ASPIRIN Verschillende Berichten Ue schade, welke door den brand in de fabriek van de N. V. Vereenigde i ouwfabrieken te Maassluis is aange BUITENLAND. TABLETTEN Veel pyner? die onbedaarfyk seftewf) ryv doorn ASPIRIN opslag verdwercera BEKENDMAKINGEN Verkocpmgen - Verpachtingen in Zeeland minder succes van een oefening tenge volge heeft. Na de pauze werd op zeer verdienste lijke wijze de vroolijke één-acter „Zijn perste spreekuur", opgevoerd. De rest van het programma hebben niet meer kunnen bijwonen, maar wij zijn heengegaan met de overtuiging, flat.ook dit goed zou zijn. Wij vernamen dit speciaal van de marmergroepen. „Wilheknina" heeft ook met dit twee- 4e onderdeel van zijn jubileumfeest'n flink succes geboekt en aan de aanwezi gen een aangenamen avond verschaft. Nu komt a.s. Zaterdag het derde punt 'al. de wedstrijden op liet gem. sportter rein, terwijl ook nog aan "het houden van een athletiekwedstrijd wordt ge- Sacht. Ingez. Med. Een zeer amusant, voorval heeft Dinsdagavond in het Centraalstation te Amsterdam afgespeeld. Mevrouw M. de echtgenoote van den stationschef, hoorde omstreeks 10 uur een verdacht gemorrel aan de deur. Toen zij naar de deur ging, bemerkte zij, dat de kruk zacht heen en weer newoog. Daar zij begreep, dat er inorekers aan het werk waren, Degaf zij zich langs een anderen uitgang naai de woning van den concierge. Beide woningen zijn gelegen aan een zeer lan gen corridor, die zich op de eerste verdieping van het Oosten naar het Wes ten uitstrekt. Langs het station begaf mevrouw M. zich naai' de conciërge woning en nelde daar aan. De concierge zelf kon niet helpen, daar hij ziek te bed lag, doch diens echtgenoote knapte het zaakje op. En wel op zoo'n slimme manier, als slechts in fantastische de- tectieve-verhalen voorkomt, zegt de „Tel." De vrouw ging namelijk den corridor in en vond daar den verdachten man. Zij vroeg wat hij daar deed, waarop hij antwoordde, dat hij op de W. C. in slaap gevallen was en nu het gebouw niet meer kon verlaten. De concierge- vrouw deed, alsof zij medelijden met den man had en zeide, dat zij niet wilde dat hij al die trappen zou afloopen. De inbreker, die eenigszins bejaard was dacht, dat hij het spel reeds gewonnen had, en ging gretig in op het voorstel der vrouw om met de lift omlaag te gaan. Hij stapte in. de deur werd ge sloten en de lift zakte. Doch halver wege schakelde de slimme vrouw den stroom uit, zoodat de dader veilig en wel tusschen hemel en aarde opgebor gen was. Haai- dochter ging daarna de politie halen en toen de lift parterre was aangekomen, stonden eenige politie agenten op den inbreker te wacnten. Hij werd later overgebracht naar het bureau Warmoesstraat en bleek een volledige collectie inbrekerswerktuigen en loopers bij zich te hebben. De ongeluksvogel was pas in Januari uit Scheveningen ontslagen, waar hij vijf jaar had opge knapt. Te Sirnpelveld geraakte de 18-jarige L. B. uit Sirnpelveld onder een auto en werd bijna onmiddellijk gedood. Een Reuter-bericht meldt uit Lon- den: Koningin Wilhelmina heeft uiting ge geven aan haar erkentelijkheid voor de diensten, in Nov. 1927 