Zomersproeten Sprutol. Bij alle Dro gisten. BEURSNOTEERING WEERBERICHT HOOG WATER vetdwijnen spoejdig door een pot KERKNIEUWS KUNST EN WETENSCHAP ONDERWIJS LANDBOUW LAATSTE BERICHTEN. NAGEKOMEN BERICHTEN RECHTZAKEN Handel, Nijverheid en Visscherij LEGER EN VLOOT AMSTERDAM, 10 Juni. (Slotkoers). Het eerste getal geelt den slotkoers van Vrijdag, het tweede dien van heden. 6 pet. Ned. '22 1033/8—1033/4'. 5 pel. Ned. '18 102 negen zest.—102 zeven zestiende. 4i/2 pet. Ned. '17 10599 vijftien zest. 2i/2 pet. ,N. \V. Schuld 64— 635/8. 3 pet. do. Oblig. 76 elf zest.76 negen Zestiende. Cert. N. H. Mij. 171i/3171. 3 pel. do. Certif. 76 negen zest.76V2 A. N. I. Handelsb. 16—9171. A. Kol. Rank 236—235 een zest. Kon. Petrol. A. 403-408—408i/2-409V2. Amsterd. Bank 186—185. Gecons. Holl. I6O1/4 Handelsv. Amsterd. 659-666—645-655. Javasche Cultuur 355-348-352. A. Deli Mij. 418-419—413-417i/3'. Amsterd. Rubber 262-264—259i/2-260y3 Ned. Amerik. vaart 67. Ned. Scheepvaartunie 221221. Kon. Holl. Lloyd 81/3814. Kon. N. Stoomb. Mij. 881/4881/4'. A. Paketvaart 2453/4—245i/2- Bank Associatie 651/2—691/4. Gouda A. 530—480. Philips A. 825-833—836-8511/a. Anaconda 212-213—209i/2. Steels 1701/4—169i/2 Erie 79i/2—79i/4. 1 Einion Pacific 22 6— 22534. Common Marine 41/4—41/2. Prefered do. 43—42%-431/4. Maxwell Gr. C. v. A. 25/»— 2%j. Maxwell L. C. v. Inc. Bonds 81/4' Prolongatie 53/4—51/2. Russen: Obl. 1880 15/S'H/2". Hope 13/g—11/2. Markt sluit flink prijshoudend. Wisselkoersen: Londen 12.08i/8—12.07 dertien zest. Berlijn 59.41—59.40. Weenen 35.01—35.00. Parijs 9.741/2—9.74. Brussel 34.61—34.591/2- Dollar Cable 2.49 drie zest.2.49i/8'. Medegedeeld door het Kon. Nederl. Met. Instituut te De Bilt. Naar waarnemingen, verricht in den morgen van 10 Juni. Hoogste barometerstand: 768.2 te Scilly. Laagste barometerstand: 755.8 te Westmanoer. Verwachting Zwakke tot matige veranderlijke wind. Meest licht tot half bewolkt. Droog. Overdag iets warmer. Thermometerstand alhier des morgens 9 uur 61 gr., 12 uur 68 gr., 3 nur 70 gr. Dinsdag 11 Juni. Zon op 4.42; onder 9.17. Licht aansteken alle rijwielen, motor rijtuigen en andere rij- en voertuigen 9.47. Maan op 8.43 v.m. Eerste kwartier 14 Juni. V11 s si n ge n. Z o m e r t ij d. 11 Juni 17.14 Woensdag 12 18.16 Donderdag 13,, 6 55 Vrijdag 14 8 01 Saterdag* 15 9.10 Zondag 16 10 13 Maandag 17 11.16 (Het tijdstip van hoog water te Dom- Varg valt 9 minuten na dat te Vlis- jlngen}. Dinsdag drie uur weer present. De "Hooge Hil, trok vrijwel allen, zelfs bejaarden, on danks den stijlen klim. Stipt op tijd werd afgereden. Westka- pelle. .Hier stilstaan op den dijk, ter aan hooring eener explicatie van de betee ken is daarvan. Zoutelande," Koudekerke, door tot het Beursplein 4n Vlissingen. De lucht had zich steeds meer verhel derd, ht>e werd dan oolc genoten, we hoorden 't getuigen, telkens en telkens weer. We wandelden langs den boulevard naar Britannia. Daar wachtte het diner in de 'danszaal. Niet makkelijk ook hier een zoo groot aantal gasten te bergen. Doch oon. hier was uitstekend voor al les gezorgd. Men zal desondanks nog vrij ruim en deed den welbereiden maah- lijd alle eer aan. Zeeuwsche beorinneljes, twee katho lieke en twee protestantsche Zuid-Beve- landschen (0111 't verschil in dracht goed te doen uitkomen) twee Noord-Beveland- schen boden bloemen aan. Een strijkje gaf mede fleurigheid aan aller stemming Aan lafel heeft de vice-voorzifcter der afdeeling Walcheren, de heer Staal enkele gasten in het bijzonder verwel komt. o.a. rJe damesi in bovengenoemde kleederdracht, allen dank gebracht, die aan de organisatie hadden medegewerkt, en, onder daverend applaus, den tocht in alle opzichten