(Ingez. Med.). KERKNIEUWS. ONDERWIJS RECHTZAKEN. Handel, Nijverheid en Visscherij Verkeerswezen, Post en Telegrafie SPORT Verschillende Berichten INGEZONDEN STUKKEN ONS STADSSCHOON BEDREIGD. Vergaderingen, Concerten, enz. (Polderbestuur en de gemeenten, die er bij betrokken zijn, deze verbetering aan brengen; ook de minderheid, die zich ihaar stent voorbehoudt in afwachting van de mondelinge behandeling, raadt (voorzichtigheid aan, nu er nog niets de finitiefs kan gezegd worden omtrent de inkomsten ütt de gemeentefondsbelasting. Gisteren had de stemming plaats voor Hl leden van het kiescollege dei" 'Ned. Herv. Kerk alhier, en wel 17 wegens periodieke aftreding, 1 aftr. in 1930, in 1931 en '2 in 1932. Alleen door de Confessioneele en door de Ethische kiesvereeriigingen waren can- didaten gesteld en geheel gelijkluidende lijsten ingediend, Vaq 4 tot 9 uur kwa men 71 stemmen en werden] alle Can dida ten met 71 stemmen gekozen. Voor periodieke aftreding werden her kozen: J. Allewïjn, J. van Belzen, J. A. Bliek', C. Bourdrez, A. G. Bouwense, *D. C. Bouwense, P. J. Davidse, S. de Jonge, J. H. van Lindonk, J. de Poorte, C.. M,. Remigius, J. F. Vermeulen, J. G. Ver- sluijs, A. C. de Vos, en P. Wisse en ge kozen L. B. van Houte en A. Rogge in plaats van J. van Route en/ J. Mun ters'. Voor aftreding 1930 werd in een va cature gekozen A. W,ielemaker,en aftre ding 1931 ook in een vacature G. A. Schèffer. Voor 1932 werd gekozen in plaats van Abr. Mulder, J. de Nood en in eene vacature C. de Pagler. Op 13 en 14 Mei j.l. werden) 'op de slichting „Vrederust" te Bergen op Zoom, door eene Oommissie uit het Be stuur der Vereeniging tot Ohr. Verzor ging van Krankzinnigen in Zeeland de examens voor het verpleegpersoneel afgenomen. Aan het examen voor Leerling A na men deel 11 broeders en 18 zusters. Hiervan slaagden de broeders: H. Broer- se. A. Oaljouw', J. Geertse. ,A. Holiest elite, F. van Ipenburg, A. Klap, Oh. F. Lagen dijk, M. Pekaar, A. Rietdijk en A. Schip per ep de zusters J. 0. G. Blonk. C'. Z, Hosselaar, E. Dingemanse, M. W. Eiken hout, J. C. Everaers, A. V. d. Guchte, K. H. Hokke, J. Janson, L. Mesu, 3, Mesu, J, Minderhoud, P. .T. de Roode, J. V. d. Steeg, L. S uur mond, T. Tukker, 0. N. Verduyn en A. van Vliet. Aan het examen voor Leerling B na men deel 7 broeders en 11 zusters. Hier van slaagden de broeders: 0. Possen, P. v. d. Ivreeke, H. Lindhout, IX de Puit ter, J. C. Schumm en S. Tromp en de [zusters: L. Klomp, P. Dingemanse, iP. 0. Konings, H. J. Minheere, A. M. H- Reijsmeyer., J. G. Roubos, H. de Schipi- per. 1 broeder en 1 zuster, die wegensl 'ziekte verhinderd waren aan het exa men deel te nemen zullen later in dfe [gelegenheid worden gesteld examen te doen. Aan het examen in de „Leer der Waarheid" voor de leerlingen van het 3de leerjaar namen deel 6 broeders en 14 zusters. Hiervan slaagden de broe ders D. Bassie, W. Goedhart, J. Mesie, J. Schipper, II. Siederg, en A. de Wolf en de zusters: M. E. Gutter, J. Lobbezoo, M. v. Loopik, S. A. Nieuwland, A. Schel ling, L. L. Steenblok, P. M. Stoel, D. van Tatenhove, J. M. de Viet, J. vt d;. Vre de, C. S. v. d. Wege, M. Wulffelé en Mi- van Zuylen. 