SPORT Verkeerswezen, Post en Telegrafie. smaakt als room Verschillende Berichten BEKENDM AKIN GEN AFLOOP AANBESTEDINGEN Specialist-internist der land macht.. De burgerarts dr. M. den Boer te Utrecht is benoemd tot specialist-inter nist bij den geneeskundigen dienst dei- landmacht en belast met de leiding van de interne afd. van het centraal militair hospitaal te Utrecht. Zondag j.l. hield de Postduivenver- eeniging „De Snelpost" a 1 h 1 e r een prijsvlucht van uit Noyon (Frankrijk), a - stand 218 K.M. De duiven werden des morgen te 7 uur met Westen wind en helder weer in vrijheid gesteld. De eer ste duil bereikte haar hok te 9 uur 53 min. en 57 sec. en werd geconstateerd door J- Minderhoud. De prijzen werden behaald als volgt: le en 6e prijs J. Min derhoud; 2e prijs E. Polvliet; 3e, 9e en 12e prijs A. van Loenhout; 4e prijs R- Dirven; 7e en 10e prijs C. J. Boogaerdt (Oostkapelle); 5e en 8e prijs J. de Bree; 11e prijs J. de Buck. Eerste overduif R. Dirven om 10 uur 7 min. en 17 sec. Zondag hield de Postduivenver- eeniging „Zeelandia" alhier haar eer sten wedvlucht met oude duiven van uit Noyon (Frankrijk), afstand 218 K.M. De duiven werden in vrijheid gesteld ver moedelijk 7 uur met Z. W. wind. Eerste prijswinnende duif werd ge constateerd om 10 uur 4 min. 56 sec. Laatste prijswinnende duif 10 u. 18 min. 3 sec. De prijzen werden als volgt be haald: le pr. C. van Belzen; 2e en 9e pr. P. Marcus; 3e pr. S. Versluijs; 4e, 6e, 7e, 17e, 18e en 19e pr. W. Adriaansens; 5e J, lè Fèvre; 8e en 13e pr. D. Klaassen; 10e A. C. Bernard; lie W. Baas; 12e J. Geene; 14e en 15e L. Petiet; 16e W. Bukviel. De Postduivenvereeniging „De Luchtpost" alhier, welke dit jaar voor het eerst verschillende wedvluch ten van uit Duitschland zal houden, hield Zondag een wedvlucht van uit Dortmund, afstand 267 K.M. De duiven werden te 7.10 uur in vrijheid gesteld (wind West). De eerste duif werd om 12 uur 19 min. 46 sec. geconstateerd, terwijl de laatste prijswinnende duif om 13 uur 3 min. 52 sec. geconstateerd werd. De prijzen waren als volgt: N. P. Bosschaart le, 18e en 20e; C. W. E. Adriaanse 2e; G. v. Galen 3e, 5e, 16e en 22e; J Lamain 4e en lie; A. Job- se 6e en 10e; J. M. v. d. Berge 7e, 14e en 15e; P. Luitwieler 8e; J. le Granse 9e, 17 en 23e; F. en W. Streefkerk 12e, 13e en 24e; K. C. de Baare 19e en 21e. De Provinciale Biljart- wedstrijden te Middelburg. Ce wedstrijd (personeel) werd Maan dagmiddag en -avond voortgezet met een elftal partijen voor de finale, waar bij het ging om 200 caramboles. De uit slag dezer wedstrijden was: Standaert 200, g'emidd. 10.52. hoog ste serie 53, beurten 19, tegen Sneth lage 66, 3.66 15 en 18. Standaert 200, 15.38 38 en 13, te- ge. nackers. 107. 8.91, 37 en 12. Standaert 200. 6.9. 21 en 29. tegen Gabrielse 105, 3.6, 11 en 29. Standaert 200, 5.88, 28 en 34, tegen fLambermont 155, 4.56, 36 en 33. Standaert 200. 7.40. 45 en 27, tegen Hoornick 103, 3.96. 24 en 26. Gabrielse 200. 4.44, 19 en 45, tegen •Snethlage 163, 3.70. 38 en 44. Lambermont 200, 5.—, 19 en 40, tegen tSncthlage 173, 4.43, 25 en 39. Schoonackers 200. 6.89, 52 en 29, te gen Gabrielse 85, 2.93, 1 1 en 29. Hoornick 200, 6.66. 46 en 30, tegen iLambermont 167, 5.57. 27 en 30. Schoonackers 200, 9.51, 38 en 21, te gen Lambermont 141, 6.71, 25 en 22. t (Schoonackers 200, 8.70. 