bewezen door En- gelsche reddingsbooten aan het Neder- landsche tankschip „Georgia", door het aanbieden van gouden en zilveren hor loges met inscriptie aan de bootslieden en een aantal leden der bemanningen van de reddingsbooten „Great Your- mouth", „Gorleston", „Southwold" en „Cromer" De Nederlandsche vice-consul te Great-Yarmouth zal de horloges uitrei ken. De rechter van de Oid Baileiv te Londen heeft een 23-jarig arbeider, die zich had schuldig gemaakt aan diefstal met geweldpleging ten opzichte van een lö-jarig meise, veroordeeld tol vijftien slagen met de „cat (karwats). Dit was volgens den rechter het eenige middel om soortgelijke misdrijven uit te roeien. Met een 19-jarigen medeplichtige had hij het meisje, een leermeisje op een atelier, 's avonds toen zij naar huis ging, op den openbaren weg aangerand: om zich te verweren, had het meisje hem gebeten. Hij had haar naar een nabu rige heek willen slepen, doch zij wist zich te bevrijden en holde naar huis. ij de worsteling liet zij haar handt as eh- jc allen, dat de onverlaten zich toe eigenden cn dat een manicure-stel, een 1 mg. een stuk van sixpence en andere voorwerpen bevatte. DE BRAND "TEMAASSLUIS. richt, bedraagt twintig procent van het verzekerde bedrag, dat is f 3.500.000. LONDENSCHE BRIEVEN. Van onzen Londenschen Correspondent. Naar de verkiezingen. Baldwin's ver- geefsch pogen de campagne waardig te houden. Londen, 26 April 1929. Mr. Baldwin doet zijn best de waar digheid op te houden van de Algemeene Verkiezingen en van den verkiezingsdag, aan welker vooravond wij ons bevinden en die voor mij bij uitzondering eens aanleiding zijn voor een half-politieken brief. In een radio-speech (genoeg poli tiek dispuut golft nu onze vredige woon kamers binnen) heeft de Premier be zwaar gemaakt tegen het idee dat de Algemeene Verkiezingen „een lolletje" zouden zijn, een luidruchtig en carnava- listisch volksfeest. Hij achtte zulk een opvatting niet in overeenstemming met het groote gewicht en den ernst van de gebeurtenis. En als om hem te dwarsboomen heeft de krantenkoning Lord Rothermere in zijn voornaamste blad, dat tevens het meest gelezen blad van Brittannië is, thans een prijsvraag uitgeschreven op den uitslag der verkiezingen. Dat is ge schied op de gebruikelijke luidruchtige wijze en met een niet onaanzienlijk ka pitaal (6000 pd. st.) als prijs. De ander half millioen trouwe lezers van het blad (misschien zijn het er al meer; het is moeilijk den tel bij te houden) behoeven slechts te schatten hoeveel Conservatie ven, hoeveel Liberalen, hoeveel Socialis ten en Communisten en hoeveel Onaf- hankelijken als Parlementsleden uit de verkiezingen te voorschijn zullen komen. De geregistreerde lezer van het blad, die het dichtst den uitslag benadert, of er bovenoaris, krijgt 5000 pd. st., indien hij alleen de Daily Mail leest, en 6000 indien hij ook geabonneerd is op Lord Rother- mere's Zondagsblad, de Sunday Dispatch. Zaken zijn voor den Lord zaken. En hoe wel hij in ontevredenheid over Baldwin de politieke zaak van „the happy war rior" (Lloyd George) steunt met zijn machtige persorganen, verliest