Hoog Water LAATSTE BERICHTEN KERKNIEUWS KUNST EN WETENSCHAP ONDERWIJS LANDBOUW BEURSNOTEERING. AMSTERDAM. 7 Maart. (Slotkoers). Het eerste cijfer geeft de slot koers van gisteren, het tweede dien van heden. 6 pet. Ned. '22 1033/4—103%,. 5 pet. Ned. '18 101 dertien zest101 dertien zestiende. 41/2 pet- Ned. '17 100%100 zeven zest 21/2 pet. N. W„ Schuld 64—64%. 3 pet do. Oblig. 78—77%. '3 pet. do. Cerlif. 77 vijftien zes£.77 dertien zestiende. Cert. N. H. Mij. 184ï/2— I853/4. A. N. I. Handelsb. 170% A. Kol. Bank 250-252—250. Kon. Petrol. A. 395-397—393%-395%. Amsterd- Bank 195%—196. Cult. Mij. Vorstenl. 160—160%. 'Handelsv. Amsterd. 665-669—666-669. Java. Cultuur 395-395—396-399. A. Deli Mij. 445-449—449i/2-453. Amsterd. Rubber 285-286i/2281-284. Ned Amerik. vaart 821/2-831/2811/2 823/4. f Ned. Scheepv. unie 226%-228—223%- 226%. Kon- Holl. Lloyd 20%20. Kon. Ned. Stoomb. Mij. 943/,,'. A. Paketvaart 261i/2-262i/2—259%. Philips A. 864-873—8551/2-861. Anaconda 316-317313%. Steels I861/2185%. Erie 763/4— 75i/s- Union Pacific 225. Common Marine 6s/s6 zeven zest. Prefe.red do. 41 vijftien zest.413/t- 41%- I Maxwell Gr. C. v. A. 44%'. Maxwell L. C. v. I. B. 11%II3/41 Prolongatie 5—5. Russen. Obl. 1880 1 dertien zest.2%. Consols 2 negen zest.2%. Hope 2. Markt sluit flauw. Wisselkoersen Londen 12.11%— 12.1l3/8. Berlijn 59.22y2—59.23%. Weenen 35.10—35.10. Parijs 9.75—9.75, Brussel 34.6534.65%. Dollar Cable 2.49 elf zest.2.49 een zestiende. - MIMI FWBWBft WEERBERICHT. Medegedeeld door het Kon. Nederl. Metr. Instituut te De Bilt. Naar waarnemingen, verricht in den morgen van 7 Maart Hoogste barometerstand 773.3 te Kalshot. Laagste barometerstand 750.3 te Andennes. Verwachting Zwakke, later toenemende N. tot W. of Z.W. wind. Toenemende bewolking Later wellicht regen. Kans op nachtvorst Overaag -lichte tot matige dooi Thermometerstand alhier des morgens 9 uur 40 gr., 12 uur 44 gr.. 3 'uur 45 gr. Vrijdag 8 Maart. Zon op 6.36; onder 5.49. Licht aansteken alle rijwielen, motor rijtuigen en andere rij- en voertuigen 6.19. Maan op 6.01 v.m.onder 2.06 n.m. Nieuwe maan 11 Maart. Vlissingen. 8 Maart 12.09 9 12 48 10 13.22 11 1y 13 55 12 j' 14.26 13 1 14 58 14 15 31 Vrijdag Zaterdag Zondag* Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag 14 (Het tijdstip van hoog water te Dom burg valt 9 minuten na dat te Vlis singen). gemeenten in het onderhoud lager wor den. B. en W. stellen voor deze plannen goed Ce keuren en de gevraagde bedragen toe te zeggen onder voorwaarde dat, in dien het wetsontwerp tot wijziging van de financieele verhouding tusschen rijk en gemeenten wet wordt en dit een belangrijk ongunstigen invloed zou heb ben op de gemeente-financiën, de raad op dit besluit kan terug komen De heer Koppejan vindt de verdeeling der kosten onder de gemeenten niet bil lijk. Zoutelandc moet, gezien het inwo ner aantal, het meest betalen. Spr. vindt het vreemd dal B. en IV. daar zoo maar in meegaaitij. I De heer von Brucken F.ock stemt in met het voorstel van B. en W. maar zou de voorwaarde eraf willen laten De heer Maas is eenigszins huiverig en zou eerder nog meer voorwaarden willen stellen. De heer Adriaanse zegt, dat nu de weg jaarlijksch f 1100 kost. Maar. dat zal volgens spr. moeten verdubbelen om een goede, rijweg te hebben. Hij raadt ten zeerste aan om dit aanbod te over wegen en voelt wel neiging om vóór te stemmen. De heer Stróp acht de verdeeling der kosten ender oc gemeenten Zeèr onbillijk, daar de weg. nu meer een algemeen belang geworden is. De bijdrage van ae Pokier acht spr .in dit geval ook zeer klein, evenzoo die van Middelburg ■Hij