as Weerbericht Hoog Water KUNST EN WETENSCHAP LAATSTE BERICHTEN ONDERWIJS LANDBOUW RECHTZAKEN Verkeerswezen, Post en Telegrafie LEGER EN VLOOT Handel, Mij vei beid en Visscherij SPORT BEURSN OTEEltIN G. AMSTERDAM, 29 Januari (Slotkoers),, Het eerste getal geeT.t den slotkoers van gister, liet tweede dien van hedea„ 6 pet. Ned. '22 103 vijftien zest.104. 5 pet. Ned. '18 10134'101 negen zest. 41/2 pet. Ned. '17 100 vijftien zest. 100 vijftien zestiende, 2ih pet. N. Wi. Schuld 64—64i/2. 3 do,. Oblig. 7878 drie zest. 3 pet. do. Certif. 77 vijftien zest.78i/8' Cert, N. H. Mij. 181s/t— 18U/8. A, N. I. Handelsb. 1693/8170. A. Kol. Bank 252s/4—254y4. Kon. Petrol. A. 383-387—382-384^. Amsterd. Rank 19219I1/4. Cult. Mij. Vorsten'anden 160—1593/4. Handelsv,. Amsterd. 676(-679—676-679. Java. Cultuur 394-395—394i/2-401. A. Deli Mij. 169—469i/2. Amsterd. Rubber 275i/ür280—274-277 Ned. Amerik. vaart 8381. Ned. Scheepv. unie 216i/2-217i/2—216- 217 Kon. Holl. Lloyd 2423i(4. Kon Ned. Stoomb. Mij. IMi/A A. Paketvaart 252i/2253i/*. Bank Associatie 67 Gouda A. 495—492. Philips A. 922-934—915-920. Anaconda 25iy8—249i/2, Steels 188i/2185i/2, Erie 701/! Union Pacific 220—220 Common Marine 6 dertien zest,6 ne gen zestiende. Prefered clo. 375/8— 38i/8. Maxwell Gr. C. v. A. 4 elf zest.—4 ze,- xven zestiende Maxwell L. C. v. I. B. 12%12 vijftien zestiende.- Prolongatie 41/4—41/2. Russen: Obl. 1880 li/2. Consols 27/g. Markt sluit op de laagste prijzen, behalve voor Margarine unie. Wisselkoerssen Londen 12 09i/812.09 dertien zest. Berlijn 59 26i/2—59.26. Weenen 35 07i/2—35.071/*. Parijs 9 75i/2—9.75i/2. Brussel 34 67—34.67i/s. Dollar Cable 2.49i/22.49i/2. Medegedeeld door het Koninkl. Nederl. Met. Instituut te De Bilt. Naar waarnemingen verricht in den morgen van 29 Januari. Hoogste barometerstand 784.te Vardoe. Laagste barometerstand: 749,8 te Blacksod. Verwachting van den avond van 29 tot den avond van 30 Jan.: Matige Z, lot Z.O. wind. Betrokken tot half bewolkt. Weinig of geen sneeuw Lichte tot matige., in het O. strenge vorst. Thermo meter stand alhier des morgens 9 u. .30 igr., 12 u. 33 gr., 3 u 35(gr. Woensdag 30 Januari. Zon op 7.48; onder 4.40. Licht aansteken, alle rijwielen, motor rijtuigen en andere rij- en voertuigen 5.10 Maan op 11.18 n.m.onder 10.08 V.m. Laatste kwartier 1 Febr. VUesIagea, Woensdag 30 Jan. 17.15 Donderdag 31 »1 17 54 Vrijdag 1 Febr. 6 07 Zaterdag 2 St 6 59 Zondag 3 4 7.57 Maandag 4 1) 9 17 Dinsdag 5 10.33 (Het tijdstip van hoog water te Dom barg valt 9 minuten na dat te Viis- tóngeu.) de Commissarissen hun mandaten ter beschikking moeten stellen, dan zal de Raad v. C. onmiddellijk vergaderen en zich beraden wat hij In zijn geheet zal doen dan wel wat individueel zijn dooi de Aandeelh. vergadering wettig gekozen Iaden zullen doen. Vrijdag 8 April zal voor het Natuur kundig Gezelschap alhier door dr. J. A. Vollgraff een lezing gehouden worden naar aanleiding van de 300-jarige her denking van den geboortedag van Chris- tiaan Huyghens {14 April]. Zaterdag j.l. trad voor de Oudheid kundige Vereeniging ,,de Bevelanden", gevestigd te G o e s, op de heer J. H. Kla- ren'beek, directeur der Nijverheidsschool te Middelburg. De zaal was geheel bezet. De heer Klarenbeek vertelde aan de hand eener serie fraaie lichtbeelden van de bouw- en sierkunst der middeleeu wen. Op onderhoudende wijze kweet hij zich loffelijk van Zijn taak. Een kwartet onder leiding van den di recteur van het a Oapellakoor, den heer S. J, fafftminga te Goes, zong