Domburg* Transpireerende Voeten AFLOOP AANBESTEDINGEN BUITENLAND Algemeen Overzicht Beknopte Mededeelingen MARKTBERICHTEN BEKENDMAKINGEN m Het betreft hier vermoedelijk! een -liefdesdrama. De dader, de 31-jarige M. v. d. L. te Eindhoven heeft zich bij de politie aan gemeld. Nader wordt nog gemeld: De 30-jarige gehuwde, doch van haar man gescheiden levende vrouw 0. M. was gehuwd met M. Fransen, doch zij leefde geruimen tijd met v. d. L. Doordat zij evenwel in het ziekenhuis was verpleegd, had zij hem langen tijd niet gezien. Blijkbaar had de vrouw in middels ingezien, dat het beter was een ainde te maken aan deze verhouding. V. d. L. heeft 3 uur met mej. B. zit ter praten. Het gesprek is tenslotte in een twist uitgeloopen, waarbij v. d. L. de vrouw met een geopend mes heeft aan gevallen. Zij vluchtte, luid om hulp roe pend naar buiten, waar zij ineen zakte. Kort daarna is zij overleden. Bij de confrontatie met het slachtof fer heeft v. d. L. bekend niet 't minste 'berouw over zijn misdaad te hebben. Hij herhaalde, wat hij reeds bij zijn be kentenis had gezegdIk heb er geen spijt van. Zondag is brand uitgebroken in Shet magazijn van ijzerwaren en gereed schappen van den heer H. J. van der V. aan de Zeugestraat te Gouda. De bewoner werd in den nacht wakker door rook en geknetter. In allerijl vluchtte hij in nachtgewaad naar een achter het huis gelegen tuintje, waar het vuur hem den uitgang naar de straat belette. Met behulp van een ladder kon de bewoner zich redden. Op dat oogenblik stond het geheele huis in lichte-laaie en sloegen de vlam men aan alle zijden naar buiten. Twee belendende perceelen, magazijnen van ijzerwaren en jachtgereedschappen van de firma hadden ook reeds vlam ge vat. De Goudsche brandweer mocht er aa twee uur blusschen in slagen dein brand tot deze drie perceelen te beper ken. Het perceel van den heer Van der V. brandde tot den grond toe af. Al lies ging verloren. Van de belendende perceelen werd een bovenverdieping, bewoond door den heer K. en zijn moeder, die eveneensi in nachtgewaad moesten vluchten, ge heel verwoest. De schade is zeer be langrijk, doch Wordt door verzekering gedekt. De oorzaak is onbekend. Zondagavond reed op- den Sloter- weg te Amsterdam een Spijker-auto, be stuurd door en eigenaar van J. T. uit' Amsterdam, in zeer snelle vaart tegen een boom. De auto, waarin zich behalve de heer T. nog vier personen bevonden, werd totaal verwoest. Een der inzittenden, de heer G. K., werd uit het voertuig geslingerd en bleef midden op den weg dood liggen. Een tweede inzittende werd tevens zwaar gewond, terwijl de beide ande re inzittenden minder ernstige verwon dingen bekwamen. Het lijk van het slachtoffer was ernstig verminkt. Het bleek, dat alle inzittenden van den auto terugkeerden van een bezoek aan Schiphol en min of meer onder in vloed van sterken drank waren. De chauffeur kreeg slechts enkele schrammen. De mailzakken welke te Genua te water waren gevallen, zijn Zondagl aa|n het Centraal Station te Amsterdam aan gekomen. Tie toestand viel zeer mee. Eén zak met drukwerken was vrij nat, maar al les eruit kón nog ia de bestelling ko men. De andere zakken hadden waar schijnlijk slechts kort in het water ge legen. "Van enkele brieven waren1 post zegels' afgeweekt, maar de adres'sen wa ren steeds goed leesbaar. De aangeteekende stukken waren slechts zeer weinig nat, daar zij in een dubbele zak hadden: gezeten. Geruimen tijd geleden werd een jonge Duitscher, M. uit Hamburg, af komstig, op heeterdaad betrapt bij 'n inbraak in 't magazijn der fa. Med'djens, aaln de Hofstr. in Den Haag. M. werd ver oordeeld tot gevangenisstraf^ maar wist na eenigen "tijd te ontsnappen uit het ziekenhuis, waar hij ter verpleging was opgenomen ,daar hij een lepel inge slikt had. Hij verdween In de