43 en 23, tegen Hoornick 112 7.87, 32 en 23. Het talrijk opgekomen publiek1 heeft van zeer mooi spel kunnen genieten. De heer Standaert wist al zijne par tijen te winnen en speelde het sterkst in zijn partij tegen den lieer Schoonac kers met een gemiddelde van 15.38. Ce heer Schoonackers wist 3 winst partijen en één verliespartij te boeken, maakte in de partij tegen den heer Gabrielse een serie van 52 en haalde te gen den heer Lambermont zijn hoogste {gemiddelde n.l. 9.51. De heer Snethlage mocht nog geen winstpartij behalen in deze finale, doch moet nog 2 partijen spelen. De heeren Gabrielse, Lambermont en Hoornick hadden (gisteren elk een winst partij. Hedenavond spelen nog de hee ren Schoonackers, Snethlage. Gabrielse, Lambermont en Hoornick terwijl Woens dagmiddag de wedstrijd over 3 banden aanvangt. Men meldt ons: Donderdag j.l. vierde de afdeeling Zeeland van jdlen Centralen Bond van Post-, Telegraaf- en Telefoonpersoneel het herdenkingsfeest van het 10-jarig be staan van dien bond te Goes. Begun stigd door het prachtig weer gaf de ■Vlissingsche Postjanfare een uitstekend geslaagd concert op de Groote Markt, waarvan vele honderden toeschouwers profiteerden. Nadat in'optocht naar het Slot Osten- de was gemarcheerd en allen deelnemers en deelneemsters een plaatsje wais be zorgd in de prachtige bioscoopzaal, speel de de Postfanfare het bondslied dat door alle aanwezigen staande werd meegezon gen. Ï7e heer Pitlo voorzitter van he* feest comité openae daarna net ieest mèT een welkom aan bondsbestuur, de tooneel- vereeniging van bondskamaraden uit Utrecht, de Vlissingsche cabaretclub „V. A. C." aan alle genoodigdén en leden met belangstellenden. Ongeveer 350 per sonen vulden de zaal. De bondspenriing- meester hield een korte herdenkingsrede. Het tooneelstuk ,,De Plaatsvervangende kantoorhouder van Achthuizen", de ca baretliedjes en de voordrachten van den humorist werden evenals den spreker luide toegejuicht. Door het feestcomité werd den bondsbestuurders een souvenir aangeboden als herinnering en als blijk van waardeering voor hetgeen zij voor het lager- en middelbaar personeel heb ben gedaan. Waarvoor de tweede voor zitter dank zegde. Tot laat in den avond heerschte een prettige en opgewekte stemming in de feestzaal. Op Hemelvaartsdag heeft de Broe derschap van Directeuren en Commiezen bij den post-, telegraaf- en telefoondienst te Utrecht haar 4de jaarlijksche verga dering gehouden. In zijn openingswoord stelde de voorzitter, de heer K. R. Klaa- sesz, postdirecteur te I e r s e k e, met voldoening vast, dat 145 leden uit alle cfèelen des lands aan den oproep van het bestuur hadden gevolg gegeven. Aangenomen werd een voorstel van den heer Van Meeuwen te Hans- weer t, om te ijveren voor afschaffing van den standplaatsaftrek. Aan den directeur-generaal, die thans te Londen vertoeft, werd een telegram verzonden, waarin de vergadering, onder dankbetuiging voor het bij de reorgani satie verkregen herstel van de oude di- riectie-rechten haar hoop len vertou wen uitspreekt, dat in de naaste toe komst de ambtelijke positie van het corps directeuren en commiezen zal worden uitgebouwd. Met alg. stemmen werd aangenomen een door den heer F. van West (Den Haag) voorgestelde motie, waarin de vergadering er haar teleurstelling over uitsprak, dat de directeur-generaal nog geen aanleiding heeft kunnen vinden, te bevorderen, dat de rang van hoofdcom mies worde ingesteld, en dat de verkre gen titel niet is commies der posterijen, telegrafie en telefonie. De wegenverbetering in Zeeland. Ged. Staten hebben bepaald, dat ge zien de som van f 244.026.77, die uit de opbrengst van de wegenbelasting over 1928 aan de provincie ten goede komt en gelet op de Wegenbelastingwet en de Wegenbelastingverordening