geslaagd verklaard. Hij hoopte, en (dat hopen allen met hemj, dal de gasten een idéé hadden gekregen van de schoonheid van Walcheren, dal velen daardoor voor langeren tijd her waarts zullen komen. Aan de organisatie zal veel werk, maar t was met liefde gedaan, in de hoop, dat allen iets zou den uitdragen van de schoonheid, dien dag gezien. De voorzitter der Haagsche afdeeling de heer Hem er ik herinnerde aan hel opzetten van het plan voor dezen tocht, betreurende dat de voorzitter dier af deeling Walcheren, de heer Noest om gezondheidsredenen niet aanwezig tón zijn. Met daverenden bijval werd zijn voorstel bekrachtigd hem een telegram te zenden: De inhoud luidde ongeveer: 385 N. R. V.ers aan tafel te Vlis singen vereenigd wenschen U met hun hartelijke groeten een algeheel herstel toe. Spr. bracht daarop dank aan het be stuur der afdeeling, dat op zoo uitnemen de wijze alltes in elkaar heeft gezet, in het bijzonder de heeren Staal en v. Leverink. Namens de Botterdamsche af deeling sprak de heer v. d. "Vliet nog woorden van hulde en dank tot deze beide heeren, die daarvoor dank zegden. Nog 'n uurtje dansen. Toen stonden de extra trams gereed om' de gasten te brengen naar het Station terug voor den extra trein. Uitgeleide gedaan tüoor de Walchersche N. R. V.'ers. Een har telijk vaarwel en tot weerziens. Nogmaals dan onzerzijds een woord van warme hulde aan de organisatoren, 't Gebeurt niet vaak dat een dergelijke excursie, met zooveel deelnemers, zoo vrijwel zonder n i g incident, zoo vlot vérioopt. Geen enkele stagnatie, b.v. op den bocht-rijken weg tusschen West- kapelle en Vlissingen! Zoo hebben de Hagenaars, de Rotter dammers, de Dordlenaren en Leidenaren wèl de beste herinneringen ,mee geno men aan dezen dag, die van zoovéél be lang kan zijn voor het Vreemdelingenver keer hier. Het was ah. w. een prospec tus, dien men zelf beleefde. Velen gingen dan ook met het voornemen weer te keeren: enkelen 'bevorderden dit plan tot een daad: bespraken pension in Dom burg. En allen werd 't geraden: komt nog eens terug, en laat de charme van dit heerlijk land op U inwerken in het rustig en langer aanschouwen! Dan eerst toch ondergaat men de schoonheid van Walcheren. DE DRINKWATERVOORZIENING VAN RORSSELE. Men schrijft ons uit Borsselei Pe Vereeniging „Algemeen Belang", voor de drinkwatervoorziening te B o r s- sele, had zijn leden tegen Vrijdagavond ter vergadering bijeengeroepen en tot die vergadering alle burgers van Bors- sele uitgenoodigd, met het doel in die bijeenkomst de mogelijkheid te bespre ken, öf en hoe Borssele aansluiting kan verkrijgen aan 'de Zuid-Bevelandsche •waterleiding. Een kleine 70 personen hadden aan den oproep gehoor gegeven. De vergadering werd geleid door den heer P. Dekker, voorzitter van „Alge meen Belang". De secretaris las de no tulen der in 1926 gehouden vergadering waarin de heer Van Poelgeest over aan sluiting aan de waterleiding gesproken had. Daaruit bleek, dat toen een 150-tal aamsluitingen noodig zou zijn, en dat het tarief dan zou bedragen, naar de kadastrale huurwaarde der aangesloten perceelen geregeld, van f 12 af tot aan f 64 per jaar. TJit inlichtingen, die het bestuur der vereeniging thans had ge kregen van den heer Van Poelgeest, na dat het zich schriftelijk had gewend tot den R,aad van Toezicht van de Z.B.