hij het be lang van zijn populaire bladen niet uit het oog en schenkt hij aandacht en plaatsruimte aan een onderneming die niet in de eerste plaats ten doel heeft stemmen, maar er wel in de eerste plaats ten doel heeft lezers te winnen. Want hij kent zijn Pappenheimers. Hij beseft dat vele menschen, die geen „geregis treerde lezers" van de Daily Mail zijn, of van de Sunday Dispatch, gretig tot dezen staat zullen overgaan, met het lok aas voor hun oogen (hoe ver en hoe klaarblijkelijk onbereikbaar ook) van 6000 pd, st. of „six pounds a week for life". Deze wedstrijd is uiteraard een kans spel. Zelfs indien men met de beste ken nis van den politieken toestand in het land gewapend is, moet de grilligheid van de stemuitbrengers en de onzeker heid, die schuilt in vijf millioen nieuwe kiezeressen, de schranderste berekenin gen en de redelijkste overwegingen in de war sturen. Zoo heeft Lord Rothermere de klad gebracht in het door Baldwin zoo vurig verlangde waardige karakter van de ver kiezingen. Hij heeft er een machtige lo terij aan verbonden met een geregis treerd lezerschap der genoemde bladen als lot (waarvan de kosten de deelne mers niet arm zullen maken) en met zes duizend ponden sterling als prijs, die den gelukkigen winner tenminste tot „klein renteniertje" zullen bevorderen. Maar ook afgescheiden van Lord Ro- thermere's zakelijk streven, dat zich in dit geval uit in een loterij op de verkie zingen, moet het den bedaarden opmer ker moeilijk zijn decorum te zien in de zen verwoeden strijd om de stemmen van het volk. De woordvoerders der drie voornaamste partijen schrijven elkaar wederkeerig onoprechtheid toe in hun uitlatingen; en zij doen het vaak op hef tige wijze. Dat op zichzelf is al weinig verheffend. Het is als een kermis, waar voor de tenten luid gerucht wordt ge maakt en waar de lokkers om strijd uit schreeuwen dat de attracties van hun tent niet kunnen worden overtroffen. Baldwin, die noch van knaleffecten noch van bloemrijke en flamboyante taal houdt en die als een rustig en eerwaardig apostel van de conservatieve zaak zou willen verschijnen, wordt meegetrokken met den tijdgeest en wordt film-prater of pratend filmartiest. Vroeger kwamen in de dorpen de ker miswagens en stichtten er levendigheid en verwachting. Deze taak is nu overge nomen door de filmwagens, dicht be drukt met sterke politieke leuzen. En ze stellen zich op de „greens", bij de dorpspompen of voor het raadhuis of op een weide in de omgeving en geven een vertooning van den premier, gesticulee- rend, glimlachend, ernstig kijkend, de pijp als zijn onafscheidelijk attribuut in de hand, en predikend de zegeningen van conservatief landsbestuur. En zoo doet „Labour" en zoo doen de Liberalen, op dezelfde of op eenigszins andere wijze. Dat is niet in overeenstemming met 't gewichtig karakter dat Baldwin terecht aan deze verkiezingen geeft. Hij heeft gelijk wanneer hij zegt dat de uitslag niet alleen van belang is voor Britannië en het Britsche Rijk, maar voor de geheele wereld. Ik mag de politieke geloofsbe lijdenissen der drie partijen als bekend veronderstellen. Maar. eenige