op zeer verdienstelijke wijze eenige Zeeuwsche liederen. De voorzitter sloot deze welgeslaagde samenkomst met dank aan den heer Kla- renibeek en aan den directeur en de le den van het kwartet en deelde nog mede, dat waarschijnlijk in den aan staanden zomer excursies gemaakt wor den naar Reimerswaal en Noord-Beve land. De Gebroken Stra lenkrans. N.V. Groot Tooneel. De Gebroken Stralenkrans, naar de roman van Florence Barclay. We konden ons van een inhoud-resume van dit over bekend verhaal ontslagen achten; hadden daardoor vvèl meer belangstelling ver wacht. Maar er is veel deze weken, en bovendien de gladheid. Mevrouw Mies Peyters, die wij' ons herinnerden van „De Witte Non" gaf aan de figuur van Helen Reaborn Her- riot al de wijding, die de schrijfster heeft willen geven. Ze had een goed, tegenspe ler in Joh. Langenaken (Dr. Dick Came ron). Zij beiden droegen het stuk en hiel den de toeschouwers geboeid. Vermelding verdienen nog de zeer geslaagde ty peering van den fijnen dominé van Ju lius Brongers, en vooral Petro Beukman als Sir James Montford. Abonnementen en advertenties voor de MIDDELBURGSCHE COURANT worden aangenomen te Arttemnitiendoor A. H. DE KAM. Domburg: W. TRIELLER. Kortgene: KR. DE VOS. IX. en SI. Joostand: I. JOOSSE. Oostfcapelle: E. FLIPSE. 9. en W. Souburg: M. DE WITTE, (Marnixplein), Vlissingen: F. LANDSMAN. WestbapeHc: K. LIEVENSE. INSTALLATIE VAN DEN RADIORAAD. De minister van Waterstaat heeft he denmiddag den dezer dagen ingestelden radioread geïnstalleerd met een refe waarin hij, na met weemoed herdacht te heoben Dr. Lelv die zich dadelijk bereid verklaard had het lidmaatschap te aanvaarden, wees op het moeilijk pro bleem voor den raad hoe een goed ge regelde nationale omroep in het leven geroepen kan woraen. Ook wees de mi nister er op, dat aan den raad zal worden voorgelegd het vraagstuk betreffende de tverdeehng der zenduren voor den om- noep nam- de overzeesche Nederlandsche gebieasdeelenvoorts het geven van ad vies omtrent de eischen wa;iraan een omrocp-organisatie moet voldoen om tót de uitzending te worden toegelaten, zoo mede het vraagstuk Betreffende de ver deeling naar billijkheid van den beschik baren zendtijd over de tot uitzending toe gelaten en e.ventueei nog toe te laten omj- roep-organisaties. 's Ministers installatie- rede werd beantwoord door den voor zitter van den radioraad, oud-minister Dr. de Visser. VROUWELIJK POLITIEPERSONEEL. Met ingang van 1 Maart a.s. is be noemd tot inspectrice van politie 2de klasse bij de gemeentepolitie te Gronin gen Mej. M. A. Prins, cand. notaris thans te Amsterdam. Mej. Prins zal de eerste politieamotenares zijn te Groningen. POLITIEVERSTERKING. Wegens de onvolledigheid in het Z. van oraöant en inmburg zijn er eenige marechausse's uit het centrum van het land, aldaar gestationneerd. STAATSLOTERIJ. (Onder voorbehoud.). Op onderstaande nummers vielen de volgende prijzen: f 1000. 4887 1561 8525 9753 11213 11271 11842 15049 f 400: 1383 4079 8222 8722 20642 f 200: 14802 19432 20622 f 100: 156 1080 5551 562Ó 7209. 9720 10930 11688 13261 13781 17383 17998 20520 BEURSOVERZICHT. AMSTERDAM, 29 Jan. 3 uur. Tamelijk levendig voorkomen. Handel aanvankelijk van kleine afmetingen, la ter groote bedrijvigheid. Vooral Industr. flinke beweging. Margarine Unies spoe dig naar boven. Kunstzijde aand, vast- Groote koerswinst door Kuecherimeisj- ter. Prol. 4i/2 pet. UIT OOST-INDIË. Vorstelijk bezoek aan Bali. WODJO, 29 Januari, V.D.