Zeeland, de volgende bedragen toe te kennen: aan de provincie Zeeland over een to taal uitgave van f 107.734, f 53.687 uit de wegenbelasting en f 26.843.50 uit de Prov. fondsen beschikbaar gestelde gel den; aan den Polder Walcheren, over een totaal uitgave van f 7437, resp. f4218.50 en f2109.25; aan de gemeente Middelburg over een totaal uitgave van f1315, resp. f657.50 en f328.75 en aan de Commissie voor den Steenweg van Westdorpe, over een totaal uitgave van f 79.800, resp. f 39.900 en f 19.950. Ten slotte om het onverdeeld gebleven be drag te voegen bij de gelden, welke be schikbaar zullen worden gesteld voor wegsverbetering volgens de wegenlijst 1929. (Ingez. Med.) Zaterdag werden te De Mok drie Deensche watervliegtuigen verwacht. Toen het wachten lang duurde, gingen 2 Nederlandsche watervliegtuigen op on derzoek uit. Zij vonden een Deensoh wa tervliegtuig onder Texel, dat zij van ben zine voorzagen, waarna het vliegtuig op steeg. Vervolgens vonden zij het tweede Deensche vliegtuig bij de kust van Zu rich, dat toen met de Nederl. vliegtuigen naar het derde Deensche vliegtuig gin gen zoeken. Het derde vliegtuig bevond zich op de kust van Oost-Wierum en had lichtsei nen gegeven. De bemanning der redding boot „Brandaris", die deze seinen had gezien, koos onmiddellijk daarop zee. De „Brandaris" voor echter aan den grond. Men riep toen de assistentie in van het loodswezen te Harlingen, die de loods boot „Vliestroom" uitstuurde. Nadat de „Brandaris was vlotgebracht, vertrok de „Vliestroom" naar Oost Wierum. Toen de Nederl. watervliegtuigen bij Oost Wierum wilden neerstrijken, kwam een van hen in botsing met het aldaar liggende Deensche vliegtuig. De toestel len werden eenigszins beschadigd, doch er hadden geen persoonlijke ongelukken plaats. De beschadiging was echter van dien aard, dat de vliegtuigen niet meer konden worden gebruikt. Zondagmorgen is de „Vliestroom" met het Nederlandsche vliegtuig op het dek en het Deensche vliegtuig op sleeptouw, naar Nieuwediep vertrokken. De materieele schade als gevolg van de ketelontploffing op hel s. s. „Barendrecht" is waarschijnlijk van dien aard, dat terugkeer naar Rotterdam niet noodig zal zijn. De hoofdketels schijnen, niet beschadigd te zijn, zoodat het op onthoud, welke het schip ondervind?, slechts' gelegen is in het wachten op het uitzenden van nieuwe officieren. Aan den Driesprong bij Breda is de 18-jarige dochter van dr. M., toen zij daar op de fiets reed, aangereden door een auto. Het meisje werd bewus1- teloos opgenomen. Haar toestand is ern stig. Zondagmiddag is op den Amstel- dijk tc Nieuwer-Amstel een 18-jarig meisje doordat zij in zenuwachtigheid de controle over haar stuur verloor te gen een naderenden auto gereden. Zij kwam bezijden den auto terecht doch kreeg een klap van een der spatborden. Met een hersenschudding en inwendige kneuzingen werd zij naar een der Am- sterdamsche ziekenhuizen overge bracht. Op de kermis te Culemborg heeft .Vrijdagavond de 14-jarige H. v. d. D. door onvoorzichtigheid een klap van een luchtschommel gekregen. Een dokter heeft een verbloeding in de hersenen geconstateerd. Zaterdagavond reed op den Aarle- Rixtelschen weg te Helmond de heer J. M. met zijn wagen plotseling achter uit zonder eerst te waarschuwen of te zien of de weg vrij was. De heer M. W., die met zijn dochtertje vlak achter den auto reed kwam daardoor onder den wagen. Beide wielen gingen hem over het lichaam. De auto-bestuurder, be merkende dat er iets gebeurd was, reed daarop weer vlug vooruit met het gevolg