m SOPHA J Het paard kwam op de stoep van hel ijzer vlogen in de rondte, en troffen BEURSNOTEERING WEERBERICHT HOOG WATER 2a. Zoraepsparoeten; vei dwijnen s p oed i g door een pot BpimtoL gisten. Bij alle D rO- LAATSTE BERICHTEN. KERKNIEUWS ONDERWIJS AMSTERDAM, 24 Juni. (Slotkoers). Het eerste getal isi de slotkoers van .Vrijdag, het tweede dien van heden. 6 pet. Ned. '22 1035/g— lOOVs- 5 pet. Ned. '18 1013/4l_101V8. '41/2 pet. Ned. '17 9<j3/4(-'993/i. 2i/2 pet N. W. Schuld 635/s-63i/2. 3 pet. do. Oblig. 751/2-757/8. 3 pet. do. Certif. 735/g— 753/4. Cert. N. H. Mij. 169-1707/8—1683/4. A. N. I. Handelsb. 170—170. A. Kol. Bank 22ltf ex. dlv.—218C Kon. Petrol. A. 403y2-4043/4—401-4031/2 Amsterd. Bank 1847/g— 184%. Cult. Mij. Vorstenl. 145-150— 1461/4. Handels v. Amsterd. '640,647. Javasche Cultuur 360-363—359- 361. A. Deli Mij. 393-398—392-395%. Amsterd. Rubber 248%-250—245%- 248 Ned. Amerik. vaart 65i/2—643/4. Ned. Scheepvaartunie 206%—'206%- 207I/2. Kon. Holl. Lloy <>>7%83/4. Kou. N. St. Mij. 87—86. A. Paketvaart 228—228. Bank Associatie 67—66. Gouda A. 481—486. 'Philips A. 870-875-868-875. Anaconda 221i/2—233i/2-234. Steels 178i/2—182i/4. Erie 79—80%-81%. Union Pacific 227—232i/2-233. Common Marine 4i/2— 4s/8. Prefered do. 403/^—433/8. Maxwell Gr. C. v. A. 31/233/f. 'Maxwell L. C. v. A. B. 10. Prolongatie öi/4— 5. Russen: Obl. 1880 1 vijf zest.— l3/s. Consols li/2. Markt sluit nauwelijks prijshoudend. Wisselkoersen: Londen 12.07%—12.07 vijf zest. Berlijn 59.37%—59.42. Weenen 35.00— 35.02y2. Parijs 9.733/49.74. Brussel 34.56—34.57%. Collar Cable 2.49—2.49 een zest. Medegedeeld door het Kon. Nederl. Met. Instituut te De Bilt. Naar waarnemingen, verricht in den morgen van 24 Juni. Hoogste barometerstand 774.4 te Isafiord. Laagste barometerstand 741.1 te Skagen. Verwachting: Matige tijdelijk wellicht krachtige wind uit W|. richting. Zwaar bewolkt tot be trokken, met tijdelijke opklaring. Regen buien weinig verandering in temperatuur. Thermometerstand alhier des morgens 9 uur 60 gr., 12 uur 66 gr., 3 iuui"1 64 gr. EEN PAKKENDE RECLAME VOOR GERRUIK VAN ELEKTRICITEIT. Nu de P.Z.E.M. met kracht voort- werkt 0111 het idee van alom electrischen stroom zooveel mogelijk te benaderen, is het te begrijpen dat de directie er alles aan doel om het aantal verbrui kers zoo hoog' mogelijk op te voeren. Dit kan alleen door krachtige propagan da te maken en een der middelen daar voor is zeker het thans verspreid wor dende boekje, waarin duidelijk uit een wordt gezet het „altijd bereid'' zijn van de electriciteit, als men maar een scha kelaar omdraait, 't gemak van een elec- trisché fietslantaarn, welk gemak men nu ook in ieder huis moet brengen, het nim mer meer naar vroegere verlichting te rug verlangen van lien, die eleclrisch Iichl hebben, het niet meer zoeken naar lucifers, de betere lichtverspreiding, het gemak van de serieschakelaar voor een, twee of drielichtpunten, den z.g. hotel schakelaar op gang, trap of slaapkamer. Verder wordt aangegeven hoe bij een .stroomprijs van 35 cent een 25 walt lamp circa 30 kaars en per uur 0.9 cent. aan stroom verbruikt; een 40 watt lamp 50 kaars en 1.4 cent; een 60 watt lamp 95 kaars en 2.1 cent; een 75 watt lamp 100 kaars en 2.6 cent en een 100 watt lamp 150 kaars en 3.5 cent. Maar ook het varieeren van den stoom- prijs tusschen 35 en 45 ct. jper K.W.U. naar gelang van het aantal aansluitingen in de kom eener gemeente wordt bespro ken, alsook de mogelijkheid van huur koop van installaties en het voordeel van vastrechttarief wordt niet vergeten evenmin als de