Onze puzzles. KantongerechtteGoe* KERKNIEUWS Verschillende Berichten BUITENLAND BURGERLIJKE STAND. O. EN W. SOUBURG burg, wegens beleediging van J. F. de Uruijne le 'Vlissingen op 12 Jan- '29. Eisch en uitspraak f 10 of 10 d- A. K., 19 j., koopman, Krabbendijke, wegens diefstal van een geldsbedrag van f 150 toebelioorende aan J. ft. van Beun- den le Rilland Bath op 12 Dec. '28. Deze zaak werd uitgesteld om! nog een getuige te hooren. J. S., 36 jaar, rijwielhandelaar te Sas van Gent, wegens mishandeling van L. van Belleghejn te Sas van Gent op 1 Januari '29- Eisch en uitspraak f 20 of 20 d. P J. S., 39 jaar, zonder beroep te 'Duivendijke wegens diefstal van een dampaal, toebehoorende aan A. Dalebout te Duivendjjke op 16 Dec.''*28. Eisch en uitspraak f 10 of 10 d. A. J., 24 jaar, schipper te Bruiuisse, wegens wederspannigheid tegen de veld-' wachters FrLtzius, Lambregtse en van 't Leven, toen zij den verdachte wegen dronkenschap en ordeverstoring beet pakten om hem naar zijn woning te brengen- Eisch en uitspraak f 15 of 15 d. R. M. E., 24 jaar, en Q. R.v£ d, H, 20 jaar, arbeiders te Haamstede, wegens djefstal van 2 konijnen toebehoorende aan H. van Dalsum en G, v. dj. Berge te Haamstede op 31 Dec, '28, Eisch voor E., f 25 of 25 d., uitspraak f 15 of 15d; voor v. d. H. eisch en uit spraak een maand gevangenisstraf. -—O- Door den Kantonrechter te Goes zijn veroordeeld wegens overtreding: straatschenderij: J. C., J. P., Wolfaarta djjk, f 10 of 2 w. tsch., F. v. D., al daar f 10 oi' 10 d. Zich met lijmstokken in h£t veld be vinden: H. C. 'M. R„ Hansweert, f 15 of 15 d. Zich met een schietgeweer in het veld bevinden: J. P., 's-H. Arend&kerke, f20 of 20 d. Jagen zonder vergunning op eens an ders land; M- d. K., 's-Gravenpolder, f 25 of 25 d., uitleveren geweer of f 10 of 10 d., P. H.. Haamstede, f 10 of 10 d uitleveren geweer of f 15 of 15 d. Zich met kunstlicht jin h©t veld be- vyiden: C. B„ Heinkenszand, f25 of 25 d„ lantaarn verbeurd verklaard. Zich met een geveer ill h|at veld be vinden en wild vervoeren: J. F, S., Ovezande, f 20 of 20 d-, uitl. geweer T 10 o f 10 d- en eend of f 0.50 of ©en Zich met een geweer in hjet veld bevin den: J. S., Ovezande, f 20 of 20 d., uitl. geweer of f 10 of 10 d. Overtreding vuurwapenwet: TL A. V., Krabbendijke, f 15 of 15 d-, geweer ver beurdverklaard. Ats voren en op den openb. weg een wapen bij zich hebben: J. P., 's-Heer Arcndskerke, 2 m. f 10 of 2 m. 10 d., ge weer'en patronen verbeurdverklaard. Wapen op een plaats voorhanden heb ben, die voor het publiek toegankelijk is: T- M. A- A., Goes, f 15 of 15 d., wapens verbeurdverklaard. Met een schip varen tegen remmings- wcrk van een brug: R. G„ Staoltprozel- ten, vrijgesproken, H. C. K., Antwer pen,! 25 of 25 d. Met schip niet stopppen voor een sluis wanneer een rood bord daarop is ge plaatst: W. H. Wemejdinge, f 25 of 25 d Met auto rijden met een ondeugdelijk slunrtoeslel: D- W, 's-H. Arendskerke f 50 of 50 d. en civiele vordering van f 41,75. Met een auto de veiligheid van het ver keer in gevaar brengen: M. D. Y., Aar denburg, f 10 of 10 d. Met een wagen niet voldoende uitwij ken: ,T. d, J.. Krabbendijke, vrijgespro ken. Schelpdieren rapen aan een voet van een zeedijk in Schelde: P. A, I., Graauw en J. V., Kattendjjke, f 2 of 2d. Ilooger