—Aneta. Uit Bali wordt geseind, dat het kroon prinselijk paar van België te Wodjo is aangekomen en verschillende uitstapjes heeft gemaakt. De Krakatau. BATAVIA, 29 Jan. V.D. Aneta. De Krakatau vertoonde in het afge- loopen etmaal 9324 erupties, waarvan de grootste hoogte 575 M. bedroeg, 's- middags te 1 u. 41 verscheen de .O. kraterrand 'n halve M. boven liet water doch werd later weer bedekt. Onafgebro ken stijgen dampwolken op waarvan er een 'n hoogte bereikte van 3500 M.. Voortdurend worden bevingen geconsta teerd. DE BOUW VAN NIEUWE AMERIK. KRUISERS. NEW-YORK, 29 Januari V. D. Naar uit Washington gemeld wordt heeft de toekomstige president Hooker in e©n telegram aan Coolidge de van andere zijae verspreide verklaring, betreffende den Bouw van kruisers tegen gesproken. Het voorstel i.z. den kruiserbouw staat in het middelpunt der belangstelling. DE TOESTAND IN AFGHANISTAN. CAIRO, 29 Januari, V. D. Naar uit Kaooel gemeld wordt, is de poli tieke toestand aldaar opnieuw ernstiger geworden. De buitenland .che gezanten plegen overleg met den Brit chen ge/.ant o,ver het vertrek van de diplomatieke missie uit Kaooel naar Pesjawar. De Britsche gezant heeft zich bereid ver klaard vliegtuigen beschikbaar te stellen om hen in veiligheid te brengen. Heden woraen te Kaooel vier Engeïsche vlieg tuigen verwacht die de buitenlandsche gezanlen en hun missies naar Pesjawar zullen brengen, ntm eerst zal waarschijn lijk de Turksche gezanl Kaooel verlaten, gevolgd door den Italiaanschen gezant, wiens huis door de beschieting der op standelingen beschadigd is. Er worden arerder voorbereidingen getroffen om alle Europeanen, die zulks wenschen, te doen vertrekken. Voor het diploma steno-typiste van de Nat. Vereen, van Leeraren in Stenor gralie en MachineschrijVen zijn geslaagd de aames: F. van der Merk, E. Rutgers, M. J. Spapé, Chr. P. van Hoellaken, I. M. A. t Jeackx. Voor kantoor-slenof- graaf de denies: J. A. Dekker (met lof), W. A. Oostinga. Voor kantoor-stenograaf le kl. (165 *eltergrepen) mej. P .A. Haaze. \oor aan toor-stenograaf Duitsche taal (100 lettergrepen) oe dames: A. C. Anariessen (met lof), P. A. aaHze en J S. Haverncea en voor kantoorstenograaf Duitsche taal (130 lettergrepen) oe da mes A. L. Auariessen en G. S. Hfïver hoek, terwijl mej. Spapé ook nog staag de (met k%) voor het dipioma kantoor- stencgraai. Aue geslaagden wonen te V11 s s 1 n(g e n. Onder voorzitterschap van cl.en heer J. A. Mol kwam de vereen, van Glascul tuur In ledenvergadering te K a p e 11 e Zaterdagmiddag bijeen. De voorz. deelde mee dat het bestuur voorstelde om de tomatenplanten bij eigen leden (telers) te doen bestellen en één soort tomaten te planten. De Else Graig werd geacht te zijn de beste soort voor export. Aldus wérd besloten. Ook werd meegedeeld dat circa 2000 ra men platglas met komkommers zullen geteeld worden, dezelfde lijd zal gevolgd worden als met de tomaten. De beste handelssoort werd geacht de groene Spiërs. De meening werd te ken nen gegeven om gezien de belangrijke hoeveelheid een kwantum voor uitvoer te bestemmen. Opgegeven werd om aan te koopen staande de vergadering 103 K.G. toma- tentouw. Getracht zal worden de Salade in een kwantum te verkoopen. Besloten werd om met het bestuur der veiling K. B. en O. in overleg te treden ook een éénheidskist aan te koo pen voor tomaten bestemd voor export. - De positie der suiker industrie. Naar aanleiding van h|et (in korte samenvatting, ook door ons vermeld) ver slag in de N.R.Crt. van een pers-onder houd met den heer