1 Broeder, die wegens ziek te verhinderd was aan het examen deel te nemen zal later in de gelegenheid Worden gesteld examen te doen. Prof. dr. P. Th. L. Kan, hoogt- leeraar in de keel-, neus- en oorheel kunde -aan de Leidsche universiteit en (directeur van de kliniek voor keel-, neus- e.n oorheelkunde van het acade misch ziekenhuis te Leiden, heeft tegen 1 Juli wegens gezondheidsredenen eer vol ontslag aangevraagd. Prof. Kan werd 19 Januari 1872 te Utrecht geboren. Hij studeerde in de ge neeskunde aan de gemeentelijke univer siteit te Amsterdam, waar hij 29 Mei 1899 promoveerde tot doctor in de ge neeskunde. In 1907 werd hij benoemd tot buiten gewoon hoogleeraar in de keel-, neus- en oorheelkunde aan de Leidsche uni versiteit. ïn 1920 volgde zijn benoeming tot gewoon hoogleeraar aan de Leidsche universiteit, welk ambt hij toen den len April aanvaardde. Ter civiele terechtzitting is door (de rechtbank alhier beeëdigt als ambte naar van het O. M. bij het kantonge recht te Zierikzee ter standplaats Bergen op Zoom de heer jhr. mr. H. H. G. Verspij ck. (Reeds gemeld in een deel der oplage van ons vorig nummer). In hooger beroep stond voor het Gerechtshof te 's Hertogenbosch terecht G. M., landbouwer te iMaasrheeze. Verdachte was door de Rechtbank te Roermond veroordeeld tot 12 maan den gevangenisstraf ter zake. dat pij op 23 Dec. 1928 te Maarheeze J. Teeuwels, landbouwer aldaar, opzettelijk met een schop op het hoofd heeft geslagen. Het slachtoffer isl thans, na 5 maan den, nog niet geheel hersteld. T. ver klaarde dat er kwestie was ontstaan over het graven van een sloot en daji verd. hem met een schop had geslagen. Verd. ontkende dit. hij had niet ge slagen maar T. was in de schop ge vallen, Een getuige-deskundige achttie het feitelijk onmogelijk dat zoo zware ver wonding zou kunnen ontstaan zijn door een val op of in de schop. Dat het ab soluut uitgesloten is kon getuige niet verklaren. Na getuigenverhoor requireerde de adv.-gen. tot bevestiging van liet vonnis. De verdediger pleitte voor vierd., die reeds 5 maanden in voorarrest door bracht, voorwaardelijke veroordeeling. De procureur-generaal bij den Hoo- gen Raad, mr. Tak, nam Maandag con clusie in de zaak van A. 0. M. accoun tant te 's-Gravenhage, die in de affaire der Veendammer Hypotheekbank door het Gerechtshof te Amsterdam was ver oordeeld tot een gevangenisstraf van 1 jaar en drie maanden met aftrek van preventieve hechtenis. Op verschillende gronden werd gecon cludeerd tot verwerping. Arrest 10 Juni. Voor de rechtbank te Maastricht is Dinsdag behandeld de zaak tegen P. H. E. te Gulpen. Op 7'Januari ;heeft verdachte met zijn broer twist gekregen, waarbij hij zijn broer met een kogel uit zijn revolver gedood heeft. Het O. M. ëischte tegen verdachte ter zake van doodslag 3 jaar gevangenis straf. De verdediger meende, dat hier wel' van noodweer sprake was en vroeg wij- spraak. 