treffende punten verdienen nochtans nadere uit eenzetting. De Libéralen hebben de werkloosheid verheven tot de alles be- heerschende verkiezingskwestie. Bald win en de zijnen gelooven niet dat de werkloosheid kan worden overwonnen op andere wijze dan door bevordering van nieuwen nijverheidsbloei. Zij willen het kwaad indirect aantasten door aan de bedrijven het leven gemakkelijker te maken, deze in staat te stellen goedkoo- per te produceeren door belastingonthef fing en aldus gelegenheid te openen voor verhooging van omzet, waarvoor meer werkkrachten noodig zijn. Een tweede maatregel der Conservatieven is de „safeguarding" (bescherming tegen bui- tenlandsche mededinging) van een aantal industrieën, die daartoe aan zekere voor waarden moeten voldoen. De Libera len verklaren met klem dat de Conser vatieven al vier jaar lang hebben voor speld dat de nijverheid, dank zij hun maatregelen, nieuw leven begon te krij gen; en de Liberalen stellen vast dat de voorspelling nimmer is uitgekomen en dat alle toezeggingen en verklaringen der Conservatieven slechts de beteeke- nis hebben dat ze het land met een kluitje in het riet sturen. De Liberalen willen daarom met kracht en direct den strijd tegen werkloosheid aanbinden en belooven dat zij, indien men hun de kans geeft, er binnen korten tijd terdege mee zullen hebben afgerekend. Zij zeggen dat er geen fut in deze regeling zit en dat het land een regeering met fut noodig heeft in dezen tijd, die een noodtijd moet worden geacht, niet ongelijk aan dien van den oorlog, alleen wat minder hevig. „Labour" ziet overeenkomstig zijn beginselen slechts heil in staatsbeheer van de voornaamste bedrijven. Op internationaal gebied wordt Bald win's regeering door haar tegenstanders voora 1 verweten dat zij overdreven vriendschap onderhoudt met Frankrijk ten koste van toenadering tot de Ver eenigde Staten. Deze bewering klinkt nochtans waar. En indien de kiezers zich veel gelegen lieten liggen aan den inter nationalen toestand (hetgeen onbegrijpe lijkerwijs niet het geval schijnt te zijn en in elk geval vroeger nooit het geval is geweest) zou de tegenpartij uit dezen toestand ongetwijfed goede verkiezings- munt kunnen slaan. De vriendschap met Frankrijk gaat, dat spreekt vanzelf, ook ten koste van Duitschland, hetgeen in strijd is met den eens zoo hoog geroem- den „geest van Locarno", die in theorie en bij contract nog even triomfantelijk behoort te heerschen als in den beginne. Dat dit niet zoo,is, betreuren velen hier in hooge mate en zij schrijven het feit toe aan een der opwekkers van dezen „geest", Sir Austen Chamberlain. Erger is dat gedurende deze regeering zich een gevaarlijk meeningsverschil over vloot- sterkte heeft ontwikkeld tusschen de twee reuzen Brittannië en de Vereenig de Staten. De Oppositie stelt dat voor als iets ongehoords en onmogelijks en wil dat Brittannië in zijn vlootbewapening niet de minste rekening zal houden met een zee-oorlog tegen „de neven" aan den anderen kant van den Atlantischen Oceaan, waarvan de„onmogelijkheid" dient te worden aanvaard en gepropa geerd. Helaas is niet te verwachten dat