7 PL Verkeerswezen, Post en Telegrafie SPORT Verschillende Berichten BUITENLAND INGEZONDEN STUKKEN f 865,84 en het onverdeeld saldo A. Po. f71,27, samen f937,11. Op de nieuwe rekening wordt f76.68 overgebracht. In de vacature ontstaan door het over lijden van den heer mr. J. A. Fokker, werd voorzien door benoeming van den heer mr. G. J. Sprenger, agent van de Nederl. Bank alhier. Vrachtauto diensten. De Nederl. Vereeniging voor Lokaal- spoor- en tramwegen heeft tot den Mi nister van Waterstaat het verzoek gericht in het belang van de vervoers-econonvie het openbare vrachtauto-goederenvervoer wettelijk te regelen en voor de uit oefening van een zoodanig bedrijf een concessie verplicht te stellen, wegens de schade, die de lokaalspoor- en tram wegen van de schade, die de vrachtauto diensten ondervinden. Indische Stoomvaartlijnen Tosari, 9 van Batavia, 1. v. Londen te Rotterdam. Tabanan, 8 van Padang, Batavia n. Rotterdam. Tambora, p. 9 3 u. Finisterre en wordt 12, 9 u. van Batavia te Rotter dam verwacht. Grotius, p. 8 Perim, Amsterdam naar Batavia. iMoena, 8 te Genua, A'dam n. Batavia. iMadioen, 8, 18 u. v. Marseille, Ba tavia naar Rotterdam. Enggano, 8 van Colombo, Batavia a Amsterdam. Tambora, 12, 9 u. v. Batavia te Rot terdam verwacht. Salaoangka, 9, 1404 mijl van IJmuiden, Batavia naar Amsterdam. lapanoeli, 9 van Port Said, Bremen naar Java. Ternate, 9 van Port Said, Rotterdam naar Batavia. Chr. Hnygens, 9 te Port Said, Am sterdam naar Batavia. Deli 9 n.m. van Rotterdam naar Batavia via Antwerpen. Madoera,, 9 van Lissabon, Amsterdam naar Java. Marken,, 9 n.m. te Rotterdam van Ba tavia. Prins der Nederlanden 9 te Sabang, Amsterdam naar Batavia. Patria 9 van Tanger, Rotterdam naar Batavia. Rondo, 9 van Port Said, Batavia naar Amsterdam. Gorontalo 9 v.m. te Rotterdam van Batavia. Generaal van der Heyden ,p. 9 Pe rim, Amsterdam naar Batavia Joh an de Witt, 9 van Amsterdam, naar Batavia Karimata, 6 te Penang, van A'dam. Kertosono, 7 le Malcallah, R'dam n Batavia. Stoomvaartlijnen op Noord-Amerika. Lochkatrine 5 te Los Angeles, Pacific- kust n. R'dam. Meiss'onier 8 te Colon, R'dam n. de Pacifickust. Maasdam 8 v. Havana, R'dam n. New- Orleans. Drechtdijk p. 8 Fastnet, Pacifickust n. Rotterdam. Rijndam 9 le R'dam v. New-York. Rotterdam 9 17 u. v. Boulogne n. Rot terdam, 10, 1 u. voorgaats van den Nieu wen Waterweg verwacht. Leerdam, 9 n.m. v. Bilbao, R'dam n. New-Orleans. Spaarndam 9 te R'daui v. Tampico. Glamorganshire 8 te Londen, Antwer pen n. de Pacifickust. Blommersdijik 8 v. New York n. R'dam. Binnendijk 8 ie Baltimore v. R'dam. Beemsterdijk p. 9 Lizard, Boston n. Rotterdam. "De competitie om het hockey kampioenschap van Nederland begint Zondag a.s. met den wedstrijd tusschen Deventer I, kampioen van het Oosten en Amsterdam, kampioen van het Westen De wedstrijd heeft plaats te Deventer. Bij den zwemwedstrijd op Hono- loeloe o|ver 400 m. vrije slag sloeg de Amerikaan Crabbe Arne Borg in 5 min. 2 zes tiende sec. Borg's lijd was 5 min. 7 sec. Vrijdag j.l. had de weduwe van G wonende Heimolen te Bergen op Zoom het ongeluk, dat haar kleeren vlam vat ten. Hierdoor bekwam zij over het ge heele lichaam hevige brandwonden. In middels is de vrouw, na hevige pijnen, overleden. De Bossche recherche heeft drie meisjes van 8 en 12 jaar uit Amsterdam aangehouden, die per trein naar Den Bosch waren gekomen en in een hotel logeerden, voorgevende dat hun vader die in Den Bosch een betrekking zou hebben gekregen, den volgenden dag zou komen. Van het verhaal bleek niets waar. De avonturiersters zijn op transport gesteld naar Amsterdam om aan hun ouders te worden teruggeven. Dinsdagmiddag brak brand uit in het woonhuis van den Schoenfabrikant