JjpoigP Bij Examens en Openbaar Optreden V mmm I Verschillende Berichten smaakt ah room (Ingez. Mieid.). BUITENLAND. DIVERSEN. blijft men kalm en helder door het gebruik van Mijnhardl's Zenuwtabletten. Glazen buisje 75 cent. INGEZONDEN STUKKEN COLLECTE VOOR HET FONDS TER AANMOEDIGING EN ONDERSTEU NING VAN DEN GEWAPENDEN DIENST IN DE NEDERLANDEN. (Fonds voor oud-militairen.) BEKENDMAKINGEN M. VAN DER VEUR, Secretaris. per re I u gen Bij Far van 1- cent. KI, grootel aangeg ten ge uitbetd Ady gen bt Be» Advi ons b] opgenc TERD Bureai dat deze visch bij biet Zeeuwsche pulbliek niet zoo hoog staat aangeschreven; als de vangsten zich tot eenige duizend tallen bepalen, dan wordt er wel prijs gemaakt, maar als de makreel bij heele scholen den mond der Ooster-Scheïde binnenkort en in de vveeren >gevan|ge wordt, dan vindt dat vischje geen weg. Misschien zouden vooraf voor cons,er- veeren maatregelen kunnen genomen wor den, want 1929 moge ruim1 brood geven, de. jaren zijn voorbij dat de weervisschers alleen van ansjovis kunnen bestaan. Om- visch moge in zoo'n goed jaar als bij zaak gerekend worden, in de laatste reeks jaren moesten deze wel degelijk in die behoeften van de vi.sschers voor zien- Met 'belangstelling zal wel gevolgd worden of de makreelvangst ditmaal ook die van 1906 zal evenaren. Namens het bestuur van het Carne- gie-heldenfonds heeft de heer Quant, wethouder van Openbare Werken te 's- Gra'venhage, ten sladhuize bewijzen van waardeering aangeboden aan den hoofd ingenieur, den hoofduitvoerder en vier Werklieden, die zien in het bijzonder hebben onderscheiden bij de pogingen tot redding van wijlen de heeren Bos en Wiersema. Zooals men zich herinneren zal, zijn dezen, aannemer en uitvoerder van ri- -oleeringswerken in Laakwijk, op 4 April j.l. ondanks de' reddingspogingen in een riool om het leven gekomen. Vrijdagochtend is in de school aan de Tesselschadestraat te 's-Gravenha- ge, het 8-jarig meisje P. v. d. P. met hisll hoofd tegen een knop van een deur anngeloopen en verwondde daardoor haar rechteroog zoodanig, dat zij naar het Ooglijdersgeslicht moest worden overgebracht. Zeer waarschijnlijk zal zij dat oog moeten missen. —Het Handbl. verneemt, dat thans ten stadhuize van den heer Anton Jur- gens, betrokken bij de Waalsteenindu- strie. een schriftelijk aanbod is ingeko men, waarbij het gemeentebestuur het Paleis voor Volksvlijtterrein te koop wordt aangeboden voor een bedrag van één millioen negenhonderd vijftigdui zend gulden. Het gemeentebestuur zal niet in aanbod treden. He 53-jarige mej. D., wojnenide Voormeuleinweg te Bussum, was Zondag middag in haar woning bezig met hui selijke bezigheden. Doordat zij te dicht in de nabijheid van een petroleumstel kwam, geraakten haar kleeren in brand. Ze vluchtte naar builen, waar de vlam men door de buren en voorbijgangers met dekens enz. werden 'gedoofd. De vrouw werd naar de St. Gerardus Ma- jella-stichting vervoerd, alwaar zij na een half uur aan de bekomen brand wonden is overleden. Zij laat zes min derjarige kinderen achter. Te De Werken vervoegden zich Vrijdag twee personen bij een alleen wonenden ouden man, om tien kisten si garen van 100 per stuk te verkoopen. Eindelijk, na sterk aandringen, werd de koop gesloten