Transpiresrende Voeten Verkeerswezen, Post en Telegraiie, SPORT Verschillende Berichten INGEZONDEN STUKKEN •a Kor- ;n in eerde ver- naar nning ter- ereëd rentu- -Indi- ver- d© Witte den 28en Juni geplaatst onder scheidenlijk aan boord van Ilr. ids. wachtschip te Williemsöord en als of ficier van dienst bij het Kofl. instituut voor de marine. D-e openb. R ij k s tele f o once 11 en Inrijgen een meeluister telefoon. Ten gerieve van de telefoongebruikers -zal de Rijkstellefoondienst de telefoon toestellen in de openbare spreekcellen geleidelijk alle voorzien van een mee luistertelefoon. Hieraoor zal worden 'bevorderd, dat een gesprek in gevallen, dat het anders door minder goede geluidsoverkomst of storende geluiden van buiten slechts op gebrekkige wijze kan worden afgewik keld, ongestoord kan worden gevoerd. Personen met een minder scherp ge hoor, of weinig gewend aan telefoon gebruik, kunnen zich voorts met sucoes van een meeluistertelefoon bedienen. Ook kan aldus een tweede persoon meeluisteren, hetgeen bijv. voor handels gesprekken van belang kan zijn. en andere transpirerende lichaamsdeelen moet men behandelen met Purol Huid poeder, als zijnde het meest afdoende .middel daarvoor. Verkrijgbaar in bussen van 60 cent en 1 gld Bij Apoth. en Drogisten. (Ing. medu) Het Nederlandsche voetbaMftal ■verloor Zondagmiddag te Stockholm van het Zweedsche met 62. De stand bij de rust was 2—0. Om den Davis Cup wonnen de Ne derlander 3 te Boeda Pest het dubbelspel mml. Timmer en Diemer Kool slaan von Kebrlin en Petry 1—6. 6—2. 4—6, 6-3, 6—2. De Singelloop rondMiddelburg Hoe welkom voor vele zaken ook de fiksche regenbuien van Zaterdag mogen geweest zijn, toch dreigden deze een streep te halen door het genot, dat voor leiders, deelnemers en toeschouwers ligt in het bijwonen van een athletiekwed- strijd en vooral waar het nu gold den tweeden Singelloop rond Middelburg, uit geschreven door de athletiekvereeniging E. M. M. alhier. Verleden jaar werd geloopen van af den Veerschen Singel de stad rond tot het einde van den Poelendalesingel, waarbij de afstand 3700 M. was. Door het weggebroken zijn van de brug over den Vlissingschen watergang was dit onmogelijk en werd begonnen bij het begin van den Tramsingel en was het eindpunt 'bij den Veerschen wieg. De afstand was nu ongeveer 3500 M. Het was droog toen zich daar 30 van de 37 loopefs, die zich hadden opgege ven, voor den start vereenigden en even later gaf de starter, overste H. Bierman, het schot en zette de 30 jonge mannen direct met vollen gang in. Spoedig was te zien dat twee der deelnemers het verre van de overige wonnen en gelijk loopende steeds een flinken afstand met den op hen volgenden wisten te behou den. Het is tijdens den loop), die door zeer velen met belangstelling werd ge volgd. terwijl vooral bij het eindpunt een groote menigte aanwezig was, steeds droog gebleven en het was bij wijze van spreken, juist voor den regen binnen, want even later plaste de regen weer met stroomen neer. Mede dank zij het uitstekende politie toezicht werden de Ioopers niet zooals verleden jaar door mede-fietsende per sonen gehinderd. Om half 5 waren allen met de ter beschikking gestelde auto's weer op de Markt terug en te 5 uur had in de melk- salon ..De Nieuwe Landbouw" de prijs- luitdeeling plaats hij monde van den heer HBierman, die er op wees hoe wetenschappelijk het nut van dezen sport is vastgesteld. Het is goed voor dc beenspieren, maar het is ook' goed voor de longen. Spr. brengt hulde aan E. M. M. die dezen wedstrijd organiseerde en wijst er dan op, dat geen der deelnemers aan dezen 3500 M. loop dood op was. Spr. waarschuwt echter ook tegen over drijving. wat funeste gevolgen zou heo- ben en gevaarlijk voor het hart kan zijn. Dat men op tijd moet eindigen heeft Dirk van den Berg bewezen, die