noodzakelijkheid 'van stopcontacten voor de radio, strijkijzer, keteltje enz. Ten slotte wordt betoogd dat electriciteit nog eenvoudiger is voor motorkracht dan voor verlichting. AI deze uiteenzettingen zijn door meer dere teekeningen van de hand van den heer Louis Heymans verduidelijkt, die haast zonder bijschrift ieder voor zich zelf spreken. Boven iedere bladzijde loopt een electrische kabel, terwijl de zelfde bekende teekenaar een pakkpn- den, keurigen omslag ontwierp. In zwart en wit een voorstelling van het Zeèuw- sche wapen, waarbij de leeuw zijn blik ken slaat op een electrisch licht. En door dit alles heen in rood het symbool der electriciteit en de letters P.Z.E.M. Een verspreiding op grooten schaal van het op de drukkerij, van den heer G. W. den Boer, uitstekende verzorgde boekje, zal zeker aan den vooruitgang van het .stroomverbruik in geheel de pro vincie ten goede komen. EXCURSIE NAAR l>E SLUIZEN TE SCIIÖRE EN TIANSWEERl Zaterdag werd vanwege den Cursus voor Waterbouwkundig Opzichter te Goes een excursie gemaakt naar de duikersluis te Schore en de sluizen te Hansweert. De uitwateringssluis van de Breede Watering, welke bijna voltooid vertoont bedenkelijke scheuren en verzettingen, zoodet nieuwe plannen ge maakt moeten worden om het bouwwerk Ingez. Med. Dinsdag 25 Juni. Zon op 4.39; onder 9.25. Licht aansteken alle rijwielen, motor rijtuigen en andere rij- en voertuigen 9.55. Maan op 12.02 v.in.; onder 7.13 v.m. Laatste kwartier 30 Juni. Ylissingea. 26 Dinsdag Woensdag Donderdag 27 Yrjjdag 28 Zaterdag Zomertijd. 25 Juni Zondag Maandag 30 1 Juli 16.29 17 05 17.46 6 15 7.01 7.52 8.51 (Het tijdstip van hoog water te Dom- ssrg valt 9 minuten na dat te Ylis stegen). CIn 3. Med.) te herstellen en te beveiligen. De viéu- minder goed weer was, werd besloten gels aan zee- en landzijde zijn diep deze samenkomst aldaar door te laten ingescheurd, terwijl na de grondpersin- gaan en niet weder in de Waalsche gen van 17 Juni ook in het inwendige Kerk bijeen te komen, der sluis breede, diepgaande scheuren Dit is goed gezien geweest, nu het I zijn ontstaan. De onbetrouwbaarheid van droog is gebleven en het weder in den den ondergrond, die voor onze zee- loop van den middag steeds beter werd. weringen zoo kostbare gevolgen heeft Al was bij nog beter weer gedurende den I uet druk. Van 3—4 gaf Euphionia en en menigmaal oorzaak is geweest van geheelen dag, zeker nog grooter bezoek van 4_5 uur Hosanna een concert, landverlies, wordt hier weer duidelijk te wachten geweest, toch zijn een kleine gedemonstreerd. De sluis is ontworpen 600 bezoekers verschenen, die met aan-1 telijk aanzien, door Ir. A. G. Verhoeven te Middelburg, dacht hebben geluisterd haar de ver- Een soortgelijke sluis in den Biesbosch schillende sprekers. Dit waren ds H. verkeert in uitstekenden staat, zoodat J. Kastein met een openingswoord, ds. eenige II. J. Barnouw, Ned. Herv. pred. te de slappe ondergrond wel als oorzaak der tegenslagen moet worden I Ajardenburg over „Moed",: ds. J. Koe- beschouwd. Als gevolg van de samenstel- kebakker, Doopsgezind predikant, al-1 ling der onderlagen is eveneens le reke- hier over „Eenheid", de heer dr. J. P. A. nen de gebreken aan de schutsluis te Eernstman van den V. G. J. B. te den Hansweert. Aan het dok der groote Haag over „Jeugd en Richting" en ds. sluis worden herstellingswerken vanwege D. A. Hoekstra te Zierikzee met een den Rijkswaterstaat uitgevoerd door de slotwoord. N. V. Intern. Gew. Betonbouw te Breda. Het gesprokene werd behalve door I .serve-luitenant DLangenbach en den De