A. T. te Dongen. Het met een rieteim dak bedekte huis stond in een korten tijd in volle vlam. Door den krachtigen wind sloegen de vonken over op de achterstaande leerlooierij en op een aan de overzijde staande schuur. De brandweer uit Tilburg was om 4 uur het blusschingswerk meester. Van het woonhuis, de boerderij en de schuur kon niets worden behouden. De oorzaak van den brand is onbekend. Ver zekering dekt de schade. Een motor met zijspan, bestuurd door J. v. d. R., uit Den Hagg, is Zon dagmiddag tegen een boom aan den straatweg onder Oegstgeest gereden. De bestuurder, zijn zevenjarig zoontje en zijn zuster kwamen met den schrik vrij. De vrouw van v. d. R. kreeg echter een hersenschudding en een ernstige schedel breuk. Bij het uitgaan der bewaarschool op den Westduinweg te 's-Gravenhage is_ gistermiddag een zesjarig jongetje, wo nende in de Egmon-tstraat, door een aii'to overreden. Het knaapje werd zwaar ge- Vond en beeft vermoedelijk een schedel fractuur bekomen. Een 68-jarige meubelmaker te Lei den kwam op straat te vallen, waardoor hij1 ernstig' aan het hoofd werd gewond. In het Acad. Ziekenhuis is de man over leden. Dinsdagmiddag geraakte een 12- jarige jongen, toen hij op de Ruy ter kade te Amsterdam wilde olversteken, onder een voorbijrijdende vrachtauto, die hij niet gezien had, daar hij eerst om een stilstaanden wagen heen, had moeten loo- pen. Omstanders namen hem op en droe gen hem een café binnen. Enkele oogen- blikken later overleed hij. De 3-jarige P. N, te Amsterdam was Zaterdagmiddag in de huiskamer zijner ouders met de poes aan het spe len. Daar liep het ventje tegen de thee tafel op en kreeg een pot met kokende thee over zich heen. Eenige uren later' is hij aan zijn brandwonden overleden. De heer B. wonende in de Cuyp- straat te Amsterdam liep op hel Jacob Campenplein met zijn 2-jarig zoontje, toen het kindje plotseling door een auto werd aangereden en meegesleurd. Deer lijk verwond werd de arme kleine opge nomen en naar het ziekenhuis gebracht. Bij aankomst aldaar bleek het kind ech ter* reeds te zijn overleden. Te Amersfoort is zekere G. v. D. in zijn logement in dronkenschap van de trap gevallen en aan de gevolgen over leden. Op het z.g. Middelste Zand achter de Posbank te Rheden, ontstond Maan dag een heidebrand, die zich weldra o(ver een oppervlakte van ongeveer een* H.A. uitbreidde. Het gelukte de politie, met moeite, het vuur te bedwingen. Ook een aantal opslagdennen zijn verbrand. Bij Darmstadt is Zondagavond een auto op een overweg door een trein ge grepen en verpletterd. Van de 5 inzitten den waren twee dadelijk dood, de an dere drie zwaar gewond. Ook zij zijn inmiddels overleden. Te Lyon hadden twee arbeiders gewed om twaalf uur des middags bij het slaan van de klok bij eiken klok slag een glas brandewijn leeg te drin ken. Eén van Deiden had met den waard afgesproken hem inplaats van brande wijn water in te schenken eti onder vond aus geen schade van de wedden schap. De ander is in hopeloozen toe stand naar een ziekenhuis overgebracht Te Los Angelos is een man gear resteerd onder beschuldiging van meer dan 100 diefstallen le hebben gepleegd. Hij zocht zijn slachtofffers voornamelijk onder de filmsterren, o.a. Jackie Coogan en Jack Pickford, die voor een waarde van 80.000 dollar aan kostbaarheden ver loren. Te Rolde is de broedcentrale van het Amerikaansch Hoenderpark in den nacht van Zaterdag op Zondag j.l. in'vlammen opgegaan. Twee machines, welke met een totaal van 12.000 eieren gevuld waren gingen verloren, en een 120-tal kippen op een bovenverdieping gehuisvest, kwa men eveneens in de vlammen om. Ver zekering dekt directe schade. het beste middel bij >AtER)/ kaksnhaie aandoeningen