dit niet in zag en dan ook veel te vroeg van ons heen ging. Hierna reikte spr. met toepasselijke woorden de volgende prijzen uit: Eerste, de Miss Blanche wisselbeker, die verleden jaar werd gewonnen dooi den heer A. Palmers van ,,1923" te Am sterdam, die nu echter in Indië woont aan den heer A. A. W. de Wplf van „Vlug en Leenig" te Den Haag, die een tijd maakte van 10 m. 07*/ó sec.; tweede D. van Yperen van DOS, Rotterdam met 10 m. ll2/3 sec., deze kreeg tevens een koperen plaat met het Stadhuis van Middelburg er op, als eerst aankomende niet-Zeeuw; derde A. Kambier van E. M. M-, Middelburg in 10 m. 30 sec., die tevens de carbietlantaarn kreeg, beschik baar gesteld voor den eerst aankomende Zeeuw door de firma Gebr. Kaan. Verder werden de 5 overige prijzen zen behaald door C. Sinke van de Kon. Maréchaussée te Vlissingen; P. Zuidweg van E. M. M. Middelburg; J. C. de Jonge van VIOS, Koudekerke; P. Kambier van E. M. M. Middelburg en Hj. J. Vos van V. V. „Zeelandia" Middelburg. Spr. veronderstelde o.a.„ dat de Jonge wel zou komen uit het 'Middelt» urgsch gedeelte van Koudekerke en stelde het op hoogen prijs ook een lid vau het korps Maréchaussée een goeden prijs had behaald. Hierna reikte spr. een medaille over aan dén militair uit het garnizoen Mid delburg, die van deze' deelnemers het eerste aankwam nml. aan den milicien J. Vernave, waarbij spr. er op wees hoe ook voor de militairen deze sport groote waarde heeft. Ten slotte bracht overste Bierman dank aan de vereeniging, die hein in de gelegenheid stelde de prijzen uit te reiken. De voorzitter van E. M. M. de heer J. v. d. Pla s se, bracht dank aan overste Bierman voor de symphatieke woorden, dank aan B. en \Vi„ die toe stemming gaven voor dezen wedstrijd; aan alle Ioopers, vooral aan hen, die van verre kwamen; die hij aan de Zeeuw- ^che athleten als voorbeeld stelde; aan de juryleden, de heeren K. de Vries, J. H. Koers, Jac. Overbeeke en C. Reijnier- se; aan dr. Verheijden, die de deelne mers vooraf onderzocht en hen volgde tijdens den wedstrijd; aan hen die auto's of vrachtauto's beschikbaar stelden, de heeren mr. Adriaanse, Looten, 'Verburg. v. d. Kamer, Wattel en de Z. R. B. Vooral ook aan de politie brengt spr. hulde, die nog beter dan verleden jaar voor de afzetting zorgde. Ten slotte ook aan de padvinders, die de wegen aïzet- ten. die op de Singels uitkomen. Nog deelde hij mede, dat al de 28 deelnemers die het einde bereikte een herinnerings speldje krijgen. Hiermede verklaarde spr. den tweeden Singelloop voor afgeloopen. 0 Voetbal. Vlissingen Wilhelmina 3-4. Na de gebruikelijke huldiging worden kort na den aanvang aan beide kanten enkele kansen gemist. Een mooie voor zet van Mollemans stompt de Laat goed uit zijn doel. Daarna schiet Van Erp tegen den bovenkant van den paal. Een mooie voorzet van links schiet Van Erp ineens over. Als Vlissingen ten aanval trekt, krijgt Van Peenen de kans van den dag; hij komt alleen voor De Laat te staan, doch Hijkants ontneemt hem nog juist het Ieder en het wordt een corner, die niets oplevert. Kort daarop krijgen de gasten een corner te nemen, wlaarbij Vierhouts het leder met de hand bewerkt, zoodat een strafschop het ge volg is, die A. Poierrie fn een doelpunt omzet. 0-1. De rood-witten spelen fana tiek verder. Als Verhulst nu den bal krijgt toegespeeld, geeft hij mooi aan Kokelaar, die met een schitterend schot den gelijkmaker scoort. 1-1. Het spel gaat gelijk op. Na een half uur spelen passeert A. Poierrie. Quellerie, geeft door aan Jansen, die slechts voor het intrappen heeft. 1-2. Niet lang hebben de gasten plezier van dezen voorsprong, want als kort daarop een voorzet van rechts komt. vangt v. Peenen het ledier ineens op en De Laat vischt opnieuw. 2-2. Wilhelmina probeert het dan ook weer, doch zonder succes. Het binnen- trio van Vlissingen is dezen middag zeer actief. Herhaaldelijk bedreigen zij de W.