meent dat de voorgestelde lasten voor de gemeente niet zullen zijn te 'i. dragen, en dat het op een bankroet moet uittoepen, want spr voorziet.dat de inkomsten oer landbouwers zeer zul len verminderen en dientengevolge ook de hoofdelijke omslag en dat er bin nenkort een nieuwe school van een 20.000,zal moeten worden gebouwd Spr. meent dat als dit voorstel aan genomen wordt er geen gelden mi er beschikbaar zullen zijn voor het onder houd der wegen van meer plaatselijk be lang. De voorzitter zegt, dat 75 pet. der aanlegkosteu door de provincie betaald worden en dat het onderhoud bijna ge heel door de provincie wordt bekostigd Spr. zegt, dat de heer Stroo de financi eele zijde van dit voorstel zonder grond te zwaar heeft geteekend. Hij wil zich stellen op de basis van de tegenwoor dige financieele toestand der gemeente Over de toekomst valt moeilijk te spie ken. Als er b.v. iemand met een ton inkomen zich hier zou vestigen was de zaak ineens opgelost. Men mag hier ech ter niet op rekenen, maar dit geldt ook omgekeerd. Na nog veel heen en weer gepraat worat lenslotte het voorstel van B. en W. met 4 tegen 3 stemmen aangenomen Tegen de heeren Stroo, Koppejan en Maas Terneuzen, standplaats Axel, de lieer P. J. Gabriêlse te Middelburg. Bij de rondvraag brengt de heer von Brucken Fock naar voren de groote schade die door ingezetenen der gemeen te is geleaen doordat de gemeente niet tot het WerkeloosheioDesluit van 1917 is toegetreden en zou willen dat de gemeente alsnog toetrad. Dit voorstel wordt naar B. en W; gezonden om advies. De heer Koppejan, vraagt waarom B. en \V. geen stappen hebben gedaan bij de Armbesturen om tijdens de strenge vorst een bijzondere uitdeeling te doen aan behoeftigen. De voorzitter meent, dat de overheid hier geen plicht heeft en dat zij niet mag treden in 't werk van de Armbestu ren. temeer daar spr. meent, dat de arm besturen hun taak goed vervullen. De gemeenteraad van Rit them hieid gtstermiaaag een openDare verga dering. Een meaedeeung van 't gemeen tebestuur van O. en W. Souburg dat Ititthem op dezeifae voorwaarden van 't siachlhuis gebruik kan maken, werd aangehouden Tot iia van het Burgerl. Armbestuur werd herbenoemd de heer L. Breei. Benoemd werden tot plaatsverv. tedeu van het stembureau de heeren P. J. de Pagter en J. Lijnse. De begrooting 1929 was door Ged.. Staten niet goedgekeurd, daar 't salaris van den veldwachter te laag was. De voorzitter steide voor dit te brengen op f 1350, voigens den wensch der Ged. Staten. Ook steide hij voor 't salaris van den secretaris met f 200.te ver- hoogen. Dit voorstel werd echter aange houden. De voorzitter deelde mede, dat het dempen van de sloot bij Jn. de Pagter aan den laagsten inschrijver gegund was voor f 1.het voer. Na een zitting met gesloten deuren besloot de raad tot aan koop van 3 vierk. M. grond van J. C. Marijs tot w8gs verb reeding. Het leveren en plaatsen van een afheining hij de wegsveroreeoing van den Ritthemschen straatweg oij het poststation wera gegund aan Meijers en Luteijn. Aan den heer A. Hcefkens, opzichter vaa den polder Walcheren aan de Zuidwatering werd opgedragen bestek en leekening te ma ken voor een gemeentelijk slachthuis. 