beroep is aangeteekend door T. M A. v. A. te Gpes, veroordeeld wegens overtreding wapens op een plaats voerhanden hebben die voor het publiek is opengesteld, tot f 15 of 15 d- en ver beurdverklaring wapen- M. de K., 's-Gravenpolder, veroordeeld wegens het jagen zonder vergunning van den eigenaar van het jachtgenot tot f 25 of 25 d. en uitl. geweer of f 10 of 10td het wilde grijpen, door de motorkap ge grepen en na een eindweegs te zijn mee gesleurd door den auto overreden. Mei een georoken arm en ernstig inwendig gekwetst werd ac vrouw opgenomen Het slachtoffer bleek reeds te zijn overleden. Het kind was olijkbaar tusschen de wielen gevallen en werd zonder eenig letsel opgenomen. Woensdag heeft een heidebrand ge woed aan den Dougensche weg bij Til burg. Een oppervlakte van ca. 600 M2. werd vernield. Oorzaak van den brand zijn waarschijnlijk vonken uit den loco motief van den trein geweest. De 84-jarige vrouw D. te Lieshout, die dezer dagen in brand geraakte, is aan de bekomen brandwonden overleden- van en Zondagmorgen werd ds. D. Brem mer, Geref. pred. gekomen van 'Brbi nisse-Oost.erland door zijn zwager Ds. F. Y. de Boeft van Amersfoort in de Geref. Kerk te hóek van Holland be vestigd met een predikatie over Matth 13 3-—8 en 18 23, aan het einde waarvan hem toegezongen werd Ps. 119 9 (gewijzigd) en deed zijn intrede met Hand. 26 18. Hij werd toegespror ken door ouderling C. Monster namens Kerkeraad en Gemeente en door zijn oevestiger als plaatsvervanger van den consulent Tcegez.ongen werd Ps. 20 1. Toen Dinsdagavond zekere vrouw B., wonende aan de Molenstraat te R©o- senuaal, haar driejarig kleinkind, dat bi, grootmoeder op visite was geweest, naar huis zou brengen, zag de kleine aan de overzijde ook haar grootvader. Het kind liep de straat over, toen juist op het- zeilde oogenolik een auto passeerde. De oude vrouw, het gevaar ziende, snelde kaar kleinkind, dat onder dan auto t«* aHèi kw**, ah, «aak war*, U»ea rij Tc Zijpe is net 11-jarig dochtertje den heer B. onder een auto geraakt kort daarop aan ae nekomen verwon dingen overleden. Het vliegtuig 126 uit Soesterberg, bestuurd door den tweeden luit.-vlieger jhr. H. J. M. van Aschi van Wjjck moest Woensdagmorgen op een weiland onder de 'jetneente Harmeien een noodlanding maken wegens een defect aan den mo tor. De machine werd ernstig beschadigd, zoodat zij gedemonteerd moet worden. De bestuurder bekwam geen letsel. De schipper van den uit zee te IJmui- den terug gekeerdeu stoomtrawler IJM. 4, rapporteerde ,dat één der matrozen, de 38-jarige J. v. D. uit Katwijk, op de Noordzee over boord geraakt was en verdronken. Woensdagnacht vervoegden zich eenigo personen met een auto aan het veerhuis te Wijk bij Duurstede. Zij wenschten met hun auto den overtocht over de Lek naar de Betuwe te maken, hetgeen de veerman hun verbood. De mannen stoorden zich er niet aan en reden de Lek op. Watje verwachten was geschiedde: de auto zakte door het ijs. Van de inzittenden werd niets tneer ver nomen. Daar de portieren van den weg- gezakten auto open stonden, vermoedt men dat zij zich gered hebben Woensdagmorgen had op de boter- 'abrick te Drunen de werkman F. P. het ongeluk door een machine te worden gegrepen. Hij werd eenige malen ïond geslingerd en bleek toen men erin slaag de hem te