dat de achterwielen van den wagen het slachtoffer voor de tweede maal overre den- In zorgwekkenden toestand, met ernstige inwendige kneuzingen werd de man een nabijzijnde woning binnenge dragen. (De Crt.) Vrijdagmorgen werd te Leeuwarden de verificatievergadering gehouden in 't faillissement van wijlen J. H. Berghuis, notaris daar tér stede. Het totaal der onbetwiste vorderingen bedraagt f 153.446.661/2, dat der bezittin gen f 13.600. Na aftrek van preferente vorderingen en. boedelkosten zal er voor de concurrente schuldeischei's een be drag van f 5705.66 overblijven. Aan con currente schuldeischers zal vermoedelijk kunnen worden uitbetaald 3V2 procent hunner vorderingen. Worden de betwiste vorderingen ad f 28.000 rond na rechter lijk vonnis in het passief van den boedel opgenomen, dan zal vermoedelijk slechts drie procent kunnen worden uitbetaald. Zaterdagmiddag heeft bij IJavelter- fbrug door het defect raken van de (stuurinrichting van een auto een onge val plaats gehad waarbij opperrabijn Da vids uit Groningen niet ernstig werd (gewond. In den auto waren gezeten de heer Lion Gerzon, die den wagen be stuurde, J. Leefsma, mr. Ch. Weyl en (opperrabbijn A. B. M. Davids allen uit Groningen. Vlak bij Ilavelterbrug begon de auto te slingeren. De heer G. remde onmid dellijk doch hij kon niet verhinderen, (flat de wagen in botsing kwam met een langs den weg staanden boom, op korten afstand van de vaart. De kap vloog van den wagen en de auto werd grootendeels vernield. De heer D. was over den weg geslingerd, doch üe ove rige inzittenden bleven ongedeerd. De opperrabbijn, had een diepe snij- wond in het gelaat bekomen, en zooals later bleek een kneuzing aan twee rib ben. (de Crt.) Te Weenen zijn Vrijdagavond voor het eerst na 5 jaar bokswedstrijden tus- schen beroepsboksers gehouden. Een daarvan heeft een noodlottigen afloop gehad. De Oostenrijksche bokser A. trof den Hongaar H., die tweemaal kampioen zwaargewicht van zijn land is geweest, zoo hevig op het hart, dat deze dood in elkaar zakte. Volgens een bericht in de Berlijni- sche bladen zijn Zondag eenige personen die een uitstapje maakten naar het plaatsje Proetzel, door een ernstig onge luk getroffen. Door tot nog' toe onbekende oorzaak viel een honderdjarige kastanjeboom plotseling om en begroef zes personen onder zich. Een van hen werd verplet terd, drie bekwamen levensgevaarlijke, twee andere lichte verwondingen. De Nederlandsche stoomschepen Deucalion, Peursum en Stuvvesant van West-Indië via Havre naar Amsterdam, Worden in verband met de havenwer kersstaking in Havre aldaar sedert eeni ge dagen opgehouden. Genoemde sche pen hadden reeds te Amsterdam in los sing moeten liggen, zoodat groote ver traging is ontstaan. Nader wordt gemeld dat de stoom schepen te Amsterdam zijn aangekomen. (Ingez Med.) Te Nice is een vrouwelijke millioii- nair van in de tachtig, Louisse Portoil. tot vijf jaar gevangenisstraf veroordeeld wegens het vermoorden van haar dienst bode Marie Gros. Met het oog op haai" gezondheid en haar leeftijd geschiedde de veroordeeling voorwaardelijk. De oude vrouw woonde in een villa op den weg naar Cimiez- zij erkende dat zij ru zie had gemaakt piet haar dienstbode omdat deze, toen zij haar mevrouw den avond te voren kopjes had zien Was- schen in de keuken, gezegd had dat dit geen werk voor haar mevrouw was. Zij had Marie in een oogeriblik van kwaad heid met 'een pook op het hoofd gesla gen en het lijk naar de plaats gesleept waar het later gevonden werd. De sneltrein van Parijs naar Nimes is