-Wa terleiding. hiteek, dat de Maatschappij bereid was aansluiting te geven op de leiding tot de grens Borssele-Ovezande. Zij zou tot daar de buizen voor haar rekening leggen en Borssele zou voor den aanleg van de hoofdleiding (5000 M.), de spuitleiding, een afsluitkraan en tapkraan per perceel, f 24000 moeten betalen. Het bestuur had berekend, dat de rente van dit kapitaal en de jaar- Iijksche aflossing ongeveer f 2000 per jaar zou vorderen en nu meende de voorzitter, waar verschillende verder afgelegen bewoners (vooral boeren) ook mee zouden willen betalen en wel 2/5 van het bedrag der aansluiting, waar door ze het recht verkrijgen, zoo noo dig, w'ater voor zich uit de leiding te ha len, dat bij een aansluiting van b.v. 200 perceelen het w'ater in Borssele zou ge leverd kunnen worcren voor f 10 a f 15 per jaar gemiddeld, per perceel. De op merking werd uit de vergadering ge maakt, dat dit bedrag waarschijnlijk te laag gesteld zou zijn, daar toch voor het Water, dat verstrekt wordt, dan niets berekend was. Toch meende de voor zitter, dat het wel zou kunnen, maar tot een beslissing in dezen kwam het niet, daar de verstrekte inlichtingen hierover, naar het bestuur erkende, Wel Wat vaag waren. Ten taaiste stefTe dé heer 1. C. Eren- baas voor de aanwezige personen af te vragen, of ze waren vóór of tegen aan sluiting, opdat daarna, als er "bleek, dat wenscli naar aansluiting groot was, door het bestuur der vereeniging nogmaals! nadere inlichtingen zou kunnen gevraagd worden en de heer van Poelgeest uitge- nioodigd zou kunnen worden in een openbare vergadering in Borssele over de aansluiting te spreken opdat dan een definitief besluit kan worden genomen. De heer de Priester merkte op, dat z.i. een andere weg diende gevolgd. Hij prees 't werk van 'i vereenigingsbestuur, maar meende, dat dit zich thans uit naam van een groot deel der burgerij, speciaal uit naam der aanwezigen, als dezen voor aansluiting op aannemelijke voorwaarden waren, tot den gemeente raad moest wenden, opdat deze raad een officieel Tichaam, aan wiens op- optreden 'in dezen licht meer aandacht zou worden geschonken dan aan liet be stuur der vereeniging, nadere inlichtin gen zou kunnen vragen, 'kunnen infor- meeren of de meening over de kosten van aansluiting, door den .voorzitter deir vergadering genoemd, juist waren en zoo niet, hoeveel 'deze kosten zouden bedra gen. ;De raad kon met hoop op succes' den heer van Poelgeest uitnoodigen in zijn vergadering de gewenschte inlichtin gen te verstrekken. Zoo noodig kon hij zich daarna vergewissen of de meerder heid der "burgerij de aansluiting wensclite en dan kon in een raadszitting (uitgemaa'kt worden door stemming, o" Borssele zou aansluiten, ja, dan neen. Tegen dit voorstel verklaarde zich de aanwezige eerste wethouder der gemeen te, en ook de tweede wethouder toon de zich pessimistisch en meende te moe ten opmerken, dat de 'kosten jaarlijks geen f 2000, maar 4000 zouden bedra gen, waarop de heer de Priester weer opmerkte ,dat f 4000 verdeeld over 200 aansluitingen toch "ook geen onoverko melijk bezwaar" kon zijn, waar het "zulk een nuttige en noodige maatregel betrof.' De heer van Sluijs meende, dat het verkeerd was aan 7 personen He be slissing in handen te geven ,waar een 4-tal daarvan de tot sfandkoming dan kon verhinderen. Hij zag liever de ver eeniging het werk voortzetten. Daartegen voerde de heen de Priester aan, dat de zeven raadsleden de heele burgerij' ver tegenwoordigen en dat deze, als ze de meening van de groote meerderheid ken den, zich uitsprekend voor aansluiting, zeker in strijd met hét algemeen belang der gemeente zouden handelen doorle gen aansluiting te stemmen. Daartegen gingen verschillende protesten op, doch toen tot stemming werd overgegaan, ver klaarden zich slechts twee personen regen net voorstei-ae Priester, terwijl de beide wethouders buiten stemming wenschten te blijven. (Ing. Med 1 Door de welwillendheid van ds. J. de Visser, Iterv. predikant alhier, die tzijn beurt gisteren wel wilde af staan, was ds. H. J. Kastein, emeritus