voor f 57.50. Toen de kooper de kistjes nader be keek, bleken deze gevuld te zijn met zand. De mannen zijn aangehouden. Toen de landbouwer P. te Wad dinxveen een op stai staanden stier wilde (losmaken, "nam het dier hem op de horens en stootte hem tegen den wand van den stal. Bewusteloos en zwaar g kneusd werd de man door de huisgenoo- ten opgenomen. Beide plaatselijke ge- neesheeren verleenden niedische hulp Men vreest voor zijn leven. Een monteur die in het Seminarie te Culemborg bezig was de lift te repa- reeren, is met de kooi, waarop hij zich bevond, in den liftkoker naar beneden gestort. Met gebroken ledematen is hij naar het St. Barbaragesticht gebracht. Zijn toestand is ernstig. Vrijdagmiddag is 'pp de-Jll bij Ulm een boot van den rijkswaterstaat 'tegen den pijler van een 'brug gedreven eïi volgeloopen. Drie ambtenaren van den waterstaat en een arbeider raakten te water en zijn alle vier verdronken. De lijken van drie hunner zijn geborgen De ambtenaren die nog in de bobt waren zijn later door een baggermachi ne gered. Uit Wibaux in Montana wordt ge meld, dat daar tengevolge van wolk breuken een dijk is doorgebroken. Het water overstroomde de stad. Vier men- schen zijn verdronken, waaronder de plaatselijke predikant en zijn vrouw. De predikant stelde de kerk ter beschikking van de in nood verkeerenden, maar toen hij naar zijn huis wilde terugkeeren om zijn vrouw te halen, werd hij door den stroom meegesleurd. Heden wordt te Londen dood den hertog van York een merkwaardige au to-garage geopend, in het hartje van West-Ertd, n.l. in Lexington Street, vlak bij Piccadilly Circus. Er kunnen 1000 apto's Worden gestald; er mogen geen fooien worden gegeven en kleine two saatertjes behoeven voor een opberging van 12 uur maar één shilling te betalen Er zijn wachtkamers, kleedkamers, bad kamers en een restaurant voor de chauf feurs. Verder natuurlijk herstelwierk plaatsen, etc. De 1000 auto's kunnen bin nen de 20 minuten alle het gebouw' ver laten. De garage behoort toe aan die Lex Garages Ltd. en heeft 250.000 pond sterling gekost. Er komen er in Londen nog tal van andere, alle te bouwen ejn te exploiteeren door de Lex Garages Ltd. SCHADE VAN MILLIOENEN DOOR EEN WINDHOOS. Ovërt den wervelwind, die ter Oost kust zooveel schade heeft aangericht, lezen wij in de Sumatrapost van 14 Mei: Vrijdag j.l. heeft 's middags een .bui tengemeen krachtige windhoos over een heele strook van het tabaksland in Lang- kat zoo goed als alle te velde staande labak vernield. De aangerichte schade loopt, naar we hooren, in de millioenen guldens. Het ergst werden de ondernemingen Padang Brahrang, Timbang Langkat en Bindjei Estate van de Deli Batavia Mij. en de ondernemingen Tandjong Djati en Kwala Mentjirim van de Deli Mij. geteisterd. De eenige kebon, waar de schade nog al blijkt mee te vallen, is Tjandjoug Djati. De overige genoemde ondernemingen zijn zoodanig door de windhoos aange pakt. dat men van een volledige mis lukking van den oogst kan spreken. Opmerkelijk was, dat de windhoos Van geen enkelen druppel regen vergezeld ging: alleen na afloop viel hier en daar een klein buitje. Behalve aan de ondernemingen-is over het geheele gebied, waar de storm woed de, vrij ernstige materieele schade