-veste. Aan de andere zijde wordt een hoekschop genomen, die bij het doel blijft zweven en als A. Poierrie een kahn houdbaar schot lost, valt Catz over het leder, zoodat de gasten wederom die leiding nemen. 2-3. Er wordt door beide elftallen een aantrekkelijk spel te zien gegeven. Verhulst gaat er van door, lest een schot, dat De Laat niet anders dan ^corner kan werken. Deze levert echter niets op. Van Gelder zet telkens zijn voorhoede aan het werk. Het ach tertrio der gasten krijgt dan ook geen oogenblik rust. Bij een aanval op het V.-doel weet de Buck een zeker doel punt te voorkomen. Dan is het rusten. Na de thee zijn de gasten het eersl aanvallend, doch V. komt er weer in en na 10 minuten geeft Kokelaar over aan Van Peenen, die hoog inschiet. 3-3. Beide partijen werpen zich enthousiast in den strijd. Eenmaal krijgt de rechtsbinnen van W. een kans, doch zijn schot faalt. Aan de andere zijde ontkomt het W.-doel enkele malen op gelukkige wijze aan doorboring. Wilhelmina krijgt dan ook nog een prachtkans, doch een hoofd van één der V. achterspelers döet het schot van richting veranderen. Direct daarop maakt Th. Poierrie in zuiver buitenspel positie den winnenden goal. 3-4. Vlissin gen zwoegt dan nog hard voor den ge lijkmaker, doch zonder succes. Enkele corners op het W.-doel brengen wel ge vaar, doch worden weggewerkt. Een vrije trap op het doel der gasten gajat naast. De laatste oogenblikken moet De Laat zic.h geducht weren; hij kwijt zich dan ook uitstekend van zijn taak. Nog enkele minuten resten en Vllissin- gen's laatste, maar best gespeelfde thuis wedstrijd voor de promotie had een be ter lot verdiend. De leiding van scheids rechter v. d. Ende. was onvoldoende. De wedstrijd De Valk—Staatsmijn Em ma is uitgesteld, omdat Staatsmijn Em ma haar laatsten competitiewedstrijd gisteren moest spelen. Mc v o tweedeklasser. In den gister te Terneuzen gespeelden promotie-wedstrijd voor een plaats in de Zuid. 2e Klasse, heeft Mevo van Terneu zen met 4-1 gewonnen, waardoor zij tot de 2e klasse is gepromoveerd. Alliance degradeert dus. Kampioenschap van Nederland. Sparta—P.S.V. 2-3. Go Ahead—Eeijenoord 2—1. Vrijdagavond is de 9-jarige M. v. d. W., van den Paralelweg aan de Schie- straat te Schiedam in de Schie gevallen toen hij aan den waterkant zijn handen wilde wasschen. De bootwerker W. Z. uit Rotterdam, sprong onmiddellijk te water. Hij dook tot driemaal toe, maar mocht er niet in slagen het knaapje te redden. De schipper B. heeft het jongetje eenigen tijd later levenloos op gehaald. t Vrijdagmorgen ree'd een bewoner van Abcoude per auto naar Amsterdam. Op de Weesperzijde, liep er een wiel van de auto af met het gevolg, dat de auto van den weg afraakte ©n langs het talud neerstortte, dat daar ter plaatse vrij hoog is. De auto werd ernstig 'be- 'schadigd en de bestuurder kreeg ver wondingen, aan gelaat en ledematen. Donderdagavond viel het elf-jarig dochtertje van de familie G. P. H., wonencte aan de Lindelaan te Heemstede, toen het een raam op de eerste verdie ping wilde sluiten, uit het raam met htet hoofd op straat. De ontboden genees heer constateerde behalve hoofdwonden ook een lichte hersenschudding. Na een reis van nog geen drie weken keerde Vrijdag de stoomlogger IJ. M. 266 van de eerste reis in dit sei zoen van de haringvissebterij te IJmtoden lerüg. Dit schip braclyt een vangst van niet minder dan 560 kantjes haring mede. Vrijdagmiddag is het vijfjarig doch tertje van den arbeider H. te Bleiswijk spelenderwijs te water geraakt en ver dronken. Op de kermis te Meerssen kreeg 't 11-jarig dochtertje der familie R. een schommel tegen het hoofd. Het meisje kreeg een hersenschudding. Bij een brand in de zaak van een drogist te Wanne-Eickel zijn Vrijdag