0 Uit Z u i d-B e v e 1 a n d. Het motorschip „Nieuwfe Zorg ge laden met stukgoed, en met het zeilschip Elisabetn, geladen met kali, op sleep touw, die Dinsdagochtend van Dordrecht te Wemeldinge zijn aangekomen met bestemming naar Terneuzen, hebben te vergeefs getracht door de daar voor de haven opgestapelde ijsbergen te varen De schippers waren van meening, dal de rijkshaven aldaar reeds was open gebroken. Daar beide schepen zich in een z.g. neering bevinden, bestaat er voor hen gevaar. Smit's Bergingsbedrijf zal trachten hun hulp te verleenen 0 Uit Schouwen-Duiveland. Oudergewoonte werd te Eil le me et Dinsdag het strafeest gevierd. Er werd aan deelgenomen door een 12-tal keurig versierde paarden, die na hun gewone route door de muziekvereeniging werden afgehaald en het dorp doorgeleid. Tengevolge van de weersomstandighe den kon de filmopname niet doorgaan. De heele middag was er veel volk op de been. 's Avonds werd de stra besloten met een uitvoering in 't café „Ouden- dijlce (Z. Nwsb1.) 0 Uit Tholen. Tc T holen kwam de vorige week ten kantore der dir. belastingen de in specteur. Maandagavond is het kantooi der óir. belastingen overgeplaatst naar een gemeentegebouw en onder beliieer gesteld van een surnumerair Oer dir. belastingen. De rijksontvanger G. A. Ii is voorloopiig van zijn functie ontheven. Er loopen geruchten van ernstige verduistering. Te O.-Vosscmeer is de schuur van den melkveehouder v. V. totaal af gebrand. Het vee werd gered behalve twee stuks dat in de vlammen omkwam. Gelukkig was de wind van de aangrenzeur de panden afgewend- 0: Zee u wsch-V laan deren O. D. Benoemd tot buitengewoon opzichter bij den Proy. Waterstaat, arrondissement Uit Z e e uw s c h-V 1 a a n d e r e n W. D Dinsoagavona werd te G roede -door de muziekvereeniging „E. M. M." haar jaarlijksch winterconeert gegeven. Een achttal muzieknummers werd afge wisseld met een viertal liederen, uit gevoerd aoor de zangvereen'ging „Excel sior". Ook werd een tooneelstukje op gevoerd. De uitvoering had zeer veel succes. Dinsdag had te Aardenburg een uitvoering plaats van de kinderznng- vereeniging gecombineerd met de meisjes- gymnasfiekvereeniging. De zangvereeni- ging voerde ->p een kleine operelle „Mar rietje's speelgoed" van mevr. E. J. van de Broecke—De Man. Daarna had een gymnastiekuitvoenng plaats (Voor verder Stad en Provincie zie men het Bijvoegsel). VERA CRUZ ONTZET. MEXIQO, 7 Maart, V.D. De stad Vera Cruz bevindt zich weer in handen der Mexicaansche regeeringtroepen. Voor hel Noorden is thans de beslissing geval- ,ringslroepen samengetrokken om op te len. Thans worden 17.000 man regee- trekken naar Somora. De telefoonver binding tusschen staat-Mexico en VVas- bington is verbroken. Abonnementen en Advertentiën voor de Middelburgsche Courant kunnen voor Vlissingen worden aangenomen door Boekhandel F. LANDSMAN, St. Jacobstraat. EERSTE KAMER. Voortgezet worden de algemeene be schouwingen Rijksbegrooting 1-929. De heer W i b a u t bepleit grootere financieele zelfstandigheid der gemeen ten, van welke er 258 niet voldoende zul len hebben aan de toegedachte 80 opcen ten. De heer Rink constateert dat voor een volgende regeering aan de orde zul len komen een goede regeling van de financieele verhouding tusschen Rijik en gemeenten, de huwelijkswetgeving, de rechtstoestand der ambtenaren, her ziening in de behoefte van de ouden van dagen. TWEEDE KAMER. De motie de Visser inzake vaste aan stelling van personeel dat één jaar op arbeidscontracten heeft gewerkt en die tot invoering van den 8-urigen arbeidsdag voor het personeel van de P. T. T., worden verworpen met resp. 53 en 54 tegen 18 stemmen. De motie v. d. Heuvel inzake Zondags- sluiting van de hulpkantoren der telefonie en telegrafie, wordt verworpen met 49 tegen 23 stemmen. Aan de orde is de wijziging der Ziek tewet. De heer Bakker keurt het be leid af 'dat in de wijziging weg laat hetgeen in het eerstje ontwerp rekening houdt met de particuliere ziekteverze kering. liet groote bezwaar is het in gedrang komen van hetzelfde beschik kingsrecht der arbeiders. De heer Veraart vindt in dit ontwerp veel dat hem aautrekt. Ziekteverzekering is een stuk arbeidsloon. BEURSO VERZICHT. AMSTERDAM), 7 [Maart. 