deze belangrijke zaken op interna tionaal gebied „plannen van belang zul len worden in het politieke podium, waar overigens misschien vele politici met ernstige overtuigingen en vol goe den wil staan te oreeren maar waar nochtans de atmosfeer te zeer naar pro paganda riekt om het ernstig te kunnen nemen. BURGERLIJKE STAND, M i.d delburg. Van 1 tot 3 Mei. Bevallen. C. de Wijze geb. de Koster z. A. van Kleven geb. van Voren d. Ondertrouwd: G. P. Jongepier 23 j. en M. A. Bos 25 j. C. Sinlce 30 j. en A. van der Reest 30 j. B. van Luijk 33 j. en E. J. Maartense 28 j. C. G. Vermeide 43 j. en E. J. Bostelaar 43 j. Overleden: C. P. Koster 72 j. geh. met J. Sturm. G. M. Janse 46 j. ongeh,. dochter. V1 i s s i n g e n. Van 25 April tot 2 Mei. Ondertrouwd: V. Normann 25 j. en J. S. A. Lagendijk 31 j. E. Tl. Berkhuysen 26 j. en J. Vader 22 j. I. M. de Waal 24j j. en C. P. Begthel 24 j. J. T. Visser 24 j. en C. M. van de Grijp 23 j. J. A. Bevers 25 j. en S. A. Tielrooy 23 j. Wl. P. Kokelaar 22 j. en D. Olijslager 19 j. J. de Klerk 30 j. en L. van Oosten 24 j. Getrouwd: P. G. Kamermans '27 j. en A. Verhagen 25 j. F. Buijs 22 j. en J. Cremers 29 j. Bevallen: E. J. C. Willemse geb. Bij- leveld d. L. Meijers geb. Theune z. C. L. Cloet geb. Loones z. E. Schmucker geb. Neschk z. J. Volkers geb. van Keu len z. J. J. Weug geb. Schot d. F. Pop- pe geb. Dekker z. C. Wiersinga geb. de Niet z. A. C. W|ijtenburg geb. Belkwt d A. M. Boogaard geb. Aarssen z., (levenl.) Overleden: Wi. Legué j.d. 84 j. H. de Koek vrouw van J. P. Meërtens 65 j. A. van Steveninck man van T. West- strate 73 j. A. Th. Volk man van P. van der Hof 82 j. M. M. Schippers vrouw van M. Samuelse 66 j. W3. C. de Kam vrouw van P. G. Laernoes 47 j. O. en W. Souburg. Van. 25. April tót 2 Mei. Ondertrouwd.. J. A. van de VSjveT 21 j. en J. T. M. Nootenboom21 j. W). Joosse 25 j. én J. Cornelisscn 23 j. P. Baljeu 20 j. en \V. Pouwer 24 j. A. F. Walraven 26 j. en f. Jobse 23 j. L. Suurmond 35 j. en A. M. E. Kan 51 j. A. J. Sanderse 21 j. en A. J. Goedhart ^4 j. Getrouwd: C. de Rjjckë j.m. 23 j. en L. S. Janse 20 j. Bevallen: J. Goedhart geb. Bassie d. AT Daniëlse geb. Simonse z. Koudekerk e. Van 16 tot en met 30 April. Onder trouwd: P. Tlollebrandse j.m. 26 j. en S. P. Roelse j.d. 22 j. P. Abrahamse j.m. 25 j. en S. van Maldegem jd. 23 j. Getrouwd: P. de Waal j.m. 29 j. en A. M. Jobse j.d. 23 j. P. Brasser vvedr. 27 j. en P. de Lange j.d. 27 j. J. Koppejan im. 25 j. en J. Dellebeks j.d. 27 j. E. ,T. lioness jm. 40 j. en J. F. Roels'e jd. 25 j. Bevallen: T. Geldof geb. van Keulen z. S. Reijnierse geb. Aarnoutse z. M. Schout geb. Melse d. N. Reijnierse geb. Besuijen z. Overleden: P. Meijers 90 j. wede. C. Harthoorn. C. de Buck- 90 j. wede. J. de Witte. M. M. Schippers 66 j. gehuwd met M. Samuelse. A. Steveninck 73 j. gehuwd met T. Weststrate. St. Laurens. Gedurende April. Ondertrouwd J. Koole, weduwnaar 30 j. en J. Blok j.d. 20 jr. N. Mesu j.m. 24 jr. en D. A. Sturm j.d. 22 jr. J. Passenier j.m. 22 jr. en W. P. Marinissen jd. 24 jr. Getrouwd: J. Koole 30 jr. en J. Blok 20 iaar. Bevallen: P. J. Boone geb. Midavaine