aan telefoonpalen, kamponghuisjes en ande re opstallen aangericht. Nader vernemen we dat op de onder neming Kwala Mentjirim een schuur vol tabak door don hevigen wind werd op genomen en neergekwakt, waardoor de Inhoud, volgens schatting bestaande uit 1 millioen bladen, geheel vernield is. Op het veld werden voorts 14i/a mil lioen bladen verwoest. De onderneming Tandjong Djati leed het minst: daar gingen slechts" 2 mil lioen bladen geheel verloren. Den volgenden dag meldde het blad nog: Op de ondernemingen Bindjei Estate, Timbang Langkat- en Padang Brahrang van de Deli Batavia Mij. zijn in totaal van de 23- millioen te velde staand(3 tabaksplanten 3 millioen vernield, dus ongeveer een achtste deel. We hoorden nog, dat ook op1 andere ondernemingen van verschillende maat schappijen de tabak te lijden heeft ge had, doch daar was de schade niet zoo groot als op de reeds gisteren vermel de kebons. Het is een curieus verschijnsel, dat al naarmate de Parijsche Jaarbeurs van het pene jaar tot het andere zich uit breidt en ontwikkelt, steeds een grooter aantal exposanten gaat tellen, en waar schijnlijk ook een grooter aantal koo- pers ,de gemiddelde Eranscliman van 'een beetje meer beschaving dan de dom me menigten, die zonder eenige kritiek of onderscheiding overal maar heen rennen, waar wat nieuws te zien valt dat die over de Parijsche Jaarmarkt een beetje ironisch, zoo niet minach tend gaat spreken. Buiten de gewone reclames, de ar tikelen op bestelling en de betaalde fo to's, wijden de Parijsche kranten maar heel weinig ruimte aan die Jaarbeurs, die toch zonder eenige twijfel hun be- la|ugsteïling w'aard is, als een van de grootste manifestatie's der Eransche in dustrie. Maar neen, nauwelijks een berichtje hier en daar, of een klein ar tikeltje kan er over schieten, en zoo geschreven, alsof dat zel'fs nog te veel was. De gemiddelde Parijzenaar heeft blijk baar genoeg gekregen van die manifes taties, en laat ze aan het volkf, de pro vincialen en de op alle Parijsche eve nementen "beluste vreemdelingen over En dit moet men wel toegeven dat er op heel die kolossale tentoonstelling van 7000 exposanten maar heel weinig te zien is, dat een mensch met wat veeleischenden blik weet te boeien als iets nieuws of origineels. Al die tentoongestelde dingen maken den indruk van oude bekenden, die al heel weinig veranderd zijn sinds men ze den laatsten keer zag misschien niet voor dengene, die zich gespeciali seerd heeft in een bepaalde industrie maar wel voor den „gewonen" toe schouwer, zoodat voor dien de Parij sche Jaarbeurs van dit jaar lijkt op die van de vorige jaren als de eene waterdruppel op 'den anderen al leen een beetje grooter in aantal' expo santen. En zoo ge leest, dat dit jaar 33 ver schillende naties deelgenomen hebben aan Ideze Jaarbeurs, moet ge niet ver o(nderstellen, dat al die 33 landen wier kelijk een overzicht te zien gaven van (Ingez. Med.) hun voornaamste takken van industrie. De meesten hebben zich beperkt tot slechts enkele artikelen, sommige zelfs tot één enkel artikel! We herinneren ons aan het bezoek, dat we er brachten, slechts drie landen, die werkelijk met een groote verschei denheid van industrie-producten voor den dag kwamen iltalië, Japan en de