3 uur. Aan vankelijk opgewekt verloop. Daarna in kalme banen. Drukke affaire in Tabak ken, die vast gestemd waren. Margarine Unies groote omzetten, op ongeveer niveau van gisteren. Mijn afd.: Alg. 'Exploraties zorgden voor goede afwisseling. Koers bleef ge handhaafd. Prolongatie 5 pet- 0 FRANK HEINE. De Independannce Beige bericht dat Frank Heine gsiteravond een café te Brussel bezocht heeft, waar hij in ge zelschap van twee vrienden zijn invrij- heidsstelling heeft gevierd. Hij hoeft daar bij champagne gedronken en levendig tegen zijn arrestatie geprotesteerd. Hij zou zich hierbij zeer provoceerend heb ben uitgelaten, en gevraagd hebben hoc men 't zou durven wagen hem te ar resteeren. DE KONINGIN-MOEDER TE LONDEN. LONDEN', 7 Maart. V. D. Hedenmor gen is Koningin Emma te Londen aan gekomen voor een kort oponthoud tót het bezoeken van de tentoonstelling van Hollandsche kunst. Aan het Victoriasta- lion werd zij verwelkomd door den graaf van Airline, namens den Koning en de Koningin en door den Neder- landschen gezant, jhr. de Marees van Swinderen. die met eenige leden der Ne- derlandsche legatie aanwezig was. De Koningin-Moeder vertrekt hedenavond weer naar Den Haag. AARDBEVING IN DEN GROOTEN OGEAAN KARLSttUHE, 7 Maart, V. D. Het seis'mografische observatorium te Karls ruhe heeft in den afgeloopen nacht een hevige aardbeving opgeteekend. De eer ste schok werd opgeteekend te 2 uuï 46 min. 551/2 sec. De haard werd gescbat op ongeveer 9000 K.M. afstand te lig gen. Uit plaatsbepaling en tijd blijkt dit de aardbeving te zijn die ook dpor het Met. Instituut te de Bildt geregistreerd wera. CHAMBERLAIN BEZOCHT STRESEMANN. GENËVE, 7 Maart, V. D. De En- gelsehe minister van buitenlandsche za ken Sir Austen Chamberlain heeft he denmorgen Ie 10 uur een bezoek ge bracht aan zijn Duitschen collega, dr Stresemann in „Hotel Metropol". Het bezoek duurde tot half 12. Men vermoedt dat in oil onderhoud dr. Stresemann uitdrukking heeft gegeven aan zijn ver wondering over het optreden van Cham berlain gistermiddag in den Raad en over de wijze waarop Engeland binnen het kader van den Volkenbond tegenover 't vraagstuk der minderheden stelling neemt GEMEENTERAAD VAN ARNE.MUIDEN. Maandagmiddag vergaderde in vol tallige zitting de gemeenteraad van Ar- n e m u i d e n In zijn Nieuwjaarsrede zeide de voor zitter dat de werkloosheid thans meer een gevolg is van de weersomstandighe den dan van gebrek aan werk; de land bouw heeft een gunstig jaar gehad; voor de visscherij is dit niet het geval, de langdurige strenge winter is de oorzaak dat het bedrijf ongewoon lang stil ligt en vermoedelijk den eersten tijd niet veel zal opleveren. De heer B. Eranse de rede beant woordende zegt dat het voor deze bui tengewoon zwaarbelaste gemeente be gint te lichten in het Oosten. Spr. voor zich, is overtuigd dat het wetsontwerp regelend de financieele verhouding tus schen rijk en gemeenten alleen 001 het mooie beginsel er in gelegd, (een meier gelijkmatige verdeeling der lasten), dien! te worden aangenomen. Ingekomen is een adres van den Com missaris der Koningin, dat door hem tot secretaris der Gezondheidscommissie is benoemd de heer Th. Ohr. D. Coops te Veere. Voorts een opgave van het aandedï in de kosten van den keuringsdienst van Waren voor 1929 ten bedrage van f 304.06. Eveneens van de aan de gemeente Mid delburg over 1926 verschuldigde bijdrage krachtens art. 104 der