dochter. Overleden C. de Bree z. 10 dagen. Zoutelande. Gedurende April. Getrouwd. F. de Wolf i.m. 22 j. en Ei. Stroo j.d. 23 j. E Pleijte j.m. 26 j. en M. Lievense j.d. 21 jaar. Bevallen: P. Mesie geb. Ovaa d. \V'. Verhage geb. Machiëlse z. Overleden: A. Adriaanse 88 j. wed. v. A. Jobse. Tv. Adriaanse "59 j. echtgenoot van M. Bakker. Goes. Getrouwd: A. c. van der Peijl, 22 .j én V. Gunst, 24 j.; H. C. de Leeuw, 29 j. en M. J. de Graaff, 20 j.; C, van El- teren, 33 j., en A. J. Rejack, 36 j. Bevallen: N. S. van Melle, geb. "La- main, z. Z i e r i k zee. Van 23 tot 30 April. Getrouwd. C. A. Bakker 30 j. j.m. en J. M. Hage 21 j. j.d. J. Saaman 20 j. j.m. en M. A. de. Graaf 19 j. j.d. Bevallen: M. Kik geb. Meijer d. LET ORANJE BAHO Weiger namaak en let er op dat op elke tablet het woord „BAYER" staat. Prijs75cts (Ingez. Med.) BEVOLKING. Gedurende de tweede helft van de ■maand April zijn in de gemeente MIDDELBURG Ingekom en: *8. Douma, verpleegster. Utrecht Noordplein M 292; M. van der Slikke, Bakker, Amsterdam, Langeviele K 221; P. J. Cuppen, bedrijfsleider, Cuijk, L. Gortstraat K 32; 'E. J. Scheermeijer, schipper, St. Annaland, L. Geere IC 242; L P. Goo,d winkelier, Koudekerke, L. Burg B 22; J. S. van Eenennaam, ver pleegster, Utrecht, Veersche singel 'TT 197; A. Kleinepier, dienstbode, Rotter dam, Groenmarkt C 86; J. C. Peeman, zonder, Aaismeer, SI. Pieterstr. "F 42: ï>a. A. Voost, dienstbode, Groede, L. Singelstraat N 179; E. Kei'khove, veld- arbeider, Oostkapelle, L. Geere K 247; J. F. v. Hoepen, metaaldraaier, Vlissin- gen, Vlissstr. IC 65; J. J. van den Berge, bakkerskn., W7issenkerke, Seisstraat Q 17; C. Wit, inspecteur L.O., Nijmegen, L. Singelstr. N 174; G. Verheijke, huis houdster, Ellewoutsdijk, Spanjaardstr. F 74; A. Faasse, bakkersk. Soimmelsdijk, L. Delft I 28; M. Meijers, koopman, 'Arne- imuiden, Seisplein M 1; M. J. de Rijk, winKeicnel Vlissingen, Emmastr.; H. F. Arnoiöus, ^ergeanf R.M., O. en W. Sou burg, Bree E 132; P. Vnjenhoek, ver pleegster, Rotterdam, Noordplein M 292; A. Mi v. d. Velden, idem, Amsterdam, Noordplein M 292; jacs. Callenfels, luit. t See, Batavia, Dwarskade G 107; C. Stouthamer, dienstbode, Eijgelshoven, h, Sibgels.tr. N 174; A. Mijnheer, fabrieks arbeider, O, en W, Souburg, Julianastr. W' 9; J. J. Pot, administrateur, Vlis singen, Nieuwstr. ,G 212; J. Stins, kwar tiermeester K.M., Vlissingen, Zuidsingel E 4,0b; C. Papegaaïj, banketbakker, Vlis singen. L. Eurgt B: 8; Antha. Verhagen, Vlissingen, ïrnrnkkade H 59; M\ Schot mans, Menaldumadeel, Bogardstr. D 19; A. Maas, koopman, N. en St. Joosland, Vliss. sti\ I 160; J. P. Philipsse, korp. ■seiner IC.M., N. O. Indië, St. Janstr I 56; M. E. de Back, Oostburg, Heeren- bStraat fl 145. Vertrokken: Jacs. Broer se, zonder van Markt I 14 naar Koudekerke, Nieuwe Vliss. weg E 132. J. W. Aarnoutse, dienstb., L. Burg C 86, Eindhoven, Lijsterlaan 28. M, E. Schot geb. Neufeglise zonder, St. Pieler- straat A 77, Den Helder, Anjelierstraat 33. H. de Koning', Bastion N 72, Vlis singen, Glacistr. 