richting Euitschland ,maar pleegde in het voor bijgaan nog een inbraak te Zwolle. Te Hamburg werd hij gearresteerd bij een inbraak, maar wist te ontsnappen naar Eenemarken. Daar werd hij we derom gepakt en moest hij zijn straf uitzitten. Toen besloot de Deensche jus titie hem uit te léveren naar Nederland. Twee rechercheurs van de Haagsche politie zijn Maandag met hun arrestant ïn Den Haag aangekomen. M,. gaat nu eerst '9 maanden zitten voor zijn inbraak bij Meddens. Is deze straf voorbij, dan «wacht hem nog een vonnis voor zijn Zwolsche inbraak en daarna heeft de Hamburgsche justitie nog het een en ander met hem te verrekenen. Door de Bussumsche politie is iemand in arrest gesteld wegens ernstige dierenmishandeling. Hij had' het paard zóó wreed aan den bek getrokken, dat deze geheel was opengescheurd. Zondagnacht kwam een wielrijder rijden uit de laan van Bo sen burg, te Heemstede. Op hetzelfde oogenblik na derde een auto. De bestuurder van het rijwiel reed tegen het voorwiel van den auto. Hij werd eenige meters meege sleurd, daarna over den weg geslingerd en zwaar gewond opgenomen. Vervoerd naar het St. Elisabethsgasthuis te Haar lem, is hij aan de bekomen verwondin gen overleden. Bij de Zondag door de Alkmaar- sche Ver. voor Vreemdelingenverkeer ge organiseerde motorwedstrijden kwamen tengevolge van den ongunstigen toestand van het terrein eenige ongevallen voor, waaronder een van ernstigen aard. Bij het inrijden van liet terreiu is de be kende motorrijder K. B. geslipt en ko men te vallen. Hij werd opgenomen met twee gebroken ribben en een gescheur de long en naar het ziekenhuis te Alk maar overgebracht. Een groep jongelui, leden van de A. J. 0., maakten Zondag in de oinjgfe- ving van Diever een fietstocht.. Zij wa ren op weg van Groningen naar Havelte. Plotseling werden zij door een passee- renden auto aangereden, waarbij twee jongens, de 15-jarige J. F. en de 18-jari- ge F. H. uit Groningen, dermate werden getroffen, dat een van hen onmiddellijk overleed, en de ander na overgebracht te zijn naar Assen, aan de bekomen ver wondingen is overleden. Den bestuurder treft geen schuld. Zondagmiddag is in de Zuiderzee van de moterboot Stad Leeuwarden, de knecht P. H., wonende te Leeuwarden, over boord geraakt. Hij laat een vrouw en een kind achter. Maandagmorgen ontstond in de Jan Vermeïjenstraat te Beverwijk in perceel 22 een twist tusschen het echtpaar B., (waarvan de vrouw sedert enkele we ken daar woonachtig is. De twist liep zóó hoog dat de vrouw haar man een steek met een mes toebracht. Met het zelfde mes heeft de man toen. zijn vrouw 7 steken gegeven. Op straat is de vrouw ineengezakt. De man poogde toen zich van het leven te berooven. In ernstigen toestand zijn beiden naar het fioode Kruis-ziekenhuis aldaar overgebracht. De vrouw is later aan de bekomen verwondingen over leden. Te Best reed een drietal personen per fiets in de richting van Eindhoven. Een auto die passeerde van den heer IJ., reed het drietal aan. Twee van hen werden licht gewond. De derde zekere W. v. d. W'. uit Eindhoven, oud 22 jaar werd op slag gedood. Maandagmorgen is op het terrein van het krankzinnigengesticht te Ende geest de verpleegde G. J. V. door eigen onvoorzichtigheid onder een met cokes beladen vracht-auto geraakt. Een der wielen ging hem over het hoofd. Hij was terstond dood. Tijdens een bruiloft te Börsum ach ter Bourtange (Gron.) is een der Brui loftsgasten in de buik geschopt en over leden Zaterdag zijn drie andere brui loftsgasten in arrest gesteld. Aneta meldt uit Makassar d.d. 24 Juni. Een motorboot van het stoom!