1 N. R., die de vorige week voor de Arnhemsche rechtbank moest terecht staan terzake dat hij op 7 Maart den wethouder van Sociale Zaken te Arnhem den. heer Meijer, had bedreigd met een bijl, omdat R, meende bij steunuitkee- ring niet goed behandeld te zijn, wef'd dezer dagen veroordeeld lot "4 maan den gevangenisstraf. De eisch van het O. M. was 8 maan den. S I O Arr, Rechtb. teMiddelburg. In de zitting van 15 Mei werden de 'volgende vonnissen uilgesproken; Rijden met te zwaar "beladen wagen bij invallend dooiweder: C. G., 26 jaar, landbouwersknecht te Koewacht; C. v. O., 22 jaar, landbouwersknecht Zuid- dorpe, A. G., 32 jaar, landbouwers- knechl, Westdorpe, Wi. P. J., 24 jaar, landbouwersknecht, R. de M., 26 jaar, landbouwersknecht, Th. v. O., 29 jaar, winkelier, Terneuzen. In al tieze zaken werd bepaald dat het onderzoek zal worden hervat op de openbare te rechtzitting van 24 Mei a.s. des v.m. 10 uur. Diefstal: 'S. M. de J., 23 jaar, 'haven arbeider, Vlissingen 2 maanden gevang. Overtreding Keuringsver ordening kaas; B S., 20 jaar, kaasventer, vernietiging van het vonnis van den kantonrechter (betreffende de straf f 10 of 10 d. fa'. Rooken in een autobus: L. L., 27 jaar, chauffeur, Hansweert, vernietiging von nis van den kantonrechter, vrijspraak. Overtreding Arbeidswet: A. W., 44 j. directeur conservenfabriek, Krabbenplij- kke, vernietiging van het vonnis van den kantonrechter f 50 of 10 d. h. /Verduistering: J. S. de B., 37 jaar, koopman, vroeger te Middelburg, 2 m. gevangenisstraf met aftrek van het voor arrest. Het 'Veroorzaken van lichamelijk letsel door schuld: M. B., 31 jaar chauffeur, Helder, bekrachtiging van het verstek- vtonnis ,f 50 of 50 dagen h. Opzettelijk niet verschijnen ter inle ving voor den militairen dienst: G. A. v. O., 19 jaar, zonder beroep, vroeger te Vlissingen, f 15 of 15 d. li. StraatschenderijP. B. van Z., 15 jaar, voermansknecht te Breskens>, vernietiging van het vonnis van den kantonrechter f 3 of 2 weken t uchtschoolP. J. N., 15 jaar, leurder, Breskens, alsvpren, Frauduleuzen invoer van spiritus en VerVoer daarvan, langs de Schelde: P. J. F., schipper ,z'onder vaste woonplaats, 2 maanden gevangenisstraf en f55873.95 boete subs. 3 m. h., benevens verbeurd verklaring van het schip en de spiritus. Inzake L. V., 50 jaar, werkman te G'oes, op 2 Dec. 1927 Veroordeeld we gens dronkenschap tot 3 w. li. plus rl jaar rijkswerkinrichting, v'oorw. meteen proeftijd van 1 jaar, is de proeftijd met 1 jaar veilengd. Politierechter te Middelburg. In de zitting van "14 Mei waren de 'volgende personen gedagvaard: W. M., 21 j., vissfcher le Vlislsingen,' wegens mishandeling van K. "Schroevers ie Vlissingen, op 2 Maart 1929 door hem met een scherp voorwerp 'te steken. Eisch en uitspraak 1 m. gev. str. v.w. m 2 jaar proeftijd; C. M. S., 43 .jaar, zonder beroep, huis- Wouw S. J. die B., te Wes'tdorpe, we gens mishandeling van R. Tullekens te Westdorpe op '1 April ,29. Eisch ën uitspraak f 10 s. 10 d. lï. A. ,V„ 52 jaar sleepbootkapitein te te Dordrecht wegens beleediginjg van C. J. Klaassen te Terneuzen op 4 April 1929. Eisch en uitspraak f 10 s. 10 d. h'. C. G., 23 jaar, typograaf te Goes, we gens mishandeling van C. Hollestelle te