vart\J JJ de ademhalings werktuigen - is een föcvyeh "product Bij apothekers en drogisten verkrijgbaar (Ingez. Med.) HAMMEN EN OUDROEST TE KOOiP! De Hammen-markt en de Oudroest- markt, die elk jaar in dezen tijd te zamen op 'den boulevard bij de place de la Bastille gehouden worden, bieden vol strekt geen schouwspel, dat snobs of mondaine Parijzenaars aantrekt. De ele gante Parijzenaars voelen er niets voor •om hun delicate reuk-organen de marte lingen te doen ondergaan van scherpe knoflook-lucht en de luchtjes van een dichte volks-menigte. En wat de snobs betreft, die zouden niet graag te bekennen .hebben, dat ze de zeldzame antiquiteit, die hun salon siert of hun plaat-portefeuille, zijn gaan zoeken op die enorme „vlooienmarkt" (zooals in Parijs zoo'n rommelmarkt ge noemd wordt) inplaats van die aange kocht te hebben bij den mode-antiquair van de Champs Elyzées. Maar de Parijsche volksmenschen, die hun eischen al niet veel hooger stellen dan de volksmenschen van overal, die zijn ook dit jaar weer in massa's toe gestroomd, in grooler massa's zelfs nog dan in andere jaren, dank zij het prach tige weer van de heele markt-wteek', en die genoten! Met zichtbaar plezier kui erden ze langzaam en onafgebroken de lange, lange boulevards met kramen, ten ten en stalletjes af, en sneden méf wel behagen de geurtjes van knoflook, vleeschwaren op. Het schouwspel der Hammen-markt is vooral curieus doorhet aantal. Het is bijna ongeloofelijk zooveel varkens slachters als er in Parijs zijn, die de pro ducten van alle slagers-kunst uit alle projvinciën van Frankrijk vertegenwoor digen. Na de place de la Bastille komt er als korte inleiding eerst een soort ge mengde markt, waar vooral zich kooplui in kleeren en ondergoed geïnstalleerd hebben, die mede profijt willen trekken van die talrijke goed gehumeurde en goedaardige menigte. En dan komt het rijk der charcuie- ries, der spekslagersfvleeschwaren. Gerangschikt op twee, drie, vier rijen staan daar tenten, nietsdan grijze ten ten, waarin op de meest appetijtelijke wijze hammen en worsten, en nog eens hammen en worsten zijn tentoongesteld, benevens allerlei andere geconserveer de vleeschwaren. Eigenlijk zou dat schouwspel verschrik kelijk eentonig zijn, wanneer er niet voor iedere tent een min of meer robuste kerel stond, die op alle manieren waar over hij maar beschikt de aandacht van het publiek probeert le trekken: door geschreeuw, gebaren, grimassen, spron gen en grappen. Men moet wel aannemen, dat er voor fijnproevers een heel verschil van smaak is tusschen bijvoorbeeld een worst uit Bretagne en een worst uit Au(vergne, of dat die toch minstens 'ieder hun eigen heel apart aroma hebben, want voor elke tent slaat een heele groep men schen met de ernstigste gezichten van de wereld heel nadenkelijk de kleine stukjes te proeVen, die de bediende of de baas van het zaakje gratis aan de voorbijgangers uitdeelt. Je ziet het ze aan, dat ze de koopwaar werkelijk staan le besludeeren, met de grootste attentie. En dan gaan ze naar de volgende tent, om zich daar weer in hetzelfde geproef, dezelfde nauwkeurige vergelijkingen en dezelfde ernstige overdenkingen te ver diepen Veel van die proevers worden wer kelijk koopers, Maar 'dezelfde waar, die ze overal in Parijs in de spekslagerswin- kels kunnen krijgen, betalen ze hier duurder, en op den koop toe worden ze nog op h et gewicht bestolen ook. Dan wandelen ze weer verder Men kan toch moeilijk aannemen, dat al die wandelaars menschen van het ,vak zijn, dat al die proevers en koopers zelf spekslagers zijn. Och, wel neen, het zijn niet anders dan eenvoudig maar nieuwsgierige kijkers, gapers en slen teraars, die het varkens-slachtersvak al le