Woensdag hettooneel geweest van een brutale poging tot treinroof. Toen de trein aan het station Lleyras stopte, gin gen twee mannen een derde klas-coupé binnen waarin alleen vrouwen zaten en toen de trein zich in beweging zette dwongen zij de vrouwen zich van haar geld en kostbaarheden te ontdoen. Een der vrouwen wist echter aan de nood rem te trekken waarop de trein stopte en het treinpersoneel er in slaagde zich van een der roovers mees'ter te maken. De tweede had zich intusschen in het foilet opgesloten van waaruit hij op het dak van het rijtuig wist te klimmen. Ten slotte werd ook hij overmeesterd en aan de politie overgeleverd. Een reusachtige brand heef Maan dag het dorp Mölschow bij de Oostzee badplaats Zinnowitz in asch gelegd. Daar de brandweren machteloos waren, zijn 28 gebouwen in vlammen opgegaan. De bewoners konden slechts het veege lijf bergen. Veel vee verbrandde. Daar de bewoners in den slaap verrast werden, hebben verscheidene hunner brandwon den bekomen. -e- EEN BRUTALE AANRANDING. Zaterdagavond omstreeks zes uur heeft te Hulsberg een brutale aanranding plaats gehad, meldt de Maasb. De 20-jarige mej. R. die van een com- ïmuniéfeest terugkeerde, werd op een der stille landwegen lastig gevallen door een haar onbekend manspersoon. Zij ver weerde zich heftig, doch de onverlaat bracht haar zwaar lichamelijk letsel toe, zoodat zij in het St. Jozef-ziekenhuis te Heerlen- moest worden opgenomen, waar onmiddellijk chirurgisch ingrijpen noodzakelijk bleek. Daarenboven bezorg de de onverlaat haar een schedelfrac- ;tuur. Te Valkenburg, waar het indivi du later nog vermaak had gezocht, werd hij in een der dansgelegenheden door de marechaussee gearresteerd. De ver dachte, zekere M. uit Hulsberg, wiens kleeren met bloed bevlekt waren en die 111 beschonken toestand verkeerde ont kent iets met het gebeurde Le maken te hebben. Bij de Vrijdag gehouden aanbeste ding voor het bouwen van kerk en pas torie voor de Geref. Gem. te Krab be n d ij k e werd ingeschreven door Th. van Doorn Lz. aldaar voor f 103.000; Gebr. van Boven te Rotterdam f98.170. Gegund aan den laagsten inschrijver. Maandag had de aanbesteding plaats van het verhoogen van een ge deelte buitenberm en het onderhouden der waterkeerende werken met de ge bouwen, dienst 1929'30, van den Oost- Bevelandpolder te Wilhelmina- d orp. Inschrijvers waren: M. Jansen te Nisse voor f32.750; J. J. Jansen te Mid delburg voor f 28.850; V. C. Bolier te Middelburg voor f 27.450; M. L. Duin houwer te Scherpenisse voor f 27.300; L. Corstanje te Wemeldinge v. f 26.940; W. van de Linde te Kattendijke voor f 26.800; A. Foudraine te Goes voor f26.790; R. Verschelling te Terneuzen voor f 26.500; N. v. d. Linde te Scharen- dijke voor f 26.477; J. de Bree te Ter- neuzen voor f 26.380; G. Franke te Co- lijnsplaat voor f 26.130; J. M. Dekker te Papendrecht voor f26.100; Iz. Lagasse te Koudekerke voor f 25.995; L. van Pope- ning te Sirjansland voor f 25,924; L. van Boven te Ellewoutsdijk voor f 25.840; en de laagste inschrijver J. Wolse te Elle woutsdijk voor f 25.839, wien het werk onder nadere goedkeuring is gegund. Ra ming was f 25.662. SLUITING GEMEENTELIJKE BUREAUX. Burgemeester en Wethouders vs f.Iiddelburg brengen ter openbare kei nis lo. dat de gemeentesecretarie, hc kantoor van den gemeente-ontvanger e het Gemeente-archief op Dinsdag, 21 M 1929 voor liet publiek gesloten zulle ¥ijn, met uitzondering van het burea "Verkiezingen; 2o dat het Bureau van den Burge lijken Stand voor 'het doen van aai giften, van geboorten en