Sovjet-republieken. Italië exposeerde meubels, glaswerk en luxe artikelen maar als altijd weer ïn denzelfden museumstijl, die de hee le wereld sinds lange tijden al kent Japan geeft vooral een heel amusan te collectie te zien in zijn afdeeling man denmakers- en vlechtwerk, van inder daad zéér gracieuse uitvoering vaak. Wat de Sovjet-republieken betreft, die zijn er bij het vorige jaar vergeleken op achteruitgegaan met hun tentoonstelling, heel erg zelfs. Zoo'n triomfantelijken in druk als ze het vorige jaar met hun ex positie maakten, zoo saai en suf was het er nu niettegenstaande het groote aantal der geëxposeerde artikelen. Al die dingen, die hier nu tentoon gesteld slaan, kunnen de Sovjet-repu blieken die nu werkelijk allemaal le veren? vroegen we aan een meneer, dié g.1 die voor ons onleesbare opschriften heel gemakkelijk scheen te ontcijferen. Probeer maar eens, dan zult u wel zien! antwoordde hij. En liet er op vol gen!: Ik voor mij, ik weet heel goed, dat al hebben ze hier ook diverse soorten chocolade, jams en andere producten uitgestald, waar een heeleboel suiker in verwerkt wordt, dat de suiker in Rusland zeer schaarsch is, per kaart aan de gebruikers gedistribueerd wordt, met een maximum van 2 kilo per maand. Eén .ding viel ons daar bij Sovjet vooral op de enorme hoeveelheid en verscheidenheid van likeuren, met na men, die hier bijna allemaal zoo goed als onbekend zijn, en die vervaardigd worden van de verrukkelijkste vruchten zooals al weer die meneer ons vertelde. Toen we 't middags die enorme Jaar beurs verlieten, die wij in zijn geheel maar vrij eentonig en saai hadden ge vonden, stonden we buiten versteld over de dicht-gedrömde menigLen, die zich naar den ingang spoedden, te voet of per auto, zulk een menigte, dat de orde dienst der politie er niet tegen 'kon en het groote plein ervóór als één onont warbaar kluwen geworden was. Daarna zijn we de „Foire de St. Ger main" gaan bekijken, die ieder jaar op de place St. Sulpice gehouden wordt, en daar kregen we heel andere, en oneindig veel aardiger indrukken. Het is Waar, dat wat handel betreft, er op die markt niet anders dan handel in antiquiteiten gedreven wordt. Heelemaal in de rondte van het groo te kerkplein, ih het midden waarvan de bekende „Fontaine de St. Sulpice" staat, zijn vlak naast elkaar allemaal houten tenten opgesteld, Waar achter de uitstalling vrouwen en meisjes in 18e ee.uwsch eostuum staan, en u met den liefsten 18de eeuwschen glimlach haar bibelots aanbieden, die zooals vanzelf spreekt uit alle mogelijke eeuwen af komstig zijn. Om de markt wat op te vroolijkën en het publiek aan te trekken, dat uit allie stadswijken daarheen komt, zijn er op verschillende plaatsen estrades aange bracht, waar de meest verscheiden ar tiesten hun kunsten ten beste geveto: goochelaars, acrobaten, zangers, mando line- en doedelzakspelers. Eén speciale parterre is voor de kinderen gereser veerd, waar het natuurlijk altijd vol klei ne kijkers en luisteraars is, die zich dol amuseeren en het den artiesten niet aan enthousiast applaus laten ontbreken. Er heerscht daar een algemeen-genoe- gelijke, vriendelijke, kalme, provinci- aalsche sfeer. En als men bedenkt, dat men daar midden in de wereldstad Pa rijs is, wordt