheidene maat- scnappijen werden gevormd onder den prikkel van het ingevoerde quota-stelsel) vergelijk! met die van (hans dan hebben do Britsche burgers, die er lijm geld in hebben gestoken tesaam eenige mil- lioenen ponden verspeelt. En minister Thomas krijgl nu het smeekend verzoek cr een mouw aan te passen, „opdat de werkgelegenheid voor velen niet vervatte." Het publiek is klaar blijkelijk niet voornemens, nu de ate liers der Britsche industrie figuurlijk! gesproken onder het pratend celluloid van de Vereenigde Staten wo'rden be dolven. zijn duiten verder in deze onder nemingen te steken. Vandaar het ver zoek aan de regeering financieel bij te springen. Aan deze hachelijke dingen dacht Thomas waarschijnlijk niet toen hij met zijn air van jovialiteit ©rn zelfvertrouwen voor het eerst een „tal- !kie"-toestel minzaam tegemoeltrad. De '„talkies" hebben zijn eerste pro bleem gemaakt. De Britten willen en 'kunnen ook „talkies" maken. Maar de Amerikaansche voorsprong is ontzaglijk. En dien in te lralen zal veel en veel geld eischen. De kunde acht men aanwezig. STEMMING VOOR DE TWEEDE KAMER DER STATEN-GENERAAL. De Burgemeester van Middelburg maakt bekend, dat ter secretarie dar ge meente voor een ieder Ier inzage is ne- dergelegd, en tegen betaling der kosten in.afschrift verkrijgbaar wordt gesteld, do lijsL van de kiezers aan wie is ge zonden de oproepingskaarl, bedoeld in art. 53 der Kieswet, voor de stemming in deze gemeente, te houden op 3 Juli aanslaande, ter verkiezing van de leden van de Tweede Kamer der Staten-Gene- raal en wier naam niet voorkomt op de .kiezerslijst dezer gemeente. Middelburg, 24 Juni 1929. De Burgemeester voornoemd, P. DUMO.N TAK. GEVONDEN VOORWERPEN Als zoodanig zijn aangegeven de na volgende voorwerpen, welke terug te be komen zijn: a. Op. het Bureau van Politie: Eenige sleutels, Lorgnet in étui, Sier speld, Belastingnrerk, Padvindersriem, Reflector, Belastingnrerk, Leesboek, Be- lastingmerk. b. Bij particulieren: Jonge duif, De Jongh, Penn.lroek L 47. Belastingnrerk, S. W. Snoep, Noordweg R 169a. Zes sponsen, B. Willemse, Se- geersingel V 51. Belastingnrerk, A. Ludik- huize, Nieuwe haven I 106. Belasting nrerk. C. Onwijn, Hofplein E 232. Gum mi eendje, G. Mandenmaker, Zacli. Jan- senstraat W 72. Portem. met inlr., M. Evertse, Rott. Kade O 224. Boodschap- tasch, W. Petiét, Bogardstr. D 32. Da- meshandsclrocn, L. v. Keulen, Breeslraat 't Zand E 143. Hoepei, J. v. d. Berge L. Gislslr. P 179. Twee Heerenrijwielen, Bataafsche Petr. Maatschappij, Sclreil, Kanaal weg. Belastingnrerk, Cornelissen, (Zwemschool)', Havendijk. Belasting nrerk, J. Schoolmeester, Wagenaarstraa.t Museum. Belaslingmerk, G. L. v. d. Ven, Schoorsl. singel Q 81. Kindertasch met inh.', Qeulrij, Havendlijk T 26. Postduif', De Rijke. Leliestr. S 149. Handschoen, Den Boer, L. Gistslraat P 181. Zakmes, W. v. Sluijs, Eigenhaardslr. P 236. Wit te Zakdoek, Corrie Klerk, Vlasmarkt L 21. Paar Kin'derklompjes, M. Wonder- gem. Brakstraat O 272. Bakje van vogel kooi. J. Boone, Baanstr. Q 240. Voetbal. C. Westveer, Jasmijnstraat W 160. Inlichtingen aan het bureau .van po litie alleen des Zaterdags tusschen 7—8 uur. M A P r vc| sing< w cent A| f>er omrfl G per I ge: Fd sran j cent K gr o o «■ang isn uitbf gen ons Surd lil sehe Ned. I atuur I Gzn. r te V, baar I Bijl kwesT bind'l denbl men I ken I roor I gemcl kwesl zoo. P zich I niet I De jhoioil haal'j om moei faooti die werll van het van van besl| te BM maal tot het baarfl IIIT Electr Drukkerij G. iW. DEN BOEK. Middelburg wL

Middelburgsche Courant | 1929 | | pagina 6