Kloetingo op 1 April 1929. Eisch en uitspraak f 10 s. 10 d. h. J. C. E. M., 50 jaar handelaar in landbouwbouwwerktuigen te Kloetinge wegens beleediging van J. Vos te Rilland Bath op 8 Maart 1929. Eisch en uitspraak f 10 s. 10 d. li. Fr, v. G., 42 jaar landbouwer, Hon- tenisse, wegens mishandeling van zijn echtgenoote E. van der Walle te Honte- nisse op 3 Augs. 1929. Eisch en uitspraak f 20 s. 20 d. J. v. M., 21 jaar, bankwerker te Mid delburg, wegens mishandeling van D'. Wisse te Middelburg in den nacht van 7 op 8 April 1929. Eisch en uitspraak f25 s. 25 d. M. G., 25 jaar, orgeldraaier te Mid- (delburg, wegens "beleediging van den agent van politie C. J. But toen dezie 'surveillancediensten verrichtte, te Mid delburg op 8 April '29. Eisch en uitspraak 14 d. gev. straf. Ga. de R., 26 jaar ,huisvr. KI. M., wo nende te Middelburg wegens diefstal van f 4 en verder op verschillende tijdstip-» pen kleine geldsbedragen toebehoorende aan de gemeente Middelburg, gepleegd (omstreeks Febr. '29. Eisch en uitspraak f 25 s. 10 d. K. M., 28 jaar, koopman, Middelburg, wegens diefstal van f 2 en verder op verschillende tijdstippen kleine geldsbe dragen toebehoorende aan de gemeen te Middelburg, gepleegd omstreeks Oc tober 1928. Eisch en uitspraak f 25 s. 10 d. I. J. de K., 20 jaar, visschers'knecht te Breskens, wegens vernieling van eeni- ge ruiten in het café van I. Grol te Breskens op 7 April 1929. Eisch en uitspraak f 15 s. 15 d. J. de L., 44 jaar, veldarbeider, Oude- lande, wegens diefstal van ongeveer 40 Liler water toebehoorende aan de N.V. Waterleiding Maatschappij te. Goes, ge pleegd op 11 April 1929. Uitgesteld tot 25 Mei a.s. De Oester cultuur. Men schrijft ons uit Iei'seke: Dit seizoen zullen wederom een kleine partij jesters op de Zuiderzee (onder Zoutkamp) worden uitgezaaid. Dit is na de oorlogsjaren niet meer geschied en wel een bewijs, dat ook nu weer gezocht wordt naar gronden die .„geschikt z'ïjn voor uitplanten van zaaioeslers en bo vendien aan (giroei een goede kwaliteit visch paren. De gronden zijn in conces sie aangevraagd en verkregen. Mocht cleze proef slagen, dan zullen natuur lijk grooterc partijen Worden uitgezaaid. Tc Amsterdam zal een proef wor den genomen met het plaatsen van post zegel-automaten in de openbare slraat. Een folder over Walcheren. Het Reisbureau Zeeland 'alhier heeft een folder over Walcheren het licht doen zien, waarvan zeker een groote j-eclame voor bezoek aan ons eiland kan en ook zeker zal uitgaan. I n d. Stoomvaart 1 ij n e n. Tambora 15, 5 u. v. Port Said, Rotter dam n. Batavia. Tabanan p. 15, 6 u. Sagres, Rotter dam n. Batavia. Tjikembang 14 te Sjanghai v. Batavia. P. 0. Hooft 14, v. Algiers, Amsterdam n. Batavia. Salangbanka p. 14, Perim, Amsterdam n. Batavia. Slamat 15, 4 u. te Belawan, Rotter dam n. Batavia. Schouwen p. 15, 3 u. Kaap del Armi, Batavia n. Rotterdam. Medan, 15, 14 u. te Belawan, Rotter dam n. Java. J. P. Coen p. 13 Gibraltar, Batmvia. n. Amsterdam. Alcinous 14, te Londen uitgeklaard, Batavia n. Amsterdam. Bandoeng p. 14, 15 u. Ouessant, Bata via n. Rotterdam. Barentsz 