mogelijke attentie en de hoogste aan moediging waardig keuren. Nadat we met de menigte langzaam langzaam langs een kilometer worsten en hammen gedrenteld hebben en zóó door drongen zijn geworden van knoflook lucht, dat we een week daarna er nog naar ruiken zullen, vrees ik; en onze ooren hebben laten doorschreeuwen door al het geroep, gekrijsch, gebrul en schet terend geschreeuw uit drie, vier rijen tenten tegelijk .dan zijn we eindelijk in de tweede afdeeling van de beroemde markt aangekomen, in de oud-roest en oude-rommel-afdeeling. Hier geen ge schreeuw meer, maar een bijna plech tige, ingetogen stilte. De kooplui van die tweedehandsch rommel zoowel als de koopers allemaal kijken ze met diep-ernstige gezichten. Als u in dat stalletje daar die hoop oude auto-banden ziet liggen, denk dan niet dadelijk, dat de eigenaar daaraan dan zeker wel een vertegenwoordiger jvan gummi-artikelen of van auto-be- noodigheden zijn zal. Want vlak daar naast of zelfs tusschen twee .slapets auto banden in, daar zult u een oude ka potte harmonica zien liggen naast 'n paar schoenen, die e,Veneens in de ca tegorie „oud-nieuw" thuis hooren. Een berg oude tijdschriften uit het laatst van de vorige eeuw liggen ook al in diezelfde tent goed zichtbaar uitgestald, naast een soort machine, die de hemel weet mis schien alleen waarvoor dient. De volgende tent geeft weer een héél andere combinatie te zien: een bundel verroeste tuinspaden en een schilderij, dat een bijeenkomst van dansende da mes en hoeren voorstelt in kleeding van omstreeks 1880, en heusch, de kunstenaar heeft het leven en de beweging in die figuren niet zoo slecht weergegejven! Al is het dan ook geen meesterwerk, do arme schilder, die het maakte, heeft toch zeker nooit kunnen denken, dat zijn werk eens in gezelschap van een hoop oude verroeste schoppen te koop zou worden aangeboden, naast een Wan kelend speeltafeltje, waar alle vernis van afgeschaafd is. Die ouderommel-markt heeft een heel ander soort publiek dan de hammen- markt. Dit publiek is veel meer geva rieerd; er zij daar zoowel huismoeders, die tegen lagen prijs hel een of ander keuken-gereedschap komen zoeken, als bescheiden antiquiteiten-liefhebbers op zoek naar een min of meer origineel of zeldzaam vaasje, pulletje, bordje. En dan dwaalt er natuurlijk ook dat bleeke, ma gere, angstige wezen rond, de maniac- verzamelaar zonder fortuin, die werke lijk lijdt onder het aanschouwen van zóóveel dingen, die hij dolgraag voor zijn collectie zou aankoopen, maar die te duur zijn en die hij zich dus (voor'goed zal moeten laten ontsnappen. Maar wannéér er al iets origineel^ of zeldzaams op die ouderommel-markt was, dan is dat den eersten den besten dag al verdwenen, omdat de zaakkundige koopers zoo gauw de markt geopend werd er als de kippen bij waren om de uitstallingen te doorsnuffelen en er toen reeds alles weggehaald hebben aan meubelen, bibelots, schilderijen en boe ken, wat maar eenige waarde hebben kon. En veel werkelijke „koopjes" zijn er behalve onder het echte oud-roest ook «elders niet te vinden. Vaak1 hooren we voor een gewoon min of meer nieuw voorwerp prijzen vragen véél hooger dan in de winkels, waar prècies diezelfde dingen verkocht worden. Zoo goed als op de hammenmarkt is ook op de oudijzer-markt hot principe: bocrcn-bedrog en speculeeren op de naï viteit en onwetendheid der koopers, die daar een buitenkansje komen zoeken. Het was opvallend, zooveel vreemde lingen, Eiigelsehen en Amerikanen voor al, er dit jaar op die markt rondliepen, snuffelend in de bibelots, ze besludee- rénd door een loupe, afdingend op Idie gevraagde prijzen. En dat soort clientèle juist is er de oorzaak van, dat de „anti quairs" van de markt