C. Assielbergs, direc»- teur der suikerfabriek Wittouck te Brep da, en L. Bückmann alg. adviseur der Centr. Suiker Mij., over de positie van de suikerindustrie, hieeft de heer J. M. Bommel van Vloten uit Goes, penningjr meester van de Coöp. Suikerfabriek en Raffineerderij Dintieloord in de N.R.Crt. va,n gisteravond, uitvoerig de juistheid der mededeelingen bestreden. In de eerste plaats de bewering: dat de Centr. Suiker Mij. door het putten uit reserves in staat is een toonenden bietenprijs te; betalen, terwijl de coöpera- tors door onvoorzichtige 'bedrijfsexploir talie daarvoor geen reserves hebben. De heer Bommel v. Vloten ontkent dit. De drie oudste coöperaties Sas' van Gent, ,Piittershoek en Dinteloord hebben een zeer sterke financieele positie. De af schrijvingen en reserveeriingen dier drie fabrieken bedragen te zamein 92.5 pet. van de totale gezamenlijke sticbtingskosi- ten. De jongere coöperaties hebben in haar korteren levensduur niet in dezelfde ma te kunnen afschrijven en reserveeren, maar zij hebben toch ook een voorzich tige bedrijfspol^itielc gevolgd, die dn fla grante tegenstelling is met hetgeen de heeren van de C. S. M. daaromtrent heb ben durven beweren. De fabrieken Friesch-Groningen, Roo sendaal, Zeeland en Zevenbergen hebben te zamen 65.59 pet. afgeschreven en ge reserveerd van haar gezamenlijke stich- tingskosten. Het gemiddelde van "alle coö peraties bedraagt 75.84 pet. Voor de twee fabrieken die vermoede lijk door de heeren van de C. S. M. bedoeld werden ,toen zij spraken Van fabrieken, die lot over de ooren in de Schuld zouden zitten, bedra'agt dit per centage 54.11 pet. en '57.96 pet. Even onjuist is hetgeen de heeren' |van de C.S.M. hebben verteld omtrent cic prijzen, die door de coöperatieve su.i- kertabrieken voor de bieten zijn betaald. Immers het wordt voorgesteld, a.sof de coöperaties door het betalen ran hooge prijzen algemeen de bieten lan de 'C. S. M. heben onltrokken. De oudere coöperaties, daartoe in staat geslela aoor haar zeer gunstige finan cieele posilie, betaaiaen inderdaad 1 e- langrijk meer dan de C.S.M. Zij hebben daarmee echter geenszins haar gunstige financieele positie aangetast. En de jongere coöperaties hébben wel degelijk ingezien, dat ook zij voor de toekomst moesten zorgen en hebben ten koste van a en bietenprijs groote afschrij vingen en reserveeringen leegepast. Hel ge.voig daarvan is geweest, dat meermalen een lagere 'oietenprijs werd uitl etaa;d dan die van de C.S.M., wat wel onte vredenheid bij de leden heeft veroor zaakt, maar wat noodzakelijk was om den concurrentiestrijd met de C.S.M. in de toekomst te kunnen nlijyen volhou den. De heeren van de C.S.M. zijn vroeger in Nederland nooit oang geweest voor be scherming, en van de Deschermïng in Engeland wordt door hen gaarne gepro fileerd. Maar de thans gevraagde re- geeringssteun is voor ae C.S.M. onge- wensent, ornaat zij daarin een versterking van de coöperaties ziet, zonder dat zij er vooraeel van zat trekken. Want dien steun zal de C.S.M., door haar con currentie met ae coöperaties, door moe ten oetalen aan de eigenlijke suikerpro- ducenlende bieten-verbouwers. Dat is de reden, waarom de C. S. M. in Neder land vrijhandelaar en in Engeland protec tionist is! Ten tweede bespreekt de heer Bom mel van Violen de bewering dat de bietenprijs in een juiste verhouding moet staan tot den prijs der andere land bouwproducten, en dat een prijs van f 16.