- schip „Siberoet" van de Kon. Paketvaart- Maatschappij, is bij ruw weer omgesla- gen. De vierde stuurman A. J. V., de eerste ladingsklerk P. S. en een iin- landsch motorist zijn verdronken. Een Nederlandsch toerist, die in Grindelwald logeerde, heeft in de af- geloopen week met zijn echtgenoote verscheidene onaangename ui-en o,p een bergtop doorgebracht. Bij het bloemem plukken waren, zij afgedwaald en plot seling gleden zij van den weg af en vielen langs den berghelling naar be neden. Hun val werd gestuit door eeni ge struiken op een vooruitstekende rots /Doven een 100 Meter diepen afgrond. Zij konden zich aan de struiken vastklem men, doch verder dalen of naar boven klimmen was volkomen onmogelijk. Ge durende 36 uur zijn de beide Neder landers in deze hachelijke positie ge bleven zonder voedsel of drinken. Zij konden niet gaan zitten en moesten zich voortdurend vasthouden aan de strui ken. De plaats, waar het ongeval wast gebeurd, is zeer eenzaam en er passeer de niemand, die op het hulpgeroep kon toesnellen en den heer en de dame red den. Gedurende den nacht hadden dè Nederlanders zeer van de koude te lij den en zij waren zoo uitgeput, dat zij op het punt stonden zich in den af grond te laten vallen. Inmiddels had de hotelier echter eeni gen gidsen opigjedragen een onderzoek in te stellen, en daar hij ongieveer wist, waarheen de wandeling van zijn gasten was gegaan, slaagde de 'hulp-expeditie er na eenig zoeken in, de vermisten te ontdekken. Gidsen daalden met touwen naar de Nederlanders af en brachten hen naar boven, waarna zij in uitge put ten, doch niet hopeloozen toestand naar het hotel konden worden gebracht. (Telg.) Te Gniesen is een autobus met een gezeischap jonge meisjes, leerlingen van een kweekschool voor onderwijzeres sen die de tentoonstelling te Posen wil den bezoeken bij 'n onbewaakten over weg door den trein gegrepen. Tweef meisjes werden gedood zestien zwaar en veertien licht gewond. Dezer dagen bracht een landman een reusachtige python te fiangkasbe- toeng, in het Bantamsche, om die aan den meestbiedende van de hand te doen. Hij had die gevangen op een veld tus schen het struikgewas aan den kant van een bosch. Het monster kon zich nauwelijks bewegen, want het had eerst een tamelijk groot hert beetgepakt, dood gedrukt en daarna ingeslikt. Toen het beest naar de stad gedragen Werd, was de buik nog opgezwollen. Een Arabisch ingezetene, die ook handelt in slangen- huiden, kocht het beest voor 15 gul den. Het was 41/2 M. lang. Voorzichtig werd de buik opengesneden en daar kwam het doodgedrukte hert te voor schijn. Automobilisten, die Zondagmiddag van Axminster naar Bridport reden, wa ren zeer verbaasd, eensklaps een leeuw aan den kant van den weg te zien. Hij bleek uit een kooi eener reizende me nagerie te zijn ontsnapt. Op den wieg stnoden lange file's auto's te wachten op veiliger toestanden. De dierentemmer Was reeds bezig te trachten de leeuw weer naar zich toe te lokken. Toen echter de leeuw, in plaats van naar zijn baas terug te keeren, een wei land opsnelde en een koe aanviel, werd hij door den temmer met enkele scho ten afgemaakt. Op de spoorweglijn Berlijn—Breslau tusschen de stations Amtitz en Gubeu, is Maandagmorgen het lijk gevonden van den Poolschen financieelen agent dr. S. N. Pinkus, die in Berlijn woonde. Op het lijk werden steekwonden aangetrof fen, terwijl de schedel verbrijzeld was. Het vermoeden bestaat, dat de ongeluk kige in den trein beroofd en vermoord is, waarna het slachtoffer uit den Hein gevallen of geworpen is. In de haven van Stubbekoebing' (Denemarken) reed een auto met drie inzittenden, die van boord van een schip werd uitgeladen, te water. Een matroos sprong resoluut de auto na en slaagde door het inslaan van een ruit er in twee der inzittenden te redden. De derde in zittende verdronk. Een auto-omnibus te Sheffield (Mas sachusetts), die met een groot aantal kinderen op weg was naar een vacantie- kolonïe, is op een overweg in botsing gekomen met