14, v. Batavia n. Singapore. Borneo p. 13, Gibraltar, Batavia in. Amsterdam. Chr. Huygens 15, v. Batavia n. Am sterdam. Kota Baroe 15, 14 u. te Suez, Batavia n. Rotterdam. Poelau Roebia p. 15, Gibraltar, Am sterdam n. Batavia. Riouw 15, Suez, Amsterdam n. Batavia. Saleier 14, v. Sabang, Batavia n. Am sterdam. De onbewaakte overwege De vermeerdering van het aantal on bewaakte overwegen heeft de directie der Ned. Spoorwegen doen besluiten over te gaan tot het versterken van het licht dei' locomotieflantaarns. Na de noo- dige proefnemingen is besloten alle ge- emailleerde reflectoren te doen vervan gen door reflectors van Berlin-zilver. Te vens wordt er voor gezorgd dat de vlam Nauwkeurig in het brandpunt van den reflector wordt geplaatst. Zoodoende is de lichtsterkte verviervoudigd. Reeds zijn bij 750 locomotieven deze verbeterde lan taarns aangebracht en de rest zal spoe dig volgen. c'f S Deh aven van New' York. Do haven van New York zal aanmer kelijk worden vergroot om ruimte te bie den voor de nieuwe groote schepen, die op het oogenblik inDuitschland, Frank rijk en Engeland worden gebouwd'. De uitbreidihgskosten worden op 25 stnil- lioen g eraamd. Het Nederlan.dsche voetbalelftal, dat 4 Juni in het Stadion te Amsterdam tegen Schotland zal spelen, is' als vojgt samengesteld Van der Meulen (H.F.C.), doel. De Bruin (II.D.V.S.) en v. Kol (Ajax) achter. De Leeuw (Willem II), Grobbe (Excel sior) en van Heel (Feijenoord), midden. Juandaal (A.G.O.V.V.), Kools (N.A.C.), Bakhuys (Z.A.G.), van Loon (Willem» II) en W. Tap (A.D.O.) voor. Tengevolge van onachtzaam over steken van den rijweg is èen ouda vrouw in de Plantage Midclenllaan te Amsterdam door een motorwagen aan* gereden en gedood. Te Heeswijk is een schuur waarin gevestigd was een Chinchilla-konijnenfok kerij, afgebrand. 270 Konijnen kwamen in de vlammen om. Te Someren brandde cle eendenslaJl van den heer Duisters te Nederw'eert af. 180 Eenden vonden den dood in de vlammen. Het 10-jarig dochtertje van den heer N. de G. te Katwijk, is aldaar gisl- leren, doordat zij plotseling voor een lauto, bestuurd door den heer D. uit Rüs- wijk, de straat overstak, overreden. Het meisje kreeg een schedelbreuk en is in zorgwekkenden loestand naar het aca demisch ziekenhuis te Leiden vervoerd. In de gemeente Rossum, waar ;op 6 Mei j.l. een geweldige brand woedde, is op 13 en 14 Mei j.l. een inzameling gehouden ten bate van de slachtoffers van de ramp. Deze inzameling heeft op gebracht f 1.409.50. Een aparte bus collecte welke gedurende eenige dagen gehouden werd bracht op f 1386. Woensdag moest op den Utrechl- schen straatweg te Oosterbeek een auto bestuurd door den heer B. uitwijken voor een anderen auto, doch slipte, "met het „gevolg, dat de heer B. J. K., .wo nende aldaar, werd aangereden en ern stige hoofdwonden bekwam. Op de Oldenzaalsche straat te Hen gelo was een groepje kinderen aan het spelen, toen de auto van dr. II. en een andere auto met elkaar in hotsing" kwa men. De meeste kinderen konden nog uit den weg komen, doch vier hunner werden door een der auto's aangereden. Twee kinderen