— daadvoor thans voldoende is. Hij erkent, dat die goede verhouding nood zakelijk is. Maar deze verhouding is ver broken door de bescherming der sui kerindustrie in het buitenland. Ai had de C.S.M. tienmaal zooveel greserveerd dan zij thans heeft gedaan en al zou deze philantropische C.S.M. al deze reserves aan de boeren cadeau willen geven, ook dan neg zou deze machtige C.S.M. niet in slaat zijn de verbreking van de nor male oeconomisehe wetten weer goed te maken. Mr. A. J. L. Nijipjels. f Op 80-jarigen leeftijd is in den Haag overleden mr. A. J. L. Nijpels, oud vioe- president van den Hoogen Raad. In '83 was hij korten tijd subst. officier van justitie te Zierikzee. De inspecteur-generaal van het loodswezen, zoo meldt de N. Rott. Crt. heeft het voornemen de jaarlijkséhe peil- reizen voor loodsen op de Wester- S che 1de af te schaffen. tj. liet Be l gilscjlie loodswezen te Vlissin,gen, De corresp. te Brussel dei* N. R. Grt. mekit: oe minister van zeewezen, de heer Luficus, heeit naar verluidt zestien nieuwe riyierloodsen voor de Zeescheide benoemd. De vorige week js het voorgekomen, dat verscheidene schepen te Vlissingen, wegens gebrek aan loodsen, voor anker moesten gaan liggen en eerst veel la ter naar Antwerpen konden opstoomen. o Te vroeg uitstappen slrafbaiar. In verband met het ongeluk van ver leden week aan het Centraal Station te Am'slerdam, zijn vijf veldwachters op de perrons geplaatst, met de opdracht ieder, die tracht den trein te verlaten vóórdat deze geheel lot stilstand is gekomen, (e bekeuren. Zaterdag werden twee liee- ren, oenoorende tot het hooger kantoor personeel van de artillerie-inrichting aan den Hembrug, alsmede een dame op grond van genoemde overtreding oekeurd. Bij Kon. Besluit is aan den dienst plichtige P. B. Kramer lichting 1925 uit Goes voor goed vrijstelling van den dienstplicht verleend. Dc onlangs gerepatreerde luitenant ter zee 2e nlasse F. van der Blint is ge plaatst aan booru van Hr. Ms. van Meerlant te Vlissingen. -- o— Duur eerste oefening. Bij Kon. besluit is volgens de eerst volgende Legerorders bepaald le. dat de duur van de eerste oefening van de gewone dienstplichtigen, die bij het vooroefeningsinstituut van den vrij willigen landstorm in den rang van vaan drig zijn aangesteld, wier opkomst in werkelijken dienst onmiddellijk aansluit aan het beëindigen van de verbintenis j>l] den vrijwilligen landstorm en die na hun inlijving in opleiding zijn genomen tot officier, één maand bedraagt 2e. dat de duur van de eerste oefe ning van de gewone dienstplichtigen, die bij het vooroefeningsinstituut in den rang van sergeant of sergeant-titulair zijn aangesteld, aan 't examen voor vaan drig hebben voldaan, doch nog niet in twee maanden bedraagt, indien hun op- den rang van vaandrig zijn aangesteld, komst in werkelijken dienst onmiddellijk aansluit aan het beëindigen van de ver bintenis bij den vrijwilligen landstorm en zij na hun inlijving in opleiding zijn gegaan tot officier. Het bovenstaande geldt voor de lich ting 1929 en volgende lichtingen, alsme de voor hen, die, tot een oudere lichting behoorende, met één der bedoelde lich tingen hun eerste oefening vervullen. In de Vrijdagavond gehouden verga dering van aandeelhouders van de weeg brug „Schorebrug" te Schore werd gesloten over 1928 per aandeel cea be drag van f 7.50 uit te keeren. ■Werkloosheid. Zaterdag stonden bij de Arbeidsbeurs alhier als werkloos ingeschreven2 typografen, 12 grondwerkers, 3 metse laars, 22 opperlieden, 27 schilders, 3 steenhouwers, 18 timmerlieden, 19 kleer makers, 2 bankwerkers, 