een sneltrein. De chauffeur en 5 kinderen werden op slag gedood. Verder is een groot aantal kinderen gewond. Op de spoorwegbrug over het Trouskanaal tusschen Fohal en. Sjoriwal in de nabijheid van Lahore is een ver schrikkelijk ongeluk voorgevallen, waar bij vijf personen werden gedood .ten negen gewond. Een vrachtauto, waarin zich 21 per sonen bevonden, die van een bruilofts feest kwamen, werd op de brug door een trein achterhaald en tegen den wand van de brug geheel verbrijzeld. D<j dooden zijn afschuwelijk verminkt en van de gewonden bevinden zich drie in een hopeloozen toestand. Andere in zittenden van den auto kwamen an het kanaal terecht en konden op een na worden gered. Het plan om in de vlucht post van af een varend schip op te pikken, is ten uitvoer gebracht. Ondanks den 011- regelmatigen wind en bewogen zee, slaagde de vlieger George Pond erin, een zak mei post over te nemen van den United States Linesmailstoomer „Levia than", toen liét schip zich 75 mijl bui ten de Amerikaansche kust bevond." Die zware rookwolken, die uit de schoorsteenen van het schip opstegen, maakten den vanger telkens onzichtbaar, zoodat Pona mede daardoor niet minder dan 13 maal laag over het voorschip moest vliegen, voor de 50 meter lange kabel met grijpkogel in de 20 meter groote opening van den vanger zat, en hij den postzak beet kreeg. Een uur later reeds kon de post te Newark N.J. worden afgeleverd. Dr. Lytic Adams, de uitvinder van de „pick-up" inrichting, was passagier aan boord van de ^Leviathan", en woon de de proef bij. Hij hoopt ,dat hjet mogelijk zal worden aan beide einden van de reis den tijdsduur van het ver voer van expresse post met twee dagen te bekorten. en andere transpireerende lichaamsdeelen moet men behandelen met Purol poeder, als zijnde het meest afdoende middel daarvoor. Purol-Voet-, Toilet- en Kinderpoeder in Bussen van 60 ct en 1 gld. Bij Apoth en Drogisten. (lag. me4J 1 JTVUBT /I—1 Bij de aanbesteding voor de ver bouwing van de O. L. school te Waar de tot het inrichten van een gedeelte te voor Oud Gereformeerde school werd ingeschreven door Gebr. Allewijn voor f 2390, A. Klap voor f 2325 en J. "Kop- mels Mz. voor f 2145. Aan den laags ten inschrijver is het werk gegund. Iluilsclilaud eu Ihjet plan Yonng. Minister Stresemann heeft gister in de Rijksdag het te Parijs vastgesteld plan der deskundigen uitoverig verde digd. Deze wees er op, dat de Duitsch- Nationale partij indertijd door 48 stem men met ja uit te brengen, de aanneming van het Dawesplan mogelijk heeft ge maakt. Hugenberg, de leider der Duiitsch- Xationale partij heeft zich' in een lange reeks van artikelen voor de wijziging van het Dawesplan verklaard. Deze her ziening werd thans verleden jaar door de tegenpartij aan den rijkskanselier aan geboden, en thans verlangt de oppositie, dat men dit zou hebben afgewezen. Een afwijzing zou niet mogelijk zijn geweest. De gevolgen daarvan Zouden de ondergang van den geheelen Duit- schen industrieelen middenstand zijn ge weest en misschien zouden alleen de groote coneernen de crisis hebben door staan. Over de onderhandelingen te Madrid kon de minister niets naders meedeelen in verband met de a.s. conferentie. Het rijkskabinet blijft op zijn stand punt. dat de ontruiming niet gekocht mag worden door ,éen buiten het ver drag van Locarno omgaande z.g. be veiliging van den Rijn of door de toe lating eener permanente commissie van toezicht. i f '"Stresemann deelde mede dat rijks president Hindenburg op 28 Juni aan hét hoofd der rijksregeering ter gele genheid van het feit dat 10 jaar geleden het verdrag van Versailles onderteekend werd, zijn meening zou te kennen ge-, ven. Stresemann vroeg ten slotte, waar- iom men, wat' het gevolg is van een groote oortog die men verloren heeft, zat voorstellen