L. O. wet ten be drage van f 139.04. Idem over 1928 van de bijdrage ingevojlge art. 205, 6e lid der L. O. wet ten bedrage van f76.01. Voorts een verzoek van de Vereen, van ambtenaren der gemeentefinanciën enz. om subsidie uit de gemeentekas. Een circulaire van het R. K. Werklie denverbond in Nederland inzake het tref fen van een steunregeling voor uitgetrok- kenen. In verband met het aanhangige wetsontwerp inzake de financieele ver houding tusschen het rjjk en de gemeen ten, is door de gemeente Emmen een verzoek aan de regeering gericht om uit 's Rijks kas een nooduitkeering aan die gemeenten te verleenen, in wielke de Rijksinkomstenr en de gemeentelijke in komstenbelasting gezamenlijk 10 pet. van het inkomen te boven gaan. Door B. en W. is bereids steun aan deze beweging verleend door adhaesie aan het verzoek te betuigen. Op een aanvrage van 3e vereeniging voor bijz. onderwijs om toekenning dei- vergoeding, bedoejd bij art. 101 der L. O. wet over 1928, kon eerst worden beslist, als de rekening over 1928 is vastgesteld. De bebouwde kom der gemeente is te ruggebracht door Ged. Staten tot haar vroegere grenzendit geldt alleen ten qp- zichte voor de toepassing der Motor en Rijwielwet. De toekenning van een voorschot vol gens art. 101 der L. O. wet aan de Bijz. school voor 1929, wordt z. h. st. ver leend. De pensioengrondsïag voor den burge meester wordt in overeenstemming ge bracht met zijn periodieke verhooging. Tol commissaris Üer woningbouwver- eeniging wordt de burgemeester, de heer II. G. Horninge, benoemd. Voor de twee de vacature bedanken na te zijn benoemd de heeren van de Ketterij, A. Schuit en 0. S. van Eenennaam. De raad laat nu de vervulling dezer vacature over aan de bouwvereeniging zelf. Steunregeling vi'sschers. De voorzitter zegt dat een verzoek van een deel der visschersbevolking te heb ben ontvangen om steunverleening. Naar aanleiding hiervan- ontspint zich een verwarde bespreking. De heeren Puijpe en Schuit maken B en W. er een verwijt van dat te ICle- verskerke sneeuw is opgeruimd en te Arnemuiden niet, bovendien is dit nog ge beurd door een paar menschen die hier volgens hen niet voor in aanmerking ko men, de'een is nog vrijgezel en de an dere heeft steeds werk. De voorzitter zegt hier niets van af te weten. Is dit dan alleen door de Wethouders gelast? vraagt het lid Crucq. Wethouder Jan se zegl dat één keer driekwart dag cru een "keer 'n halve dag door hem is gelast de sneeuw op te ruimen, teneinde het voetpad naar Arnemuiden en ook op het ïlorp den weg weer begaanbaar te maken, anders is er niets gebeurd. Voorts beeft te Kleverskerke niemand gevraagd 0111 te worden tewerk gesteld; hij meende dus vrij te zijn, vvien "hij dit wilde opdragen. Verschillende raadsleden geven te kennen dat te Arnemuiden de sneeuw ook had moeten opgeruimd worden. Dit had tot steun van menig visschersgezin kunnen dienen. De heer Franse zegt dat de si^euw- ruiming zich tot heden altijd nog be paald heeft tol het begaanbaar houden der straten eli het schoonhouden der straatguten teneinde het sneeuwwater ge regeld af te voeren. Wil de raad voortaan sneeuwgeruimd hebben, dan moet hij daartoe eerst 'n besluit nemen, nu waren B. en W. er niet toe gerechtigd. Ten op zichte van den gevraagdeii steun, zegt spr. dat hij er voor is in beginsel -steun te verleenen aan hen die voor een wer- kelooze.nkas in aanmerking komen, maar meestal om redenen van economischen aard, hier den laatsten tijd geen deel meer aannemen. Spr. meent dat er van gemeentewege steeds alles gedaan is om de verzekering tegen werkloosheid te be vorderen, de gemeente