uitvoerder der werken benevens dè samenzang, afgewisseld door passende staat. L. had een vordering tegen den' Heer C. G. van Veggel, opzichter le muziek van het Middelburgsch Muziek- rsLaat ingesteld op grond van te Klasse van den B. W. S., gaven veftc, korps en koorzang van de ^angverejeni- weinig tractement voor den tijd door inlichtingen betreffende aard en doel der 1 ging. werkzaamheden. Gedeelten van bet Parlement gedurende de afgeloopen pe riode ten aanzien van eukele aangelegen heden, waarbij de arbeidersklasse ten nauwste betrokken was, als conservatief werd gekenschetst. De arbeidersmuziekvereeniging „Exel- sior" uil Middelburg verleende hare me dewerking. Na afloop cler vergadering werd met. de muziek een rondgang ge maakt. onder veel belangstelling. Zondagmiddag werd le Oostburg door de afdeeling ter plaatse van cte S. D. A. P. een openiuchtvergadering ge houden, welke werd opgeluisterd door de arbeidersmuziekvereeniging „Excelsior" van Middelburg. Het woord werd gevoerd door de heeren C. Woudenberg, Secretaris der S. D. A. P. en A. M. 'Overhoff uit Goes, lid van Prov. Staten, die de voornaamste eischen der S.D.A.P. behandelden, en hierbij de houding van den Vrijheidsbond tegenover die eischen aan kritiek onder wierpen. Meer dan 300 personen woonden de vergadering bij. Een collecte voor de sta kende landarbeiders in Groningen bracht ruim f 24 op. DOE HET VEILIG. De Pa ad van Arbeid te Goes had op de tentoonstelling aldaar een stand, welke een beeld gaf van de wer-< king der Sociale Verzekering; Ongeval len-, Invaliditeits- en Ouderdomsverze- kering. De Veiligheidstafel met modellen van goede en slechte gereedschappen, etc. illustreerde duidelijk, dat ieder in de gelegenheid is de kansen op bedrijfs ongevallen te verminderen. Ook de grafieken en de mooie origi- neele pastel-teekeningen van den kun stenaar H. Heijenbrock moesten den be schouwer prikkelen om in de fabriek en werkplaats, in de schuur en op den akker de veiligheid zooveel mogelijk te bevorderen. Niet genoeg kan de leuze „Doe het Veilig" aangeheven worden, zoolang er nog een 200.000 bedrijfsongevallen per jaar voorkomen. In de meeste gevallen zullen het „klei ne oorzaken" geweest zijn, doch de ge volgen zijn geweldig, zoowel door het veroorzaakte leed als door de financi eele uitgaven. Ook werd nog aanschouwelijk voorge steld, de waarde van goede veiligheids kleeding. Dan werd gewezen op de beteekenis van de Invaliditeitswet, en in 't licht gesteld, dat men door een goede, ver zorging van de rentekaart, nl. door ï'e gelmatige premiebetaling (rentezegels plakken), de hoogste uitkeeringen mo gelijk maakt, bij Invaliditeit zoowel als bij ouderdom, om niet te spreken van de weduwen- en weezenrenten. Eindelijk werd aandacht gevraagd voor de Vrijwillige QuaercToms verzekering, welke het mogelijk 'maakt, dat ieder zich een pensioen op den ouden dag ver zekert. Reeds met ingang van het 55ste jaar kan men rente gaan trekken, als men er tijdig wat voor weglegt. De renten kunnen f 156 f 1010-per jaar beloopen. Ouders kunnen hier een verzekering sluiten voor zichzelven en hun kinde ren, werkgevers kunnen hun trouwe personeel nog een pensioentje bezor gen boven hetgeen men uit de Invalidi teitswet ontvangt, armbesturen en dia- coniën maken er gebruik van door voor minderbedeelden de premie te storten, teneinde daardoor in de toekomst ei gen lasten te verminderen. Een groote voorstelling illustreerde ook voor het gewone publiek heel' duidelijk, hoe droevig het is, als men op z'n ouden dag genadebrood moet eten en hoe de kans