de drogist en zijn twee kinderen van 13 en 16 jaar verbrand. Zaterdagmiddag ontstond een felle brand in het rusthuis van den heer R. op de Huizenhoog te Blaricum. In een uur pjds was de kapitale villa totaal uitgebrand. De oorzaak is onbekend. De schade welke pl'm. f 40.000 bedraagt wordt door verzekering gedekt. Door de maréchaussée van Hilva- renbeek werd voor den Officier van Jus titie te 's-Hertogenbosch geleid, M. B., 19 jaar. arbeider te Goirle, verdacht van brandstichting in bosschen, gepleegd te Hilva'renbeek op 6 Juni j.l. Hij is ingesloten in het Huis van Be waring. Vrijdagavond is de 6-jarige G. te Treebeek, waar zij aan 'het spelen was', door een auto overreden en op slag gedood. Doordat een klein kind een thee lichtje omstootte geraakte hel huis van den heer H. te Melissant in brand. Het geheele huis brandde af. Van den inboe del kon niets worden gered. Ook Batavia heeft eindelijk eens zijn grooten postdiefstal op te knappen en het zal voor de recherche geen ge makkelijke taak zijn, klaarheid te brengen in de geheimzinnige verdwijning van 4 staven goud, ter waarde van f 5000 elk, bestemd voor de Factory, schrijft het Bat. Nbld. Van Durban in Zuid-Afrika komen vrij geregeld goudzendingen herwaarts. Deze zendingen komen dan via Singapore. De laatste zending heeft nog een omweg gemaakt en is via Singapore eerst naar Soerabaja, vandaar per trein naar Ba tavia vervoerd. De geheele zending be stond uit 20 staven, met een gezamen lijke waarde van een ton. Bij aankomst te Batavia bleken 4 staven te zijn ver dwenen. Die sluiting van de zakken was niet verbroken, maar al gauw ontdekte men een flinken winkelhaak in den groo ten zak, waarin de kleinere zakjes met goudstaven waren opgeborgen. Deze win kelhaak was echter weer netjes dicht genaaid. Ook een paar kleine zakken vertoonden eenzelfden dichtgenaaiden winkelhaak. Men kan op het oogenblik nog geen stukken na gaan waar de diefstal ge schied is en wie de daders zouden kun nen zijn. Nader wordt nog gemeld, dat de waar de van het vermiste goud slechts f 10.000 bedraagt. Op den laatsten Pasar Ganlljjr het vorige jaar te Batavia gehouden ten toonstelling meende een dame een klein bril jantje, ter waarde van f 300, te hebben verloren. Van deze vermis sing werd kennis gegeven aan de politie. Het sieraad was en bleef weg en de eige naresse had geen hoop meer het terug te zullen krijgen. Totdat dezer dagen de dokter operatief moest ingrijpen bij haar dochtertje, dat een ontsteking in haar neusje had. En toen bleek, vertelt het „Bat. N.Bld.", dat de oorzaak van de ziekte washet briljantje Waarschijnlijk heeft het kind ermee gespeeld en het in haar neusje gekregen, waaruit het niet meer te verwijderen was. Naar de Maasbode verneemt zal een Italiaansche bergings-inaatschappij indeize maand pogingen aanwenden ota het goud (circa 136 millioen francs), dat zich be vindt in het zeven jaren geleden tenge volge eener aanvaring met een Fransch stoomschip gezonken P. en O. liner Egypt, waarvan het wrak ter hoogte van Ouessant (onder de Fransche kust) ongeveer 100 emter beneden den water spiegel ligt, te bergen. Reeds hebben bet vorige jaar bekwame duikers pogingen gedaan om binnen in het schip te dringen, hetgeen door den geweldigen stroom onmogelijk bleek te zijn. Het ligt in de bedoeling der Itali aansche maatschappij om met behulp van zuurstof snij apparaten, waarmede men onder water werken kan, den romp van het schip ter hoogte waar het goud geborgen ligt, open te snijden en op deze wijze het goud te verkrijgen. Vrijdagmiddag is op het Worringer- plein hij het Centraal station te Dussel- dorf een vrachtauto op het trottoir ge reden. Drie menscheu die onder het gevaarte raakten waren op slag dood, verscheidene anderen zijn gekwetst. In Maart jl. werd in het Grünewa'ld bij Berlijn het