bevrijden reeds overleden te zijn." 1 De jeugdige S., uit Deventer, die onlangs in het Nieuw© Plantsoen aldaar aan een boom vastgebonden en ,yberoofd" was van circa f 15.000 en in hechtenis werd gehouden verdacht van onder eèn hoedje te hebben gespeeld met een of meer „beroovers", is thans door de justi tie voorloopig op vrije voeten gesteld. Thans blijven nog in voorloopige hechte nis J. D. en H. F. vt Kj, die door een broer van S. zijn aangewezen als de da ders der berooving. Dinsdagmiddag was men in Pette's cacaofabrieken te Wormerveer bezig met het bergen van balen cacaoboonen.'Plot-- seling viel een hijschtang' en kwam' op hoofd van den arbeider W. VI. terecht. De man is Woensdag overleden. Gelijk onlangs gemeld, is te Venlo een inbreker op heeterdaad betrapt, toen hij bezig was met het uitsnijden van een ruit van een perceel in de Hen drikstraat aldaar. Bij het eersle verhoor bleek reeds dat de aaugehoudene, een Duitscher, debet was aan enkele inraken, welke in Venlo en omgeving kort tevoren wa ren gepleegd. Het verdere onderzoek heelt uitgewezen, dat men met een vaarlijk sujet te doen heeft. Het is thans n.I. komen vast le staan, dat hij de laat ste maanden niet minder dan 21 maal in Limburg heeft ingebroken. Daarvan geschiedden er zes te Venlo, vier te Geleen, vier te SLttard, een te Blerick, een le Tegelen en een te MeérJo. Dé gestojen goeaeren zijn bijna alle terug gevonden. Wekenlang is een geheimzinnige man de schrik geweest van verschillende wjjken van Berlijn. Op viltschoenen en met een masker voor, placht bij zich door middel van valsche sleutels toegang te verschaffen tot woningen, welke bij even te voren had zien verlaten door 'den heer des huizes, die heel vroeg in deii morgen naar zijn werk moest. Voorzien van revolver en electrische zaklantaarn sloop hij dan door zulk een huis, verschrikte de alleen, achtergeble ven vrouw door zijn plotselinge ver schijning, maakte zich meester van geld of kleine sieraden enz., en verdween weer even geheimzinnig- Alle pogingen van de recherche om den ,„Unheirnliche''. zooals hij genoemd werd, te snappen, bleven tot dusver vruchteloos. Maandagnacht h^d hij pech. Hij be zocht n.I. een lvuis. dat weliswaar dooi den heer des huizes was verlaten, maai bij zijn voorafgegane bewaking ervan was het hem ontgaan,, dat er ook nog een zoon in huis s|iep. Deze, door de liulpkre ten van zijn moeder gewekt, zette den nachtelijken bezoeker in zijn vlucht op straat na en wist hem aan de politie over te leveren,. Bij het onderzoek kwam aan het licht dat de inbreker een werkman: was, die geregeld des nachts om een uur óf een zijn woning verliet om op „buit" uit te gaanzijn vrouw dacht, dat hij werk had .*an de osntrale markthal. Fteeis keelt hij keltenk wiet teas 126 van dergelijke nachtelijke strooptochten op zijn rekening te nebben. DE ONVEILIGHEID IN OOSTELIJK NOORD-BRABANT. Eenigen tijd geleden werd men in O. N. BraOdUt telkeas opgeschrikt door ge pleegde roofovervallen, diefstallen en dergelijke. Door de politie is gedurende enkele maanden een streng onderzoek in gesteld, men meende dat men hier te doen haa met een groots bende. Door opsporing van de daders van den roof overval te Lierop is klaarheid in deze zaak georacht. Zooals gemeld is dezer dagen een arbeider, zekere A. M., ge huwd