daarop verdwijnt als men op den ouden dag de vruchten der sociale verzekering geniet. De landbouwers werden opgewekt om niet alleen hun vee goed te verzorgen, maar ook tijdig le denken aan een goe de spaarpot voor den ouden dag. in den vorm van een V. O. V., voor zichzelf, vrouw en kinderen. een godsdienstoefening plaats, waarin ds. H. J. Kastein, voorganger van de Ver. van Vrijz. Herv. alhier sprak over „Vrij heid" terwijl de zangvereeniging van Vrijz. Godsdienstigen onder leiding van mej. Guyol zich deed hooren. Voor den mid dag was een openluchlsamenkomst uit geschreven op de door den heer J. Lin- denbergh Cz. welwillend daarvoor be schikbaar gestelde buitenplaats „Veld zicht". Niettegenstaande het desmorgens Voor Uwe gezondheid zonder papier 100 pCt. tabak Ook buiten op het Marktplein was De vele vlaggen verhoogden hetfees- MARKTBERICHT. ROTTERDAM, 24 Juni. Binnenland- sche granen. Tarwe over het algemeen met klein aanbod iets hooger ft 1.50 11.90, Gerst clievalier f 10.7511.25 en Haver f 10.0010.25. 'VORDERING ONTZEGD:. Men meldt onss uit Den Haag: Het gerechtshof heeft beden arrest gewezen in de procedure van den re- hem in dienst doorgerbacht. Hij meende Deze vierde landdag mag door het n.i. recht te hebben op een gelijke 'be- muurwerk waren hier opgeperst tenge-1 Comité voor Vrijz. Godsd. Landdagen in izoldiging als de beroepssofficieren van volge van den gronddruk, terwijl de Zeeland als een welgeslaagde worden hdenizelfden rang en hetzelfde wapen op zwalpvloer geen enkel gebrek had. Het aangeteekend. opgaand muurwerk moet duchtige leer stelling hebben. Met de uitvoering h|er van heeft men geen tegenslagen gehad Een gevreesde oppersing van den vloer Abonnementen en Advertentiën voor de Middelburgsche Courant kunnen voor I ontzegd. grond van art. 9 der wet op het re- serveperssoneel van de landmacht 1905. Hel Hof heeft den eischer de vordering Een gpvreesae oppersing van oen ™er Vlissinge8 worden aangenomen door bleef gelukkig achterwege. Bannenkort p. T, A NT) KM AK. zal ook het buitensluislipofd grondige herstellingen behoeven, waartoe waar schijnlijk caissonbouw zal worden toe-1 gepast. Voorts zijn er scheuren in de muren van de deurkas, zoodat ook deze herstel behoeft. De tocht werd gemaakt met autobus sen van den Heer J. van Eraassen te Boekhandel F. LANDSMAN, St. Jacobstraat. Goes. Op den terugtocht kon nog worden j afrijden van de zijde van de Burg, gewezen op verschillende verbeteringen I Doordat het paard volgens ooggetuigen van den Rijksweg. BOTSING. Zondagavond is de 23-jarige chauffeur I. B. met zijn motor nabij Tjerlcgaast in botsing gekomen met een luxe auto van Sneek. B. werd over den weg ge slingerd en in bewusteloozen toestand opgenomen. Het slachtoffer is in ernstigen toe stand haar het ziekenhuis vervoerd. ERNSTIG ONGELUK. tu Hedenmorgen zou van de werf der niet goed ingespannen was, kreeg de firma Appelo te Zwartsluis een schip UIT MIDDELBURG. Hedenmiddag legen 2 uur kwam een zwaar met puin beladen wagen de Ba- wagen op de helling van de Balans een te water worden gelaten. Bij het ophalen veel te groote vaart, wat tot gevolg had, der kabels sprong plotseling een kam- dat het op het trottoir terecht kwam. rad van een lier uit elkaar. De stukken XT Kantongerechtsigehouw te vallen. Geluk- den gehuwden 32-jarigen smid I. V., - De jaarvergadering van het Nederl Mg bev601lden 7fch op dat oogenbiik geen die direct gedood werd. Ook de 20 jarige Zendehngs-Genootschap zal op 10 Juli voorbijgangers op het trottoir, terwijl, in- H. A., de zoon van den onlangs eveneens