predikant bij die kerk, en thans voor ganger van de Vrijz. Herv.. in de gele genheid des middags in de Koorkerk een doopdienst te houden voor de kin deren van Vrijzinnige lidmaten. Deze bereidwilligheid werd van de zijde dei- Ver. van Vrijz. Herv. op hoogen prijs ge steld. De in de vacature ds. A. J. A. Ver meer bij de Ned. Herv. gemieonte te 's-Gravenhage beroepen ds. A. K. Straat man, zal Zondag 16 Juni, des avonds 7 uur in de Groote Kerk door minister Slotemaker de Bruine worden bevestigd. -o G e re f. Ge m. Drietal te Aagtekerke: ds. J. Eraatn- je te Barneveld, cand. M. Heikoop te 's-Gravenhage en cand. W. 0. Lamain te Voorschoten. Hugo Nolth'eniiusf In het Diaconessenhuis te Haarlem Ts gister overleden de heer Hugo Nolthe- nius lid van liet hoofdbestuur der Maat schappij tot bevordering van Toonkunst en bekend musicus. Hij voerde destijds samen met Henri Viotta een intensie- ven 'Wagnercultus in, doch "ook voor andere grooten die hier destijds nog onbekend of nauwelijks bekend waren heeft hij veel gedaan: Richard Strauss, Hans Sommer, Hugo Wolf. Verleden Woen-dag was hem nog de eerste giet- penning van Toonkunst, ter eere van het 100-jarig bestaan der Maatschappij 'uitgereikt. Op de voordracht voor onderwijze res aan de Openb. lagere school te Ou de la 11de zijn geplaatst: mej. W. A. van Maris te Vlissingen thans tijdelijk Kverkzaam aldaar; mej. M. W. Mol te "s-H. Arendstórke en mej. M. Rottier te Borssele. Bij Kon. besluit is met ingang van 1 Sept. tijdelijk benoemd tot leeraar aan de R.H.B.S. te Winterswijk, mej. M. Wolfson, lijdelijk leerares aan de R. H.B.S. te Tiel, vroeger alhier woon achtig. -- Bij Kon. besluit is benoemd tol ge woon hoogleeraar in de faculteit der letteren en wijsbegeerte aan de Rijks universiteit te Utrecht, om onderwijs te geven in het Sanskriet, de beginselen der algemeene taalwetenschap en de beginselen der vergelijkende Indo-Ger- maansche taalwetenschap,dr. J. Roh- der, thans tijdelijk te Tokio. De strenge vorst en de tuin bouw g e w a s s e n. Begin Maart heeft het hoofdbestuur van de Kon. Nederl. maatschappij voor tuinbouw en plantkunde een commissie samengesteld die tot taak zou hebben, een onderzoek in te stellen naar de schaae aan de tuinbouwgewassen als ge volg van den strengen vorst van den afgeloopen winter. Thans zijn h;aarwerk zaamheden zoover gevorderd dat men eerstdaags kan beginnen met het verzen den van de vragenlijsten. Deze vragen lijsten zal men op groote schaal ver spreiden. De commissie heeft gemeend haar taak breed te moeten opvatten. Niet alleen wordt een onderzoek inge steld naar de vorstschade en de factoren, die hierop van invloed kunnen zijn, zooals windbeschutting, grondbedekking, grondsoort, ouderdom van het gewas enz. maar van veel belang acht zij ook het opderzoek naar die gewassen, die abso luut niet van dezen strengen winter ge leden hebben. Vele gewassen, die de laatste jaren ingevoerd zijn, hebben niet eerder hun gedrag ten opzichje van strenge winters kunnen toonen. H. M. DE KONINGIN-MOEDER TE 'AMSTERDAM. In de Nieuwe Kerk had hedenmorgen de gedachtenisviering plaats ter eere van het gouden jubileum der Koningin-Moe der. De Koninklijke familie begaf zicli om half twaalf te voet naar de Nieuwe Kerk om de viering bij Ie wonen. De herdenkingsrede werd uitgesproken door burgemeester de Vlugt, het gebed door ds. van Hoogenhuijze. „Toonkunst" en hfet concertgebouworkest, onder. lei- ding van dr. Willem Mengelberg, ver leenden muzikale medewerking. Die ge- idachtenisviering werd draadloos uitge vonden. Na afloop zette oud-minister de Vis ser een Leve de Koningin-Moeder in, gevolgd door een Leve de Koningin, Le ve de Prinses en Leve de