en wonende te Helmond, gear resteerd, dit bleek den hoofddader te zijn. Hij heeft oij den roofoverval der familie W. te Lierop den heer W. een slag met een knuppel toegebracht. Hij is te Roermond opgesloten, ook de ver dachte uit Uden en de koopman T. H., eveneens uit Uden, bevinden zich nog steeas in voorarrest. Terwijl de on langs op vrije voeten gestelde koopman J. K. Dinsdag weer is gearresteerd. Door dezen arrestatie schijnt de ge,- heele bende, waarvan alle vermoedelijk gelijke misdrijven als te Lierop gepleegd, op hun geweten hebben, te zijn gevat. NIEUWS UIT BELGIË (Van onzen bijzonderen Correspondent). Over beroemdheid. Wat men daarom behoeft le doen. Het middel van kandidaat-senator. Brussel, 25 Februari 1929. Het is een gewoon verschijnsel dat, wanneer de verkiezingen in aantocht zijn, dezen, die er belang bij hebben' de volks gunst niet te verliezen, plotseling vofl ijver a. liet mogelijke doen opdat zou opvailen al wat zij voor het heil van het voik hebben lot stand gebracht, hun toewijding aan de vofkszaak, hun bekom mernis over het welzijn van de per sonen, aie hen hebben afgevaardigd. Het is mm of meer begrijpelijk dat men er op staat zijn verdiensten in 't licht te stel len, want onbekend maakt onbemind etn als er niemand te vinden is om, uit eigen beweging, ae goede eigenschappen van een ander te ontdekken goede eigenschappen ontdekt men niet dikwijls bij een ander dan heeft men gelukkig nog de gelegenheid om daar zelf voor te zorgen, een gelegenheid die over 't algemeen slechts de van christelijke ne derigheid aoordrongen personen, of de zen die van hun onaantastbare sterkte bewust, ongebruikt zuilen laten voorbij1- gaan. De kwestie is maar hoe en in wei1- ke omstandigheden de reciame-voor-zich- zeif gebeurt. Men kan het doel immers bereiken op ailerlei manieren en van de manier die men toepast zaï afhangen of het publiek u voor een waanwijzen knul zal aanzien dan wel voor iemand, aie waardig is het op fatsoenlijke wijze te vertegenwoordigen. Er zijn immers velerlei soorten van beroemdheid: er is b.v. dc beroemdheid van de haifvastenf- koningin, de „mooiste" vrouw uit de Brusseiscne corporaties, die velen zal doen glimlachen als haar portret in de krant verschijnt om' het naïeve gevoel voor vrouwelijke schoonjieid in dit voiksche gebruik; er is de beroemdheid van een Otco de Beney, den beruchten Belgischen gentleman-bedrieger, die be zig is zijn memoires te schrijven in een Brusseisch blad, dat er een speciale reclame voor gevoerd heeft en er is de beroemdheid van een Zoebkoff, van een Loewenstein, van een ster-danseres, van een tooneeischrijver. Maar elke be roemdheid kenmerkt en daarom draagt ieder zijn reputatie mee, soms ais een schande, soms ais een eer, een aan- oevenng. En daar komt het juist op aan, om vertrouwen te verdienen. Er is ook een middei om van zich te doen spreken, dat des te doelmatiger en merKwaardiger is naarmate het min der worat gebruikt en volkomen in strijd is met wat de groote massa van het publiek gewoon is te doen. Het mid dei van een Rockefeller b.v.geld weg- sclienken oij hoppen. Dit kan iedereen natuunijk, als hij maar het noodige geld bezit. Er zit geen enkeie andere ver dienste aan vast dan dat men het 5be-- wijs afiegt een goed hart te bezitten en een ander mede zijn