lijk van een chauffeur gé vonden. Daar de man een wonde aan het hoofd droeg en naast het lijk hoven- dien een revolver lag, vermoedde mén, dat hij zelfmoord had gepleegd. De po litie, die een nauwkeurig onderzoek had ingesteld, heeft nu de verloofde van den chauffeur in hechtenis genomen. Het meisje bekende na een lang verhoor, haar verloofde te hebben doodgeschoten. Ze hadden besloten samen te sterven, nadat ze echter haar verloofde een kogel door het hioofd had gejaagd, miste zij den moed een einde te maken aan haar eigen leven. Woensaagavond zijn twee dames uit Berlijn, die te Wernigerode logeeren. op den Glashüttenweg van den Broeken door een man overvallen en mishan deld. Op haar vlucht ontmoetten de da mes den „Oberlandjagermeister" voor het Brockcngebied, die onmiddellijk zijn mannetjes alarmeerde en zelf de leiding van de klopjacht nam. Nog dienzelfden avond laat werd de boosdoener in het hotel ,Steinerne Ren- ne" te Wernigerode gearresteerd. Met de kolf van een revolver had hjj zijn slachtoffers tegen den grond geslagen en haar daarna beroofd. De man een metselaar uit Maag denburg bleek in het bezit van drie gelaaen revolvers te zijn. In aen loop van een langdurig ver hoor hjiseiT hij bekend. Tevens verklaarde hij Woensdagmiddag zijn tienjarigen zoon doodgeschoten te hebben. Op een spoorwegoverweg in den omtrek van Toulouse is een vrachtauto door een sneltrein gegrepen en volko men vernield. De drie inzittenden werden gedood. In de Old Bailey le Londen is 'n 30-jarig kantoorbediende veroordeeld wegens chantage in twee gevallen. Hij had zijn slachtoffers bedragen van enkele ponden afgeperst op pogen af te persen en daarbij beschuldigingen geuit ten aan zien van hun levenswandel. De slacht offers hadden echter aangifte gedaan bij de politie. Hun namen werden ten pro- cesse niet genoemd. De rechter noem de het misdrijf een der laagste, gemeen ste en wreedste, die men iemand ten laste kon leggen. Menig gezin was er door verwoest, menigeen was er door tot zelfmoord gedreven. Te Londen zijn winkeldiefstallen aan de orde van den dag en de dieven passen daarbij allerlei nieuwe practijken toe. Zoo verschenen drié autobandieten voor den winkel van een goudsmid en «toegen het rolluik ten de "winkelruit met den aanzet-slinger van hun auto in; daarop namen zij de kap van hun wagen af, spreidden die op straat uit en wierpen er de ringen, armbanden en andere kost baarheden in die zij uit de uitstalkasten stalen. In hun haast om weg te komen lieten zij enkele voorwerpen liggen. Om vier uur 's morgens verschenen vijf autobandieten voor een bontwinkel, duwden een kussen van hun auto door de ruit heen en namen bont mantels en stola's weg. Het kussen lie ten zij in het portiek liggen. In een winkel voor heerenkleeding verwisselden dieven onder het motto blijkbaar dat ruil geen diefstal is, hun oude klceren voor nieuwe. In de Amsterdatosche Avenue te New York veroorzaakten spelende kin deren een ernstig verkeersongeval. Zij klommen tijdens de afwezigheid van den chauffeur op een vrachtauto en brachten deze in beweging. De wagen reed met toenemende snelheid de hjellende straat af, kwam tegen een tramwagen terecht en stootte deze tegen een anderen tram wagen op. Veertig personen werden ge kwetst, van wie velen zwaar. MACHINESCHADE OP DE „STATENDAM." Het nieuwe schip van de Holland Amerika Lijn de „Statendam" is Zondaj met aanzienlijke vertraging van de twee- de reis naar Amerika teruggekeerd, ten gevolge van machineschade. Het schip dat tusschen 7 en 8 uur Zondagmorgei had moeten terugkeeren arriveerde tfji Botterdam eerst Zondagmiddag om streeks 4 uur. Naar Het Volk verneemt, is het schij Zaterdagavond om 9 uur uit Boulogne pur Mer vertrokken. Ongeveer een uu na het vertrek deed zich de eerste stoor nis aan de machines voor. De passagier