te Rotterdam gehouden wordenonder I t verdJer I Mj een ongeval om het leven gekomen. voorzitterschap van ds. C. L. hpeve I doorgereden waSj twee groote tegen het C. Appelo werd door het rondvliegen- het Kantongerechtsgébouvv geplaatste de ijzer zoodanig getroffen dat hij kort -p,.., on ,ro„ ladders, waarop zich bovenaan menschen daarna overleed. Voorts werd de 42-ja- s' v, rwJL»rl TVunrW bevonden, omgereden zouden zijn. Het rige gehuwde A. A. door eeni stuk ijzer Serooskerke (W.) deed Donder-een wonder heetenj dat alles zoo aan het been getroffen en moest met dagavond zijn intrede bij de Geief. Kefk goed afgel0open is. Alleen het paard een verclinlerd heen naar Meppel wor- te Zaandam. Het kerkgebouw was overvol. Ds. van Dijk had tot tekst gekozen: 1 Oor. 15 vers 58. Na de bediening des Woords sprak ds. Van Dijk de gemeente toe. den vervoerd. MEINEED CULEMBORGSCHE MOORDZAAK. De Hooge ~Raad heeft Heden! 'Het ar- had een wonde aan hel hoofd. ZILVEREN JUBILEUM BURGE MEESTER VAN GOES. Zaterdagmiddag is de burgemeester Ds. B. Ramaker van Koog a. d. Zaan I van Goes, de heer O. A. Hajenius ter I reg^ vau bej cassatieberoep van 'M. de sprak namens de classis en de naburige gelegenheid dal hij voor 25 jaar als s te Amsterdam wegenis* meineed (bij srken. secretaris der gemeente in dienst trad de behandeling der Culemborgsche Tot slot werd gezongen Psalm 84 vs. 3. in de raadzaal ten stadhuize gehuldigd. Lnoordzaak) door het Arnhemsche ge- Daartoe hadden de leden van den ge- rechtsho"f lot 2 jaar gev. straf veroor- Woensdag a.s. zal in de Ned. Herv. ineenteraad, het lid van Ged. Staten deeld. Het Hof vernietigde het arrest en Kerk te K ape lie een Classicale ver-jmr. Stieger, de hoofden van gemeente-1 oerwees de zaak naar het Hof te Den diensten, en al het gemeenjtepersoneel Bosch, voor zoover dit niet door dienst verhin derd was, zich aldaar vereenigd. Toen de burgemeester en zijn- familie, die per auto door wethouder Goedbloed wa ren afgehaald, de zaal binnentraden, gadering gehouden worden. Door de classis Goes was daartoe besloten omdat de eerste vergadering van de classis Goes. 350 jaar geleden ook aldaar werd gehouden. Door den Hoofdonderwijzer der open bare school, wijlen de heer A. Visser, destijds koster en voorlezer in de Ned Herv. Kerk is een lijst geschreven vail j aangeboden .Daarop richtte de oudsite I de" afd al de namen der predikanten, die de wethouder, de heer A. L. van Melle en overschreden 280 pet. BEURSOVERZICHT. AMSTERDAM, 24 Juni '3 uur. Affaire een uitbreiding ondergaan. Ilandel evenwel nog geen groote af- werden door mejRooze, typiste ten 1 metingen. In verschillende fondsen aar- stadhuize aan mevr. Hajenius bloemen d;ge hoeken en sLamming op verschillen- -1" J'*- - -- vast. Margarine Unis gezocht Ned. Herv. Kerk vanaf na de Reformatie zich tot den burgemeester Hajenius. hebben gediend. Calvé Delft eveneens hooger. Fordaand. goed', prijshoudend. Kunstzijdeaand.Enka's vrij druk ver- Deze ging uitvoerig na wat burge- Den eersten December 1578 deed de I meester Hajenius voor de gemeente als eerste predikant, Joris de Raad, zijn I secretaris en burgemeester is geweest, I handeld. Macubee's beneden het peil intrede als leeraar voor beide gemeen- en bood hem namens den gemeenteraad I va'n deil vorigen beursdag. ten. de hoofden der verschillende gemeente- Tabakken knoden hun koersen niet Biezelinge was toen nog geen zelfstan- diensten en mr. Stieger een radiotoestel handhaven dige gemeente, dit volgde eerst later. De predikant die thans de gemeente dient, is dr. J. D. Schmidt, welke 