10. M. J. de Haan, zon der, Rott. kade O 239, Amsterdam, Hob- bekade 60. J. ICoppejans, fabrieksarb. Oude ICerkstr. B 93, Arnemuiden, West- dijkstr. A. A. v. Uemerf, horlogemaker, Gravenstraat I 285, Rotterdam, Gerrit Jan Mulderstraat 34 C. A. Rohn, zon der Gravenstraat I 285. Rotterdam, Ger rit Jan Mulderstr. 34. Ms. Sanderse, melkslijter, Sclioorsteenvegerssingel Q 92 Koudekerke, Kouaekerksche weg D 29. M. Coppoolse, zonder Domb. Schuitvlot G 206, Biggekerke A 36. C. ITack, zonder Blindenhoek C 50, Koudekerke, 't Zand D 192. W. F. Boisboom, timmerman, a. b. Woonschip Zuid-Beveland, Rotlerdam Lusthofstr 93D. A. W. Papegaay, banket bakker, L. Burgt B 8, Koudekerke D 56g. Wed. W. M. v. d. Plank geb. Franke, Zuidsingel E 40d. Vlissingen, Scheldestr. 47. J. Mortier, IJzerliande- laar, L. Delft A 82, Zalk. B. Mars, ver pleegster, Noordplein M 292, 's Graven- hage, Westeinde 515. M. A. Schouten, ontvanger registratie, Rott. kade O 227, Dordrecht Reeweg 141. J. W'. Middel burg, procuratiehouder, Markt C 9, Oost kapelle, Huize „Duinbeek". D. de Vries, zonder, Rouaansche kade, Voorburg, Laan van Leeuwenstein. Wed. J. W. H. Grims, Heerengracht M 283, Veerc, Corns, de Kraker, suikerbakker, Domb. Schuitvlot Q 210, Oostkapelle 86. KOUDEKERKE. Ingekomen: J. C. van Wijk met gezin, .D' 29b uit 's-Gravenhage; J. Broerse met gezin, E 132, Middelburg; mej. E. Maljaars C 41, Aagtekerke; M. Sanderse met gezin, D 29, .Middelburg; A. '\V. Papegaaij met gezin És 56». Middelburg; mej. "L. Dinge- manse, 13 56g, Middelburg; J. M. H. Mar tens, E 165, Weert; M. Joziasse met ge zin, C 8, Kloetinge. Vertrokken: Mej. L. Vos ,geb. Kodde Met gezin, E. 128 naar Waalre; mej. J. M. C. H. Mar tens, E 163, Assendelft; 'mej. A. M. Job se, "E 55, Ierseke; L. P. Good, met ge zin, E 162, Middelburg; "mej. J. F. Roel se, A 193, Plymouth; mej. P. de Lange, B 216, Vrouwepoldermej. A. Blaas, E 142, Nieuwveen; A. Dellebeke mét ge zin, A 204, O. en "W. Souburg; C. Maas, B 156, Eindhoven. Gedurende de maand April zijn te ST. LAURENS Ingekomen: C. Marinissen ,land, B 116 uit "Naald wijk; J. Antheunisse en gezin, meubel maker, Middelburg. Vertrokken: J. Cle Gelleke en gezin z.b., B 3, naar Groede; S. Abrahamse, onderwijzer, B 94, Almkerk; W. P. Marinissen, leerl. verpleegster B 116, Poortugal; J. Roose, bankwerker, B 11, Eindhoven; W. C. van Dijke, z.b., B 15, Breskens; "E. van rSlooten, dienstbode, A 36, N. en St. Joosland. Burgemeester en Wethouders van"Mid delburg brengen ter openbare kennis: dat de opgave, bedoeld in art. 31 van de Drankwet, ter gemeente-secre tarie (bovenverdieping) voor een ieder ter inzage is nédergelegd en tegen beta ling der kosten algemeen verkrijgbaar is gesteld. Middelburg, den 30 April 1299. Burgemeester en Wethouders van P. DUMON TAK, Voorzitter. M. VAN DER VEUR, Secretaris. Mei. 10 Middelburg, Damesconfectie, Ittmann. 11 Veere, Huis met tuin, v. d. Harst. 15 Middelburg, Inboedels, Notarishuis. 15 [Souburg, Bouwland, Loeff. 15 [Souburg, Huis, 'v. d. Harst. 16 Middelburg, Huizen, Blaupot ten Gate. 16 [Middelburg, Huizen, Hioolen. 17 Veere, Huis en Inboedel, Blaupot ten Cate. 31 Middelburg, Hofsteedje, v. d. Harst,

Middelburgsche Courant | 1929 | | pagina 7