men nog meer getroffen door de intimiteit van dit inarktje met zoo bescheiden pretenties, dat een op gewekte kalmte en rust ademt. Wat de groote hondententoonstelling betreft, die op het oogenblik in de Tui- lerieën gehouden wordt, u zult u die waarschijnlijk niet voorstellen als een mondain evenement. En toch is dat zoo. En als u het publiek gezien en gehoord had, (dat daar elkaar verdringt in de hal len, die voor de „luxe-toutous" gere serveerd zijn, dan zoudt u daar geen oogenblik meer aan twijfelen. O, prinses, hebt „Princess" ge zien van prinses de M. is hij niet on vergelijkelijk mooi? En het wonder- prachtige Japaneesje, dat gravin de S. geëxposeerd heeft! Voor ieder klein, van binnen met zijde behangen hokje, staat het vol dames met suikerzoete gezichten, die in exta tische teedereid wegsmelten. Zoo'n extase te toonen voor ruigharige foxjes bijvoorbeeld schijnt veel minder „de bon ton" te zijn, en al die talrijke bezoeksters die in schitterende auto's aangekomen zijn, vinden het nauwelijks de moeite waar in het voorbijgaan even een blik te werpen op al die andere* honden-soorten en daar zijn toch wer kelijk zeldzame mooie exemplaren bij met name een paar prachtige bobtails en haastig richten zij haar schreden naar de overdekte hall, om daar bijna te bezwijmen van teederheid en ver rukking voor de hokjes met Pekineesjes, die er uit zien als bolletjes wol van ver schillende kleur, voor die der King- Charles, die lijken op vlooien door een vergrootglas bekeken, en voor die der Braban?ons, die den indruk maken, als of ze zich inspannen om hun oogen zoo ver mogelijk te doen uitpuilen, en daar toe alle kracht aanwenden, waartoe hun inerveuse, domme persoontje maar in staat is. Niet zoo lang geleden nog werd de Parijsche litteraire wereld in pijnlijke beroering gebracht door den dood van een schrijver, die gedurende eenigen tijd een beroemdheid was Tancrède Mar tel, en die van armoede en ellende om gekomen was ergens op een zolderka mertje van een 5de verdieping. Deze week werd ze weer getroffeln door een dergelijke gebeurtenis, mis schien nog pijnlijker. De weduwe van Alfred Oapus, een in dertijd beroemd dramaturg, lid van de Académie Franpaise en *hoofd-redacteur „Figaro", schreef aan de poli'tie-commis- saris van haar wijk (waar ze in een klein hotelletje woonde), dat ze van honger stierf, geen geld meer had, om zelfs haar kamerhuur te betalen, en daar om besloten was een einde aan haar le ven te maken. Natuurlijk verscheen dienzelfden avond dat nieuws nog in de Parijsche pers en maakte een werkelijk ontzetten- den indruk in alle kringen. Wie had kun nen vermoeden, dat de weduwe van dien schitterenden, beroemden, schat rijken schrijver Alfred Capus in zulk een ellende verkeerde Dadelijk werden er nasporingen ge houden, informaties ingewonnen. Dagen lang bleef men in het onzekere. Tot nu eindelijk een journalist haar heeft te ruggevonden. Ze leeft nog. Maar ze heeft inderdaad zelfmoord willen ple gen; ze had vergif ingenomen, dat .ech ter niet zijn volle uitwerking gehad heeft. Op een bank van een park was ze (neergezegen. Daar hebben twee Ame- rikaansche dames haar gezien, ■hebben haar met zich mee naar huis genomen en daar liefdevol verpleegd en gevoed. Het is te hopen, dat nu toch wel. eenige van haar vroegere kennissen, uit den tijd, dat ze rijk was, in een kasteel Woonde en groote recepties hield, en kennissen, vrienden, collega's en vereer ders van haar gestorven man ook, zich eemigszins haar lot zullen gaan aantrek ken, zoodat ze na de ontzettende armoe de en ellende, die ze doorgemaakt heeft, misschien toch nog een troostender le vens-einde hebben kan. M. DE ROVANNO. Parijs, 24 Mei 1929. 