12 Dec. 1909 aldaar zijn intrede deed. Ds. J. W. Verschoor is voornemens Zondag 28 Juli afscheid te nemen van personeel een schemerlamp aan. Daarna voerde de heer van Balie- Drukke affaire in Boetons. Kous in J goyen de Jong, gemeentesecretaris liet 0pwaartsche richting, woord, die den burgemeester prees als een hunaam chef. Namens "de ambtena ren bood hij den heer Hajenius een luid spreker aan. en namens het gemeente-1 Prolongatie 5 pot. tjjr*-— DE RlJÏLSDAG. BERLIJN, 24 Juni V. D. Hedenmorgen 10 uur begon de Rijksdag met de be handeling van ae begrooting van buiten- landsche zaken. De discussie werd ge- trede te doen te Nieuw-Weerdinge, na zeggend, dat wat hij bij zijn installatie 0pCnd met een rede van graaf AVestarp. vooraf bevestigd te zijn door Ds. F. heeft gezegd nu nog wil zeggen: for- Door de communisten is een motie van de Ned. Herv. gemeente van Poort vliet om Zondag 4 Aug. d.a.v. zijn in Ten slotte dankte burgemeester Haje- nius voor de aangeboden geschenken, de Gidts van Oud-Vosmeer. De Nederl. afdeeling van den Wereldbond der Kerken heeft één adres gericht tot het Nederlandsche volk,; waarin zij de kiezers aanspoort alleen 1 zyn familie. tuin kan ik u niet geven, maar wel wantrouwen tegen dr. Stresemann mge- mijn persoon, .mijn kracht, en mijn tijd. diend. Dr. Stresemann was hedenmorgen (Applaus). bij de opening der zitting reeds in den De aanwezigen feliciteerden daarna bijksaag aanwezig en zal hedenmiddag allen persoonlijk 'den burgemeesster en waarschijnlijk het woord voeren. zulke mannen en vrouwen te kiezen, van wie zij meenen zeker te kunnèn zijn, I dat zij beslist en ernstig naar de 'ver wezenlijking van de gedachte van den Volkenbond zullen streven. •u - Ned. Herv. Ker li. Beroepen te Wissenkerke ds. J. W.. Roobol te Egniond a. d. Zee. 0 Tal van bloemstukken waren mede in de Raadzaal opgesteld. "Wiij' zagen er o.a. van hel Bestuur van het Ned. Trekpaardenstamboek, den kring W. Zuid-Beveland der Z-L.M., de veilings- vereeniging, het a Capella-koor, Vreem deüngenverkeer. Z.L.M., Onderling Kunst genot, de O.L. Scholen, het Bestuur der Ambachtssschool enz. Voor het examen afgenomen dooi de Nat. Vereen, van leeraren in de ste nografie en machineschrijven zijn o.a. geslaagd voor vakstenograaf 2de klasse de heer W. J. Heiliger, voor stenotypiste Door de Ambachtsscbpol was aan denl met lof mej. H. G. Reijerse, en voor kan- jubilaris een mooi tuin-ameublement aan- toorstenograaf in de Duitsche laai met Pr ov. Unddag van Vrijz. Go d s-1 geboden, terwijt de Vakschool voor Meis- lof de heer F. J. de Baare, allen te jes voor de daarbij behoorende kusssens I Middelhui- g. dienstigen in Zeeland, Gisteren werd alhier de vierde Prov. en kleedjes had gezorgd. Landdag van Vrijz. Godsdienstigen in Zeeland gehouden, waarvoor uit ver- Nadat deze officieele herdenking was afgeloopen, was er gelegenheid voor de schillende deelen van Zeeland belangstel-1 burgerij, om den burgemeester te compli- ienden naar de hoofdstad waren geko men o.a. kwam een hoot van de R.T.M. van Zierikzee met bezoekers aan de Los- kade aan. Des morgens had in de Waalsche kerk inenteeren. Hiervan werd door afge vaardigden van tal van colleges, vereeni- gingen, besturen, alsmede door collega's en door particulieren zeer druk gebruik gemaakt. Geslaagd te Delft voor het propae- deutisch examen voor scheepsbouwkun dig ingenieur de heer J. G. Koning, te Grijpskerke. aBffl (Verbeterd bericht). Aan de Technische Hoogeslchool te Delft slaagde voor candidaajtsexalmen

Middelburgsche Courant | 1929 | | pagina 2