Prins. Om half één keerde de Koninklijke familie naar het paleis terug. Voor het paleis werden zij hartelijk toegejuicht evenals later bij het verschijnen op het balcon. MARKTBERICHT. ROTTERDAM, 10 Jan. Binnenlaiidsche granen. Tarwe vrij ruim aangevoerd, prijshoudend verkocht. Gerst en haver niet van beteekenis ter markt en zal dan ook van beide voorloopig geen noteering meer worden opgemaakt. TILBURG's 75000STE INWONER. Te Tilburg is heden de 75.000ste in woner geboren. Een groote hoeveeelheid geschenken zijn den jonggeborene aan geboden De. baby is een zoon van een ter plaatse wonend voerman. STAKING BEËINDIGD. De staking der Scheveningsche vis- schers heeft heden plotseling een ein de genomen; doordat het bestuur der Schippersvereeniging bemiddelend is op getreden en de reedersvereeniging een voorstel van de stakingsleiding heeft aan vaard. DE ZAAK LIEBERMANN. Heden werd de behandeling der zaak- Liebermann voortgezet. Voortgezet werd eerst hel getuigenverhoor van Mr. Kor- tenoever. De belangstelling is zeer ge ring. Voorts get. baron van Boeeop, die commissaris van de Veendammer Hy potheekbank is geweest en de heer Wit top Keurs, die commissaris van de Dis- contobank is geweest. DE MOORD TE GIESSEN-NIEWKERK. De Hooge Raad heden bij vervroeging uitspraak doende in de rivisiezaak van Teunissen en Klunder, dtS veroordeeld zijn tot 12 jaar gevangenisstraf terzake van den moord op den spoorwegwachter de Jong, te Giessen-Nieuwkerk, heeft de schorsing bevolen van de ten uitvoerleg ging van het veroordeelend arrest van het Haagsche Gerechtshof en de zaak ter nieuwe berechting verwezen naar het Gerechtshof te Amsterdam, met be vel tot gevangenhouding der veroordeel den. DE OVERVAL TE WILLEMSTAD (NED. CURAQAO.) Het Ministerie van Koloniën deelt mede In den loop van den nacht van 8 op 9 dezer heeft een gewapende bende van naar schatting 500 Venezulianen met blijkbaar tegen de Venezulaansche re geering gerichje bedoelingen den mili tairen politiewacht te Willemstad over vallen! Ondanks den tegenstand der wacht werd deze door den overmacht der rebellen overmand. De sergeant-ma joor V. werd hierbij gedood en sergeant M. zoomede brigadier van Z. zwaar en een aantal minderen licht gewond. r' Brigadier Van Z. is volgens een na der bericht aan de wonden .overleden. De bende plunderde munitiemagazijn en de kazerne en wist daarop den gezag voerder van een in de haven liggend stoomschip te dwingen hen naar Vene zuela over te brengen. Zij slaagden er bovendien in den Gouverneur en den commandant der Polltietroepen bij ver rassing op te lichten en met enkele militairen aan boord van den stoomer le brengen. De Gouverneur, de troepen commandant en de militairen zijn in tus schen naar Willemstad teruggekeerd. Dezen geheelen nacht had het Miuiste- rie een ongestoorde draadlooze verbin ding via 't Gouvernemenls-radiostation op Curasao met de autoriteiten ter plaat se, die na enkele uren den toestand ble ken te beheerschen. In den loop van den nacht tón den gouverneur rapporteeren, dat ter plaatse alles rustig wtas. De Cura<;aosche Petroleum Industrie Maatschappij werkt door op haar terrein. Geen rustverstoring heeft plaats ge had. J Morgenochtend ver trekt Hr. Ms. Kor- tenaar die onlangs vóór oefeningen in de Noordzee uit Curasao terugkeerde en binnenkort weer derwaarts zou ver trekken, van Hoek van Holland naar Curasao met de volledige bemanning versterkt door een landingsdivisie, ter wijl Hr. Ms. Hertog Hendrik gereë'd wordt gemaakt voor een eventu eel spoedig vertrek naar de West-Indi sche wateren. BEURSO VERZICHT. AMSTERDAM, 10 Juni 3 uur. Aan den vasten kant. Affaire niet be paald omvangrijk. Enkele aand.