dis het gevolg van een vredesartikel. De rede vond haar aanleiding in een motie der Duitsche nalionalen waar in de regeering wordt uitgenoodigjd' de herroeping van de schuldleugens op den voorgrond te stellen van de onderhande lingen. Het rapport der deskundigen is volgens Westarp onaannemelijk. Na Stresemann's rede ontstond een breedvoerige discussie. Hieruit bleek, dat ook Stresemann's eigen partij' volkomen haar standpunt t. a.v. dat plan voorbe houdt.. Onvoorwaardelijke ontruiming van het Rijnland is de voorwaarde voor instemming met het plan. Hetzelfde werd vanwege de economische partij betoogd. Trouwens er werd nog eens op ge wezen dat de regeeringpartijen zéker nog niet besloten hebben tot aanvaarding van het plan-Young. Voor wie niet tot de oppositie behoorde ,was steeds het motief: „Zonder gelijktijdige ontrui ming geen plan-Young" - Tijdens het debat was een motie van wantrouwen tegen Stresemann ingediend. Het vermiste Spaansche Oceaanvl iegt uig. De Spaansche regeering "heeft de En- gelsche verzocht een vliegtuig-moeder schip beschikbaar te vóllen stellen om in de omgeving van de Azoren een onder zoek in te stellen naar het vermiste Spaansche oceaanvliegtuig waarvan men niets meer gehoord heeft zoodat men (de hoop heeft opgegeven dat de be manning in veiligheid is De Italiaansche marine-attaché te Ma drid heeft aangeboden den Spaanschen officier-vlieger Navarro op zijn onderzoe- kingsviucht te begeleiden, welk aanbod door de Spaansche regeering is aanvaard Beiden zijn naar Barcelona gevlogen en hebben zich vandaar naar Lissabon be geven, waar ze zich aansloten bij het Italiaansche eskader, dat eveneens aan het onderzoek deelneemt. De Portugee- sche kanonneerboot „Zaix*e" heeft gis ter d en geheelen 'dag in een wijde boog gekruist op de plaats, waar het wrak van een Vliegtuig zou zijn gezien, zon der dat men echter iets ontdekte. Uit Engeland. De Prins van Wales heeft zijn 35sten verjaardag te Middleton, in Sunningdale doorgebracht. Hij reed met zijn auto naar Windsor om den Koning en de Koningin op te zoeken, idie hem mis schien hebben toegewenscht dat hij nu spoedig een vrouw kieze, en gaf 's av. een intiem dinertje aan enkele vrienden. De gelukwenschen uit alle deelen van de wereld werden naar York House ge zonden, waar hij ze wanneer h'ij -te Londen terugkeert, zal vinden. Uit Duitschland. Gisteren is bij de herdenking van den sterfdag van Walter Rathenau door de Duitsche Democratischle partij op de plaats, waar Rathenau vermoord werd aan den boom, waarop nog de kogel- indrukken te zien zijn, twee bronzen gedenkplaten aangebracht met 't op schrift: „Walteer Rathenau, gestorven 24-6-1922". U it Rusland. De diplomatieke medewerker van de Observer zegt dat de onderhandelingen over de hervatting van de betrekkingen tusschen Engeland en de Sowjet-Unie reeds begonnen zijn, door bemiddeling van het Duitse ie gezantschap te Londen en de Noorsche legatie te Moskou. Hierbij zou men als volgt te werk gaan: Eerst zullen een Britsch zaakge lastigde ad interim te Moskou en een Sowjet-Russsisch vertegenwoordiger te Londen benoemd worden; daarna wordt een conferentie voor de regeling van het handelsverkeer gehouden; hierop volgt een conferentie tot bijleggiing van het geschil over de propaganda en de Schuldentenslotte zullen dan de ge wone betrekkingen door benoeming van gezanten te Londen en Moskou hersteld worden. Uit Rpanje. De „Excelsior' publiceert een ver klaring van Primo de Rivera, waarin deze meedeelt, dat de Nationale Ver gadering eind Juni bijeen zal komen. Dan zal de regeering een verklaring af leggen over het ontwerp -grondwetVol? gens deze zullen alle burgers1 ook de vrouwen het kiesrechlj krijgen. Primo verklaart een voorstander te zijn van een sterke internationale militie, in dienst