2 machinisten, 1 smid, 2 stokers, 6 bakkers, 2 slagers, 27 boerenarbeiders, 3 reizigers, 14 winkel bedienden, 2 chauffeurs, 8 kantoorbe dienden, 18 van andere groepen, 42 met vakkennis zonder bepaald beroep, 140 zonder vakkennis (ongeschoolden). Verder 12 vrouwen, w. o.2 winkel juffrouwen, 2 costuum-naaisters waarvan een genegen is ook als huis-naaister te gaan, een huis- of verstelnaaister, 2 kan toorbedienden', 2 typisten, 2 werkvrou wen, 1 waschvrouw voor wasch aan huis. Totaal vorige week, 413, bijgelijome» 25, afgegaan 51, over 387. Handelsregister. Aan de in „Handelsberichten" opgeno men wekelijksche openbaarmaking in zake het Handelsregister, ontleenen we betreffende Zeeland de volgende opga ven Wijzigingen: Zeeuwsche Eilanden (Middelburg). Drukkerij-Boekbinderij II. Weg&ling, Vlissingen, Noordstraat 44. Uitgeir. E. :H. Wegeling, yiissingen. Nieuwe E.J. Re geling, Vlissingen. N. V. Eerste Zeeuwsche1 Room- en Vruchtenijs Compagnie „Walcheria", .VJissingen, Lampsensstraat 21. Het be drijf te Vlissingen wordt opgeheven. De zaak wordt verplaatst naar: Nijmegen, Van Gentstraat 70. Zeeuwsch,-Vlaanderen (Ter Nenze»), N. V. Handelsonderneming „Ilori", Groede, Molenstr. 24, fabr. van en handel in alle soorten van meubelen, Ideeden en aanverw. art. Uitgetr. dir.. C. C. Risseeuw De zaak is verplaatst naar: 's-Gravenhage Zaanstraat 43 en 45. N. V. Van Melle's Confectionery Works (Van Melle's Fabriek van Suikerwerken), Breskens, Achterweg K 134. Statuten ge wijzigd. (Ned. Staatscrt. van Donderdag 27 Dec. 1928 No. 251). Opheffingen: Zeeuwsche Eilanden (Middelburg). Société Anonyme des Tram'weys a vapeur de Flessingue—Middelbourg et Extensions, Vlissingen, Lampsensstraat 30. Zee uw scb-Vl a anderen (Ter Neuzen). Centr. Sigarenmagazijn Noordstraat 03, Zuijderduijn en Haartsen, Schoomdijke M 204, handel in landbouwwerktuigen en gereedschappen. V.: A. J. Haartsen, Schoondijke. o Nieuwe schepen voor de K. P. M. Aan de N.V. Internationale Scheeps bouw Mij. de Maas te Slikkerveer is voor rekening van de K. P. M. te Amsterdam opgedragen de "bouiw van twee passa giers- en vrachtstoomschepen. De ma chine-installatie, met een capaciteit van 1000 I.P.K., zal worden geleverd door de Machinefabriek Gebrs. Stork, te Hen gelo. De schepen zullen genaamd warden „Belawan" en „Blinjoe". De Statendam. Het stoomschip „Statendam", van den maildienst der Holland-Anierikalijn, zal op 11 April a.s. zijn eerste reis vaa Rot terdam naar New-York maken. Gezag voerder van het grootste schip vaji de Nederlandsche vloot wordt kapitein P. v. d. Heuvel, de commodore van de vloot van de Hol 1 and- Amorikalijn Het ligt in de bedoeling, de Ameri- kaansche passagiers, die de jaarlijksche trip meemaken met het s.s. „Rotterdam langs de kusten .van de Middellandsche Zee, in Rotterdam over te schepen op het s.s. „Statendam", voor de terugreis naar New-York. Gisterenavond had le Bergen op Zoom een stedeiiootmoeting plaats tus- schen de gymnasliek|vereediigingen „Udi aldaar, en „Achilles' uit Middelouig. De wedstrijden bestonden uit vijlVamp gymnastiek: brug, ringen, paard, viije oefening en oefening in het voorUie- wogen. Van iedere veTGeniging werkten drie dames eersten graad en drie dames tweeden graad mede. Na een spannenden strijd behaalde ,Udi' de overwinning met 422 punten tegen „Achilies" 415. Voor de dames lste graad had. „Udi" 217i/2 e* „Achil ies" 207 punlen; voor de 2de graad „Udi" 204y2 en „Achilies" 208 paatwa.

Middelburgsche Courant | 1929 | | pagina 2