7, van Westkapelle. Mej. E. P. N. So- hier en kind, Oranjeplein A 11 van Val burg. H. van Dijk en gezin, Van Turn- houtstr. E 20, van Rotterdam. .A. Slin gerland en gezin, Vlissingsche str. E 8, van N .Lekkerland. Mej. T. Louws, Ka naalstraat B 144, van Middelburg. J. Huibreglse, Kanaalstraat B 7, v^n Mid delburg. A. Wattel, De Deckerstr. E 38, van Westkapelle, H. P. Minderhoud, Vlis- singschestr. B 265, van Amsterdam. A. Jobse, Abeelsche weg A 247, van St. Laurens. Vertrokken Mej. M. Marinissen, Kanaalstr. B 144, naar St. Laurens. J. Puijpe Ritth. str. A 155, naar Vlissingen. D. de Bree, Vliss. weg B 326 naar Vlissingen. W. la Soe, Marnixplein C 62 naar Velsen. Mej. A. J. Goedhart, Oranjeplein A 27a, naar Middelburg. J. Sanderse, Groo'te Abeele A 225 naar Eindhoven. J. Flipse, Zand weg C 37 naar Koudekcrke. Mej. J. M. van der Knaap, Ritthemsche str. A 124, naar Rotterdam. Woensdag 12 en Donderdag 13 Juni a.s. zal de jaarlijksche collecte langs de huizen worden gehouden ten bate van het fonds voor o ud militairen. Dit fonds stelt zich ten doel aan oud militairen uit Nederland en de Koloniën boven hun pensioen een jaarlijkshp toe. lage te verschaffen. In 1928 werd aan 736 oud militairen beneden den rang van officier uitgekeerd ruim f 43000. In het district Middelburg (hfot ei land Walcheren) ontvingen 8 oud mi litairen een toelage van f 475.—. Voorts onderhoudt het fonds het inva- liedenhuis te Leiden, waar 38 personen worden verpleegd. Voor vele oud militairen is deze toe lage een zeer welkome inkomst boven him pensioen en voor menigeen zelfs een onmisbare bijdrage in zijn levens onderhoud. Het fonds heeft daarvoor natuurlijk veel geld noodig. De jaarlij ksche collecte ïnoet daarin ten deele voorzien. Daarom wekt de districtscommisie te Middelburg ieder, die het Wel meent met onze oud-soldaten van Nederland en de Koloniën op, in de collecte van (Woensdag en Donderdag a.s. een flinke bijdrage te geven. De districtscommissie van voornoemd fonds: W. J. SPRENGER, Voorzitter. G. J. SPRENGER, Secr.-Penningm BEVOLKING. In de tweede helft van de maand Mei zijn in de gemeente# O. EN W. SOUBURG-. Ingekomen W. Reijnierse en gezin, Groote Abeele A 219, van Middelburg. Ch. D. Roest en gezin, Vlissingsche str. B 314g, van Mid delburg. B. van Luijk en gezin, Oranje plein A 19 van Middelburg. J. Goedhart Spoorstr. A 114fo van Middelburg. Mej A. HuibregtseMinderhoud, Kanaalstr. B HINDERWET. Burgemeester en Wethouders van Mid delburg: Gezien een verzoek van L. J. van 't Westende q.q. de N.V. Vereenigde Zui velfabrieken „Rotterdam" te Rotterdam, om vergunning ingevolge de Hinderwet tot het oprichten van een melkontvang- en koelinrichting in perceel kadastraal bekend, gemeente Middelburg in sectie 0 no. 1165, plaatselijk gemerkt wijk V no. 140, gelegen