werden ernstig getrof fen. Een heeft een hersenschudding op- geloopen. De .stoomtram der maats'chappij Zutphen—Emmerik is Dinsdagmiddag uit de rails geloopen. De locomlotief reed loen tegen een verhooging van den w'eg in een heg en sloeg onderstboven. De machinist B. S. uit Doetinchem kroop door een opening naar buiten en bleef daar liggen in den ontsnappenden stoom. Men haalde hem daar deerlijk verbrand onderuit. De man bleek over het gan- sche lichaam hevige brandwonden te hebben. Zijn toestand is levensgevaar lijk. De personenwagen reed op de lo comotief; de rechterzijwand en het bal- con werden ingedrukt, de banken werden ontzet en de deur is afgerukt. Eenige inzittende personen kregen lichte ver wondingen. De bagagewagen en de vol gende wagen waren nogal ontzet. De oorzaak van het ongeluk is nog niet vasl/gesteld. De machinist is Woensdag aan zijn (verwondingen overleden. Naar aanleiding van de vondst .te Veejiendaal van 200 oude gouden en zilveren munten, kunnen we nog mel den, dat deze in een schuurtje achter de woning van den grondarbeider door de politie zijn gevonden. Het zijn 160 zilveren en 40 gouden munten. In een onderhoud m£t den burge meester van Veenendaal deelde dieze me de, dat de eigenaar van den grond, in gevolge het Burg. Wetboek, de helft der opbrengst ontvangt. De andere helft ont vangt de vinder. Deze laatste heeft ech ter de munten van October 1928 achter gehouden en geen aangifte gedaan, zoo dat in deze "de rechter uitspraak zal' moeten doen. Verder deelde de burge meester mede, dat het Kon. Prenten kabinet aldaar de munten heeft geschat en f975 heeft geboden voor de verza meling. De bekende fimspeler Hai'ry Liedt- ke is ziek. Hij heeft blindedarmontste king en is in een ziekenhuis opgenomen. Mijnheer de Redacteur, Daar ik gelezen heb, dat aan den Polder Walcheren toestemming is ver leend het verkeer over de brug aan het einde van den Poelendalensingel af te sluiten om deze te vernieuwen, zou ik', in verband daarmede gaarne de vol gende vragen stellen: le Is deze gelegenheid niet de aange wezene om tevens het wegdek van den Poelendalensingel te verbeteren? 2e Wilt een der raadsleden deze zaak in de a.s. raadsvergadering" ter tafel brengen? Hoogachtend, Uw. dn. J. C. MINK. Middelburg, '15 Mei '29. - Geachte Redactie. Ja, !k had w'el' het vermoeden, dat ik niet alleen ontstemd was over de voor stellen van B. en Wi. in betrekking tot het plaatsen van drie zuilen. Dat ook de Commissie van Financiën en die van Fabricage aan deze voor stellen hare goedkeuring hechten, ver-» wondert me nog meer dan de indiening er van. en W. zijn tendezen op-< zichte al meer op een dwaalweg ge- weest. Bespottelijk is de zeer lage prijs: 12 guldentjes in 'n heel jaar per zuil! 