voordeel laat doen met zijn rijkdom. Iedereen kan dat: een rijk geworden slager evengoed als een bakker of een kruidenier evengoed als een bankier. Maar dit 'belet niet dat het een doelmatig middel is om van zich te doen spreken, al is men dan niet zoo geleerd als een professor en al is liet door u zelf bekostigde reclame at zijn degenen, die over u spreken voor hun belangstelling betaald en is deze belangstelling dus niet onbaatzuch tig. Is niet aile reclame duur betaald? Slechts de aard van de verdienste ver schilt Geid is een steeds in alle lijden en in aile landen moderne tooverstaf. Met geid kan men alles. Ook een senators zetei oemachtigen in den democratischen tija van het aigemeen stemrecht dat arm en rijk ,geieerde, arbeider of boer geiijk zijn voor de stembus en niet alleen de rijken meer het recht hebben om in ae oeraadsiagende lichamen het volk te vertegenwoordigen. En waarom zou men eigenlijk voor zijn politieken win kel geen reclame mogen maken als b.v voor een nieuw soort zeep? De poli tiek voeat haar man net ais een der gelijk handelsartikel en bijgevolg is bet seciu*eg»l* goe* selgd. Zie Coty, ie Corsicaan, die, na heei Euröpa te heb ben geparfumeerd, an ook Napoieonisi- tische aspiraties is gaan koesferen en al thans in de pers daarmee een schitterend begin heeft gemaakt. Dat is parfum in dienst van de politiek. En waarom niet? Bcigië heeft ook zijn Cotv. In den vorm van een hotelbediende^ die luis tert naar den naam van Georges Mar quet, die het geleidelijk van eigenaar van een hotei, tot eigenaar van vele groote Europeesche hoteis heeft ge- braent, geïntresseerd is in groote auto- faorieken en eindeajk ook dagblad-eige naar is geworden, wat zooveei is als de antichambre van de poiitiek. Deze Belgische Coty, waarop wij u vroeger reeas tenoops henben gewezen in ver band met ae toestanden in de Belgische pers, is iemand met kruim in de vuisten, weike hij trouwens ook weet te ge bruiken ,ais het moet. Men heeft hem vergeieken met wijlen Alfred Loewen- wenstein, en men zegt dat hij, na diens dooa, ae pretentie liad diens opvoiger te zijn, zoo niet in de financiën, dan toch ais de self-made-man die het ver heeft gebracht in 't leven een onbetwist bare verdienste die men hem moet toe kennen. Marquet is iemand. Niet alleen als hotel- of dagbladeigenaar, maar als man. Gaf hij niet, wanneer er geld moest worden bijeengebracht voor een of ander liefdadig doel, stelselmatig meer dan Koning of Koningin? En den dag dat hij zijn codega-hotelhouders opriep om te velde te trekken tegen de Belgi sche wetsbepalingen inzake alcoholver koop sluitingsuur van de café's, han delseigendom, private clubs enz., waren toen niet aile café's en winkels van het centrum van Brussel vrijwel zonder uit zondering hermetisch gestoten, terwijl een reusachtige stoet door de straten trok ,in oogenschouw werd genomen door hem, den generaal, die vervolgens fier als een pauw aan het hoofd van een delegatie naar het Koninklijk paleis trok om er een verzoekschrift in te dienen? En was het niet aan zijn welwi/flediheid te danken dat, toen met de inwilliging van de eischen van hem en zijn col lega's nog geen begin was gemaakt, de Kening en de Koningin niet hun blijde intrede hébben gemaakt, na hun Congo- leesche reis, in een hoofdstad, waarvan