aan den Kanaa,ï|we^ alhier; overwegende, dat de berichten van den Hoofdinspecteur van Arbeid inge volge art. 7bis en 12bis der Hinderwet nog niet zijn ontvangen; gelet op art. 8 dier wet; besluiten: I. hunne beslissing op gemeld ver zoek te verdagen; II. afschrift van dit besluit te zenden aan enz. Middelburg, den 7 Juni 1929. Burgemeester en Wethouders voornoemd, DE VEER, Lo Voorzitter. M. VAN DER VEUR, Secretaris. Burgemeester en Wethouders van Mid delburg maken bekend: dat bij hun besluit van heden aan dé N.V. American Petroleum Company te 's-Gravenhage en (hare) rechtverkrijgen de, voorwaardelijk vergunning is ver leend tot uitbreiding van eene onder- grondsche benzine-bewaarplaats in per ceel kadastraal bekend, gemeente Mid- delburg in sectie C no. 2452, gelegen aan den Kanaalweg alhier. Middelburg, 7 Juni 1929. Burgemeester en Wethouders voornoemd DE VEER, Lo Voorzitter. GEVONDEN VOORWERPEN Als zoodanig zijn aangegeven de na volgende voorwerpen, welke terug te be komen zijn: a. Op het Bureau van Politie: Meutei, Port. met Intl., Bewijs Neder landerschap n. n. J. Lok, Spons, Spring touw, Mantelband. b. Bij particulieren: '4 Boekjes (leerboekjes), W. Poppe, Noordweg, R 10; zilv. Broche, J. Hen- rfrikse, Leliestraat S 150; Fransch woor denboek, G. v. Vlier, Wal, A 10; Kano, J. Vreeke, Vliss. Wagenplein Q 121; Gum mibal, C. Wondergem, Penn. hoéksingel L72; Portemonnaie, P. Pool, Pijpstraat N 215; Huissleutel, Sprink, Kortp Délft FlOjziiv. Broche, W. A. Grootjans, Vol- derijlaagte M 81, Schort, P. Hollebraiïdse, Arn. pad T 106; Bankbiljet, P. Wonder gem, Jodengang R 227a; Kinderport. met inh., C. v. Riet, Oostkerkplein N 161; pakje Manufacturen, J. Overbeeke, Se- geersweg V 109; Zakspiegeltje, W. Ver meulen, Dwarskaai Gill; Taschje met inh., Maarlense, Eigenhaardstr. Pi 216; Zakkam in étui, P. Sleutel, Simpelhuis- straat L 172; Zakmes, A. Steutel, Sim- pelhuistr. L172; goud Kettinkje, "Buis, Schroeweg V 36; rolletje Munten, Kre- mers, Sleeperssingel Q176; Moersleutel, C. Leijnse, Bree E 120a; Badmuts, J. d. Berge, Schuitvlotstr. C 276; Scheer- aparaat, v. Keulen, Vlasmarkt L 13; Ilooihaak, II. Deist, K. Giststr. A 130j Spaarbriefje, P. Vroegop, Zach. Jansens- *traat W 117; gouden Ring, K. v. d. Berge, L. Singelstr. N 206; Sleutel, Pou- wer, Segeersweg V 100e; Manchetknoop, J. v. Overbeke, Gravenstr. 1 290; zilv. Halsketting, Slroo, Schuitvlotstr. N 218; Rozenkrans, Goeman, Rastion 'N 61; zilv. suikerlepeltje, Nelle, Beenh. singel K 70; Postduif gem. V. 825, Janse, Segeersweg V 100 Inlichtingen aan het bureau Van po litie alleen des Zaterdags tusschen 7—8 uur. DE Electr Drukkerij G. W. DEN BOER) Middelburg. vrees, van .Vel licht ee ben. De gJ ge zeerj ters gec gisterer gestaanl land ea gelen t| voorkoi zuela, hebben I tend in| sterdai De h| Kamer gende 1. Is I torpedo! Herland! Indië zij besprek! clerlandi 2. Is[ band ni nomen gedaan fogsschd OTweedel ge inlic de gebe 3. Is dat zij regeerii opzicht de revJ volksbe-j van volï Tegel j voorzitt4 ken, in 0e T we<| pen. WelliJ Öe weinl val zelf] bericht er op ingesteld worden I te zend) rnedegeq persberil ZaterdaJ nemen. De naar C,i| 'Ochemer Wankel i ding ee{ gehoude zigd.

Middelburgsche Courant | 1929 | | pagina 6