hebben hiervan niet anders bemerkt daj een lichten schok. Een der turbines is blijven funktion neeren, zoodat het schip daarmede d» reis naar Botterdam heeft kunnen voort zetten. Men heeft het evenwel niet raadzaan geacht op eigen kracht den Waterweg op te varen. Toen het schip bij den Wa' terweg aankwam, is het voor anker ge gaan en heeft om sleepboot-assistentii* gevraagd. De aard van de schade aan de toachi nes is nog niet bekend, maar is in ell geval niet zoo ernstig, dat het vertrei van het schip op a.s. Vrijdag behoeft t< worden uitgested. Geachte. Bedactie. Beleefd verzoek ik U onderstaauld* in Uw blad te willen opnemen, ter na dere verduidelijking van het artikel voorkomende in „De Metaalbewerker' van 1 Juni. welk larftikel door U i overgenomen, en waarop door „insider aanmerking is gemaakt per ingezondei stuk, dato 3 Juni. Allereerst kan bescheidenlij k gevraag* worden kan „insider" -lezen Als il l dat artikel goed lees, en met name he slot, dan kom ik tot de conclusie da hier gegeven wordt een blik, èn in dl propaganda, èn in het werken der af J deeling tot het verkrijgen van lotsver betering der leden. Als zoodanig kan e dus geen aanmerking gemaakt worder als hier gesproken wordt van in gewit ligde verzoeken aan „The Vitrite Works' Ten tweede „dat het personeel nie j wist wat bedoeld werd". Dit is te h(e grijpen. Bedoeld artikel stond vermei* in de rubriek „DistrictsnieuWs". Dtez* I rubriek moet meerdere malen opschui ven voor andere zaken. Zoo ook nu. De durende een vijftal weken was er voo disjtrictsnieuws schier geen plaats. DI stukken voor de Algemeene Vergadering die te Nijmegen zou gehouden worder j namen soms geheel het vakblad in be j slag. Nu deze achter den rilg "is, is a weder plaats voor genoemde rubriel* zoodat in de „Metaalbewerker" van ZsJ terdag 1 Juni weder districtsnieuws i breede oplaag Was te vinden. Bedoeld I verzoeken waren reeds rijf weken ge r leden ingewilligd, zoodat het personee zich even heeft moeten indenken wa bedoeld werd. Ten derde, dat de gegeven loousvei I betering „geen Ioonsverhooging betee I kent". Dat is juist tot op zekere hoogtcf Dat wordt dan ook toet geen enkje', woord gezegd in ons blad. Er is ook nie gevraagd om Ioonsverhooging, doch oil verandering in loonsysteem. Ook doo de „Ned. Ver. v. Fabr. arb." De tfofejl dracht is zoo. Ongeveer gelijk (een vei schil van 3 dagen, Wat natuurlijk voor: j vloeit uit verschillende data van gehoi jl den ledenvergaderingen) zijn door beid j organisaties dienaangaande brieven vei j zonden aan de directie der „Vitrite". D „Moderne" bond had een „verzoek ingediend, terwijl de „Christelijke" bon een wèl geformuleerd voor stel deed. Dat voorstel is ïnderdaa door de directie ingewilligd. Door den Christelijken hond is di; geen woord te veel gezegd; daar eej „voorstel" vérstrekkender is dan eej „verzoek". Dat deze nieuwe Joonregeling mej blijdschap werd begroet, blijkt wel ui het feit, dat eenige leden van den „Mc dernen" bond hun groote blijdschap b m ij kwamen uiten. De verbetering wa dus „b e 1 a n gr ij k", al gold het hiel slechts 10 a 15 arbeiders. Het belang' rijke zit dan ook niet in het vele. doe wel, dat gedane voorstellen werden irj gewilligd. Hier is dus volkomen 1CK. pCt. recht voor den Christelijken boncl om te schrijven „onze verzoeken zij ingewilligd". Dit mag voor den ..Modei nen" bond minder aangenaam zijn. zocj iets te lezen, onwaarheid is hie niet gezegd. Waar „insider" meer; de het Middelburgsche publiek te moei ten inlichten, meenden wij goed te doe hierop even de aandacht te vestigen. „Insider" spreekt van „wij zulle niet", wat doelt op een meervoucj wat strijdig is met cle enkelvoudig onderteekening. Dit alles bij elkaar nemende, en goe lezende wat er niet staat, meen ik bc

Middelburgsche Courant | 1929 | | pagina 3