-soorten 'toch een flinken handel o.a. met Calvé Delft en Margarine Unies die weinig verandering ondergingen. Kunstzijdeaand. goed gedisponeerd. Enka's tot 400 pOt. toe verhandeld. Macuhee's boven hoogste koersen van den vorigen beursdag. Acoustiek en "Kuechenmeister Ultra- phone een verlies. Eordaand. openden boven 300 pet., ver volgens enkele tientallen punten terug. Philipsaand. goede vraag. In Bioetons tamelijke handel op ver hoogd niveau. Prologatiën 5i/2 pCt. DE O VERVALSTE WILLEMSTAD. Het lid der Tweede Kamer die heer H. Colijn, heeft den minister van Ko loniën verzocht mededeelingen te doen aangaande de zoo blameerende gebeur tenissen op Curasao en met name,, waaraan 't is toe te schrijven, dat een bende van 500 Venezolanen dermate ge wapend kon zijn dat de militiemacht kon worden overmeesterd. Tenslotte vraagt de heer Colijn, of opt maatregelen van regeeringszijde kan wor den gerekend 0111 herhalingen te voorko men. De r a mt p van de V a 1 k a en de Prins der Nederlanden. De Raad voor de Scheepvaart "heeft uitspraak gedaan in zake: a. de stranding van het Letlandsché stoomischip Valka cup de Maasvlakte; b'. het omslaan van de stoomredding- bool Prins der Nederlanden bij een po ging om de opvarenden van de Valka te redden. W(at betreft de ramp aan de Valkai overkomen, deze is terug te voeren tot de omstandigheden van zee, weer en wind in verband met het onbruikbaar ge raken van het roer. Wiat h(et ankeren betreft, dit is vermoedelijk te laat ge schied. De ankers hébben wel niet ge houden, maar het moet toch aan het ankeren worden toegeschreven, dat het schip te weinig lij heeft gekregen. De Raad vereenigt z,ieh met hetgeen door den hoofdinspecteur is aangevoerd betreffende het uitgaan van de reddings boot, ook al kan dan achteraf wel wor den geconstateerd dat de reddingspogin gen voorbarig waren. De Raad bedoelt hiermede allerminst een grief te uiten tegenover hen. die hun leven veil' hebben voor het redden van anderen. Maar h|et moet dubbel betreurenswaardig worden geacht, indien mensclipnlevens verloren gaan en later moet worden geconstateerd dat zij zelve in veel grooter gevaar ver keerden dan de mensclien die zij vulden redden, terwijl het ten slotte kan voor komen en inderdaad wel voorkbimt dat mensclien die mten redden wil, niet gered willen worden, omdat zij niet in gevaar verkeeren. Daarom' zou het ten zeerste gewenscht zijn dat er uiteerdere samenwerking plaats had tusschien sche pen in nood en de reddingshi'aafcschap- pijen. Het geven van een S. O. S.-sein dat wel degelijk gevaar voor personen aanduidt onmiddellijk verbonden met een verzoek om sleepboothulp is, naar 's Raads oordeel, niel aanbevelenswaar dig. Bcursvacantie. Het voorstel van het bestuur van de Vereeniging voor den Effectenhandel om Woensdag 12 Juni als bcursvacantiedag te beschouwen, is met 163 vóór en 29 stemmen tegen door de ledenvergadering aangenomen. De Hr. Ms. mijnlegger Medusa is, on der hevel van luitenant ter zee le kl- C. T. Bollaan, van de in het noorder- fronlier gehouden oefeningen te V1 i s« singen teruggekeerd. Bij beschikking van den Ministei van Defensie zijn luitenants ter zee dei 2e klasse jhr. H. A. van Foreest en H- De H[ fikse I ge wil streel teide I in lil strijel twee I gescf E. Ml Ve| den het waaS Del brugl was I bij hl het I De el He de él ven, I laterI het I direJ te zl verr<| Ioopl den I den. I zeerl volgcl grool droo;E spre| wanti met I Mil toezil verlel sonel Orl hese'! Marl! saloil tuitdil heerl hoe I sporl beerl de tl M. el wijst! aan I Spr. I drijvl ben I Dat I van zag I heerl H WOOl! Ei die den I sterel I aan „VIul tijd D. v 10 tópe Mide niet- M., teve

Middelburgsche Courant | 1929 | | pagina 2