overlijden c Einsdag .,21 Mei uilsluitend zal geopei zijn van 12 tot 12i/2 uur des middag Middelburg, den 10 Mei 1929. Burgemeester en Wethouders voor J. ONDERDIJK,, lo. voorzitter. M. VAN DER VEUR, secretari TOELATING LEERLINGEN SCHOOL G. Ouders, voogden en anderen, bela met de verzorging van kinderen, di 6 klassen eener gewone lagere scho met vrucht hebben doorloopen en vc wie na de aanstaande zomervacantie pla; sing op school. G wordt verlangd, wo den uitgenoodigd van dat verlangen vó( 15 Juli 1929 aangifte te doen bij b Hoofd der School aan de Harinigplaa alhier, bij voorkeur op Donderdag, Mei en Dinsdag 28 Mei 1929 des mi dags tusschen 3 en 4 uur. Vrijstelling van het toelatingsexarm kan worden verleend op voldoen: verklaring van het Hoofd der Scho waar de kinderen tevoren onderwijs g (notefn. De ouders, voogden eu anderen wc den uitgenoodigd bij de aangifte hu itijouwboekje mede te brengen, en ieder gevai de namen en geboorte-da nauwkeurig op te geven. Middelburg, den 10 Mei 1929. Burg. en Weth. van "Middelburg J. ONDERDIJK,, lo. voorzitter. M. VAN DER VEUR, secretaris. 0 TOELATING LEERLINGEN ULO SCHOOL VOOR JONGENS. Ouders, voogden en anderen, bek met de verzorging van kinderen, d 6 klassen eener gewone lagere schc met vrucht hebben doorloopen en yo wie na de aanstaande zomervacantie pla; sing op de U.L.O. school voor jonge wordt verlangd .worden uitgenoodigd v dat verlangen vóór 1 Juli 1929 aangii te doen bij het Hoofd der School a: de Molenstraat alhier waarvoor gel Igenheid bestaat op eiken werkdag d middags te 12 uur. Vrijstelling van hel toelatingsexam kan worden verleend op voldoen verklaring van het Hoofd der Schc waar de kinderen tevoren onderwijs p noten. De ouders, voogden en anderen va den uitgenoodigd bij de aangifte hl trouwboekje mede te brengen, en ieder geval de namen en geboorte-dc nauwkeurig op te geven. Middelburg, deu 10 Mei 1929. Burg. en Weth. van Middelburg J. ONDERDIJK,, lo. voorzitter. M. VAN DER VEUR, secretaris. BEVOLKING. In de tweede helft der maand Ap zijn in de gemeente O. EN W. SOUBURG Ingekomen: Mej. L. S. M. Mol, N. Vliss. Weg 251, van Kortgene. Mej. J. C. Jon< pier, Vliss. straat B 262, van Vlissing' Mej. E. Mol, Tuindorp B 76 van B da. Mej. Wed. Doeland, geb. v. Vliss. "straat B 407, van Gorinchem, Gilde, Vliss. straat E 9, van Vlissing A. Dellebeke en gezin, Spoorstr; A 114b, van Koudekerke. -U. B. Do misse en gezin, N. Vliss. Weg C 255, c Den Helder. J. Barentse en ge; Braamstraat B 30, van Ritthem. Suurmond, Kanaalstraat A 69, van A sterdam. I. Joziasse en gezin, v. T lingenstraat B 242, van Ritthem. IV J. M. v. Koeveringe, Oranjeplein A van Sprang Capelle. J. Benoir en zin, v. Teylingenstraat B 241, van Kr; bendijke. Vertrok ke n: M. Smit en gezin, v. Teylingenstr B 241 naar Amsterdam. C. J. S: en gezin, v. Teylingenstraat B 243 n Vlissingen. J. Caljouw en gezin, Abeele C 255 naar Vlissingen. H. Arnoldus en gezin, N. Vliss. Weg C 1 naar Middelburg. J. V. Tellier, Niei straat B 88 naar Roosendaal. A. M heer en gezin, Burchtstraat E 68 n. Middelburg. W. F. van Hemert en ge; Vliss. straat E 2 naar Den Helder. Mej. Hellring en gezin, Vliss. straat 66 naar Frankrijk. J. C. van Splunti Ritth. straat B 287 naar Eindhoven. W. Jasperse en gezin, Buteuxstraat 211 naar Vlissingen. Mej. W. Jacob Kanaalstraat B 17 naar Meliskerke. H. A. Filius en gezin, N. Vliss. Weg 177 naar Rotterdam. J. W. Geurts gezin, Vliss. straat E 7 naar Rotterd; Mej. L. Baart, N. Vliss. weg C naar Terneuzen.

Middelburgsche Courant | 1929 | | pagina 7