van den Volkenbond. Vlissingen, 24 Juni. Op de vei ling werden de volgende prijzen besteed: Nieuwe aardappelen B—9,5, poters 6,5—7,5, postelein 20—25, Wagenaars 82 86, snijboonen 821.06, doppers 15— 24, peulen 37—38, asperges le 64, id. 2de 32—35, tuinboonen 9—12,5, aard beien 30—38, alles per K.G.; bloemkool 4—26, komkommers 6,5—ilO, beiden per stuk f sjalotten 5—5.5, selderie 813, peeën 79,5, karoten 48, pioenen 28 —50, lelies 19—22 alles per bos; andij vie 46—1.05 peterselie 3.11, sla 3— 52, alles of mand. 1 i 1 c Goes, 24 Juni Veilingsvereeniging Z. Beveland. Exportveiling n.m. 2.30 uur. Kruisbessen f 11.7013.70. Aardbeien f43.00—47.50 alles per 100 K.G. Exportveiling 25 Juni v.m. 9.20 uur. Kruisbessen f 12.8013.60, Aardbeien f 46.20—48.40 alles per 100 K.G. Boter f 0.90. Eieren f 5.20. Aanvoer V. P. Z. 27049. Per 100 stuks f 5.50. Rotterdam, 25 Juni. Veemarkt. Op de veemarkt van heden waren aange- gevoerd 232 paarden, 34 veulens, 930 'magere runderen, 840 vette runderen, 370 vette en graskalveren, 869 nuch tere kalveren, 286 schapen en lamme ren ,5 varkens, 71 biggen, 10 bokken of (geiten. Prijzen voor vette koeien: le kw. 1.02 1.10, 2e kw. 0.90—\J, 3e kw. 0.75— 1.02; ossen le kw. 0.90—1.02, 2e kw. 0.80—0 90, 3e kw. 0.65—0.79, stieren le lew. 0.79-0.90, 2e kw. 0.64-40.78, 3e kw. 0.56—0.63; kalveren le kw. 1.50—1.63, 2e kw. 1.40—1.50, 3e kw. 1.16—1.38. Prijzen voor: Melkkoeien: 250360. Kalfkoeien: 280385. Stieren: 185—370. Pinken: 120—155, Graskalveren 60—1125 Vaarzen: 75175. Werkpaarden: 130— 290. Siachtpaarden: 100205. Hitten: 90 170. Nuchtere kalveren: 11—20. Fok- kalveren.: 1726. Biggen: 18—33. Eieren. Rolterdamsche veiling: Aange voerd 230.000 stuks. Prijzen voor: Kipeieren 4.757.10. Eendeieren: 4.505.65. HINDERWET. Burgemeester en Wethouders van Mid delburg maken bekend dat bij hun besluit van heden aan L. J. VAN 'T WESTENDE qq. N.V. .Ver- eeinigde Zuivelfabrieken „Botterdam" te Rotterdam en hare rechtverkrijgende voorwaardelijk vergunning is verleend tot het oprichten van een melkont vang en koelinrichting in perceel, kadastraal bekend gemeente Middelburg in Sectie G no. 1165 plaatselijk gemerkt wijk V no. 140, gelegen aan den ICanaalweg al hier. Middelburg, 22 Juni 1929. Burgemeester en Wethouders voornoemd, P. DUMON TAK, voorzitter. M. VAN DER VEUR, Secretaris. HINDERWET. Burgemeester en Wethouders der ge meente Middelburg, brengen ter open bare kennis dat van 14 Juni 1929 af op de gemeente-secretarie der gemeente KOUDEKERKE ter visie is gelegd een verzoek met bijlagen van CORNELIS THEODORUS WÖLDERS te Koudelcérke om vergunning tot oprichting van 'een stoomwasscherij aan den Langeviele sin gel, in het perceel wijk D' no. 197, waar in worden geplaatst een stoommachine van 15 P.K. en een electromotor van 5 P.K., kadastraal bekend in sectie D no. 1295; dat op Vrijdag 28 Juni a.s. des voor middags 10 uur, ten gemeentehuize der gemeente Koudekerke gelegenheid zal zijn tegen het verzoek bezwaren in te brengen en deze mondeling en schrifte lijk toe te lichten. Zoowel de verzoeker, als zij, die be zwaren hebben, kunnen gedurende drie dagen, vóór het bovengemelde tijdstip, ter secretarie der gemeenjbe kennis ne men van de ter zake ingekomen schrift- uien dat ingevolge circulaire van den Com missaris der Koningin d.d. 2 November 1907 A no. 4688, 3e afd. niet tot be roep gerechtigd zijn zij, die niet overeen komstig art. 7 der Hinderwet voor het gemeentebestuur of een of meer zijner leden zijn verschenen ten einde hun be zwaren mondeling toe te lichten. Middelburg, 22 Juni 1929. Burgemeester en Wethouders voorn., P. DUMON TAK, voorzitter. M. VAN DER VEUR, secretaris. Abonnementen en Advertentiën voor dit blad worden aangenomen door den Agent W. TRIELLER,

Middelburgsche Courant | 1929 | | pagina 3