vaak zoo arrogant brommerig en zelfs onhebbelijk zijn le gen den eenvoudigen Parijzen aar, die blijft slaan voor het een of andere voor werpje dat zijn aandacht trekt en be scheiden naar den prijs daarvan vraagt. De koopman kent zijn publiek, en weet voor wie hij zijn beste spulletjes bewa ren wil. Hij antwoordt den bescheiden Parijzenaar dus op een grauwende, ma nier, die een öogenblik later, wanneer er een Anglo-Saxischo klant verschijnt verandert in een glimlach als honing zoo zoet, maar tegelijkertijd verdubbelt hij zijn aan den Parijzenaar gevraagde prijs. Toch is de oudroest-markt amusant ge noeg om een bezoekje uit curiositeit te verdienen al zal de echte verzamelaar er dan ook steeds teleurgesteld vandaan komen. M. DE ROVANNO. Parijs, 29 Maart '29. (Ingez. Med. voor de verpleging der zieken als 't Gaslhuis weg is. Of staren ze zich. voor- loopig blind op dien plotselingen goud stroom'? Waarom de leden der kerk er niet in gekend ,wat ze zullen of moeten doen Het publiek mag in deze toch wel weten, wat er bij zoo'n ingrijpende kwes tie gebeurt. Dit was iets onvoorziens toen ze hun mandaat kregen. Zoolang niet bekend is, wat er voor hel gasthuis in de plaats komt, moet ieder in zijn hart tegen radicale ophef fing zijn. Voor de diakenen zal in het vervolg ook moeten gelden, wat thans Voor de regenten geldt: geien levering aan zich zelf, of geen leveranciier-diaken, en 'bo vendien de diakenen rechtstreeks geko zen door de lidmaten, en niet indirject zooals thans. Met dank voor "de plaatsing X Aardenburg, 8 April 1929. HET BURGER GAST- EN WEESHUIS TE AARDENRURG. Mijnheer de 'Redacteur. De opheffing en verdeeling der goa. deren van het Burger Gasthuis en Wees huis te Aardenburg. Wie betreurt die niet? De R.K-, niet on- en minvermogenden, om de eenvou dige redenen dat deze categorie perso nen het Gasthuis reeds ssedert tal van jaren boycotte. Hun aandeel in Be güe deren is dus welkom. Evenmin betreuren de gereformeerden de verdeeling of liever gezegd de ver deeling wordt door hun armbestuur be groet ,daar dit tot heden niets van 'de ge stichten trok en de vooraanstaanden de zer kerk tot nu (oe vele persoonlijke offers moesten brengen tot groei, bloei en onderhoud hunner groep en kerk. Hun niet \0(ti- en minvermogende kerkleden, evenals die der doopsgezinde en N. Herv. kerk, zoowel als alle on- en minvermo gende inwoners van Aardenburg en om streken, zullen de opheffing van filet gastliuis betreuren en er nadeel van on dervinden in verband met aangenamle verpleging bij bekende menschen, gemak kelijker en minder tijdroovend familie bezoek en dergelijke. Laat de verpleging niet zoo up to date zijn, slecht is ze toch< niet. Uit het request, dat door zeer velen Igeteekend is, blijkt dan ook wel, dat mén niet met de opheffing ingenomen is. Op een vergadering in ,,'t Hof van Hol land" op 19 Maart werd dit request besproken en werd hoofdzakelijk van A. R. en R. Kt zijde de opheffing verdedigd, want zeide de heer Catsman, „de vrede moest weder terugkeeren in Aarden burg". Zou hij zelf hieraan gelooven! Hoe naif toch. De armbesturen hebben dus vóór ge stemd, zij zullen de erfenis beheeren. Uit stekend, doch voor zè "beslisten zullen <ze toch wel reeds een plan gemaakt heb ben, wat ze met het geld zullen doen, KERKEN, OP VOOR DEN VREDE! Half April vangt de Commissie tot voorbereiding van de ontwapeningscon ferentie haar zittingen aan. Zal al dat werk langs de kerken moeten heen gaan Zullen de kerken nu weder de gelegenheid laten voorbijgaan om haar invloed te doen gelden Moeten zij het den aldaar vergaderden niet toeroepen, dat het met dien wedijlver in bewape ning uit moet zijn en dat in alle landen het aantal menschen