'k' Hoop, dat dit op 'n vergissing berust. Is liet heusch slechts f 12 dan neem ik ni'e voor, indien de Raad dit dwaze voorstel aanneemt, ook plaatsing voor 'n drietal zuilen aan te vragen. Die f 12 is plus het Weinige stroomgebi'uik in de avonduren en de lente van het ka pitaal van den aanleg en aanschaffing zuil, moet een royale geldwinning wor den voor iederen exploiteur. Als de ont siering toch moet geschieden, laat dan ons Gemeentebestuur zelf de exploitatie in handen nemen en de rijke winst op strijken. Een Middenstander, die met het reclame-maken op de hoojte is. DIENSTPLICHT. Uitspraken in zake vrijstelling. De Burgemeester van Middelburg, ibrengt ter algemeene kennis, dat om trent aanvrage om vrijstelling van den dienstplicht betreffende den hieronder genoemden persoon de uitspraak is ge schied bij zijn naam vermeld. Hubrecht Cornells Balleur, lichting '26 wegens opleiding geestelijk ambt, vrijge steld 'voorgoed met ingang van 1 Juli '29 door den Minister van Defensie d.d. 8 (Mei '1929 Vile afd. no. 257 V. Tegen deze uitspraak'Tcan uiterlijk den tienden dag na den dag dezer bekend making in beroep worden gekomen: a. door den ingeschrevene, of door diens wettigen vertegenwoordiger; b. door elk der overige voor deze ge meente ingeschreven personen of door diens wettigen vertegenwoordiger. Het verzoekschrift, waarbij beroep wordt ingesteld, moet met redenen zijn omkleed en worden ingediend bij den burgemeester, ter secretarie dezer ge meente. De burgemeester zorgt voor de doorzending van het verzoekschrift aan de Koningin. Middelburg, 13 Mei 1929. De Burgemeester, DE VEER, wnd. Tot en met Donderdag 21 Mei. Ten toon. Van werken Wm. Scliülz ter eere 75sten geboortedag. Ver. Voor de Kunst. Kunstmuseum. Vrijdag 17 Mei. Muziekuitvoering Mo lenwater 8 uur. Vrijdag 24 Mei Jaarl. Alg. verg. aan deelhouders N.V. Houlh. v./h. Al berts Lz. en Co. 2.30 u,. Zondag 26 Mei Muziekuitvoering in de Abdij 12 tiur. Do nderda g '30 Mei. Abonnementsconcert Midd. Mu- ziekk. Schuttershof 81/4 uur. Vrijdag '31 Mei Muziekuitvoering Mo lenwater 8 uur. Vrijdag 7 Juni Singelloop (3700 M.) uitg. Athletiek Ver. E.M.M. Zondag 9Juni Muziekuitvoering Ab dij 8 uur 's ochtends. Woensd ag '19 Juni. Abonnementsconcert Midd. 'Mu- ziekk. Schuttershof 8(4 uur. Donderdag 20 Juni. Alg. vergadering hoofdbestn'ur Nederl. Roode Kruis. Vr ij da g en Zaterda_g 28 en 29 Juni. Gezondheidscongres. Zondag 30 Juni Muziekuitvoering Abdij '12 uur. Zaterd. 6 Juli Nat. atletiekwedstrijd u'itg. Athletiek Ver. E.M.M. Dinsdag 9 Juli tot Donderdag 18 Juli. B akker ij te 11 toon s tell i n g Bek- tum. Schuttershof. Donderdag '25 Juli. Abonnementsconcert Midd. Mu- ziekk. Schuttershof 81/1 uur. Zaterdag 3 Augs. Estafette TondMid delburg uitg. Athleliekver. E. M. M. W o e n s d a g '28 Augustus. Abonnementsconcert Midd. Mu- ziekk. "Schuttershof 8(4 uur. DU Electr, Drukkerij G. Wi. DEN BOERs Middelburg. "Bt| de I D«| reêd 1922 aan, kom comi wore De geen tatie 26 I zich conc tie d aan als uitke schai "De geloei op v lijk poog M< zin acte ging comi meet De van dr. chris beek en d clusi wem| verd stem ïJzei Hien der te d zaak scho Ei tegei stem Vr de o ling wede Oi| van salail advo van steldl 's Ket W rami kan van door W meei wets de de ri stel indie! He toen het fond niet niet der 50 p 30 p niet ken "VViei ecor zal men men de i Wat treft] arwej stel- 't ej wore ontv 'de I herz J

Middelburgsche Courant | 1929 | | pagina 6