de café's en winkels, weer (bij wijze van protest, waren gesloten? Maar, er is de politiek; en de politiek is als de vrouwen: de oorzaak van veel ondergang. Niet dat de heer Marquet den ondergang nabij is omdat hij po litieke aspiraties is gaan koesteren. Als men echter aan politiek gaat doen schept men zich toch steeds vijanden waarmede men heeft af te rekenen; dan moet men ook al de kleine middeltjes uit de po litiek gaan gebruiken; dan loopt zelfs degene, die nooit anders doet dan be velen geven gevaar van de nederlaag te lijden en bevelen te krijgen. En de po litiek kent geen dankbaarheid. Dit on dervindt ae heer Marquet nu ook wel zelf. Want nu hij zich in het hoofd heelt gezel, oat hij, een Waal, in den Belgischen Senaat de kiezers moet ver tegenwoordigen van het Vlaamsche ar rondissement Oostende, heeft hij, zoo als ieder politieker, de behoefte gevoeld, reclame voor zien zelf te maken. En dan heeft hij daartoe liet middel gebruikt, dat zijn tegenstanders niet hebben, het hooger genoemd paardenmiddel: met geld goochelen. Niet door 't geld be schikbaar te steilen voor een laborato rium o.v., maar zich een goede pers ver zekeren daartoe dient immers het eigen orgaan oij het groote publiek op een wijze die zeer zeker als origineel mag woraen oestempeid en tevens ook nog naar goeae zijde heeft. De heer- schende koude heeft den heer Marquet op 't denkbeeld gebracht. Immers hoe veien zijn er niet die in dit gure weder door gebrek zijn verstoken van de koes terende warmte, van goede kleeding? lloevelen hebben wel 't noodige aan dekens en kleeding om zich te beschut ten tegen de kou, maar beschikken er niet over omdat zij, toen het ,&varm was, in den zomer, hun spullen, die zij toen niet noodig hadden, naar den „Berg van Barmhartigheid", officieel de „Bank van Leening" hebben gedragen om te verpanden, en nu over het geld niet beschikken om hun pand te tos sen en er niets anders op staat dan maar kou te lijden. De heer Marquet, die liberaal is, heeft dan maar gedacht, dat hij goed als bewaarengel van deze rampzaligen zou kunnen fungeeren en beeft de Bank van Leening te Brussel ïaten weten, dat hij voor elk pand, als overjassen en dekens, een som van 100 francs ueschikbaar stelde om zonder ver- aere onkosten van de beaeeners te wor aen atgeieverd. Men maakt sensatie zoo- ais men kan en ait is dan toch een moei gebaar waarvan behoeftigen ge nieten. De heer Marquet moet weten wat het waard is, want hij is niet aan zijn proefstuk. Ilet is nog niet ïang ge- ieden aat hij al het pandgeld terugbe- taaiae van de personen, die hun rijwiel hadden beieend in den „Berg". Dat hij zich hierdoor veei vrienden heeft ge maakt, spreekt vanzeif. En hoeveel stem men de hoteimagnaat zich in Oostende zaï verzekeren waar hij dezelfde gift neeft gedaan aan de plaatselijke Bank van Leening zal hij nu ook wel vooraf kunnen berekenen. Intusschen zijn er onverdraagzame pretnedervers die het gebaar van den heer Marquet niet naar waarde heb ben wnlen schatten en die in hun biad samenzweren om de geste van den candiaaat dood te zwijgen, zooais zij ook h*ob»n geweigerd te vermelden dat d« keer Marquet ko*d*r«tduiz»n«l fraacs ka* geschonken voor de Vlaamsche geteis- teraen door ae overstrooming. Ondank baarheid is 's werelds loon! Het blad van den heer