gaat dus vrij' uit. Toch wil spr. de visschers tegemoet ko men, evenwel niet verder dan tot het bedrag dat de gemeente zoude kosten als bijdrage aan de werkloozenkas, in dien zij daarbij waren aangestoten. Hun uitkeering blijft dan aanmerkelijk lager dan van heil die nog steeds zijn aangeslo ten aan de werkloozenkas, maar dat is een aansporing oiu zich voortaan te ver zekeren. Breedvoerig wordt deze zaak bespro ken en tenslotte met algemeene stemmen aangenomen. De voorzitter zou een paar raadsleden en drie menschen uit de visschers willen hebben om met B. en W. een commissie te vormen. Spr. vraagt de heeren Van de Ketterij en Crucq om hierin zitting te nemen De heer Crucq wil in 3eze commissie niet met wethouder Franse samenwer ken want dan gaat toch weer alles zijn kant uit. Hij denkt er niet aan lid dier commissie te zijn. De heer Franse (wethouder), zegt 't ook geen bezwaar te vinden wanneer de voorzitter alleen het Dag. bestuur verte genwoordigt. De heer van Eenennaam zegt, dat de heer Crucq hier altijd een groote mond opzet, en steeds weigert eenige verant woordelijkheid te dragen, het is nu al net zoo als in de commissie tot werkverschaf fing. Laat de heer Crucq eens zitting nemen en geen drukte maken. De heeren Crucq en v. d. Ketterij1 zul len, in de oommissie zitting nemen, (Wordt vervolgd). Goejde Vrijdag Het Comité Goede Vrijdag Herden kingsdag te Amsterdam heeft zich, nu het er tot nu toe niet in geslaagd is den Goeden Vrijdag officieel als her denkingsdag erkend te zien, tot alle ker keraden der Ned. fierv. Kerk gewend, met het verzoek, voortaan naast de Chr. feestcfSgen cok den Goeden Vrijdag als heraenkingsoag gelijk 'té stellen met den Zondag. n Geref. Gem. Op het tweetal te Leiden komt voor os R. Kok te Aagtékerke. Ned. Herv. Kerk. Aangenomen het beroep naar Ransdorp en Schellingwoude (Amsterdam-Noord), G. W. K. Hugenholtz, cand. te Utrecjht. Nu de vereeniging „Uit het Volk —Voor het Volk" te Middelburg plan nen uitwerkt voor een feestelijke viering van den twintigsten verjaardag van Prin ses Juliana op 30 April a.s., heeft de zangvereeniging „Tot Oefening en Uit spanning" aldaar het beter geoordeeld haar derde concert in dit seizoen, dat aanvankelijk op dien dag was bepaald, acht aagen later te geven en dus te stellen op Dinsdag 7 Mei 1929, met alge meene repetitie, op Maandag 6 Mei Zooals reeds is medegedeeld, zullen werken worden uitgevoerd van dr. «Joh. Wagenaar, die zeif zal begeleiden. So listen zijn: mejl. Mart. Dhont te Uitrecht en de heeren Jac -van Kempen te Bloe- mendaal en Jan Dekker te Bilthoven. - Benoemd als tijdelijk onderwijzer aan ae O. school te maam stede de heer D. C. Steur te Burgli. Met oe Staartscrt. van 5 Maart zijn verzonden afdrukken van de akten betreffende de Ooöp. Landbouwaankoop- vereeniging „Landbouw en Veeteelt W. A„ te Wolf aartsdijk. Maandagavond had te Krabben- d ij k e de eindles plaats van den gehou den cursus in ziektebestrijding bij de fruitteelt, onder leiding van den heer W. Mol, vakonderwijzer. Tegenwoordig waren de Rijkstuinbouw - consulent, de commissie van toezicht, vertegenwoordigd door. de heeren J. Fre- lier en 0. Tollenaar. Aan de cursisten mej. L. J. W. Wette - man, de heeren Th. .Vogelaar, S. Fre- lier, Jac. Adam, M. v, Hekken, B. Tram- per J. Tramper, J. Meloen aldaar en de heeren O. v. Gorsel, J. D. Wouter sen en P. Walrave te Rilland werd na. Se" hpuden onderzoek een diploma uitge- reikt j - E.-/ 1 De heer van der Plassche raadde den cursisten aan het geteerde in pracfijk te brengen eiii bracht d#mk aan "e (X^

Middelburgsche Courant | 1929 | | pagina 2