toeneemt, dat geen oorlog' meer wil? Zullen de kerken nog langer luisteren naar de dwaze praat, dat zij alleen maar(?) het Evangelie heb ben te prediken en niet hebben mede te doen met „bewegingen" alsof het hartstochtelijk getuigenis legen het God- onleerend, beestachtig oorlogsbedrijf slechts een vredes-„beweging" ware, één 'van de vele en alsof het krachtig op komen voor de beginselen van het Evan gelie van Jezus Christus tegen alle oor logsvoorbereidingen in, niet tot de Evan gelieprediking behoorde Alsof tot de Evangelieprediking ook niet behoorde e.en vlammend protest tegen alles, wat daarmede in strijd was Alsof de keer zijde van het „zalig zijt gij 1" niet het „wee U!" ware. Het is daarom, dat de. Ned. Afd. v. d. Wereldbond der Kerken zich bij' dezen lol de Kerkeraden van alle Christelijke kerken in Nederland wendt met het dringend verzoek zoo spoedig mogelijk 'jaan dr. J. C. Wissing, Ned. Herv. Tred. te Vught, te willen 'melden, of zij als kerkeraden willen onderteekenen een adres, waarin de kerkeradeu de com missie met den meesten aandrang ver zoeken alles in het werk te stellen, dat de hoop van millioenen op een gunstig resultaat der besprekingen niet worde beschaamd en de kansen aanmerkelijk worden verminderd op gewapende con flicten, die in hun modernen vorm met alle Christelijk geloof en Christelijke naastenliefde spotten. HET BESTUUR. GEVONDEN VOORWERPEN Als zoodanig zijn aangegeven de na volgende voorwerpen, welke terug t© tve- komen zijn: a. Op hef Bureau van Politie- Di\erse Handschoenen en Sleutels, Port met inh., Bewijs lidmaatschap E. M. M. b. Bij particulieren: Rijwielpomp, Hoeksema, L. Burg C 109; gouden Vulpenhouder, A. de Klerk, N. Vliss. weg C 208; Padvinderskoppel, A. Minderhout, Vliss. str. K 44; zilv. Oor- schroef met parel, C. M. de Valk, Punt- poortstr. O 205a; doublé Armband, mr. P. C. Adriaans©, L. Delft H 15; Para— pluïe, H. A. Acda, Achtehsimgel Q 165; zakje met geld, A. Ilmer, Langeviele K 383; houten Hoepel, J. Breel, K. St. Pie- ters'traal F 29; snoer Gitten met slot, M. de Zeeuw, N. Vliss. weg E 146; Ta bakspijp, A. Wedts de Swart, Bastion N 65; r ol Verband, L. Outermans, Zus terstraat I 203; Belastin'gmerk, C. Jan- se, Spanjaardslr. E 89; Port met inh., G. Poortvliet, Seisweg R 146; Halsdoek J. Liplijn, Nieuwstraat G 206; gouden Broche, J. Roest, Eigenhpardstr. P 223; grijze Pet, W. Kogel, Segeer.ssingel V 46, Dam'esarmbandhorlogeKristaleijn, Havendijk T 22; korale Beursje, S. de Re ij, Volderijlaagte M 76a; Ontspanner fototoestel, Lenselink, Blindenhoek D1 65; Hondenzweep, J. de Roos, Jacob Cats- straat S 92'f; Collier, Cappon, L. Noord- straat C 23. Zwart Strikje, Jo Bostelaar, L Giststr. F 186; paar Handschoenen, Coppoolse, Veersch-e weg S 12; Collier, N. Flipse, Jacob Catsstr. S 123; Kinder hoedje, J. A. Ingelse, Bellinkstr. G 192. Inlichtingen aan het bureau van Po litie alleen tusschen 7—8 uur n.m. fles Zaterdags. Electr Drukkerij G. W. DEN BOER, Middëlburg. Rij dit A b voorl tóngen weel cent p Ad I per reffl omrani Ge' per re I n g gen van 1- cent. KI groot e aangeg ten ge uitbete Adv gen bt Bew Adv ons b opgen< TERD Bureat Post Wat* Nad klacht* spoor- was zij er de b e 1 a i hij zie waar een Breske zorgw. West 'het "V® vissch* halen men la iderzee echte Vea-dei het afr sche S waarv'! het in betrok en wil ten is ketas naai n deren rijksbij citeitst Ook van de Hij heer S hield weg o de ouc (Sloe Hans bloei Waleh De betera nabur* als do Diens alsof men zj dat in wij dal en cjuf pen izoudej met s door De senate den R ook oi land i komeq bron Belgis Kreek- minst^ beden b e t ka ring stand, heid drong bij Ha Op c Water; geantvt pJa«en

Middelburgsche Courant | 1929 | | pagina 6