Marquet heeft zich hier over boos gemaakt. Wellicht vindt het dat de uitgave meer had moeten ople veren. vVaaruit dan alweer eens blijkt dat ae menscheiijke eerzucht grenze loos is. Puzzle no. 8. Rood e-K rui s-p u z z 1 e. Een hooggeplaatst persoon, zeer inge nomen me't het RoocLe "Kruis, b,ad door een kleermaker van zeer fijn en extra duur rood laken een duizendtal boode kruizen laten maiken van deze afmetin gen: 1 Deze kruizen moesten internationaal worden gedistribueerd onder medestan ders, die ze op hun kleeding konden aan brengen. Helaas de 'kruizen bleken te groot ite zijn. De kleermaker kreeg de op dracht, ze op de helft van hun grootte •terug te brengen. De slimme kleerma ker wilde het gratis doen, mits men nog duizend dezelfde klein-formaat kruizen bij 'Ug.it bestelde. Dit schdedde. En nu sneed hij ze zoodanig elk in 5 stukken, dat één stuk ervan het verlangde kruis bleek te zijn en van de vier overblijvende stukjes precies zooto kruis kon worden samengesteld? Wie van u is da slimme kleermaker? De beenen van alle kruizen moeten even lang worden! (Door bijzondere omstandigheden eerst heden geplaatst. De oplossing komjt Za terdag as.) Middelburg. Van 4—6 Maart. Bevallen: G. Cor- bijn, geb. Boot, z.; G. Wevers, geb. Van BeLzen, z. Goes. Van 45 Maart. 'Bevallen: A. van Da len, geb. Weststrate,. d.; N. A. Brugge- man, geb. Korstanje, z.; M. A. L. liu- bregtse, geb. van Haesendonck, z.; J. .Schaalje ge'b. Vermaas, d. Overleden: C. Rlemens, man van J. Lucasse, 57 j.J. C. den Engelsman, d. 11 m.; C. Melio, vrouw van P. de Waard, 54 j.; J. Westdorp, vrouw van P. van Gessel, 69 J.; D. de Schipper wed- van J. Hollestelle, 89 j.; F. Duijn- «ïouwer, man van C. Luijk, 72 jl. Zierikzee. Van 26 Febr—4 Maart. Bevallen: B. P. van Dongen, geb. Hage, z.; C. J. Dekker, geb. Reijnhoudt, d. (levenl.) Overleden: J. Geluk, wed, van J. Tan Vossen, 71 j;. BEVOLKING. Gedurende de tweede helft van Febr. zijn in de gemeente Ingekomen: Mej. P, Polderman, Ribthemsahe str. A 128 van Middelburg; K. Minderhoud en gezin, Vliss- sir. B 289, Middelburg; P. L. Melse, Nieuwe Vliss. weg 0 213, Middelburg; mej. E. Hamann, Nieuwstr. I? 85, Berlijn; mejl. wed.. W. L. Leenders Claassen, Nieuwe Vliss. weg C _152a, Ned Indië; E. P. F. Alleijn en gezin, de Deckerstr. E 38, W a tori a ndkerkjemej, P. M. van Bogerijen, v. 'Teijiingenstr. R 225, Bussum; M. Matthijsse, Vliss. str. E 1, Vlissingen. Vertrokken: ~A. Groenenberg, Vliss. str. 'B 323, naar Vlissingen; mej. W. P. C. Daniëlsche, N. Vliss- weg C 150, Rotterdam; W. Maat en gezin, Tuindorp D 66, Rotterdam'; I'. Palmkoeck, N. Vliss. weg 'C 190, W,. Indië; mej. E." DielemanScheele, Vrij burg sir. C 97, Waterlandkerkjie; A. C. W. van der Ent, Buteuxstr. B 193, Den Helder; mej. J. E. Lampier, N. Vliss. wegG159, Eindhoven; A. C. Hildernisse en gezin, Paspoortstr. A 47, Vlissingen; mej. J. A. de Priester, Paspoortstr. A 47, gissingen; J. van 't Hoff en gezin, d« Deckerstr. E 29, Den Helder. In de gemeente ST. LAURENS In gekome n L. Wisse, zonder beroep, A. 26, uit Koudekerke. T. J. Willemsen, huis houdster, B 16, uit Schoondijke. P. 0. Roose, kappersbediende, B 11, uit Bres- kens. Ver trokken. P. Wisse, dienstbode, van A 26 naar Koudekerke. •Eleotr. Drukkerij W. DEN BOER,

Middelburgsche Courant | 1929 | | pagina 6